Panel ekspertów: Coraz więcej młodych ludzi umiera z powodu szczepionek na COVID-19

Piątek, Październik 28, 2022 przez: Arsenio Toledo

Kopiuj adres URL9,760WIDOKI

Zdjęcie: Panel ekspertów: Coraz więcej młodych ludzi umiera z powodu szczepionek na COVID-19

(Wiadomości przyrodnicze) Panel ekspertów, w tym lekarzy i dyrektora domu pogrzebowego, dyskutuje o tym,jak coraz więcej młodych ludzi umieraz powodu szczepionek przeciwko koronawirusowi Wuhan (COVID-19).

Dyskusja, której gospodarzem była Fundacja RAIR, miała na celu poruszenie tematu “Nagła śmierć młodzieży”. Współgospodarzami byli dr Sam Dube i aktywista Glen Macko. Głównym tematem dyskusji było zjawisko w pełni zaszczepionych, ale zdrowych osób w wieku od 10 do 40 lat, które nagle umierały.

Prelegenci podzielili się osobistymi historiami o tym, jak widzieli pacjentów rannych i zabitych przez szczepionkę. Według Dube’a zrobiono to, aby widzowie panelu “mogli lepiej zrozumieć i lepiej zobaczyć, co się dzieje, w nadziei, że możesz uratować życie i pomóc ludziom, którzy zostali tak dotknięci.

Niektóre z ofiar, o których mówili, to sprawna i zdrowa 28-letnia kobieta, która zmarła zaledwie 90 minut po szczepieniu. Panel zauważył, że została zmuszona do przyjęcia szczepionki, ponieważ jej lekarze odmówili jej drobnej operacji, chyba że została zaszczepiona.

Kolejną ofiarą, o której rozmawiali, był zdrowy 30-letni mężczyzna, który padł martwy znikąd. Kiedy jego ciało zostało poddane autopsji, okazało się, że jego tętnice były poważnie zablokowane. Inna była matką dwóch dziewczynek w wieku 30 lat, które nigdy nie obudziły się po tym, jak poszła spać pewnej nocy. Nie miała chorób współistniejących i była uważana za bardzo zdrową.

Ta dyskusja panelowa odbyła się niecały tydzień po tym, jakCentra Kontroli i Prewencji Choróbogłosiły, że oficjalniezalecają szczepionkę COVID-19 dla wszystkich dzieciw Stanach Zjednoczonych w ramach rocznego harmonogramu szczepień. Państwa zdecydują, w oparciu o wpływ tego zalecenia, czy wprowadzić szczepionkę do szkoły. (Powiązane: Badania pośmiertne wykazują masywne biostruktury skrzepów krwi w ciałach zaszczepionych.)

Zaszczepieni ludzie umierający z dziwnymi skrzepami w żyłach

Dr Kirk A. Milhoan, 20-letni kardiolog dziecięcy specjalizujący się w radzeniu sobie z powikłaniami zdrowotnymi związanymi z sercem, zauważył, że leczył blisko 700 pacjentów z COVID-19.

“Ostatnio obserwuję wzrost zdarzeń niepożądanych u nastolatków z powodu dawek przypominających i szczepionki” – powiedział. “A teraz widzę znacznie gorszy przebieg z COVID dla tych, którzy zostali zaszczepieni i wzmocnieni, w przeciwieństwie do tych, którzy tego nie zrobili”.

Dr Ryan Cole, patolog przeszkolony przez Mayo Clinic, ostrzegł, że widział “zmiany wzorców w tkankach, a także we krwi” od czasu wprowadzenia szczepionek.

“Po wprowadzeniu zastrzyków zaczęliśmy obserwować różnego rodzaju warunki, które wzrosły, a ostatnio zaobserwowaliśmy duży wzrost młodzieżynagłej śmierci od czasu wprowadzenianie tylko zastrzyków, ale także wzmacniaczy” – powiedział Cole.

Dodał później podczas panelu, że on i wielu innych lekarzy już wyraźnie rozumie, w jaki sposób szczepionki przeciwko COVID-19 wpływają na ludzi, zwłaszcza młodych i zdrowych, w tym wielu sportowców, którzy zmarli od początku wprowadzania szczepionki.

“Wprowadzenie [szczepionki] do organizmu, do tych młodych osób ze statystycznie zerowym ryzykiem COVID, jest naprawdę niepokojące” – powiedział.

Richard Hirschman, balsamista i dyrektor pogrzebowy z Alabamy z ponad 20-letnim doświadczeniem, powiedział, że zauważył również ogromną zmianę demograficzną ludzi, którzy przychodzą do jego domu pogrzebowego.

“Od 2021 roku przybywa więcej osób poniżej 40 roku życia, które nagle zmarły, a wiele z nich wykazało nieprawidłową krzepliwość krwi” – powiedział Hirschman. Opisał ich krew jako żylaste, gumowate skrzepy białkowe. Ta zmiana w naturze ludzkiej krwi odzwierciedla to, przed czym ostrzegał Cole.

“Znaleźliśmy skrzepy w tętnicach, a także w żyłach” – powiedział. “Żyły są zazwyczaj tam, gdzie znajdujemy skrzepy. Ale prawie nigdy nie zobaczylibyśmy skrzepu w samej tętnicy. “

Dowiedz się więcej o zagrożeniach związanych ze szczepionkami COVID-19 nastronie VaccineDamage.news.

Obejrzyj ten krótki klip z “Frontline Health” omawiający to, jak Hirschmanznajdował skrzepy w ciałach zaszczepionych.

https://www.brighteon.com/embed/4925e89f-8277-47fa-adbb-03849cb6541f

Ten film pochodzi z kanałuThe Prisoner onBrighteon.com.

Więcej powiązanych artykułów:

Biden kłamał, gdy umierali Amerykanie: dostawcy trumien, firmy ubezpieczeniowe, balsamiści, dyrektorzy pogrzebowi i raporty poronień potwierdzają, że liczba zgonów z powodu szczepień wzrosła, ponieważ CDC ukryło krytyczne dane.

“Nigdy wcześniej nie widziano”: balsamiści znajdują długie, gumowate skrzepy w zwłokach od czasu wdrożenia szczepionek na COVID.

WYŁĄCZNIE: Natural News publikuje wyniki analizy pierwiastków ICP-MS po szczepieniu, porównując skrzepy z ludzką krwią … odkrycia ujawniają, że te skrzepy NIE są skrzepami “krwi”.

Dr Jane Ruby: Dwa nowe oszałamiające odkrycia znalezione w skrzepach krwi od zaszczepionych COVID – Brighteon.TV.

OBEJRZYJ: Dr Jane Ruby oferuje świeże spostrzeżenia na temat samoorganizujących się “skrzepów” i “nanodrutów” znalezionych w pełni zaszczepionych zwłokach.

Źródła obejmują:

RAIRFoundation.com

Reuters.com

Brighteon.com

Opublikowano za: https://www.naturalnews.com/2022-10-28-experts-more-young-people-dying-covid-vaccines.html

Comments

 1. makepeace1961 says:

  Iluminaci czy globaliści, czyli pejsate oszaleli. To działa jak bumerangi ich dosięgnie to wszystko i nic ich nie uchroni. Gudłaje są pozbawione mózgów mają tam w miejscu łba sakiewkę na kasę.

 2. adamd says:

  Mają wprawę w straszeniu i zabijaniu maluczkich.
  Dokument o HIF/AIDS
  Było niemal identycznie jak obecnie..
  Anatomia epidemii AIDS – House of Numbers [napisy PL]
  https://www.youtube.com/watch?v=0ZjCWF1qJWo

Wypowiedz się