Pentagon pożądając wojny nuklearnej, mówi, że “zbombarduje Rosję”, jeśli Putin nie wycofa się z Ukrainy

Sobota, 29 października 2022 przez: Ethan Huff

Kopiuj adres URL16CWIDOKI

Zdjęcie: Pentagon pożąda po wojnie nuklearnej, mówi, że "zbombarduje Rosję", jeśli Putin nie wycofa się z Ukrainy

(Wiadomości przyrodnicze) Rosyjska “operacja specjalna”, która stała się “demilitaryzacją” na Ukrainie, jest tak niepokojąca dla głębokiej struktury władzy państwowej uciskającej Zachód, że Pentagon grozi teraz wojną nuklearną, jeśli Władimir Putin natychmiast nie wycofa wszystkich rosyjskich wojsk z Ukrainy.

Nowa “Strategia Obrony Narodowej” Pentagonu odrzuciła wszelkie ograniczenia dotyczące użycia broni jądrowej w przypadku, gdy Putin odmówi wykonania rozkazów opuszczenia ukraińskich laboratoriów broni biologicznej, operacji prania brudnych pieniędzy i wszelkich innych operacji tajnego państwa, które mają tam miejsce.

Do 2030 roku Stany Zjednoczone po raz pierwszy w swojej historii zmierzą się z dwoma głównymi mocarstwami nuklearnymi jako strategicznymi konkurentami i potencjalnymi przeciwnikami” – ogłosił Departament Obrony (DoD) w długo oczekiwanym dokumencie – to drugie mocarstwo, oczywiście, odnosząc się do komunistycznych Chin.

Odpowiedzią USA na to, jak wyjaśnia dalej dokument, będzie “utrzymanie bardzo wysokiej poprzeczki dla zatrudnienia w dziedzinie energii jądrowej”. Może to obejmować rozmieszczenie odpowiedzi nuklearnej na nienuklearne zagrożenie strategiczne albo dla “ojczyzny”, albo dla amerykańskich sił zbrojnych i ich sojuszników za granicą.

Biden po raz kolejny przyłapany na kłamstwach po tym, jak obiecał, że użyje broni nuklearnej tylko w odpowiedzi na rzeczywisty atak nuklearny

Te oświadczenia Departamentu Obrony stoją w sprzeczności z tym, co fałszywy “prezydent” Joe Biden powiedział w 2020 r. podczas swojej kampanii prezydenckiej, obiecując użycie broni jądrowej tylko w odpowiedzi na użycie broni jądrowej przez wroga.

Ponieważ Putin jeszcze nie złapał przynęty, zachodnie mocarstwa głębokiego państwa stają się niespokojne z powodu nuklearnego holokaustu, którego wydają się pragnąć. Dlatego teraz grożą użyciem broni nuklearnej, nawet jeśli żaden inny kraj nie użyje ich jako pierwszy, naruszając amerykańską politykę “no first use”.

Wszystko to jest niesamowite, zwłaszcza, że to Demokraci twierdzili, że Donald Trump poprowadzi nas wszystkich do III wojny światowej. Okazuje się, że Trump był prezydentem miłującym pokój, a Biden i jego kumple desperacko chcą nacisnąć przycisk nuklearny.

Ci psychopaci chcą globalnej wojny nuklearnej, ale wydaje się, że chcieli, aby Putin uderzył pierwszy, aby mogli użyć tego jako pretekstu do rozpętania nuklearnego piekła na świecie. Ponieważ Putin odmawia gry w piłkę, narracja eskaluje teraz do terytorium pierwszego uderzenia.

Należy pamiętać, że lewica była partią “pokoju, a nie wojny” – przynajmniej wtedy, gdy prezydentem był George W. Bush. Od tego czasu wiele się zmieniło, ponieważ lewica jest teraz partią jastrzębi wojennych gotowych zrzucić broń jądrową, ponieważ Putin zakłóca ich operacje broni biologicznej i handlu dziećmi na Ukrainie.

Reżim Bidena twierdzi, że dalsze stosowanie się do polityki “nie pierwszego użycia” broni jądrowej “spowodowałoby niedopuszczalny poziom ryzyka w świetle zakresu zdolności nienuklearnych opracowywanych i wykorzystywanych przez konkurentów, którzy mogliby wyrządzić szkody na poziomie strategicznym” USA i ich sojusznikom.

Putin odpowiedział na to, podkreślając fakt, że jedynym realnym zagrożeniem dla świata w obecnym scenariuszu są USA, które wciąż są jedynym krajem na świecie, który użył broni jądrowej przeciwko państwu nienuklearnemu.

Zachodnie głębokie państwo desperacko pragnie utrzymać władzę, którą cieszyło się i wykorzystywało do pozornie nieograniczonego zła przez dziesięciolecia. To dlatego widzimy teraz absolutny szaleństwo wypływające z Pentagonu, gdy rządzący dochodzą do wniosku, że ich czas dobiega końca.

Czy świat wkrótce pogrąży się w nuklearnej III wojnie światowej spowodowanej przez głębokie państwo, które kontroluje Zachód?

Dowiedz się więcej naWWIII.news.

Źródła tego artykułu obejmują:

NaturalNews.com

Newspunch.com

Opublikowano za: https://www.naturalnews.com/2022-10-29-pentagon-lusts-nuclear-war-nuke-russia-ukraine.html

Comments

  1. adamd says:

    “Czy świat wkrótce pogrąży się w nuklearnej III wojnie światowej spowodowanej przez głębokie państwo, które kontroluje Zachód?”
    Świeża bułeczka, usiądź w fotelu i posmakuj.

    https://spiritolibero.nowyekran24.com/post/169827,nowy-kryzys-kubanski-ktorego-nie-ma

Wypowiedz się