Żydowska sekta Chabad Lubawicz stoi za upadkiem ZSRR oraz wojną na Ukrainie i w Izraelu

Stowarzyszenie WPS. Roman Dmowski: Siła narodu leży w jego zorganizowaniu.

Benjamin Netanjahu w orędziu do narodu przed kilku dniami nazwał mieszkańców Gazy Amalekitami, których starożytny Izrael eksterminował przed 3 tysiącami lat!


Tak więc w ostatnich tygodniach nagle, w skali bez mała całego globu, powróciliśmy do aktualności religijnych „bredni” z epoki brązu, na których został zbudowany nie tylko nowoczesny Izrael ale i imponujący gmach Kościoła Powszechnego, począwszy od jego zalążków w formie 13 „Listów” zachwalających MIZOLOGOS św. Pawła.
_________________________
Tytuł oryginału: “Gigantyczna, żydowska sekta Chabad Lubawicz stoi za tajemnicą nagłego upadku ZSRR oraz wybuchu wojen zarówno na pograniczu U-krainy jak i Izraela”

Autor tekstu: dr Marek Głogoczowski
za stroną:Gigantyczna, żydowska sekta Chabad Lubawicz stoi za tajemnicą nagłego upadku ZSRR oraz wybuchu wojen zarówno na pograniczu U-krainy jak i Izraela
_________________________

W istotnym komentarzu do niedawnego, obecnego także na wps, szerszego opracowania „Mendos czyli słowiańska nazwa skrytego ‚boga USA’”, starałem się uwypuklić mało znany fakt, że Chrześcijaństwo to wiara w Boga Zła St. Testamentu (Marcjon, II w. n.e.).

Czytając tego „Mendosa, boga USA”,znajomy, młody narodowiec z „rodziny” Bolesława Tejkowskiego zarzucił mi, że zajmuję się religijnymi bredniami, które powstały jeszcze w Epoce Brązu, zamiast się skoncentrować interesujących nas sprawach aktualnej polityki. To nie jest tak. Tłumacząc przyczynę nagłego wybuchu kolejnej wojny, między Palestyńczykami, stłoczonymi na skrawku piaszczystej ziemi o powierzchni miasta Warszawa, a dużo większym i potężniejszym Izraelem, premier tego drugiego „wyjątkowego” podobnie jak gigantyczne Stany Zjednoczone kraju, Benjamin Netanjahu w orędziu do narodu przed kilku dniami nazwał mieszkańców Gazy Amalekitami, których starożytny Izrael eksterminował przed 3 tysiącami lat!

Tak więc w ostatnich tygodniach nagle, w skali bez mała całego globu, powróciliśmy do aktualności religijnych „bredni” z epoki brązu, na których został zbudowany nie tylko nowoczesny Izrael ale i imponujący gmach Kościoła Powszechnego, począwszy od jego zalążków w formie 13 „Listów” zachwalających MIZOLOGOS św. Pawła. Czyli utworów literackich zawziętego wroga UNIWERSALNEGO ROZUMU, którym zachwycali się filozofowie antycznej Grecji. A po nich myśliciele muzułmańscy, co im zostało do dzisiaj – patrz chociażby na współczesny Iran, który przed 45 laty wyzwolił się spod MIZOLOGOS amerykańskiej dominacji.

Z kolei w Polsce jesteśmy świadkami na pozór „dziwnego”, bezkrytycznie pro-izraelskiego zachowania się dostojników Katolickiego Kościoła. Skąd się ja, stary „bezbożnik”, o tym dowiedziałem?

Otóż mój „testament 81+” o panowaniu, zwłaszcza na „Wolnym Zachodzie”, mojżeszowego „boga” o słowiańskiej nazwie „Mendos”, został przez znajomego o nicku „peryskop” opublikowany na portalu „Gajowego Maruchy” ze Szwecji. Pojawił się on jako komentarz do dłuższego, zachwalanego przez jego autorkę jako „antysemicki”, tekstu na tym portalu pod poniższym tytułem i jednocześnie e-adresem:Dlaczego episkopat Polski solidaryzuje się ze zbrodniarzami? 


Tego odważnego ataku na judaizujący nasz kraj episkopat, dokonała wykształcona jako filozof i potem przez kilka lat pracująca w agencjach katolickich, o ponad 40 lat ode mnie młodsza Agnieszka Piwar, którą okazjonalnie widywałem w „łukaszenkowskim” internecie, w którym dość często występuje. Nawet od samego Łukaszenki dostała ona pozdrowienia z okazji „dnia Kobiet” 8 marca.

Pani Agnieszki długą historię „dojrzewania ideowego” warto przeczytać w całości, bo jej „pro-łukaszenkowskie” poglądy, wychwalające i państwową wielką własność i ogólnie leninowski typ socjalizmu, to przecież KONIECZNA przyszłość nie tylko Polski ale także i Europy, Izrael do niej włączając. Oczywiście po likwidacji w nim judaistycznych zapędów obecnych ich władz. Jak to zaważył w wywiadzie udzielonym izraelskiej gazecie „Haaertz” już w 1990 roku, John Strugnell kierownik badań nad rękopisami sprzed 2000+ lat znalezionymi w grocie nad Morzem Martwym, „Judaizm to potworna religia, która nie powinna istnieć” – (A jak wyszliby na tym – gdyby judaizm nie powstał -, późniejsi żydo-chrześcijanie, delej gnębiłoby ich pogaństwo -? Nie sposób wyobrazić sobie większą okropność. – D.Kosiur)

Jakie zatem siły stoją za tym nagłym wybuchem religianctwa, datującym się od momentu powołania na Stolicę Apostolską, bliskiego znajomego mej własnej rodziny, Kardynała Karola Wojtyły? Odpowiedzi na to pytanie udzielił w roku 2002 prezydentowi Putinowi anglojęzyczny przedstawiciel sekty Chabad Lubawicz na teren Rosji, Berl Lazar: „Bez religii ludzie powrócą do komunizmu”. (Tego Berl Lazara widziałem i słyszałem osobiście na konferencji „Dialog Cywilizacji” na wyspie Rodos w 2006 roku; opowiadał nam jakiś sztuczny „midrasz” o dobrodziejstwie wzajemnego karmienia się uczestników uczty, zmuszonych do jedzenia zbyt długimi łyżkami; jakby nie wiedział on, że muzułmanie jedzą po prostu czystymi rękami.)Na innej konferencji z cyklu „Dialog Cywilizacji”, tym razem w Kijowie w 2004 roku, szef zmodernizowanej wspólnoty żydowskiej w Charkowie, Edward Hodos opowiadał nam jak w pierwszych latach 1990 jeździł (tj. latał) do siedziby Chabad Lubawicz na Brooklynie w Nowym Jorku, gdzie dokonywano rozdziału, między post-radzieckich żydów pragnących zostać miliarderami, prywatyzowanych wtedy pospiesznie państwowych giga-przedsiębiorstw zlikwidowanego ZSRR. W ten sposób, zarówno w Wolnej Rosji jak i na samostojatielnej Ukrainie pojawiła się hiperbogata oligarchia, w obu krajach złożona w ponad 80 % z osobników odpowiedniego pochodzenia. Według Hodosa, który z czasem przeszedł na prawosławie, wybuchły już w 2014 roku „konflikt na Ukrainie, to nie jest konflikt między ukraińskimi nacjonalistami a Rosjanami. Według niego jest to wojna religijna. Opowiada on (Hodos w 2014 roku!) o ludobójstwie Palestyńczyków przez wojsko Izraela, jako przykładzie, którym kieruje się Chabad na Ukrainie.“


Na zdjęciu Marek G. i Izrael Szamir (z prawej) na konferencji „Dialog Cywilizacji” w Kijowie w 2004 roku. W towarzystwie chłopców z Grecji i ukraińskiej „miss”.

Ten prześladowany w ZSRR Chabad, to tylko jedno z prawie NIEWIDZIALNYCH ramion tak zwanego DEEP STATE USA, innym takim ramieniem jest (był?) Watykan. Obecna, postępująca JUDAIZACJA w Polsce wyższego katolickiego duchowieństwa – o czym traktuje wzmiankowany powyżej tekst Agnieszki Piwar – niczego dobrego, na dalszą metę, prostym Polakom nie zwiastuje. Tak jak w starożytnym Izraelu oraz w obecnym USA, goje muszą się systematycznie podporządkowywać nadwładzy KAPITAŁU, w zasadzie kontrolowanego przez mafię Narodu Wybranego. Stąd właśnie te gigantyczne manifestacje, w głównych państwach Zachodu (USA, Niemcy, Francja, Anglia) poparcia dla walczącego z Izraelem palestyńskiego Hamasu. I oczywiście pani Agnieszka ma rację, że trzeba robić wszystko, aby jakoś wyhamować, zwłaszcza we wschodniej Europie, „nadwładzę” oligarchii naprędce stworzonej po upadku ZSRR – o czym przecież marzył zamordowany, dokładnie rok temu przy pomocy ciężarówki, ukraińsko-ruski socjalista Kirył Stremousov, wymieniony we wstępie do mego opracowania “Mendos to słowiańska nazwa “Boga USA” z października br.

M.G. 11.11. 106 roku po WSRP

(czyli Wielkiej Socjalistycznej Rewolucji Październikowej)

Ot, i tyle mam obecnie do powiedzenia, może ktoś na WPS nareszcie ZROZUMIE, że marzenie o „samostojatielności” w grajdołku miedzy Odrą, Bugiem i Niemnem do niczego pozytywnego nie doprowadzi. Patrz U-kraina dzisiaj.

Opublikowano za: https://wps-neon24-pl.neon24.org/post/174128,zydowska-sekta-chabad-lubawicz-stoi-za-upadkiem-zsrr-oraz-wojna-na-ukrainie-i-w-izraelu

Comments

 1. czystesale says:

  Kataklizmy w cieniu biblii

  To, że “MIZOLOGOS św. Pawła” jest wyzawniem dla zdrowego rozsądku, nie jest niczym nowym, podbonie też jak tzw. “stary testament”, tego uświęcenia wszelkiej zbrodni, talmudu z respektu dla czytelników, których uważam za w miarę racjonalnych, to nawet nie wymieniam, gdyż to jest wyzwanie szczególne brutalne.

  “konflikt na Ukrainie … to wojna religijna. … o ludobójstwie Palestyńczyków przez wojsko Izraela, jako przykładzie, którym kieruje się Chabad na Ukrainie.” w jasnym celu:

  https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2023/10/benjamin-fulford-podczas-gdy-zachod-zmaga-sie-z-choroba-psychiczna-swiat-idzie-do-przodu/comment-page-1/#comment-16083

  Przytoczone przez Marka G. “nakazanego w Biblii „mnożenia się i panowania nad wszystkim co się w otoczeniu porusza”” uświdamia, że nasze zniszczenie środowiskia jest skutkiem podchwycenia tego pomysłu nie tylko przez żydostwo. Już z tego względu, choć nie tylko, jest następna idea dość rozdądna:
  „Judaizm to potworna religia, która nie powinna istnieć”, John Strugnell
  dodać można jedynie, że judaizm nie jest żadną religią, ale ideologią, dodać trzeba, ideologią zbrodni i znisczenia.

  Jak dalece jest to ideologia zbrodni świadczy kamienny zapis tzw. “Georgia Guidestones”.

  Wyobrażenie, że koczowniczy barbarzyńcy biblii i talmudu są w stanie zrozumieć, co ich ideologia “panowania nad wszystkim” już dotąd bezpowrotnie zniszczyła i zniszczy w ramach ich pomysłu “ratowania klimatu”, trzeba umysłowego zwyrodnienia bibli aby wpaść na pomysł, że klimat można ratować. Koczownicy potrafili dowieść, że nawet Morze Martwe są w stanie w parędziesiąt lat zamordować, zgodnie ze swą misją.

 2. czystesale says:

  Wariactwo jako atrybut cywilizacji

  jako uzupełnienie

  https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2024/02/davos-agonia-globalizmu/comment-page-1/#comment-17122

  pozory racjonalizmu nie są w stanie przepędzić widma szaleństwa.

Wypowiedz się