„Artystyczny” kołtun oceniający

mądrość panie_boze_chron_przed_debilami_bo_7631

Wśród polskojęzycznych „artystów” kreujących rynsztokową antykulturę, Polacy powinni się odróżniać zachowaniem wysokiej kultury, pięknej polszczyzny i odwagi samodzielnego oglądu otaczającej rzeczywistości. Piotr Wolwowicz miał tą odwagę i kulturę w odróżnieniu od kołtuńskiego jury na Polsacie. Prezentujemy wykonanie przez Piotra patriotycznej piosenki napisanej przez Andrzeja Rosiewicza i skandaliczne antypolskie zachowanie kołtunów „artystycznych”. Nagranie przyciągnęło kilkaset tysięcy widzów na wielu różnych stacjach i zrobiło efekt zupełnie odwrotny od zamierzonego przez jury, budząc młodych Polaków i przyśpieszając zmianę ich świadomości. Zamieszczamy pod spodem wybrane komentarze widzów oceniających wokalistę i jury.

Redakcja KIP

 Piotr Wolwowicz Pytasz mnie Polsat

Margherita Staferk1 rok temu

skurwysyny z polsatu !!!! zycze im zeby kiedyus tak tesknili za Ojczyzna jak ci co sa poza nia!!!! Jury pierdolone , Kora narkomanka , 2 pedalow i stara rura z wstretnym glosem ……. PIOTR JESTES SUPER !!!

Adam Szewczyk1 rok temu

Ta 4 Jurorów obnażyła się. To co oni zrobili było niesprawiedliwe. Stracili bardzo wiele w oczach publiczności. Zero obiektywizmu, 100 %, lewe poglądy, wstyd. Cenniejszy jest dla nich ktoś kto fałszuje i robi z siebie głupka promując zupełnie bezwartościową muzykę. Tam powinny zasiadać osoby kompetentne. Pełny szacunek dla chłopaka który ma odwagę śpiewać narodową muzykę 🙂 Pozdrawiam

nuance1 rok temu

Szacunek młody człowieku szacunek .

nuance1 rok temu

A ta pani w okularach to kto ? Patriotyzm to coś okropnego ?jeszcze raz ukłony dla młodego człowieka .

Wojciech Krawiec11 miesięcy temu

Wykonanie było na bardzo wysokim poziomie. Antypolskie jury z polsatu kolebki postkomuny

Anna S1 rok temu

Mam nadzieję, że ich nie posłuchałeś…. masz piękny głos i talent i jeszcze niejednego człowieka uszczęśliwisz…. 🙂 Wielki szacunek dla ciebie Piotr. Jako Polka jestem z ciebie baaaardzo dumna 🙂

jaszczur1 rok temu

Macie przyklad ,jak Jury jawnie pluje Polakom w twarz. Co to za ludzie?? Kogo reprezentuja?? ZDRAJCY SAMI. BRAVO PIOTRZE!!! JEBAC TYCH ZDRAJCOW HE HE

Marek M1 rok temu (edytowany)

Świetne. To nie będzie akceptowane, przez te osoby. Pani Zapędowska to straszne, co pani czyni. Chłopie jesteś dobry nie przejmuj się takimi polskimi ćwokami, co to za wiele świata nie widzieli. Kimże jest Zapendowka??? Kimże sa pozostali??? Gwiazdy PRLu przestarzałe, mało znaczące, lokalne gwiazdy Polski. Brawo chłopcze. Super śpiewasz i fajna piosenka.

Nanuk Svalbard7 miesięcy temu

Ktoś kto utożsamia się z Polską, jest faszystą i nazistą. Chłopak pokazał, że jest dumny z Polskości i brawa Mu za to. A w studio, no cóż poza publiką były dwie czerwone kurwy i dwóch czerwonych pedałów. Tyle w temacie.

RaferoForever1 rok temu

Poczułem się tak jakby ktoś mi dał w pysk argumentując: “Bo jesteś Polakiem!”

upades2 lata temu

Czy komuś wykonanie tej piosenki się podobało, czy też nie, jury powinno powiedzieć co on jako wokalista robił, źle podczas śpiewania a nie krytykować go za to jakiej tematyki utwór wybrał !!

Andrzej Bąk1 rok temu

Publiczność sama oceniła 🙂

Kazimierz Kołodziejczyk2 lata temu

Jedno wiem z pewnością, że to jury lewackie, zeświecczone, ateistyczne, starannie dobrane i opłacane, do tego programu w tym składzie i wielu podobnych w TVN-ie, czy Polsacie od razu odrzuci najwspanialszego młodego artystę, gdyż śpiewa to co im nie pasuje do ich wzorca laickości! W tym przypadku na dodatek piosenkę Andrzeja Rosiewicza “Pytasz mnie”, który wykonuje także pięknie piosenki patriotyczne, które mogłyby rozpowszechniać wśród młodzieży patriotyzm i zamiłowanie do Ojczyzny. Tak, obecna tv mętnego nurtu, a raczej te stronnicze, ideologiczne składy jury, będą od razu odrzucały dobrze przygotowanych artystów i rzecz nie jest w idealnym technicznym przygotowaniu, a w tym co się śpiewa przed takim po peerelowskim, czy czerpiącym wzór z tamtego okresu składzie jury! Jeśli w obecnej tv chciały ktoś zaistnieć, to niech nie ma złudzeń, “zderzy się z betonową ścianą”, jeśli chciałby śpiewać o Ojczyźnie, o Polsce, o jej powodzeniu, jej rozwoju i pomyślności. Must de the Music ma taką komisję-nie jury, która go od razu odrzuci! Są to Adam Sztaba, Olga Aleksandra Sipowicz(Kora),Wojciech Łozowski, Maciej Rock, Elżbieta Zapendowska. Czy tu chodzi o talent, czy coś innego???Wymyślić, na poczekaniu, w ocenie wykonania utworu przez z jednego z jurorów, tytuł jakiegoś programu “Zabij mnie swoją muzyką”, to jest dopiero podłość wobec artysty, który wspaniale śpiewa! Czy to jury, a raczej komisja dokonująca selekcji, jest obiektywne?

Tadeusz Czubowski8 miesięcy temu

dobry młody Polak i do tego śpiewa lepiej od tej kkorry…juryżenada polskojęzycznej wspólnoty rozbójniczej..

DjDziadku1 rok temu

Ale co wy się spodziewacie od reżimowej tv, trafił się chłop z jajami i pokazują prawdziwą twarz. Z mojej miejscowości występował gość w ”got to dance”, to samo tylko inna nazwa i nie śpiew a taniec. Odpadł dopiero w finale, a potem w lokalnej gazecie opowiedział o tym programie. Rozmowy jurorów są przed programem ćwiczone, wszystko jest wyreżyserowane, oni ubierają uczestników, reasumując jedna wielka pokazówka. Trafił się mądry uczestnik i masz.

Bartek Gaa2 lata temu

Piotrek! Olej tę komisję  – te “jury” (pożal się Boże). Pamiętaj, że tylko śmieci płyną z prądem – to Herbert 😉 Masz jaja, masz odwagę, masz charakter i jesteś wiele razy cenniejszy niż oni. Oni nic nie znaczą dla Polski i Polaków bo dla mamony zapewne zrobiliby wiele.

Janusz Szabłowski1 rok temu

Tacy ludzie jak w tym “jury” to kupa gówna cuchnąca na całą Polskę. Cuchną gównem i czosnkiem.!!!

Tomasz Zawadzki2 lata temu

Gdyby nie takie PIOTRKI już dawno nie mielibyśmy POLSKI. Patriotyzm to jest coś najcenniejszego co każdy kochający ojczyznę nosi w duszy. Patrząc na dalszy repertuar PIOTRA oceniam że werdykt dla wykonawcy był bodźcem do działania i zadziałał odwrotnie niż tego chciała ćpunka, homo-niewiadomo, mało sympatyczna stara baba i ostatni koleś, którego nie zdecyduję się nazwać, bo brak w języku ludzi określenia na kreaturę jego pokroju. Panie Piotrze pozdrawiam.

Jack Holborn2 lata temu

Ja dodam do tego, żeby ten młody chłopak się nie przejmował, choć domyślam się, iż przykro mu było w pierwszej chwili widząc 4 razy NIE. Co więcej, niech się nie tylko nie przejmuje, ale wręcz będzie dumny, bowiem notki, jakie wystawili mu osobnicy widoczni na ekranie świadczą o nim jak najlepiej! Może to i dobrze, że mimo antypolskości Polsatu zgodził się w tej telewizji wystąpić. A nóż widelec jakaś część oglądających tę haniebną hucpę przejrzy na oczy jakie to mamy “elity”.

Liliana Wojtulewicz1 rok temu

Żmije wpatrują się w prawdziwego Polaka śpiewającego polską piosenkę.

Hildegarda Minderbinder9 miesięcy temu

+bingo61able Z tej całej czwórki jeźdźców apokalipsy, tak na prawdę tylko Kora kiedyś popełniała piosenki na jakim takim poziomie, ale w tej akcji zeszmaciła się tak jak nigdy wcześniej (chociaż wielokrotnie sięgała już blisko dna). Ta pozostała trójka “ekspertów muzycznych polszmatu”, nawet nie jest warta żeby ich taki muzykant jak Piotr W. w tyłek kopnął, a nie wysłuchiwał jeszcze jak mu wytrząsają swoimi brudnymi i cuchnącymi mordami. Kolegium dziwek i pedałów. Od takich to najlepiej trzymać się z daleka i omijać szerokim łukiem wszelkie POLSZMATY.

Mr.Jan Tarwid2 lata temu

1) Przegrałeś chłopaku tylko dlatego bo sędziowie nie sędziowali tylko rozkazy w innym języku niż polski odbierali

Codziennie Polski Rap2 lata temu

Widać jacy z nich Polacy, szkoda słów… STOP JUDEOPOLONII. Nie nabijajcie im kieszeni poprzez oglądanie telewizji.

qwerty qwerty1 rok temu

+Codziennie Polski Rap: Izrael istnieje już 70 lat. Azyl im już chyba nie przysługuje? Ani ich potomkom. To że pozmieniali nazwiska, gadają po polsku i udają Polaków nie sprawi, że będą Polakami. Najwyżej obywatelami Polski (niestety). Obywatelstwo to nie wszystko. Żeby odebrać obywatelstwo trzeba by zmienić konstytucję. Kiedyś podobno był zapis, że można je odebrać za działalność przeciw Polsce. W jakich okolicznościach on zniknął i kto za to wziął w łapę? Wystarczyłoby ten zapis przywrócić.

Marek Lukasz9 miesięcy temu

I to się wszystko dzieje w Polsce ! Przedstawiciele narodu, który takie piosenki uważa za antysemityzm !. Podziałała na nich, jak woda święcona na szatana ! 🙂

marek dabrowski1 rok temu

Żydokomunizm pokazuje swoją twarz. Za wypowiadanie w ten sposób słów “Polska jest najważniejsza” bilet w jedną stronę do izraela lub… wiadomo co.

Ewelina K1 rok temu

Bardzo fajny występ, a jury nie pasowało, bo chłopak rzeczywistość do studia wprowadził i im zepsuł klimat obłudy i fałszu. Jak to tak wejść do telewizji i prawdę mówić, ba nawet wyśpiewać! Brawo Piotr, w tych czasach każdy patriota jest na wagę złota. Zapędowska za swoje słowa konsekwencje powinna ponieść.

Renata Ciabiada2 lata temu

Nie rozumiem jak te sędzie mogą tak myśleć. Ta piosenka jest przepiękna. I chłopca gos jest też ładne. Im nie powinien obchodzić co zaśpiewał, tylko jak. Ja mieszkam w Stanach to ja inaczej rozumiem tą piosenkę. Ta piosenka przypomina mi jak fajnie jest żeby czuć swieży chleb, że inaczej żyją ludzie w Polsce, jak tu w Stanach i że ludzie w Polsce żyją lżej. Żeby spakować swoje rzeczy, wyjechać stad, i zamieszkać w Polsce. Bo tam jest całkowicie inaczej  i lepiej. Ja byłam w Polsce 3 razy. Zakochałam w tym kraju i zdecydowałam zamieszkać tam u mojej babci.   🙂

Stanisław Dominiak1 miesiąc temu

Koczowników ojczyzna nie istnieje, ich ojczyzna jest w portfelu. Dlatego nie potrafią zrozumieć schizie miłości do Ojczyzny i wszystkiego co z Nią związane. Kompletnie się splamili ż-resorciaki. Jak najdalej od ich telavizji…

Julka Guzik1 rok temu

Jak się tym głupkom tu nie podoba, to niech spadają z Polski! A wykonanie i piosenka świetne 🙂

Misia Aisim1 rok temu

Wspaniały chłopak. Szkoda, ze tak mało jest takich młodych ludzi jak on. Jestem z niego dumna. Patriotyzm nie jest w modzie, szkoda. Co za czasy. Piotrze śpiewaj, nagrywaj i wstawiaj na  YouTube. Kosmopolici nie musza Ciebie słuchać, ja będę. Przez głupków, podobnych do tych w jury, musiałam wyemigrować z kraju, a wolałabym żyć w pięknej Polsce. Słucham takich piosenek i tęsknie. Mam nadzieje, że pomimo tego, co cię spotkało, będziesz silniejszy niż ja, wytrwasz i zostaniesz w kraju. Ja każdego dnia marze o powrocie i gdy dzieci się usamodzielnią, zrobię to.

edoker1 rok temu

wyobcowana z polskości internacjonalistyczna żydokomuna

Opublikowano za: https://www.youtube.com/watch?v=YFn6aIiSv1Q

Comments

 1. Nie oglądam żadnej telewizji. Moje informacje czerpię z Internetu. Dlatego nie mogłam dotąd zauważyć tego SKANDALU!
  Ta ocena którą wydało “jury” świadczy o nich. To “polskojęzyczni” obcokrajowcy, wynajmowani przez obcojęzycznych właścicieli mediów. Patriotyzm to dla nich obce słowo.
  Ciekawa jestem czy gdyby ktoś, pięknym barytonem zaśpiewał, poniżej cytowaną piosenkę, to może padliby na zawał serca, za stołem jurorskim?
  “Dnia czwartego czerwca roku pamiętnego
  zebrała się banda stolca okrągłego
  Kiszczak Jaruzelski moskiewskie pachołki
  ze zdrajcami ludu podzielili stołki
  Naród pokłócili Polskę zrujnowali
  Boga się boją i nigdy nie bali

  Sześćdziesiąt sześć procent w Sejmie miejsc zabrali
  i tym cały Naród spacyfikowali
  Zdrajców opozycji kasą przekupili
  radia i gazety sobie podzielili
  Mediami sterują Naród ogłupiają
  że już od ćwierćwiecza ludzie wolność mają

  Sześćdziesiąt sześć procent komuniści wzięli
  i do dziś trwa układ okrągłych złodziei

  Sześćdziesiąt sześć procent wzięli w Parlamencie
  żeby Narodowi mogli spętać ręce.”
  Autor Paweł Kukiz

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   Autor tego wiersza jest człowiekiem z tego samego układu, a jedynie ma koncesję na udawanie że jest “patryjotą”. Był na Majdanie i śpiewał neożydobanderowcom. Eksponuje moskiewskich pachołków, dla odwrócenia uwagi od współbraci chazarożydów. Pisze o komunistach w Sejmie, aby nie napisać, że to nie są Polacy, lecz chazarożydzi i neo-żydo-banderowcy. Po brygadzie komandosów ( Michnik, Kuroń, Geremek, Modzelewski) należy do kolejnej zmiany “przebierańców”, razem z tzw. przywódcami narodowców, którzy ogłupiają Polaków aby stworzyć kolejną kontrolowaną przez sanhedryn formację polityczną, gdy upadnie PiS.

Wypowiedz się