Reptilianie: ich społeczeństwo i charakterystyczne cechy, widoczne na Ziemi

Przez TerraZetzz -niedziela, 10 grudnia 2023, 17:140735

Źródło: Operation Disclosure Official | Autor: Liberty, Contributor Writer

Przesłano 10 grudnia 2023

r. REPTILIANIE Ø WYSOKA KASTA REPTILIAN Ø ZWYKLI REPTILIANIE
Ø LUDZIE
REPTILIAN
Ø CHARAKTERYSTYCZNE CECHY

Źródło: https://vozrojdeniesveta.com/sliyanie-dvukh-mirov-inozemnye-zakhvatchiki/#ixzz8LUjQ2g00

Wyrażenie “Wszystko, co tajemne, staje się jasne” przybiera już nie metaforyczne, lecz realne formy.

Musicie być przygotowani na to, że wraz ze wzrostem waszych wibracji zaczniecie widzieć wszystkich wokół siebie ludzi takimi, jakimi są naprawdę.

I wielu z was będzie zszokowanych tym, jak niewiele prawdziwych żywych ludzkich dusz będzie wokół was.

Nadszedł czas, aby opowiedzieć wam bardziej szczegółowo o tym, kto zamieszkuje waszą Ziemię, jak i dlaczego bezdusznym istotom udało się zniewolić nie tylko tę piękną planetę, ale także żyjące na niej Boskie stworzenia.

Wszystko działo się stopniowo i niezauważalnie dla ludzi.

Minęły tysiąclecia, odkąd drakońska cywilizacja nabyła zdolność zamieszkiwania fizycznych ciał ludzi i krzyżowania się z ludźmi. W tym czasie reptilianie – potomkowie Draconian i jednocześnie ich “protegowani” na Ziemi – otrzymali ogromne potomstwo od ziemskich kobiet, a ta rasa, przebrana w ludzkie ciała, wypełniła waszą planetę – wszystkie kraje i kontynenty.

Żadnemu narodowi nie udało się uniknąć tego losu, ponieważ program Draconian, którzy kontrolowali te stworzenia z subtelnego planu Ziemi, obejmował zniewolenie CAŁEJ LUDZKOŚCI.

W tym celu starannie opracowali program zniszczenia Boskiej manifestacji w duszach ludzkich.

Wiele z tych istot, nie zdając sobie sprawy z tego, kim tak naprawdę są, dla kaprysu, a tak naprawdę według programu wszczepionego w ich świadomość z góry, wybrało sobie partnerów – poślubiło lub poślubiło tych ludzi, w których Boskość przejawiała się najsilniej w potencjale, czyli wybierały najbystrzejsze i najczystsze dusze jako partnerów życiowych.

Dlaczego tak się stało?

Ich niewidzialni “lalkarze” doskonale rozumieli, że te jasne dusze są w stanie obudzić się ze snu dualności i odzyskać swoją Boskość, co wcale nie było częścią ich planów.

Ich celem było przekształcenie ludzi w swoich niewolników, których mogli kontrolować i manipulować w zależności od ich pragnień i potrzeb.

I, niestety, udało im się zrealizować swoje podstępne plany.

Abyście lepiej zrozumieli jak działa mechanizm zniewolenia ludzkości realizowany przez Draconian, oraz nauczyli się rozpoznawać reptilian przebranych w ludzkie ciała, w moich następnych przekazach ujawnię wam ten temat bardziej szczegółowo i podam główne znaki, po których możecie zidentyfikować owych “zagranicznych sabotażystów”. “, rozrzucone po całej waszej planecie.

WYSOKA KASTA

Będziemy kontynuować rozmowę o reptilianach i bardziej szczegółowo omówimy ich cechy – gatunki i podgatunki.

Najważniejsze, co je wyróżnia, to ścisła hierarchia i nienaganne posłuszeństwo.

Starannie przemyślany system kontroli wcielonych w ludzkie ciała dał doskonałe rezultaty.

Ich “generałowie” – drakońska cywilizacja, żyjąca w przestrzeni okołoziemskiej – zdołali zainstalować swoich popleczników na wszystkich kluczowych stanowiskach w prawie wszystkich istotnych sferach i strukturach światowej społeczności.

W tym celu stworzono wyższą kastę reptilian, którzy wiedzieli kim są i skąd pochodzą, a także jakie zadania stawiają im ich przełożeni.

Co więcej, mieli bezpośrednie kontakty ze swoimi lalkarzami, którzy powierzali im jasne, konkretne zadania realizacji takich praw, zasad i nakazów, które przyczyniały się do zniewolenia świadomości ludzi, wzbudzając w nich strach i posłuszeństwo.

W ten sposób stopniowo na czele niemal wszystkich krajów świata znaleźli się przedstawiciele najwyższej kasty reptilian.

To oni, kierując się swoją główną zasadą “dziel i rządź”, rozpętali krwawe wojny, rewolucje i konflikty religijne, sztucznie rozdmuchali konflikty narodowe, pogrążając ludzkość w chaosie energetycznym, który przyniósł ludziom ból i cierpienie.

Ich głównym celem było stłumienie wolnej woli człowieka, a tym samym zabicie w nim Boskiego pierwiastka.

W miarę pojawiania się religii ich przedstawiciele często stawali się głównymi hierarchami kościelnymi, którzy wszczynali wojny religijne, zmuszając ludzi do zabijania się nawzajem w imię “Boga”, ale w rzeczywistości w imię utrzymania swojej władzy, zysku i kontroli nad ludźmi.

Stopniowo, najwyższa kasta reptilian zdołała przejąć całe światowe bogactwo waszej planety, wszystkie jej struktury finansowe i wszystkie instytucje władzy, włączając w to religijne.

Ludzie nie zauważyli, jak znaleźli się w pułapce, z której wciąż nie mogą znaleźć wyjścia.

Dlaczego tak się stało? Dlaczego ludzie nie byli w stanie oprzeć się tej mrocznej sile?

Chodzi o to, moi drodzy, że w przeciwieństwie do ludzi, te drakońskie stworzenia stworzone przez cywilizację nie mają Boskiej duszy – tej, którą ma człowiek, co oznacza, że nie wiedzą, czym jest Miłość, Wdzięczność i Współczucie.

Dążą do celu, nie zatrzymując się przed niczym, a ludzie nie są dla nich żywymi istotami, a jedynie narzędziem do osiągnięcia tego celu.

Pod koniec XX wieku świętowali już swoje całkowite zwycięstwo, ponieważ mieli w swoich rękach absolutnie wszystkie zasoby naturalne waszej planety, cały system bankowy, wszystkie media, wszystkie instytucje władzy – świeckie i religijne.

Rząd cieni planety Ziemia, składający się z przedstawicieli najwyższej kasty reptilian, decydował o losach wszystkich krajów i narodów poprzez swoich przedstawicieli W KAŻDYM KRAJU, W KAŻDYM RZĄDZIE I W KAŻDYM MIEŚCIE.

Jeśli natknęli się na osobę, która próbowała prowadzić własną politykę dla dobra ludzi, była bezlitośnie niszczona.

Byliście świadkami, jak jeden po drugim, w dziwny sposób, odchodzili do innego świata prezydenci ludowi, osoby publiczne i po prostu sławni ludzie, którzy potrafili wpływać na umysły ludzi i budzić ich świadomość, jednym słowem ci, którzy próbowali wymknąć się spod kontroli tych “szarych kardynałów”, którzy zawładnęli całym światem.

Niestety, trwa to do dziś, ale nie na taką skalę, ponieważ najwyższa kasta reptilian w ludzkich ciałach została osierocona – ich mistrzowie, cywilizacja Drako, która kontrolowała ich z subtelnego planu Ziemi, ponieśli druzgocącą klęskę ze strony Wyższych Sił Wszechświata.

ZWYKLI REPTILIANIE

Porozmawiamy o innej kategorii stworzeń stworzonych przez drakońską cywilizację, które można warunkowo nazwać “zwykłymi reptilianami” i które są reprezentowane na Ziemi w naprawdę ogromnych ilościach.

Oni, w przeciwieństwie do wyższej kasty, nie wiedzą o swoim pochodzeniu i szczerze uważają się za zwykłych ludzi.

Ale tak naprawdę każdy z nich jest integralną częścią “sieci”, która została utkana przez przodków drakońskich reptilian i która oplotła całą Ziemię.

Każdy z nich ma określony program: “zneutralizować wroga”, którym są jasne ludzkie dusze, aby uniemożliwić im osiągnięcie tego poziomu rozwoju duchowego, który pozwoli im ożywić swoją Boskość.

Jak to wygląda w praktyce?

Po pierwsze,, posłuszne swojej intuicjiktóra jest wśród nich dobrze rozwinięta, znajdują najczystsze, najbystrzejsze, najbardziej oddane i bezinteresowne Dusze, które są w stanie poświęcić swoje życie innym.

Następnie robią wszystko, aby połączyć się z nimi poprzez więzi rodzinne.

I już jako mąż lub żona realizują “plan pochwycenia” jego Duszy, miażdżąc osobę pod sobą i stopniowo niszcząc ją jako osobę.

Tutaj z pomocą przychodzi im również ich naturalna intuicja. Znajdują najskuteczniejsze techniki, stosując różne sztuczki i sztuczki, które zaszczepiają w partnerze życiowym uczucia strachu, litości lub winy, podziwu dla jego inteligencji lub siły, czyli tych energii, które odpowiadają ich własnym wibracjom i które są dla nich tak łatwe do kontrolowania.

Reptilianie narzucają ludziom swoje wartości – czysto materialne i praktyczne, bo innych po prostu nie znają.

Korzystając z duchowej czystości i dobrego serca człowieka, stopniowo zamieniają go w swojego sługę, który zaczyna żyć wyłącznie w interesie, spełniając wszystkie jego pragnienia i potrzeby, zapominając o sobie.

A im dłużej żyją razem, tym bardziej człowiek staje się zdepersonalizowany, schodząc ze świata duchowego, w którym żył wcześniej, do świata czysto materialnego, gdzie nie ma już miejsca na żadne inne myśli poza zaspokojeniem potrzeb i jego rodziny.

Tak więc główny cel Draconian – zniewolenie ludzkości – rozciąga się na każdą pojedynczą rodzinę, w której jeden z jej członków jest.

A ponadto wszystkie wartości sztucznie narzucane ludziom, które są wprowadzane do społeczeństwa ludzkiego przez najwyższą kastę, są karmione oddolnie, ponieważ prawie każda rodzina, w której znajduje się przedstawiciel rasy gadziej, staje się aktywnym konsumentem dóbr materialnych, w takiej różnorodności oferowanej przez współczesne społeczeństwo.

To dlatego ludzkość tak szybko spadła do trzech wymiarów.

Świadomość Boga-Ludu została przekształcona tak bardzo, że w większości zamienili się oni w szarą masę zwykłych ludzi, których ostatecznymi marzeniami były dobrze odżywione życie i godna pozycja w społeczeństwie.

A teraz, moi drodzy, nadszedł czas, aby otworzyć wam oczy na to, co dzieje się z wieloma z was, ponieważ tylko prawda, bez względu na to, jak gorzka może być, może uwolnić was z pułapki, w której się znaleźliście.

LUDZIE REPTILIANIE

Będziemy kontynuować rozmowę o reptilianach i tym razem porozmawiamy o tym, jakie dzieci rodzą się z mieszanych małżeństw między reptilianami a ludźmi.

I tutaj głównym czynnikiem są emocje, których każdy z małżonków doświadcza w momencie poczęcia dziecka.

Jeśli dziecko zostało poczęte w miłości, do czego nadal zdolne są niektóre gady, którzy już wiele razy wcielali się w ludzkie ciała, to dziecko urodzi się jako pełnoprawna osoba z Boską duszą.

Jeśli stało się to siłą lub wielkim pragnieniem tylko z gadziej strony, ale nie przez osobę, wtedy rodzi się hybryda.

Ale często zdarza się, że relacja między małżonkami przebiega gładko, bez zbędnych emocji, a wtedy rodzą się “mieszańcy”, czyli ludzie, w których jednocześnie mieszka Boska dusza człowieka i dusza, która nie niesie ze sobą Boskiego pierwiastka.

Na Ziemi jest teraz ogromna liczba takich pół-ludzi, pół-hybryd.

Stanowią oni większość ludzi, którzy żyją zgodnie z pewnym standardem ustanowionym w nich przez ich gadziego rodzica.

Pomiędzy dwiema duszami, które z woli losu znalazły się w tym samym ciele, toczy się nieustanna walka o prawo do pełnego posiadania ich fizycznego przewoźnika.

I wiele osób to czuje. Stąd wzięło się powiedzenie: “Bóg i diabeł żyją w każdym człowieku w tym samym czasie”.

W rzeczywistości nie u wszystkich, ale tylko u tych ludzi, których dusze nieświadomie znalazły się w tak nienaturalnym dla nich stanie.

Na płaszczyźnie fizycznej przejawia się to w tym, że ci ludzie są nieustannie przerzucani z boku na bok – są rozdzierani przez najbardziej sprzeczne myśli, emocje i działania.

Ich duchowe impulsy są gaszone przez “rozsądne” względy praktyczne, ponieważ istnieje niekończąca się wewnętrzna walka między tym, co boskie, a tym, co ziemskie.

Tłumaczy się to tym, że gadzia część ich istoty jest w stanie żyć tylko z UMYSŁEM, ale ich Boska ludzka część chce żyć z SERCEM.

I niewielu ludziom udaje się połączyć te dwa składniki, a tym bardziej całkowicie wyrzucić gadzią duszę ze swojego ciała fizycznego.

I tu wiele zależy od tego, jaką relację dziecko ma z rodzicami – czyj wpływ na nie przeważy: ludzki czy gadzi.

Jeśli wychowanie dziecka jest całkowicie w gadzich rękach, to stworzy on z niego swoje własne podobieństwo, usuwając z niego Boską duszę.

Jeśli czysta, wzniosła dusza jego ludzkiego rodzica przejmie odpowiedzialność za jego wychowanie i rozwój, wtedy może zostać wydalony ze swojego ciała fizycznego i nie będzie już mógł istnieć w wysokich wibracjach ludzkiej duszy.

Ale, niestety, moi drodzy, jest to tak subtelny święty proces, który ma wiele niuansów i zależy od różnych okoliczności życiowych, że bardzo trudno jest oprzeć go na jakiejkolwiek podstawie.

Ta walka między duszami w ciele fizycznym człowieka może trwać całe jego życie lub może zakończyć się bardzo szybko zwycięstwem jednej z nich.

I mówię wam o tym tak szczegółowo tylko po to, abyście zrozumieli, jak złożony jest świat, w którym żyjecie i jak wiele zależy od was.

Możesz nawet uratować kogoś, kto jest pół-, co oznacza, że możesz dać mu nowe życie jako pełnoprawne boskie stworzenie.

CHARAKTERYSTYCZNE CECHY

Powiem ci, po jakich znakach możesz rozpoznać ucieleśnionego w ludzkim ciele.

Jeśli najwyższa kasta ma dość specyficzny wygląd i można ich zidentyfikować nawet po zewnętrznych znakach, to zwykli reptilianie praktycznie nie różnią się od ludzi.

Zdziwisz się, ale z reguły są to szanowani, praworządni, responsywni, jednym słowem bardzo “poprawni” “ludzie” pod każdym względem, ale bardzo przyziemni.

Komunikacja z nimi najczęściej sprowadza się do omówienia codziennych problemów, które są im znane i zawsze mogą udzielić przydatnych PRAKTYCZNYCH rad.

Często otrzymują dobre wykształcenie, są bardzo oczytani, a nawet erudyci, ale ponieważ są związani z pewnymi programami, kierują się we wszystkich dziedzinach życia i zawsze przestrzegają pewnych zasad i stereotypów, agresywnie nie akceptując niczego, co wykracza poza ogólnie przyjęte i ogólnie przyjęte.

Nie są w stanie podejmować niestandardowych decyzji, wykonywać logicznie niewytłumaczalnych działań, robić tego, co jest dla nich nieopłacalne, czyli nie wiedzą, jak ŻYĆ SERCEM.

Najczęściej są to bezbarwne i nudne stworzenia, które popularnie nazywane są nudziarzami.

Są bardzo przywiązani do swoich bliskich, których uważają za swoją własność i starają się kontrolować każdy ich ruch.

Jest wśród nich wielu ateistów, ponieważ Bóg jest dla nich czymś abstrakcyjnym, a ich praktyczny umysł wymaga naukowego dowodu na jego istnienie.

Ale jest też wielu fanatyków religijnych wśród reptilian .

Zdarza się to tym z nich, którzy zostali wychowani w ścisłych tradycjach religijnych, co oznacza, że od dzieciństwa byli związani z egregorem tej czy innej religii.

Ten egregor staje się dla nich dodatkowym programem do kontrolowania ich świadomości, co jeszcze bardziej ich depersonalizuje.

Z reguły ich wiara sprowadza się do odprawiania obrzędów i rytuałów, ponieważ nie posiadając Boskiej duszy, nie są w stanie pojąć Boga sercem.

Reptilianie mają wysoko rozwinięte ego. Bardzo kochają siebie, dbają o swoje zdrowie i wymagają większej uwagi od innych, a zwłaszcza od swoich bliskich, dlatego wybierają jako partnerów życiowych tych, którzy są gotowi im służyć.

To dlatego dwa rzadko się ze sobą dogadują. Intuicyjnie wybierają na partnera życiowego osobę, która jest gotowa poświęcić się dla nich i spełnić wszystkie ich pragnienia.

Jeśli mówimy o znakach zewnętrznych , to przede wszystkim można rozpoznać po oczach.

W ich oczach nie ma tego Boskiego światła, które emitują ludzkie oczy i które ma wiele odcieni: łagodny, czuły, smutny, przebiegły, psotny…

Najczęściej oczy są matowe i pozbawione życia, nawet gdy się uśmiechają lub śmieją.

W ich ruchach nie ma wdzięku, który jest tak charakterystyczny dla ludzi.

Ich zachowanie i gesty są standardowe, podobnie jak ich myśli i emocje.

Osadzony w nich program jest odczuwalny we wszystkim.

Nie można powiedzieć o, że jest ciekawą, bystrą, niezwykłą osobą.

Najczęściej jest na odwrót – jest zwyczajny, szary i standardowy.

Oczywiście, w ciągu wielu inkarnacji w ludzkich ciałach, reptilianie również się zmieniali, ale nadal zachowali swoje główne cechy w niezmienionej formie, będąc połączonymi z jednym programem opracowanym przez ich mistrzów.

With Love, Liberty

“Island of Light” w języku angielskim
https://t.me/+T9KB0vLP-yMyZTdi

Opublikowano za: https://operationdisclosureofficial.com/2023/12/10/the-reptilians-their-society-and-distinctive-features/

Od Redakcji KIP:

Powyższy tekst należy analizować łącznie z poniższymi:

Wypowiedz się