To będzie KRWAWA ŁAŹNIA w dniu wyborów, chyba że……..

Opublikowano Wrzesień 23, 2022, autor: State of the Nation


… Demokraci kradną wszystkie wybory
w USA.


Wysłane przez The Armchair Political Analyst
SOTN Exclusive

Istnieją zasadniczo trzy wyraźnie różne scenariusze kształtujące się w dniu wyborów 2022, z których każdy będzie miał OGROMNE reperkusje dla ciągłości Republiki Amerykańskiej.

Po pierwsze, jeśli wybory w połowie kadencji rzeczywiście się odbędą, odbędą się one tylko w środku tak wielkiego chaosu, zamieszania i konfliktu, że Partia Demokratyczna naprawdę wierzy, że uda im się ukraść wszystkie wybory w zasięgu wzroku. Innymi słowy, tylko we mgle wojny (dlatego nazywa się je “kampaniami”) i w narodowym środowisku przytłaczającego rozproszenia i zamieszania, Demokraci będą pewni, że uda im się ukraść wystarczającą liczbę wyborów niezbędną do zdobycia większości zarówno w Senacie, jak i Izbie Reprezentantów. Oczywiście ten scenariusz implikuje serię oszałamiających październikowych niespodzianek, które będą równie szokujące, jak dezorientujące, siejąc spustoszenie na wszystkie sposoby wymagane do zapewnienia LOT osłony przed masowymi oszustwami wyborczymi w całym kraju – nawet więcej niż w 2020 roku, jeśli możesz w to uwierzyć.

Drugi scenariusz to taki, w którym bardzo zdesperowany Joe Biden, który naprawdę nienawidzi tego, że cały świat wie, że jest złodziejem wyborów, oficjalnie ogłosi Ruch MAGA zagrożeniem terrorystycznym dla Stanów Zjednoczonych, tym samym fałszywie uzasadniając odwołanie wyborów w całym kraju. Czyniąc to, może próbować ustanowić nową formę rządzenia jedną partią rządzącą, w której komunistyczna Partia Demokratyczna zarządza wszystkim. Biorąc pod uwagę wiele ostatnich oświadczeń Bidena, jest teraz jasne, że pretendent POTUS powie i zrobi WSZYSTKO, co każą mu jego mistrzowie. Po prostu nie ma już sumienia i kompletnego braku moralności, Biden został tak całkowicie przejęty przez ciemne siły. Biorąc pod uwagę drastyczne ujawnienie jego współudziału w ogólnoświatowym szaleństwie przestępczym syna Huntera Bidena, doradcy Bidena mogą łatwo manipulować nim, aby popełnił jakiekolwiek zło.

Po trzecie, zwłaszcza w obliczu dwóch poprzednich alternatyw, jest coraz bardziej prawdopodobny scenariusz, w którym globalny czarny łabędź (lub dwa lub trzy) pojawia się znikąd ku zdumieniu i konsternacji wszystkich. Może to przybrać formę spontanicznego upadku (a nie długo planowanego kontrolowanego wyburzenia przez globalistyczną kabałę Nowego Porządku ŚwiataGlobalnego Systemu Gospodarczego i Finansowego. Może również pojawić się jako szary łabędź i manifestować się jako wysoce kinetyczna III wojna światowa skupiona wokół Ukrainy przyciągająca wszystkie główne potęgi wojskowe na planecie. (Taka gorąca faza WW3 może również łatwo przekształcić się w niszczycielską wymianę broni jądrowej na całej planecie.) Następnie istnieje możliwość wybuchu bardzo realnej i śmiertelnej jesiennej pandemii (nie plandemicznej), która nieproporcjonalnie wpływa na USA z powodu agresywnego wdrażania Covid Super Vaccination Agenda. Inne szare łabędzie obejmują atak EMP pod fałszywą flagą przeprowadzony przez rząd USA i obwiniony o Rosję lub Chiny jako klasyczny manewr “machania psem”. Oczywiście na horyzoncie unosi się wiele innych wydarzeń związanych z czarnym łabędziem i szarym łabędziem, zarówno stworzonymi przez człowieka, jak i wynikiem boskiej interwencji, z których każda może opóźnić dzień wyborów, dając zespołowi Bidena więcej czasu na dokonanie tajnego lub bezpośredniego przejęcia Republiki Amerykańskiej.


KLUCZOWY PUNKT: Demokratyczni przywódcy, politycy, urzędnicy, a także liberalni urzędnicy korporacyjni i zarządy, wszyscy zmówili się, aby obłąkańczo przeprowadzić największy kataklizm rządowy i zdrowia publicznego w historii Ameryki. Spiskując ściśle z przebudzonymi elementami i organizacjami w całym społeczeństwie obywatelskim, ci zagorzali podżegacze strachu Covid zamknęli, zamknęli i zamknęli całe miasta, powiaty i społeczności na całym świecie. Przeciętny obywatel był nie tylko medycznie deptany, politycznie straumatyzowany i terroryzowany ekonomicznie, ale był nieubłaganie tyranizowany przez przywództwo Demokratów we wszystkich dziedzinach. Obywatele nigdy tego nie zapomną; a im bardziej covidowe killshoty i skrzepy wyrządzają szkody, Demokraci będą słusznie obwiniani za niezrównaną rzeź i celowe zniszczenie Republiki Amerykańskiej.


Konkluzja

W każdym razie należy właściwie zrozumieć, dlaczego Demokraci są bardziej zdesperowani i szaleni, niebezpieczni i szaleni, jak kiedykolwiek w historii wyborów w USA.

Odkąd Partia Demokratyczna pokazała swoje prawdziwe komunistyczne barwy, jest teraz politycznym faktem, że wielu tradycyjnych i staromodnych Demokratów jest absolutnie przerażonych tym, co stało się z ich partią w erze Trumpa.

To prawda, że ci Demokraci Reagana mogą nie lubić Donalda Trumpa, ale naprawdę nienawidzą tego, co widzieli od takich jak Biden i Harris, Clinton i Clinton, Pelosi i Schumer, Schiff i Swalwell, Garland i Mayorkas, Blinken i Austin, Buttigieg i Becerra, a także Ocasio-Cortez i jej oddział feminazis.

Teraz ci niezliczeni Demokraci, którzy po cichu uciekają milionami, mogą oficjalnie nie opuścić Partii Demokratycznej, ale nigdy więcej nie zagłosują na Demokratów. Mogą też nie głosować na Republikanów, chociaż jest wielu DEM, którzy nie mogą się doczekać, aby głosować na Rona DeSantisa na Florydzie … … … a także dla wielu innych patriotycznych republikanów, którzy nie zamknęli ich i / lub nie nakazali “szczepionek” w erze Covid.

DNC wie o tym wszystkim całkiem dobrze, dlatego media głównego nurtu są tak zajęte gazowaniem elektoratu – każdego dnia – całkowicie fałszywymi sondażami fałszywie pokazującymi kandydatów Demokratów prowadzących w jednym fałszywym sondażu po drugim. DNC wie, że bez poważnego oszustwa, oszustwa i kradzieży w listopadzie, będzie to dla nich historyczna KRWAWA ŁAŹNIA.

Prawdziwie katastrofalna kadencja Bidena zepchnęła nawet długoletnich lojalnych liberałów w miejsce apatii i obojętności, jeśli nie obrzydzenia wobec ich straszliwie zreformowanej “Partii Osła”. Wiedzą, że ich oszust POTUS był nieuniknioną katastrofą dla Ameryki Środkowej i wszystkich innych. Wystarczy zapytać wyborców, jak im się podoba cena wszystkiego w dzisiejszych czasach w porównaniu ze stabilnością gospodarczą i bezpieczeństwem finansowym pod rządami prezydenta Trumpa. Jeśli nie mają syndromu Trumpa Derangementa, z pewnością dadzą ci ucho. Co całkiem dobrze wróży sezonowi zwycięstw GOP w tym cyklu wyborczym… … … i prawdziwa KRWAWA ŁAŹNIA dla Demokratów.

Fotel Analityk
polityczny Stan narodu
23 września 2022 r

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=135508#more-135508

Wypowiedz się