Szokujące dane pokazują 4,800% wzrost liczby zgonów i setki tysięcy hospitalizacji z powodu szczepień przeciwko Covid-19 w USA

piątek, Grudzień 16, 2022 przez: Lance D Johnson

Kopiuj adres URL90WIDOKI

Szokujące dane pokazują 4,800% wzrost liczby zgonów z powodu szczepień w USA, setki tysięcy hospitalizacji z powodu szczepień Covid-19

(Wiadomości przyrodnicze) 7 grudnia 2022 r. amerykański senator Ron Johnson (R-Wis) przewodniczył panelowi ekspertów w celu omówienia najnowszych danych dotyczących szczepionek przeciwko Covid-19. Panel dyskutował o tym, czym właściwie są szczepionki na covid-19, jak działają w ludzkim ciele i jak “mogą powodować obrażenia”. Do senatora Johnsona dołączyło kilku lekarzy, którzy przeciwstawiają się skorumpowanemu establishmentowi. Należą do nich: dr Peter McCullough, dr Pierre Kory, dr Paul Marik, dr Robert Malone, dr Harvey Risch, dr David Wiseman, dr Jim Thorp, dr Jancy Lindsay, dr Paul Alexander, dr Kirk Milhoan, dr Renata Moon i dr Ryan Cole. W panelu ekspertów wzięli również udział założyciele REACT19 Brianne Dressen i dr Joel Wallskog, założyciel Open Vaers Liz Willner, Edward Dowd, Josh Sterling, adwokat ICAN Aaron Siri i ppłk Theresa Long, która pierwotnie pomogła ujawnić katastrofalne obrażenia poszczepienne w wojsku.

Senator Johnson zaprosił również dyrektorów generalnych Pfizera i Moderny oraz szefów agencji federalnych, ale wszyscy, którzy opracowali, promowali i forsowali szczepionki na Covid-19, odrzucili zaproszenie Johnsona, ignorując wszystkie dane dotyczące uszkodzeń poszczepiennych i zgonów.

Szczepienie Covid powoduje szokujący 4800% wzrost liczby zgonów z powodu szczepień i 2,876% wzrost hospitalizacji

Willner zeznawał jako pierwszy. Jako założyciel Open Vaers, Willner zebrał wszystkie publicznie dostępne dane na temat urazów poszczepiennych i zgonów zebrane przez systemy nadzoru nad bezpieczeństwem farmakoterapii utworzone przez Centers for Disease Control (CDC) i Food and Drug Administration (FDA). Według danych nastąpił 4800% wzrost liczby zgonów z powodu szczepień od czasu wprowadzenia szczepionek przeciwko Covid-19 14 grudnia 2020 r. Ponadto nastąpił wzrost hospitalizacji o 2,876%, wzrost o 2,050% trwałej niepełnosprawności i 1,108% wzrost zdarzeń zagrażających życiu. CDC i FDA odmawiają uznania danych w ramach samych systemów nadzoru nad bezpieczeństwem farmakoterapii, które zostały utworzone w celu monitorowania uszkodzeń poszczepiennych i zgonów w populacji amerykańskiej.

Dr Milhoan, kardiolog dziecięcy, wyjaśnił, w jaki sposób te szczepionki covid-19 zmuszają organizm do wytwarzania kardiotoksyny, która “powoduje stan zapalny serca“. – Niech to zapadnie w pamięć – powiedział Milhoan. “Obecny plan zdrowia publicznego prosi nasze własne ciało o wytworzenie kardiotoksyny”.

Dr Thorp, położnik i specjalista medycyny matczyno-płodowej, jest zaniepokojony przytłaczającą liczbą zdarzeń niepożądanych, które występują u jego zaszczepionych pacjentów. Podczas wprowadzania szczepionki zauważył alarmujący wzrost martwych urodzeń i poronień.

CDC wiedziało, że szczepionka covid spowoduje zapalenie mięśnia sercowego, ale ukryło to niepożądane zdarzenie przed opinią publiczną

Następnie adwokat ICAN Aaron Siri omówił, w jaki sposób CDC wiedziało, że szczepionki covid-19 powodują zapalenie mięśnia sercowego, ale ukryło rzeczywistość w swoim systemie V-safe. Siri złożyła wniosek o Freedom of Information Act w celu uzyskania danych z systemu V-safe CDC. Zgodnie z dokumentami, CDC wiedziało, że szczepionki spowodują wiele obrażeń, w tym zapalenie mięśnia sercowego. Jednak CDC nie umieściło “zapalenia mięśnia sercowego” na liście “opcji zaznaczania okien” dla zdarzeń niepożądanych, które mogą zgłaszać pacjenci poszkodowani przez poszczepienia.

Dane V-safe obejmują raporty od około dziesięciu milionów ludzi. Spośród dziesięciu milionów zgłoszonych osób 800 000 osób (7,7%) potrzebowało opieki medycznej po zaszczepieniu szczepionkami przeciwko Covid-19. Spośród tych, którzy szukali pomocy medycznej, 25% wymagało pomocy medycznej ze strony oddziału ratunkowego, z dodatkową hospitalizacją. Kolejne 40% poszkodowanych w szczepionce wymagało pilnej opieki. Około 25% poszkodowanych nie było w stanie wykonywać codziennych czynności i nie mogło uczęszczać do pracy ani szkoły. Uzyskanie tych danych nie było łatwe. Siri powiedział, że zajęło półtora roku i dwa procesy federalne, aby zmusić te agencje federalne do ujawnienia danych.

Edward Dowd przedstawił dane Towarzystwa Aktuariuszy 2021 Group Life Insurance. Dane pokazują wzrost nadmiernej śmiertelności wśród młodych i dorosłych w średnim wieku, dopiero po wprowadzeniu im szczepionek przeciwko Covid-19. Sterling, analityk ubezpieczeniowy z Wall Street, przedstawił wszystkie przyczyny śmiertelności według wieku. Amerykanie, którzy przyjęli jedną dawkę szczepionki przeciwko covid-19, zostali nieproporcjonalnie poszkodowani. Nie tylko musieli przerwać program szczepień, ale cierpieli z powodu 145% wyższej śmiertelności w ciągu półtora roku okresu obserwacji.

Panel ekspertów jest nadal ignorowany i oczerniany przez korporacyjne media i rząd federalny. CDC, FDA i inni urzędnicy rządowi, którzy zmusili społeczeństwo do przyjęcia tak zwanej szczepionki, ponoszą odpowiedzialność za spowodowanie masowych oszustw medycznych, błędów w sztuce lekarskiej i bezprawnej śmierci. Miejmy nadzieję, że nie potrwa długo, zanim te skorumpowane, masowo mordujące agencje rządowe zostaną zmuszone do stawienia się przed wielką ławą przysięgłych.

Obejrzyj całą prezentację okrągłego stołu:


https://www.brighteon.com/embed/6517a2bf-3b72-45b5-ae16-29b45190af86

Źródła obejmują:

Brighteon.com

NaturalNews.com

OpenVAERS.com

TheEpochTimes.com

NaturalNews.com

NaturalNews.com

Opublikowano za: Szokujące dane pokazują 4,800% wzrost liczby zgonów z powodu szczepionek w USA, setki tysięcy hospitalizacji z powodu szczepień covid-19 – NaturalNews.com

Wypowiedz się