Rosyjskie wojsko ogłasza, że COVID-19 pochodzi z  Ukrainy! Globaliści DNC stworzyli broń biologiczną!

Opublikowano Sierpień 6, 2022, autor: State of the Nation

Opublikowany przez Clandestine’s Newsletter

NOWA AKTUALIZACJA BIOLOGICZNA Z ROSJI

Nowy briefing szefa Sił Radiacyjnych, Chemicznych i Biologicznych, generała Igora Kiriłłowa, na temat wojskowej działalności biologicznej Stanów Zjednoczonych na terytorium Ukrainy.


Rosyjski MIL badał próbki biologiczne od poddanych ukraińskich żołnierzy, a to, co znaleźli, nie jest niepokojące. Około 20% z nich przenosi patogeny Zachodniego Nilu, które były badane “przez Pentagon w ramach ukraińskich projektów UP-4 i UP-8”. Zaugerował, że ukraińscy żołnierze są poddawani mimowolnym eksperymentom biologicznym i narażeniu na broń biologiczną (np. Norymberga).

Oprócz przenoszenia patogenów, prawie wszyscy poddani ukraińscy żołnierze nosili ślady szerokiej gamy narkotyków i opioidów, w tym metamfetaminy i kodeiny.

Rosja z pewnością przypomniała nam o nazistowskim użyciu metamfetaminy w WW2. Pisałem o tym 2 tygodnie temu, kiedy lewicowe media próbowały nakręcić tę rzeczywistość jako jakąś teorię spiskową mutantów X-men. Nie, to tylko naziści, a historycznie naziści używają narkotyków, jako szczególną zaletę na wojnie. Biuletyn Tajny: Ukraina przyjmuje historyczną nazistowską taktykę dostarczania metamfetaminy siłom zbrojnym. Z Daily Beast fałszywie twierdzą, że Rosja przegrywa wojnę i fałszywie twierdzą, że obwiniają za nią genetycznie zmodyfikowane “oddziały mutantów” w wyniku działalności amerykańskich laboratoriów broni biologicznej (biolabów) na Ukrainie. Zanim przeczytasz artykuł, zrozum, że jest to czysty nonsens z Daily Beast i lewicowych mediów, a jedynym powodem, dla którego o tym informuję, jest …

Czytaj całość

Rosja cytuje dalej, że ta metamfetamina, której używa Ukraina, Pervitin, była również używana przez żołnierzy amerykańskich w Wietnamie i Korei. Została zaprojektowana, aby zmniejszyć psycho-emocjonalne obciążenia wojną.

Jednak zamierzonym efektem ubocznym jest nadmierna agresja, która według Rosji jest jednym z głównych czynników nacjonalistycznych sił ukraińskich wykazujących “skrajne okrucieństwo” wobec ludności cywilnej i ostrzał własnego narodu w Donbasie. Ukraina używa odrętwiałych środków w swoich siłach, aby uczynić je bardziej podatnymi na dokonywanie ohydnych czynów.


Następnie znajdujemy być może najbardziej wybuchowy slajd do tej pory, w którym Rosja WRESZCIE wychodzi i BEZPOŚREDNIO oskarża USA o odpowiedzialność za stworzenie i uwolnienie Covid-19. To, co mówiłem od samego początku, to to, że to wszystko prowadzi do C-19, który będzie gwoździem do trumny i czerwoną pigułką, która obudzi świat.

Reakcja, z jaką Stany Zjednoczone spotykają się ze strony Rosji i reszty świata wschodniego, wynika bezpośrednio z tego, że świat dowiedział się, że Stany Zjednoczone stworzyły COVID. W szczególności “DNC/Liberalni Globaliści”, jak twierdzą Rosjanie. Nie Trump.

Rosja wyjaśnia, że ma zapis ponad 16 000 próbek biologicznych, w tym próbek krwi i surowicy, transportowanych z Ukrainy do USA, Gruzji, krajów europejskich.

Stany Zjednoczone twierdziły, że wszystkie te próbki biologiczne będą wykorzystywane “wyłącznie do celów pokojowych”, ale widzimy, że tak nie było.

Rosja następnie wskazała na amerykańskiego kongresmena Jasona Crowa z Komisji Wywiadu Izby Reprezentantów, ostrzegającego Amerykanów przed niebezpieczeństwami związanymi z oddawaniem ich DNA prywatnym firmom (Think 23&Me) do testów, ponieważ:

“… istnieje możliwość, że wyniki testów zostaną sprzedane stronom trzecim… a uzyskane informacje mogłyby zostać wykorzystane do opracowania broni biologicznej skierowanej przeciwko konkretnym grupom… lub osób fizycznych. “

Brzmi dokładnie tak, jak Rosja twierdziła przez cały czas. Że Stany Zjednoczone produkują broń biologiczną do etnicznego oczyszczania niektórych osobników z wybranych sekwencji genomu. Idą po was wszystkich, ale czystki etniczne z bronią biologiczną nie brzmią zbyt “demokratycznie”, ale może to tylko ja tak twierdzę.

Rosja twierdzi, że ta działalność daje uzasadniony powód do kwestionowania amerykańskich biologów wojskowych w sprawie pojawienia się i rozprzestrzeniania się patogenu COVID-19. Rosja cytuje:

W maju 2022 r. Jeffrey Sachs – wiodący ekspert w szanowanym czasopiśmie medycznym The Lancet i profesor na Uniwersytecie Columbia, wiodącej instytucji akademickiej zajmującej się globalnym bezpieczeństwem biologicznym, powiedział na konferencji w Hiszpanii, że “… koronawirus został sztucznie stworzony i jest bardzo prawdopodobne, że został stworzony przy użyciu amerykańskich postępów w biotechnologii…”

Przyjrzyj się temu na chwilę. Tak. Rosja właśnie oskarżyła Stany Zjednoczone o stworzenie i uwolnienie Covid-19. Ale zaraz, to nie wszystko.

Rosja potwierdza, że nienaturalne zachowanie C19 dowodzi, że wirus ten był nie tylko stworzony przez człowieka, ale był stale opracowywany i “sztucznie napędzany” poprzez wprowadzanie różnych wariantów do różnych regionów.

Ja i wielu innych skłaniamy się ku idei, że Wuhan nie było jedynym “źródłem” epidemii C19. Został wydany w wielu laboratoriach na całym świecie, z różnymi specjalnie zaprojektowanymi wariantami, zaprojektowanymi do celowania w ludzi w regionie za pomocą specyficznego dla genomu wirusa C19.

Globaliści DNC wykorzystywali Ukrainę jako bazę domową do produkcji wirusa, a następnie wysyłali wirusy specyficzne dla genomu do laboratoriów na całym świecie, aby zapewnić, że wirus zainfekował cały świat…

Według naszych ekspertów świadczy o tym nietypowa zmienność genowariatów, które powodują różne szczyty częstości występowania koronawirusów, znaczące różnice w śmiertelności i zaraźliwości, nierównomierny rozkład geograficzny i nieprzewidywalny charakter procesu epidemicznego jako całości. Wydaje się, że pomimo wysiłków zmierzających do powstrzymania i odizolowania choroby, pandemia jest sztucznie podsycana przez wprowadzenie nowych wariantów wirusa w danym regionie.

Rosja bezpośrednio oskarża amerykańską Agencję Rozwoju Międzynarodowego (USAID) o udział w tworzeniu nowych wariantów Covid. Powołując się na to, że badają koronawirusa od 2009 roku (Obama), a jednym z głównych wykonawców projektu jest niesławna firma Biolab Bidena, Metabiota, główne źródło nadużyć biologicznych na Ukrainie.

Realizacja scenariusza COVID-19 i awaryjne zamknięcie programu Predict przez USAID w 2019 r. sugerują celowy charakter pandemii i zaangażowanie USA w jej pojawienie się.

Rosja uważa, że USA nie tylko stworzyły i wypuściły C19, ale zrobiły to z celowymi intencjami.


I właśnie wtedy, gdy myślałeś, że gorzej być nie może… jest coraz gorzej.

Na trzecim slajdzie Rosja podkreśla działalność Labiryntu Ukrainy. W szczególności ich szczepienie ukraińskich żołnierzy i pobieranie od nich próbek biologicznych, aby mogli opracować broń biologiczną specyficzną dla genomu. Powołując się na jednego z głównych kontrahentów związanych z Labiryntem, po raz kolejny znajduje się Metabiota Bidena.

Rosja zauważa również, że Labyrinth Global Health bada koronawirusy i ospę małpią.

Widzimy więc wyraźny trend: czynniki chorób zakaźnych, które docierają do strefy zainteresowania Pentagonu, są następnie pandemią, a beneficjentami są amerykańskie firmy farmaceutyczne i ich patroni, przywódcy amerykańskiej Partii Demokratycznej.

ŚWIĘTE GÓWNO… Rosja właśnie powiedziała, że DNC i amerykańska wielka farmacja celowo powodują pandemie, aby wygrać wybory…

Nadanie poważnej legitymacji ogólnej tezie Anonsa na temat C19 i 2020 oraz nadanie legitymacji mojej tezie, że Małpia Ospa jest kolejną bronią biologiczną wydaną celowo przez Władzę Realną, aby spróbować ukraść wybory w 2022 r.

Biuletyn Tajny:

Globaliści inicjują kampanię strachu przed małpią ospą, aby naciskać na głosowanie korespondencyjne. Wygląda na to, że ja i większość społeczności słusznie przewidzieliśmy plan DNC / Globalistów, aby wprowadzić Małpią Ospę jako następny “nagły wypadek”, aby zaszczepić strach u owiec i uzasadnić masowe głosowanie korespondencyjne, aby mogli wykorzystać swoją sieć oszustw wyborczych, zgodnie z “2000 …

Czytaj całość


Podsumowując, Rosja bezpośrednio oskarżyła globalistów DNC o:

– tworzenie i wypuszczanie nowych wariantów Koronawirusów, a teraz Małpiej Ospy, celowo, w celu kontroli politycznej i dominacji nad światem.

– stosowanie eksperymentów bez zgody na obywatelach świata w celu stworzenia broni biologicznej specyficznej dla genomu do czystek etnicznych.

– tworzenie i używanie narkotyków, takich jak metamfetamina, na siłach ukraińskich w celu ich odczłowieczenia w celu przeprowadzenia ohydnych zbrodni przeciwko ludzkości na cywilach na Ukrainie.

Rosja właśnie potwierdziła moją ogólną narrację; że wojna na Ukrainie jest reakcją na utworzenie i użycie przez Władzę Realną C19. Jesteśmy już w WW3 i C19 był pierwszą wystrzeloną bronią.

Fakt, że Rosja teraz wyszła i otwarcie nazwała te rzeczy po imieniu… sugeruje, że zbliżamy się do mety. Rosja twierdzi, że ostateczna dokumentacja zostanie ukończona jesienią.

Ludzie… to się dzieje.

-Potajemnie

1https://t.me/mod_russia_en/3117

___
Źródło: https://bioclandestine.substack.com/p/russian-mil-declares-ukraine-origin

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=127430

BULLETIN***** Rosja zajmie Kijów i Odessę nad amerykańskimi laboratoriami biologicznymi!

ŚWIATHAL TURNER 05 SIERPNIA 2022 

Rosyjski minister spraw zagranicznych Siergiej Ławrow zaskoczył dziś kolektywny Zachód, kiedy oświadczył, że Rosja:

“ma informacje, że USA zbudowały dwa dodatkowe laboratoria broni biologicznej; jeden w Kijowie, drugi w Odessie. Opracowali patogeny w tych laboratoriach.

Będziemy musieli zdobyć te miasta, aby zdemontować te laboratoria, aby uratować świat przed kolejną pandemią. “

To oszałamiające oświadczenie jasno pokazuje, że Kijów i Odessa są teraz oficjalnie celami rosyjskiej specjalnej operacji wojskowej (SMO).

Wyjaśnia również, że Rosja kategorycznie wierzy, że to USA poprzez swoje zagraniczne biolaby spowodowały pandemię COVID-19, a także mogą być winne wybuchu ospy małpiej.

Teraz, gdy zamiar Rosji zajęcia Kijowa i Odessy jest publiczny i jasny, można się zastanawiać, czy po zakończeniu tego konfliktu będzie w ogóle jakiś kraj o nazwie “Ukraina”?

Opublikowano za: https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/bulletin-russia-to-capture-kiev-and-odessa-over-u-s-biological-laboratories

Comments

 1. czystesale says:

  Proponuję pewną ostrożność

  Cytowane w tekście domniemania wymagają dalszej analizy, z mnie znanego oświadczenia Ministerswa Obrony Rosji wynika, że zebrane przez nie fakty skłaniają do podejrzenia, że “amerykańska agencja była zaangażowana w powstanie koronawirusa”.

  https://pppolsku.wordpress.com/2022/08/04/propaganda-rosyjska/#PowstCovid

  Wcześniej donoszono, że jest podejrzenie, iż na Ukrainie prowadzono badania nad patogenami szczególnie skutecznym dla określonego genotypu n.p. słowiańskiego, w ostatnim dziesięcioleciu zlecano wielokrotnie tzw. badania “gain of function” poprawy właściwości patogenów. Nie kwestionujmy, że tego rodzaju badania są szczególnie ciekawe dla wojska i wszelkiego rodzaju zbrodniarzy, przy czym patologiczne przypadki jak choćby Kill Gates należałoby zaliczyć do ostatniej grupy.

  Rosja zameldowała swe podejrzenia organizacji ONZ, lecz jak dotąd nie otrzymała stamtąd żadnej reakcji, o ile mi wiadomo. Naturalnie ONZ jest organizacją w znacznej mierze na usługach USA, tym nie mniej, byłoby lepiej, aby także inny ośrodek niż Rosja zweryfikował dane i dowody jakie najwyraźniej zgromadziła Rosja. Podejrzenie o zbrodnie reżymu w Kijowie wydaje się bardzo naturalne a nawet uzasadnione, lepiej jest jednak odczekać weryfikacji doniesień, aby uniknąć owczego pędu za jakim majakiem. Podejrzenie nie jest jeszcze żadnym dowodem.

  Prof. J. Sachst nie jest żadnym medykiem, jest ekonomistą, to ten sam, który tak skutecznie doradzał “prywatyzować” majątek społeczny Polaków.

  Są naturalnie pewne dziwaczności w procesie skażania ludzkości wirusem Covid, n.p. “niecharakterystyczna zmienność wariantów genów”, rozumiem, że chodzi o mutanty, których zmiany suguerują n.p. nienaturalnę ewolucję.

  Moim zdaniem jest za wcześnie, aby wyciągać ostateczne wnioski.

 2. pepe says:

  Dr. James Giordano: Battlescape Brain: Military and Intelligence
  https://www.youtube.com/watch?v=2Zp8nHYegqI

Wypowiedz się