Zdecydowana większość farmakologii, psychiatrii, nauki o szczepionkach i opublikowanych badań naukowych w innych dziedzinach jest kompletnym oszustwem

Skopiuj adres URL18CWIDOKI

Zdjęcie: Zdecydowana większość farmakologii, psychiatrii, nauki o szczepionkach i opublikowanych badań jest kompletnym oszustwem

(Wiadomości naturalne) Większość opublikowanych badań jest kompletnym oszustwem, a każda dziedzina nauki jest zdominowana przez oszustów, oszustów i fałszerzy, którzy fabrykują badania, aby zebrać pieniądze z dotacji rządowych, jednocześnie forsując fałszywe narracje.

– Dekady badań nad chorobą Alzheimera okazały się być FAKED (patrz poniżej).
– Badania nad antydepresyjną “serotoniną” były fałszywe (patrz poniżej).
NASA forsuje więcej fałszywej nauki, twierdząc, że wysyła helikoptery na Marsa (planetę praktycznie bez atmosfery), aby transportować skały przez marsjańskie równiny (patrz poniżej).
– Teorie ekonomiczne popychające MMT są sfałszowane i zakorzenione w kompletnych bzdurach.
Klimatyczna “nauka” jest kompletnym fikcyjnym OSZUSTWEM zakorzenionym w absurdalnej idei, że dwutlenek węgla jest “zanieczyszczeniem”, które zabija zielone rośliny (w rzeczywistości jest niezbędne do fotosyntezy).
Nauka o szczepionkach to nic innego jak OSZUSTWO, popychanie niebezpiecznych, śmiertelnych eksperymentalnych zastrzyków, których nawet nie udają, że odniosły sukces w długoterminowych badaniach klinicznych wykazujących bezpieczeństwo i skuteczność.

Dziesięciolecia badań nad chorobą Alzheimera są obecnie kwestionowane, ponieważ okazuje się, że naukowcy fotografują białka amyloidowe, aby wyglądało na to, że białka te powodują chorobę Alzheimera.

Dlaczego sfałszowali zdjęcia? Oczywiście zebrać ponad 28 milionów dolarów dotacji z NIH, który rozdaje dotacje każdemu, kto może wspierać kłamstwa Big Pharmy, pozwalając przemysłowi farmaceutycznemu sprzedawać więcej leków, które nie działają.

Cała branża leków przeciwdepresyjnych opartych w całości na OSZUSTWACH… nie ma “nierównowagi chemicznej mózgu”, którą rozwiązują pigułki SSRI

Im więcej zaglądasz do Big Pharmy i tak zwanej medycznej “nauki”, tym bardziej zdajesz sobie sprawę, że to wszystko jest ogromnym, skoordynowanym, napędzanym chciwością oszustwem, aby sprzedawać leki na receptę ludziom, którzy ich nie potrzebują i nie otrzymają od nich pomocy.

Cała branża leków przeciwdepresyjnych została niedawno ujawniona jako masowe oszustwo. Wszystko to było zakorzenione w fałszywym twierdzeniu, że depresja jest spowodowana “brakiem równowagi chemicznej” w mózgu, który można skorygować za pomocą leków SSRI.

Ale jak donosi Amgreatness.com, całe oszustwo zostało zniszczone przez nowe badanie na University College London, które potwierdza, że nie ma żadnego związku między niskim poziomem serotoniny a depresją. Kartele farmaceutyczne po prostu wszystko wymyśliły:

University College London w zeszłym tygodniu poinformował o zdumiewającym odkryciu w badaniu depresji klinicznej. Naukowcy doszli do wniosku, że “nie ma wyraźnych dowodów na to, że poziom serotoniny lub aktywność serotoniny są odpowiedzialne za depresję”. Badanie podłużne obejmujące dziesięciolecia “sugeruje, że depresja prawdopodobnie nie jest spowodowana brakiem równowagi chemicznej i stawia pod znakiem zapytania to, co robią leki przeciwdepresyjne”.

Zasadniczo, Big Pharma i współwinne korporacyjne media farmaceutyczne od dziesięcioleci popełniają masowe oszustwa medyczne, okłamując opinię publiczną i obiecując, że pigułki SSRI sprawią, że będziesz szczęśliwszy. W rzeczywistości tylko wzbogaciło to Big Pharmę. Cała branża jest zakorzeniona w oszustwach i fałszywej nauce.

Ekonomiczna “nauka” jest takim żartem, że światowi przywódcy napędzani szczepionkami covidowymi dostają covida, a recesje gospodarcze nie są już nazywane recesjami

Wielu światowych przywódców, którzy twierdzili, że szczepionki covidowe chronią cię przed infekcjami covidowymi, zostało później zarażonych. Obejmuje to fałszywego prezydenta Joe Bidena, fałszywego ministra Justina Trudeau i całą masę innych fałszywych światowych przywódców, którzy zostali zainstalowani u władzy za pomocą sfałszowanych wyborów:

https://www.brighteon.com/embed/30517db8-63ae-4183-9b5d-8fba263de9ad

A teraz propagandyści z Ministerstwa Prawdy Białego Domu mówią nam, że dwa kolejne kwartały kurczącego się PKB nie są już “recesją”, ponieważ Demokrata jest w Białym Domu. A fałszywa informacja “autorytet” Wikipedii zmieniła własną definicję “recesji”, aby pasowała do ekonomicznych kłamstw Białego Domu, a następnie zamroziła stronę i zabroniła wszystkich edycji.

Cała dziedzina MMT – Magiczna Teoria Monetarna – jest zakorzeniona w całkowitym złudzeniu i fałszerstwie, twierdząc, że rządy mogą drukować pieniądze w nieskończoność bez inflacji i bez negatywnych konsekwencji. Są to złudzenia szaleńców, którzy niszczą świat, ale często robią to w imię “nauki”.

Media panikują, twierdzą, że cały świat nagrzewa się szybciej niż “reszta świata”

Jako zabawny przykład śmieciowego szaleństwa naukowego kultu klimatycznego, nie szukaj dalej niż kontrolowane przez korporacje media, które teraz twierdzą, że każdy kraj na świecie nagrzewa się szybciej niż każdy inny kraj na świecie.

Takie twierdzenie jest matematycznie niemożliwe, ale stało się domyślnym obłąkanym twierdzeniem kultowych mediów klimatycznych, niezależnie od ich niezrozumiałej natury.

Poniższa lista została opracowana przez Americas Frontline News:

“Europa nagrzewa się szybciej niż większość świata, mówi klimatolog”, donosi CBC News w zeszłym tygodniu.

W zeszłym roku był to jednak Izrael.

“Izrael ociepla się prawie dwa razy szybciej niż reszta świata, pokazują dane” – donosi Ynet News.

Z drugiej strony, podobnie jak Nowa Anglia.

“Badanie: Nowa Anglia rozgrzewa się szybciej niż reszta świata” – donosi CBS News.

Podobnie jak Europa…

“Europa ociepla się szybciej niż reszta świata, a naukowcy są zdziwieni” – donosi Space.com.

… I Afryka, która od dziesięcioleci nagrzewała się bardziej niż średnia światowa.

“Afryka ociepla się szybciej niż reszta świata: Szósty Raport Oceniający IPCC” – donosi Down to Earth.

“Afryka ociepla się bardziej, szybciej niż inne regiony świata” – powtarzały wiadomości VOA.

“Raport stwierdza, że trend ocieplenia w ciągu ostatnich trzech dekad we wszystkich afrykańskich podregionach był silniejszy niż w poprzednich 30 latach. W tym okresie stwierdzono, że Afryka ociepliła się szybciej niż średnia globalna temperatura na lądzie i oceanie łącznie.

Rok wcześniej były to Chiny.

“Chiny nagrzewają się szybciej niż średnia światowa, jak pokazują dane”, donosi Bloomberg w 2020 r., Mówiąc, że dzieje się to od dziesięcioleci.

“Chiny odnotowały szybszy wzrost temperatury i wzrost poziomu mórz niż średnia globalna w ciągu ostatnich kilku dekad i doświadczyły częstszych ekstremalnych zjawisk pogodowych, zgodnie z oficjalnymi danymi” – czytamy w artykule.

Ale inne media powiedziały, że to Australia.

“Australia ociepla się szybciej niż średnia światowa”, donosi Statista w 2020 roku.

Przegląd doniesień izraelskich mediów przeprowadzony przez America’s Frontline News wykazał, że spodziewane fale upałów, których media używają do podsycania alarmizmu klimatycznego, są w rzeczywistości chłodniejsze niż w zeszłym roku.

“Ministerstwo Zdrowia wydało ostrzeżenie o ekstremalnej temperaturze, ponieważ fala upałów nasiliła się w środę, a jej szczyt spodziewany jest w czwartek” – poinformował Times of Israel w środę.

O rany, globalne ocieplenie jest tak złe, że w jakiś sposób sprawia, że każdy kraj jest gorętszy niż wszystkie inne kraje, nawet jeśli te kraje są gorętsze niż wszystkie pozostałe kraje. Logika kołowa. Całkowite oszustwo. Witaj w kulcie klimatycznym, gdzie logika nigdy nie jest dozwolona.

NASA udaje, że helikoptery zasilane energią słoneczną mogą latać po Marsie, gdzie praktycznie nie ma atmosfery

W jeszcze jednym zdumiewającym fragmencie rażącego fałszerstwa naukowego, NASA nie tylko twierdzi, że lata helikopterem zasilanym energią słoneczną na Marsie – planecie z zaledwie 0,6% atmosfery Ziemi na poziomie morza – teraz twierdzą, że wyślą dwa kolejne helikoptery na Marsa, które będą używane do transportu ciężkich skał na powierzchni planety, donosi The Epoch Times.

Więc teraz mamy wierzyć, że ciężkie helikoptery zasilane energią słoneczną mogą latać bez atmosfery? To tylko najnowsze szaleństwo NASA, która posunęła się do niezwykłych wysiłków, aby sfałszować transmisje Apollo, fałszywie twierdząc, że są w połowie drogi na Księżyc i udając, że transmituje wideo z Ziemi przez okno kapsuły Apollo. Zobacz poniższy wywiad z Bartem Sibrelem, aby uzyskać dowód dokumentalny wideo, prosto z archiwów filmowych NASA.

https://www.brighteon.com/embed/0c8a5913-93ca-4ffa-ad64-1e467011ab58

Odwiedź Sibrel.com, aby uzyskać zdumiewającą kolekcję filmów i innych treści ujawniających dziesięciolecia FAŁSZowania misji Apollo, lądowań na Księżycu i nie tylko.

Poniższy satyryczny mem wideo przedstawia fałszerstwo NASA na lądowaniach na Księżycu, które zostały “udokumentowane” zdjęciami i filmami, które są tak śmieszne według dzisiejszych standardów, że nie kwalifikowałyby się nawet jako dobry skecz komediowy:

https://www.brighteon.com/embed/bfc646af-4c3c-4c4c-9896-0e38e278873e

Oto kolejny dokument, który ujawnia fałszerstwo NASA i “mistyfikację” lądowania na Księżycu w całej okazałości… Wielkie Kłamstwo ujawniło:

https://www.brighteon.com/embed/9e217bef-8b52-4182-81e9-2fc6ffa186c8

Fałszerstwo klimatyczne: 96% stacji temperaturowych jest ustawionych tak, aby wyolbrzymiać temperatury

Klimatyczna “nauka” jest oczywiście ustawiona jak wszystko inne. Nie ma kryzysu globalnego ocieplenia, dwutlenek węgla nie jest zanieczyszczeniem, a tak zwany efekt “gazów cieplarnianych” z CO2 jest kompletną fikcjąTo wszystko jest wymyślone.

Jak donosi dziś Breitbart.com:

Badanie, w którym zbadano rozmieszczenie stacji temperaturowych National Oceanic and Atmospheric Administration (NOAA), wykazało, że 96 procent obiektów używanych do pomiaru ciepła nie spełniało własnych standardów “nieskorumpowanego rozmieszczenia” agencji.

Badania na potrzeby badania pokazują, że 96-procentowe zepsucie wynika z tego, że pomiary stacji są skażone skutkami urbanizacji – lub ciepła wytwarzanego z powodu ich bliskiej bliskości do asfaltu, maszyn i innych obiektów wytwarzających ciepło, zatrzymujących ciepło lub akcentujących ciepło.

Innymi słowy, sposób, w jaki skorumpowana NOAA ustawia “globalne ocieplenie”, polega na umieszczaniu stacji temperaturowych w pobliżu gorących dróg i przegrzanych obszarów miejskich, a następnie krzyczeniu: “To ocieplenie!”

NOAA jest śmieciowym frontem prania brudnych pieniędzy dla wartego biliony dolarów przemysłu klimatycznego, a cały przemysł jest zakorzeniony w oszustwach i oszustwach. Nawiasem mówiąc, staje się to coraz bardziej oczywiste dla obywateli niemiec, którzy nagle zdają sobie sprawę, że zamarzną tej zimy z powodu braku energii z gazu ziemnego z Rosji, ponieważ samobójczy przywódcy Europy Zachodniej postanowili zdemontować większość zasobów paliw kopalnych i spróbować przetrwać na słońcu i wietrze.

Hazard był katastrofalny. Nie jest jeszcze nawet zimno, a kilka niemieckich miast już wyłącza światła i gorące prysznice, aby spróbować oszczędzać energię w oczekiwaniu na załamanie energii tej zimy, donosi The Guardian:

Miasta w Niemczech wyłączają reflektory na pomnikach publicznych, wyłączają fontanny i nakładają zimne prysznice na miejskie baseny i hale sportowe, ponieważ kraj ściga się o zmniejszenie zużycia energii w obliczu zbliżającego się rosyjskiego kryzysu gazowego.

Co się stało z całą zieloną “nauką”, która miała uratować świat, jednocześnie odciągając ludzi od paliw kopalnych? Okazało się, że było to kompletne oszustwo naukowe forsowane przez polityków działających w złej wierze, posłusznych dziennikarzy i korporacje sygnalizujące cnotę.

Teraz Europa Zachodnia stanie w obliczu implozji gospodarczej, powszechnej bezdomności, bezrobocia, głodu i zagrażającego życiu narażenia na zimno w nadchodzących miesiącach. To wszystko jest zakorzenione w zachodniej “nauce”, nie zapominaj, która twierdzi, że ma monopol na “fakty” i chce rządzić twoim życiem i mówić ci, ile energii możesz zużywać.

Nie zapominaj, że będziesz także musiał jeść świerszcze, pić przetworzony mocz i biegunkę (już zaplanowaną do wprowadzenia w Los Angeles) i “nic nie posiadać”.

Prawie cała “nauka” to fałszerstwo i oszustwo

Konkluzja? Prawie wszystko, co jest popychane pod rzekomą etykietą “nauki” – zmiany klimatu, szczepionki covidowe, drukowanie pieniędzy, zielona energia itp. – jest czystym fałszerstwem i oszustwem.

Same czasopisma naukowe są wypełnione celowymi fikcjami, mającymi nadzieję oszukać świat, aby wspierał więcej finansowanych przez rząd “badań” nad tym, co przynosi najwięcej dotacji. W ten sposób czasopisma naukowe mają obsesję na punkcie badań nad zmianami klimatu, twierdząc, że zmiany klimatu powodują, że żółwie stają się bezwłose lub że zmiany klimatu rujnują małżeństwa (i inne kompletne bzdury).

Zobacz więcej przykładów zabawnej śmieciowej nauki w ScienceClowns.com.

Posłuchaj mojego spojrzenia na to wszystko i nie tylko – w tym totalne oszustwo naukowe w psychiatrii – w dzisiejszym ciężkim, nieocenzurowanym podcaście Situation Update:

Brighteon.com/1e3fb1f7-84d2-49af-a192-a7a216fe13eb

https://www.brighteon.com/embed/1e3fb1f7-84d2-49af-a192-a7a216fe13eb

Odkryj więcej podcastów zawierających informacje, surowych raportów wywiadowczych i wywiadów każdego dnia:

https://www.brighteon.com/channels/HRreport

Śledź mnie na:

Brighteon.social: Brighteon.social/@HealthRanger (moje najświeższe wiadomości są publikowane tutaj jako pierwsze)

Telegram: t.me/RealHealthRanger (najświeższe wiadomości są publikowane tutaj jako drugi)

Prawda Społeczna: https://truthsocial.com/@healthranger

Gettr: GETTR.com/user/healthranger

Parler: Parler.com/user/HealthRanger

Rumble: Rumble.com/c/HealthRangerReport

BitChute: Bitchute.com/channel/9EB8glubb0Ns/

Clouthub: app.clouthub.com/#/users/u/naturalnews/posts

Dołącz do bezpłatnego biuletynu e-mailowego NaturalNews.com, aby codziennie otrzymywać powiadomienia o najświeższych wiadomościach.

Pobierz moje aktualne książki audio – w tym Ghost World, Survival Nutrition, The Global Reset Survival Guide i The Contagious Mind – na:

https://Audiobooks.NaturalNews.com/

Pobierz mój nowy audiobook “Resilient Prepping” w ResilientPrepping.com – uczy, jak przetrwać całkowity upadek cywilizacji i utratę zarówno sieci energetycznej, jak i silników spalinowych.

Opublikowano za: https://www.naturalnews.com/2022-07-29-vast-majority-of-pharmacology-science-published-research-is-a-complete-fraud.html

Wypowiedz się