Bezprawny tyran Zełenski powtarza nazistowskich faszystów, wydaje CZARNĄ LISTĘ amerykańskich prawodawców i dziennikarzy, jednocześnie wyłudzając MILIARDY od amerykańskich podatników

Skopiuj adres URL19CWIDOKI

Zdjęcie: Bezprawny tyran Zełenski wtóruje nazistowskim faszystom, wydaje CZARNĄ LISTĘ amerykańskich prawodawców i dziennikarzy, jednocześnie wyłudzając MILIARDY od amerykańskich podatników

(Wiadomości naturalne) Wyłudzając miliardy dolarów od amerykańskich podatników, marionetkowy “prezydent” Ukrainy Zełenski wydał groźną czarną listę, która wyraźnie wymienia amerykańskich prawodawców i dziennikarzy jako “rosyjskich propagandystów”, którzy powinni zostać odrzuceni przez media i społeczeństwo.

Ku szokowi wielu, wśród tych nazwisk są amerykański senator Rand Paul, kongresmenka Tulsi Gabbard i wielokrotnie nagradzany dziennikarz Glenn Greenwald.

Każdy, kto nie zgadza się z Zełenskim, zostanie teraz nazwany rodzajem “marionetki Putina”, tak jakby zainstalowany przywódca kraju europejskiego mógł teraz dyktować rodzaj oceny reputacji dla amerykańskich prawodawców i dziennikarzy.

Jest to rodzaj taktyki stosowanej w faszystowskich, autorytarnych państwach, uderzających w nazistowskie Niemcy i stary Związek Radziecki pod rządami Stalina. A to na dodatek do Tego, że Zełenski stosuje następujące nikczemne taktyki, wszystkie zakorzenione w autorytaryzmie i tyranii:

  • delegalizacja wszystkich opozycyjnych partii politycznych na Ukrainie
  • delegalizacja wszystkich mediów z wyjątkiem mediów kontrolowanych przez jego reżim
  • zakazywanie książek, filmów, muzyki, dzieł sztuki i produkcji teatralnych, które odwołują się do rosyjsko-etnicznej historii Ukrainy (zasadniczo zakazując prawdziwej historii)

Jak glenn Greenwald szczegółowo opisał w tym wątku na Twitterze:

Przed rosyjską inwazją i później Zełenski zniósł podstawowe wolności: zamknął opozycyjne media, zdelegalizował partie, uwięził dysydentów.

Ponieważ Ukraina żąda pieniędzy i broni od Zachodu, teraz chce eksportować te represje do naszych krajów z czarnymi listami McCarthy’ego:

Możesz zobaczyć pełną ukraińską czarną listę, uzyskaną przez @unherd. Poza osobami wymienionymi powyżej, oficjalnie oczerniani są @JeffDSachs, @RandPaul, były prezydent Brazylii @LulaOficial, pułkownik Douglas MacGregor, Caleb Maupin, Marine LePen i wielu innych:

Potrzeba skrajnej śmiałości, aby Zelansky i jego poplecznicy podróżowali po całym świecie, żądając od innych narodów wysłania mu ogromnych ilości broni i pieniędzy, a następnie próbowali stłumić sprzeciw w naszych krajach, oczerniając dziennikarzy i obywateli, którzy kwestionują.

Zełenski to wściekły obłąkany tyran, pijany władzą i zagrożeniem dla całego świata

efekcie Zełenski stał się szalejącym szaleńcem, który żąda od USA dziesiątek miliardów dolarów pod fałszywą etykietą “obrony demokracji”, podczas gdy w rzeczywistości maszeruje w zgodzie z tyranami historii, takimi jak Hitler, Stalin i Mao.

Należne zełenskiemu miejsce w hierarchii autorytarnej historii może być obok Kim Dzong Una, Fidela Castro czy Pol Pota. Jednak w jakiś sposób jest celebrowany przez pokręcone, kłamliwe zachodnie media jako boski bohater, który ma za zadanie uratować Europę Zachodnią przed spustoszeniem Rosji.

Jednak Rosja daje jedyną realną nadzieję narodowi ukraińskiemu na ucieczkę z niewoli pod rządami Zełenskiego, tyrana, który spędził prawie 8 lat zezwalając na ataki wojskowe na niewinnych ludzi w regionie Donbasu, prowadząc wojnę z cywilami, prowadząc tajne operacje policyjne w całym kraju, wraz z zabójstwami przeciwników politycznych i potajemnymi zniknięciami krytyków rządu.

Wszystko to zostało zrobione przy pełnym kierownictwie CIA, oczywiście, co zostało teraz łatwo przyznane przez Washington Post i inne serwisy informacyjne. Zełenski był marionetką przez cały czas, co nie jest zaskakujące, biorąc pod uwagę jego pochodzenie jako gejowskiego komika i aktora telewizyjnego, który był łatwo szantażowany, aby dostosować się do brudów z jego szkicowej przeszłości. Więc teraz, kiedy Rosja wyjaśnia, że pracuje nad “denazyfikacją” Ukrainy, wszystko to ma sens. Zełenski pracował również na rzecz wsparcia nazistowskiego batalionu Azowa, który od lat terroryzuje ukraińskich cywilów i został pokonany dopiero wtedy, gdy Rosja zainicjowała specjalną operację wojskową mającą na celu demilitaryzację ukraińskiego reżimu, który mordował niewinnych cywilów (w tym dzieci).

Dla dobra narodu ukraińskiego możemy mieć tylko nadzieję, że ktoś wkrótce odsunie Zełenskiego od władzy, czy to przez USA, Rosję, czy ukraiński przewrót wojskowy. Im szybciej Zełenski zostanie usunięty, tym szybciej rozpoczną się negocjacje z Rosją w sprawie pokojowego rozwiązania. A to oznacza, że niepotrzebna śmierć ukraińskich mężczyzn może w końcu się zatrzymać, o wiele za późno i długo po tym, jak Zełenski poświęcił życie dziesiątkom tysięcy niewinnych Ukraińców, aby spróbować chronić swój własny bezprawny reżim, który schlebia zachodowi.

https://www.brighteon.com/embed/c03bd010-7db8-4f57-838f-16e11187616b

DZIĘKI BOGU: Rosja ogłasza zamiar pomocy narodowi Ukrainy w wyeliminowaniu szalejącego tyrana Zełenskiego

Na szczęście dla narodu ukraińskiego Rosja rozszerza obecnie zakres swojej operacji wojskowej i planuje odsunąć Zełenskiego od władzy. Jak wyszczególniono w Zero Hedge:

Rosja po raz pierwszy uznała za jeden ze swoich ostatecznych celów wojennych osiągnięcie zmiany reżimu na Ukrainie. Rosyjski minister spraw zagranicznych Siergiej Ławrow powiedział w niedzielnym wystąpieniu, które zostały nagłośnione w poniedziałek, że Moskwa pomoże narodowi ukraińskiemu “pozbyć się reżimu” w Kijowie.
Na początku lata rosyjskie wojsko skoncentrowało swoje cele na polu bitwy na “wyzwoleniu” Donbasu, ale ten ostatni komentarz Ławrowa o usunięciu ukraińskiego prezydenta Wołodymyra Zełenskiego stanowi jak dotąd najbardziej ekspansywny cel wojenny.

“Jesteśmy zdeterminowani, aby pomóc narodowi wschodniej Ukrainy wyzwolić się z ciężaru tego absolutnie niedopuszczalnego reżimu” – powiedział Ławrow podczas spotkania z przedstawicielami Ligi Arabskiej w Egipcie.

W podobny sposób przywódca Doniecka Denis Puszylin oświadczył, że Rosja musi teraz kontynuować operację wojskową na zachód, eliminując nazistów i faszystów z Odessy, Kijowa i wszystkich ukraińskich miast pierwotnie założonych w Związku Radzieckim.

NewsRND.com:

Prezydent Donieckiej Republiki Ludowej Denis Puszylin oświadczył, że nadszedł czas na wyzwolenie rosyjskich miast, takich jak Kijów i inne duże miasta.

Portal Russia Today zacytował Puszkina, który powiedział: Nadszedł czas, aby ponownie wyzwolić rosyjskie miasta założone przez naród rosyjski, takie jak Kijów Czernigow, Połtawa, Odessa, Dniepropietrowsk, Charków, Zaporoże i Łuck.

Od czasu ogłoszenia przez Doniecką Republikę Ludową niepodległości od Kijowa w 2014 roku region ten jest poddawany regularnym bombardowaniom przez siły ukraińskie.

Śledź wiadomości Sany na Telegramie https://t.me/SyrianArabNewsAgency

Po tym jak Zełenski, NATO i USA jasno stwierdziły, jedynym sposobem, aby Rosja była bezpieczna przed zachodnią agresją, jest wyeliminowanie faszystowskiego reżimu Ukrainy i pozwolenie narodowi ukraińskiemu na wybór własnych przywódców (zamiast instalowania przez CIA posłusznych marionetek).

Szacujemy, że dni Zełenskiego są policzone, w taki czy inny sposób.

Zakończenie faszystowskiego reżimu Zełenskiego jest jedynym sposobem na powstrzymanie ludobójstwa na etnicznych Rosjanach na Ukrainie

Dla Rosji i mieszkańców Doniecka staje się coraz bardziej oczywiste, że jedynym sposobem na powstrzymanie terroryzmu Zełenskiego i masowych zabójstw ludności rosyjskiej jest usunięcie Zełenskiego i zakończenie jego faszystowskiego reżimu raz na zawsze. Podobnie jak Adolf Hitler – również szalony, żądny władzy ludobójczy szaleniec, taki jak Zełenski – w pewnym momencie honorowe mocarstwa świata muszą zapłacić koszt usunięcia zła z tego świata, nawet jeśli oznacza to prowadzenie wojny, aby osiągnąć ten wynik.

W poprzedniej epoce Ameryka i Wielka Brytania poświęciły się, aby położyć kres złemu reżimowi Adolfa Hitlera. Rosja zapłaciła wysoką cenę za udział w tym rozdziale historii, tracąc ponad 20 milionów ludzi walczących z nazistami. Teraz wydaje się, że Rosja jest wzywana do powtórzenia tej ofiary dla dobra przyszłości ludzkości. Świat rządzony przez marionetki CIA, takie jak Zełenski, jest tyrańskim, despotycznym światem, na którego rozwój nie można pozwolić. Zełenskiemu i jego kontrolerom należy zapobiec zniewoleniu całej ludzkości.

Podsumowując, Zełenski jest interpretacją czystego zła. Jest w 100% zgodny z antyludzką agendą LGBT, “przebudzoną” demoniczną propagandą Zachodu, oszustwem związanym ze zmianami klimatycznymi, które miażdży ludzką cywilizację, programem śmierci / wyludnienia szczepionek, skrajną cenzurą własnego narodu i wszystkimi innymi przerażającymi filarami zła, które teraz charakteryzują zachodnie narody, takie jak Niemcy, Francja, Wielka Brytania, USA, Kanada, Australia i Nowa Zelandia. Te zachodnie narody są przesiąknięte satanizmem, morderstwami dzieci (dzieciobójstwem), uwodzeniem dzieci, okaleczaniem transseksualistów, sfałszowanymi wyborami, skrajną cenzurą, nielegalnymi prześladowaniami wrogów politycznych (J6) i podobnymi zbrodniami przeciwko ludzkości.

Prawdę mówiąc, usunięcie Zełenskiego jest tylko pierwszym krokiem w kierunku działań potrzebnych do uratowania ludzkości przed satanizmem i upadkiem. Nielegalny wróg okupacyjny, który obecnie rządzi nielegalnym reżimem w Ameryce, musi również zostać demokratycznie odsunięty od władzy, ścigany za swoje zbrodnie i ukarany za swoje zbrodnie przeciwko naszemu światu.

Tylko wtedy wszyscy możemy wrócić do pokojowego współistnienia, globalnego wolnego handlu, przystępnej cenowo żywności, nawozów, energii, rolnictwa i obfitości.

Dowiedz się więcej w dzisiejszym podcaście Situation Update za pośrednictwem Brighteon.com:

Brighteon.com/041c25e6-b93b-450f-8ce6-a0cd9848fc89

https://www.brighteon.com/embed/041c25e6-b93b-450f-8ce6-a0cd9848fc89

Odkryj więcej podcastów zawierających informacje, surowych raportów wywiadowczych i wywiadów każdego dnia:

https://www.brighteon.com/channels/HRreport

Śledź mnie na:

Brighteon.social: Brighteon.social/@HealthRanger (moje najświeższe wiadomości są publikowane tutaj jako pierwsze)

Telegram: t.me/RealHealthRanger (najświeższe wiadomości są publikowane tutaj jako drugi)

Prawda Społeczna: https://truthsocial.com/@healthranger

Gettr: GETTR.com/user/healthranger

Parler: Parler.com/user/HealthRanger

Rumble: Rumble.com/c/HealthRangerReport

BitChute: Bitchute.com/channel/9EB8glubb0Ns/

Clouthub: app.clouthub.com/#/users/u/naturalnews/posts

Dołącz do bezpłatnego biuletynu e-mailowego NaturalNews.com, aby codziennie otrzymywać powiadomienia o najświeższych wiadomościach.

Pobierz moje aktualne audiobooki – w tym Ghost World, Survival Nutrition, The Global Reset Survival Guide i The Contagious Mind – na:

https://Audiobooks.NaturalNews.com/

Pobierz mój nowy audiobook “Resilient Prepping” w ResilientPrepping.com – uczy, jak przetrwać całkowity upadek cywilizacji i utratę zarówno sieci energetycznej, jak i silników spalinowych.

Opublikowano za: https://www.naturalnews.com/2022-07-27-tyrant-zelensky-echoes-nazi-fascists-issues-blacklist-of-us-lawmakers-and-journalists.html#

Wypowiedz się