Ebola – źródło gigantycznych zysków dla Rothschildów i Gatesów

Naukowiec, który niedawno wskazał dowody na to, że wirus Ebola został stworzony przez korporacje farmaceutyczne na najwyższych szczeblach władzy, został poparty innym ekspertem – który mówi, że wybuch epidemii zbiega się dokładnie z kampanią  ONZ dotycząca szczepień.

Dr. Cyryl Broderick jest byłym profesorem patologii roślin na Uniwersytecie w Liberii, jest także  współpracownikiem  w Delaware University.  Pod koniec ubiegłego miesiąca napisał felieton dla „Liberian Daily Observer” , twierdząc , że wirus Ebola który  obecnie szaleje w zachodniej Afryce jest sztucznym organizmem transgenicznym (GMO), stworzonym w laboratorium przez zachodnie firmy farmaceutyczne i podawany cywilom poprzez programy szczepień ONZ.

http://www.liberianobserver.com/security/ebola-aids-manufactured-western-pharmaceuticals-us-dod

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/afrykanczycy-wiedza-ebola-aids-bron-biologiczna-2014-10

„Washington Post” gazeta należąca do  Ruperta Murdocha, żydowskiego syjonisty zaprzyjaźnionego z rodziną Rothschild, nazywała opublikowany  w „Liberian Daily Observer” artykuł teorią spiskową, ale czy rzeczywiście są podstawa żeby traktować artykuł dr. Brodericka  jak teorie  spiskową?

http://www.washingtonpost.com/news/morning-mix/wp/2014/09/26/an-american-professor-is-telling-liberians-that-the-u-s-manufactured-ebola-outbreak/

Przyjrzyjmy się faktom!

Co zawiera list i jakie stawia zarzuty:

1) Ebola jest stworzonym przez człowieka organizmem modyfikowanym genetycznie, stworzonym w celu  wyludnienie regionu, zysku ze szczepionek  i aby uzyskać dostęp do regionów bogatych w bogactwa mineralne (pod przykrywką wojskowych misji  pokojowych).

2) Testowanie odbywa się na niczego nie podejrzewających Afrykanach przez różne  szanowane organizacje charytatywne, którym  udało się stworzyć szczepionki  przeciwko zapaleniu opon mózgowych, polio, cholery, itp.

3) Kraje biorące udział w tym spisku przeciwko cywilom afrykańskim to  USA, Kanada, Francja i Wielka Brytania.

4) Do organizacji zaangażowanych należą:  Światowa Organizacja Zdrowia (WHO), Centrum Kontroli Chorób (CDC), Narodowy Instytut Zdrowia (NIH), Amerykański Wojskowy Instytut Medyczno Badawczy Chorób Infekcyjnych (USAMRIID),  Grupa Lóreal, należąca do Rothschildów oraz Fundacji Billa i Melindy Gates.

Oskarżenia:

W swoim kontrowersyjnym artykule , dr. Broderick odnosi się do książki o nazwie nowych wirusów: „AIDS i Ebola – natura, wypadek czy działanie zamierzone?” (Leonard Horowitz, 1998), stwierdzając, że autor „potwierdził istnienie amerykańskiego medyczno-wojskowego przemysłu  prowadzącego testy broni biologicznej pod pozorem podawania szczepionek do zwalczania chorób i poprawy stanu zdrowia czarnych Afrykanów za granicą”.

W książce wymienionej przez dr Broderick, Dr Horowitz rzeczywiście odkrył dokumenty o szokującym badaniu, w którym szympansy zostały dotknięte licznymi wirusami, stosowanymi do produkcji szczepionek na zapalenie wątroby typu B.  Twierdzi on, że były one podawane mieszkańcom Afryki Środkowej oraz gejom w Nowym Jorku dokładnie w czasie epidemii HIV. Pełnej długości 3 godzinny film w wynikami  dr Horowitz’s można zobaczyć klikając…  film

Dr. Broderick podkreśla również, że Dr Horowitz przeprowadził  wywiad z dr. Robert Strecker w 1970 roku i podczas tego spotkania „, wspomniano o Forcie Detrick, oraz „Budowie Eboli” (Frederick, Maryland) – ponad trzydzieści lat temu.  Obciążające oskarżenia Dr. Brodericka mogą  brzmieć trochę chaotycznie ale w przeciwieństwie do większości zwariowanych „teorii spiskowych” w sieci, wiele z nich wydaje się być zakorzeniona w twardej rzeczywistości.  Jego roszczenia są wspierane przez Yoichi Shimatsu, Tajlandzki pisarzu naukowy, który zorganizował seminaria dla zdrowia publicznego przez czołowych mikrobiologów i zielarzy podczas epidemii SARS w Hongkongu i kryzysu ptasiej grypy w całej Azji Południowo-Wschodniej. Shimatsu również napisał artykuł, który ukazał się w „Liberian Daily Observer”  (największa gazeta w kraju) – wskazując, że wybuch Ebola zbiegł się dokładnie z programem szczepień ONZ w Afryce Zachodniej.

http://liberianobserver.com/commentaries/ebola-breakout-coincided-un-vaccine-campaigns

Shimatsu stwierdza: „pierwszy  wybuch epidemii w  Gwinei zbiegł się z kampaniami szczepień prowadzonymi  przez Światową Organizację Zdrowia (WHO),  agencję ONZ – UNICEF. Co najmniej dwa z programów szczepień były realizowane przez „Medicins Sans Frontieres” (MSF – Lekarze bez granic), a niektóre z tych szczepionek były produkowane przez „Sanofi Pasteur”, francuska firmę  farmaceutyczną, którego głównym udziałowcem jest Grupa Rothschild.

Czego Shimatsu dokopał się podczas jego śledztwa:

Projekt MSF-WHO podaje szczepionkę przeciwko cholera „Shanchol”. Producent leków (Shanta Biotechnics w Hyderabad, Indie) jest spółką całkowicie zależną od Sanofi Pasteur z siedzibą w Lyonie, we Francji. Wcześniej znany jako Sanofi Aventis, jest kontrolowany przez głównych akcjonariuszy L’Oreal i Grupę Rothschild.

Ustna szczepionka choroby Heinego-Medina sfinansowana przez UNICEF opierała się na tendencji patogenu nasion rozwiniętych przez tę korporację należącą do Rothschild, która wprowadza największą produkcję szczepionek przeciwko  chorobie Heinego-Medina (Polio) na świecie.

Szczepionka MenAfrVac na zapalenie opon mózgowych została wyprodukowana przez Serum Institute of India, należącą do potentata Cyrus Poonawalla, w ramach finansowania rozwoju od Billa i Melindy Gatesów. W 2013 roku, ekspansja tego samego leku przez  UNICEF w Czadzie,  spowodowała 40 zgonów dzieci. MSF uczestniczył w projekcie „Afryka Zachodnia przeciwko zapaleniu opon mózgowych”.

W artykule poniżej są przedstawione dowody na opatantowanie szczepionki przeciw Ebola w 2009 roku:

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/posiadamy-dowody-bill-gates-agencje-rzadowe-cdc-nih-sa-wlascicielami-patentu-wirus-ebola-szczepionke-2014-10

Dr. Broderick dodaje dodatkowe nazwy do tych instytucji i organizacji, które zostały oskarżone przez Shimatsu: brytyjski GlaxoSmithKline, kanadyjska firma farmaceutyczna o nazwie Tekmira, US Centrum Kontroli Chorób (CDC), US Army Medical Instytut Chorób Zakaźnych (USAMRIID), słynne centrum badań biowojennych, ulokowane w Fort Detrick, Maryland, i Tulane University, w Nowym Orleanie, USA oraz Narodowy Instytut Zdrowia (NIH)  „zwycięzcy grantów badawczych, w tym dotacji na ponad 7 milionów dolarów w celu sfinansowania badania  wirusa gorączki krwotocznej Lassa .

Według Shimatsu „powodem dla którego należy podejrzewać kampanie szczepionki, a nie konkretny nośnik jest to , że zakażenie Ebola nie zaczyna się w jednym geograficznym  ośrodku, a następnie rozprzestrzenia  się na zewnątrz, wzdłuż dróg. Miały miejsce jednoczesne wybuchy w wielu miejscach szeroko oddzielonych od części wiejskiej Gwinei, co wskazuje na bardzo zorganizowany wysiłek aby zarazić mieszkańców w różnych miejscach w tym samym terminie … Równoczesna erupcja wirusa filovirus w odległych od siebie strefach, silnie sugeruje, że zjadliwe szczepy Ebola Zair (ZEBOV) zostały celowo wprowadzone w celu testowania antidotum w tajnych próbach na niczego nie podejrzewającej  ludności. „

Poniżej artykuł w którym Amerykańskie Ministerstwo Obrony informuje o przewidywanych 14 mln ofiar w Afryce do końca roku, źródłem informacji jest oficjalna strona Departamentu Obrony USA http://www.defense.gov/news/newsarticle.aspx?id=123359

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/general-usa-konca-14-miliona-ludzi-zakazonych-ebola-2014-10

Shimatsu uważa, że ucieczka Ebola z Gwinei do sąsiedniego Sierra Leone i Liberii wskazuje, że coś poszło nie tak podczas nielegalnych prób klinicznych przez główne firmy farmaceutyczne. „Przyglądając się temu przez ponury obiektyw, uwolnienie Ebola mogło być aktem bronii biologicznej w postkolonialnej walce o  kontrolowanie złóż  mineralnych Afryki Zachodniej”

„Epidemia w Gwinei nie była zgłoszona przez WHO do 6 tygodni po pierwszej serii infekcji w lutym, co jest dość dziwne, biorąc pod uwagę to że na miejscu były obecne armie pracowników medycznych   w czasie tych trzech kampanii szczepień stwierdza Shimatsu. „Mimo zapewnień  WHO i CDC, że Ebola nie jest przenoszona przez wodę lub powietrze, ponad 100 pielęgniarek i lekarzy, w tym eksperci od  Ebola w Sierra Leone, zginęło do tej pory. Dezinformacja o transmisji Ebola jest niewybaczalna, w 1995 w Zairze Wybuch rozprzestrzeniał się  przez obmywanie zwłok.”

Shimatsu NIE twierdzi, że „pracownicy służby zdrowia w ramach tych organizacji są świadomi tego ciemnego procederu oczywiście nie są”.  Zauważył jednak, że  niektóre połączenia są bardzo tajemnicze:  W 2008 roku Rothschild połączony z Sanofi Pasteur Corp został oskarżony o prowadzenie tajnych prób nieprzebadanej szczepionki H5N1 na 350 bezdomnych osobach w Polsce, zabijając co najmniej 21 osób i przyczyniając się do hospitalizacji kolejnych 200. To trzecia największe na świecie firma farmaceutyczna pod CEO Serge Weinberg. Firma Sanofi jest partnerem Sutro Biopharma z siedzibą w San Francisco. Prezes Sutro John Freund to  były dyrektor w Morgan Stanley. Istnieją dwa potencjalne lekarstwa na wirusa Ebola, oba emitowane są przez firmy biotechnologiczne ZMapp i Tekmira. „Którakolwiek spółka uzyska aprobatę  FDA, gotową przeoczyć możliwość wiezienia mutacji, wygra olbrzymie umowy na dostawy WHO i amerykańskiego departamentu obrony ” – stwierdza  Shimatsu.

Czarnym koniem w wyścigu stopy zysku z paniki Ebola jest Sanofi Pasteur.”

„W skład Grupy Sanofi wchodzi Sanofi Pasteur największa na świecie firma zajmująca się wyłącznie produkcją szczepionek. Sanofi Pasteur zatrudnia 8 500 pracowników, spośród których ponad 1 000 zaangażowanych jest w działalność badawczo-rozwojową.” –  informacja z polskiej strony Sanofi Pasteur

Kliknij na link poniżej:

http://www.sanofi.pl/l/pl/pl/layout.jsp?scat=7BD8EB91-30CF-408C-918A-4DF8AA030D9D

Ale, jak mówi Shimatsu nie chodzi tylko o rentowne zyski, chodzi również o kradzież bogactwa mineralnego i uzyskanie kontroli nad państwem, które ogarnął strach i rozpacz. „Afrykanie zdali sobie sobie sprawę, że programy szczepień zbiegają się z wybuchami epidemii wirusa Ebola, pracownicy zagranicznych firm  medycznych byli atakowani przez wzburzone tłumy, a centrum leczenia Ebola w Sierra Leone zostało spalone. Gdy lek staje się problemem, a nie rozwiązaniem, wykorzystuje się  wojsko w celu stłumienia buntu publicznego”, wyjaśnia. „Ebola zdetonowała strach i wstręt i być może to jest właśnie zamierzony cel strategii destabilizacji.”

Ale to nie wszystko, niepokój publiczny napędzany przez sianie strachu i histerii w mediach zapewnia bardzo wygodny pretekst do rządów prawicowych (szczególnie tych w Europie Zachodniej) do rozwiązania problemu imigracji, zatrzymywania lotów i zwiększania bezpieczeństwa na lotniskach w imię pandemii Ebola. Pomimo przerażających nagłówków gazet, tylko garstka zachodu nabyła chorobę – tak na marginesie, czy nie jest dziwne, że hiszpańska pielęgniarka miała szansę przetrwać , gdy dla  Afrykańczyków nie ma lekarstwa i są skazani na śmierć w strasznych warunkach?

Jeśli badania Dr Broderick, Dr Horowitz i Shimatsu’s sprawdzą się, to może być to najbardziej ohydna zbrodnia w historii ludzkości. Oznacza to również, że badania przesiewowe Ebola na lotniskach, obecność wojskowa w Afryce  i bardziej rygorystyczne przepisy w sprawie imigracji,  mogą być niczym więcej, jak dogodnym powodem do dalszego niszczenia naszych swobód obywatelskich, w imię zamknięcia bezpieczeństwa i powodowania strachu i nienawiści między różnymi narodami  i grupami etnicznymi.

Przygotował:  Michał KK

Opublikowano Listopad 3, 2014 Przez Michal W NWO

Comments

  1. ozgacz says:

    Nawiązując do tematu polecam artykuły pana J. Jaśkowskiego, np: http://www.polishclub.org/2014/10/30/dr-jerzy-jaskowski-obola-poszukiwany-zywy-martwy/, jak również dr. Majewską na youtubie,
    a z innych ostatnich publikacji na innych portalach: http://www.monitor-polski.pl/szczepienia-przeciwko-zoltaczce-wywoluja-stwardnienie-rozsiane-zgony-po-szczepieniach-na-grype/

Wypowiedz się