Saudyjsko-izraelska “Oś zła” zostaje zniszczona przez międzynarodowy sojusz

Walka toczy się na najwyższych poziomach światowej potęgi i osiąga pewnego rodzaju kulminacyjny moment, z trwającą operacją, by obalić rządy Izraela i Arabii Saudyjskiej i położyć kres ich kontroli nad układem petrodolara , zgadzają się co do tego kilka źródeł.

Tak zwane morderstwo nazistowskich agentów Bractwa Muzułmańskiego i redaktora Washington Post, Jamal Khashoggi , w konsulacie Arabii Saudyjskiej w Turcji zostało zorganizowane, aby zapewnić zasięg trwającej operacji,- dodają źródła.

“Chodzi o finansowe przetrwanie niektórych krajów (Izraela, Arabii Saudyjskiej i zbankrutowanej amerykańskiej korporacji)” – powiedziało CIA.

Ogólna historia opowiedziana przez CIA, Mossad, wywiad japoński i źródła Pentagonu wygląda następująco: saudyjski dziedziczny książę i de facto głowa państwa w rzeczywistości Mohammad bin Salman ( MBS) został zastrzelony w kwietniu i zastąpiony ciałem przez sobowtóra.

Ludziom, którzy kontrolowali sobowtóra, zamrożono w odwecie  fundusze, pod pretekstem incydentu Khashoggi,  jako przykrywką.

Teraz satanistyczne chazarskie rządy Izraela i Arabii Saudyjskiej walczą o ocalenie życia.

Prawdziwym powodem, dla którego wszystkie wielkie korporacje i ministrowie rządowi odwołali swoje zaplanowane wizyty na forum inwestycyjnym ” Arabia Saudyjska Davos ” w tym tygodniu, jest fakt, że przepływy pieniężne, które miały im za to zapłacić, zostały przerwane.

 “Globalny bojkot Arabii Saudyjskiej nasila się, ponieważ Goldman Sachs jest zmuszony przestać wysyłać pieniądze i uczestniczyć w partii Diny Powell (byłej zastępczyni doradcy ds. Bezpieczeństwa narodowego ) w niemieckim Deutsche Bank i japońskich bankach MUFG i Mizuho “, wyjaśniają źródła Pentagonu.

“Wydaje się, że jest to plan zakończenia petrodolara, na osi izraelsko-saudyjskiego zła i ostrza terroryzmu, ponieważ wiele rzeczy zbliża się do upadku starego systemu finansowego, sposobu na uruchomienie nowego finansowego systemu Quantico i resetu globalnych walut “- dodają źródła.

Potwierdzaja to raporty, według których sekretarz skarbu USA Steven Mnuchin odwołał swoją planowaną wizytę na saudyjskim forum inwestycyjnym, ale odwiedził Arabię ​​Saudyjską, aby wziąć udział w spotkaniu ” finansowanie terroryzmu. “.https://www.nytimes.com/2018/10/21/us/politics/steven-mnuchin-saudi-arabia-khashoggi.html

Źródła CIA mówią także, że zbrodniarz wojenny  Chazarii, Netanjahu, ma zamiar się poddać z powodu czegoś, w czym jest zaangażowany. Stany Zjednoczone dystansują się od niego, ponieważ zbyt duża presja wywierana jest na Trumpa i innych bardzo blisko niego. ” Przypuśćmy, że będzie to zaangażowanie Netanjahu w ataki terrorystyczne masowego morderstwa z 11 września i Fukushimy .

W dalszej części raportu powrócimy do problemów Arabii Saudyjskiej , ale najpierw musimy wyjaśnić, dlaczego sytuacja w Japonii , Korei Północnej i Chinach jest ostatecznym powodem chaosu na Bliskim Wschodzie .

Członkowie rządu japońskiego premiera Shinzo Abe i mandżurskich członków rodziny królewskiej skontaktowali się w zeszłym tygodniu z Towarzystwem Białego Smoka (WDS), aby wyjaśnić, co się naprawdę dzieje.

W istocie, Bank Rozrachunków Międzynarodowych (BIS), centralny bank banków centralnych, otrzymał silne ostrzeżenia, aby „zerwać z syjonistyczną / satanistyczną rodziną Rothschildów “ lub  inaczej” … źródła mówią.

Mandżurskie rodziny królewskie twierdzą, że Rothschildowie nigdy nie kontrolowali więcej niż 8% światowego złota.  Teraz tajne azjatyckie stowarzyszenia i amerykański kompleks militarno-przemysłowy zgodziły się zablokować syjonistyczną kontrolę nad systemem finansowym .

W zamian za to, Zachód otrzyma około 40 bilionów dolarów z obligacji zabezpieczonych złotem, aby sfinansować między innymi główne projekty mające na celu oczyszczenie planety i stworzenie nowych ekosystemów na obszarach pustynnych, arktycznych i oceanicznych, – podały źródła.

Wojsko amerykańskie zostanie przekształcone w planetarną siłę bezpieczeństwa, co zmieni radykalnie jego obecny status, jako gwaranta dla dużych korporacji kontrolowanych przez syjonistów.

Pierwszym krokiem w tym procesie będzie ogłoszenie przez prezydenta Japonii Abe i prezydenta Chin Jin Jinpinga pod koniec tego tygodnia, że ​​dwa narody ustanowią ważny fundusz wzajemny, – zgodnie ze źródłem z rządu Abe.  Ten fundusz będzie przeznaczony na sprzątanie środowiska i zarządzanie starzejącymi się społeczeństwami z powodu niskiej liczby urodzeń – podało źródło.  Rząd wojskowy Stanów Zjednoczonych zgodził się nie ingerować w to działanie, – dodaje źródło.

Jednak wiele jeszcze zostało do zrobienia, zanim Zachód będzie mógł poważnie rozpocząć ten rodzaj pracy.

Powróćmy więc do obecnej chaotycznej sytuacji na Zachodzie.
 Zawieszenie sprzedaży broni w Niemczech mogłoby spowodować, że Trump zapewni pokrycie finansowe, a nawet może doprowadzić do embarga na broń, zgodnie z rezolucją ONZ, dla Arabii Saudyjskiej, a następnie dla Izraela “, mówią źródła Pentagonu. Kompleks militarno-przemysłowy i Stany Zjednoczone będą miały zrekompensowane z nawiązką wszelkie straty wynikające z tego embarga, np. Źródła WDS.

Oczywiście, Chazarzy tego nie akceptują, co widać po ogromnym nacisku na spisek wobec dziennikarza Khashoggi . Na przykład, jak zauważyła RT: Rijad nie wie, w jaki sposób zabito Khashoggi lub gdzie jest jego ciało, minister spraw zagranicznych Adel al-Jubeir powiedział Fox News dzień po tym, jak jego kraj stwierdził,  że dziennikarz zginął w “ brutalnym starciu   w konsulacie  w Stambule.

https://www.rt.com/news/441878-saudis-killed-journalist-mistake/ https://www.rt.com/news/441878-saudis-killed-journalist-mistake/

Co więcej, media kontrolowane przez Chazarów opowiadają historię, że ich menadżer MBS wciąż w pełni kontroluje sytuację.  Jednak członek biura Abe , długoletni przyjaciel, prawnik, który opiekował się interesami MBS od wielu lat, zadzwonił i potwierdza, że ​​został postrzelony dwa razy w głowę w kwietniu i zmarł natychmiast.
Źródła CIA dołączyły, stwierdzając:

 “Tak, Bin Salman został wyprowadzony.” Sobowtór (kopia) kontrolowana przez Syjonistycznych Chazarów została umieszczona na jego miejscu. Prawdziwy Bin Salman spowodował zbyt wiele wstrząsów dla władzy. Prawdziwy MBS, który kupuje obraz Leonarda da Vinci Salvator Mundi za 450 milionów dolarów nie zgodził się z syjonistyczną kabałą, ponieważ zakup został dokonany natychmiast po szantażu skorumpowanych saudyjskich miliarderów, którzy pracowali bezpośrednio z / dla chazarskich syjonistów w hotelu Riyadh Ritz Carlton. MBS wysłał bardzo bezpośredni sygnał, prawdziwym znaczeniem tego jest to, że tylko syjoniści zrozumieją “.

Tymczasem zarówno amerykański wywiad wojskowy, jak i kanadyjskie źródła wywiadowcze ostrzegają, że Chazarzy (” jaszczurki “) będą stosować ukrytą technologię, aby próbować manipulować opinią publiczną za pomocą hologramów i ” głosów “. Ecco cosa ha detto la fonte canadese: Oto, co mówi kanadyjskie źródło:

 “Tak, jaszczurki nie chcą stracić” FED-u ” i tak, mają technologię, dzięki której Jezus lub ktokolwiek, kto chce z tobą rozmawiać w twojej głowie, nie tylko to, Jezus czy ktokolwiek pojawi się przed tobą, by przekazać ci osobistą wiadomość. Jedynym problemem związanym z tą technologią jest to, że stara naturalnie uprawiana ” prawdziwa trawa ”  [ Uwaga : myślę, że to jest Grass (garnek) – naturalna marihuana jako sposób na uniezależnienie się od Mindkontrol …] uniemożliwiła działanie tej technologii, dlatego została ona wyjęta spod prawa wiele lat temu i kto wie, co robi Monsanto i Bayer z tymi  zbiorami. Pamiętaj, że Ziemia znajduje się w ” blokadzie “, więc oni (jaszczurki) nie mogą zniknąć z planety i nikt nie może wejść i “zabrać ich “. Żaden kraj nie chce pożyczać pieniędzy USA Corporation. Chiny maja tyle ziemi,  aby  gwarantować bezpieczeństwo w całej Ameryce, – to nierealne.  Gdyby tylko ludzie o tym wiedzieli. Niech gra w szachy trwa dalej. “

Możemy potwierdzić u rolnika w Kanadzie, że nawet jeśli Kanada zalegalizowała zioło (marihuanę), robią wszystko, co możliwe, aby upewnić się, że dostępne są tylko odmiany, które sprawiają, że jesteś głupszy.

W każdym razie emerytowany oficer wojskowy USA powiedział, że wśród wojska panuje powszechna zgoda, że ​​nadszedł czas, aby ścigać i zabijqać wszystkich gangsterów z Chazarii, kiedy powiedział: Kabał używał ustalenia bezpieczeństwa  narodowego(NSF) przez wiele lat przeciwko wszystkim wrogom. więc teraz działanie powinno zostać obalone przez USN i skierowane przeciwko nim. Nadszedł czas, aby USN posunął się do przodu i zaczął skazywać zabójczych pedofilów Cabal Kingpins, którzy gwałcą dzieci, a następnie torturują  ich i poświęcają je Baalowi, aby uzyskać moc szatana “.

 Oprócz Izraela , Arabii Saudyjskiej i części Stanów Zjednoczonych , inną główną chazarską twierdzą, która wkrótce zostanie zburzona, jest Ukraina .  Posunięcie, aby przejąć kontrolę nad 12 000 Ukraińskich Kościołów Prawosławnych od rosyjskiego Kościoła Prawosławnego, jest ostatnią kroplą, która sprowokuje Rosję , zgadza się więcej źródeł.

Oto, co źródło CIA wiedziało o strzelaninie w zeszłym tygodniu przez 18-letniego ” kontrolowanego przez MKUltra ” studenta w  Kerch Polytech College na Krymie:

 “1) Miał wspólnika, Putin i FSB wiedzą, kim on jest.

 2) Zaaranżował ją [prezydent Ukrainy] Porky (Poroszenko) za zgodą Bidena [były wiceprezydent Stanów Zjednoczonych Joe].

3) Ukraina powróci do matki Rosji, a neonaziści zostaną zneutralizowani. Może nie będzie w tej kolejności … “

Próbowaliśmy skontaktować się z rosyjskimi źródłami,  na temat doniesień o próbie puczu przeciwko Władimirowi Putinowi i o sytuacji na Ukrainie itp. Ale spotkaliśmy się z milczeniem.  Ten rodzaj przerwania łączności najprawdopodobniej oznacza, że ​​zbliża się jakaś akcja militarna.

Być może w związku z tym japońskie źródła wywiadowcze twierdzą, że wiele japońskich, chińskich i innych satelitów zostało uciszonych i wydaje się, że zostały zneutralizowane przez ” Brytyjczyków i Amerykanów “.  Czy to może być związane z  tajnym programem kosmicznym ?

Benjamin Fulford Raport z dnia 22.10.2018 r

Sa Defenza Sa Defenza

Za: https://sadefenza.blogspot.com/2018/10/benjamin-fulford-abbattuto-dallalleanza.html https://sadefenza.blogspot.com/2018/10/benjamin-fulford-abbattuto-dallalleanza.html

Wypowiedz się