Deklaracja Trumpa o wszechstronnej wojnie handlowej doprowadzi wydarzenia do krytycznego momentu

Deklaracja prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa o wojnie handlowej z prawie wszystkimi jest tak naprawdę przykładem, jak Trump negocjuje bankructwo Stanów Zjednoczonych w stylu Rozdziału 11.

Dobrym sposobem na to byłoby stwierdzenie, że Stany Zjednoczone buntują się przeciwko międzynarodowemu systemowi, który splądrował swoich ludzi w imieniu globalistycznych oligarchów.

Inną diagnozą jest to, że świat negocjuje zastąpienie systemu petro-dolara. W każdym razie, teraz możemy spodziewać się znacznie więcej krzyków i gróźb, a być może nawet dziwnych ataków nuklearnych, podczas tych negocjacji.

Publicznie, spór ten można dostrzec w największym otwartym rozłamie między mocarstwami europejskimi, a Stanami Zjednoczonymi od zakończenia II wojny światowej.

Mamy przywódców Francji, Niemiec i UE otwarcie wzywających do zakończenia powojennego Sojuszu między Europą i Ameryką.

Amerykańska strona ze swej strony publicznie zagroziła wprowadzeniem sankcji wobec krajów europejskich. Pod powierzchnią na szczeblu operacyjnym nie wyklucza się amerykańskiej kampanii fizycznej likwidacji  nieposłusznych przywódców europejskich.

Natychmiastowym skutkiem była decyzja Trumpa o zerwaniu  porozumienia nuklearnego z Iranem. Oczywiście każdy, kto śledził to, co się naprawdę dzieje, wie, że decyzja Trumpa o odstąpieniu od irańskiego porozumienia nuklearnego nie ma nic wspólnego z bronią jądrową i chodzi tu tak naprawdę o ogłoszenie przez Iran, że będzie sprzedawał ropę naftową Europie wycenianą w euro, a nie w petrodolarze.

Zacznijmy od przyjrzenia się, jak sprawy będą postępować na widocznym dla ogółu poziomie. Tutaj Trump mówi: “Jeśli nie będziecie kupować od nas więcej, przestaniemy kupować od was!

On również mówi: “Jeśli przestaniecie używać petro-dolarów, by kupować irańską ropę, uniemożliwimy krajom europejskim prowadzącym interesy z Iranem robienie interesów z nami. ”

Europejczycy mówią: “Splajtowaliście i nie płacicie za to, co kupujecie, więc jest bez znaczenia, że przestaniecie kupować!” Mówią też: “Ukarzemy wszystkie europejskie firmy, które będą przestrzegać waszych  sankcji przeciwko Iranowi. “

https://www.reuters.com/article/us-iran-nuclear-europe/eu-commission-says-launches-measures-to-protect-eu-business-in-iran-idUSKCN1IJ100?utm_campaign=trueAnthem%3A+Trending+Content&utm_content=5afecf8804d301091704743b&utm_medium=trueAnthem&utm_source=facebook

Najważniejszym groźba widoczna publicznie, jest ostrzeżenie ze strony USA nałożenia sankcji na Niemcy w przypadku kontynuacji prac nad rurociągiem Nord Stream 2.

Gazociąg ten pozwoliłby Niemcom na import większej ilości gazu bezpośrednio z Rosji zamiast sprowadzania za pomocą chazarskiego wytworu państwowego, jakim jest Ukraina.

W istocie Trump mówi: “Jeśli nie kupicie od nas gazu z  20% marżą, wówczas przestaniemy kupować wasze samochody.”

https://www.zerohedge.com/news/2018-05-17/trump-gives-merkel-ultimatum-drop-russian-gas-pipeline-or-trade-war-begins

https://www.zerohedge.com/news/2018-05-17/eu-launches-rebellion-against-trumps-iran-sanctions-bans-european-companies

Poważnym problemem tego domowego konfliktu UE z Ameryką są Chiny i ich działania, w celu zastąpienia sojuszu atlantyckiego, sojuszem euroazjatyckim, który pozostawi anglosaskie potęgi na peryferiach światowej władzy.

Na obecnym etapie, Chińczycy wygrywają, ponieważ konflikt UE/USA spowodował duży wzrost  chińskim kontraktom terminowym na ropę realizowanym w juanach, a przez to umocnił pozycję petro-juana, jako potencjalnego zamiennika petro-dolara.

https://www.zerohedge.com/news/2018-05-17/china-oil-futures-thundering-action-after-trump-exits-iran-deal

Prawdopodobnie dlatego Trump wybrał spotkanie NATO, aby pośrednio zagrozić prawdziwą wojną, jeśli wojna handlowa z UE, Chinami i resztą świata, nie zakończy się sukcesem. Oto jego komentarze:

” ‘Czy to się powiedzie? Wątpię w to‘ – powiedział prezydent dziennikarzom podczas wystąpienia z sekretarzem generalnym NATO Jensiem Stoltenbergiem. ‘Powodem dla którego wątpię w to jest to, że Chiny pozwalają sobie na zbyt wiele. Unia Europejska pozwala sobie na zbyt wiele, inne kraje również, ponieważ zawsze dostawały 100 procent tego, co chciały od Stanów Zjednoczonych’.

Ale nie możemy pozwolić, aby nadal tak się działo‘” – dodał Trump”.

https://www.cnbc.com/2018/05/17/trump-says-he-doubts-china-trade-negotiations-will-succeed.html

Natomiast, w oparciu o informacje z chińskich tajnych stowarzyszeń, gra idzie o znacznie wyższą stawkę w postaci rządu światowego. Ten chiński światopogląd jest ukształtowany przez ich historię. Kiedy Chiny podzielono na walczące państwa, nieuniknionym skutkiem był spadek populacji, ubóstwo i nędza. Uważają, że obecnie świat potrzebuje zjednoczenia, tak jak kiedyś dokonały tego Chiny, aby skończyć z biedą i  niedostatkiem.

Patrząc z zachodniej perspektywy, taka wizja jest nie do przyjęcia, jeżeli za cenę pokoju na świecie, każdy musiałby zostać chińskim niewolnikiem.

Jednak, dopóki Zachód nie zdoła usunąć syjonistów z ich apokaliptycznymi wizjami i planami przyszłości dla Zachodu, chińska alternatywa staje się coraz  nieunikniona w miarę upływu czasu.

Dlatego Zachód musi coś zrobić z monoteizmem i rodzinami, które go kontrolują.

 Postawmy sprawę jasno: w naszej ocenie konkurujące ze sobą grupy rodzin kontrolują rywalizujące  ze sobą religie monoteistyczne, a mianowicie:

  1. Chrześcijanie, są kontrolowani głównie przez loże P2 Wolnej Masonerii i Watykan lub potomków cesarzy rzymskich;
  2. Żydzi i chrześcijańscy żydowscy niewolnicy (ewangeliczni syjonistyczni chrześcijanie), są kontrolowani przez rodzinną dynastię Rothschildów i dynastie przedstawiające się jako potomkowie króla Dawida;
  3. Prawosławni chrześcijanie – są kontrolowani przez spadkobierców tradycji Greków i Aleksandra Wielkiego;
  4. Sunniccy muzułmanie są kontrolowani przez grupę potomków Mahometa, a także przez potomków pogańskich rodzin kontrolujących Mekkę;
  5. Muzułmanie Szyiccy są kontrolowani przez inną gałąź potomków Mahometa, a także przez spadkobierców Imperium Perskiego.

Poza tymi grupami mamy Gnostyckich Iluminatów, którzy uważają, że każda istota, która stworzyła tę planetę, jest zła i musi zostać obalona.

Druga grupa to sataniści, którzy mają amoralną wizję, która pozwala ich członkom (z których wielu przeniknęło na najwyższe poziomy światowej władzy) robić wszystko, co chcą, w tym masowe morderstwa, gwałty na dzieciach, kanibalizm itp.

Podczas gdy te grupy walczą o światową władzę od bardzo długiego czasu, łączy ich wizja czasu końca, kiedy świat “przestanie istnieć“, a następnie zostanie zastąpiony czymś innym.

Sztuką jest teraz, aby te różne grupy zgodziły się na jakąś wizję przyszłości, która wykluczy  Armagedon i zniszczenie 90% ludzkości. O to toczy się prawdziwa walka. Wojna finansowa nad takimi rzeczami, jak petro-dolary, jest tak naprawdę wojną o kontrolę nad psychologicznym procesem decydowania o tym, jaki będzie przyszły los ludzkości

Organizacja Białego Smoka i jej sojusznicy popierają alternatywę dla wszystkich tych wizji, polegającą na masowej kampanii na rzecz położenia kresu ubóstwu, powstrzymania zniszczenia środowiska i postawienia świata na ścieżce szybkiej ekspansji we wszechświecie.

Tymczasem na Zachodzie daje się zauważyć raczkujący oddolny proces – obejmujący średnie szczeble aparatu władzy wojskowej, przemysłowej i aparatu przymusu – usuwania kryminalistów od władzy.

Na tym froncie największym osiągnięciem w zeszłym tygodniu była rezygnacja 34 chilijskich biskupów, rzekomo z powodu masowego tuszowania skandalu wokół pedofilii. Jednak, jak to często bywa, oficjalne tłumaczenie nie oddaje całej prawdy.

To, co widzimy w Chile, to usunięcie grupy, która była ostatecznie odpowiedzialna za “brudną wojnę“. Ta grupa, ściśle związana z nazistami i rodziną Bushów, jest w dużej mierze odpowiedzialna za nazistowski zamach stanu w USA, który rozpoczął się od 9/11.

Według Pentagonu i innych źródeł, te masowe rezygnacje mogą doprowadzić do usunięcia papieża Franciszka. Jednak według loży masońskiej P2, tak naprawdę chodzi o bunt Kościoła chrześcijańskiego przeciwko rzymskim rodzinom, które kontrolowały chrześcijaństwo od jego początków.

Z tego powodu papież w zeszłym tygodniu mianował 14 nowych kardynałów, którzy nie pochodzą z  Europy. Mówi się, że papież planuje masową kampanię w Afryce i Ameryce Południowej, aby położyć kres ubóstwu i będącego odpowiednikiem ogromnego, chińskiego projektu infrastrukturalnego – Jeden Pas -Jedna Droga.

Ponadto, papież publicznie wydał wojnę zachodniemu systemowi finansowemu, którego degeneracja upodabnia go do niekontrolowanych żadnymi zasadami gier w kasynie.

https://www.bloomberg.com/news/articles/2018-05-17/pope-goes-off-on-cds-market-calls-derivatives-ticking-time-bomb

W każdym razie istnieje podobna czystka skorumpowanych aktorów, która wciąż trwa w Stanach Zjednoczonych.

W powiązaniu z powyższym, w USA trwa czystka osób skorumpowanych i – według Pentagonu – wkrótce nastąpią aresztowania w związku z 30000 tajnymi aktami oskarżenia. Impulsem może być upublicznienie e-maili i innych dokumentów “obciążających Hillary Clinton seksem z nieletnimi i innymi przestępstwami ‘.

Kabał” także “chwieje się pod wpływem  ataków na niskim poziomie, po tym, jak Gina Haspel została zatwierdzona jako dyrektor CIA, a Trump podpisał nakaz wydawania niezredagowanych dokumentów Kongresowi“, mówią źródła. Departament Generalnego Inspektora Sprawiedliwości również “zamierza zmniejszyć boom dzięki swojemu wybuchowemu raportowi o zbrodniach kabała” – mówią źródła.

Również “kabała” traci grunt pod nogami z powodu narastających ataków po zatwierdzeniu Giny Haspel na stanowisko dyrektora CIA i podpisaniu przez Trumpa rozporządzenia wykonawczego o przesłaniu do kongresu nieredagowanych dokumentów – donoszą źródła. Ponadto, inspektor generalny departamentu sprawiedliwości wkrótce ma ogłosić sensacyjny raport o zbrodniach kabały.

W Azji również dzieje się wiele, po mianowaniu  nowego szefa CIA. Najbardziej dramatyczną kwestią jest trwające dochodzenie ws. korupcji w Malezji.

Tutaj nowy rząd Mahathira Mohamada dokonuje nalotów na mieszkania byłych urzędników państwowych, wywożąc dosłownie ciężarówkami ładunki gotówki, biżuterii i innych widocznych atrybutów korupcji.

Według informatorów z Pentagonu, usunięty premier Nijib Razak został zneutralizowany i Trump być może “odwiedzi Malezję po szczycie w Singapurze 12 czerwca z grubym chłopcem /przywódcą Korei Północnej Kim Jong-Un/”.

Dochodzenie w sprawie korupcji w Malezji najprawdopodobniej ujawni prawdziwe przyczyny zniknięcia malezyjskiego lotu 370/17. Już wiadomo, że częściowym celem tej operacji było uniemożliwienie Chinom dostępu do amerykańskiej technologii wytwarzania półprzewodników. Z jednej strony, zniknięcie tego samolotu miało podłoże kryminalne, z drugiej strony miało związek  z wojną technologiczną Chin z  Zachodem. Mam nadzieję, że wkrótce świat dowie się prawdy.

Nowy szef CIA prawdopodobnie umożliwi również dochodzenie w sprawie korupcji w Japonii, mówią źródła Pentagonu. Tutaj mamy system polityczny, który zdegenerował się do tego stopnia, że ​​prawie wszyscy urzędujący politycy są przekupieni i szantażowani.

Organizacja Białego Smoka zażądała od rządu Abe nacjonalizacji Banku Japonii (BOJ) i wykorzystania jego finansowej siły, by przynieść korzyści tej planecie.

Jeśli ta oferta  zostanie odrzucona, nastąpią masowe aresztowania  w Japonii. Nacjonalizacja BOJ może być czynnikiem uruchamiającym wreszcie oczekiwane “wydarzenie” –  masowe pozytywne zmiany, których wszyscy oczekujemy.

Autor: Benjamin Fulford, White Dragon Society

https://www.cnn.com/2018/05/18/americas/chile-bishops-resign-abuse-scandal-intl/index.html

https://www.vox.com/2018/5/18/17369244/pope-francis-chile-bishops-sex-abuse-resign

Source: Antimatrix.org

Opublikowano za: https://meditation539.com/2018/05/23/benjamin-fulford-deklaracja-trumpa-o-wszechstronnej-wojnie-handlowej-poteguje-wydarzenia/

Wypowiedz się