Żydowski reżim IIIRP żeruje na głupocie Polaków

PiS – Partia interesu Syjonistycznego mieni się obrońcą żydo-katolickiej religii i jej politycznej instytucji, Kościoła i bynajmniej nie czyni tego z przywiązania do wdrukowanej w polskie umysły chrześcijańskiej tradycji, choć żydo-katolicka społeczność daje się z łatwością nabierać na ten perfidnie i z całą premedytacją stosowany wybieg.

Czy jednak syjonistyczny obóz opozycyjny ustępuje w czymkolwiek syjonistom z PiS w mistrzowskim odgrywaniu przywiązania do żydo-wierczej religii?

Sam „słonczko Peru” – D. Tusk w 2005r., 27 lat po ślubie cywilnym, wziął ślub kościelny, żeby w oczach żydo-katolików być dobrym kandydatem na prezydenta IIIŻydo-RP/Polin.

https://www.se.pl/wiadomosci/polityka/wspolzalozyciel-partii-po-zdradza-donald-tusk-wzia-slub-koscielny-by-zostac-premierem-aa-ZXk7-NuBD-UK4E.html

W żydo-katolickim kraju polityk może być Żydem i Polakom żydo-katolikom to nie przeszkadza, ale musi być, tak jak większość Polaków, żydo-katolikiem i syjoniści doskonale zdają sobie z tego sprawę.

Decydenci rządzącego PiS, Partii interesu Syjonistycznego, przekraczają jednak normy psychicznego zdrowia, gdy nakazują policji najście na mieszkanie kobiety – równie psychicznie mało zrównoważonej aktywistki PO i PO-podobnych -, która dopuściła się profanacji obrazu Matki Boskiej rozklejając w Płocku na śmietnikach jej wizerunek w tęczowej aureoli pederastów. – Taki komentarz miałby uzasadnienie, gdyby cała impreza nie była starannie wyreżyserowaną, syjonistyczną hucpą, która ma antagonizować Polaków i która uzmysławia nam niebezpieczny fakt, że oto stajemy się państwem wyznaniowym, w którym religijny szowinizm żydo-katolicyzmu będzie pielęgnowany przez panujący żydowski reżim. Żydowska V kolumna doskonale bowiem zdaje sobie sprawę z tego, co tak lapidarnie wyraził zmarły niedawno ich pobratymiec i opozycjonista PRL, K.Modzelewski: „(…) bez Kościoła czeka nas (nas Żydów – D.K.) w Polsce zgroza”. A przed tą „zgrozą” chronią właśnie Żydów ważne nauki Kościoła: „Żydzi są narodem wybranym przez Boga i przez nich przyjdzie zbawienie”*, „antysemityzm jest grzechem”, „nacjonalizm jest herezją”.

Ilu Polaków odczyta właściwie całe to zdarzenie? A widać tu jak na dłoni, że syjonistyczna hołota strzela do jednej bramki, polskiej bramki: opozycja (PO) wystawia piłkę, a władza (PiS) strzela gola – do antagonizowania Polaków całkowicie wystarczają takie prymitywne działania żydowskiego reżimu.

A ilu Polaków, ilu żydo-katolików, popierających PiS i tych popierających PO pokusi się o następującą refleksję? Co zrobiło rządzące, syjonistyczne, PiS, gdy syjonistyczna banda powiązana z PO niszczyła pomnik ks.H.Jankowskiego w Gdańsku? Nie zrobiło NIC. Dlaczego? Dlatego, że ks. H. Jankowski mimo, iż żydo-katolik zdawał sobie sprawę z negatywnej roli Żydów dla sprawy polskiej i miał odwagę mówić o tym publicznie. I co charakterystyczne, za księdzem Polakiem, H. Jankowskim, nie ujął się także jego żydo-katolicki Kościół. Oto, czym jest w istocie żydo-katolicyzm ze swoją misją i polityczną instytucją, Kościołem i czym jest w rzeczywistości obnoszenie się władzy i opozycji z przywiązaniem do żydowierstwa.

A co do samego kultu Matki Boskiej (Żydówki Miriam, matki Joszue), to warto, żeby żydo-katolicy wiedzieli, iż Kościół zaimplantował go Polakom w XIV w., – tak jak dzisiaj UE wprowadza nam swoje prawa -, wypierając i niszcząc trwający ciągle słowiański kult Makoszy – bogini deszczu i wilgoci, opiekunki ziemi, wody i kobiet, kojarzonej powszechnie z takimi aspektami kobiecości jak płodność i seksualność, mającej też związek z tkactwem, przędzeniem i pasterstwem. Więc, jeśli można było profanować i niszczyć kult Słowian (a ma to miejsce także i dzisiaj, np. na Górze Ślęży), to cóż jest dziwnego w odrzucaniu, profanowaniu kultu obcej, żydowierczej religii?

Wielką falę oburzenia i krytyki wywołał ostatnio niejaki L.Jażdżewski, występujący 3 maja na UW w roli supporta przed wystąpieniem „słoneczka Peru” – D.Tuska, stwierdzając, że „Kościół opętany walką o pieniądze i wpływy stracił moralne prawo do występowania w roli sumienia narodu”. Moim zdaniem intencja tej wypowiedzi L.Jażdżewskiego posiadała ukryty cel, inny niż wskazywałaby na to jej treść. Treść, która skądinąd jest całkowicie słuszna, ponieważ żydo-katolicki Kościół zawsze stał na pozycji wrogiej względem polskiego narodu i państwa, względem wszystkich państw narodowych. I nie trzeba tu opowiadać zbrodniczej historii podboju Europy przez Kościół, wystarczy przywołać choćby ostatnie encykliki: „Centesimus annus” z jej pochwałą liberalizmu gospodarczego i negacją socjalnych funkcji państwa – a jest to przecież jawna pochwała żydowskiego kapitalizmu i NWO wyrażona przez samego świętego JPII, czy encyklika „Laudato si” – pochwała zrównoważonego rozwoju w trosce o ekologiczną równowagę, która jest do uzyskania jedynie poprzez zmniejszenie zaludnienia, a więc pochwała depopulacji – celowego, świadomego, ludobójstwa -, podpisana przez papieża Franciszka.

Gdyby deklaracja L.Jażdżewskiego, czy szerzej deklaracja środowisk opozycyjnych powiązanych z PO, była uczciwa, to przecież nie istniały przeszkody, żeby rząd PO odstąpił od Konkordatu, który podpisał w 1993r. nie kto inny tylko rząd H.Suchockiej, członkini UD, żydowskiej partii będącej protoplastką KLD i późniejszej PO. Jesteśmy jednak tylko biernymi obserwatorami jak żydowska, pookrągłostołowa banda urządza sobie zabawę w berka** – dzisiaj „ganiają” się na zmianę PiS, PO i szefostwo Kościoła.

Zatem wystąpienie L. Jażdżewskiego i zaraz potem D. Tuska, przewodniczącego RE, nie było nawet najmniejszą próbą politycznego starcia opozycyjnej PO i jej akolitów z rządzącą PiS, ale wyraźnym wskazaniem Polakom żydo-katolikom: popierajcie PiS!, popierajcie obrońców żydowierczej Polski. A czyż przyzwoity Polak żydo-katolik może pozostać obojętny na ataki na Kościół?

„Popierajcie PiS!” – skąd taka sugestia? Śledząc powszechne żydo-media nie trudno zauważyć, że w łonie światowego, syjonistycznego, żydostwa pojawił się pewien rozłam. Widoczne są dwie tendencje polityczne: kontynuowanie polityki terroryzmu i agresji, dążenie do wojny światowej – zniszczenie Rosji i Chin oraz polityka współpracy z Rosją i Chinami, co wcale nie wyklucza pokojowej konfrontacji gospodarczej z Rosją i Chinami. Nie sposób jednak określić, która z tych tendencji bierze górę. Zauważalne natomiast staje się dążenie UE do emancypacji (kierunek polityczny części jej syjonistycznego kierownictwa) – dążenie do odcięcia się od polityki terroryzmu i agresji, której reprezentantem są żydowsko-anglosaskie USA, Wlk.Brytania oraz Izrael.

UE jako wspólny twór sił politycznych światowego syjonizmu i żydo-katolickiego Kościoła także nie stanowi politycznego monolitu i tu, wewnątrz nieobieralnego kierownictwa UE dochodzi do zderzenia zwolenników wspomnianych tendencji. Efektem konfliktu w łonie UE jest właśnie brexit (przewaga zwolenników, przeciwników, brexitu jest całkowicie bez znaczenia – decyzja należy wyłącznie do światowej oligarchii finansowej).

Sądząc więc po wspólnym wystąpieniu Jażdżewskiego, Tuska – przewodniczącego RE, ich sugestia „popierajcie PiS!” wskazuje, że w UE zwycięża układ powiązany z siłami USA, Wlk. Brytanii i Izraela, który chcąc zachować kontrolę nad UE, zmierza do oddzielenia UE od Rosji „sanitarnym kordonem”, w skład którego wejdzie m.in. Polska (absurdalne wymysły typu „Międzymorze”, itp.). Wykonawcą tego zadania w IIIRP ma być reprezentant żydowsko-anglosaskich interesów, czyli PiS. Nie jest także wykluczone, że obszar „sanitarnego kordonu” będzie terytorium lokalnego konfliktu z Rosją – oczywiście bez oficjalnego zaangażowania sił USA i sił odnowionej UE (UE bez państw tworzących „sanitarny kordon”). Jest więc wielce prawdopodobne, że pozostawienie Polski poza strefą €UE wynika właśnie z meandrów powyższych koncepcji politycznych, podobnie jak ewentualne opuszczenie UE przez IIIRP – w każdym razie światowy sanhedryn jeszcze o polexicie nie zdecydował.

Nie mniej wydaje się, że kontynuacja rządów PiS – Partii interesu Syjonistycznego to sprawa priorytetowa dla syjonistów tak z IIIRP, jak i z UE, z USA, z Wlk.Brytanii i z Izraela.

Dariusz Kosiur

___________________________________________

* „Czyż Bóg odrzucił lud swój”? (Rz 11,1) – W.Chrostowski

//bazhum.muzhp.pl/media//files/Collectanea_Theologica/Collectanea_Theologica-r2005-t75-n2/Collectanea_Theologica-r2005-t75-n2-s39-56/Collectanea_Theologica-r2005-t75-n2-s39-56.pdf

__________________

** „Berek” – w jidysz znaczy „kolano”. Jest to zabawa dzieci żydowskich polegająca na gonitwie i dotykaniu kolana. Kto dotknie kolana krzyczy: Berek! I stąd nazwa gry. – „Singer. Pejzaże pamięci” – Agata Tuszyńska

Opublikowano za: http://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/148826,zydowski-rezim-iiirp-zeruje-na-glupocie-polakow

Comments

  1. alibabka12 says:

    jaki „Zydowski”rezim?Zydzi ! to parawan,zaslona dymna 🙂 chlopcy do bicia 🙂 dla ARCYKAPLANOW, RYCERZY CHRYSTUSA:) RODEM Z ZIEMI SIWIETEJ I BIBLJI!!. NIC WIECEJ NIC MNIEJ

Wypowiedz się