Wszystko, co media, zdrowie i kanały rządowe powiedziały ci o Covidzie, było całkowicie fałszywe – dlaczego oficjalna narracja o wojnie na Ukrainie miałaby być inna?

Opublikowano Kwiecień 2, 2022, autor: State of the Nation

Paul Craig Roberts

Tak jak wszystko, co o Covidzie mówili ci media, służba zdrowia i urzędnicy państwowi, było fałszywe, tak samo wszystko, co powiedzieli ci ci sami propagandowi kłamcy o Ukrainie.

Amerykanie mieli tylko kłamstwa od czasu zabójstwa prezydenta USA Johna F. Kennedy’ego, jego brata, senatora USA Roberta Kennedy’ego, prezydenta w oczekiwaniu, Martina Luthera Kinga, wojny w Wietnamie, 9/11, nieistniejącej “broni masowego rażenia” Saddama Hussiana, “użycia broni chemicznej” Assada, irańskiej broni nuklearnej, niezwykłych kłamstw na temat Kaddafiego, pandemii Covid, rosyjskich inwazji.

Cały zachodni świat żyje w Mattrix, świecie stworzonym przez propagandę. Ogromna większość ludzi na Zachodzie nie ma pojęcia o rzeczywistości, w której żyją. To czyni ich bezsilnymi i całkowicie niezdolnymi do ochrony swojej wolności. Są to siedzące kaczki dla tyranii, która szybko otacza ich.

Weźmy na przykład narrację ukraińską. Historia przedstawiona opinii publicznej przez zachodnie media nie ma żadnego związku z rzeczywistością. Narracja ukraińska załamała się tak całkowicie, jak narracja Covid. Nie będzie już do tego powrotu. Narracja zostanie po prostu porzucona, gdy następny kryzys – być może inflacja lub nowo uwolniony patogen – zajmie pierwsze strony.

Nigdy nie było rosyjskiej inwazji na Ukrainę. Rosyjska służba wojskowa skupiła się na Regionie Donbasu na wschodzie i południu Ukrainy. Zamieszkana przez Rosjan i część samej Rosji, dopóki sowieccy przywódcy nie przenieśli jej, podobnie jak Krym, na Ukrainę z ich powodów. Kiedy w 2014 roku USA obaliły demokratycznie wybrany rząd Ukrainy i przejęły kontrolę nad Ukrainą, Rosjanie z Krymu i Donbasu w przeważającej większości głosowali za ponownym zjednoczeniem z Rosją. Kreml zaakceptował Krym, ale nie Donbas.

Był to strategiczny błąd świadczący o braku świadomości ze strony rosyjskich władz. Natychmiast neonazistowskie resztki na zachodniej Ukrainie, których przodkowie walczyli po stronie Hitlera przeciwko Rosji w czasie II wojny światowej, zaczęły znęcać się nad ludnością rosyjską w Donbasie na wschodzie. Amerykański marionetkowy rząd w Kijowie poszedł za ciosem, zakazując używania języka rosyjskiego.

Aby się chronić, Rosjanie z Donbasu ogłosili niepodległość w postaci dwóch republik, republiki donieckiej i ługańskiej. Ukraińskie wojska i neonazistowskie milicje zaczęły atakować te “separatystyczne republiki”. Od 8 lat ostrzeliwują artylerią donbaskie wsie, miasteczka i miasteczka, zabijając tysiące cywilów, a siły ukraińskie, choć dwukrotnie pokonane przez pospiesznie zgromadzone siły w Donbasie, zdołały przejąć kontrolę nad dużymi obszarami separatystycznych republik.

To rozmieszczenie 100 000 lub więcej sił ukraińskich na skurczonych granicach Donbasu w celu inwazji w celu odzyskania terytorium sprowokowało rosyjską interwencję. Odmowa Waszyngtonu udzielenia Kremlowi gwarancji bezpieczeństwa była drugim powodem rosyjskiej interwencji wojskowej. Rosja powiedziała Waszyngtonowi całkowicie jasnym językiem, że Rosja nie pozwoli Ukrainie być członkiem NATO. Niemniej jednak Waszyngton upierał się przy swojej prowokacji.

Większość rosyjskiej interwencji wojskowej na Ukrainie koncentruje się na usunięciu sił ukraińskich i neonazistowskich z Donbasu. To jest powód powolnej wojny Putina, która wyklucza użycie ciężkiej broni na obszarach cywilnych.

Cywile są Rosjanami i, jak powiedział Putin, “weszliśmy, aby wyzwolić tych ludzi, a nie ich zabić”.

Zachodnie dziwki medialne i urzędnicy rządowi fałszywie przedstawiają zamiar Rosjan uniknięcia śmierci rosyjskich cywilów jako oznakę “wstrzymanej rosyjskiej inwazji”, jak głoszą CNN i dziwki NPR. Niektóre z zachodnich dziwek medialnych idą jeszcze dalej i mówią, że to “rosyjska porażka”.

Jeśli dojdzie do rosyjskiej porażki, stanie się to w negocjacjach, a nie na polu bitwy. Rosjanie są zbyt ufni, by być negocjatorami i nigdy nie radzą sobie dobrze.

Pole bitwy ma wyższy standard wydajności. Zanim jakiekolwiek wojska rosyjskie wkroczyły do Donbasu, ukraińska infrastruktura wojskowa, siły powietrzne i marynarka wojenna zostały całkowicie zniszczone. Ukraińska armia jest niezdolna do działania. Nie ma komunikacji, nie ma osłony powietrznej i jest odcięty od dostaw.

Powodem negocjacji pokojowych przez Rosję jest uniknięcie zniszczenia ukraińskich wojsk, których neonaziści potrzebują do walki do ostatniego człowieka. Rosja zdaje się nie rozumieć, że negocjuje z “rządem”, który niczego nie kontroluje.

Rosjanie rozmieścili 200 000 żołnierzy przeciwko 600 000 ukraińskim żołnierzom wyszkolonym i uzbrojonym przez USA i Wielką Brytanię. Ukraińska armia, która przewyższała liczebnie Rosjan 3 do 1, została zniszczona jako siła bojowa jeszcze szybciej niż Rosjanie zniszczyli amerykańską i izraelską uzbrojoną i wyszkoloną armię gruzińską, która zaatakowała Osetię Południową w sierpniu 2008 roku.

Jedynym powodem, dla którego jakikolwiek budynek, jakikolwiek Ukrainiec istnieje na Ukrainie, jest rosyjska powściągliwość.

Kreml jest przekonany, że Rosja może osiągnąć swoje cele bez niszczenia Ukrainy. To prawda militarnie, ale uważam, że rosyjski rząd jest zbyt łatwowierny, aby odnieść sukces w negocjacjach. Rosja wciąż ma moralne włókno i błędnie wprowadza je na Zachód. Zachód nie ma żadnego moralnego włókna. Rosjanie nie wiedzą, jak negocjować z szatanem. Przypomnijcie sobie przemówienie Hugo Chaveza w ONZ. Przypomnijcie sobie żydowsko-amerykańskiego sekretarza stanu, który powiedział w telewizji państwowej, że zamordowanie przez Amerykę 500 000 irackich dzieci “było tego warte”. Tak, warto dla dominacji Izraela na Bliskim Wschodzie.

Amerykanie, Brytyjczycy, Francuzi, Niemcy, Japonia, całe imperium USA nie rozumieją, w jaki sposób zostali zdradzeni, jak zostali zamieszani w potworne zbrodnie, jak zostali poddani praniu mózgu przez kłamstwa z mediów, którym głupio ufali, jak Waszyngton zniszczył reputację Stanów Zjednoczonych lub dlaczego większość świata nienawidzi Ameryki.

Głupcy nie rozumieją też, że amerykańskie imperium jest u kresu. Sankcje zniszczyły świat oparty na dolarach, który pozwolił Amerykanom narzucić finansowanie ich ogromnego deficytu handlowego, głównie z powodu amerykańskich korporacji przenoszących produkcję na rynek amerykański, na resztę świata. Rosja, Chiny, Azja Środkowa i Wschodnia stworzą teraz własne metody płatności odrębne od Zachodu. To zniszczy hegemonię dolara i amerykańską potęgę.

Zataczamy koło. Amerykańska pycha stworzyła arogancję, która nie mogła przeważyć nad rosyjską, chińską i indyjską determinacją, by istnieć jako suwerenne narody. Amerykański globalizm, waszyngtońska metoda sprawowania hegemonii, upada. w Waszyngtonie sami zawalili swój system rządzący bezmyślnymi sankcjami, które wypierają Wschód z systemu dolarowego.

Rosja ma tylko jeden problem. Problem Rosji jest wewnętrzny. Problemem są elementy systemu intelektualnego i wyższej klasy oraz systemu finansowego, które widzą swoje interesy sprzymierzone z Zachodem. Ci zdrajcy, tolerowani przez Kreml, są de facto zachodnimi agentami stworzonymi w czasie reżimu Jelcyna przez amerykańskich władców.

W rosyjskim rządzie ich najpotężniejszą osobą jest szef rosyjskiego banku centralnego, którego polityka służy Zachodowi, a nie Rosji. Putin, mimo ostrzeżeń jedynego rosyjskiego ekonomisty, Siergieja Głazjewa, ufa proamerykańskiemu szefowi rosyjskiego banku centralnego w przyszłość Rosji. Rosyjski bank centralny, który nigdy nie służył Rosji, jest największym atutem Waszyngtonu w nadziei na pokonanie Rosji. To ślepota Putina na to zagrożenie jest sztyletem w sercu Rosji.

___
https://jamesfetzer.org/2022/03/conspiracy-101-critical-thinking-conspiracy-theories-2/Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj do zakładek link bezpośredni.

Wypowiedz się