Masowe przeliczanie hospitalizacji i zgonów Covid było kluczem do przymusu opartego na strachu, który pchnął śmiertelne szczepionki skrzepów na całym świecie

Środa, Styczeń 18, 2023 przez: S.D. Wells

Kopiuj adres URL

Zdjęcie: MASOWE PRZELICZANIE hospitalizacji i zgonów Covid kluczem do przymusu opartego na strachu, który pchnął śmiertelne zastrzyki skrzepów na całym świecie

(Wiadomości przyrodnicze) Jeśli dana osoba ma przeziębioną głowę, a następnie poślizgnie się na oblodzonym chodniku i złamie rękę, kiedy dociera do szpitala i melduje się, czy zdiagnozowano u niej przeziębienie głowy jako główny powód, dla którego tam jest? Co się stanie, jeśli złapią superbakterię, taką jak MRSA, podczas pobytu w szpitalu i umrą z powodu infekcji, czy zostaną wymienieni jako śmierć z przeziębienia głowy? W tym samym świetle miliony ludzi meldują się w szpitalach z powodów innych niż Covid-19, a ludzie umierają z powodu wszelkiego rodzaju chorób, zaburzeń, wypadków i infekcji innych niż Covid-19, ale NADAL są oznaczani jako hospitalizowani NA Covid-19 i umierający Z powodu Covid-19, i to głównie kłamstwa.

Niezależne media prawdy ostrzegły świat przed tą kampanią propagandową Covid w 2020 roku, a teraz Leana Wen przyznaje, że nie była to teoria spiskowa

Zrozumcie, że zawyżanie liczby zgonów i hospitalizacji z powodu Covid na całym świecie nie jest rodzajem masowych przypadkowych błędów urzędniczych lub danych, ale dobrze przemyślaną i zaplanowaną kampanią propagandową, aby wcisnąć śmiertelne zastrzyki białka kolca na kilka miliardów ludzi.

Oczywiście liczba hospitalizacji i zgonów na całym świecie gwałtownie wzrosła, ale nie z powodu Covid-19, a WSZYSCY to wiemy, ponieważ śmiertelność z powodu Covid wynosi poniżej 1% we wszystkich dziedzinach.

Śmierć z Covidem może oznaczać prawie wszystko, co spowodowało śmierć danej osoby, w tym raka, choroby serca, cukrzycę, otyłość, demencję, samobójstwo, zabójstwo, a lista jest długa.

Ponadto wysoce zdyskredytowana metoda testowania PCR pokazuje ludzi “pozytywnych” na Covid, którzy nawet go nie mają, ale raczej infekcję bakteryjną, innego wirusa, a nawet po prostu patogenną lub pasożytniczą infekcję.

Może to wynikać z noszenia maski Covid, która rodzi bakterie w jamie ustnej, gardle i płucach. Co za ironia.

Królowa dezinformacji Covid-19, dr Leana Wen, profesor polityki zdrowotnej i lekarz ratunkowy, w końcu przyznaje się do masowej kampanii propagandowej, która twierdziła, że prawie każda hospitalizacja i śmierć od wybuchu pandemii jest bezpośrednio spowodowana Covid-19.

Czy to za mało, za późno, teraz, gdy miliardom ludzi wstrzyknięto najbardziej śmiercionośne ciosy na świecie?

Czy dr Wen wyzna następnie, że większość z tych szpitali, które są teraz mobbingowane, jest w rzeczywistości mobbingowana ofiarami przemocy poszczepiennej?

Media prawdy nie tylko przewidziały to właściwie, ale od pierwszego dnia w gwizdek na całe oparte na strachu, wadliwe oszustwo oparte na PCR.

Fałszywe obwinianie Covid-19 za prawie wszystkie hospitalizacje i zgony pomaga sprzedawać śmiertelne od tego momentu

Śmiertelne strzały w skrzepy nie są jeszcze zakończone zabijając i okaleczając ludzi; W rzeczywistości rzeź dopiero się rozpoczęła.

Liczba zgonów przypisywanych Covidowi jest ZNACZNIE większa niż rzeczywista liczba osób umierających z tego powodu, a środki masowego przekazu i tak zwani “eksperci” od chorób zakaźnych będą nadal kłamać na ten temat.

To niedawne wycofanie się przez oszustkę Leanę Wen jest najprawdopodobniej tylko taktyką ukrywania ludobójstwa, na wypadek, gdyby kiedykolwiek została osądzona w sądzie za masowe morderstwo.

W rzeczywistości lekarze w szpitalach takich jak Emory Decatur Hospital w Atlancie w gwizdek, mówiąc, że 90% wszystkich pacjentów, u których zdiagnozowano Covid, znajduje się w szpitalu z powodu innej choroby.

Dr Robin Dretler mówi teraz: “Ponieważ każdy hospitalizowany pacjent jest testowany na covid, wielu jest przypadkowo pozytywnych”, co oznacza, że ktoś, kto ma zawał serca, udar mózgu lub zostaje postrzelony, może łatwo uzyskać pozytywny wynik testu na grypę Fauciego, ale infekcja nie ma wpływu na to, DLACZEGO szukali pomocy medycznej w pierwszej kolejności. Rozumiesz?

Następnie, jeśli pacjent umrze, Covid-19 zostanie dodany do aktu zgonu jako przyczyna śmierci, ponieważ szpitale otrzymują premie i dodatkowe fundusze za twierdzenie o tym, wiedząc dobrze, że to kłamstwo.

Spójrz na poniższy wykres, opublikowany przez Washington Post, który pokazuje pacjentów hospitalizowanych głównie z powodu covid. Zwróć uwagę na różnicę w liczbie pacjentów szpitalnych z koronawirusem, ale nie hospitalizowanych głównie z tego powodu, a także pamiętaj, że testy PCR często zwracają fałszywie pozytywne wyniki na COVID-19.

Dodaj Vaccines.news do zakładek na swoich ulubionych niezależnych stronach internetowych, aby uzyskać aktualizacje dotyczące eksperymentalnych zastrzyków terapii genowej, CDC i fałszywe wiadomości twierdzą, że są “bezpieczne i skuteczne”, gdy są naprawdę niebezpieczne i szkodliwe dla zdrowia.

Źródła tego artykułu obejmują:

Pandemia.aktualności

Archive.is

NaturalNews.com

Opublikowano za: https://www.naturalnews.com/2023-01-18-over-counting-covid-hospitalizations-deaths-fear-based-coercion.html

Wypowiedz się