Marzy się Wojna z QR-WY-SYNOM

Usilne dążenie polskojęzycznego NIERZĄDU do wojny w obronie Ukrainy i interesie żydo-anglosasów, jest już kolejną próbą ludobójstwa Słowian, w tym Polaków, w celu oczyszczenia i przejęcia naszej ziemi przez żydoukraińców i stworzenia UKROPOLIN. Poniższe nagranie w mocnych słowach ostrzega Polaków przed spreparowaniem do włączenia się do wojny z Rosją w obronie Ukrainy.

Przytoczenie w nagraniu słów obecnego marszałka Sejmu Szymona Hołowni

“ALBO PUTIN ZOSTANIE POKONANY NA UKRAINIE, ALBO POKONAMY GO NA WŁASNYM TERYTORUM”

jest kolejnym potwierdzeniem, że jest najprawdopodobniej Ukraińcem. Mówi także o tym w następnym nagraniu z naszej strony z listopada 2023 r. Lucyna Kulińska, która zacytowała szowinistyczną gazetę wydawaną w języku ukraińskim za pieniądze polskich podatników przez Ukraińców pt. “Ukraińskie Słowo”, które stwierdziło, że “Pan Hołownia to jest nasz człowiek”.

Także na niedawnym szczycie UE polski prezydent i premier ostro lobbowali razem z Brytyjczykami i państewkami pribałtyki za wojną z Rosją, w Polsce temu zaprzeczyli.

Należałoby złożyć wniosek o ustawę sejmową o uchwalenie w budżecie FUNDUSZU PSYCHIATRYCZNEGO, który miałby na celu badanie i leczenie psychiatryczne wielu polskich polityków z urzędu !

W nagraniu zawarte są bardzo ważne przestrogi dla strajkujących rolników, aby nie dali się oszukać podstawionym ludziom we własnych szeregach.

Redakcja KIP

Opublikowano za: 1ANKH

W uzupełnieniu do tej problematyki przypominamy niedawne nasze artykuły:

Wypowiedz się