NAJNOWSZE REWELACJE EPSTEINA UJAWNIAJĄ ROZPADAJĄCE SIĘ IMPERIUM PEDO-MAFII CHAZARSKIEJ ROTHSCHILDA (CZĘŚĆ 1)

Opublikowano Maj 22, 2023 by State of the Nation

Autor: Joachim Hagopian

Czerpanie zysków z nikczemności ludzkiego zniewolenia trwa dosłownie od ponad czterech stuleci. Angielska korona, bankowa kabała Rothschildów i jej centrala kartelu City of London były winne prania pieniędzy spekulujących zarówno z długiego boomu handlu zarówno nielegalnymi narkotykami, jak i ludzkimi niewolnikami.

Odkąd królowa Elżbieta I podpisała statut Kompanii Wschodnioindyjskiej w 1600 roku, od prawie pół tysiąclecia, monopol przestępczości zorganizowanej Anglo-Amerykańsko-Syjonistycznego Imperium może hojnie rozkwitać praktycznie nieskazitelnie, chroniony do dnia dzisiejszego, zdobywając ogromne bogactwo i nieokiełznaną władzę kosztem miliardów zniszczonych istnień ludzkich w wyniku operacji handlu narkotykami i dziećmi na całym świecie.

40 milionami współczesnych niewolników dzisiaj, handel niewolnikami obejmuje więcej dzieci i dorosłych sprzedawanych jako współcześni niewolnicy do pracy i komercyjnego wykorzystywania seksualnego niż kiedykolwiek wcześniej w historii, wraz z diabolicznym handlem ludzkimi organami i nielegalną bronią, praktycznie wszystko to potajemnie wyprane pieniądze przez największe banki centralne na świecie prowadzone głównie przez linię krwi Rothschildów.

Ale wieki rządów chazarskiej mafii Rothschilda (RKM) na tej ziemi mogą dobiegać końca przez pełne publiczne ujawnienie przestępczości i rosnące żądania sprawiedliwości. Rok 2023 jest rokiem rozliczenia, gdzie upadek kabała jako domku z kart już trwa.

Chociaż handlarz dziećmi Jeffrey Epstein rzekomo nie żyje od prawie czterech lat, jego nazwisko wciąż jest w codziennych nagłówkach, nawet w mediach głównego nurtu. Dlaczego? Ponieważ globalistyczne imperium niewolników prawdopodobnie upada.

W tym tygodniu w odcinku sagi Epsteina Deutsche Bank zgodził się zapłacić ofiarom Epsteina 75 milionów dolarów, aby uniknąć procesu i dalszej negatywnej kontroli właśnie wtedy, gdy proces sądowy przeciwko największemu amerykańskiemu bankowi JP Morgan Chase się rozgrzewa.

Po tym, jak największy niemiecki bank Deutsche nie zdołał przekonać sędziego federalnego Jeda Rakoffa z Drugiego Sądu Okręgowego w Nowym Jorku do wycofania sprawy, zawarł ugodę. Sędzia nie chciał oddalić sprawy Deutsche na tej podstawie, że:

[Epstein] poprosił Deutsche Bank o radę, jak zorganizować swoje wypłaty, aby uniknąć powiadomienia… i był chroniony przez Deutsche Bank w zakresie nieskładania raportów o podejrzanej aktywności.

Jane Doe reprezentująca szereg nieletnich ofiar Epsteina otrzyma nagrodę finansową po złożeniu pozwu zbiorowego w listopadzie 2022 r. w ramach tymczasowego przedłużenia przedawnienia w sprawach dotyczących wykorzystywania seksualnego dzieci.

Powodowie oskarżyli bank o szukanie zysku nad własnym dobrobytem, wybierając interesy ze znanym skazanym przestępcą seksualnym w latach 2013-2018, ponad pół dekady po jego ogólnokrajowym wyroku skazującym.

Fakt, że ofiary wykorzystywania seksualnego Epsteina wcześniej otrzymały 7,4 miliona dolarów z majątku Epsteina, został wykorzystany przez Deutsche Bank, aby twierdzić, że powodowie otrzymali już uczciwą rekompensatę, ale sędzia Rakoff nie kupował tej słabej sztuczki, aby wyplątać się ze współwinnego przestępstwa. Za pranie brudnych pieniędzy instytucje finansowe również muszą płacić za popełnienie przestępstw.

Posiadłość Epsteina 30 listopadaTh, 2022 zapłaciła 105 milionów dolarów ugody po tym, jak przedsiębiorcza prokurator generalna Wysp Dziewiczych Denise George oskarżyła majątek Epsteina o popełnienie międzynarodowego handlu dziećmi w celach seksualnych na jej terytorium jurysdykcji USA.

Wkrótce po tym, jak największy amerykański bank JP Morgan Chase porzucił swojego klienta Epsteina za rosnącą odpowiedzialność w tym samym roku 2013, po 10 latach prania pieniędzy w operacji pułapki Epsteina-Maxwella, pedofil przeszedł do Deutsche.

Przez całą dziesięcioletnią “działalność” Epsteina z JP Morgan, bank doskonale zdawał sobie sprawę, że generuje on ogromny nielegalny dochód z działalności pedofilskiej, szczególnie w ciągu pół dekady po skazaniu w 2008 roku. Ta wcześniejsza wiedza o nielegalnej operacji Epsteina pojawiła się dzięki zaprzysiężonemu zeznaniu Mary Callahan Erdoes, dyrektor generalnej JP Morgan Asset & Wealth Management.

Ale niecały miesiąc później, po złożeniu ostatniej sprawy przeciwko JP Morgan 27 grudnia ubiegłego rokuThObecny gubernator Wyspy Dziewiczej zwolnił swoją prokurator generalną Denise George za kopanie pod zbyt wieloma zakazanymi skałami, ujawniając wysoką przestępczość przez niektóre z największych banków na świecie.

Dwa dni po złożeniu pozwu w Nowym Jorku przeciwko powiązanemu z Rothschildem JP Morgan za jego kryminalne powiązania z Epsteinem, została zwolniona. Biden przybył na wakacje na wyspę dzień przed jej zwolnieniem.

Pozew na Wyspach Dziewiczych oskarża również JP Morgan o przestępczy współudział w operacji handlu Epstein-Maxwell, ponieważ nie zgłosił oczywistej “podejrzanej działalności” przez dekadę, nawet lata po skazaniu w 2008 roku. Dokumenty ujawnione w lutym 2023 r. wskazują, że co najmniej 20 ofiar Epsteina zostało spłaconych ponad 1 milionem dolarów za pośrednictwem jego kont JP Morgan. Bank jest winny ignorowania wielu czerwonych flag, które powinny były wstrzymać wszystkie transakcje na jego koncie.

W lipcu 2020 roku Deutsche Bank zapłacił Departamentowi Usług Finansowych Stanu Nowy Jork 150 milionów dolarów za podejrzane transakcje banku z Epsteinem, a także za wewnętrzne uchybienia w zakresie zgodności, ponieważ wszyscy w 2013 roku wiedzieli, jak Epstein zarobił miliony.

W ubiegłym roku bank musiał zapłacić akcjonariuszom 26,3 miliona dolarów za wprowadzenie ich w błąd w sprawie braku procedur lustracyjnych. Ten sam skandaliczny bank musiał w ciągu ostatnich kilku lat nakładać kolejne miliony grzywien i dziś może być jedną z rosnącej liczby niewypłacalnych instytucji finansowych w Europie po upadku Credit Suisse pod koniec marca 2023 r., zgarniętym przez UBS (dawniej Union Bank of Switzerland).

Kabała bankowości centralnej prowadzona przez Rotszyldów jest teraz domkiem z kart.

Zarówno ofiary Epsteina, jak i Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych złożyły wspólny pozew przeciwko JP Morgan 27 grudniaTh, 2022. Nadal jest w toku, próbując zebrać wezwania do złożenia zeznań od świadków, chociaż toczy się bez pierwotnego prokuratora generalnego Wyspy Dziewiczej Denise George, a proces zaplanowano na październik tego roku.

18-letni dyrektor generalny Jamie Dimon i były dyrektor wykonawczy Jes Staley są na gorącym siedzeniu, chociaż Dimon wygodnie próbuje zrzucić całą winę na Staleya jako osobistego bankiera Epsteina, używając wymówki, że Staley wielokrotnie “udaremniał” wysiłki JP Morgana, aby zerwać więzi – czysta zasłona dym i lustra.

Kiedy Jamie Dimon rozpoczął swoją 18-letnią pracę na szczycie banku jako dyrektor generalny w grudniu 2005 r., on również był świadomy, że Departament Policji w Palm Beach był już w trakcie dochodzenia w sprawie Epsteina za nielegalną działalność z udziałem nieletnich dziewcząt.

Co więcej, dziennikarka Whitney Webb w marcu tego roku dobitnie napisała w wybuchowym artykule, że ci sami wysokiej klasy oszuści, którzy wylądowali Dimona na wymarzonej posadzie dyrektora generalnego w największym amerykańskim banku na Wall Street, byli tymi samymi “potężnymi graczami, którzy przynieśli Epsteinowi rozgłos”. Jack Kessler, deweloper jako prawa ręka Wesnera w rozwoju najbogatszej społeczności Ohio New Albany, i Les Wexner, kumple od czasów ich wspólnych dni na Ohio State University, obaj z mafijnymi powiązaniami byli podejrzanie zaangażowani w egzekucję w stylu mafijnym adwokata podatkowego Wexnera za uchylanie się. Jednak skorumpowana policja z Columbus nigdy nie oskarżyła nikogo o brutalną nierozwiązaną zbrodnię.

Innym bliskim sojusznikiem Wexnera jest James Schine Crown, miliarder, właściciel rodziny Sara Lee Corporation i General Dynamics. Kessler i Crown odegrali kluczową rolę w wyborze Jamiego Dimona na prezesa Bank One w 2000 r., a trzy lata później, po przejęciu go przez JP Morgan, ta sama klika Wexnera umieściła Dimona na czele największego banku na Wall Street. Ojciec Jamesa Schine’a Crowna, Lester Crown, był także członkiem-założycielem potężnej syjonistycznej megagrupy Les Wexnera. Ten mały krąg przyjaciół Wexnera, Kesslera i Crowna, zasadniczo umieścił zarówno Dimona, jak i Epsteina na mapie, a na pewno nie przypadek, że Epstein prał swoje miliony w banku Dimona.

W swoim exposé wnikliwa Whitney odkrywa globalistyczny transfer technologii z USA do Związku Radzieckiego i Europy Wschodniej za pośrednictwem ojca Guislaine’a Maxwell, Roberta Maxwella, jego osobistego adwokata Samuela Pisara, ojczyma dzisiejszego zdradzieckiego sekretarza stanu USA Antony’ego Blinkena i wywrotowej powiązanej z wywiadem Control Data Corporation (CDC) w latach 1970. i 1980.

Nawet wiceprezes Jimmy’ego Cartera, Walter Mondale, opuścił Waszyngton, aby podjąć pracę jako konsultant prawny w CDC. Zatrudniony przez podejrzane CDC pracowicie karmiące Sowietów skradzionymi amerykańskimi technologiami, Mondale był także konsultantem przyjaciół związanych z przestępczością zorganizowaną, braci Allen, Charlesa i Herberta, powiązanych z mentorami finansisty Mega Group Epsteina, Maxem Fisherem i Alfredem Taubmanem, z kolei powiązanymi z Earlem Brianem, który wraz z Rafim Eitanem, izraelskim szefem wywiadu antyterrorystycznego IDF, ukradł oprogramowanie PROMIS, które zapewniało podsłuchy tylnymi drzwiami, umożliwiając Izraelowi naruszenie bezpieczeństwa narodowego USA i innych.

W rzeczywistości został sprzedany na całym świecie organom ścigania, bankom, wojsku, rządom, uzyskując dostęp do ściśle tajnych technologii na całym świecie, w tym energii atomowej w Sandia Labs w Nowym Meksyku. Prawnikiem Earla Briana był Allan Tessler, który służył w syjonistycznej radzie dyrektorów Wexnera The Limited i miał bliskie powiązania z mafijną rodziną przestępczą Gouletas, z którą Epstein dzielił przestrzeń biurową podczas pracy dla Wexnera pod koniec lat 1980.

Można łatwo zobaczyć, jak ta przestępcza sieć składająca się z globalistów zbierających się, aby skonsolidować swoją scentralizowaną władzę i kontrolę, ostatecznie dla królów mafii chazarskiej Rothschilda zajmujących wyłączne wpływy i kontrolę na całym świecie w City of London, Izraelu, Waszyngtonie DC, Banku Watykańskim, Brukseli, ONZ w Nowym Jorku, Wall Street, Rezerwie Federalnej i szwajcarskim Banku Rozrachunków Międzynarodowych. Ta konsolidacja władzy w ostatnich dziesięcioleciach doprowadziła do tego, z czym ludzkość zmaga się dzisiaj – ludobójstwa.

Ta chazarska mafia była w pełni operacyjna, kiedy izraelsko-rosyjsko-brytyjski superszpieg Robert Maxwell zapłacił senatorowi z Teksasu Johnowi Towerowi, aby uzyskać dostęp do sprzedaży skradzionego oprogramowania PROMIS Sandia Lab zarówno za Izrael, jak i Związek Radziecki, kradzież tajnych amerykańskich technologii nuklearnych, a ostatnio za pośrednictwem tajemnic handlowych Jednostki 8200 w Dolinie Krzemowej.

Nawet pół wieku temu zawsze byli ambitni globaliści w gorącym dążeniu do uzyskania absolutnej scentralizowanej kontroli poprzez penetrację szpiegostwa, potajemnie podważając i podważając suwerenność narodową, zbliżając się ukradkiem do skonsolidowanego jednego światowego zarządzania.

Podwójne obywatelstwo izraelskie lojalne wobec syjonistycznego Izraela, a nie Ameryki, jeszcze zakorzenione jako neokonserwatyści w Waszyngtonie nawet do dnia dzisiejszego, jest tego przykładem, z 9/11 jednym z przykładów ich zdrady.

Tak więc, w połowie lat 1980., super córka superszpiega, Guislaine, była przygotowywana przez tatusia zarówno jako opiekun Jeffreya Epsteina, jak i społeczny pomocnik do królów dynastii rodowej, takich jak Rothschildowie, angielska rodzina królewska, prezydenci, premierzy, dyrektorzy generalni i Hollywood, wszystko w celach pułapki strategicznie zebranych przez mózg Robert Maxwell pracujący w imieniu wywiadu izraelsko-amerykańsko-brytyjskiego mafii chazarskiej Rothschilda, który teraz szybko prowadzi nas do tyranii rządu światowego.

Wszystkie trzy pozwy w związku z Epsteinem przeciwko Ameryce i największym bankom niemieckim ujawniają, w jaki sposób globalny handel dziećmi w celach seksualnych zapewnia kontrolę szantażu tysiącom ukierunkowanych marionetek VIP w polityce, sądownictwie, czołowych korporacjach, organach ścigania i mediach, jednocześnie pompując propagandę 24/7, aby kształtować, wprowadzać w błąd i kontrolować publiczne postrzeganie rzeczywistości.

Handel dziećmi służy jako kluczowy mechanizm kontroli w wysoce dochodowym przemyśle przestępczości zorganizowanej, który utrzymuje marionetkowych przywódców narodowych na smyczy, i jak działa ręka w rękę z największymi na świecie bankami posiadanymi i obsługiwanymi przez kartel bankowy mafii chazarskiej Rothschilda do celów prania brudnych pieniędzy.

Ale teraz przynajmniej bankierzy muszą w końcu wykrztusić symboliczne, wrzucane do wiadra pakiety odszkodowań za swoje przestępstwa. Jednak żaden z bankierów, polityków i chronionych elit prawdopodobnie nie pójdzie do więzienia, ponieważ żaden z setek pedo-klientów Epstein-Maxwell nigdy nie został oskarżony ani aresztowany.

Dla wszystkich największych banków na świecie świadome robienie interesów z najbardziej notorycznym gwałcicielem-handlarzem dziećmi na świecie przez wiele lat pokazuje, jak kartel należący do linii krwi RKM składa się z chciwych szatańskich szumowin, które wykonują rozkazy globalistycznej mafijnej kabały.

Absolutnie nie różni się to od osobistego kalendarza Epsteina opublikowanego niedawno przez Wall Street Journal, pokazując, że nawet po skazaniu Epsteina za pedo w 2008 r., obecny amerykański dyrektor CIA i kariera dyplomaty Departamentu Stanu William Burns wielokrotnie domagał się spotkania z najbardziej niesławnym amerykańskim handlarzem seksualnym pedofilem.

Jest też obecna prawniczka Goldman Sachs, Kathryn Ruemmler, która była głównym doradcą Obamy, ratując go przed wieloma skandalami, spotykając się “dziesiątki razy” z Epsteinem.

Nawet tak zwany “znany” profesor MIT Noam Chomsky dzielił stosunki finansowe z Epsteinem i jadł obiad w jego rezydencji na Manhattanie z wciąż “znanym” pedofilem filmowcem Woodym Allenem.

W tym tygodniu Wall Street Journal ujawnił, że Epstein, “ekspert” i wstrząsacz dużymi sumami pieniędzy, “wyprał” znaczną sumę transferową w wysokości 270 000 USD dla Noama, którą Noam twierdzi, że była to zwykła pomoc w “kwestiach technicznych” obejmujących luźne zakończenia jego małżeństwa ze zmarłą żoną (tj. Nie ma tu nic do zobaczenia).

Inny wysoki walec – Joshua Cooper Ramo, który regularnie spotykał się z Epsteinem, był współdyrektorem generalnym firmy konsultingowej Henry Kissinger & Associates oraz członkiem zarządu giganta wysyłkowego FedEx, a także Starbucks.

Związek między międzynarodową operacją szantażu seksualnego Epstein-Maxwell w ramach operacji kontroli władców linii krwi Rothschildów nad światem również jest teraz ujawniany.

Ariane de Rothschild, której zmarły mąż Benjamin de Rothschild, spadkobierca prywatnej fortuny bankowej ojca [Genewa] szwajcarskiego Edmonda de Rothschilda, nagle zmarł na atak serca w wieku 57 lat w styczniu 2021 r. Ale w styczniu 2015 roku mianował Ariane prezesem swojego rodzinnego banku. Ariane znała Epsteina zarówno jako przyjaciela, jak i wspólnika biznesowego, niezależnie od faktu, że był publicznie znanym zhańbionym międzynarodowym handlarzem dziećmi w celach seksualnych. Od 17 majaTh, artykuł z 2023 r. w New York Magazine Intelligencer, dowiadujemy się dziesięć miesięcy po tym, jak jej mąż powierzył Ariane kierownictwo swojego banku:

W październiku [2015 r.] ona [Ariane de Rothschild] i Epstein wynegocjowali kontrakt o wartości 25 milionów dolarów dla Southern Trust Co. Epsteina, aby zapewnić “analizę ryzyka oraz zastosowanie i wykorzystanie pewnych algorytmów” dla banku.

Jako jedną małą przysługę, Ariane kupiła przedmioty aukcyjne o wartości prawie 1 miliona dolarów dla Epsteina w 2014 i 2015 roku. Po tym, jak została złapana w odważne kłamstwo w 2019 r., zaraz po drugim aresztowaniu Epsteina, Ariane twierdziła, że nie miała żadnych powiązań z Epsteinem. Ale kiedy Wall Street Journal niedawno skontaktował się z nią, trzymając udokumentowany dowód jej kłamstwa, jej przedstawiciel banku był zmuszony przyznać, że ona i najbardziej niesławny amerykański pedofil odbyli “spotkania biznesowe” w latach 2013-2019. Jednak w imieniu Ariane przedstawiciel banku musiał po raz kolejny kłamać, aby twierdzić:

[Ariane Rothschild] podobnie nie był świadomy żadnych pytań dotyczących jego osobistego zachowania.

Zróbmy głębokie nurkowanie w króliczej norze wspólnej inwestycji Epsteina i Ariane de Rothschild o wartości 25 milionów dolarów w pedofilską Southern Trust Co. Ponownie, wnikliwy dziennikarz-autor Whitney Webb w wywiadzie w tym tygodniu z Claytonem Morrisem z Redacted zagłębia się w firmę startową Epsteina Southern Trust na Wyspach Dziewiczych.

Po tym, jak Epstein spędził noce przez trzynaście miesięcy, śpiąc w swoim prywatnym skrzydle więzienia w Palm Beach w ramach swojej “umowy z ukochaną”, raz zajmując się nakłanianiem do seksu z nieletnią, zaledwie kilka lat później w 2012 r. stworzył firmę na Wyspach Dziewiczych o nazwie Southern Trust, firmę zajmującą się eksploracją danych ludzkich utworzoną w celu pozyskiwania DNA lokalnych dzieci wyspiarskich do analizy eksploracji danych, przeprowadzanie sekwencjonowania genów w celu ustalenia, które leki Big Pharma rzekomo są najbardziej skuteczne. To trąci szalonymi eksperymentami naukowymi dr Frankensteina, prowadzącymi inwazyjne badania biomedyczne na lokalnych wyspiarskich dzieciach.

Opierając się na dokumentacji złożonej w 2012 r. do Komisji Gospodarczej Wysp Dziewiczych w St. Thomas, próbując uzyskać zgodę rządu na swój dziwaczny projekt, prokurator generalny wyspy w późniejszym udanym procesie sądowym przeciwko majątku Epsteina cytował, że jego nowa firma zamierzała badać dzieci z wyspy jako króliki doświadczalne w eksperymentach mapowania mózgu, wykorzystując serwery algorytmów sztucznej inteligencji do zasilania sekwencjonowania genetycznego, w jaki sposób można je wykorzystać do “najlepszej edukacji” dzieci. W szczególności skierowany do chorych psychicznie, autystycznych, uczonych dzieci i / lub młodzieży z biednych, upośledzonych środowisk za wysoce nieetyczne, nielegalne wykorzystywanie dzieci oznaczone jako nauka.

Jednak Ariane de Rothschild z Edmond de Rothschild Group, pierwsza kobieta, która kierowała instytucją finansową marki Rothschild, najwyraźniej była cała, przekazując 25 milionów dolarów Epsteinowi w 2015 roku na ten projekt dr Mengele.

Epstein wkrótce był w stanie zebrać w sumie 200 milionów dolarów dla swojego Southern Trust, posiadając pulę tak wysokiej klasy inwestorów, pomimo jego perwersyjnej przeszłości kryminalnej gwałcącej, wykorzystującej i zniewalającej nieletnich nieletnich.

Wiarygodne źródła utrzymują, że satanistyczna świątynia Epsteina na jego 78-akrowej Little St. James “Orgy Island”, wraz z podziemnymi tunelami, rzekomo przeprowadzała rytuały składania ofiar z krwi dzieci.

Jednak tylko prokurator generalna wysp Denise George podjęła odważny wysiłek, aby dotrzeć do sedna tego przerażającego, bez wątpienia wysoce nieetycznego, nielegalnego przestępczego przedsięwzięcia zajmującego się eksploracją danych dzieci o nazwie Southern Trust, czerpiąc wsparcie od niektórych z najpotężniejszych elit świata, tych samych elit, które obecnie dokonują ludobójstwa przeciwko rasie ludzkiej, entuzjastycznie poparły złowrogą transhumanistyczną operację Epsteina dziesięć lat temu.

Co ciekawe, drapieżnik wykorzystywał dokładnie te same metody rekrutacji, aby atakować dzieci będące ofiarami na wyspach, co jego długoletnia operacja szantażu seksualnego w Stanach, wykorzystując upośledzone dzieci jako maksymalny sposób na uniknięcie swoich zbrodni.

I z tak wieloma potężnymi globalistycznymi przyjaciółmi na pokładzie, którzy w pełni to popierają, wraz ze wspólnym apetytem na transhumanizm wśród podobnie myślących wielbicieli w nauce, środowisku akademickim, polityce i finansach, wszyscy teraz prowadzą 5 wojnę pokoleniową Światowego Forum EkonomicznegoTh . Choć wszystko to wydaje się przerażające, nie jest zaskakujące. To tylko Epstein drapieżnie rozgałęzia się na więcej kryminalnych pościgów. A kto wie? Być może pedofil nadal był aktywny w tym samym dążeniu.

Rotszyldowie są znanymi satanistami, królami mafii chazarskiej, syjonistycznymi właścicielami zarówno Izraela (co najmniej 80%), jak i międzynarodowego kartelu bankowego City of London, a teraz nieodwracalnie głęboko przesiąknięci głowami w globalnym handlu dziećmi w celach seksualnych.

To niedorzeczne i znieważające dla naszej inteligencji, że którykolwiek z Rothschildów nadal kłamie na temat ich bardzo mrocznej przestępczości, ponieważ prawda została już odkryta i dostępna w domenie publicznej, czy nam się to podoba, czy nie.

Fakt, że wszystkie te bardzo wysoko postawione, niezwykle wpływowe osoby masowo szukałyby Jeffreya Epsteina po jego skazaniu za pedofilię, dowodzi, że kiedy pracujesz dla izraelsko-amerykańsko-brytyjskich służb wywiadowczych usidlających pedofilskich prezydentów, premierów i książąt królewskich, nie ma znaczenia, że gwałcisz dzieci, jeśli elity pracowicie robią to samo.

Najwyraźniej gładki operator Epstein był zawsze poszukiwany, ciesząc się swoim chronionym statusem podniesionym przez jego wyższą “klasę płacową”, przyciągając stały strumień innych wysokich rolek Deep State, należących do tego samego satanistycznego członkostwa w klubie pedo-klubowym.

Druga część nastąpi po tym artykule, który odkryje ultra-przytulne relacje Epsteina i Maxwella z potężniejszymi członkami linii krwi Rothschildów.

Joachim Hagopian jest absolwentem West Point, byłym oficerem armii i autorem książki “Don’t Let the Bastards Getcha Down“, ujawniającej wadliwy system przywództwa wojskowego USA oparty na przebijaniu się po drabinie starszeństwa, niezmiennie eliminując najlepszych i najzdolniejszych, pozostawiając przeciętnych i zwolenników porządku wznoszących się na szczyt jako politycy-biurokratyczni generałowie wyznaczeni do przegrania każdej nowoczesnej wojny w USA przez elitarny projekt. Po odbyciu służby wojskowej Joachim uzyskał tytuł magistra psychologii klinicznej i przez ponad ćwierć wieku pracował jako licencjonowany terapeuta w dziedzinie zdrowia psychicznego z maltretowaną młodzieżą i nastolatkami. W Los Angeles walczył z największymi w kraju służbami ochrony dzieci w ramach całkowicie zepsutego i skorumpowanego amerykańskiego systemu opieki nad dziećmi.

___
https://jameshfetzer.org/2023/05/joachim-hagopian-the-latest-epstein-revelations-expose-the-crumbling-rothschild-khazarian-mafia-pedo-empire-part-1/

Wypowiedz się