Agent NWO Thomas L. Friedman: ISIS powinien być sojusznikiem Ameryki

Fredman 3

Zarówno Kongres, jak i większość Amerykanów walczą przeciwko niekończącym się wojnom w Izraelu, ale oligarchowie, Neokons i ich marionetki wciąż twierdzą, że diaboliczne przedsięwzięcie niemal na Bliskim Wschodzie, a teraz nawet w Korei Północnej. ( automatyczne tłumaczenie ze strony www.veteranstoday.com )

“Zadzwoń do mnie, co chcesz, ale jestem dumny, że jestem agentem izraelskim w czasopiśmie” New York Times “.

… przez Jonasa E. Alexisa

Płonący syjonista Thomas L. Friedman nie żartuje. On ma nową wiadomość dla amerykańskich urzędników i przywódców zachodnich. ISIS, Friedman zaszczepił się w swoim najnowszym artykule z czasów nowojorskich, powinien być naszym sojusznikiem, a nie wrogami. Posłuchaj uważnie słów Friedmana o mądrości:

“Zespół ds. Polityki zagranicznej Trump był na całej mapie, co dalej w Syrii – obalić reżim, zintensyfikować pomoc dla rebeliantów, reagować na nowe ataki na niewinnych cywilów. Ale po naciśnięciu jest jeden pomysł, który każdy zespół wydaje się zgodzić się na “klęsce ISIS”, jak to określił sekretarz stanu Rex Tillerson. Cóż, pozwól mi dodać do ich zamieszania zadając jedno pytanie: dlaczego?

“Dlaczego nasz cel miałby teraz pokonać islamskie państwo w Syrii? Oczywiście ISIS jest nienawistny i musi zostać wyeliminowany. Ale czy w naszym interesie leży skupienie się wyłącznie na pokonaniu ISIS w Syrii? ” [1]

W całym artykule Friedman stara się rozróżnić dobre ISIS i złe ISIS, a ISIS, który faktycznie wspiera, to ten, który sprzyja zmianom reżimu w Syrii, a także wyzwaniom Iranu, Rosji i Hezbollahu.

Ameryka, podobnie jak Friedman, powinna również współpracować z NATO, aby stworzyć bezpieczną strefę bezczynną wokół prowincji Idlib, gdzie gromadziły się liczne rebelianty antysasadowe i gdzie niedawno porzucił swój zatrutny gaz na ludność cywilną. Ale Kongres i społeczeństwo USA są wyraźnie niepokojące z tym. ” [2]

Przeczytaj ostatnie zdanie: “Kongres i obywatele USA są wyraźnie zaniepokojeni” wojami wieczystymi. Teraz jest to koniec ideologii neokonserwatywnej: jest to sprzeczne z prawdziwą demokracją i wolnością! Zarówno Kongres, jak i większość Amerykanów walczą przeciwko niekończącym się wojnom w Izraelu, ale oligarchowie, Neokons i ich marionetki wciąż twierdzą, że diaboliczne przedsięwzięcie niemal na Bliskim Wschodzie i teraz nawet w Korei Północnej. [3]

Friedman znowu ma jakieś talmudyczne rzeczy na rękawie. Przyznaje, że Kongres i zdecydowana większość Amerykanów nie wspierają wojen wieczystych na Bliskim Wschodzie. Ale co on proponuje? Tu jest jeszcze raz:

“Więc co jeszcze możemy zrobić? Mogliśmy dramatycznie zwiększyć naszą militarną pomoc do buntowników anty-Assada, dając im wystarczającą liczbę pocisków przeciwpancernych i przeciwlotniczych, aby zagrozić rosyjskim, irańskim, hezbollowie i syryjskim helikopterom i myśliwcom i zmusić ich do krwawienia, być może wystarczy, aby rozpocząć negocjacje. Dobrze ze mną “ [4].

Jasne, że jest dobrze z tobą. Ale nie jest dobrze w Kongresie i zdecydowanej większości Amerykanów. Wszyscy jesteśmy zmęczeni tym, że Ameryka jest używana jako kurwa z Izraela, a jako żydowska osoba, Friedman wiedział o tym. Friedman, który ogłosił w 2003 roku, że plan wojny w Iraku

“Został rozpowszechniony przez małą grupę 25 lub 30 neokonserwatystów, prawie wszystkich żydowskich, prawie wszystkich intelektualistów (częściowa lista: Richard Perle, Paul Wolfowitz, Douglas Feith, William Kristol, Elliott Abrams, Charles Krauthammer), ludzie, którzy Są wzajemnymi przyjaciółmi i kultywują się wzajemnie i są przekonani, że idee polityczne są główną siłą napędową historii.

“Uważają, że słuszna idea polityczna pociąga za sobą fuzję moralności i siły, praw człowieka i ziarna. Podstawą filozoficzną neokonserwatystów Waszyngtonu są pisma Machiavelli, Hobbesa i Edmunda Burke’a ” 5.

ISIS jest dla Izraela wielkie

Friedman ma ciekawsze rzeczy do powiedzenia w odniesieniu do sytuacji w Syrii:

“Co jeszcze? Mogliśmy po prostu wycofać się z walki z terytorialnym ISIS w Syrii i sprawić, że jest to problem dla Iranu, Rosji, Hezbollahu i Assadu. W końcu to one są przesadzone w Syrii, a nie my. Spraw, aby walczyli z dwustronną wojną – umiarkowani buntownicy z jednej strony iz ISIS z drugiej.

“Jeśli pokonamy terytorialną ISIS w Syrii, tylko zmniejszymy presję na Assad, Iran, Rosję i Hezbollah i umożliwimy im poświęcenie wszystkich swoich zasobów, aby zniweczyć ostatnie umiarkowane buntowników w Idlib, nie dzieląc się z nimi władzą …

“Trump powinien chcieć pokonać ISIS w Iraku. Ale w Syrii? Nie za darmo, nie teraz. W Syrii Trump powinien pozwolić ISIS na Assad, Iran, Hezbollah i Rosję – tak samo jak zachęcaliśmy wojowników mujaszów do krwawienia Rosji w Afganistanie “ [6].

Jeśli to nie diaboliczne czy talmudyczne w jego metafizycznym i sensie, to nic nie jest. Jeśli Thomas Friedman i cały ruch Neoconservative nie są wrogami Stanów Zjednoczonych i większości świata, to mamy kłopoty. Jeśli nadal uważasz, że jest to z grubsza, skontaktuj się z nami ponownie od Friedmana. Opowie, jak administracja Trumpa powinna używać kłamstw i propagandy w wojnie ideologicznej:

“A kiedy jestem na to, gdzie jest Twitter Twitter Trump’s, kiedy tego potrzebujemy? Powinien codziennie tweetować tę wiadomość: “Rosja, Iran i Hezbollah stali się protektorami syryjskiego reżimu, który wykorzystuje truciznę na niemowlętach! Dzieci! Rosja, Iran, Hezbollah, Assad – enzynierzy gazów oddechowych. Smutny.’

“Nie wypuść ich z haka! Musimy uczynić je własnymi tym, czym się stały – enklawami Syrii, które stosują truciznę dla dzieci. Wierzcie lub nie, oni nie lubią być oznaczani w ten sposób. Trump musi używać strategicznego sposobu używania swojego globalnego kanału Twitter. Barack Obama nigdy nie zagrał tej karty. Trump musi każdego dnia zestrzelić. Tworzy dźwignię “. [7]

Teraz wiesz, dlaczego agenci New World Order, jak Friedman, pomagali pomylonym pomysłowi, że Assad użył broni chemicznej na swoich ludzi. Teraz wiesz, dlaczego Rosja mówi, że cała sprawa została wystawiona. [8]

Teraz wiesz, dlaczego Assad mówi, że ostatnie oskarżenie przypomina zarzuty BMD w Iraku. Teraz wiesz, dlaczego uczciwi dziennikarze nie kupują już tego chemicznego gazu. [9] Teraz dlaczego Izrael korzysta z tego programu. [10] Jak powiedział niedawno starszy doradca prezydenta Syrii, Bouthaina Shaaban:

“Należy zapytać, kto jest beneficjentem tego, co ostatnio miało miejsce w Syrii. [To] przypomina nam, co się stało w Iraku, gdy USA zajęły Irak, twierdząc, że istnieje tam BMR … Jest tak wiele historii, które wychodzą z Waszyngtonu, a następnie okazują się całkowicie bezpodstawne … po jakimś czasie. Wszyscy wiemy, że w Iraku nie ma broni masowego rażenia “. [11]

Teraz wiesz, dlaczego Donald J. Trump jest gorszy niż idiota. Teraz wiesz, dlaczego jest on zakłopotany dla ludzi, którzy faktycznie głosowali na niego. To facet, który mówił po raz kolejny w 2013 roku:

“Znowu, naszemu bohaterskiemu przywódcy [Obama], nie atakuj Syrii – jeśli zrobisz wiele rzeczy, które zrodzą się i z tego, że USA walczą!”

W lutym tego samego roku podał do wiadomości: “Prezydent musi uzyskać zgodę Kongresu przed atakiem Syrii – duży błąd, jeśli nie!” [12]

W 2012 r., Trump podsumował: “Teraz, gdy liczby wyborów Obamy są w ogóle, uważaj, aby rozpoczął strajk w Libii lub w Iranie. Jest zdesperowany ” [13].

Kto teraz jest zdesperowany? Kto potakuje przed izraelskim reżimem i Neokons w Ameryce? Kto całkowicie zawrócił swoją politykę “America First” i w ten sposób wpadł w ręce wroga rasy ludzkiej? Atut:

“Obama musi teraz zacząć koncentrować się na naszej KRAJU, pracy, opieki zdrowotnej i wszystkich naszych wielu problemach. Zapomnij o Syrii i sprawi, że Ameryka znowu znowu! ” [14]

Jak wskazał niedawno Gilad Atzmon , Trump sprawia, że ​​Neokons jest świetny. On wyrzucił Amerykę do śmieci historii i obecnie niszczy brudne buty Izraela. Trump ponownie (2013):

“Dla wszystkich głupców, którzy chcą zaatakować Syrię, Stany Zjednoczone straciły istotny element zaskoczenia – tak głupiego – może być katastrofą! Jeśli USA zaatakują Syrię i trafią niewłaściwe cele, zabijając cywilów, na całym świecie będzie płacić za piekło. Trzymaj się z daleka i złamaj US ” [15]

Trump oczywiście podkopał własne kopalnie. Jest dobrze poinformowany, że jego wcześniejsze stwierdzenia zostały zarejestrowane. Oczywiście wie, że strajk chirurgiczny w jakimkolwiek kraju na Bliskim Wschodzie jest receptą na katastrofę w Ameryce i większości Zachodniego Świata. [16] Ale musi to zrobić, ponieważ diaboliczny podmiot na Bliskim Wschodzie znany jako Izrael nie pozwala mu dobrze myśleć. Atut:

“Słabość i niezdecydowanie Prezydenta Obamy mogą uratować nas przed wykonaniem okropnego i bardzo kosztownego (na wiele sposobów niż pieniędzy) ataku na Syrii! Nie atakuj Syrii – ataku, który przyniesie tylko kłopoty dla USA skupiając się na uczynieniu naszego kraju silnym i wielkim znowu! ” [17]

Autor Jonas E. Alexis w dniu 15 kwietnia 2017 r

[1] Thomas L. Friedman, “Dlaczego Trump walczy z ISIS w Syrii?” NY Times , 12 kwietnia 2017 r.

[2] Tamże.

[3] Bruce Cumings: “To jest naprawdę coś, co kryje się za nuklearnymi prowokacjami Korei Północnej”, Nation , 23 marca 2017 r .; “Trump zagrożenia grozi wojną nuklearną z Koreą Północną – szefem Pentagonu Panetta”, Sputnik News , 15 kwietnia 2017 r.

[4] Tamże.

[5] Ari Shavit, “Ciężar człowieka białego”, Haaretz , 4 kwietnia 2003.

[6] Friedman, “Dlaczego walka o ISIS w Syrii?”, NY Times , 12 kwietnia 2017 r.

[7] Tamże.

[8] Stepan Kravchenko i Ilya Arkhipov, “Rosja twierdzi, że pojawiły się dowody na narastające skutki Syrii,” Bloomberg , 14 kwietnia 2017 r.

[9] Peter Hitchens: “To jest WMD na nowo. Dlaczego tego nie widzisz? “, Daily Mail , 5 kwietnia 2017 r.

[10] “Izrael zdecydowanie popiera strajki w Syrii w wyniku użycia broni chemicznej:” Są rzeczy, które może zrobić tylko supermocarstwo nr 1 na świecie “,” Europejska prasa żydowska , 7 kwietnia 2017 r.

[11] “Amerykańskie twierdzenia o ataku chemicznym w Syrii przypominają irackie zarzuty BMD w 2003 r. – główny doradca Assad,” Rosja Today , 14 kwietnia 2017 r.

[12] Madison Malone Kircher, “Tłumacze starych Tytanów Trumpa i Hannity’ego powracają do nich,” NY Magazine , 6 kwietnia 2017 r.

[13] Tamże.

[14] Tamże.

[15] Tamże.

[16] Doug Bandow, “Siostra Trumpa w cieniu jest zła dla każdego”, interes narodowy , 10 kwietnia 2017 r.

William Cummings, “Tweety pokazują, że Trump był przeciwko bombardowaniu Syrii, zanim został na to”, USA Today , 7 kwietnia 2017 r.

Powiązane posty:

Automatyczne tłumaczenie

Opublikowano za: http://www.veteranstoday.com/2017/04/15/nwo-agent-thomas-l-friedman-isis-should-be-americas-allies-now/

Wypowiedz się