Szczepionki przeciwko COVID-19 zabijały ludzi w tym, co kształtuje się jako największe ludobójstwo w historii

Piątek, 01 kwietnia 2022 przez: Mary Villareal

Ten artykuł może zawierać stwierdzenia odzwierciedlające opinię autoraOmiń cenzurę, udostępniając ten link:

Skopiuj adres URL1,310WIDOKI

Zdjęcie: Szczepionki przeciwko COVID-19 zabijały ludzi w tym, co kształtuje się jako największe ludobójstwo w historii

(Wiadomości naturalne) Liczne informacje wywiadowcze ekspertów wojskowych i naukowych wykazały, że szczepionki przeciwko koronawirusowi Wuhan (COVID-19) są bronią biologiczną, która dostarcza ładunki do masowego ludobójstwa i dehumanizacji. Technologia CRISPR jest wykorzystywana do zmiany ludzkich genów i mają tlenek grafenu jako sprzęt do dostania się do wnętrza ciała.

W klipie z “Dr. Jane Ruby Show” gospodarz powiedział, że ludziom wstrzykuje się sprzęt, a powtarzające się zastrzyki przynoszą oprogramowanie pod pozorem pomagania ludziom w unikaniu tego, co jest zasadniczo grypą.

Niemiecki badacz powiedział, że jego zespół pracuje nad systemem transporterów, aby dostarczać ładunki rzekomo do celowania i dostarczania leków do trudnych miejsc w ciele. Mikropęcherzyki grafenu są używane jako transportery, ale ładunek może być czymkolwiek innym. Mogą to być leki, sygnały genowe poprzez zmodyfikowane syntetyczne nici RNA lub nieznane chemikalia i jednostki, które prawdopodobnie zostaną zaprojektowane do późniejszego wdrożenia.

Wielu naukowców za kulisami obawia się również, że niektóre z podmiotów można zaprogramować na później: w miesiącach, a nawet latach. Producenci szczepionek testują również, aby zobaczyć, jak ludzie tolerują je fizycznie, a może nawet psychicznie.

Ruby powiedziała również, że ludzie wysyłali jej e-maile o działaniu szczepionek, czyniąc je bardziej agresywnymi i porywczymi. Podczas gdy Ruby zauważyła, że tak naprawdę nie ma odpowiedzi na te obserwacje, ponieważ nie są one naukowe, wspomniała, że liczba zapytań, które otrzymała, była częstsza.

Wspomniała również o obecności nanorurek węglowych, które angażują się w mózgi ludzi i zwierają je.

“Wszystko sprowadza się do trzech punktów centralnych. Masowe ludobójstwo, budowanie i kontrolowanie hybrydowych ludzi od wewnątrz i po trzecie, wprowadzanie i testowanie obwodów u ludzi “- powiedział Ruby.

Podzieliła się również tym, że pojawia się szczególna teoria, która wskazuje, że istnieje wiele różnych składników tej broni biologicznej, które muszą być wstrzykiwane w różnych punktach czasowych, starając się naśladować reakcję biochemiczną, aby broń była jak najbardziej zbliżona do tego, co normalnie robiłoby ciało.

Zasadniczo to, co dzieje się w ciele, polega na tym, że istnieje wiele programów działających jednocześnie. Pierwszym z nich jest dystrybucja grafenu wewnątrz ciała dla przyszłych obwodów. Flagowy projekt grafenu otrzymał miliardy dolarów na całym świecie na rozwój wszelkiego rodzaju podtechnologii. (Powiązane: Robert F. Kennedy Jr. ostrzega, że Fauci, Gates popełniają masowe ludobójstwo przeciwko ludzkości.)

Odgrywa rolę w obwodach, prawdopodobnie w jednym ze składników lub części składników w nanotransporterze lipidów, który przenosi syntetyczne mRNA do różnych komórek w ludzkim ciele. Drugim programem, który ma miejsce, jest wykorzystanie wielu białek HIV. Postuluje się rozbrojenie układu odpornościowego danej osoby i osłabienie go. Trzeci program to stosowanie boosterów COVID, które są wymuszane na ludziach.

Dr Mylo Canderian stał się ostatnio popularny w mediach społecznościowych ze względu na swoje ludobójcze poglądy. Nadal nie jest jasne, czy jest prawdziwą osobą, czy tylko fikcyjną postacią, ale wielu nazywa go “ludobójczym globalistą”, ponieważ rzekomo bardzo wspiera Klausa Schwaba i “Wielki Reset”.

Ludobójczy globalista

Canderian postępuje zgodnie z Zasadą Dziesiątą Gruzińskich Kamieni Przewodników, która zakłada, że na planecie powinno być tylko pół miliarda ludzi.

Georgia Guidestones to granitowe pomniki wzniesione ponad cztery dekady temu w hrabstwie Elbert w stanie Georgia. Ustanawia dziesięć wytycznych, z których pierwsza stwierdza: Utrzymuj ludzkość poniżej 500 000 000 w wiecznej równowadze z naturą.

Canderian uważa, że 95 procent światowej populacji to “bezużyteczni zjadacze”, którzy muszą zostać poddani eutanazji tak szybko, jak to możliwe. Jest przekonany, że szczepionki położą kres “ludzkiemu rakowi na ziemi”.

Tlenek grafenu w szczepionkach odgrywa w tym ogromną rolę.

Każdy hematolog może zobaczyć w ciągu kilku sekund pod mikroskopem procent krwi dotkniętej lub zanieczyszczonej tlenkiem grafenu, co pokazuje obliczenie końca cyklu.

Aby to zilustrować, zaszczepiona osoba, która ma 20-procentowe pogorszenie stanu tlenku grafenu we krwi, będzie żyła przez osiem lat (10 lat mniej 20 procent). Tymczasem osoba z 70-procentowym pogorszeniem stanu tlenku grafenu nie będzie żyła dłużej niż trzy lata.

Z punktu widzenia Canderian jest to łatwe. Niech wszyscy umrą. (Powiązane: Ponieważ zastrzyki covid rozprzestrzeniają chorobę autoimmunologiczną i “VAIDS”, media zwracają się ku nadchodzącej “szczepionce” aids, która tylko przyspieszy ludobójstwo szczepionkowe.)

Im więcej zastrzyków i boosterów otrzymają, tym gorzej ich krew będzie wyglądać pod mikroskopem i tym szybciej zwrócą się do nawozu – powiedział.

Śledź Vaccines.news, aby uzyskać więcej informacji na temat broni biologicznej, którą rząd i Big Pharma próbują zmusić ludzi do podjęcia.

Obejrzyj poniższy film, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak Big Pharma i naukowcy dostarczają ładunki do masowego ludobójstwa.

https://www.brighteon.com/embed/1f77a11d-8d59-4951-a8d4-b5273046551c

Ten film pochodzi z kanału FalconsCAFE Sharing is caring na Brighteon.com.

Więcej powiązanych historii:

Ludobójstwo trwa poprzez szczepionki, podczas gdy CDC stara się oszukać społeczeństwo.

Najwyżsi urzędnicy FDA ds. Szczepionek REZYGNUJĄ, aby uniknąć ścigania za zbrodnie przeciwko ludzkości, ponieważ Biały Dom, CDC popełniają ludobójstwo.

Aktualizacja sytuacji, 1 marca – Broń wyludniająca szczepionki i proszczepionkowa postawa GOP przeciwko ludzkości.

Twitter współwinny ludobójstwa poprzez cenzurowanie badań na dużą skalę ujawniających iwermektynę może zapobiec 68% zgonów z powodu covid.

Ludobójstwo w USA trwa: 3 848 ZGONÓW i 118 902 obrażenia po zastrzykach COVID – Dzieci są obecnie zgłaszane jako umierające.

Źródła obejmują:

Brighteon.com

Basboon.com

Opublikowano za: https://www.naturalnews.com/2022-04-01-covid-vaccines-used-in-worlds-biggest-genocide.html

Wypowiedz się