REWELACJE EPSTEINA UJAWNIAJĄ ROZPADAJĄCĄ SIĘ MAFIĘ CHAZARSKĄ ROTHSCHILDÓW (CZĘŚĆ 2)

Opublikowano Maj 26, 2023 by State of the Nation

Autor: Joachim Hagopian

Podczas gdy część 1 powiązania Epstein-Rothschild skupiła się na rewelacjach ujawniających szwajcarską gałąź dynastii bankowej w intymnych związkach Ariane de Rothschild z pedofilem, część 2 zbada zmarłą Evelyn i jego owdowiałą żonę Lynn Forester de Rothschild i ich trwały bliski związek zarówno z Epsteinem, jak i Guislaine Maxwell, a także rodziną przestępczą Clintonów.

Zaraz po zainscenizowanym “nieszczęśliwym wypadku” Epsteina w sierpniu 2019 r., wygodnie szybko orzeczono samobójstwo, mało kto wierzy, że było to coś innego niż kolejne “samobójcze” morderstwo przez przestępczą kabałę w celu utrzymania potężnych gwałcicieli dzieci z dala od więzienia.

Epstein oświadczył, że nie był samobójcą, pomimo już nieudanej próby zamordowania go przez jego współwięźnia z celi. Standardowa fałszywa narracja o samobójstwie jest obalona przez przytłaczające mocne dowody na to, że albo został zamordowany, albo może nawet nadal żyć, prowadząc wygodne, chronione życie incognito w Izraelu.

Zdecydowanie zdjęcie zwłok wywiezionych na wózku, który miał być Jeffreyem Epsteinem, nie jest nim, ponieważ kształt nosa jest zbyt rozbieżnym prezentem, że władze, które nie powinny być inscenizowane, wyreżyserowały kolejną mistyfikację do publicznej konsumpcji, ponownie, aby chronić własne.

Tymczasem mówi się, że rodzina Rothschildów chroniła partnera Epsteina, jego opiekuna Guislaine’a również jako jednego ze swoich. Ofiara napaści seksualnej Epstein-Maxwell, Maria Farmer, pierwsza, która zgłosiła przestępstwa seksualne pary na policji w połowie 1990 roku, mieszkając z nimi przez ponad rok jako pracownik Epsteina, Maria Farmer poznała Jeffreya i Guislaine’a z bliska i osobiście.

Ponieważ Maxwell jako żydowska supremacja wypowiadała się wysoko o swoich syjonistycznych żydowskich korzeniach, patrząc z góry na gojowską Marię i odnosząc się do ofiar seksualnych jako “białych śmieci”, w przeciwieństwie do tego, Guislaine nieustannie chwaliła się swoim kulturalnym, arystokratycznym wychowaniem.

Maxwell zawsze wyrażała się z uznaniem o elicie, chwaląc się, że angielska rodzina królewska i rodzina Rothschildów byli jej najlepszymi przyjaciółmi od dzieciństwa. Po aresztowaniu Epsteina w lipcu 2019 r. i śmierci miesiąc później, w wywiadzie dla dziennikarki Whitney Webb, Maria była przekonana, że ówczesny roczny uciekinier Guislaine był najprawdopodobniej chroniony w kryjówkach Rothschildów na całym świecie.

Ale na początku lipca 2020 roku Maxwell została znaleziona zamurowana w swojej odizolowanej kryjówce w północnych lasach New Hampshire. To nie przypadek, że została odkryta ukrywająca się przed prawem w stanie “Live Free or Die” jako zaskakująco haniebne epicentrum największego na świecie globalnego kartelu handlu narkotykami i ludźmi, wartego blisko bilion dolarów, kiedykolwiek ujawnionego, przez wciąż uciekającego po swoje życie informatora Mike’a Gilla.

Na początku lipca 2020 roku Maxwell została aresztowana, aresztowana i umieszczona w celi aresztu na Brooklynie, aby oczekiwać na proces, który ostatecznie uzna ją za winną współhandlu nieletnimi seksualnie i otrzyma wyrok dwudziestu lat więzienia. Od lipca 2022 roku odsiaduje wyrok w wygodnym więzieniu federalnym na Florydzie o niskim rygorze.

Partnerka Epsteina, Maxwell, w porównaniu ze swoim superszpiegowskim ojcem Robertem Maxwellem, znała wszystkich przestępczych tytanów na planecie i jako fachowo przygotowana opiekunka Epsteina otworzyła wiele drzwi do najbardziej wewnętrznego sanktuarium na szczycie elity władzy mafii chazarskiej Rothschilda (RKM).

Ale wszyscy niesławnie znani pedofile z operacji pułapkowania Guislaine’a i Epsteina, przyłapani wyraźnie przez kamery przez lata, popełniając najbardziej przerażające, obrzydliwe zbrodnie, wciąż chodzą wolni jak ptak, co tylko dowodzi, że bogaci i potężni nadal gwałcą dzieci do woli i wciąż uchodzi im to na sucho, co oznacza brak zmian, ani postępu w kierunku sprawiedliwości na tej ziemi dla rzesz ofiar wykorzystywania seksualnego dzieci, które również sięgają daleko wiele wieków.

Co to mówi poza tym, że nietykalne elity są nadal nietykalne. Ta niekończąca się plaga musi się skończyć. Jeśli Bóg pozwoli, w tym roku będą rozliczenia, winni wkrótce zapłacą za swoje okrucieństwa seksualne.

Globalne operacje pedofilskie na zawsze pozostawały ponad prawem, ponieważ władcy sieci pedo-siatki skrupulatnie zapewniają, że ich zdeprawowane satanistyczne zbrodnie przeciwko bezbronnym, bezbronnym dzieciom zawsze pozostają tak mocno izolowane i chronione przez starannie dobranych strażników, którzy zobowiązali się sumiennie odizolować i zapobiec publicznemu ujawnieniu za wszelką cenę.

Dlatego przestępcy tacy jak Królowa uhonorowali Dame Esther Rantzen, której organizacja infolinii ChildLine rozpoczęła się w 1986 r., aby brytyjskie dzieci dzwoniły, aby zgłosić traumę związaną z wykorzystywaniem seksualnym, ma historię metodycznego sprawdzania wezwań, upewniając się, że zgłoszone przestępstwa z udziałem VIP-ów nigdy nie są badane przez organy ścigania. Dlatego ChildLine został przejęty przez największą brytyjską organizację charytatywną zajmującą się ochroną dzieci – National Society for the Prevention of Cruelty to Children (NSPCC) jako kolejny front.

W końcu zadaniem królowej Elżbiety było nagradzanie notorycznych strażników honorami rycerskimi. Seryjna cudzołożna niszczycielka domu Esther Rantzen po raz pierwszy miała romans z żonatym szkockim posłem i ministrem, cudzołożnikiem i pedofilem Sir Nicholasem Fairbairnem. Daily Mail opublikował w lipcu 2014 r. nagłówek: “Mój szok z powodu powiązań mojego kochanka posła z kręgiem pedofilskim Elm House”.

Kiedy w 2012 roku, rok po jego śmierci, ujawniono rewelacje Sir Jimmy’ego Savile’a, długoletni BBC zatrudnił żydowską królową dramatu Rantzen, pracującą u jego boku, cały czas wiedząc, że jest największym pedofilem w Wielkiej Brytanii, Esther stała się bardzo dobra w udawaniu szoku, uosabiając satanistyczną rolę pedofila VIP-a.

Mówiąc o strażnikach, to dlatego pedofile książę Andrzej i Lord Peter Mandelson stali się długoletnimi patronami NSPCC, a przewodniczący NSPCC Sir Peter Wanless chronił swojego szefa, byłego brytyjskiego parlamentarzystę Michaela Portillo, a następnie ma czelność domagać się ścigania każdego, kto ukrywa wykorzystywanie seksualne dzieci. Z mojej książki Pedophilia & Empire Book 2 Chapter 5:

Powiernik NSPCC Esther Rantzen i dyrektor naczelny NSPCC od 2013 roku Peter Wanless to dwie najbardziej znane postacie w brytyjskim systemie ochrony dzieci. Jednak każdy z nich ma historię bezpośrednio związaną z pedofilią i pedofilami. Przez wiele lat przed swoim obecnym występem Wanless był głównym prywatnym sekretarzem potwierdzonego pedofilskiego posła torysów i sekretarza gabinetu Michaela Portillo, który był zaangażowany w tuszowanie osławionego pierścienia seksualnego dzieci w Westminster.

Przez ponad cztery lata badań nad globalną siecią pedo-network odkryłem, że organizacje pozarządowe i charytatywne często służą jako przystań, przykrywki służb wywiadowczych dotyczące przestępstw seksualnych wobec dzieci. To ten sam powód, dla którego premier Tony Blair wybrał niesławną posłankę pedo-gatekeeper Margaret Hodge (z domu Oppenheimer z bawarskiej linii krwi Illuminati) na swojego ministra ds. dzieci po jej osławionych osiągnięciach w Radzie Islington, pozwalając pedofilom na rażącą infiltrację i opanowanie jej dzielnicy w kolejnym cichym skandalu narodowym, a następnie nagrodzonym przez strażnika, marionetkowego zbrodniarza wojennego i sąsiada Tony’ego Blaira.

To dlatego amerykańska handlarka dziećmi Laura Silsby, złapana na gorącym uczynku z 33 haitańskimi dziećmi, próbującymi przekroczyć granicę Dominikany wkrótce po niszczycielskim trzęsieniu ziemi na Haiti w 2010 roku, została szybko uratowana przez prezydenckich pedofilów Billa Clintona, podczas gdy jego satanistyczna żona kapłanka Hillary była sekretarzem stanu Obamy.

I dlaczego Laura nigdy nie musiała odpowiadać za swoje zbrodnie, później znalazła pracę pod nazwiskiem męża, gdy była zatrudniona przez system Amber Alert Departamentu Sprawiedliwości, w amerykańskim odpowiedniku NSPCC, National Center for Missing & Exploited Children.

Aby być dożywotnim członkiem VIP w tym chorym satanistycznym klubie pedofilskim, odizolowanym i strzeżonym z dożywotnią ochroną na szczycie tego globalnego pasożytniczego łańcucha pokarmowego, trzeba najpierw dosłownie sprzedać swoją duszę diabłu. Pedophilia & Empire w pełni obnaża najskrytsze sanktuarium elit ich Satanistycznego Klubu, dosłownie pożerając i bezczeszcząc niewinnych Boga z całkowitą bezkarnością przez wieki.

Guislaine Maxwell jest byłym członkiem Clinton Global Initiative, podczas gdy adwokaci Epsteina przypisują Epsteinowi rozpoczęcie inicjatywy z Clintonami. Jest dobrze udokumentowane, że Clintonowie, Rothschildowie, Epstein i Maxwell są bardzo blisko, a Rothschildowie i para handlarzy hojnie od lat wspierają zarówno kandydatury Clintonów, jak i ich kryminalną Fundację Clintonów.

Po ślubie Rothschildów w Londynie w grudniu 2000 r., nowożeńcy Evelyn i Lynn de Rothschild mogli udać się gdziekolwiek na świecie podczas miesiąca miodowego, ale zdecydowali się spędzić pierwszą noc razem jako mąż i żona w rezydencji swoich najdroższych przyjaciół – Białym Domu Clintonów.

Opublikowana dziesięć lat później, w 2010 roku, wymiana e-maili Wikileaks między Hillary i Lynn pokazuje, jak głęboko egoistyczna jest ich przyjaźń i jak satanistyczna kapłanka Hillary obrzydliwie błaga o przebaczenie z ręki dynastii, która ją karmi.

W 2010 roku, próbka wymiany zdań Lynn i Hillary pod nagłówkiem “Miss you“, mówi Hillary “chciałbym nadrobić zaległości” i “Pozostaję twoim kochającym kumplem“. Clinton odpisuje: “Zróbmy to“, podpisując się: “Dużo miłości, H“. Podczas gdy między lady Rothschild i Hillary wszystko było zakochane, jej mężny prezydent Bill przez lata rzekomo prowadził romans z Guislaine Maxwell, która została zaproszona na ślub córki Chelsea w 2010 roku, dwa lata po skazaniu byłego chłopaka Jeffreya Epsteina.

To epizodyczne ujawnienie sagi Epstein-Maxwell rozciąga się również na globalistyczną marionetkę Rothschilda, Petera Mandelsona, zamierzającego usprawnić jeden światowy rząd, jednocześnie prowadząc tajny bromance przez kilkanaście lat z Epsteinem. Ćwierć wieku temu brytyjski “bezwzględny, obeznany z mediami spin doktor” Lord Mandelson był ucieleśnieniem Nowej Partii Pracy Tony’ego Blaira jako “gerbilling” brytyjskiego de facto wicepremiera pod rządami byłych premierów Blaira i Gordona Browna (1997-2010).

Jeśli nie znasz slangowych terminów “gerbilling” lub “felching“, jest to niepokojąco obrzydliwy tani dreszczyk emocji, na który najczęściej pozwalają sobie perwersyjni, geje, zboczeni degeneratowie, tacy jak Peter Mandelson, który podobno był hospitalizowany we Francji z martwym chomikiem włożonym do jego bardzo podrapanego, poszarpanego odbytu.

W 2008 roku było oczywiste, że Lord Mandelson, od dawna schwytany przez ciemną stronę, był kolejną starannie dobraną przez Rothschildów, bardzo zadbaną globalistyczną marionetką służącą szatanowi jako jeden z faworytów mafii chazarskiej Rothschilda, kluczowy pedofilski strażnik w Wielkiej Brytanii, UE i globalnej polityce.

Wszystkie te mafijne wyróżnienia pojawiły się pomimo tego, że jego nazwisko pojawiło się w 2002 roku w amerykańskiej tajnej cyber-operacji Ore, kiedy znany pedofil został przyłapany na zakupie pornografii dziecięcej. Oczywiście brytyjski minister został szybko chroniony przez perwersyjnego zboczeńca, premiera Tony’ego Blaira, który szybko wydał zawiadomienie D ukrywające przestępstwa seksualne Mandelsona, przypieczętowane jeszcze ściślejszymi przez jego niezwykle bliskie powiązania z 4Th Baron Jacob Rothschild, jego spadkobierca syn Nathaniel Rothschild i córka Hannah Rothschild.

Poseł Partii Pracy od 1992 r., zajmujący trzy stanowiska ministerialne pod rządami Blaira, zanim został komisarzem UE ds. handlu w latach 2004-2008, stworzył globalistyczną agendę naruszającą konflikt interesów, jednocześnie zawierając umowy z innymi “stalwartami” RKM, Nate’em Rothschildem na pokładzie jachtu rosyjskiego magnata aluminiowego Olega Deripaski, i wkrótce katapultował się na szczyt piramidy władzy w 2008 r. wejściem do Izby Lordów, aby objąć ważniejsze stanowiska ministerialne podczas premierostwa Gordona Browna.

Przez większość 2010 roku jako dokumentalista, autorka RKM Hannah Rothschild towarzyszyła ministrowi Mandelsonowi podczas ostatniego roku rządu Browna w Partii Pracy, zauważając, że “Mandy” wyraźnie dzierżyła znacznie więcej władzy niż jego rzekomy szef premier jednej kadencji, stąd Hannah konsekwentnie nazywała Mandy “prawdziwym premierem”.

Przymilny artykuł w Guardianie z listopada 2010 r. zatytułowany “Mandelson – The Real PM? trzyma księcia ciemności”, donosił, że podczas kampanii politycznej w 2010 r., kiedy kandydat torysów na premiera-elekta David Cameron był określany jako “chłopiec mumii”, tagalong Rothschildów zapytał primadonnę Mandy, czy wolałby być uważany za chłopca mumii czy księcia ciemności, a jego przewidywalnie bezwstydna odpowiedź brzmiała: “Och, zdecydowanie, książę ciemności”

Sataniści od czasu do czasu faktycznie wypowiadają prawdę na widoku, ale cienko zamaskowani w żartobliwym czarnym humorze lub przebrani za satanistyczne programowanie predykcyjne.

Trzy miesiące po zakończeniu pełnienia funkcji komisarza UE ds. handlu, Peter Mandelson w styczniu 2009 r. rzekomo skontaktował się ze skompromitowanym pedofilem Epsteinem, gdy nocował w swoim prywatnym skrzydle więzienia w Palm Beach, prosząc o przysługę, aby pedofil zaaranżował spotkanie między “Petie” (jak Jeff pieszczotliwie nazywał Lorda Mandelsona) a długoletnim miliarderem Jeffreya JP Morgan, dyrektorem generalnym bankiera JP Morgan, Jamie Dimon.

Numery telefonów Mandelsona pojawiają się w niesławnej czarnej księdze Epsteina dziesięć razy. Po ponad dekadzie jako bank JP Morgan zajmujący się praniem brudnych pieniędzy przez Epsteina, obecnie wciąż w sporze sądowym z potencjalną datą rozprawy w październiku, pod rosnącym ciężarem odpowiedzialności Epsteina w 2013 r., JP Morgan w końcu dał swojemu najbardziej skandalicznemu klientowi stary heave-ho, zmuszając go do przeniesienia swojego podejrzanego biznesu gdzie indziej.

Czy to przypadek, że bardzo wpływowa przyjaciółka Epsteina, Lynn de Rothschild, zasiada w zarządzie Deutsche Bank właśnie wtedy, gdy Książę Ciemności “Petie” wskakuje do tej samej rady, a Epstein otwiera wiele kont Deutsche Bank na wielomiliony?

To nie przypadek, ponieważ wszyscy ci gracze Ciemnej Strony są dożywotnimi członkami tego samego Klubu Szatana.

W zeszłym roku The Sun opublikował zdjęcie z sierpnia 2006 r., na którym Epstein zdmuchuje świeczki na torcie z uśmiechniętym Mandelsonem patrzącym w Paryżu, zaraz po tym, jak Epstein został oskarżony o seks z nieletnią dziewczyną w drodze na nocowanie ukochanej.

Powszechnie wiadomo, że Epstein i jego kolega pedo-kumpel “Petie” cieszyli się intymnymi kontaktami ze swoimi władcami Rothschildów, wśród nich Jacobem i synem Nathanem Rothschildem, Evelyn i Lynn de Rothschild, a także Ariane de Rothschild. Mandelson mieszkał w ich domu, płacąc czynsz właścicielowi Nathanowi Rothschildowi obok jego posiadłości.

Podobnie, ptaki z piór gromadzą się satanicznie razem, jako oskarżony pedofil, wyobcowany i zhańbiony królewski książę Andrzej i kumpel Lord Petie, obaj podjęli się tego samego filantropijnego zadania, co patroni oficjalnie prowadzący kampanię NSPCC Full Stop przeciwko wykorzystywaniu dzieci w marcu 1999 roku. Porozmawiaj o strażnikach pedo-lisach pilnujących kurnika.

Zaledwie rok później Peter Mandelson i książę Andrzej zostają wybrani jako główni świadkowie grudniowej ceremonii ślubnej miliardera Sir Evelyna de Rothschilda i Lynn Forester de Rothschild. Niecałe dwa miesiące wcześniej, w październiku 2000 r., Za 8,5 miliona dolarów, Lynn de Rothschild sprzedała swoją rozległą rezydencję na Manhattanie z 12 sypialniami na Upper East Side za pieniądze Epsteina tylko po to, by Guislaine mogła zamieszkać, nazywając ją swoim domem. W końcu to jedna wielka szczęśliwa satanistyczna rodzina.

To Lynn Forester de Rothschild rozmawiała z Epsteinem, gdy tylko prezydent Clinton wszedł do Białego Domu w 1993 roku. Zaledwie trzy lata później Lynn sprzedała kolejną ze swoich nieruchomości na Manhattanie bezpośrednio Guislaine’owi. W 1995 roku zwolenniczka Clintona i przyjaciółka Lynn de Forester – wkrótce żona Evelyn de Rothschild, napisała, dziękując Billowi za spotkanie z Jeffreyem Epsteinem, że przyszła pani Rothschild agresywnie awansowała do ich najgłębszego kręgu władzy. Epstein odbył co najmniej 17 podróży w ciągu pozostałych 7 lat Białego Domu Clintona.

Jedna z najbogatszych osób na świecie, Lynn agresywnie promowała międzynarodowego gwałciciela seksualnego dzieci, mając niemal pewną wiedzę na temat tego, co jej bliscy przyjaciele Guislaine i Jeffrey robili przez dekadę. Co ci to mówi o być może najbogatszej, najpotężniejszej rodzinie planety ostatnich trzech stuleci? Mówi, że świat utknął w piekle koszyka dosłownie od wieków.

Nawet po tym, jak szantaż Epstein-Maxwell został w pełni ujawniony, zarówno rodziny przestępcze Rothschildów, jak i Clintona również aktywnie robiły wszystko, aby wspierać projekt TerraMar Guislaine’a długo po tym, jak Epstein spał kilka miesięcy w więzieniu.

Aby wesprzeć jej diaboliczną sprawę, założona w 2012 roku przez Guislaine organizacja pozarządowa TerraMar Project, rzekomo opowiadająca się za ekologią oceaniczną, w pełni wspierana przez rodziny przestępcze Deep State, Rothschildów i Clintonów, miała na celu wtargnięcie do takich bastionów NWO, jak ONZ i Rada Stosunków Zagranicznych, gdzie Guislaine regularnie miała przemówienia dla VIP-ów po jej nieściganych zbrodniach, bez wątpienia pośrednio wzmacniając globalną bezkarność jej i jej syjonistycznej operacji szantażu Izraela.

W rzeczywistości wszyscy główni globalni gracze są psychopatycznie, społecznie i kryminalnie powiązani z operacjami pułapkowania Epsteina-Maxwella w tych samych rozrzedzonych międzynarodowych kręgach elit. Dożywotni władcy globtroterów w tym samym satanistycznym klubie wiejskim obejmowali luksusową parę handlarzy we wszystkich miejscach, w których Epstein posiadał swoje eleganckie nieruchomości – na Manhattanie, w Palm Beach, Londynie, Paryżu, na Wyspach Dziewiczych, w Nowym Meksyku. Aż do jego aresztowania w 2019 r. elitarni kontrolerzy tego świata przyjęli Epsteina jako jednego ze swoich.

Kto pierwszy przedstawił Guislaine’a adwokatowi Epsteina, Alanowi Deshowitzowi? Według Dershowitza, byli to Evelyn i Lynn de Rothschild. To Evelyn i Lady Lynn de Rothschild jako pierwsze przedstawiły izraelskiego agenta wywiadu Epsteina jego byłemu przyjacielowi prawnikowi Alanowi Dershowitowi, według nazwiska, wielu oskarżonych, “nigdy nie jego przyjacielowi” Dershowitowi.

W niesławnej czarnej księdze Epsteina zarówno Evelyn de Rothschild, jak i Edouard de Rothschild są wymienieni na stronie 48. Ponownie, pałac Epsteina na Manhattanie, największa rezydencja na wyspie o wysokiej murawie, uczynił go podobnie myślącym członkiem klubu Nowego Porządku Świata wśród kontrolerów Ziemi i bliskim sąsiadem Evelyn i Lynn de Rothschild oraz Henry’ego Kissingera.

A kto pierwszy przedstawił Epsteina Billowi Clintonowi? Według kilku źródeł, ponownie mężna Lynn Evelyn de Rothschild. Widzicie tu wzór? Każda z tych osób, które Rothschildowie celowo połączyli, jest oskarżona o seksualne drapieżniki dzieci.

Na nabrzeżu rzeki z widokiem na East River, gdzie Rothschildowie w styczniu 2019 r. umieścili na rynku swoją elegancką podkładkę za fajne 22,5 miliona dolarów, inny sąsiad River Front, Henry Kissinger, również wymieniony w czarnej księdze Epsteina, przedstawił Evelyn de Rothschild amerykańskiemu prawnikowi-działaczowi Partii Demokratycznej Lynn Forester na spotkaniu Bilderberg w 1998 r. Kiedy guru swatania Illuminati łączy Rothschildów, a oni z kolei łączą słynnych pedofilów, zaczynasz dostrzegać niepokojący trend lucyferiański w tej wysoce połączonej sieci najbardziej skandalicznej sieci przestępczej na ziemi.

Kontrolerzy świata na nabrzeżu rzecznym mieszkali zaledwie 1,8 mili od powiązanej z mafią posiadłości ojca chrzestnego Lesa Wexnera, największej rezydencji na Manhattanie przy 9 East 71St Ulica, którą Wexner oddał za rzekomo 1 dolara swojemu protegowanemu i uczynił człowieka Epsteinem w globalnej kabale mafii chazarskiej Rothschilda, czyniąc go najbardziej niesławnym na świecie handlarzem seksualnym dzieci na świecie.

Guislaine Maxwell, izraelski partner wywiadowczy Epsteina, który jako jego opiekun prowadził największą na świecie operację szantażu seksualnego VIP-ów przez dziesięciolecia, kupiła swoją kamienicę na Manhattanie w 1996 roku od Lynn Forester, dzięki Kissingerowi, który wkrótce stał się Rothschildem. Nie możesz tego wymyślić. To naprawdę bardzo mały, kontrolowany przez mafię świat rządzony przez mniejszy klub kontrolerów planetarnych, którzy czczą szatana.

Kolejnym ogniwem z króliczą norą, który Lynn Forester dzieli z pierścieniem handlu dziećmi w Nowym Jorku, jest jej pierwsze małżeństwo z Andrew Steinem, demokratycznym senatorem stanu Nowy Jork. Brat Steina, James Finkelstein, ożenił się z Cathy Frank, wnuczką gorzelnika alkoholi Lewisa Rosenstiela, który z żydowskimi i włoskimi powiązaniami z mafią prowadził pedo-ring w Nowym Jorku w tych samych kręgach przestępczych, co mentor Trumpa i przywódca pedo-prowodyra ze Wschodniego Wybrzeża Roy Cohn. Podczas rozwodu Lynn Forester z politykiem Andrew Steinem w drodze do trzeciego małżeństwa z Evelyn również trzykrotnie zamężna, podobno czuła się wystarczająco blisko Epsteina, aby, według pedofila, zażądać od niego pieniędzy.

Lynn de Rothschild jest w zarządzie firm Estee Lauder należących do spadkobiercy Ronalda Laudera, potężnego członka Mega Group, którego finansista Epsteina Les Wexner współtworzył z Charlesem Bronfmanem. Podczas gdy siostrzenice Charlesa Bronfmana finansowały kult seksualny NXIVM zajmujący się handlem seksualnym, w wyniku czego Clare Bronfman spędziła prawie 7 lat za kratkami, to ambasador  USA w Austrii Ronald Lauder, w 1980 roku nielegalnie załatwił fałszywy paszport Epsteina z adresem saudyjskim.

Ponownie, to ten zawsze tak mały świat lucyferiański krąży i handluje, który sprawia, że ten świat krąży w kółko w ciągłym stanie piekła na ziemi. Ale teraz ich wozy krążą w desperacji, aby utrzymać ich nieprzerwaną bezkarność, która wydaje się dobiegać końca, gdy ludzkość wkracza w epicki czas epickich rozliczeń.

Wiemy również, że żydowskie rodziny przestępcze Rothschildów i Bronfmanów rządzą niepodzielnie, dzieląc wspólną rodzinną działalność doradztwa finansowego. Tak, to jedna wielka szczęśliwa syjonistyczna mafia używająca pożytecznych idiotów gojów, takich jak Clintonowie, kiedy odpowiada to ich diabolicznemu celowi. 

Lynn de Rothschild współpracuje z synem członka Mega Group, Edgara Bronfmana, Matthew, kierującym firmą inwestycyjną Bronfman E.L. Rothschild, zajął # 2 jako druga najszybciej rozwijająca się firma wśród zarejestrowanych ofert doradztwa inwestycyjnego (RIA) według Financial Advisors Magazine w 2016 roku. Firma najwyraźniej nie wymienia już swojej strony internetowej online. W 2019 roku firma Bronfman E.L. Rothschild stała się zwykłą spółką zależną Sontag Advisory, nie notowaną już w żadnym z rankingów RIA.

We wrześniu 2019 r. firma Bronfman E.L. Rothschild posiadała aktywa o wartości 6 miliardów dolarów, zatrudniając 64 doradców na personelu, najwyraźniej nadal istniejąc, z notowaniem na smartasset.com. Strona internetowa założonej w 2003 roku rodzinnej firmy inwestycyjnej E.L. Rothschild, należącej do Evelyn i Lynn de Rothschild, która jest współwłaścicielem Economist Magazine, jest nadal online, ale wspólna firma inwestycyjna Bronfman E.L. Rothschild założona w 1997 roku najwyraźniej stała się ciemnym cyberświatem, bez wątpienia w ostatnich latach z powodu coraz gorszej reklamy dwóch rodzin przestępczych.

Zarówno Lynn de Rothschild, jak i Jeffrey Epstein dzielą również historię z podatnym na skandale Deutsche Bankiem. Epstein przez dziesięciolecia angażował się w nielegalne pranie pieniędzy na miliony, a może miliardy. W 1980 roku był to osławiony bank BCCI prowadzony przez CIA aż do jego upadku w 1991 roku.

W lipcu 2020 r. największa niemiecka instytucja kredytowa Deutsche została ukarana grzywną w wysokości 150 mln USD za naruszenie przepisów dotyczących przeciwdziałania praniu pieniędzy. W zeszłym tygodniu osławiony niemiecki bank zgodził się na ugodę w wysokości 75 milionów dolarów dla ofiar Epsteina. W ciągu ostatnich dwóch dekad Epstein wykorzystywał swoje liczne konta w Deutsche Bank, aby zawierać ugody pozasądowe z dziesiątkami swoich ofiar, płacąc opłaty prawne, a nawet spłacając swoich współspiskowców. Przez pół dekady bank świadomie odwracał wzrok, pozwalając skazanemu gwałcicielowi dzieci obnosić się ze swoimi zbrodniami, nigdy nie przesłuchując go ani nie pociągając do odpowiedzialności.

Krótko przed aresztowaniem w lipcu 2019 r. Deutsche Bank ostatecznie zakończył z nim relacje, chociaż skierował sprawy do innych banków i stwierdził śmiałe kłamstwo, że “nie był świadomy żadnych problemów” z żadnym z jego poprzednich kont. Zasadniczo Deutsche Bank dał zatwardziałemu przestępcy carte blanche, nigdy nie kwestionując jego niezliczonych nieprawidłowości i nieprzestrzegania prawa.

W międzyczasie Lynn de Rothschild była doradcą w Deutsche Bank Microfinance Consortium, a także członkiem zarządu Alfred Herrhausen Society of International Dialogue of Deutsche Bank. Jej siła przebicia i nazwisko były powodem, dla którego Epstein miał swoją drogę w Deutsche od 2013 do 2018 roku. Podobnie jak Guislaine przedstawił Epsteina księciu Andrzejowi, minęło co najmniej 7 lat przyjaźni, zanim w 2013 r. chroniony pedofil Książę Ciemności i ulubiony operator pedo-szantażu elit zbiegają się w jednym z największych na świecie pedo-pralni brudnych Deutsche Bank z Lynn de Rothschild wygodnie już siedzącą na szczycie zarządu.

Oto kolejny prezent Deep State z króliczą norą ilustrujący operację chazarskiej mafii Rothschilda. Najważniejszym węzłem lotniczym całej operacji szantażu Maxwella-Epsteina było lotnisko Teterboro w New Jersey, zaledwie 12 mil na zachód od Nowego Jorku, gdzie więcej lotów Express wylądowało i podniosło transport nieletnich niewolnic seksualnych niż jakiekolwiek inne lotnisko na całym świecie. Na podstawie ujawnionych dokumentów sądowych z sierpnia 2019 r. zapisy z zaledwie jednej z puli pilotów Epsteina złożyły łącznie 730 znanych lotów z wykorzystaniem lotniska Jersey w latach 1995-2013.

Warto również zauważyć, że ojciec Lynn de Forester Rothschild, J. Kenneth Forester, był pilotem II wojny światowej i pionierem lotnictwa, który założył długoletnią firmę Meridian na lotnisku Teterboro, stałą na ekskluzywnym prywatnym lotnisku służącym międzynarodowym biznesmenom i VIP-om od 1946 roku. Brat Lynn de Rothschild, absolwent Akademii Sił Powietrznych Ken Forester Jr. w 1974 roku przejął rodzinny biznes ojca, który zmarł w wieku 94 lat w 2016 roku. Jako kompleksowa firma świadcząca usługi lotnicze zapewniające zarówno loty konserwacyjne, jak i czarterowe, Meridian rozszerzył swoje usługi na trzy inne małe lotniska w Kalifornii i na Florydzie. Obejmuje to dwa z trzech stanów, w których Epstein utrzymywał rezydencje w USA. Może to być legalna firma, ale pytanie prosi się o odpowiedź, szczególnie ze wszystkimi powiązanymi kropkami z tym, co wiemy o Lynn de Rothschild i jej bliskich powiązaniach z takimi podejrzanymi wielkimi przestępcami Epsteinem, Maxwellem, Clintonami, Bronfmanami, wszystkimi certyfikowanymi pedo-gangsterami będącymi częścią większej chazarskiej mafii Rothschilda i prominentem rodziny krwi Lynn, wspierającym osławione # 1 centrum handlu dziećmi Epstein-Maxwell, nie może to być czysty przypadek i jest dowodem na to, jak mroczna i złowroga jest operacja RKM.

Dwaj członkowie gabinetu Billa Clintona, Bill Richardson i Larry Summers, są członkami rady doradczej Genie Energy, jedynej firmy z prawem do wierceń na okupowanych przez Izrael Wzgórzach Golan. Inni członkowie zarządu to dyrektor CIA Clintona James Woolsey, potentat medialny Deep State Rupert Murdock, członek Mega Group Michael Steinhardt i Lord Jacob Rothschild.

Lynn de Forester Rothschild była również w radzie doradczej sekretarza energii Obamy, Billa Richarsona, podczas gdy Richardson zajmował to stanowisko. Były gubernator Nowego Meksyku Richardson został również oskarżony o przestępstwa seksualne wobec dzieci przez Virginię Giuffre na ranczu Epsteina w Nowym Meksyku. A były prezydent Harvardu i sekretarz skarbu Obamy Larry Summers i Epstein byli blisko powiązanymi przyjaciółmi, którzy prowadzili podejrzane interesy związane z praniem brudnych pieniędzy, gdy Summers prowadził Harvard. Ten zawsze tak mały krąg głębokich kieszonkowych kumpli z Deep State, przesiąkniętych brudnymi operacjami przestępczymi Epsteina, również nie jest oczywiście przypadkiem.

Kolejną firmą, która zdecydowała się utrzymać zbyt przytulne relacje przestępcze z Epsteinem, jest stara filia Rothschildów, JP Morgan Chase Bank, za pośrednictwem dyrektora generalnego Jamiego Dimona i byłego dyrektora wykonawczego Jesa Staleya. Przypomnijmy sobie z części 1, że w ostatnich latach wyciekło, że założyciel Apollo Leon Black, współzałożyciel Apollo Marc Rowan i szwajcarski dyrektor generalny Edmond de Rothschild Group Ariane de Rothschild i jej zastępca dyrektor generalny Cynthia Tobiano wielokrotnie spotykali się w niesławnej rezydencji Epsteina na Manhattanie, aby porozmawiać o jeszcze bardziej podejrzanych sprawach wraz z firmą startową Southern Trust Epsteina z 2012 r., która zaproponowała eksperymenty sekwencjonowania genetycznego na biednych dzieciach na Wyspach Dziewiczych w ramach transhumanizmu tych globalistów NWO 5Th, wojny pokoleń przeciwko rasie ludzkiej.

Superszpieg-medialny potentata Roberta Maxwella i ulubiona sposród czterech córek, Guislaine dorastała w srebrnym bogactwie karmionym łyżeczkami, otoczony ekskluzywnym elitarnym kręgiem żydowskich członków rodziny królewskiej, takich jak Rothschildowie, a także angielscy członkowie rodziny królewskiej, w pewnym momencie rzekomo spotykający się z księciem Andrzejem, zauważonym romantycznie trzymającym “ręce podczas lunchu w modnej nowojorskiej restauracji” w 2000 roku, posiadając nadwyżkę globalnych kontaktów towarzyskich VIP-ów, aby rozpocząć to, co przekształciło się w największą na świecie międzynarodową operację szantażu dzieci. Bez jej kontaktów towarzyskich mobilny Jeffrey pozostałby w cieniu Ligi Busha.

Zatoczyliśmy pełne koło od syjonistycznych aszkenazyjsko-chazarskich lichwiarzy mafii do ich nieusuwalnych kryminalnych odcisków palców w operacji szantażu Epstein-Maxwell, powiększając związek przestępczy Rothschild-Epstein część 1 poprzez spadek spadkobiercy zmarłego Edmonda de Rothschilda z 1997 r., przyznany jego jedynemu synowi Benjaminowi de Rothschildowi (1963-2021), a następnie jego przedwczesnej śmierci w 2021 r. i dzisiejszej owdowiałej żonie dyrektora generalnego Ariane de Rothschild.

To nie przypadek, że druga ogromna brytyjsko-amerykańska gałąź dynastii Rotszyldów z powiązaniami Lynn i Evelyn de Rothschildów tak ściśle wiążącymi się zarówno z Epsteinem, jak i Maxwellem, jest jeszcze bardziej widoczna niż szwajcarskie powiązanie Rotszylda z części 1.

Szantażyści nadal mogą trzymać sąd nad tymi, których kompromitują, o ile oczywiście nie są właścicielami świata… Wdowa po mężu Evelyn w listopadzie 2022 r. dołącza do wiążących więzi Ariane z najbardziej niesławnym pedofilem na świecie, którego nazwisko cztery lata po jego rzekomej śmierci nie może zostać usunięte z dzisiejszych przełomowych nagłówków, dopóki wszystkie winne macki nie otrzymają długo oczekiwanej sprawiedliwości.

Bez wątpienia część 3 tego trwającego dramatu kryminalnego wkrótce nadejdzie, gdy pojawi się więcej obciążających dowodów z toczącego się procesu sądowego na Wyspach Dziewiczych przeciwko amerykańskiemu bankowi stowarzyszonemu Rothschilda JP Morgan Chase, ścigającemu jego dekadę plus kryminalne pranie pieniędzy Epsteina.

Fakt, że saga kryminalna Epsteina obejmuje tak dużą obsadę podejrzanych postaci, z przodu i w centrum, z dyrektorem generalnym JP Morgan, Jamie Dimonem przez ostatnie 18 lat, którego brokerzy RKM przynieśli zarówno Dimonowi, jak i Epsteinowi światowe znaczenie, mówi wiele.

Dzięki wezwaniom sądowym wystosowanym do rzekomo najbogatszego człowieka na świecie, Elonowi Muskowi, spadkobiercy hotelu Hyatt Thomasowi Pritzkerowi i współzałożycielowi Google, miliarderom Sergeyowi Brinowi i wciąż zaginionemu Larry’emu Page’owi, a także zaplanowanemu procesowi wyznaczonemu na październik, pojawi się znacznie więcej bombowych dowodów.

Najnowszy jest we wtorek 23 maja, pośród gorącego pozwu terytorium Wysp Dziewiczych Stanów Zjednoczonych złożonego pod koniec zeszłego roku przeciwko JP Morgan, filia Rothschildów wniosła kontrpozew przeciwko Wyspom Dziewiczym, utrzymując, że urzędnicy terytorialni wiedzieli, że handel dziećmi Epsteina ma miejsce.

Oczywistą strategią banku jest walka o dźwignię finansową, aby anulować wzajemne procesy sądowe. Największy bank USA twierdzi, że “związek quid pro quo” istniał między Epsteinem a rządem wyspy przez ponad dwie dekady.

Bez względu na to, co stanie się dalej, ostateczne wielkie pytanie brzmi: czy w końcu osiągniemy punkt zwrotny, który przyniesie długo oczekiwaną karmiczną sprawiedliwość wszystkim przestępczo potężnym chorym, którzy wciąż chodzą na wolności?

To jest największe pytanie, ponieważ jeśli perws VIP-ów upadnie, stanie się to potężnym kluczowym wskaźnikiem, że cała anglo-amerykańsko-syjonistyczna kabała RKM Deep State również upada. A ten dzień oznaczałby wyzwolenie ludzkości z bezdusznej niewoli czystego zła, które nęka tę ziemię od eonów czasu.

Joachim Hagopian jest absolwentem West Point, byłym oficerem armii i autorem książki “Don’t Let the Bastards Getcha Down“, ujawniającej wadliwy system przywództwa wojskowego USA oparty na przebijaniu się po drabinie starszeństwa, niezmiennie eliminując najlepszych i najzdolniejszych, pozostawiając przeciętnych i zwolenników porządku wznoszących się na szczyt jako politycy-biurokratyczni generałowie wyznaczeni do przegrania każdej nowoczesnej wojny w USA przez elitarny projekt. Po odbyciu służby wojskowej Joachim uzyskał tytuł magistra psychologii klinicznej i przez ponad ćwierć wieku pracował jako licencjonowany terapeuta w dziedzinie zdrowia psychicznego z maltretowaną młodzieżą i nastolatkami. W Los Angeles walczył z największymi w kraju służbami ochrony dzieci w ramach całkowicie zepsutego i skorumpowanego amerykańskiego systemu opieki nad dziećmi.

___
https://jameshfetzer.org/2023/05/joachim-hagopian-epstein-revelations-expose-the-crumbling-rothschild-khazarian-mafia-pedo-empire-part-2/

Część 1 na linku:

Wypowiedz się