Czy syjoniści skończą zachodnią cywilizację i siebie?

Koniec syjonizmu=pokójSyjonistyczna kontrola nad Niemcami zanim Hitler przejął władzę była prawdopodobnie tak wielka, jak syjonistyczna kontrola nad Rosją zanim Putin doszedł do władzy.

Więc pojawia się pytanie: w jaki sposób Hitler osiągnął taką władzę, gdyby nie doprowadzili do tego syjoniści?

Czy młody Hitler został zaprogramowany w Instytucie Tavistock w Londynie, w Anglii, żeby zostać niemieckim Führerem?
Czy Hitler został zmuszony do wojny, której wiedział że nie wygra z Ameryką, Brytanią i Związkiem Sowieckim?
Na pewno tak. Jest ogromna ilość dowodów na to, że tak faktycznie było.
Czy Hitler zachowałby pokój po usunięciu z rządu nadmiernie reprezentowanych niemiecko-żydowskich zdrajców?

Czy Hitler zachowałby swój kraj najsilniejszym w Europie, pokonując wszystkie syjonistyczne sankcje gospodarcze, jak Putin zrobił w Rosji?
Syjoniści musieli mieć wojnę, bo wiedzieli, że Hitler by to osiągnął.
Ponadto, syjoniści, z własnych propagandowych powodów, potrzebowali II wojny światowej, pomimo wszelkiego zniszczenia, nieszczęścia i śmierci jaką wywołała.
Niekończące się ludobójstwo na Bliskim Wschodzie służy dwu celom syjonistów: ciągłe napromieniowania i destabilizacja wszystkich krajów arabskich, i wywołanie III wojny światowej.

Ciekawe jest to, że doprowadzając do III wojny światowej, Putin jest w bardzo podobnej sytuacji jak Hitler był przed II wojną światową. Putin doszedł do władzy dzięki syjonistom i prawdopodobnie obróci się przeciwko nim, jak Hitler.
Ale, odwrotnie jak w przypadku II wojny światowej, kiedy sojusznicy mieli przewagę militarną, w III wojnie światowej Rosja, Chiny i Iran miałyby zdecydowaną przewagę.

Tak więc spodziewajmy się tego, że następny amerykański prezydent (ktokolwiek nim będzie), wykona syjonistyczny rozkaz i zbombarduje Iran do ruiny (co zainicjuje III wojnę światową). Teraz Rosja i Chiny są w dużo lepszej sytuacji by przetrzymać wojnę nuklearną niż Ameryka i Europa. Syjonistyczne przywództwo, wyraźnie samobójcze i psychopatyczne, będzie próbować (w swoim szaleństwie) zniszczyć większość świata.

Ale czy będzie mogło to zrobić?
Czy Rosja i Chiny zwyciężą?
Wydaje się, że nic oprócz ziemskiej zagłady nie wyeliminuje z naszego świata syjonistycznej plagi.

Szkoda, że tak wielu z nas będzie musiało zapłacić najwyższą cenę, żeby mieć świat wolny od syjonistów.

Niech Bóg nam błogosławi, nawet jeśli na to nie zasługujemy.

Are Zionists Ending Western Civilization and Themselves?
Jack Speer-Williams, Tłum. Ola Gordon

Za: http://www.veteranstoday.com/2015/08/12/are-zionists-ending-western-civilization-and-themselves/

===================================

Komentarz Monitor Polski:
Radzę być ostrożnym z tego typu „wyroczniami”, ostrożnym z Veterans Today w szczególności, mimo, że pojawia się tam szereg ciekawych materiałów. Sam red. naczelny tego portalu pisze, że 30% informacji tam podanych jest fałszywych, a 40% tego co on sam pisze jest celowo fałszywych. zob. http://www.dailyslave.com/gordon-duff-and-veterans-today-is-an-admitted-source-of-disinformation/
A co do Rosji i Putina, różne są zdania, ale fakty są faktami – na pewno jest przeszkodą dla syjonsitów. Dla anglo i rosyjsko-języcznych polecam krótką rozmowę z Nikolaiem Starikovem: ”Nikolai Starikov: Thoughts on Central Bank, Money and the Sovereignty of Russia” https://www.youtube.com/watch?v=MC8MpXKMxyI
Co do Hitlera, to na pewno był zaprogramowany – gejów do tej pory wykorzystuje się jako ofiary Mind Control, gdyż jest ich łatwo programować. |
http://www.angelfire.com/linux/thehiddenhitler/
Jest prawdopodobne, że obecnie większość przywódców europejskich jest podobnie zaprogramowanych.

Opublikowano za: http://www.monitor-polski.pl/czy-syjonisci-skoncza-zachodnia-cywilizacje-i-siebie/#more-11134

Wypowiedz się