Nowy Porządek Świata jest powiązany z syjonizmem i kartelem bankowym

Teraz, gdy prezydent Putin zobowiązał rosyjskie wojsko do wspierania legalnego rządu Syrii, on i jego kraj są teraz atakowani przez te same diaboliczne siły i z identycznych powodów.

Autor: Jonas E. Alexis, asystent redaktora 13 września 2022 r

… złożyli Jonas E. Alexis i Mark Dankof

Mark Dankof jest byłym przewodniczącym 36. okręgu Partii Republikańskiej w hrabstwie King w Seattle. Był wybranym delegatem na Konwencje Republikańskie Stanu Teksas w 1994 i 1996 roku i wziął udział w wyścigu do Senatu Stanów Zjednoczonych w Delaware w 2000 roku jako nominowany kandydat Partii Konstytucyjnej przeciwko kandydatowi Demokratów Thomasowi Carperowi i republikaninowi Williamowi Rothowi.

Jonas E. Alexis: Ajatollah Chomeini nie wahał się nazwać Ameryki “Wielkim Szatanem” w 1979 roku. Powiedział, że “międzynarodowy syjonizm wykorzystuje Stany Zjednoczone do grabieży uciskanych ludzi na świecie”.

Chomeini wyartykułował termin “Wielki Szatan” głównie dlatego, że sam był świadkiem tego, co “międzynarodowy syjonizm” robił z kilkoma krajami na Bliskim Wschodzie i Na Zachodzie. Musimy pamiętać, że anglo-amerykański zamach stanu w Iranie miał miejsce w 1953 roku[1] i wydawało się, że potwierdził to, co mówił Chomeini. W rzeczywistości “międzynarodowy syjonizm” ma historię plądrowania “uciskanych ludzi na świecie”. [2]

“Nie ma przestępstwa, którego Ameryka nie popełni, aby utrzymać swoją polityczną, gospodarczą, kulturalną i militarną dominację w tych częściach świata, w których dominuje” – powiedział Chomeini. [3] “Za pomocą swoich ukrytych i zdradzieckich agentów [tj. neokonserwatystów i innych podżegaczy wojennych] wysysa krew bezbronnych ludzi, tak jakby tylko ona, wraz ze swoimi satelitami, miała prawo żyć na tym świecie. Iran próbował zerwać wszystkie swoje stosunki z tym Wielkim Szatanem i z tego powodu teraz znajduje narzucone mu wojny. [4]

To niewygodne, ale prawdziwe stwierdzenie jest nadal aktualne. System syjonistyczny, argumentował Chomeini, chce być wszędzie. Chce owinąć się wokół twarzy krajów na całym świecie i wyssać ich krew. Jeśli nadal uważasz, że nie jest to już dokładne, pomyśl jeszcze raz. J. J. Goldberg z Jewish Daily Forward opublikował artykuł zatytułowany “A Major Jewish Philanthropist Just Published A Plan To Ethnically Cleanse Palestinians”. Goldberg napisał:

Skrajnie prawicowa frakcja w izraelskiej koalicji rządzącej kierowanej przez Likud poparła plan aneksji przez Izrael całego Zachodniego Brzegu i zachęcenia palestyńskich mieszkańców do emigracji do sąsiednich krajów arabskich. Plan pozwoliłby Palestyńczykom, którzy dobrowolnie porzucili wszystkie “aspiracje narodowe”, pozostać, przyznając im ograniczony samorząd miejski, ale bez izraelskiego obywatelstwa lub praw wyborczych w Knesecie. [5]

Goldberg komentuje:

“Nie popełnijcie błędu – ten plan sprowadza się do niezbyt subtelnej formy czystki etnicznej. Stawia Palestyńczyków przed wyborem nie do utrzymania: opuścić dom lub zostać pozbawionym podstawowych praw obywatelskich, być może na zawsze.

Pomimo (lub z powodu) swojego drakońskiego charakteru, plan został przyjęty jednogłośnie na konwencji 12 września partii Zjednoczenie Narodowe-Tekuma, która posiada dwa miejsca w Knesecie jako młodszy partner w religijno-nacjonalistycznym bloku Żydowski Dom. Przywódca Związku Narodowego Uri Ariel pełni funkcję ministra rolnictwa w gabinecie Benjamina Netanjahu. Inny członek Knesetu, Bezalel Smotrich, jest autorem planu aneksji. [6]

Benjamin Netanjahu oczywiście zgodził się z tym planem, w przeciwnym razie odrzuciłby go całkowicie. Niedawno powiedział w innym miejscu: “Jesteśmy tutaj, aby pozostać na zawsze. Nie będzie już więcej wykorzeniania osiedli w ziemi Izraela. To jest dziedzictwo naszych przodków. To jest nasza ziemia”. [7]

Czy syjonistyczne media kiedykolwiek omówią ten diaboliczny plan w najbliższym czasie, aby Ameryka poznała prawdziwy kolor Izraela? Czy poproszą izraelski reżim o powstrzymanie się od realizacji tego planu? A może utrzymają Amerykanów w uległości i będą nazywać krytyków antysemitami za kwestionowanie tego planu?

Chomeini okazał się prorokiem. Był na celowniku. Ale nie był przeciwko przyzwoitym Amerykanom, którzy byli manipulowani przez syjonistyczny system, który zawsze faworyzuje Izrael ponad prawem międzynarodowym i rozumem. John Adams słusznie powiedział, że “nie mamy Konstytucji, która funkcjonuje bez moralnego narodu”.

Adams argumentował tutaj zasadniczo, że moralność, która jest innym słowem ze względu praktycznego, jest podstawą, na której powinien opierać się dyskurs polityczny i narodowy. Jeśli zabierzesz praktyczny rozum, to niezmiennie przyjmujesz chaos w krajobrazie politycznym. Arystoteles, jak wielokrotnie wskazywaliśmy w przeszłości, widział prawie to samo, a nawet nazwał rozum praktyczny “praktyczną mądrością”. Edmund Burke również to rozumiał i był to jeden z powodów, dla których sam Kant wyartykułował imperatyw kategoryczny.

Imperatyw kategoryczny stwierdza prostym językiem: “Działaj tylko zgodnie z tą maksymą, dzięki której możesz jednocześnie chcieć, aby stało się to prawem uniwersalnym”. Kant nieubłaganie pożyczał od człowieka, który powiedział, że powinniśmy “czynić innym to, co chciałbyś, aby ci robili”. Kant wiedział o tym bardzo dobrze i doszedł do wniosku, że jego idee tutaj nie są tak naprawdę nowe. Ale to Kant przywrócił poważną metafizykę zachodowi, kiedy został porzucony przez ludzi takich jak David Hume. Darwin odebrał rozum praktyczny jego intelektualnej i politycznej matrycy i zastąpił, no cóż, “przetrwanie najsilniejszych”. To dlatego w swoim Zstąpieniu człowieka powiedział całkiem wyraźnie:

“Budujemy przytułki dla, okaleczonych i chorych; ustanawiamy prawa ubogich; a nasi medycy dokładają wszelkich starań, aby ratować życie każdego z nich do ostatniej chwili… W ten sposób słabi członkowie cywilizowanych społeczeństw propagują swój rodzaj. Nikt, kto zajmował się hodowlą zwierząt domowych, nie będzie wątpił, że musi to być bardzo szkodliwe dla rasy ludzkiej. [8]

Według Darwina cywilizowane społeczeństwa nie mogą pozwolić, aby “” i “okaleczeni” przetrwali. Należy je wyeliminować. Przetrwanie najsilniejszych, jak to stanowczo postulował, jest podstawowym prawem, na którym opiera się wszechświat. Nie ma metafizycznych telos; istnieje tylko konflikt – konkurencja międzygatunkowa i konkurencja międzygatunkowa.[9] W tym sensie słabi, “”, jak ujął to sam Darwin, muszą zostać wyeliminowani, ponieważ nie przyczyniają się do społeczeństwa jako całości.

Ponownie, nie ma sposobu, aby w ogóle uniwersalizować tę darwinowską zasadę. Sam Darwin wiedział, że jego teoria doprowadziła do moralnego i intelektualnego samobójstwa. W rzeczywistości można powiedzieć, że odkąd przedstawił tę śmieszną teorię, jego intelektualne dzieci żyły w rażącej sprzeczności. Nawet do dnia dzisiejszego nikt nigdy nie był w stanie użyć Darwina do ataku na syjonizm w logicznie spójny sposób. Obecnie piszę krytykę nowej książki Kevina MacDonalda – Individualism and the Western Liberal Tradition: Evolutionary Origins, History, and Prospects for the Future – i te kwestie zostaną dokładnie omówione.

W każdym razie praktyczne zastosowanie imperatywu kategorycznego jest dość głębokie: nie ma sposobu, aby upowszechnić czystki etniczne właśnie dlatego, że jest ona sprzeczna z porządkiem moralnym. W rzeczywistości żaden kraj na ziemi – nawet Izrael – nie może upowszechnić tej nikczemnej zasady.

Innymi słowy, jeśli inny kraj zastosuje ten system czystek etnicznych do Izraela, to społeczność żydowska natychmiast i słusznie krzyknie: “Antysemityzm”. Dlaczego więc Izrael nadal niszczy Palestyńczyków pod fałszywym pretekstem samoobrony? Dlaczego Gilad Sharon, syn premiera Izraela Ariela Szarona, musiał powiedzieć takie rzeczy jak: “Musimy zrównać z ziemią całe dzielnice w Gazie. Spłaszczyć całą Gazę”? [10] Gilad jednoznacznie oświadczył w 2012 roku:

“W Gazie nie powinno być elektryczności, benzyny ani poruszających się pojazdów, niczego. Wtedy naprawdę wezwaliby do zawieszenia broni. Gdyby tak się stało, obrazy z Gazy mogłyby być nieprzyjemne – ale zwycięstwo byłoby szybkie, a życie naszych żołnierzy i cywilów oszczędzone. Jeśli rząd nie będzie przygotowany do pójścia na całość, będzie to oznaczało ponowne zajęcie całej Strefy Gazy”. [11]

Czy możliwe jest uniwersalizowanie tej zasady?

Zróbmy tutaj eksperyment myślowy: załóżmy, że jakiś neonazista deklaruje, że “Zachód musi spłaszczyć całe dzielnice w Izraelu. Spłaszcz cały Izrael”. Czy nie byłoby to antysemickie? Czy Netanjahu nie ma historii okłamywania Zachodu, szczególnie w odniesieniu do irańskiej broni nuklearnej?

Netanjahu wyraźnie napisał w swojej książce z 1995 roku Fighting Terrorism:

Najlepsze szacunki w tym czasie stawiają Iran od trzech do pięciu lat od posiadania warunków wymaganych do niezależnej produkcji broni jądrowej. Po tym czasie irańska republika islamska będzie miała możliwość konstruowania broni atomowej bez importu materiałów lub technologii z zagranicy. [12]

Netanjahu nigdy nie cytował źródeł tego nadzwyczajnego twierdzenia. W rzeczywistości poważne udokumentowane relacje mówią nam zupełnie inną historię.

W każdym razie, ponad dwadzieścia lat później, Iran nadal nie ma bomby. W rzeczywistości wśród amerykańskiego i izraelskiego wywiadu panuje powszechna zgoda, że Iran porzucił swój program broni nuklearnej. [13] Czy Netanjahu zaczął ponownie myśleć o swoich nieustannych kłamstwach i fabrykacjach? Czy przeprosił świat za oczernianie Iranu? Czy słuchał szefa Sił Obronnych Izraela generała porucznika Benny’ego Gantza, który powiedział, że “irańskie przywództwo składa się z bardzo racjonalnych ludzi” i nie jest zainteresowane budowaniem broni jądrowej? [14]

Widzicie, ludzie tacy jak Netanjahu są niebezpieczni, ponieważ nie chcą podporządkować swojego politycznego apetytu praktycznemu rozsądkowi. Jest to jeden z powodów, dla których reakcje antyizraelskie są dość wszechobecne w wielu kręgach na Zachodzie i Bliskim Wschodzie. W rzeczywistości każdy rozsądny człowiek powinien mieć żal do każdego kraju, który dąży do czystki etnicznej, ponieważ jest egzystencjalnie nieznośny, intelektualnie odrażający i moralnie bezwartościowy.

To był kolejny powód, dla którego Chomeini był przeciwny “międzynarodowemu syjonizmowi”. Międzynarodowi syjoniści i czystki etniczne nie mają zamiaru trwać przez praktyczny rozum w politycznym wszechświecie.

W każdym razie proroctwo Chomeiniego powróciło z zemstą. Neokonserwatyści, którzy są przedstawicielami “Wielkiego Szatana”, zniszczyli Irak w 2003 roku, zniszczyli Afganistan, zniszczyli Libię, zamierzali zniszczyć Syrię. Dzięki Rosji i Iranowi Syria będzie się rozwijać i przetrwać. Syria nie będzie wyglądać jak Iran zgodnie z oczekiwaniami.

Putin skonfliktował grę neokonserwatystów, kiedy interweniował w Syrii. Nigdy nie byli w stanie wybaczyć mu tego niewybaczalnego grzechu. Nadal atakują Rosję za pomocą hollywoodzkich celebrytów i pionków, takich jak Morgan Freeman.

Jakie jest twoje zdanie na temat Drugiego Listu Najwyższego Przywódcy Iranu do Zachodniej Młodzieży, Marka Dankofa? Napisałeś artykuł na ten temat. Wciel te pomysły dla nas tutaj.

Mark Dankof: To dla mnie głęboki zaszczyt, że zostałem poproszony o oficjalną odpowiedź na Drugi List Najwyższego Przywódcy Iranu do Zachodniej Młodzieży, zatytułowany “Dzisiaj terroryzm jest naszym wspólnym wrogiem”.

Ta wiadomość jest jednym z dwóch najważniejszych artykułów, które przeczytałem w 2015 roku. Drugi to przedruk wywiadu Russia Insider z 1999 roku z rosyjskim działaczem na rzecz praw człowieka i uczonym Aleksandrem Zinowiewem (1922-2006). Przedruk nosi tytuł: “Koniec komunizmu oznaczał koniec demokracji na Zachodzie”. Oryginalny francuski utwór Figaro był znany jako “Zachód i Rosja – kontrolowana katastrofa”.

Zachęcam wszystkich do przeczytania wywiadu z Zinowiewem. Pomimo faktu, że jest uważany wraz z Sołżenicynem i Sacharowem za jednego z trzech najważniejszych rosyjskich myślicieli i działaczy na rzecz praw człowieka w 20 wieku, muszę wyznać, że nigdy wcześniej o nim nie słyszałem.

To może być mniej oskarżenie przeciwko mnie, niż przez dekadenckie i niekompetentne zachodnie media, które są bardziej zainteresowane relacjonowaniem National Football League, World Series i American Idol niż czymkolwiek o wiecznej lub transcendentnej wartości.

W związku z tym można tylko dziękować Bogu za fenomen alternatywnych mediów za pośrednictwem Internetu i mediów takich jak Press TV, Tasnim News Agency, Russia Today i Russia Insider, za danie tym, którzy tak pragną na Zachodzie, szansy na spotkanie z jednostkami i myśleniem o znaczeniu, a nie o małpich ofertach Hollywood, Fox Sports, i główne amerykańskie sieci informacyjne.

Szybkie zapoznanie się z wywiadem Zinowiewa ujawni, jak bardzo jego treść sprzed 16 lat pokrywa się z treścią ostatnich listów Najwyższego Przywódcy Iranu do Młodzieży Zachodniej. Widzimy tu odniesienia do “demokratycznego totalitaryzmu”, “społeczeństwa ponadrasowego”, “ponadnarodowych struktur i zaniku pluralizmu”, a wszystko to w służbie “rządu światowego”, który ma swoje podstawy w “Barbarzyństwie globalizacji, [które] przejawia się na wiele różnorodnych, niedopuszczalnych sposobów”.

Zinowiew zauważył w 1999 roku, że był świadkiem “bezprecedensowego rozpowszechniania kultu przemocy, seksu i pieniędzy” jako środka niszczenia kultur, społeczności, religii i rodzin poprzez toksyczną syntezę totalitarnej kontroli finansowej i “wszechmocnej siły militarnej”.

Do tego dodałbym dwa dodatkowe złe składniki: po pierwsze, docelowy cel indukowanej dekadencji seksualnej i perwersji, aby wytworzyć młode pokolenia bierności, duchowej erozji i obojętności na transcendentne wartości wieków.

Po drugie, należy dodać rewolucje technologiczne mojego życia, które sprawiły, że wprowadzenie krajowych państw policyjnych w służbie globalizmu w oparciu o “bezprecedensowe rozpowszechnianie kultu przemocy, seksu i pieniędzy” stało się obecnym i ciągłym rozwojem.

Jest to szczególnie prawdziwe w Stanach Zjednoczonych, jak opisałem w eseju, który mam nadzieję przeczyta każdy młody Irańczyk. W dużej mierze rozpaczałem nad tym, że amerykańska młodzież posłuchała mojego ostrzeżenia. Esej nosi tytuł “America, the Beautiful: Why We’re Finished”.

Jestem przekonany, że moje przemyślenia na ten temat jako Amerykanina w przeciwstawnym związku z ideologicznym totalitaryzmem globalistycznej/ syjonistycznej / Nowego Porządku Świata kierującej amerykańskim rządem, kartelem banków centralnych, mediami i kulturą, całkowicie przecinają się z tymi wyrażonymi przez Aleksandra Zinowiewa jako Rosjanina 16 lat temu i z tymi Najwyższego Przywódcy Iranu w jego Drugim Liście do Zachodniej Młodzieży.

Ajatollah Chamenei jest zarówno proroczy w tonie, jak i nienagannie dokładny w treści, kiedy zwraca się do zachodniej młodzieży ze swoimi nadziejami i obawami. Chce, aby zrozumieli, że terroryzm jest wspólnym wrogiem tych wszystkich, którzy są przyzwoitymi ludźmi i mężczyznami i kobietami dobrej woli.

Obejmuje to Najwyższego Przywódcę Iranu i ogromny procent narodu irańskiego, który doznał tego samego oczerniania skierowanego przeciwko Władimirowi Putinowi i narodowi rosyjskiemu, a także prezydentowi Assadowi i narodowi syryjskiemu w ostatnich miesiącach, przez machinę propagandową służącą Nowemu Porządkowi Świata i jego globalistycznym / syjonistycznym panom na Zachodzie ogólnie, a w szczególności w moim kraju.

Zauważam, że jest to to samo oczernianie skierowane przeciwko pokojowym amerykańskim dysydentom, którzy ryzykowali swoje rodziny, zawody i źródła utrzymania, aby publicznie sprzeciwić się agendzie i metodologii tych, którzy porwali Stany Zjednoczone i ukradli je przyzwoitym i w dużej mierze bezbronnym ludziom za mojego życia.

Skarby w liście Najwyższego Przywódcy Iranu są szczególnie potężne, gdy czyta się je w połączeniu z wcześniejszym świadectwem Aleksandra Zinowiewa dla narodu rosyjskiego i świata. Każde słowo i każde zdanie ajatollaha Chameneiego w tym manuskrypcie jest nasycone mocą, znaczeniem, miłością oraz proroczym świadectwem i ostrzeżeniem.

Najwyższy Przywódca przypomina nam o tym, co wszyscy Amerykanie, w tym kandydaci Republikanów i Partii Demokratycznej na prezydenta, muszą usłyszeć. Jego list do amerykańskiej młodzieży podkreśla, że na ziemi jest 1 1/2 miliarda muzułmanów, że świat islamski był kluczową ofiarą terroru i brutalności pod względem ich terytoriów, ilościowej ilości terroru, który został zadany na tych terytoriach i przez najdłuższy okres czasu.

Co więcej, ajatollah Chamenei podkreśla, że nie jest to przypadek, ale że “ta przemoc była wspierana przez pewne wielkie mocarstwa, różnymi metodami i skutecznymi środkami”. Świat rozumie dokładnie, o czym tu mowa: Stany Zjednoczone, napędzane przez syjonistycznych aktorów i interesy, dołączyły do Izraela, zachodnich bankierów centralnych, jego saudyjskich sojuszników petrodolarowych, GCC i Turcji, w rozwijaniu, finansowaniu, imporcie i dostarczaniu wojskowego i logistycznego wsparcia dla ISIS i wszystkich powiązanych wahabickich / takfiri ekstremistycznych organizacji działających w Syrii, Irak, Libia i inne kraje.

Teraz, gdy prezydent Putin zobowiązał rosyjskie wojsko do wspierania legalnego rządu Syrii, on i jego kraj są teraz atakowani przez te same diaboliczne siły i z identycznych powodów. Nielegalne sponsorowanie zamachu stanu w Kijowie na Ukrainie w lutym 2014 r. ilustruje to, podobnie jak niedawne zestrzelenie rosyjskiego SU-24 w syryjskiej przestrzeni powietrznej przez reżim Erdogana w Turcji, sojusznika NATO dokonującego od 1,5 do 3 milionów dolarów tajnych transakcji naftowych na czarnym rynku dziennie z ISIS i jego ropą skradzioną z Syrii i Iraku, ropa naftowa następnie pośredniczyła syjonistycznemu (reżimowi) wśród innych podmiotów. To jest zło.

Jest to również dwulicowe, jak mówi Najwyższy Przywódca. Jego definicja dwulicowości powinna być rozważana przez amerykańską młodzież i Amerykanów w ogóle, wszyscy są codziennie oszukiwani przez siły, które kontrolują ich rząd i ich establishmentowe media informacyjne. Ajatollah Chamenei zauważa, że ci, którzy mają najbardziej rozwinięte umiejętności w sztuce dwulicowości, “ukrywają długoterminowe cele i zdobią wrogie cele”.

Celem jest Rząd Światowy, jak powiedział nam Aleksander Zinowiew w 1999 roku. Możemy mówić o tym w kategoriach tego, co jest znane jako Nowy Porządek Świata. Ten Nowy Porządek Świata jest nierozerwalnie związany ze Światowym Syjonizmem i zachodnim monopolem i kartelem bankowości centralnej. Wykorzystuje sześć (6) metodologii, aby zniszczyć wszystko na drodze Bestii.

Są to wykorzystanie finansowego totalitaryzmu i szantażu, regularne rozmieszczanie agresji militarnej, stosowanie globalnych środków technicznych orwellowskiej inwigilacji, rozpowszechnianie fałszywych informacji za pośrednictwem syjonistycznych konglomeratów medialnych, szkolenie i finansowanie organizacji terrorystycznych w celu destabilizacji państw narodowych i ich infrastruktury, a także, co nie mniej ważne, dywersja, trywializacja i ostatecznie zniszczenie niezależnych kultur i ich zwolennicy. [15]

W przypadku kulturowej i moralnej działalności wywrotowej pragnę przedstawić to, co uważam za użyteczne wyjaśnienie zrozumiałej uwagi ajatollaha Chameneiego na temat “narzucenia kultury zachodniej” narodowi islamskiemu ogólnie, a narodowi irańskiemu w szczególności.

Faktem jest, że próba narzucenia obecnej kultury zachodniej narodom islamskim i Rosji jest tym samym procesem, który zniszczył starszą kulturę chrześcijańską w Europie i starszą kulturę chrześcijańską i tradycję konstytucyjną w Stanach Zjednoczonych w 20 wieku. Jest to kultura prawie wyłącznie napędzana przez syjonistycznych i żydowskich agentów i siły polityczne i kulturalne. [16]

Wiceprezydent Stanów Zjednoczonych, Joe Biden, przyznał to Jerusalem Post, kiedy mówił żarliwie o nieproporcjonalnej żydowskiej roli w ostatecznym zwycięstwie ruchu LGBT (lesbijek, gejów, biseksualistów, transseksualistów) w Ameryce 26 czerwca 2015 r., Kiedy Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych udzielił ostatecznej prawnej legitymizacji małżeństw homoseksualnych i lesbijskich w Ameryce. [17]

Odzwierciedla to udowodnioną nieproporcjonalną rolę żydowską i syjonistyczną w doprowadzeniu amerykańskiej kultury głównego nurtu do pełnej kulturowo marksistowskiej zgodności z hurtową akceptacją i wojowniczą promocją aborcji na żądanie, pornografii i hiper-seksualizacji amerykańskich filmów i telewizji wraz z każdą formą perwersji seksualnej w sprzeczności ze starszą chrześcijańską kulturą Zachodu. [18]

Każda młoda osoba w Ameryce, Iranie i innych krajach musi badać Szkołę Frankfurcką i jej Instytut Badań Społecznych. Doprowadzi to każdego, kto poszukuje prawdy, nie tylko w odniesieniu do sił stojących za tymi złymi przemianami, ale także do gry końcowej programu, która nie jest po prostu zyskiem finansowym dla zła, ale ukierunkowanym rozwojem całych populacji i społeczeństw, które stają się coraz bardziej dekadenckie, bardziej pasywne, mniej moralnie i intelektualnie ostre. [19]

To czyni ich niezdolnymi do zidentyfikowania tego, co dzieje się wokół nich i niezdolnymi do przeciwstawienia się Rządowi Światowemu, syjonizmowi i Nowemu Porządkowi Świata. Na Zachodzie opór może już nie być możliwy. Osobiście wierzę, że odrodzenie kultury prawosławnej w Rosji Putina i duchowa siła głównych narodów islamskich stanowi najlepszą i jedyną nadzieję na zniszczenie Bestii na całym świecie i zastąpienie jej odrodzeniem tradycyjnych państw narodowych, kultur, tradycyjnych struktur rodzinnych, moralności i duchowości.

Polecam kilka artykułów, które bardzo rzucają światło na to, co wydarzyło się w Stanach Zjednoczonych i na Zachodzie w niszczeniu ich starszych tradycji kulturowych i duchowych. To oświecenie ma kluczowe znaczenie dla ratowania młodych ludzi na całym świecie przed kulturową, moralną, duchową i wieczną śmiercią. Mam nadzieję, że zarówno amerykańska, jak i irańska młodzież przeczytają te posty i zastanowią się nad głębszym znaczeniem i implikacjami ich indywidualnego i zbiorowego świadectwa.

Zobacz esej mojego przyjaciela, Ibena Thranholma, w Russia Today zatytułowany “Rosja i Zachód zamieniły role duchowe i kulturowe”. Kolejna krytyczna lektura zarówno dla amerykańskiej, jak i irańskiej młodzieży przychodzi do nas w “Jenji Kohan and the Jewish Hyper-Sexualization of Western Culture” Brentona Sandersona dla Occidental Observer. Przyjrzyjmy się dodatkowo esejowi Roda Drehera w Time Magazine opublikowanym jako “Ortodoksyjni chrześcijanie muszą teraz nauczyć się żyć jako wygnańcy w naszym własnym kraju”.

Nie mogę zapobiec ani odwrócić sukcesu Nowego Porządku Świata w Stanach Zjednoczonych i Europie Zachodniej. Mam głęboką nadzieję i modlę się, aby moje bolesne i nieustanne spotkania z nawiedzającą tragedią moich osobistych doświadczeń w moim kraju w ciągu ostatniego półwiecza mogły uratować miliony innych dusz w innych krajach i kulturach, których własna przyszłość stoi obecnie na skraju przepaści.

W ostatecznym rozrachunku, prorocze ostrzeżenie i świadectwo Najwyższego Przywódcy Iranu, ajatollaha Chameneiego, może ostatecznie zostać ocenione jako jedna z najbardziej znaczących proklamacji 21 wieku, szczególnie w połączeniu z głosem Aleksandra Zinowiewa 16 lat temu. Sześć (6) metodologii Nowego Porządku Świata, które opisałem w moim dzisiejszym pokornym świadectwie dla młodych ludzi na całym świecie, podsumowuje naturę zagrożenia dla każdego mężczyzny, kobiety i dziecka na tej planecie.

Tak więc młodym z Iranu, Syrii, Rosji i każdej innej kultury i państwa narodowego na planecie Ziemia, kończę mówiąc to. Bądź na bieżąco. Bądź trzeźwy. Bądź czujny. Udzielajcie boskiego rozeznania. Bądź zrewitalizowany. I bądźcie gotowi do walki na każdym poziomie z każdym włóknem waszych istot w pokonaniu Bestii i jej Nowego Porządku Świata.

Wierzę, że jest to najlepsze zrozumienie Drugiego Listu Najwyższego Przywódcy Iranu do Zachodniej Młodzieży.

Ten artykuł został po raz pierwszy opublikowany jesienią 2017 roku.


 • [1] Zobacz Stephen Kinzer, All the Shah’s Men: An American Coup and the Roots of Middle East Terror (Hoboken, NJ: John Wiley & Sons, 2003 i 2008); Ervand Abrahamian, The Coup: 1953, the CIA, and the Roots of Modern U.S.-Iranian Relations (Nowy Jork: The New Press, 2015); Christopher de Bellaigue, Patriot of Persia: Muhammad Mossadegh and a Tragic Anglo-American Coup (Nowy Jork: Harper Perennial, 2012).
 • [2] Zobacz na przykład Nick Cullather, Secret History: The CIA’s Classified Account of Its Operations in Guatemala 1952-1954 (Stanford: Stanford University Press, 1999); Rebecca Gordon, Mainstreaming Torture: Ethical Approaches in the Post-9/11 United States (Nowy Jork: Oxford University Press, 2014); David Talbot, Diabelska szachownica: Allen Dulles, CIA i powstanie tajnego rządu Ameryki (Nowy Jork: Harper Perennial, 2015); Mike Lofgren, The Deep State: The Fall of the Constitution and the Rise of a Shadow Government (Nowy Jork: Penguin, 2016); Douglas Valentine, CIA jako przestępczość zorganizowana: jak nielegalne operacje korumpują Amerykę i świat (Atlanta: Clarity Press, 2017).
 • [3] Cytowane w E. Michael Jones, “The Great Satan and Me: Reflections on Iran and Postmodernism’s Faustian Pact”, Culture Wars, lipiec/sierpień 2015.
 • [4] Tamże.
 • [5] J. J. Goldberg, “A Major Jewish Philanthropist Just Published A Plan To Ethnically Cleanse Palestinians”, Forward, 18 września 2017 r.
 • [6] Tamże.
 • [7] Cytowane w Noga Tarnopolsky: “Netanjahu mówi, że Izrael nie wycofa się z żydowskich osiedli: ‘Jesteśmy tutaj, aby pozostać na zawsze'”, LA Times, 28 sierpnia 2017 r.; Roger Cohen, “Netanyahu’s No-State Solution”, NY Times, 8 września 2017 r.
 • [8] Charles Darwin, The Descent of Man and Selection in Relation to Sex (Nowy Jork: The Modern Library, 1936), str. 901.
 • [9] Gertrude Himmelfarb, Victorian Minds: A Study of Intellectuals in Crisis and Ideologies in Transition (Chicago: Ivan R. Dee, 1995), str. 318.
 • [10] Gilad Sharon, “A Decisive Conclusion is necessary”, Jerusalem Post, 18 listopada 2012 r.
 • [11] Tamże.
 • [12] Benjamin Netanjahu, Fighting Terrorism: How Democracies Can Defeat Domestic and International Terrorists (Nowy Jork: Farrar, Straus i Giroux, 1995), str. 121.
 • [13] “‘USA, Izrael zgadzają się, że Iran porzucił bombę nuklearną'”, Jerusalem Post, 18 marca 2012 r.; James Risen i Mark Marzetti, “U.S. Agencies See No Move by Iran to Build a Bomb”, NY Times, 24 lutego 2012 r.
 • [14] Julian Borger, “Israel army chief contradicts Netanyahu on Iran”, Guardian, 25 kwietnia 2012; “Izraelski dowódca wojskowy: Iran nie zdecyduje się na produkcję broni nuklearnej”, Guardian, 25 kwietnia 2012 r.
 • [15] Aby zapoznać się z historycznym studium na ten temat, zobacz E. Michael Jones, The Jewish Revolutionary Spirit and Its Impact on World History (South Bend: Fidelity Press, 2008).
 • [16] Żydowscy intelektualiści i akademicy pośrednio mówią to samo. Zobacz na przykład Yuri Slezkine, The Jewish Century (Princeton: Princeton University Press, 2004).
 • [17] “Wiceprezydent USA Biden wychwala żydowskie dążenie do praw gejów”, Jerusalem Post, 22 maja 2013 r.; zobacz także Rachel Weiner, “Biden: Jewish leaders helped gay marriage succeed”, Washington Post, 22 maja 2013 r.
 • [18] Zobacz na przykład Josh Lambert, Unclean Lips: Obscenity, Jews, and American Culture (Nowy Jork: New York University Press, 2014); Nathan Abrams, The New Jew in Film: Exploring Jewishness and Judaism in Contemporary Cinema (Piscataway, NJ: Rutgers University Press, 2012); Jay A. Gertsman, Bookleggers and Smuthounds: The Trade in Erotica, 1920-1940 (Filadelfia: University of Pennsylvania Press, 2002).
 • [19] Zobacz Thomas Wheatland, Szkoła Frankfurcka na wygnaniu (Minneapolis: University of Minnesota Press, 2009). Lars Rensmann z Uniwersytetu w Groningen w Holandii opublikował niedawno fałszywe badanie, w którym argumentował, że Szkoła Frankfurcka reagowała na antysemityzm w miejscach takich jak Niemcy. Lars Rensmann, The Politics of Unreason: The Frankfurt School and the Origins of Modern Antisemitism (Albany: State University of New York Press, 2017). Zupełnie niespójne. Albert S. Lindermann prawie na pewno miałby problemy z tą tezą. Albert S. Lindermann, Łzy Ezawa: współczesny antysemityzm i powstanie Żydów (Cambridge: Cambridge University Press, 1997). Żydowskie zachowanie, a nie nienawiść do Żydów, jest podstawową przyczyną antyżydowskich reakcji.

ŹRÓDŁOWeterani dzisiaj

Teraz, gdy prezydent Putin zobowiązał rosyjskie wojsko do wspierania legalnego rządu Syrii, on i jego kraj są teraz atakowani przez te same diaboliczne siły i z identycznych powodów.

Autor:

 Jonas E. Alexis, asystent redaktora

 –

13 września 2022 r

18094

21

Udostępnij

… złożyli Jonas E. Alexis i Mark Dankof

Mark Dankof jest byłym przewodniczącym 36. okręgu Partii Republikańskiej w hrabstwie King w Seattle. Był wybranym delegatem na Konwencje Republikańskie Stanu Teksas w 1994 i 1996 roku i wziął udział w wyścigu do Senatu Stanów Zjednoczonych w Delaware w 2000 roku jako nominowany kandydat Partii Konstytucyjnej przeciwko kandydatowi Demokratów Thomasowi Carperowi i republikaninowi Williamowi Rothowi.

Jonas E. Alexis: Ajatollah Chomeini nie wahał się nazwać Ameryki “Wielkim Szatanem” w 1979 roku. Powiedział, że “międzynarodowy syjonizm wykorzystuje Stany Zjednoczone do grabieży uciskanych ludzi na świecie”.

Chomeini wyartykułował termin “Wielki Szatan” głównie dlatego, że sam był świadkiem tego, co “międzynarodowy syjonizm” robił z kilkoma krajami na Bliskim Wschodzie i Na Zachodzie. Musimy pamiętać, że anglo-amerykański zamach stanu w Iranie miał miejsce w 1953 roku[1] i wydawało się, że potwierdził to, co mówił Chomeini. W rzeczywistości “międzynarodowy syjonizm” ma historię plądrowania “uciskanych ludzi na świecie”. [2]

“Nie ma przestępstwa, którego Ameryka nie popełni, aby utrzymać swoją polityczną, gospodarczą, kulturalną i militarną dominację w tych częściach świata, w których dominuje” – powiedział Chomeini. [3] “Za pomocą swoich ukrytych i zdradzieckich agentów [tj. neokonserwatystów i innych podżegaczy wojennych] wysysa krew bezbronnych ludzi, tak jakby tylko ona, wraz ze swoimi satelitami, miała prawo żyć na tym świecie. Iran próbował zerwać wszystkie swoje stosunki z tym Wielkim Szatanem i z tego powodu teraz znajduje narzucone mu wojny. [4]

To niewygodne, ale prawdziwe stwierdzenie jest nadal aktualne. System syjonistyczny, argumentował Chomeini, chce być wszędzie. Chce owinąć się wokół twarzy krajów na całym świecie i wyssać ich krew. Jeśli nadal uważasz, że nie jest to już dokładne, pomyśl jeszcze raz. J. J. Goldberg z Jewish Daily Forward opublikował artykuł zatytułowany “A Major Jewish Philanthropist Just Published A Plan To Ethnically Cleanse Palestinians”. Goldberg napisał:

Skrajnie prawicowa frakcja w izraelskiej koalicji rządzącej kierowanej przez Likud poparła plan aneksji przez Izrael całego Zachodniego Brzegu i zachęcenia palestyńskich mieszkańców do emigracji do sąsiednich krajów arabskich. Plan pozwoliłby Palestyńczykom, którzy dobrowolnie porzucili wszystkie “aspiracje narodowe”, pozostać, przyznając im ograniczony samorząd miejski, ale bez izraelskiego obywatelstwa lub praw wyborczych w Knesecie. [5]

Goldberg komentuje:

“Nie popełnijcie błędu – ten plan sprowadza się do niezbyt subtelnej formy czystki etnicznej. Stawia Palestyńczyków przed wyborem nie do utrzymania: opuścić dom lub zostać pozbawionym podstawowych praw obywatelskich, być może na zawsze.

Pomimo (lub z powodu) swojego drakońskiego charakteru, plan został przyjęty jednogłośnie na konwencji 12 września partii Zjednoczenie Narodowe-Tekuma, która posiada dwa miejsca w Knesecie jako młodszy partner w religijno-nacjonalistycznym bloku Żydowski Dom. Przywódca Związku Narodowego Uri Ariel pełni funkcję ministra rolnictwa w gabinecie Benjamina Netanjahu. Inny członek Knesetu, Bezalel Smotrich, jest autorem planu aneksji. [6]

Benjamin Netanjahu oczywiście zgodził się z tym planem, w przeciwnym razie odrzuciłby go całkowicie. Niedawno powiedział w innym miejscu: “Jesteśmy tutaj, aby pozostać na zawsze. Nie będzie już więcej wykorzeniania osiedli w ziemi Izraela. To jest dziedzictwo naszych przodków. To jest nasza ziemia”. [7]

Czy syjonistyczne media kiedykolwiek omówią ten diaboliczny plan w najbliższym czasie, aby Ameryka poznała prawdziwy kolor Izraela? Czy poproszą izraelski reżim o powstrzymanie się od realizacji tego planu? A może utrzymają Amerykanów w uległości i będą nazywać krytyków antysemitami za kwestionowanie tego planu?

Chomeini okazał się prorokiem. Był na celowniku. Ale nie był przeciwko przyzwoitym Amerykanom, którzy byli manipulowani przez syjonistyczny system, który zawsze faworyzuje Izrael ponad prawem międzynarodowym i rozumem. John Adams słusznie powiedział, że “nie mamy Konstytucji, która funkcjonuje bez moralnego narodu”.

Adams argumentował tutaj zasadniczo, że moralność, która jest innym słowem ze względu praktycznego, jest podstawą, na której powinien opierać się dyskurs polityczny i narodowy. Jeśli zabierzesz praktyczny rozum, to niezmiennie przyjmujesz chaos w krajobrazie politycznym. Arystoteles, jak wielokrotnie wskazywaliśmy w przeszłości, widział prawie to samo, a nawet nazwał rozum praktyczny “praktyczną mądrością”. Edmund Burke również to rozumiał i był to jeden z powodów, dla których sam Kant wyartykułował imperatyw kategoryczny.

Imperatyw kategoryczny stwierdza prostym językiem: “Działaj tylko zgodnie z tą maksymą, dzięki której możesz jednocześnie chcieć, aby stało się to prawem uniwersalnym”. Kant nieubłaganie pożyczał od człowieka, który powiedział, że powinniśmy “czynić innym to, co chciałbyś, aby ci robili”. Kant wiedział o tym bardzo dobrze i doszedł do wniosku, że jego idee tutaj nie są tak naprawdę nowe. Ale to Kant przywrócił poważną metafizykę zachodowi, kiedy został porzucony przez ludzi takich jak David Hume. Darwin odebrał rozum praktyczny jego intelektualnej i politycznej matrycy i zastąpił, no cóż, “przetrwanie najsilniejszych”. To dlatego w swoim Zstąpieniu człowieka powiedział całkiem wyraźnie:

“Budujemy przytułki dla, okaleczonych i chorych; ustanawiamy prawa ubogich; a nasi medycy dokładają wszelkich starań, aby ratować życie każdego z nich do ostatniej chwili… W ten sposób słabi członkowie cywilizowanych społeczeństw propagują swój rodzaj. Nikt, kto zajmował się hodowlą zwierząt domowych, nie będzie wątpił, że musi to być bardzo szkodliwe dla rasy ludzkiej. [8]

Według Darwina cywilizowane społeczeństwa nie mogą pozwolić, aby “” i “okaleczeni” przetrwali. Należy je wyeliminować. Przetrwanie najsilniejszych, jak to stanowczo postulował, jest podstawowym prawem, na którym opiera się wszechświat. Nie ma metafizycznych telos; istnieje tylko konflikt – konkurencja międzygatunkowa i konkurencja międzygatunkowa.[9] W tym sensie słabi, “”, jak ujął to sam Darwin, muszą zostać wyeliminowani, ponieważ nie przyczyniają się do społeczeństwa jako całości.

Ponownie, nie ma sposobu, aby w ogóle uniwersalizować tę darwinowską zasadę. Sam Darwin wiedział, że jego teoria doprowadziła do moralnego i intelektualnego samobójstwa. W rzeczywistości można powiedzieć, że odkąd przedstawił tę śmieszną teorię, jego intelektualne dzieci żyły w rażącej sprzeczności. Nawet do dnia dzisiejszego nikt nigdy nie był w stanie użyć Darwina do ataku na syjonizm w logicznie spójny sposób. Obecnie piszę krytykę nowej książki Kevina MacDonalda – Individualism and the Western Liberal Tradition: Evolutionary Origins, History, and Prospects for the Future – i te kwestie zostaną dokładnie omówione.

W każdym razie praktyczne zastosowanie imperatywu kategorycznego jest dość głębokie: nie ma sposobu, aby upowszechnić czystki etniczne właśnie dlatego, że jest ona sprzeczna z porządkiem moralnym. W rzeczywistości żaden kraj na ziemi – nawet Izrael – nie może upowszechnić tej nikczemnej zasady.

Innymi słowy, jeśli inny kraj zastosuje ten system czystek etnicznych do Izraela, to społeczność żydowska natychmiast i słusznie krzyknie: “Antysemityzm”. Dlaczego więc Izrael nadal niszczy Palestyńczyków pod fałszywym pretekstem samoobrony? Dlaczego Gilad Sharon, syn premiera Izraela Ariela Szarona, musiał powiedzieć takie rzeczy jak: “Musimy zrównać z ziemią całe dzielnice w Gazie. Spłaszczyć całą Gazę”? [10] Gilad jednoznacznie oświadczył w 2012 roku:

“W Gazie nie powinno być elektryczności, benzyny ani poruszających się pojazdów, niczego. Wtedy naprawdę wezwaliby do zawieszenia broni. Gdyby tak się stało, obrazy z Gazy mogłyby być nieprzyjemne – ale zwycięstwo byłoby szybkie, a życie naszych żołnierzy i cywilów oszczędzone. Jeśli rząd nie będzie przygotowany do pójścia na całość, będzie to oznaczało ponowne zajęcie całej Strefy Gazy”. [11]

Czy możliwe jest uniwersalizowanie tej zasady?

Zróbmy tutaj eksperyment myślowy: załóżmy, że jakiś neonazista deklaruje, że “Zachód musi spłaszczyć całe dzielnice w Izraelu. Spłaszcz cały Izrael”. Czy nie byłoby to antysemickie? Czy Netanjahu nie ma historii okłamywania Zachodu, szczególnie w odniesieniu do irańskiej broni nuklearnej?

Netanjahu wyraźnie napisał w swojej książce z 1995 roku Fighting Terrorism:

Najlepsze szacunki w tym czasie stawiają Iran od trzech do pięciu lat od posiadania warunków wymaganych do niezależnej produkcji broni jądrowej. Po tym czasie irańska republika islamska będzie miała możliwość konstruowania broni atomowej bez importu materiałów lub technologii z zagranicy. [12]

Netanjahu nigdy nie cytował źródeł tego nadzwyczajnego twierdzenia. W rzeczywistości poważne udokumentowane relacje mówią nam zupełnie inną historię.

W każdym razie, ponad dwadzieścia lat później, Iran nadal nie ma bomby. W rzeczywistości wśród amerykańskiego i izraelskiego wywiadu panuje powszechna zgoda, że Iran porzucił swój program broni nuklearnej. [13] Czy Netanjahu zaczął ponownie myśleć o swoich nieustannych kłamstwach i fabrykacjach? Czy przeprosił świat za oczernianie Iranu? Czy słuchał szefa Sił Obronnych Izraela generała porucznika Benny’ego Gantza, który powiedział, że “irańskie przywództwo składa się z bardzo racjonalnych ludzi” i nie jest zainteresowane budowaniem broni jądrowej? [14]

Widzicie, ludzie tacy jak Netanjahu są niebezpieczni, ponieważ nie chcą podporządkować swojego politycznego apetytu praktycznemu rozsądkowi. Jest to jeden z powodów, dla których reakcje antyizraelskie są dość wszechobecne w wielu kręgach na Zachodzie i Bliskim Wschodzie. W rzeczywistości każdy rozsądny człowiek powinien mieć żal do każdego kraju, który dąży do czystki etnicznej, ponieważ jest egzystencjalnie nieznośny, intelektualnie odrażający i moralnie bezwartościowy.

To był kolejny powód, dla którego Chomeini był przeciwny “międzynarodowemu syjonizmowi”. Międzynarodowi syjoniści i czystki etniczne nie mają zamiaru trwać przez praktyczny rozum w politycznym wszechświecie.

W każdym razie proroctwo Chomeiniego powróciło z zemstą. Neokonserwatyści, którzy są przedstawicielami “Wielkiego Szatana”, zniszczyli Irak w 2003 roku, zniszczyli Afganistan, zniszczyli Libię, zamierzali zniszczyć Syrię. Dzięki Rosji i Iranowi Syria będzie się rozwijać i przetrwać. Syria nie będzie wyglądać jak Iran zgodnie z oczekiwaniami.

Putin skonfliktował grę neokonserwatystów, kiedy interweniował w Syrii. Nigdy nie byli w stanie wybaczyć mu tego niewybaczalnego grzechu. Nadal atakują Rosję za pomocą hollywoodzkich celebrytów i pionków, takich jak Morgan Freeman.

Jakie jest twoje zdanie na temat Drugiego Listu Najwyższego Przywódcy Iranu do Zachodniej Młodzieży, Marka Dankofa? Napisałeś artykuł na ten temat. Wciel te pomysły dla nas tutaj.

Mark Dankof: To dla mnie głęboki zaszczyt, że zostałem poproszony o oficjalną odpowiedź na Drugi List Najwyższego Przywódcy Iranu do Zachodniej Młodzieży, zatytułowany “Dzisiaj terroryzm jest naszym wspólnym wrogiem”.

Ta wiadomość jest jednym z dwóch najważniejszych artykułów, które przeczytałem w 2015 roku. Drugi to przedruk wywiadu Russia Insider z 1999 roku z rosyjskim działaczem na rzecz praw człowieka i uczonym Aleksandrem Zinowiewem (1922-2006). Przedruk nosi tytuł: “Koniec komunizmu oznaczał koniec demokracji na Zachodzie”. Oryginalny francuski utwór Figaro był znany jako “Zachód i Rosja – kontrolowana katastrofa”.

Zachęcam wszystkich do przeczytania wywiadu z Zinowiewem. Pomimo faktu, że jest uważany wraz z Sołżenicynem i Sacharowem za jednego z trzech najważniejszych rosyjskich myślicieli i działaczy na rzecz praw człowieka w 20 wieku, muszę wyznać, że nigdy wcześniej o nim nie słyszałem.

To może być mniej oskarżenie przeciwko mnie, niż przez dekadenckie i niekompetentne zachodnie media, które są bardziej zainteresowane relacjonowaniem National Football League, World Series i American Idol niż czymkolwiek o wiecznej lub transcendentnej wartości.

W związku z tym można tylko dziękować Bogu za fenomen alternatywnych mediów za pośrednictwem Internetu i mediów takich jak Press TV, Tasnim News Agency, Russia Today i Russia Insider, za danie tym, którzy tak pragną na Zachodzie, szansy na spotkanie z jednostkami i myśleniem o znaczeniu, a nie o małpich ofertach Hollywood, Fox Sports, i główne amerykańskie sieci informacyjne.

Szybkie zapoznanie się z wywiadem Zinowiewa ujawni, jak bardzo jego treść sprzed 16 lat pokrywa się z treścią ostatnich listów Najwyższego Przywódcy Iranu do Młodzieży Zachodniej. Widzimy tu odniesienia do “demokratycznego totalitaryzmu”, “społeczeństwa ponadrasowego”, “ponadnarodowych struktur i zaniku pluralizmu”, a wszystko to w służbie “rządu światowego”, który ma swoje podstawy w “Barbarzyństwie globalizacji, [które] przejawia się na wiele różnorodnych, niedopuszczalnych sposobów”.

Zinowiew zauważył w 1999 roku, że był świadkiem “bezprecedensowego rozpowszechniania kultu przemocy, seksu i pieniędzy” jako środka niszczenia kultur, społeczności, religii i rodzin poprzez toksyczną syntezę totalitarnej kontroli finansowej i “wszechmocnej siły militarnej”.

Do tego dodałbym dwa dodatkowe złe składniki: po pierwsze, docelowy cel indukowanej dekadencji seksualnej i perwersji, aby wytworzyć młode pokolenia bierności, duchowej erozji i obojętności na transcendentne wartości wieków.

Po drugie, należy dodać rewolucje technologiczne mojego życia, które sprawiły, że wprowadzenie krajowych państw policyjnych w służbie globalizmu w oparciu o “bezprecedensowe rozpowszechnianie kultu przemocy, seksu i pieniędzy” stało się obecnym i ciągłym rozwojem.

Jest to szczególnie prawdziwe w Stanach Zjednoczonych, jak opisałem w eseju, który mam nadzieję przeczyta każdy młody Irańczyk. W dużej mierze rozpaczałem nad tym, że amerykańska młodzież posłuchała mojego ostrzeżenia. Esej nosi tytuł “America, the Beautiful: Why We’re Finished”.

Jestem przekonany, że moje przemyślenia na ten temat jako Amerykanina w przeciwstawnym związku z ideologicznym totalitaryzmem globalistycznej/ syjonistycznej / Nowego Porządku Świata kierującej amerykańskim rządem, kartelem banków centralnych, mediami i kulturą, całkowicie przecinają się z tymi wyrażonymi przez Aleksandra Zinowiewa jako Rosjanina 16 lat temu i z tymi Najwyższego Przywódcy Iranu w jego Drugim Liście do Zachodniej Młodzieży.

Ajatollah Chamenei jest zarówno proroczy w tonie, jak i nienagannie dokładny w treści, kiedy zwraca się do zachodniej młodzieży ze swoimi nadziejami i obawami. Chce, aby zrozumieli, że terroryzm jest wspólnym wrogiem tych wszystkich, którzy są przyzwoitymi ludźmi i mężczyznami i kobietami dobrej woli.

Obejmuje to Najwyższego Przywódcę Iranu i ogromny procent narodu irańskiego, który doznał tego samego oczerniania skierowanego przeciwko Władimirowi Putinowi i narodowi rosyjskiemu, a także prezydentowi Assadowi i narodowi syryjskiemu w ostatnich miesiącach, przez machinę propagandową służącą Nowemu Porządkowi Świata i jego globalistycznym / syjonistycznym panom na Zachodzie ogólnie, a w szczególności w moim kraju.

Zauważam, że jest to to samo oczernianie skierowane przeciwko pokojowym amerykańskim dysydentom, którzy ryzykowali swoje rodziny, zawody i źródła utrzymania, aby publicznie sprzeciwić się agendzie i metodologii tych, którzy porwali Stany Zjednoczone i ukradli je przyzwoitym i w dużej mierze bezbronnym ludziom za mojego życia.

Skarby w liście Najwyższego Przywódcy Iranu są szczególnie potężne, gdy czyta się je w połączeniu z wcześniejszym świadectwem Aleksandra Zinowiewa dla narodu rosyjskiego i świata. Każde słowo i każde zdanie ajatollaha Chameneiego w tym manuskrypcie jest nasycone mocą, znaczeniem, miłością oraz proroczym świadectwem i ostrzeżeniem.

Najwyższy Przywódca przypomina nam o tym, co wszyscy Amerykanie, w tym kandydaci Republikanów i Partii Demokratycznej na prezydenta, muszą usłyszeć. Jego list do amerykańskiej młodzieży podkreśla, że na ziemi jest 1 1/2 miliarda muzułmanów, że świat islamski był kluczową ofiarą terroru i brutalności pod względem ich terytoriów, ilościowej ilości terroru, który został zadany na tych terytoriach i przez najdłuższy okres czasu.

Co więcej, ajatollah Chamenei podkreśla, że nie jest to przypadek, ale że “ta przemoc była wspierana przez pewne wielkie mocarstwa, różnymi metodami i skutecznymi środkami”. Świat rozumie dokładnie, o czym tu mowa: Stany Zjednoczone, napędzane przez syjonistycznych aktorów i interesy, dołączyły do Izraela, zachodnich bankierów centralnych, jego saudyjskich sojuszników petrodolarowych, GCC i Turcji, w rozwijaniu, finansowaniu, imporcie i dostarczaniu wojskowego i logistycznego wsparcia dla ISIS i wszystkich powiązanych wahabickich / takfiri ekstremistycznych organizacji działających w Syrii, Irak, Libia i inne kraje.

Teraz, gdy prezydent Putin zobowiązał rosyjskie wojsko do wspierania legalnego rządu Syrii, on i jego kraj są teraz atakowani przez te same diaboliczne siły i z identycznych powodów. Nielegalne sponsorowanie zamachu stanu w Kijowie na Ukrainie w lutym 2014 r. ilustruje to, podobnie jak niedawne zestrzelenie rosyjskiego SU-24 w syryjskiej przestrzeni powietrznej przez reżim Erdogana w Turcji, sojusznika NATO dokonującego od 1,5 do 3 milionów dolarów tajnych transakcji naftowych na czarnym rynku dziennie z ISIS i jego ropą skradzioną z Syrii i Iraku, ropa naftowa następnie pośredniczyła syjonistycznemu (reżimowi) wśród innych podmiotów. To jest zło.

Jest to również dwulicowe, jak mówi Najwyższy Przywódca. Jego definicja dwulicowości powinna być rozważana przez amerykańską młodzież i Amerykanów w ogóle, wszyscy są codziennie oszukiwani przez siły, które kontrolują ich rząd i ich establishmentowe media informacyjne. Ajatollah Chamenei zauważa, że ci, którzy mają najbardziej rozwinięte umiejętności w sztuce dwulicowości, “ukrywają długoterminowe cele i zdobią wrogie cele”.

Celem jest Rząd Światowy, jak powiedział nam Aleksander Zinowiew w 1999 roku. Możemy mówić o tym w kategoriach tego, co jest znane jako Nowy Porządek Świata. Ten Nowy Porządek Świata jest nierozerwalnie związany ze Światowym Syjonizmem i zachodnim monopolem i kartelem bankowości centralnej. Wykorzystuje sześć (6) metodologii, aby zniszczyć wszystko na drodze Bestii.

Są to wykorzystanie finansowego totalitaryzmu i szantażu, regularne rozmieszczanie agresji militarnej, stosowanie globalnych środków technicznych orwellowskiej inwigilacji, rozpowszechnianie fałszywych informacji za pośrednictwem syjonistycznych konglomeratów medialnych, szkolenie i finansowanie organizacji terrorystycznych w celu destabilizacji państw narodowych i ich infrastruktury, a także, co nie mniej ważne, dywersja, trywializacja i ostatecznie zniszczenie niezależnych kultur i ich zwolennicy. [15]

W przypadku kulturowej i moralnej działalności wywrotowej pragnę przedstawić to, co uważam za użyteczne wyjaśnienie zrozumiałej uwagi ajatollaha Chameneiego na temat “narzucenia kultury zachodniej” narodowi islamskiemu ogólnie, a narodowi irańskiemu w szczególności.

Faktem jest, że próba narzucenia obecnej kultury zachodniej narodom islamskim i Rosji jest tym samym procesem, który zniszczył starszą kulturę chrześcijańską w Europie i starszą kulturę chrześcijańską i tradycję konstytucyjną w Stanach Zjednoczonych w 20 wieku. Jest to kultura prawie wyłącznie napędzana przez syjonistycznych i żydowskich agentów i siły polityczne i kulturalne. [16]

Wiceprezydent Stanów Zjednoczonych, Joe Biden, przyznał to Jerusalem Post, kiedy mówił żarliwie o nieproporcjonalnej żydowskiej roli w ostatecznym zwycięstwie ruchu LGBT (lesbijek, gejów, biseksualistów, transseksualistów) w Ameryce 26 czerwca 2015 r., Kiedy Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych udzielił ostatecznej prawnej legitymizacji małżeństw homoseksualnych i lesbijskich w Ameryce. [17]

Odzwierciedla to udowodnioną nieproporcjonalną rolę żydowską i syjonistyczną w doprowadzeniu amerykańskiej kultury głównego nurtu do pełnej kulturowo marksistowskiej zgodności z hurtową akceptacją i wojowniczą promocją aborcji na żądanie, pornografii i hiper-seksualizacji amerykańskich filmów i telewizji wraz z każdą formą perwersji seksualnej w sprzeczności ze starszą chrześcijańską kulturą Zachodu. [18]

Każda młoda osoba w Ameryce, Iranie i innych krajach musi badać Szkołę Frankfurcką i jej Instytut Badań Społecznych. Doprowadzi to każdego, kto poszukuje prawdy, nie tylko w odniesieniu do sił stojących za tymi złymi przemianami, ale także do gry końcowej programu, która nie jest po prostu zyskiem finansowym dla zła, ale ukierunkowanym rozwojem całych populacji i społeczeństw, które stają się coraz bardziej dekadenckie, bardziej pasywne, mniej moralnie i intelektualnie ostre. [19]

To czyni ich niezdolnymi do zidentyfikowania tego, co dzieje się wokół nich i niezdolnymi do przeciwstawienia się Rządowi Światowemu, syjonizmowi i Nowemu Porządkowi Świata. Na Zachodzie opór może już nie być możliwy. Osobiście wierzę, że odrodzenie kultury prawosławnej w Rosji Putina i duchowa siła głównych narodów islamskich stanowi najlepszą i jedyną nadzieję na zniszczenie Bestii na całym świecie i zastąpienie jej odrodzeniem tradycyjnych państw narodowych, kultur, tradycyjnych struktur rodzinnych, moralności i duchowości.

Polecam kilka artykułów, które bardzo rzucają światło na to, co wydarzyło się w Stanach Zjednoczonych i na Zachodzie w niszczeniu ich starszych tradycji kulturowych i duchowych. To oświecenie ma kluczowe znaczenie dla ratowania młodych ludzi na całym świecie przed kulturową, moralną, duchową i wieczną śmiercią. Mam nadzieję, że zarówno amerykańska, jak i irańska młodzież przeczytają te posty i zastanowią się nad głębszym znaczeniem i implikacjami ich indywidualnego i zbiorowego świadectwa.

Zobacz esej mojego przyjaciela, Ibena Thranholma, w Russia Today zatytułowany “Rosja i Zachód zamieniły role duchowe i kulturowe”. Kolejna krytyczna lektura zarówno dla amerykańskiej, jak i irańskiej młodzieży przychodzi do nas w “Jenji Kohan and the Jewish Hyper-Sexualization of Western Culture” Brentona Sandersona dla Occidental Observer. Przyjrzyjmy się dodatkowo esejowi Roda Drehera w Time Magazine opublikowanym jako “Ortodoksyjni chrześcijanie muszą teraz nauczyć się żyć jako wygnańcy w naszym własnym kraju”.

Nie mogę zapobiec ani odwrócić sukcesu Nowego Porządku Świata w Stanach Zjednoczonych i Europie Zachodniej. Mam głęboką nadzieję i modlę się, aby moje bolesne i nieustanne spotkania z nawiedzającą tragedią moich osobistych doświadczeń w moim kraju w ciągu ostatniego półwiecza mogły uratować miliony innych dusz w innych krajach i kulturach, których własna przyszłość stoi obecnie na skraju przepaści.

W ostatecznym rozrachunku, prorocze ostrzeżenie i świadectwo Najwyższego Przywódcy Iranu, ajatollaha Chameneiego, może ostatecznie zostać ocenione jako jedna z najbardziej znaczących proklamacji 21 wieku, szczególnie w połączeniu z głosem Aleksandra Zinowiewa 16 lat temu. Sześć (6) metodologii Nowego Porządku Świata, które opisałem w moim dzisiejszym pokornym świadectwie dla młodych ludzi na całym świecie, podsumowuje naturę zagrożenia dla każdego mężczyzny, kobiety i dziecka na tej planecie.

Tak więc młodym z Iranu, Syrii, Rosji i każdej innej kultury i państwa narodowego na planecie Ziemia, kończę mówiąc to. Bądź na bieżąco. Bądź trzeźwy. Bądź czujny. Udzielajcie boskiego rozeznania. Bądź zrewitalizowany. I bądźcie gotowi do walki na każdym poziomie z każdym włóknem waszych istot w pokonaniu Bestii i jej Nowego Porządku Świata.

Wierzę, że jest to najlepsze zrozumienie Drugiego Listu Najwyższego Przywódcy Iranu do Zachodniej Młodzieży.

Ten artykuł został po raz pierwszy opublikowany jesienią 2017 roku.


 • [1] Zobacz Stephen Kinzer, All the Shah’s Men: An American Coup and the Roots of Middle East Terror (Hoboken, NJ: John Wiley & Sons, 2003 i 2008); Ervand Abrahamian, The Coup: 1953, the CIA, and the Roots of Modern U.S.-Iranian Relations (Nowy Jork: The New Press, 2015); Christopher de Bellaigue, Patriot of Persia: Muhammad Mossadegh and a Tragic Anglo-American Coup (Nowy Jork: Harper Perennial, 2012).
 • [2] Zobacz na przykład Nick Cullather, Secret History: The CIA’s Classified Account of Its Operations in Guatemala 1952-1954 (Stanford: Stanford University Press, 1999); Rebecca Gordon, Mainstreaming Torture: Ethical Approaches in the Post-9/11 United States (Nowy Jork: Oxford University Press, 2014); David Talbot, Diabelska szachownica: Allen Dulles, CIA i powstanie tajnego rządu Ameryki (Nowy Jork: Harper Perennial, 2015); Mike Lofgren, The Deep State: The Fall of the Constitution and the Rise of a Shadow Government (Nowy Jork: Penguin, 2016); Douglas Valentine, CIA jako przestępczość zorganizowana: jak nielegalne operacje korumpują Amerykę i świat (Atlanta: Clarity Press, 2017).
 • [3] Cytowane w E. Michael Jones, “The Great Satan and Me: Reflections on Iran and Postmodernism’s Faustian Pact”, Culture Wars, lipiec/sierpień 2015.
 • [4] Tamże.
 • [5] J. J. Goldberg, “A Major Jewish Philanthropist Just Published A Plan To Ethnically Cleanse Palestinians”, Forward, 18 września 2017 r.
 • [6] Tamże.
 • [7] Cytowane w Noga Tarnopolsky: “Netanjahu mówi, że Izrael nie wycofa się z żydowskich osiedli: ‘Jesteśmy tutaj, aby pozostać na zawsze'”, LA Times, 28 sierpnia 2017 r.; Roger Cohen, “Netanyahu’s No-State Solution”, NY Times, 8 września 2017 r.
 • [8] Charles Darwin, The Descent of Man and Selection in Relation to Sex (Nowy Jork: The Modern Library, 1936), str. 901.
 • [9] Gertrude Himmelfarb, Victorian Minds: A Study of Intellectuals in Crisis and Ideologies in Transition (Chicago: Ivan R. Dee, 1995), str. 318.
 • [10] Gilad Sharon, “A Decisive Conclusion is necessary”, Jerusalem Post, 18 listopada 2012 r.
 • [11] Tamże.
 • [12] Benjamin Netanjahu, Fighting Terrorism: How Democracies Can Defeat Domestic and International Terrorists (Nowy Jork: Farrar, Straus i Giroux, 1995), str. 121.
 • [13] “‘USA, Izrael zgadzają się, że Iran porzucił bombę nuklearną'”, Jerusalem Post, 18 marca 2012 r.; James Risen i Mark Marzetti, “U.S. Agencies See No Move by Iran to Build a Bomb”, NY Times, 24 lutego 2012 r.
 • [14] Julian Borger, “Israel army chief contradicts Netanyahu on Iran”, Guardian, 25 kwietnia 2012; “Izraelski dowódca wojskowy: Iran nie zdecyduje się na produkcję broni nuklearnej”, Guardian, 25 kwietnia 2012 r.
 • [15] Aby zapoznać się z historycznym studium na ten temat, zobacz E. Michael Jones, The Jewish Revolutionary Spirit and Its Impact on World History (South Bend: Fidelity Press, 2008).
 • [16] Żydowscy intelektualiści i akademicy pośrednio mówią to samo. Zobacz na przykład Yuri Slezkine, The Jewish Century (Princeton: Princeton University Press, 2004).
 • [17] “Wiceprezydent USA Biden wychwala żydowskie dążenie do praw gejów”, Jerusalem Post, 22 maja 2013 r.; zobacz także Rachel Weiner, “Biden: Jewish leaders helped gay marriage succeed”, Washington Post, 22 maja 2013 r.
 • [18] Zobacz na przykład Josh Lambert, Unclean Lips: Obscenity, Jews, and American Culture (Nowy Jork: New York University Press, 2014); Nathan Abrams, The New Jew in Film: Exploring Jewishness and Judaism in Contemporary Cinema (Piscataway, NJ: Rutgers University Press, 2012); Jay A. Gertsman, Bookleggers and Smuthounds: The Trade in Erotica, 1920-1940 (Filadelfia: University of Pennsylvania Press, 2002).
 • [19] Zobacz Thomas Wheatland, Szkoła Frankfurcka na wygnaniu (Minneapolis: University of Minnesota Press, 2009). Lars Rensmann z Uniwersytetu w Groningen w Holandii opublikował niedawno fałszywe badanie, w którym argumentował, że Szkoła Frankfurcka reagowała na antysemityzm w miejscach takich jak Niemcy. Lars Rensmann, The Politics of Unreason: The Frankfurt School and the Origins of Modern Antisemitism (Albany: State University of New York Press, 2017). Zupełnie niespójne. Albert S. Lindermann prawie na pewno miałby problemy z tą tezą. Albert S. Lindermann, Łzy Ezawa: współczesny antysemityzm i powstanie Żydów (Cambridge: Cambridge University Press, 1997). Żydowskie zachowanie, a nie nienawiść do Żydów, jest podstawową przyczyną antyżydowskich reakcji.

ŹRÓDŁO Weterani dzisiaj

Wypowiedz się