Impas w wojnie domowej w USA zakończy się wkrótce. Rozpocznie się następna faza planetarnego wyzwolenia

Śmierć, prawdopodobnie przez egzekucję, zdrajcy Johna McCaina, sygnalizuje nową fazę usunięcia kryminalnego kabała, który kontrolował USA od 1913 roku, zgadzają się źródła Pentagonu i agencji. Zdrajca McCain mógł zostać jako pierwszy poddany karze śmierci przez trybunał wojskowy, pozwolono mu umrzeć z takim honorem jak Rommel, by chronić reputację marynarki wojennej, jednocześnie wywołując strach w tajnym państwie, jak jedno ze źródeł Pentagonu opisało sytuację.

Prawdziwa bitwa rozpocznie się jednak po usunięciu amerykańskiego oddziału kabała, co podkopie amerykański kompleks wojskowo-przemysłowy przeciwko luźnemu sojuszowi euroazjatyckiemu z siedzibą w Szwajcarii.

Bitwa ta zakończy się albo wojną światową, albo całkowitym odnowieniem powojennych instytucji, takich jak ONZ, BIS, MFW, UE, itd. Kluczem do sukcesu jest kompleks fundacji (plus Bank Watykański) używany przez mafię chazarską aby ukryć kontrolę nad prywatnymi bankami centralnymi, korporacjami z listy Fortune 500 i tak zwanymi światowymi liderami.

Fajerwerki powinny rozpocząć się we wrześniu i nasilić się przed zbliżającymi się wyborami w USA w listopadzie, kiedy to mafia chazarska ma nadzieję odzyskać władzę i usunąć prezydenta USA Donalda Trumpa.

Należy jednak pamiętać, że Trump do tej pory był tylko mniejszym złem w porównaniu do Hillary Clinton. Musi jeszcze udowodnić, że jest kimś więcej niż agentem Rothschildów walczącym z siecią Bush/Clinton/Rockefeller mającą siedzibę w USA. Pamiętajcie, że reżim Trumpa musi jeszcze ujawnić prawdę o zbrodniach, takich jak 11 września i Fukushima. Również nie próbowali niczego podobnego do jubileuszu.

Były oficer CIA i oficer wywiadu Marynarki Robert David Steele mówi: Prawda o 9/11 jest na stole. Prezydent obiecał dotrzeć do sedna. Nie jest zdecydowany, czy to zrobić przed wyborami czy po nich, obawiając się czy ukrzyżowanie (“fikcja”?) Dicka Cheneya i neokonserwatystów pracujących jako agenci syjonistycznego Izraela nie będzie o jedne wybory za wcześnie. Woluminy zawierające zbiór prezydenckich memorandów przygotowanych przez 28 czołowych naukowców, szpiegów i inżynierów jest dostępne bezpłatnie online:

https://phibetaiota.net/2018/07/memorandums-for-president-on-9-11-experts-say-what-the-9-11-commission-was-to-corrupt-to-address/

Króliczą dziurą, która przebiega nawet głębiej niż 9/11, jest oczywiście wydarzenie masowego morderstwa nuklearnego i tsunami z 11 marca 2011 r. (3/11) w Fukushimie. Na tym froncie usunięcie w zeszłym tygodniu premiera Australii Malcolma Turnbulla z Goldman Sachs może doprowadzić do ujawnienia prawdy o 3/11, według dwóch agentów Australijskiej Tajnej Służby Wywiadu, którzy byli zaangażowani w Fukushimę.

Przedstawiciele ci dostarczyli dowodów premierowi Australii Kevinowi Ruddowi w 2010 r., że broń jądrowa skradziona z rosyjskiego okrętu podwodnego Kursk w 2000 r. została przemycona do Japonii i miała zostać użyta w ataku terrorystycznym na ten kraj. Dzień po tym, jak Rudd otrzymał te dowody i próbował zadziałać, został zwolniony przez ” Zarząd Amerykańskiej Rezerwy Federalnej” – powiedzieli agenci.

Agenci kontynuowali, wraz z japońskim wywiadem wojskowym, śledzono broń, która została umieszczona na japońskim morskim statku wiertniczym Chikyu, podzielona na pięć mniejszych broni i wwierconych w dno morskie u wybrzeży Fukushimy, zanim zostały uruchomione aby spowodować trzęsienie ziemi i tsunami.

Mimo to żadne władze nie interweniowały aby zapobiec temu atakowi. Co więcej, po ataku były prezydent Stanów Zjednoczonych Barack Obama skontaktował się z Organizacją Białego Smoka aby twierdzić, że nie miał wiedzy o ataku na Japonię ani nie uczestniczył w nim.

W rzeczywistości, dowody, a NSA ma wszystkie szczegóły, prowadzą do byłego “czarnego papieża” (czołowego jezuity) Petera Hansa Kolvenbacha i premiera Izraela Benjamina Netanyahu.

Stamtąd szlak prowadzi do satanistycznej loży P2 Wolnej Masonerii w Szwajcarii i do BIS. Dlatego warto zauważyć, że jezuita papież Franciszek jest teraz pod bezprecedensowym atakiem na zatuszowanie pedofilii.

Franciszek, mimo całej swojej mowy o reformach, nie ujawnił zaangażowania Watykanu w wydarzenia takie jak zbrodnia przeciwko ludzkości w Fukushimie.

Rezygnacja papieża Franciszka jest coraz bardziej prawdopodobna po jego nieudanej irlandzkiej podróży, potępieniu papieża przez arcybiskupa Carlo Marii Viganò i rosnącej fali ataków w różnych krajach na kapłanów, których uważa się za pedofilów. Rozumiemy, że tylko jeden na dziesięciu księży jest pedofilem, ale kultura bezkarności wobec pedofilii i homoseksualizmu w Watykanie prowadzi obecnie do implozji– zauważył Steele.

“W Watykanie jest miejsce, w którym jest tylko pomieszczenie na jeszcze jeden obraz papieża, a legenda głosi, że następny papież jest ostatnim papieżem. Katolicki przywódca, z którym rozmawiałem, jest głęboko zaniepokojony” – dodał Steele. Inne źródła CIA i Pentagonu zgodziły się z tą analizą.
Papież i Watykan są kluczem do prawdziwej zmiany sposobu w jaki kierujemy tą planetą, ponieważ większość tak zwanych światowych przywódców jest kontrolowana przez Watykan poprzez połączenie przekupstwa (poprzez konta watykańskie warte miliardy dolarów) i groźby morderstwa lub usunięcia od władzy.

Szlak ataku na Fukushimę prowadzi również do strefy cienia, ponieważ czołowi Masoni P2, tacy jak Kawalerzy Zakonu Krzyżackiego (i watykański zabójca) Vincenzo Mazzara twierdzą, że ostatecznie przyjmują swoje rozkazy od bytu nazywanego “czarnym słońcem”, który “komunikuje się za pośrednictwem fal gamma. “Może to być po prostu zasłona dymna, która odciąga nas od prawdziwych (ludzkich) winowajców. Jednak źródła Pentagonu podkreślają, że istnieje wymiar ezoteryczny lub pozaziemski w walce o planetę Ziemię i mówią, że na tym froncie “z większą ilością trzęsień, ostatnie podwodne i podziemne bazy są systematycznie niszczone“.

W międzyczasie na Ziemi, najlepszym sposobem aby dowiedzieć się co naprawdę się dzieje, jest podjęcie akcji militarnej przeciwko i fizyczna okupacja, twierdz chazarskiego kabała, takich jak BIS i kompleks rodziny Rothschildów w Zug w Szwajcarii.

Jest to mało prawdopodobne, jeśli chodzi o Trumpa, ponieważ kiedy był biznesmenem za każdym razem gdy bankrutował, był ratowany przez Rothschildów (a to można łatwo potwierdzić za pośrednictwem doniesień mediów z jego dni w biznesie).

Wyraźny znak, że Trump jest opozycją kontrolowaną przez centralną bankowość nadszedł, gdy powiedział Fox TV, że jeśli zostanie obalony giełda zawali się. Jak pokazują wykresy w poniższym linku, światowe giełdy rosną tylko dzięki drukowaniu pieniędzy przez prywatne banki centralne.

Innymi słowy, wygląda na to, że banki centralne używają Trumpa do spowodowania zagrożeń, które spowodują załamanie rynków jeśli kontrolowany przez nie opozycyjny prezydent zostanie usunięty od władzy.

https://www.zerohedge.com/news/2018-08-24/nomi-prins-fed-will-not-give-dark-money

Wiele osób uważa, że ​​wzrost rynku akcji jest dobrym rozwiązaniem, ale tak naprawdę dzieje się tak, że banki centralne drukują fałszywe pieniądze i przekazują je swoim znajomym, którzy wykorzystują je do wykupu akcji w celu umocnienia kontroli nad dużymi korporacjami i stania się bogatszymi.

Prawdziwy przywódca skonfiskowałby wszystkie aktywa kupione na całym świecie za fałszywe pieniądze z banku centralnego i zwrócił je ludziom z planety za pomocą środków typu jubileuszowego.

W każdym razie kolejne dowody pochodzą od byłego japońskiego ministra finansów Heizo Takenaka, który twierdzi, że przekazał kontrolę nad japońskimi korporacjami chazarskiej mafii, ponieważ Japonia była zagrożona bronią wywołującą trzęsienia ziemi.

Japonia została zaatakowana mimo to, ponieważ po tym jak Takenaka zrezygnował, cesarz próbował umocnić japońską kontrolę nad Bankiem Japonii, zgodnie ze źródłami japońskiej rodziny królewskiej.

Wiadomość, że zaginęła rosyjska superuklearna broń, jest zapewne ukrytą groźbą ze strony chazarskiej mafii, że użyją jej do stworzenia kolejnego masowego morderstwa typu Fukushima, jeśli ich władza zostanie zagrożona. Może dlatego ludzie (lub powinienem powiedzieć, ikony kabała) jak Hillary Clinton pozostają wolni.

https://www.cnbc.com/2018/08/21/russias-nuclear-powered-missile-that-putin-claimed-had-infinite-range-is-currently-lost-at-sea.html

Jednak, mimo że wielu czołowych chazarskich zbrodniarzy pozostaje wolnych, ataki na kabała na niższych poziomach mają wpływ kuli śnieżnej. Na tym froncie najnowsze źródła Pentagonu mówią, że niemieckiemu gigantowi chemicznemu Bayerowi pozwolono kupić Monsanto, aby masowe procesy sądowe i śledztwa dotyczące glifosatu, GMO itp. usunęły tę korporację kabała.” Źródła dodają, że Big Pharma również chwieje się nie tylko z powodu publicznego oburzenia na wysokie ceny leków, ale także z powodu zabójczych szczepionek takich jak Merck. “

Również w USA wobec prywatnej armii żydowskiej [chazarskiej] mafii, skorumpowanemu Departamentowi Nowojorskiej Policji (NYPD), może być przeprowadzone śledztwo za wymuszanie nielegalnych przydziałów na aresztowania, wezwania i mandaty na muzułmanów i mniejszości, jednocześnie chroniąc żydowskie dzielnice“. Na większość tych osób robiono obławy na podstawie fałszywych oskarżeń (np. 48,6% więźniów federalnych przetrzymywanych jest za przestępstwa związane z narkotykami) w celu zapewnienia pracy niewolniczej w prywatnych więzieniach. Na tym froncie warto zauważyć, że niewolniczy robotnicy więzienni przeprowadzili strajk.

https://www.zerohedge.com/news/2018-08-24/us-inmates-demand-living-wage-amid-largest-prison-strike-history

Na innym froncie Trump eskalował jego wojnę kulturową wobec żydowskiej mafii, atakując nie tylko klęczników NFL, ale żydowskie sieci telewizyjne takie jak ESPN, CBS, Fox i NBC, które ostatnio odmówiły emitowania hymnu narodowego.
Również, by ponownie zacytować pana Steele’a, Trump może dać Jeffowi Sessions ostatnią szansę na przeprowadzenie znaczących publicznych śledztw wobec Clintonów (w sprawie zdrady, pedofilii, oszustw wyborczych i oszustw charytatywnych), a także Johna Brennana. Gdy Hillary Clinton przygotowuje się do umieszczenia w nagłówkach trzech demokratycznych kwestarzy, znaczące publiczne przypomnienie jej ogromnych zbrodni i wykroczeń jako Sekretarza Stanu – w tym sprzedaży Libanu Francji, Syrii i Jemenu Arabii Saudyjskiej oraz Uranium One Rosji- może być gwoździem do trumny Demokratów w listopadowych wyborach.

Przygotujcie się na pracowitą jesień, ludzie.

Autor: Benjamin Fulford, White Dragon Society, Raport z dnia 27.08.2018 r.

Źródło: https://benjaminfulford.net/2018/08/27/u-s-civil-war-stalemate-to-end-soon-next-phase-of-planetary-liberation-to-begin/

Opublikowano za: https://meditation539.com/2018/08/30/benjamin-fulford-impas-w-wojnie-domowej-w-usa-zakonczy-sie-wkrotce-rozpocznie-sie-nastepna-faza-planetarnego-wyzwolenia/

Wypowiedz się