Główny wróg Chrześcijaństwa – Watykan!

Publikujemy wielowątkowy tekst, do którego treści, nie wnikając w szczegóły mamy jedno istotne zastrzeżenie odnoszące się do Islamu. Główna przyczyną terroryzmu  na Bliskim Wschodzie jest jego fundamentalistyczny odłam wahabizm/salafizm stworzony w XVII wieku, który w ramach liczącej 1,6 miliarda wyznawców, ma zaledwie około 50 milionów zwolenników i jest narzędziem przede wszystkim do niszczenia wyznawców innych odłamów jak: sunnici i szyici. Jednocześnie rządzący Zachodem judeo-sataniści próbują wykreować wrażenie, że jest to wojna ze sobą dwóch religii jako całości: chrześcijaństwa i islamu, co jest nieprawdziwe.

Redakcja KIP

Główny wróg Chrześcijaństwa – Watykan!

Większość katolików oburzy się twierdząc, że to znaczna przesada.

Wystarczy nieco prześledzić historię, a natychmiast dojdziemy do identycznego wniosku.

Najpierw prym w prześladowaniach pierwotnego Chrześcijaństwa wiedli Żydzi. Zaraz po nich główną rolę przejął cesarz Neron, który był żonaty z Żydówką lub też prozelitką żydowską, Sabiną Poppeą. To ona zdołała ‘przekonać’ męża, że to Chrześcijanie podpalili Rzym. Żydzi i Rzymianie współpracowali w zwalczaniu wspólnego wroga.

W ten okropny, okrutny i bestialski sposób wielu naszych braci sióstr zginęło na arenach Rzymu będąc rozrywani przez lwy czy spalani żywcem na palach.

Czy cokolwiek zmieniło się po Soborze w Nicei?

Oczywiście że nie. Nowy Kościół Katolicki rozpoczął prześladowania tych Chrześcijan, który odważyli się wyciągać rękę po Biblię i ją tłumaczyć na znany język i poznawać w ten sposób perły Słowa Bożego i Prawa Bożego, które diametralnie różni się od praw Kościoła Katolickiego, któremu udało się unieważnić wszystkie Przykazania oraz całe Prawo Boże.

Watykan - koloseumWatykan koloseum 2

W roku 1410 Rzym papieski zorganizował  wielkie zgromadzenie najświetniejszych rycerzy Europy Zachodniej aby podbić całkowicie… Polskę i Litwę, które stawiały poważny opór grabieżom i mordom Krzyżaków. Główną armię stanowili oczywiście Krzyżacy. Pełna nazwa zakonu krzyżackiego: Zakon Szpitala Najświętszej Maryi Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie (łac. Ordo fratrum domus hospitalis Sanctae Mariae Theutonicorum in Jerusalem, Ordo Theutonicus, Wikipedia.

Jest oczywiste, że zdecydowana ilość informacji z tego okresu była kontrolowana przez Rzym. W tak drażliwym przypadku jak druzgocąca klęska. Rzym także musiał jakość chronić swoją twarz oraz swoich ‘bogów’ (Matka Boska czy raczej Samiramis) czyli niemal wszelkie relacje pochodzą spod ścisłej rzymskiej cenzury

Słynna Bitwa po Grunwaldem, największe zwycięstwo polskiego oręża. Polscy rycerze z łatwością dali sobie radę ze znacznie lepiej uzbrojonymi i wyszkolonymi zakonnikami Zakonu Szpitala Najświętszej  Marii Panny, która nie zdołała uchronić najlepszej armii w Europie – kwiatu rycerstwa zachodniego przez druzgocącą klęską. Już wtedy Maria była nieskuteczna.

Spójrzmy na rzymską armię, złożoną głównie z niemieckich rycerzy.

http://bit.ly/168Rp5q

Watykan Bitwa pod Grunwaldem

Fragment słynnego obrazu Matejki – Bitwa pod Grunwaldem.

Niewiele się mówi o rzeczywistych powodach tej wojny oraz o masowych zbrodniach, głównie na Polakach. To Sienkiewicz podał w książce p.t. “Krzyżacy”, że to Watykan zjednoczył grupę najświetniejszych rycerzy Cesarstwa Rzymskiego. Czy w ten zbrodniczy sposób, przez stopniowe wyniszczanie Polski i Litwy za pomocą Krzyżaków, Rzym stosował rzeczywistą miłość do nieprzyjaciół?

A co powiemy o inkwizycji!?

W okresie XV w – XVII w Kościół stosując nieludzkie tortury wymordował co najmniej 250 do 500 milionów Chrześcijan, w zależności od źródeł. Mordowano tych, którzy czytali Biblię i zauważali olbrzymią różnicę pomiędzy naukami Chrystusa a naukami Kościoła.

Watykan - palenie chrześcijanMasowe palenie Chrześcijan.

Watykan - torturyNieludzkie tortury

Watykan palenie czarownicPalenie żywcem czarownicy.

Osobiście nie wierzę w ową masowość czarownic. Najwidoczniej w ten sposób Watykan nadawał sobie więcej wiarygodności jako ‘obrońca wiary’, Boga i Biblii, co zakrawa na żywą ironię.

W II Wojnie Światowej Watykan ponownie posłużył się… Krzyżakami, tylko ich krzyże nieco zmieniły kształty.

Watykan III RzeszaWatykan III Rzesza i biskupi

W tym celu Watykan zawarł z Hitlerem tzw. Reichskonkordat. Za pomocą konkordatu legitymizowano III Rzeszę, która stała się w ten sposób kontynuacją Cesarstwa Rzymskiego. Co jest ciekawe – konkordat obowiązuje do dziś! Znacznie więcej w serii filmów na YT – Link – Imperium Rzymskie rządzi nadal. Konkordat świadczy o niezwykłej władzy Watykanu nad światem. Gdyby Watykan był religią, jakież znaczenie miałby jakiś tam religijny konkordat!?

Ale Watykan, największe bogactwo świata wycofał olbrzymie ilości pieniędzy  w roku 1929 z USA tworząc tam Wielką Depresję i pieniądze te sfinansowały Hitlera i Stalina. A przy okazji ‘heretycy’ w USA straszliwie ucierpieli po tym nieludzkim rabunku oszczędności i mienia.

Oczywiście zbrodnie hitlerowskie wynikłe z poparcia Watykanu to nie tylko kwestionowany przez wielu Holokaust. Są także masowe zbrodnie nazistów, żydowskich Ukraińców i sowieckich ubeków na narodzie polskim, jak Katyń czy zbrodnie na Wołyniu. Tak ramię zbrojne Watykanu – III Rzesza niszczyła polski, słowiański naród, pochodzący wprost od rzekomo zagubionych pokoleń Izraela, a Stalin także finansowany przez USA czyli Watykan.

W latach 1937-38 dokonano masowych mordów na Polakach w ZSRR

Drugi watykański pachołek, wyszkolony przez Jezuitów, Józef Stalin w otoczeniu rosyjskich syjonistów z równym zapałem mordowali Polaków i rzeczywistych Rosjan, podżegając jednych przeciwko drugim i bagnetami zmuszając obie strony do bratobójczych walk. Owa akcja początkowo miała wspólny cel pod paktem Ribbentrop-Mołotow. Rozbiór Polski.

Watykan nie protestował!

W tych przypadkach Wikipedii pro watykańskiej i pro syjonistycznej nie można zbytnio ufać, ponieważ chroni ona interesy Watykanu i Żydów syjonistycznych, ściśle współpracujących z Watykanem. Informacje są cenzurowane, jeżeli uderzają w jednych czy drugich.

Najpierw watykańsko niemiecka machina wojenna zdziesiątkowała polskie siły zbrojne, oczywiście złożone z młodych chłopaków, a potem, kiedy Hitler uderzył na Rosję, radośni Rosjanie, uciemiężeni przez syjonistyczny rząd ZSRR, szli masowo z rękami do góry chcąc się poddać Hitlerowi i razem znieść komunistyczny opresyjny rząd Rosji sowieckiej. Kiedy hitlerowcy zaczęli strzelać do poddających się Rosjan, ci nie mieli już wyboru. Z tyłu strzelali do nich swoi z zakazem cofania się, z przodu czekali na nich hitlerowcy.

I to także wskazuje nam na rzeczywisty cel II Wojny Światowej wywołanej przez Watykan.

Celem była masowa rzeź Słowian!

Hitler mógł wielokrotnie zająć Rosję, nawet pod Stalingradem, ale osobiste rozkazy Hitlera udaremniły zwycięstwo i z tej przyczyny na Hitlera planowano kilkanaście zamachów, wszystkie bezskuteczne.

Po skończonej wojnie i olbrzymich stratach – głównie Słowian i ortodoksyjnych Żydów – nie zapomnijmy także o mordach Watykanu na Serbach, Watykan okazał głęboką wdzięczność Hitlerowi i czołowym członkom elity hitlerowskiej, której dużą część przeniesiono do USA w operacji Spinacz. Hitler znalazł schronienie w Argentynie, gdzie dożył bezpiecznie swoich dni, być może pod pod troskliwą opieką… obecnego papieża.

Uratowana elita Hitlera, z Wernherem Von Braun i największym ze zbrodniarzy oświęcimskich, dr. Mengele rozpoczęła przygotowania do przekształcenia USA w kolejne ramię zbrojne Watykanu. Tak powstała CIA, utrzymująca się z handlu narkotykami, nielegalna organizacja USA, która nie otrzymuje od rządu żadnych funduszy.

Czy po II Wojnie Światowej masowe mordy się zakończyły?

Serbowie po raz kolejny byli mordowani w ostatniej wojnie bałkańskiej, ale Watykan skierował swoją uwagę na Islam, swoją kreację, i kraje Islamu wzmogły okrutne prześladowania Chrześcijan. Ocenia się, że od II WŚ Islam wymordował ponad 15 milionów Chrześcijan.

USA z rozkazów Watykanu od dnia 9/11/2001 rozpoczęły inwazje na Irak, a potem na Afganistan, pogłębiając nienawiść Muzułmanów do Chrześcijaństwa. Brały w tych zbrodniczych operacjach także wojska polskie. Rozpoczęto masową imigrację Muzułmanów do Europy oraz do USA, wiedząc do czego to w końcu doprowadzi. Znamy problemy Francji, Anglii, Szwecji z pokój ‘miłującą’ religią islamu a Watykan podżega do dalszej nienawiści krzyżując na siłę Islam z Chrześcijaństwem nazywając to dziwo… Chrislam.

Najwyraźniej kreacja Watykanu – Islam jest kolejnym gorliwym wykonawcą zbrodniczych rozkazów Wielkiej Nierządnicy, pijanej krwią świętych Boga Najwyższego.

Watykan jest synonimem pedofilii, homoseksualizmu i mordowanych dzieci.

Najwyraźniej to stałe cechy tej instytucji i jest oczywiste, że owe zbrodnie są kategorycznie zakazane przez Boga. To świadczy wyraźnie o tym, że Watykan i jego czarny czy biały papież nie służą Bogu, ale służą szatanowi.

Nadal niewielu ludzi wie, że papiestwo zostało uznane przez Międzynarodowy Trybunał Przestępstw Kościoła i Władz za wysoce zbrodniczą organizację, która została formalnie zdelegalizowana.

Trzej oskarżeni, Jorge Bergoglio, Adolpho Pachon oraz arcybiskup Justin Welby zostali uznani winnymi zarzucanych im zbrodni przeciwko ludzkości,  udziału osobistego w masowych morderstwach oraz handlu ludźmi. Ogłoszono wyrok dożywotniego więzienia bez możliwości ułaskawienia. Znacznie więcej na ten temat w linkach – link-1link-2.

Z ostatnich wiadomości wynika, że już zostały wydane rozkazy aresztowania papieża podczas jego przyszłorocznej wizyty w USA.

Dlaczego o tym niemal nikt nie pisze?

Mass media są w rękach syjonistów i Watykanu. Rozpoznaje się to po braku negatywnych informacji o jednych i o drugich. Z mediów niczego się o nich nie dowiesz, przedstawia się nam same superlatywy.

Kwestia do przemyślenia. Jeżeli odbył się sąd, to muszą istnieć dokumenty i zeznania świadków. Oczywiście że są! Sprawdź podane wcześniej linki. Gdyby nie było świadków, dowodów i dokumentów, ITCCS oraz jej przedstawiciel – Kevin Annett byliby już dawno w więzieniu za zniesławienie światowego króla, czyli… papieża.

W Wielkiej Brytanii jest prawo, które za zniesławienie królowej Elżbiety skazuje delikwenta na dożywocie do więzienia.

Tymczasem Kevin Annett ogłosił na cały świat w alternatywnych mediach, że brytyjska monarchia jest uwikłana wraz z rządem Kanady w masowe morderstwa dzieci kanadyjskich Indian.

Gdyby nie posiadano dowodów i świadków, nawet w Kanadzie Kevin byłby aresztowany, deportowany do Anglii i postawiony przez sądem brytyjskim z zarzutem zniesławienia Korony Brytyjskiej.

Oto przyczyny owej tajemniczej ciszy mediów i władz. Jeżeli rozpocznie się proces, zostaną przedstawiane dowody niewinności Kevina, czyli dowody zbrodni Korony Brytyjskiej. To może być początkiem jej końca!

To także wyjaśnia inne ciekawe rzeczy.

Czym się charakteryzują mas media? Kłamstwem i dezinformacją, promocją wszelkich zboczeń, NWO, nienawiścią do Boga i do Chrześcijaństwa. Papież już otwarcie popiera homoseksualistów, a podczas ostatniego soboru niemal zaakceptowano anty rodzinne, pro gejowskie zmiany.

Jest powszechnie wiadome, że papieże zawsze współpracowali w zgodzie z Islamem, który…. nienawidzi Chrześcijan!?

Czyżby papież nie był Chrześcijaninem?

Watykan JP IIPapież całuje zbrodniczy, nawołujący do mordów na Chrześcijanach i Żydach Koran, który także pozwala na ożenek z dziewczynką, niemowleciem!

 Watykan JPII i Arafat

Czy wiesz, że całowanie w rękę jest aktem boskiego uwielbienia? Klękanie przed człowiekiem także?

Islam morduje około 200 000 Chrześcijan co roku!

Oczywiście media kontrolowane przez Watykan także o tym wiele nie mówią.

Ale kiedy w Kuwejcie żołnierze Iraku RZEKOMO wyrzucili żywe niemowlęta, sztuk 5 z inkubatorów – dzisiaj wiadomo, że było to oszustwo – wojska NATO zebrały się na wojnę w Zatoce Perskiej w obronie prawdy i cywilizacji! Żadne wojska NATO nigdy nie powstrzymały rzeczywistych barbarzyńców w masowych mordach Chrześcijan.

A mas media podają, że papież modlił się tydzień temu w Błękitnym Meczecie w Stambule.

Watykan Benedykt XVI w Błekitnym Meczecie

Witano go jako dawno utraconego przyjaciela. Nie ucięli mu głowy jako niewiernemu ‘kufar’ według szatańskiego Koranu? Może dlatego, że zbrodnie Islamu na naszych braciach i siostrach nazywa… religią pokoju i zabrania nam osądzania morderców i nakazuje nam wyrozumiałość i tolerancję!?

W jaki sposób papież przeżył spotkanie z śmiertelnymi wrogami Chrześcijaństwa?

Papież jest ewidentnie przyjacielem Muzułmanów, ale nie jest on przyjacielem Chrześcijan.

Jeszcze nigdy nie próbował powstrzymać masowych rzezi Chrześcijan masakrowanych przez ISIS!

Watykan - ISISZnacznie więcej znacznie gorszych widoków w tym linku. ISIS.

Istnieje kilka dowodów na to, że Watykan napisał Koran i utworzył religię Islamu. Ex jezuita Alberto Riviera ujawnił to światu wraz z wieloma innymi tajemnicami Watykanu, jak plan zjednoczenia wszystkich religii w Ekumenę (co się już wydarzyło) i został za ujawnienie wielu tajnych informacji zamordowany.

Watykan - jezuita Alberto RivieraByło kilka prób zamordowania Alberto i w końcu udało się go otruć.

W tym linku jest pdf dokument, http://www.alberto.pl/images/stories/prorok.pdf

Link do wielu jego ujawnień w tej samej formie – http://www.alberto.pl

Warto to załadować i przeczytać!

Nic dziwnego, że Riverę zamordowano. Przeczytanie całego komiksu spowoduje zupełnie inny sposób patrzenia na Watykan i Jezuitów (Iluminatów).

Jest tam wiele logicznych dowodów na to, że papiestwo watykańskie zawsze było największym wrogiem Chrześcijaństwa i jest nim nadal. Dlatego Islam i Watykan są największymi przyjaciółmi. Watykan udziela wszelkiej pomocy w zwalczaniu Chrześcijaństwa, a Islam morduje z ochotą i wielkim zapałem. Nawet katolików. Czy wiesz, że w Iraku żyje czy raczej żyło 300.000 katolików? I nikt ich do tej pory nie zwalczał?

Teraz już wiesz dlaczego Watykan jest największym wrogiem Chrześcijaństwa i morduje nawet własnych wyznawców. Jak w bitwie pod Grunwaldem, podczas II WŚ. Nasi śmiertelni wrogowie salutują sobie w identyczny sposób. Sprawdź zdjęcia – Rzymski salut.

Papież Franciszek – Jezuita.

Cóż w tym złego? Już wyjaśniam. Papież złożył jako Jezuita taką przysięgę. Oto jej fragment.

“… wytępić ich z powierzchni całej Ziemi; bez oglądania się na wiek, płeć czy kondycję, i że będę wieszać, palić, gotować, obdzierać ze skóry, dusić i grzebać żywcem tych haniebnych heretyków; rozpruwać brzuchy i łona ich kobiet, i roztrzaskiwać głowy ich dzieci o ściany, by unicestwić ich ohydną rasę. Że, gdy nie da się tego zrobić jawnie, w tajemnicy użyję trucizny, struny do duszenia, stali sztyletu lub ołowianej kuli, bez względu na reputację, pozycję, godność czy autorytet osób, jakikolwiek by nie był ich stan, publiczny lub prywatny,”

Przyczyny nieludzkiego okrucieństwa Watykanu.

Wielu oczywiście zaprzecza, że coś takiego istnieje, ale Alberto Rivera to potwierdził a w USA istniał oficjalny dokument, który został zniszczony – House Calendar No. 397, Report No. 1523, 15 February, 1913, pp. 3215-3216

Przysięga ta występuje także w w książce z roku 1843 wydana w Nowym Jorku – “Subterranean Rome” w roku 1843 pióra Charlesa Didiera. Oba teksty były identyczne. Pełny tekst w języku polskim – Co wiemy o papieżu?

Taką przysięgę składają wyższej rangi Jezuici. To nam wyjaśnia takie zbrodnicze działania Watykanu i papiestwa.

Wielu ludzi zadaje sobie kłopotliwe pytanie: Jak to jest możliwe, że ludzie popełniają tak ohydne zbrodnie, masowe tortury i ohydne rzezie?

A jeżeli ci zbrodniarze nie należą w pełni do rasy homo sapiens? Sprawdź ten link – Ultymatywna Prawda.

Prawda jest dziwniejsza od fikcji. Dlatego się ją przed nami skwapliwie ukrywa.

W chwili obecnej mamy olbrzymi punkt zapalny i ponownie Watykan dąży do wywołania III Wojny Światowej, która najpierw obejmie Polskę, Rosję i Ukrainę. Zgodnie z jezuicką przysięgą.

Módlmy się do Boga o ratunek, a nie do Królowej Niebios, która nikomu nie jest w stanie pomóc.

Sprawdź link –Stop bałwochwalstwu!

Napisano: 13 Grudnia 2014

Ostatnie uaktualnienie: 13 Grudnia 2014

Opublikowano za: http://www.proroctwa.com/glowny-wrog-chrzescijanstwa.htm

Comments

 1. marcin says:

  Negatywnie się rozczarowałem (podobno tak się teraz mówi, czytałem w gazecie) czytając ten tekst na stronie KIP. Tekst uważam za kiepski. W tekście jest bardzo wiele niepowiązanych wątków, przeskakuje on z tysiąclecia na tysiąclecie bez żadnej kontynuacji wątku i dlatego, aby nadążyć za tą narracją uwagi również muszą być chaotyczne. Jest tam sporo fałszywych interpretacji.

  1. Autor narzuca narrację o dobrym pierwotnym chrześcijaństwie i złym Watykanie. Niech mu będzie. Proponuję przyjąć jakąś systematyzację zagadnienia w celu uniknięcia nieporozumień.

  A. SYSTEM ETYCZNY
  Nauczanie Jezusa z Nazaretu, określane jako pierwotne chrześcijaństwo, to system etyczny oparty głównie na Kazaniu na górze (http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=248). Dla uniknięcia nieporozumień używa się niekiedy wobec tej etyki nazwy „chrystianizm”. Załóżmy, że nauczanie Jezusa ma wymiar uniwersalny, ogólnoludzki, choć treść samych Ewangelii daje podstawy do zgłaszania wątpliwości co do takiej tezy. Sam Jezus był jednym z wielu proroków, nawet jego system etyczny funkcjonował nawet na Bliskim Wschodzie długo przed nim. Żadne odkrycie, choć oczywiście chrystianizm głupi nie jest.

  B. RELIGIA
  Wyjątkowość Jezusa, znajomość jego postaci dzisiaj zawdzięczamy wysiłkom świętego Szawła, który dołączył do sekty zwolenników zabitego proroka i poświęcił życie na stworzenie i rozpropagowanie religii bazującej na tej postaci. Istnieją poszlaki wskazujące że święty Szaweł, faryzeusz, był inspirowany przez Sanhedryn i nowa religia była typową „kontrolowaną opozycją” w strategii powszechnej judaizacji. Taktykę tą Sanhedryn stosuje z upodobaniem do dzisiaj, teraz jest nazywana dialektyką.
  Chrześcijaństwo świętego Szawła to religia w której Jezus nie jest już tylko nauczycielem etyki, lecz „synem bożym” którego żydowski bóg, krwawy psychopatyczny i etnocentryczny tyran wysłał na świat w celu odkupienia „win” popełnionych przez jego stworzenie, czego on wcześniej – jako stwórca całego świata – nie przewidział. Nowa religia była udaną kompilacją ówczesnej bliskowschodniej gnozy.

  C. IDEOLOGIA SPRAWOWANIA WŁADZY
  Religię wymyśloną przez świętego Szawła użyto w Imperium Rzymskim jako podstawę porządku społecznego w chwili gdy starożytny system religijny stracił już swoją społeczną legitymizację. Proces ten trwał kilkadziesiąt lat, zainicjował go cesarz rzymski święty Konstantyn soborem w Nicei. Wtedy to chrześcijański bóg zaczął współpracować z ziemskimi władcami, którzy stali się namiestnikami tego boga na ziemi. W ten sposób religia użyta została do legitymizacji władzy politycznej cesarzy.
  Warto może wspomnieć że wówczas najgroźniejszą sektą dla nowej ideologii/religii (w znaczeniu C) był arianizm, odmiana chrześcijaństwa przyjęta jako religia przez wiele ludów Imperium i poza Imperium. Zaletą arianizmu było nawiązanie do pierwotnego chrystianizmu (A) oraz religii (B), co z kolei było nie do przyjęcia dla rządzącej oligarchii z powodu dążenia do największej centralizacji władzy. Twórca chrześcijaństwa (C), święty Konstantyn, podobno został ochrzczony dopiero na łożu śmierci w obrządku ariańskim. Podobno Ariusz był żydem.

  Termin „chrześcijaństwo” to wyjątkowo podstępny homonim, znaczyć może bardzo różne rzeczy. Znaczenia przedstawione w punktach A, B i C są kluczowe w kontekście komentowanego tekstu.

  2. Autor pisze że Kościół katolicki (C) zaczął prześladowania chrześcijan (A) już od Soboru Nicejskiego. Środkiem do celu założonego przez świętego Konstantyna i ojców soborowych było ujednolicenie wiary rozrzuconych po Imperium i poza nim komun chrześcijańskich. Wtedy żaden Watykan (Rzym) się nie liczył. Kościół katolicki składał się z pięciu patriarchatów, z Konstantynopola, Aleksandrii, Antiochii, Jerozolimy i Rzymu. Ten ostatni nie był tak ważny bo Rzym pozostał pogański a stolica Imperium znajdowała się w Konstantynopolu.

  3. Maniera idealizowania Biblii, „słowa bożego” jest bardzo odważna, zdradza fanatyzm lub ignorancję. Stary Testament (głównie Tora) przedstawia żydowskiego boga jako psychopatę którego celem jest wytworzenie zwartej i fanatycznej grupy, „narodu wybranego” dzięki zastosowaniu bezwzględnych technik inżynierii społecznej.

  4. Rycerze Najświętszej Panienki otrzymali baty w 1410 roku pod Grunwaldem. Warto przypomnieć, że również ich sąsiedzi, zbóje z Pribałtyki, Rycerze Chrystusa, wspomagani przez Rycerzy Najświętszej Panienki, otrzymali solidne cięgi w 1242 roku na Jeziorze Pejpus do drużyn dowodzonych przez świętego Aleksandra Newskiego. Należy z tego wnosić, że patroni tych łobuzów, Najświętsza Panienka i Jezus Chrystus (w rzymskiej interpretacji), nie są niezwyciężeni.

  5. Inkwizycja to odrębny, bardzo obszerny temat. Wyjątkowość ówczesnej Inkwizycji wynikała z faktu, że świecy władcy wyposażali specjalistyczne sądy biskupie w prawo do egzekucji wyroków będące prerogatywą władzy świeckiej. Te same sądy biskupie istnieją do dzisiaj tylko że każdy z nas może mieć je w pompie bo sądy owe nakładają kary typu hokus-pokus, którymi nikt normalny dzisiaj się nie przejmuje. Gdyby mogły skazywać na tortury czy śmierć, jak bywało na przykład pięćset lat temu, sprawa byłaby inna.

  Świecy władcy przyznawali takie uprawnienia wyspecjalizowanym w tropieniu herezji sądom biskupim dlatego, że Kościół hierarchiczny promował ideologię przyznającą owym władcom uprawnienia boskich namiestników (chrześcijaństwo w znaczeniu C) a nowe sekty tą właśnie ideologię podważały. Wiele sekt podważających chrześcijaństwo (C), z którymi walczyła Inkwizycja, było tworzone lub wspomagane przez żydów czy krypto-żydów, którzy dążyli do obalenia niezależnego od nich porządku społecznego. Spór „ofiary versus Inkwizycja” to nie było „Dobro versus Zło” jak to się czasami próbuje przedstawiać.
  Bardzo często owe sekty podważały istniejący porządek społeczny motywowane szlachetnymi pobudkami i stawiały nierealistyczne postulaty budowy raju na ziemi, co do dzisiaj jest żelaznym mechanizmem wykorzystywanym przez żydów w różnorodnych „kolorowych rewolucjach” które to rewolucje z reguły prowadzą do większego zniewolenia społeczeństw bądź wprost do wojennej katastrofy (przykłady to „Solidarność” czy kijowski „Majdan”). Warto uświadomić sobie że ten mechanizm funkcjonował również w Średniowieczu w postaci różnych dysydenckich sekt. Często zdarzało się że Kościół rzymski bronił wówczas również racjonalnej stabilności społecznej w walce z kreowanym przez żydów i „pożytecznych idiotów” chaosem. Uwaga ta jest istotna dlatego że bardzo często przyjmuje się infantylną manierę idealizacji różnych średniowiecznych dysydentów tępionych przez demoniczny Rzym. To tylko część prawdy, zwykle ta mniejsza.

  Chrześcijaństwo (C) przez wiele lat było ideologią władzy. Kwestionowanie ideologii władzy zawsze prowadzi do kłopotów. Setki lat temu do więzienia czy na stos mogło doprowadzić podważanie dogmatów Kościoła rzymskiego, dzisiaj do więzienia czy śmierci (casus: Dariusz Ratajczak) prowadzi podważanie „holokaustu”. Z tych samych powodów. To uniwersalna prawidłowość.

  6. Cytat: „Oczywiście zbrodnie hitlerowskie wynikłe z poparcia Watykanu to nie tylko kwestionowany przez wielu Holokaust.”

  Za samo rozpisywanie się w tej sprawie może grozić odpowiedzialność karna. Z tego powodu się powstrzymam. Chciałbym się jednak spytać Autora, czy on wierzy w „holokaust” i, jeśli tak, na jakiej podstawie? Zadaję to pytanie w kontekście prawa sformułowanego przez ojca Williama Ockhama, znanego jako „brzytwa Ockhama”. W jednej z redakcji prawo to brzmi:

  Za istniejące należy przyjąć tylko: (a) to co jest oczywiste; lub (b) to co zostało w sposób nie budzący wątpliwości udowodnione; lub (c) to co zostało potwierdzone autorytetem „Pisma świętego”.

  Gdzie w tej typologii znajduje się „holokaust”?

  7. Kanclerz Hitler, jako Austriak, był rzymskim katolikiem i doceniał katolicką ideologię jako instrument centralizacji władzy. Maniery demonizowania Adolfa Hitlera nie kupuję, to dziecinada.

  Trzecia Rzesza realizowała pewną politykę narzuconą z góry. Cały XX wiek (pomijam epokę kolonialną, to osobny temat) to była walka z ludami funkcjonującymi w epoce przed-nowoczesnej. Nowoczesność czy zwłaszcza post-nowoczesność to oczywiście współczesne adaptacje judaizmu, w judejskiej tradycji związane z „Siedmioma prawami Noego”.

  Trzecia Rzesza rzeczywiście prowadziła narzuconą jej politykę ludobójstwa Słowian. Warto spojrzeć na tą politykę z większej odległości, właśnie jako na część polityki likwidacji ludów przed-nowoczesnych.
  Wcześniej tą samą politykę realizowano podczas I wojny światowej w wielomilionowych bezsensownych rzeziach głównie na zachodzie Europy, podczas epidemii grypy „hiszpanki” czy Rewolucji Bolszewickiej, podczas II wojny światowej wyniszczając ludy słowiańskie, ale także przed-nowoczesnych żydów. Kontynuacją tej samej polityki była wojna w Korei, Wietnamie, permanentne pacyfikacje Ameryki Łacińskiej. Nawet interwencja Armii Czerwonej w Afganistanie nabiera sensu w tym właśnie kontekście, ówczesny marksistowski rząd w Kabulu radykalnie modernizował kraj co spotkało się ze zbrojnym oporem górali. Dzisiaj zbrojna walka z przed-nowoczesnością rozgrywa się w Iraku, Afganistanie, Jemenie, Mali i wielu innych miejscach na świecie. To תיקון עולם (tikkun olam).

  O jednym z aspektów tej GLOBALNEJ polityki wspomina ta sędziwa Indianka: https://www.youtube.com/watch?v=CReISnQDbBE

  8. Redakcja KIP ma całkowitą rację zgłaszając zastrzeżenie dotyczące interpretacji przez Autora „kwestii islamskiej”. Autor jest ofiarą judeoanglosaskiej propagandy, której celem jest wywołanie „wojny cywilizacji”, śmiertelnego konfliktu pomiędzy post-chrześcijanami a muzułmanami. Skorzystać na tej wojnie miałby ktoś spoza grona jej bezpośrednich uczestników.

  Autor nie chce zauważyć że głównymi ofiarami aktualnej fazy ludobójstwa są właśnie muzułmanie, ludy z epoki przed-nowoczesnej. W tym aspekcie wyniszczane ludy Syrii, Libii, Egiptu, Iraku, Afganistanu, Mali, Jemenu są podobni do Słowian, jak zresztą często do prostych Niemców czy Szwedów. Nie powinniśmy się poddawać temu szczuciu. To nasi bracia. Rzeczywista oś konfliktu przebiega w zupełnie innym miejscu niż w interpretacji Autora.

  9. Znana jest teoria spiskowa wyjaśniająca powstanie islamu. Podobno rozgłaszał ją „czarny papież” ojciec Augustyn Bea w czasach ostatniego soboru. Mahomet otrzymał wszechstronne szkolenie od wysłanników z Rzymu, którym zależało na osłabieniu Bizancjum i pozostałych czterech chrześcijańskich patriarchatów. Celem Rzymu miało być utworzenie na zapleczu Imperium ideologii i siły politycznej zdolnej do zdobycia Jerozolimy dla Rzymu i stworzenia militarnego zagrożenia dla Bizancjum. Rzymska intryga udała się częściowo. Wojska Mahometa zdobyły Jerozolimę, tylko że sam Mahomet stworzył swoją własną religię i nie przekazał miasta Rzymowi.

  To jest teoria spiskowa, wyjaśnia ona podobieństwa islamskiej doktryny do chrześcijaństwa. Teoria ta nie oznacza, że muzułmanie powinni być naszymi wrogami. Dla chrześcijan islam nie różni się od pogaństwa. Islamska kosmologia jest inna, sura piąta „Stół zastawiony” (http://www.planetaislam.com/koran_bielawski.html):

  44 My, zaprawdę, zesłaliśmy Torę, w której jest przewodnictwo i światło.
  Według niej prorocy, całkowicie poddani, sądzili tych, którzy wyznawali judaizm; podobnie rabini i doktorzy prawa sądzili według tego, co im zostało powierzone z Księgi Boga, której byli świadkami.
  Dlatego nie bójcie się ludzi, lecz bójcie się Mnie!
  I nie sprzedajcie Moich znaków za niską cenę!
  A ci, którzy nie sądzą według tego, co zesłał Bóg, są niewiernymi.

  45 Przepisaliśmy im w niej: “Życie za życie, oko za oko, nos za nos, ucho za ucho, ząb za ząb; a za rany obowiązuje prawo talionu.
  Ale kto z ceny krwi uczyni jałmużnę, otrzyma przebaczenie.”
  A którzy nie sądzą według tego, co zesłał Bóg, są ludźmi niesprawiedliwymi.

  46 My posłaliśmy ich śladami Jezusa, syna Marii, potwierdzającego prawdziwość tego, co było przed Nim w Torze; i Jemu daliśmy Ewangelię, w której jest przewodnictwo i światło, będącej potwierdzeniem tego, co było przed nią, i jako przewodnictwo i napomnienie dla ludzi bogobojnych.

  47 I niech lud Ewangelii sądzi według tego, co zesłał Bóg.
  A ci, którzy nie sądzą według tego, co zesłał Bóg, są ludźmi zepsutymi. (…)

  69 Zaprawdę, ci, którzy wierzą, ci, którzy wyznają judaizm, sabejczycy i chrześcijanie, ci, którzy wierzą w Boga i w Dzień Ostatni i którzy czynią dobro – niech się niczego nie obawiają; oni nie będą zasmuceni! 

  W islamie żydzi i chrześcijanie to „Ludy Księgi” wierzący w poprzednie objawienia proroków Boga, ludzie kategorialnie odmienni od pogan. W islamskiej edukacji teologicznej ciągle uczy się także judejskiej i chrześcijańskiej mitologii, co skutkuje o wiele lepszą edukacją muzułmanów w tej dziedzinie niż post-chrześcijańskich ignorantów. Poddawanie się antyislamskiej propagandzie prowadzonej od dekad przez Imperium Judeoanglosaskie to jedno z najgłupszych zachowań dostępnych w obecnych czasach.

Wypowiedz się