Tragiczne doświadczenia żydowskiej ludobójczej okupacji od 1917 r. przez Rosję i jej obecna pomoc Palestynie

Fragmenty z Bacologii dotyczące tragicznych doświadczeń Rosjan i innych jej obywateli, od żydów, począwszy od żydobolszewickiej rewolucji październikowej w 1917 r., poprzez krwawy terror, gułagi, II wojnę światową i doprowadzenie do upadku ZSRR, w tym Rosji, za Gorbaczowa i Jelcyna, są wyczerpująco omówione w książkach Albina Siwaka oraz w dziesiątkach artykułów na naszej stronie. Obecna nieoficjalna pomoc Palestyńczykom oraz oficjalne wsparcie Syrii, są m.in. odpowiedziami Rosji za te ludobójcze zbrodnie.

Redakcja KIP

***

6. Mówiłem, że Rosja nigdy nie pozostawi Palestyny na los żydów no i teraz się to potwierdza. Okazuje się, że Rosja od dawna zaopatrywała sekretnie Hamas w broń oraz, że to sam Wagner robił szkolenia palestyńskich bojowników. Teraz formalnie Wagnerowcy przyłączają się do ruchu oporu przeciwko żydowskim okupantom. I wcale się nie zdziwię jak pewnego pięknego dnia zobaczymy w Gazie… Czeczeńców z Ahmata Siła.

https://www.bitchute.com/embed/aaMDgpf7NX1L/?feature=oembed#?secret=6UiLZMxMmC

Dlaczego to tak?

Byłem tego pewny, albowiem Rosja doskonale wie z własnego, tragicznego doświadczenia jak to jest pod żydowską ludobójczą okupacją. Żydobolszewicy przecież wymordowali tam kompletną rodzinę cara, (talmudyczne żydy – nie Chazary) całą rosyjską arystokrację oraz prawie całą inteligencję oraz 66 milionów białych rdzennych zwykłych Rosjan.

I dalej by ich oczywiście mordowali szukając nieustannie po żydowsku „wrogów ludu”, gdyby nie Bohater Związku Radzieckiego (czterokrotny!) – marszałek Żukow – który przegonił stado Hitlera spod Stalingradu na Berlin, a potem jak żydy otruły Stalina, (żeby przechwycić całą władzę i wyruszyć z 5 – milionową armią czerwoną na III wojną światową na Zachód wymordować resztę rasy białej), wziął szturmem 2 katownie żydobolszewickiego NKWD w Moskwie, w tym na słynnej Łubiance i wyrżnął tam w pień 4 tysiące najwyżej postawionych żydowskich ubeków. Plus oczywiście samego herszta żydowskiej mafii, zbrodniarza i ludobójcę żyda Berię, którego odstrzelił na Kremlu osobiście jak wściekłego psa.

Po tym „puczu” marszałka Żukowa kilka milionów żydów ze strachu uciekło z Sojuza w pizdu, głównie do Palestyny i Ameryki i od tamtej właśnie pory żydłactwo zwierzęco nienawidzi Rosji. Bo wcześniej – jak mieli tam pełnię władzy – całemu światu kazali żeby Rosję wszyscy na tej planecie kochali. Ale po oderwaniu od koryta żydom się odmieniło i Rosji nienawidzą. Jeszcze bardziej niż Palestyny. Żydostwo bowiem aż tak chytre jest na rosyjskie ziemie oraz surowce. Akcja marszałka Żukowa – stuprocentowego komunisty i osobistego przyjaciela Stalina – nawet prawosławnej cerkwi tak się spodobała, że popi mieli grube plany wydawać święte ikony z marszałkiem, a jego samego to chyba zamierzali beatyfikować, jako że cerkiew też się nacierpiała niesamowicie za żydokomuny od żydobolszewików.

Żaden żyd nawet nie ośmielił się nigdy nazwać marszałka Żukowa „antysemitą”. Nigdy. Ani jednego razu. A on dobrych kilka tysięcy żydów odesłał do Baala, bo na froncie też kazał rozstrzeliwać żydowskich oficerów, którzy zamiast walczyć z Niemcem, kradli na furmanki i ciężarówki w chaosie wojny rosyjskie towary dla siebie i za Ural wywozili. Futra, obrazy, klejnoty – żydostwo rabowało ludzi, muzea i co tylko mogło. Żukow całymi setkami wysyłał w czasie wojny żydowskich złodziejów pod pluton…

marszalek-gieorgij-zukow


Święty człowiek. Rozgromił żydowską mafię tak, że nie trzeba było poprawiać. I zakończył taki sam zamordyzm jak w Palestynie od ręki.

7. Jemen, który oficjalnie wypowiedział żydom wojnę, szykuje się na murikańskie okręty dowożące żydom broń jako „uzasadnione cele”.

https://www.bitchute.com/embed/DeVvao32qN48/?feature=oembed#?secret=X4wIjP0I5R

8. Aszkenaziści „szturmują Hamas”, czyli napadają na kolejny szpital z cywilami i rannymi.

https://www.bitchute.com/embed/Q0qA2md9wgHN/?feature=oembed#?secret=N5UPsYsBjW

9. Parlament Irlandii też się stara skierować oskarżenie ludobójczych aszkenazistów z Izrela do trybunału w Hadze. IRA również dała syjonistom popalić w swoim czasie. Non stop im podkładała bomby w City of London i wybijała szyby żeby żydy nie mogły w spokoju handlować. I zawsze uprzedzali o podłożonej bombie żeby nie było cywilnych ofiar. Zmiękczali tak lichwiarzy do czasu aż wywalczyli sobie miejsce we władzach Irlandii. I zawsze wspierali Palestynę, która jest tak samo przez syjonistów okupowana jak Irlandia.

https://www.bitchute.com/embed/SeommCoXvslB/?feature=oembed#?secret=yZ8aCjmUjv

10. Na Filipinach odbył się szturm propalestyńskich tłumów na afroamerykańską ambasadę.

https://www.bitchute.com/embed/QLeonwSoEYgd/?feature=oembed#?secret=tMjKLAUJUV

11. Kolejna palcowana dziwka ze stajni Santa Klausa Szwaba – Trudna Justyna z Kanady gułagiem pachnącej – potępiła jak na zamówienie aszkenazistowskich zbrodniarzy z Izrela i nawoływała do nie zabijania dzieci. Ha.
Potwierdza się więc moja teoria, że Rotszyld „postanowił” zamknąć projekt Izrael, czyli że dostał od większych graczy propozycję nie do odrzucenia. No i smagnął po dupach wszystkie swoje renifery żeby gadały na jedną i tą samą nutę. Czekamy więc co powie Szulc jak wyjdzie z kibla i już skończy sranie…
https://www.rt.com/news/587330-netanyahu-angry-trudeau-children-claims/

Sprawa mordowanych dzieci poruszyła bowiem cały, calusieńki świat i to dobrze o nim świadczy, bo to jest kurwa tabu. Natomiast te mordowane w Palestynie dzieci, w Polsce tylko na bacologii się umieszcza i to baaaaardzo niedobrze o polskich mediach świadczy.

Przecież dosłownie WSZYSTKIE hieny dziennikarskie – zwłaszcza te „wrażliwe” kurwy wyczulone na „problemy społeczne” – powinny już od prawie dwóch miesięcy pytać o palestyńskie dzieci – WSZYSTKIE te kurwy sejmowe. Pytać co o tym sądzą i jaka jest o tym ich opinia. A nie pyta o te dzieci żadnego skurwysyna żadna szmata. Ani jedna. A tyle jest tych kurw od tych, kurwa „trudnych spraw” i „spraw dla reportera”…

Z żydów przy palestyńskich dzieciach opada już kolejna maska a wszystkie kurwy odwracają głowy i zajmują się nic nie ważnym gównem.

Wybrane komentarze
Winnetou 12:01 on 16 Listopad 2023Bezpośredni odnośnik | Odpowiedz

„fragment książki Albina Siwaka pt. „Syndrom gotowanej żaby”

[ Poniższy fragment ukazał się pierwotnie na Stronie SKIP, a cytowane przez komentatora źródło Pekok Antylichwiarz go zamieściło nie podając źródła z naszej Strony]

„… tenże Żukow obalił też trzeci mit. Żydzi po drugiej wojnie głosili na cały świat, że władzy nigdy nie oddadzą. Mam na myśli władze NKWD w Moskwie. Do dziś można znaleźć opisy modłów dziękczynnych w synagogach na Zachodzie. Dziękowali Bogu, że mają w ZSRR władzę i rozszerzą ją na cały świat. Jak Żukow zastrzelił Berię na posiedzeniu Biura Politycznego i zamknięto Kaganowicza, a Kulikow wybił dwa garnizony moskiewskie NKWD, to Żydom na świecie zrzedła mina…” ;

Wypowiedź marszałka Wiktora Kulikowa do Albina Siwaka ( strona 40-41) „… Ale przy okazji powiem Ci, że nigdy bym nie poszedł do Żyda na doradce, a Żyd nie wziąłby mnie z prostej przyczyny: ja bym nie poszedł, bo po śmierci marszałka Żukowa zostałem szefem tajnej organizacji, właśnie tej partyjnej „razwiedki”. A ta organizacja właśnie została założona w celu usunięcia Żydów ze wszystkich zajmowanych przez nich stanowisk i funkcji. Czyli odsunięcia ich od władzy i możliwości wywierania wpływu na sprawy państwa i los ludzi. (…) Otóż kiedy Żukow robił tą czystkę na Biurze Politycznym, to ona by się nie udała, gdybym swoimi ludźmi nie zlikwidował obu moskiewskich garnizonów NKWD. Przecież pół godziny przed godziną wyznaczoną na rozpoczęcie akcji marszałek Żukow zebrał w ministerstwie obrony tych dowódców okręgów podmoskiewskich, którzy mieli wyznaczone konkretne zadania. Ja dostałem rozkaz likwidacji tych obu garnizonów NKWD. A rozkaz był taki: << Wszystko co się tam porusza – zlikwidować. Tam nie ma Rosjan. Jeśli źle wykonasz rozkaz to każę cię zastrzelić. Zresztą jeśli źle to zrobisz, to oni cię zabiją pierwsi.>> A Żydzi na świecie doskonale wiedzą, że to ja dowodziłem tą dywizją, której żołnierze wykonali ten rozkaz. Do dziś można uzyskać dane liczbowe zlikwidowanych obu garnizonów NKWD i jest to prawie cztery tysiące ludzi. I jak ty myślisz – spytał mnie marszałek – gdyby Putin był Żydem, to przyjąłby mnie na swojego doradcę. A spójrz też na to z innej strony. Przede wszystkim jestem oficerem, marszałkiem zostaje się później i za konkretną wiedzę oraz i zaufanie najwyższych władz, i czy ja oficer ze szkoły Żukowa, gdzie o honorze dużo nasz uczono i wpajano, poszedłbym na służbę do Żyda ze swoją przeszłością ? Więc bądź pewny, że Putin to człowiek o korzeniach rosyjskich i ci co dorabiają mu rodowód żydowski doskonale o tym wiedzą. Ale użyli broni bardzo skutecznej przeciwko Putinowi, bo i u nas znaleźli się ludzie, którzy w tą brednię uwierzyli lub mieli wątpliwości czy jest Rosjaninem. Przypomnę ci – mówił marszałek – że i tobie dorobili rodowód rosyjski. Myśmy znali tą gazetę Solidarności, gdzie Mazowiecki na pierwszej stronie, wielkimi literami, głosił: . No i co ty na to ? – spytał. – Przysłowie mówi, że jak się obrzuci kogoś fekaliami, to coś tam się przyczepi i zostanie…””

Winnetou 12:09 on 16 Listopad 2023Bezpośredni odnośnik | Odpowiedz

Owszem, obchodzi wszystkich myślących ludzi Palestyna, bo dziś Palestyna, jutro Polska… Te wszystkie zbrodnicze solidaruchy rządzące w Polsce to Żydzi i szabes-goje i oni o niczym innym nie marzą, żeby to zrobić. Popatrz, jak nami żydostwo pomiatało przez cały okres tej, TFU! -„wolności”. Oni się NICZEGO NIE BOJĄ TAK, JAK SOJUSZU WSZYSTKICH PRZEŚLADOWANYCH PRZEZ SIEBIE NARODÓW!
A odnośnie tego głodu na świecie, to też warto dowiedzieć się, kto za to odpowiada i dlaczego jak wpływy Zachodu i Żydów zostały w Afryce zastąpione wpływami Chin i Rosji, to nagle zaczęła się kończyć bieda, którą wcześniej uważano za wręcz wrodzoną cechę Murzynów…

Winnetou 12:17 on 16 Listopad 2023Bezpośredni odnośnik | Odpowiedz

A co do tego Jemenu, to mam nadzieję, że Iran dostarczy Arabii Szczęśliwej (dawna nazwa Jemenu) swoje kasetowe rakiety wielogłowicowe i wszyscy zobaczą, jak tęczowa flota USALGBT idzie pięknie na dno pod deszczem głowic… Już w czasach Trumpa była szansa na to, ale w ostatniej chwili się wycofał z ataku na Iran. Ale co się odwlecze, to nie uciecze… Bez floty oceanicznej USA staną się mocarstwem jedynie REGIONALNYM. I będą mogły straszyć najwyżej Meksyk, w porywach Gwatemalę…
Co prawda, to ma też swoje minusy, bo szwaby zostaną pozbawione murikańskich wojsk okupacyjnych i będą mieć pretekst i okazję do rozbudowy armii – oczywiście, przeciw Słowianom, a w pierwszym rzędzie przeciw Polsce.

Winnetou 12:24 on 16 Listopad 2023Bezpośredni odnośnik | Odpowiedz

A dokładnie mówiąc, carską rodzinę zamordowali kabaliści, czyli żydowscy sataniści. Zresztą, ten cały ideologiczny komunizm (nie mylić z etykietkowym) był cały przesiąknięty satanizmem.

Miaow 12:24 on 16 Listopad 2023Bezpośredni odnośnik | Odpowiedz

Prawda o żydach zawsze wyjdzie na wierzch.
.https://marucha.wordpress.com/2023/11/15/to-tureccy-zydzi-ukartowali-ludobojstwo-ormian-w-1915-roku/

ola 12:29 on 16 Listopad 2023Bezpośredni odnośnik | Odpowiedz

A czy słyszeliście ,że powstaje w sejmie komórka pisowskich działaczy i będzie domagać sie odszkodowania od Rosji za zniszczenia w II wojnie światowej./ od niemców też/ Gorzej będzie jak Rosja zacznie podliczać swoje straty……to dopiero będziemy musieli dopłacić z 100x tyle!!!!!!!!!!!

tokkkotai 12:54 on 16 Listopad 2023Bezpośredni odnośnik | Odpowiedz

ech… akurat PIS pociągnie tylko do śmierci tego chazarskiego Clowna Kalksteina. Z tego co widać, dziadyga już kupy nie może utrzymać więc wszędzie się spóźnia, bo trzeba garderobę wymieniać co sranie. W dniu kiedy Morderca własnego Brata oraz ponad 100 Polskich działaczy na rzecz unormowania stosunków z Rosją spotka się ryjem w Twarz ze Swoją KARMĄ PIS rozpadnie się jak bańka, a pogrobowcy Kalksteina będą sobie skakać do gardeł rozrywając tętnice.

Daniel 13:48 on 16 Listopad 2023Bezpośredni odnośnik | Odpowiedz

O tych odszkodowaniach od Niemców za II WŚ, to PIS darł mordę już w pierwszej kadencji i na tym oczywiście się skończyło, bo żadne czyny za tym nie poszły. Pamiętam to doskonale, bo część mojej rodziny bardzo się tym podniecała i byli obrażeni gdy im odpowiadałem, że to, tylko palanina i nic z tego nie będzie. Minęło 8 lat ich cudownych rządów a oni wracają z tematem choć już nie rządzą. I tak ten cyrk się kręci 

Opublikowano za: https://bacologia.wordpress.com/2023/11/14/szybkie-wiesci-152/

Wypowiedz się