Watykańskie konta na łapówki dla 6000 tzw. światowych przywódców zostały zamknięte

Czteroczęściowy zestaw informacji o toczącej się wojnie na tajnych poziomach globalnej sceny politycznej.

Jak pisze Benjamin Fulford w zamieszczonych poniżej 3 ostatnich raportach, sytuacja zmierza do przesilenia i skokowych zmian. Świadczy o tym m.in. kluczowa decyzja o zamknięciu 6000 kont dla  światowych przywódców w Banku Watykańskim oraz zapowiedź uzgodnionej, czy raczej wymuszonej abdykacji Papieża Franciszka powiązanego z tą sprawą i Lożą Masońska P2.

Donald Trump traci poparcie tajnej organizacji w armii amerykańskiej, która doprowadziła go do wyboru na Prezydenta USA, co było dużą niespodzianką, także w dobrze zorientowanych kręgach politycznych. On sam zresztą nie spodziewał się wygranej, ponieważ tuż po ogłoszeniu wyników i jego wygranej, jego żona bardzo się rozpłakała. [ W naszej prognozie politycznej na około tydzień przed wyborami przewidzieliśmy wygraną Trumpa Donald Trump – zwiastun odwrotu od totalnej globalizacji, przy pomocy USA jako imperialnego narzędzia ?] Trump jest mocno szantażowany przez globalistyczne kręgi chazarskiej mafii, o czym napisane jest w 3 i 4 tekście. Te kręgi chcą wywołać  za wszelką cenę światową wojnę jądrową. Tylko w ubiegłym roku były co najmniej 3 próby sprowokowania światowej wojny nuklearnej operacjami pod “fałszywą flagą”, poprzez odpalenie rakiet z ładunkami atomowymi na bazy amerykańskie. Na szczęście rakiety zostały stracone, a łodzie podwodne, z których odpalono ładunki – zostały zatopione.

Brak poparcia armii amerykańskiej  prowadzi do usunięcia go z urzędu Prezydenta przed zakończeniem kadencji, z dalszymi konsekwencjami karnymi, gdy nie będzie już dysponował immunitetem prezydenta. Prezydent Trump ma jednak przysłowiowego “asa w rękawie”. Jeśli go użyje, do czego nakłania go tajna organizacja  w armii,  to wszystkie jego “grzechy” z przeszłości staną się nie istotne. Ma w swoich rękach co najmniej od połowy ubiegłego roku, pełny materiał dowodowy – kto spowodował zamach na wieże w Nowym Jorku w dniu 11 września 2001 r.

Publiczne przedstawienie tych dowodów uderzy w kręgi syjonistyczne i globalistyczne z Izraelem na czele, co umożliwi usunięcie ludzi z wysokich kręgów establishmentu amerykańskiego, którzy od długiego czasu kontrolują USA jako korporacyjne państwo.

Stawka jest bardzo wysoka, a prezydent Trump lawiruje na “brzytwie” między dwoma “granitowymi ścianami” potężnych sił. Jaką opcję wybierze, wyjaśnią to, raczej najbliższe tygodnie niż miesiące.

Redakcja KIP

I. 04-03-2019 Watykańskie konta na łapówki dla 6000 tzw. światowych przywódców zostały zamknięte

Świat zmierza teraz do pewnych fundamentalnych zmian, dzięki trwającemu zamachowi stanu przeciwko tajnemu rządowi Zachodu, zgodnie ze źródłami tajnego stowarzyszenia zarówno Wschodu jak i Zachodu.

Największą zmianą jest to, że skazany pedofil kardynał George Pell został zwolniony od kontroli nad Istituto per le Opere di Religione (czyli Instytutu Prac Religijnych) – to znaczy Banku Watykańskiego.

Oznacza to, że rachunki łapówkarskie z ponad 6000 tak zwanych światowych liderów wypadły spod kontroli satanistycznej P2 Masonerii, według źródeł.

Jako przypomnienie, kiedy dana osoba zostaje premierem, prezydentem, dyrektorem banku centralnego itp., odwiedza ją ktoś z Banku Watykańskiego i otrzymuje książeczkę bankową z astronomiczną sumą pieniędzy, według P2 Masonerii i innych źródeł.
Może to wahać się od 100 milionów dolarów dla głowy małego kraju, lub ponad 1 miliarda dolarów dla lidera dużego kraju, mówią źródła. Następnie mówi się: “Witaj w klubie bogaczy“, ale ostrzega się również, że jeśli on/ona odmówi pieniędzy, zostaną zabici.

Jest to słynny wybór między srebrem lub ołowiem, którego tajny rząd używał do kontroli od niepamiętnych czasów.

Osoba, która teraz jest u władzy, członek rodziny królewskiej, której tożsamość utrzymam w tajemnicy ze względów bezpieczeństwa, zgodziła się poprzeć utworzenie agencji przyszłego planowania, która przeprowadzi rozległe projekty mające na celu położenie kresu ubóstwu, powstrzymanie zniszczenia środowiska i umożliwienie wykładniczej ekspansji życia na Ziemi w świecie. Istnieje również porozumienie, że proces ten rozpocznie się pewnego rodzaju jubileuszem lub jednorazowym anulowaniem długu i redystrybucji aktywów.

Zanim jednak rozpoczną się te działania, de facto wojna domowa na Zachodzie będzie musiała zostać zakończona. Wojna ta, na najgłębszym poziomie, obejmuje arystokratów z linii krwi przeciwko merytokratycznym Gnostyckim Iluminatom (komplex przemysłowo-wojskowy).

Na pierwszy rzut oka widzimy marionetkowych rządzących, takich jak Theresa May z Wielkiej Brytanii, Emmanuel Macron z Francji, Angela Merkel z Niemiec i Justin Trudeau z Kanady pod ciężkim atakiem. W tym samym czasie linie krwi kontynuują swój nieustanny atak na figuranta Gnostyckich Iluminatów, prezydenta USA Donalda Trumpa.

Zacznijmy od tego, jak toczy się walka z Trumpem. Trump jest szantażowany przez linie krwi za liczne zbrodnie, które popełnił. Opowieść poniżej Gordona Duffa zawiera kilka szczegółów, z których wiele niezależnie potwierdziliśmy. Zdajemy sobie sprawę, że Duff pracuje dla grupy Clinton/Rockefeller, ale mimo to nie opublikowałby tego gdyby nie sądził, że może podeprzeć się tym w sądzie, jeśli Trump pozwałby go do sądu.

https://www.veteranstoday.com/2019/02/28/blockbuster-the-secret-cohen-investigation-why-the-public-only-got-the-sideshow/

Źródła wysokiego szczebla wywiadu wojskowego USA (Gnostyccy Illuminaci) uważają, że ​​tylko ktoś, kto może być szantażowany przez linie krwi, może kiedykolwiek mieć pozwolenie aby kandydować na prezydenta. Właśnie dlatego linie krwi pozwoliły Trumpowi kandydować.
Jednak kompleks militarno-przemysłowy (Gnostyccy Illuminaci) uważał go za mniejsze zło i postanowił wykorzystać go jako swojego frontmana, ponieważ mogli go wykorzystać do zdobycia najważniejszego “podpisu prezydenckiego“. Ponadto mówią: “Trzymamy go na bardzo krótkiej smyczy.”

Mając to na uwadze, spójrzmy na prawdziwy powód, dla którego w zeszłym tygodniu szczyt między Trumpem, a północnokoreańskim siłaczem Kim Dzong-Un’em zakończył się niepowodzeniem.

Zasadniczo syjonistyczna frakcja neokonserwatywna amerykańskiego kompleksu wojskowo-przemysłowego poprosiła o kontynuowanie kontroli nad Korporacją Stanów Zjednoczonych w zamian za ofertę wycofania oddziałów USA ze wszystkich zagranicznych lokalizacji. Ta frakcja chciała również sprzedać Stany Zjednoczone aby zdobyć bogactwa mineralne jakie posiada Korea Północna.

Chińczykom spodobał się ten pomysł ale amerykańska armia, brytyjska rodzina królewska, japoński cesarz i wielu innych ustawili się w kolejce po to, by zatrzymać to co stanowiło ofertę jednostronnego poddania się Chinom, mówią źródła biorące udział w negocjacjach.

Być może jest to dobry moment aby przypomnieć ludziom, dlaczego wojsko amerykańskie rozpoczęło wojnę w Korei. Wielu Amerykanów myślało wtedy: “Dlaczego powinniśmy dbać o to, co dzieje się w Korei?” Jednak mądrzejsze umysły zwróciły uwagę, że jeśli USA nie wyznaczyłyby linii obrony w Japonii i Korei, nie byłoby w przyszłości nic co mogłoby zatrzymać liczącą 200 milionów ludzi chińską armię od inwazji na USA przez Alaskę. Ta logika pozostaje prawdą do dziś.

Okay, więc co dalej? Po pierwsze, jak wspomniano na szczycie, Zachód musi zakończyć wojnę domową zanim będzie mógł wynegocjować nową umowę ze Wschodem. Oznacza to negocjowanie rozejmu między liniami krwi a Gnostyckimi Iluminatami. Oznacza to również, że musimy zakończyć proces usuwania chazarskich gangsterów i satanistów z pozycji władzy.

Na tym froncie władze izraelskie postanowiły ostatecznie oskarżyć ministra przestępczości Beniamina Netanjahu. Prezydent Izraela Reuven Rivlin był odpowiedzialny za podjęcie decyzji o ściganiu Netanjahu za przestępstwa finansowe, ponieważ jest to najlepszy sposób na zneutralizowanie kogoś takiego a następnie manewrowanie zastępstwem – wyjaśniają źródła Mosadu. Postawienie Netanjahu przed sądem za zbrodnie wojenne takie jak Fukushima i 11 września przyjdzie później, mówią.

Usunięcie kardynała Pella ułatwi również usunięcie wielu innych osób zaangażowanych w Fukushimę, zgodnie ze źródłami europejskiej rodziny królewskiej. “Kardynał Pell był skarbnikiem Watykanu na rachunkach APSA i IOR … które były centrum prania pieniędzy dla satanistycznej sekty Dziewiąty Krąg, światowego handlu ludźmi i sieci pedofilów. Zamykając 6000 kont za pomocą SIS (MI6), sparaliżowaliśmy cały Watykan i zmusiliśmy Kościół Katolicki do stopniowego programu przyjmowania darowizn elektronicznych (zbiórki kościelnej) w celu dostosowania się do międzynarodowych przepisów dotyczących prania pieniędzy. To oddziela Watykan od włoskiej mafii, mówią źródła.

Usunięcie Numeru Trzy w hierarchii było uderzeniem wyprzedzającym, a jeśli sprawy nie ulegną znacznej poprawie w Kościele Katolickim, usuniemy również Papieża i może zupełnie załamiemy całą operację“, dodają źródła .

Usunięcie Pella również wstrząśnie sprawami w Australii. Pamiętajcie, źródła australijskiej agencji wywiadu uprzednio powiedziały nam, że premier Kevin Rudd został zwolniony przez Zarząd Rezerwy Federalnej“, kiedy próbował powstrzymać planowane masowe morderstwo w Fukushimie. Cóż, teraz zastępcy Rudda jako premiera nagle wyszli z ukrycia i zaczęli wspierać skazanego pedofila Pella. To dobry znak, że byli szantażowanymi pedofilami, mówią źródła australijskie.

https://kangaroocourtofaustralia.com/2019/03/02/australian-paedophile-support-ring-which-include-to-ex-pms-out-one-in-their-support-of-george-pell/

Źródła europejskich rodzin królewskich również twierdzą, że usunięcie Pella zostało również wsparte przez włoską białą szlachtę, rodzinę Farnese, która ma duży wpływ na prezydenturę Trumpa.

https://en.wikipedia.org/wiki/House_of_Farnese

Siły Pentagonu stojące za Trumpem mówią teraz: Idy Marcowe powinny przynieść 85 000 zamkniętych aktów oskarżenia” i wiele aresztowań w USA. Źródła mówią również: “Jako członkowie kabała Bibi [Netanjahu], Trudeau, May, Macron i Merkel upadają, umowa handlowa z Chinami powinna doprowadzić do rezolucji Wenezueli, Korei Północnej i powstrzymania potyczki między Indiami a Pakistanem.

Źródło to wydaje się przyznawać, że obecny reżim w Stanach Zjednoczonych był odpowiedzialny za niedawną próbę rozpoczęcia wojny nuklearnej między Indiami a Pakistanem. Jak pamiętamy, wrogie stosunki między Indiami a Pakistanem wybuchły w czasie gdy amerykańska marionetka Książę Koronny Mohammed bin Salman (MbS) odwiedził Pakistan i Indie. Można się domyślać, że łapówki były wypłacane obu stronom w celu przeprowadzenia tego wybuchu, prawdopodobnie jako demonstracja dla Chińczyków.

Świat zasługuje na coś lepszego. Niedawne sondaż opinii Gallupa, przeprowadzony w 133 krajach, pokazuje, że tylko 31% osób popiera przywództwo USA, a 40% sprzeciwia się temu. Jest to mniej więcej tyle, ile wynosi poparcie Rosji na poziomie 30% i poniżej niezbyt klarownego poparcia dla Chin na poziomie 34% lub 39% poparcia dla Niemiec.

https://news.gallup.com/poll/247037/image-leadership-poorer-china.aspx

To, co pokazuje bardziej niż cokolwiek innego, to, że świat nie chce wymienić przywództwa USA na chińskie przywództwo; potrzebuje czegoś nowego. Że wkrótce może pojawić się coś nowego. Pamiętajcie, że ludzie, którzy kiedyś kierowali planetą nie kontrolują już rachunków na łapówki dla tzw. światowych przywódców, których widzimy publicznie. Oznacza to, że dostaną nowe instrukcje od przełożonych. Wyzwolenie planetarne jest bliskie.

Autor: Benjamin Fulford, White Dragon Society

Źródło: https://benjaminfulford.net/2019/03/04/vatican-bribery-accounts-for-6000-so-called-world-leaders-have-been-shut-down/

Opublikowano za:  https://meditation539.com/?p=9048

I. 11-03-2019 Papież Franciszek zwolniony podczas gdy 13 linii krwi, Gnostyccy Iluminaci negocjują koniec zachodniej wojny domowej

  Papież Franciszek został zwolniony z rządzenia w ramach umowy negocjowanej pomiędzy Gnostyckimi Iluminatami, a rządzącymi 13 liniami krwi, powiedziały dwa źródła, jedno z europejskiej rodziny królewskiej, a drugie szef Pentagonu. Dwa zachodnie ośrodki władzy, jeden oparty na merytokracji, drugi na historycznej władzy, zgodziły się na jubileusz i masową kampanię, by “ocalić planetę” – mówią źródła.

Gnostyccy Iluminaci, najsilniejsi w kompleksie militarno-przemysłowym i linie krwi, które kontrolują finanse i media, zgodzili się na kompromis, ponieważ muszą przedstawić zjednoczony front zachodni, aby zawrzeć umowę z odradzającą się Azją, powiedzieli.

Franciszek, który jest figurantem, został zwolniony z rządzenia z powodu fiaska skazanego pedofila, kardynała Pella, który zarządzał Bankiem Watykańskim, mówią źródła.

Watykan i Bank Watykański z 6000 rachunkami na łapówki dla tzw. “światowych liderów” są teraz zarządzane przez “trójkę kardynałów” – mówi źródło Pentagonu.

Publicznie, ta zasadnicza zmiana widoczna jest w fakcie, że dziesięciu kardynałów zostało ostatnio suspendowanych. Ostatnim był francuski kardynał Philippe Barbarin, który został skazany w zeszłym tygodniu za ukrywanie pedofilii.

https://cruxnow.com/vatican/2019/03/08/catholic-church-cardinals-implicated-in-sex-abuse-cover-ups/

Oto, co przedstawiciel 13 linii krwi miał do powiedzenia na temat sytuacji: Kardynał Pell dopuszczał i akceptował Satanistyczne Zwyczaje na naszych rozkazach.” Dodał, że inni kardynałowie zostali usunięci w ramach procesu odstawienia ich poza satanistyczne praktyki. Papież Franciszek został zwolniony, ponieważ był zbyt szeroko znany w National Cyber ​​Security Center (Narodowe Centrum Cyberbezpieczeństwa). Jego przeszłe życie w Argentynie powróciło, by go prześladować.

Nikt – nikt w świecie zewnętrznym – nie może zajmować urzędu, jeśli nie może być kontrolowany przez ich pójście na kompromis – mówi źródło. Ponadto dzisiaj (11 marca 2019 r.) przypada ósma rocznica ataku masowego morderstwa na Fukushimę w Japonii a porozumienie zostaje osiągnięte po części dlatego, że liniom krwi grożono odwetem za ten atak, chyba że osiągną porozumienie, mówią źródła tajnego azjatyckiego stowarzyszenia.

Ponadto źródła tajnego azjatyckiego stowarzyszenia twierdzą, że Zachód musi ukończyć sprzątanie przed osiągnięciem ostatecznego porozumienia w sprawie ratowania planety. Na tym froncie trwający atak na syjonizm, główne źródło zachodniego zła, jest dobrym znakiem. Prawdziwe słowa Kongresmena Ilhana Omara o syjonistycznym wpływie na Kongres USA (nie oparte na głosach – jest tylko dziewięć milionów wyborców żydowskich – ale raczej na przekupstwie i szantażu i kłamstwach) rzuciły Partię Demokratyczną w kryzys, który może doprowadzić do jej upadku. Źródła CIA i Pentagonu twierdzą, że Jared Kushner i John Bolton wkrótce zostaną zwolnieni z Białego Domu, a prezydent Trump ujawni prawdę o 11 września w taki sposób, aby zakończyć wpływ syjonistów na gospodarkę USA, rząd i społeczeństwo, tak były oficer operacyjny CIA Robert David Steele opisał sytuację.

https://phibetaiota.net/2019/03/robert-steele-with-javad-heirannia-is-zionism-in-the-usa-overone-former-spy-counterintelligence-officer-says-yes/

Źródło Pentagonu zgodziło się, mówiąc: Syjonizm jest martwy. Ich lobby zostało zneutralizowane,  podczas gdy Izba przyjęła rezolucję 407 do 23, która nie udzieliła reprymendy Ilhanowi Omarowi,  ale złagodziła antysemityzm, a przewodnicząca Izby Nancy Pelosi zwolniła swojego żydowskiego szefa sztabu Danny’ego Weissa. ”

Teraz Syria formalnie ostrzegła Izrael, aby wycofał się ze Wzgórz Golan lub stawi czoła wojnie. https://www.jpost.com/Arab-Israeli-Conflict/Syria-vows-to-attack-Israel-unless-it-withdraws-from-the-Golan-Heights-582858

Syria zrobiła to ponieważ ma poparcie Turcji, Rosji i Iranu by zmusić Izrael do poszanowania prawa międzynarodowego, podczas gdy wojsko amerykańskie dało jasno do zrozumienia, że ​​nie będzie walczyć o Izrael, według Pentagonu i innych źródeł.

Źródła rodziny królewskiej i Pentagonu potwierdziły, że izraelski arsenał nuklearny – „jego opcja Samsona” – został zneutralizowany, dlatego też to zbójeckie państwo może być teraz zmuszone do zaprzestania mesjanistycznych antyspołecznych zachowań.

Jeśli sądzą, że Bóg chciał aby zabili ponad 100 milionów ludzi, aby mogli odbudować starożytną świątynię, wyraźnie nie rozumieją Boga.

Tymczasem w Stanach Zjednoczonych zamierzone zabójstwa kluczowych osób odbywają się w przyspieszonym tempie, aby przywrócić demokrację i rządy prawa, podają źródła CIA.

Młot już niedługo spadnie podczas gdy prokurator generalny Bill Barr spotkał się z Johnem Huberem przed odtajnieniem FISA i masowymi aresztowaniami – zauważyło źródło Pentagonu. Źródło odnosiło się do faktu, że Huber jest zmuszony w końcu podjąć działania przeciwko Hillary Clinton, Obamie itd. w sprawie Uranium One itp.

https://www.thegatewaypundit.com/2019/03/special-prosecutor-john-huber-meets-with-attorney-general-bill-barr/

Przemysł farmaceutyczny jest również „atakowany podczas gdy Eli Lilly zostało zmuszone do wprowadzenia generycznej insuliny za połowę ceny, podczas gdy dyrektor FDA i naganiacz Big Pharmy Scott Gottlieb został zwolniony za naciskanie państw na anulowanie odstąpienia od szczepionek”, podają źródła Pentagonu.

Ten krok by wprowadzić obowiązkowe szczepionki był ostatnią desperacką próbą chazarskiej mafii, by użyć toksycznych szczepionek do zamordowania dużego odsetka ludności w próbie ocalenia siebie przed sprawiedliwością, podają źródła CIA.

Ogromna, tajna wojna prowadzona jest również przez mafię chazarską, aby przejąć kontrolę nad zasobami Afryki w desperackiej próbie uniknięcia bankructwa ich Korporacji USA z siedzibą w Waszyngtonie, mówią źródła Mossadu i CIA.

Afryka jest prawie dwa razy większa niż Rosja i większa niż Kanada a także większa niż Chiny i Stany Zjednoczone razem wzięte. Ostatnią rzeczą jakiej chce chazarska mafia, jest odzyskanie przez Afrykanów kontroli nad własnymi zasobami.

Najbardziej widocznym ostatnim krokiem w tej tajnej wojnie było zestrzelenie w niedzielę etiopskiego samolotu Boeing 737. Źródła Mosadu mówią, że samolot został zdalnie porwany , a jego pasażerowie, w tym 19 urzędników ONZ, zostali zabici w ramach próby zakłócenia konferencji ONZ mającej na celu położenie kresu ubóstwu i zniszczeniu środowiska w Afryce.

https://10times.com/united-nations-environment-assembly

https://sustainabledevelopment.un.org/post2015/transformingourworld

Jednak zdalne porwanie tego samolotu wydaje się być naprawdę głupim posunięciem Chazarów i prawdopodobnie doprowadzi do bankructwa Boeing Corporation. Dzieje się tak ponieważ po raz drugi od czterech miesięcy samolot Boeinga został rozbity za pomocą zdalnego sterowania przez mafię chazarską. Chiny, Ethiopian Air (największa linia lotnicza w Afryce) i Kajmany uziemiły wszystkie Boeingi 737 a inne linie lotnicze i kraje z pewnością będą podążać za nimi, dopóki zdalnie sterujący porywacze nie zostaną pozbawieni kontroli nad Boeingiem.

https://www.theguardian.com/world/2019/mar/11/ethiopia-airline-crash-china-grounds-boeing-737-max-8-jets-in-wake-of-disaster

https://www.bloomberg.com/news/articles/2019-03-10/china-asks-local-airlines-to-ground-boeing-737-max-caijing-says

Z pewnością nie jest przypadkiem, że po tym jak wszyscy oficerowie wojskowi opuścili reżim Trumpa, dyrektor Boeinga Patrick Shanahan, został mianowany sekretarzem obrony USA. Shanahan nie ma prawdziwej władzy nad wojskami amerykańskimi, ponieważ nie są już posłuszni upadłemu rządowi korporacyjnemu z Waszyngtonu, jak podają źródła

Pentagonu. Oto co źródło Archiwum X miało do powiedzenia na temat sytuacji: Wiele rodzin jaszczurek ma udziały w Boeingu a Boeing jest związany z Lockheed Martin [sic]”.

W każdym razie tajna walka o Afrykę trwa nadal na innych frontach, zwłaszcza w zakresie kontroli zasobów mineralnych. Wskazówki dotyczące tej wojny można zobaczyć w różnych najnowszych nagłówkach wiadomości. Najbardziej dziwaczna była historia śmierci diamentowego miliardera Ehuda Lanaido „podczas operacji powiększania penisa”.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-6777961/Billionaire-diamond-trader-65-dies-penis-enlargement-surgery.html

W rzeczywistości „został zabrany do specjalnej prywatnej kliniki na Avenue des Champs-Elysees w Paryżu późną nocą, długo po zamknięciu kliniki”, podało źródło Mosadu. „Był bezpośrednim konkurentem Benny’ego Steinmetza, który jeszcze kilka miesięcy temu był ścigany przez kilka rządów, w tym w Belgii i Afryki, za miliardy dolarów rzekomo należnych z tytułu podatków od nielegalnych zakupów i sprzedaży przemyconych surowych i oszlifowanych diamentów z Angoli i Sierra Leone przez wiele lat ”- kontynuowało źródło. „Ci dwaj dealerzy diamentów, jedni z największych na świecie handlarzy diamentami, byli celem tych na samym szczycie. Jeden został usunięty a jeden został umieszczony na piedestale jako Król biznesu.

Zauważcie jak niedaleki jest czas wzlotu i upadku dwóch tytanów” – zauważyło źródło. Oto drugi nagłówek, do którego odnosił się: „Górniczy miliarder kończy zacięty spór z Gwineą po miesiącach tajnych negocjacji”.

https://www.bloomberg.com/news/articles/2019-02-25/steinmetz-stages-guinea-comeback-in-sarkozy-brokered-deal

Jeśli przeczytacie artykuł zobaczycie, że Steinmetzowi pomogła osoba, która jest w syjonistycznej chazarskiej mafii, w tym George Soros (tzn. jego sobowtór), Tony Blair i Nicholas Sarkozy.

Z tym związana była również wiadomość, że indyjski potentat diamentowy Nirov Modi ma zostać poddany ekstradycji. Modi rzekomo zbiegł z ponad 2 miliardami dolarów z indyjskich banków. „Powiedziano mi, że zostanie aresztowany i zostanie ‘dzieckiem plakatu’, aby system prawny pokazał światu, że nie można uciec przed długim ramieniem sprawiedliwości” – powiedziało źródło Mosad. „Nie zapominajcie, że nie jest on jednym z wewnętrznych ‘chłopców’ – niewłaściwą linią krwi, a zatem zbędnym w tej grze o tron ​​z chazarskimi syjonistami” – dodał.

https://zeenews.india.com/india/uk-certifications-indias-extradition-request-day-after-nirav-modi-tracked-down-to-swanky-london-apartment-2186288.html

Dalszy rozwój związany z ciągłym zagrabianiem zasobów afrykańskich można zobaczyć w liście do redakcji wysłanym przez ludy Khoi-San, którzy ostrzegli przed użyciem fałszywego króla w próbie kradzieży ich ziemi i zasobów.

Chazarska mafia próbuje również w podobny sposób zdobyć zasoby w Ameryce Południowej. Tam najnowszym posunięciem było użycie broni cybernetycznej i energetycznej do sabotowania sieci energetycznej Wenezueli.

Reszta świata zgodziła się nadal finansować wojsko USA i przekształcić je w dobroczynne siły obrony planetarnej. Mogą zacząć zarabiać pieniądze robiąc obławy na wszystkich tych przestępców i umieszczając ich w więzieniu lub zabijając.

Autor: Benjamin Fulford, White Dragon Society

 Źródło: https://benjaminfulford.net/2019/03/11/pope-francis-fired-as-13-bloodlines-gnostic-illuminati-negotiate-end-of-western-civil-war/

Opublikowano za: https://meditation539.com/?p=9093

III. 25-02-2019 Chazarska mafia gra kartą szantażu Trumpa w ostatecznej próbie uniknięcia eksterminacji

 Chazarska mafia jest w stanie głębokiej paniki ponieważ coraz więcej ludzi, w tym wielu Żydów, budzi się co do ich potworności. Dlatego grają ich kartą atutową (ang. trump) szantażując Prezydenta USA Donalda Trump, aby sabotować przywrócenie Republiki Stanów Zjednoczonych i zapobiec rozpoczęciu trybunałów wojskowych, mówią źródła Pentagonu i MI6.

Trump idzie także w parze z jego zięciem Jaredem Kushnerem wobec planu Chabada (2800 gojów niewolników za każdego Żyda), aby rozpocząć III Wojnę Światową od wojny z Iranem, mówią źródła. W rezultacie wywiad wojskowy USA dochodzi do wniosku, że Trump musi odejść.

Donald Trump jest prezydentem pokoju Pentagonu, więc wokół niego jest znacząca obecność wywiadu wojskowego. Naprawdę, nie chcieliśmy jego ani innego ale musieliśmy go umieścić tak, żeby sprawa Busha mogła przejść, ” wyjaśniło źródło wywiadu wojskowego wysokiego szczebla. W rezultacie Barbara Bush i George Bush Sr. zostali straceni na zdradę, źródło powiedziało.

Jednak teraz, gdy Trump umieścił Prokuratora Generalnego z czasów ery Busha Sr. Williama Barr’a ponownie jako Prokuratora Generalnego, dał on znak dla wszystkich aby odczytać, że nie będzie ścigał sprawców 9/11 lub jakichkolwiek innych członków rodziny przestępczej Bush/ Clinton. Trump również blokuje trybunały wojskowe i inne formy sprawiedliwości od posunięcia się naprzód, mówią źródła Pentagonu.

Wiele osób, w tym ten pisarz, miało nadzieję, że Trump będzie wyzwolicielem USA. Jednak zatrudnianie przez Trumpa radykalnych neokonserwatywnych podżegaczy wojennych, takich jak Jeff Bolton i skazanych przestępców, takich jak Elliot Abrams, zmusiło nas do przekonania się, że Trump to uszkodzony towar.

Jeśli chcecie innego znaku, że coś jest nie tak z prezydenturą Trumpa, zadajcie sobie pytanie, dlaczego Trump próbuje przenieść technologię broni jądrowej do zbójeckiego państwa Arabii Saudyjskiej.

https://www.theguardian.com/us-news/2019/feb/23/trump-cronies-secret-talks-nuclear-ech-saudi-arabia

Źródła Pentagonu twierdzą, że robi to ze strony jego mistrzów z Chabad aby rozpocząć nuklearną wojnę światową, poprzez użycie broni nuklearnej przez Arabię ​​Saudyjską wobec Iranu.

https://www.veteranstoday.com/2019/02/22/straight-out-of-dr-strangelove-analysts-slam-trumps-plan-to-trade-nuclear-secrets-with-saudis/

Powodem tych nienaturalnych działań Trumpa jest poważny szantaż, mówią źródła Pentagonu i MI6. Mówiąc konkretnie, mówią: “Trump jest na filmie waląc w głowę dziecka.” Potwierdzają to źródła zarówno brytyjskiego, jak i amerykańskiego wywiadu wojskowego. Obecnie pojawiają się publicznie dowody potwierdzające. W szczególności The Miami Herald robi prawdziwą pracę dziennikarską, ujawniając skazanego pedofila Jeffa Epsteina, którego Wyspę Orgii Trump często odwiedzał. Teraz sędzia orzekł, że Sekretarz Pracy Trumpa Aleksander Acosta złamał prawo, kiedy potraktował łagodnie Epsteina ws. zarzutów o pedofilię. Zapytany o to, Trump powiedział: “Nie wiem zbyt wiele na ten temat. Zrobił świetną robotę jako Sekretarz Pracy. Wydaje się, że było to dawno temu.

https://www.nbcnews.com/politics/justice-department/white-house-says-it-s-looking-acosta-srole-jeffrey-n974586

https://www.miamiherald.com/news/state/florida/article226577419.html#storylink=cpy

To, nawiasem mówiąc, Trump miał do powiedzenia na temat Epsteina: “Wspaniały facet. Jest z nim dużo zabawy. Mówi się nawet, że lubi piękne kobiety tak samo jak ja a wiele z nich jest po młodszej stronie. “

https://www.vox.com/2018/12/3/18116351/jeffrey-epstein-trump-clinton-labor-secretaryacosta

Obudźcie się i uświadomcie sobie co się dzieje, ludzie – Trump stał się przeszkodą dla sprawiedliwości w USA. Publicznie dołączył do radykalnych fanatyków z Chabad, którzy od dziesięcioleci próbują rozpocząć III Wojnę Światową. Moje pytanie brzmi: dlaczego wojsko nie chwyta Abramsa, Boltona, Kushnera itd. i nie umieszcza ich w więzieniu tam, gdzie ich miejsce?

Co więcej, dlaczego nie znajdą filmu, którym Trump jest szantażowany i nie użyją go, by zmusić go do rezygnacji? Możecie rozpocząć poszukiwania przesłuchując Epsteina. W każdym razie, pomimo nienaturalnego zwrotu Trumpa w kwestiach takich jak 9/11, źródła Pentagonu twierdzą, że został zmuszony przez wojsko do podjęcia działań przeciwko figurom niższego szczebla. Syjoniści zostali obrani za cel po tym, jak Trump spotkał się z wojskowym dowództwem w październiku 2017 r., aby rozpętać burzę z Harveyem Weinsteinem, a następnie królem kasyn Las Vegas Steve’em Wynnem (Weinberg), a następnie tytanem CBS Les’em Moonvesem, a obecnie miliarderem właścicielem New England Patriots, Bobem Kraftem i wieloma innymi .”

Ponadto operacje szpiegowskie Mosadu mające na celu pomoc żydowskim przestępcom zostały również zneutralizowane przez zamknięcie Grupy Psy i ujawnienie Black Cube (Czarnej Kości), a także oprogramowania szpiegującego Pegasus“, mówią źródła Pentagonu. Co więcej, “gejowski sługus Boltona i izraelski naganiacz Richard Grenell został odrzucony jako ambasador ONZ“, zauważają źródła. Usunięcie wyższych rangą pedofilskich kardynałów katolickich jest kolejnym pozytywnym znakiem, że pedofilska sieć szantażu mafii chazarskiej jest rozmontowywana.

Suspensowanie w zeszłym tygodniu drapieżnika seksualnego byłego kardynała D. C. Teda McCarricka najprawdopodobniej doprowadzi do suspensy skazanego pedofila, kardynała George’a Pella, byłego szefa Banku Watykańskiego, jak podają źródła. Chazarska mafia broni się szukając chińskiej ochrony i sponsorowania. Trump był w stanie zakończyć zawieszenie działalności rządu USA i zdobyć fundusze na utrzymanie działającego aparatu w Washington DC, oferując chińską kontrolę nad Japonią i Półwyspem Koreańskim, zgodnie z japońskimi prawicowymi źródłami bliskimi Cesarzowi. W ramach tego porozumienia siły amerykańskie wycofają się z Japonii i Korei na Hawaje – twierdzą źródła. Będzie to przedmiotem dyskusji, kiedy Trump spotka się w tym tygodniu z północnokoreańskim siłaczem Kim Dzong-un’em.

Źródła azjatyckiego tajnego stowarzyszenia niezależnie potwierdzają, że tak, kontrola nad Japonią została obiecana Chinom. Mówią, że jedyną rzeczą, którą wybrał Trump, było opóźnienie tej umowy, którą już wynegocjowała Hillary Clinton. Kolejny znak podlizywania się chazarskiej mafii Chińczykom pojawił się w zeszłym tygodniu, gdy Saudyjski Klon Książę Mohammed Bin Salman odwiedził Chiny. Udało mu się zdobyć pieniądze z Chin, oferując zbudowanie tam gigantycznej rafinerii i obiecując nauczanie języka chińskiego wszystkich uczniów z Arabii Saudyjskiej.

Pokazał także, że jest fałszywym muzułmaninem, popierając umieszczanie przez Chiny Ujgurskich muzułmanów w obozach koncentracyjnych.

http://www.saudigazette.com.sa/article/559758/SAUDI-ARABIA/Saudi-Arabia-plans-to-include-Chinese-language-in-education-curriculum

https://www.aljazeera.com/news/2019/02/saudi-crown-prince-defends-china-fight-terrorism-190223104647149.html

Saudyjskie i amerykańskie oddziały mafii chazarskiej także szukają chińskiej ochrony, ponieważ Żydzi w końcu odkrywają, że Chazarzy są ich najgorszym wrogiem. Jeśli jeszcze tego nie widzieliście, sprawdźcie ten krótki film na YouTube przez długoletniego, wysokiego rangą urzędnika rządu USA, Steve’a Pieczenika.

 Pieczenik niezależnie potwierdza co ​​wiele źródeł mówiło mi przez lata: Żydzi pracujący dla Adolfa Hitlera i nazistów zabijali swoich kolegów Żydów podczas II wojny światowej.
Wszystko to było częścią wysiłków, aby zmusić Żydów do opuszczenia Europy i przyjazdu do Izraela, aby stworzyć tam królestwo dla mafii chazarskiej. Fakt, że Żydzi budzą się w kwestii tej strasznej zbrodni przeciwko nim w imię syjonizmu, doprowadził mafię chazarską do stanu głębokiego strachu. Można to zaobserwować w ruchu francuskiego prezydenta niewolnika Rothschildów, Emmanuela Macrona, aby uczynić z antysyjonizmu przestępstwo.

https://www.france24.com/en/20190220-macron-inounces-measures-combat-anti-semitism-france-crif-definition-anti-zionism?ref=tw_i

https://www.france24.com/en/20190220-france-new-bill-equating-anti-zionism-anti-semitism-illegal

Ktoś powinien przypomnieć Macronowi o tym, co stało się z Nicolae Ceauşescu z Rumunii lub włoskim Benito Mussolinim po tym, jak próbowali zwiększyć represje aby powstrzymać powszechny bunt przeciwko ich rządom. Ostatecznie w tym tygodniu otrzymaliśmy wiele informacji zwrotnych dotyczących naszego raportu dotyczącego próby spieniężenia obligacji wysokiego szczebla w zeszłym tygodniu w imieniu “Doktora” Zvonko Berdika-Alberta. Źródła azjatyckich tajnych stowarzyszeń mówiły: “Dr” Albert był oszustem a nie prawdziwym lekarzem. Mówią, że w pewnym momencie nielegalnie uzyskał dostęp do funduszy Plum Blossom (Mei Hua), a następnie “blisko 50 chińskich generałów” zostało w rezultacie straconych. Mówią: “Doktor” Albert został stracony “ponieważ spowodował cierpienie wielu ludzi.” Jednak sponsorzy obligacji ripostowali mówiąc:

Początkowo był po niewłaściwej stronie ale potem poświęcił ostatnie 10 lat swojego życia na robienie tylko słusznych rzeczy i dlatego ścigany przez kabał. Był jednak dobrym i przyzwoitym facetem i chciał aby fundusz był wykorzystywany tylko dla dobra ludzi. W ostatnich latach życia sprzeciwiał się kabałowi. Od kiedy przejęliśmy ster, zmieniliśmy jego kierunek z przeszłości. [Umieszczenie] Scotta zamiast Dr A jest całkowicie ludzkości a on walczył po dobrej stronie i w słusznej sprawie przez ostatnie 10 lat. Uczynimy tylko słuszną, sprawiedliwą rzecz dla ludzkości jako całości.

Ludzie, którzy próbowali spieniężyć ten instrument, wydawali się szczerzy i mieli dobre intencje. Wygląda jednak na to, że ruch z obligacją był ukrytą próbą wykupienia wpływowych poszukiwaczy prawdy, oferując im ogromne sumy na “cele humanitarne“. Problem oczywiście polega na tym, że utrwala to system istnienia tajnej grupy wykorzystującej swoje umiejętności do tworzenia pieniędzy z powietrza aby przekupić lub zapłacić, aby zneutralizować wszelkie sprzeciwy wobec ich rządów. Ostateczną odpowiedzią jest nadal sprawienie, by tworzenie i dystrybucja pieniędzy były publicznie zarządzanym narzędziem a nie ukrytym źródłem boskiej mocy dla wybranych przez siebie osób.

Autor: Benjamin Fulford, White Dragon Society

 Źródło: https://benjaminfulford.net/2019/02/25/khazarian-mafia-play-trump-blackmail-card-in-final-bid-to-avoid-extermination/

Opublikowano za: https://meditation539.com/?p=9008

IV. Stany Zjednoczone Prokurator Daniel Goldman wkracza do akcji. Może obalić prezydenta Donalda Trumpa?

Były śledczy z Nowego Jorku bierze pod lupę afery, które przypisuje się Donaldowi Trumpowi i jego najbliższym. Prezydenta USA czeka trudny czas.

Źródło: RUPTLY

Demokraci spełniają groźby pod adresem Donalda Trumpa. Po przejęciu kontroli nad Izbą Reprezentantów biorą pod lupę podejrzane kontakty i interesy Donalda Trumpa i jego otoczenia.

Komisja Kongresu USA wszczyna śledztwo w sprawie utrudniania i nadużywania władzy przez głowę państwa (tzw. afera Russigate) oraz korupcji administracji publicznej. Dochodzenie poprowadzi Daniel Goldman, były prokurator z południowego dystryktu Nowego Jorku. Goldman ma doświadczenie w zwalczaniu dużych organizacji przestępczych. Znana jest jego ubiegłoroczna wypowiedź dla brytyjskiego “The Independent”, że “czułby się komfortowo, oskarżając prezydenta o oszustwa finansowe w kampanii wyborczej w oparciu o to, co już na ten temat wiemy”.

Używając “strażackiego” języka Goldman powiedział pod koniec ubiegłego roku, że była rozpałka, teraz jest prawdziwy dym – ale “nie jesteśmy jeszcze przy ognisku, choć z pewnością wydaje się, że idziemy w tym kierunku”, To ognisko, to chęć przyszpilenia Trumpa, a wielkim atutem Goldmana są zeznania Michaela Cohena, byłego osobistego prawnika.

Trumpa, który zeznając w przed komisją Izby Reprezentantów ujawnił, że jego klient wiedział, że portal Wikileaks chciał upublicznić wykradzione maile ze sztabu wyborczego rywalki Trumpa Hillary Clinton. Dodał wtedy: Wstydzę się, bo wiem, jaki jest Trump. To “rasista, oszust i krętacz”. W kampanii wyborczej przyszły prezydent i jego syn Donald Trump junior mieli podpisywać Cohenowi czeki, by zrefundować mu sumy wypłacone kobietom, które romansowały z Trumpem.

ZOBACZ TEŻ | KACZYŃSKI UKRZYŻOWAŁ DEMOKRACJĘ. KARYKATURY ZNANYCH POLITYKÓW PODCZAS PARADY KARNAWAŁOWEJ W NIEMCZECH [ZDJĘCIA]

 AP/Associated Press/East News

Niemcy: Karnawał w Dusseldorfie 2019 ZDJĘCIA Karykatury poli…

Te oskarżenia mogą być kluczowe w śledztwie, które rozpoczyna Goldman, ale sprawa ma szerszy wymiar. Chodzi nie tylko o nieprawidłowości z kampanii Trumpa. Będą też zbadane transakcje finansowe jego ludzi oraz zaangażowanie Rosji w amerykańskie wybory prezydenckie w roku 2016 .

Komisja Sądownictwa Izby Reprezentantów już zażądała dokumentów od 81 osób i instytucji. Mowa o doradcach prezydenta Trumpa, członkach jego rodziny, współpracownikach biznesowych. Demokrata Jerry Nadler , członek Izby Reprezentantów mówi, że Kongres musi kontrolować Biały Dom, by nie dochodziło do nadużywania władzy. Dodał on, że jego komisja ma uprawnienia do przeprowadzania przesłuchań w sprawie impeachmentu. Jego zdaniem prezydent Donald Trump bardzo przeszkadzał wymiarowi sprawiedliwości. Nadler dodał stacji ABC News, że jest za wcześnie, by mówić o usunięciu prezydenta z urzędu.

Reakcją Białego Domu na te działania była ostra krytyka pod adresem Demokratów, którzy rozpoczęli “haniebne”, jak to określono, śledztwo w sprawie domniemanego utrudniania pracy wymiarowi sprawiedliwości i nadużycia władzy przez niektórych ludzi z otoczenia Trumpa.

Choć sam Donald Trump odrzucił zarzuty, nazywając je “polityczną mistyfikacją”, to jednak dodał, że będzie przez cały czas współpracować ze wszystkimi. Goldman nic nie robi sobie ze słów Trumpa i ostro chce się zabrać do pracy. Przez dekadę pracował w południowy dystrykcie Nowego Jorku, gdzie skupia się obecnie większość dochodzeń prowadzonych przeciwko Trumpowi.

Wcześniej Goldman był zastępcą szefa sekcji przestępczości zorganizowanej w biurze prokuratora na Manhattanie. Jego działanie skupiało się na ściganiu organizacji przestępczych.

Nadzorował między innymi ściganie wielu rosyjskich przestępców uczestniczących w największych machlojach finansowych, oszustwach w służbie zdrowia. Miał udział w postawieniu przed sądem 30 oskarżonych o pranie brudnych pieniędzy i wymuszanie haraczy.

Kazimierz Sikorski

Opublikowano za: https://gazetalubuska.pl/stany-zjednoczone-prokurator-daniel-goldman-wkracza-do-akcji-moze-obalic-prezydenta-donalda-trumpa/ar/13942386

Wypowiedz się