Świat jednoczy się przeciwko STANOM ZJEDNOCZONYM i Europie

Świat jednoczy się przeciwko pasożytom z USA i Europy.

Przez wieki Zachód niszczył i plądrował kraj po kraju, nie zapominając jednocześnie pouczać swoich ofiar o ludzkości i cywilizacji. Teraz przebija się nienawiść do Zachodu. Świat jednoczy się przeciwko Stanom Zjednoczonym i Europie…

Świat jednoczy się przeciwko STANOM ZJEDNOCZONYM i Europie

Autor – Oleg Makarenko 29 marca 2022 r

Indianie powiedzieli Brytyjczykom, aby poszli ze swoją rusofobią daleko. Brytyjczycy nalegali, więc Indianie musieli być niegrzeczni, aby odwołać wizytę delegacji wysokich rangą Brytyjczyków. Londyński Guardian pisze, że Indie odmówiły nałożenia sankcji na Rosję, ponieważ Indie mają trudne stosunki z Chinami i ponieważ zależą od dostaw rosyjskich towarów:

https://www.theguardian.com/po…

Jest tu trochę prawdy, Rosja jest naprawdę ważna dla Indii. Finansiści naszych krajów kończą teraz prace nad obligacją rublowo-rupiową, a Indie już zaczęły kupować naszą ropę za walutę krajową. Mamy inne wspólne interesy z Indiami.

Jednocześnie dziennikarze Guardiana albo nie zauważają, albo nie chcą zauważyć emocjonalnej strony problemu. Indie to była kolonia brytyjska, którą Brytyjczycy plądrują od 200 lat, traktując miejscową ludność nieludzko.

Świat jednoczy się przeciwko pasożytom z USA i Europy

Białe sahiby były gotowe do przetrwania w drugiej połowie 20 wieku, ponieważ Indie były biedne i słabe, a Wielka Brytania, nawet po utracie kolonii, pozostała jednym z najbardziej rozwiniętych krajów na świecie. Jeśli jednak Indianie nadal mogli zaakceptować rozmowę z pozycji siły – polityka to polityka – to próba odczytania moralności Indianom spowodowała, że ci ostatni obnosili się z silnym gniewem.

Z Amerykanami w tym sensie jest łatwiej. Amerykanie stawiają stopy na stole i plując gumą na podłogę, mówią do was z kowbojską bezpośredniością: “Tak, jesteśmy rzeźnikami i mordercami, ale nic nie możecie na to poradzić, więc słuchajcie naszych rozkazów, aby nasi zamachowcy nie wpędzili waszego kraju w epokę kamienia łupanego”. Nieprzyjemnie jest mieć do czynienia z bandytami z Waszyngtonu, ale po wydaleniu z Raju ludzie na ogół regularnie muszą robić nieprzyjemne rzeczy.

Z Brytyjczykami czy, powiedzmy, Kanadyjczykami, sytuacja jest zupełnie inna. Tych hipokrytów już nie wystarczy, by się ich bać. Chcą być postrzegani jako ludzcy i przyzwoici ludzie, którzy walczą po stronie bezwarunkowego dobra. Co więcej, domagają się miłości nie od innych zachodnich morderców – byłoby to zrozumiałe – ale od tych samych narodów, w których eksterminacji biorą najbardziej aktywny udział. I znowu, można by tolerować to stanowisko, gdyby było to dyplomatyczne maski, gdyby ludzie Zachodu przynajmniej przyznali się przed sobą, że są “złymi facetami”. Ale w końcu typowy Kanadyjczyk jest szczerze gotowy, aby umieścić truciznę na szczury w syropie klonowym dla ciebie, a następnie, gdy wijesz się w agonii, cieszyć się niezasłużonym poczuciem moralnej wyższości.

Typowa wiadomość – kanadyjscy dziennikarze cieszą się, że turniej łyżwiarstwa figurowego odbył się bez Rosjan i Chińczyków, tak że słabi zachodni sportowcy otrzymali swoje amortyzowane medale:

https://www.championat.com/fig…
https://www.championat.com/fig…

My w Rosji nie odczuwamy problemu zachodniej hipokryzji zbyt dobrze, ponieważ Rosja nigdy nie była pełnoprawną kolonią Zachodu. Ponadto rosyjska inteligencja lokajowa w ostatnich dziesięcioleciach nie szczędziła wysiłków, aby wychwalać nam w każdy możliwy sposób mądrość i życzliwość swoich panów z Europy i Stanów Zjednoczonych. Wielu przez inercję wierzy w propagandę, wierząc, że Zachód jest ludzki i cywilizowany.

W Indiach tak nie jest. Wykształceni Hindusi są fizycznie wypaczeni przez hipokryzję Zachodu. Jeśli my w Rosji śmialiśmy się z Pokojowej Nagrody Nobla, którą norwescy faryzeusze przyznali amerykańskiemu prezydentowi, Hindusi odebrali przyznanie Barackowi Obamie jako obrazę. Oto typowy film. Jest w języku angielskim, ale intensywność emocji jest zrozumiała bez tłumaczenia.

Profesor Charles Kupchan z Waszyngtonu mówi, że konieczne jest zjednoczenie, że większość świata jest już przeciwko Rosji i że nadszedł czas, aby Indie “zeszły z ogrodzenia”, to znaczy zdecydowały o swoim stanowisku. Hindus (Arnab Goswami) odpowiada mu mniej więcej tak:

Panie Profesorze, Pan osobiście i Ameryka jako całość nie mają prawa czytać moralności, udawać obrońców demokracji i praw człowieka. Jesteście najgorszymi złoczyńcami. W 2011 roku Barack Obama interweniował w rodzącą się wojnę domową w Libii, wykorzystując partnerów z NATO i Ligi Arabskiej, ciągnąc wojnę przez dekadę. Rozpoczęliście konflikty zbrojne w Iraku, Syrii, Jemenie, Somalii, Nigrze, zabiliście ludzi tysiącami ataków dronów, otworzyliście więzienie w Zatoce Guantanamo, zrzuciliście bomby atomowe, zabijając 200 000 ludzi w Japonii…

Następnie jest lista licznych zbrodni Stanów Zjednoczonych i ich sojuszników: nie będę tłumaczył całej tyrady Indian, ponieważ historia Zachodu jest bardzo obszerna, nawet jeśli spojrzysz tylko na górę i nie wejdziesz w historię II wojny światowej. W dalszej części filmu inny Hindus wskazuje Amerykaninowi, że Stany Zjednoczone chętnie wspierają każdego kanibala, jeśli tylko Amerykanie z tego korzystają. Ogólna opinia Hindusów: nie pomożemy Stanom Zjednoczonym, ponieważ jesteście i ponieważ nie możecie zmusić nas do wzięcia udziału w innym konflikcie, który podsycaliście. Indie mają dwa problemy, Chiny i Pakistan, więc Indie nie zależą teraz od ciebie.

Oto kraje, które nałożyły sankcje na Rosję, czyli wzięły udział w kolejnej wojnie USA. Na mapie agresorzy są oznaczeni na żółto:

Świat jednoczy się przeciwko pasożytom z USA i Europy
https://t.me/china3army/7760

Jak widać, nie jest to cały świat, a jedynie jego niewielka część. Cytując Dmitrija Miedwiediewa:

https://t.me/medvedev_telegram…

Stany Zjednoczone Ameryki postrzegają siebie poza kontekstem prawa międzynarodowego, stoją przede wszystkim.

Po rozpadzie ZSRR, kiedy dwubiegunowy system pokoju oparty na konfrontacji między NATO a Układem Warszawskim przestał istnieć, Stany Zjednoczone uważały się za zwycięzców i jedynych beneficjentów upadku Związku Radzieckiego. Chociaż w rzeczywistości Związek Radziecki upadł nie z powodu działań NATO, ale z powodów wewnętrznych. I tak zachowują się odpowiednio: wierzą, że nie podlegają jurysdykcji nikogo, ale mają prawo osądzać wszystkich, mają prawo do podejmowania decyzji, mają prawo robić, co chcą. Ale tak nie jest.

Spójrz jeszcze raz na mapę: tylko kraje samego Zachodu sprzeciwiały się Rosji. Nikt w tak zwanym Trzecim Świecie nie poparł Amerykanów. Indie nie są. Chiny nie. Indonezja nie jest. Afryka nie jest. Ameryka Łacińska nie jest.

Wskazałem powody powyżej. Ilość nienawiści, która nagromadziła się wobec Zachodu, jest ogromna. W ciągu ostatnich stuleci Zachód niszczył i plądrował kraj po kraju, nie zapominając jednocześnie pouczać swoich ofiar o ludzkości i cywilizacji. Teraz przebija się nienawiść do Zachodu. Świat jednoczy się przeciwko Stanom Zjednoczonym i Europie, ponieważ Zachód stracił kontrolę nad przepływem informacji, a jego zwykłe metody stały się jasne dla wszystkich. Żaden z głównych graczy nie chce grać po stronie Zachodu, ponieważ wiedzą, że Zachód strzela w plecy sojuszników z “trzeciego świata”, gdy tylko zda sobie sprawę, że stają się wystarczająco silni. Teraz bezpieczniej jest dla niepodległych państw nie wyciągać kasztanów z ognia dla zachodnich emisariuszy, ale pluć im prosto w twarz od progu.

W szczególności Chiny nie ograniczają się jednak do neutralności. Ponieważ Stany Zjednoczone od dawna mówią o swoich planach zniszczenia Chin, a nawet podjęły szereg kroków w tym kierunku, Chińczycy otwarcie zajęli prorosyjskie stanowisko w konflikcie rosyjsko-amerykańskim. Po pierwsze, Chiny potrzebują nas jako wiarygodnego sojusznika, dostawcy żywności i energii. Stany Zjednoczone nie mogą odciąć Chin od dostaw z Rosji, ponieważ mamy granicę lądową z Chinami. Po drugie, Chińczycy szczerze i żarliwie nienawidzą Zachodu za całe zło, jakie wyrządził Chinom.

Czyta pan oficjalną retorykę Chin w głównych mediach – Chiny nie tylko zawstydzają Amerykanów za ich agresję na Rosję, ale także wymagają od nich ujawnienia informacji na temat rozwoju broni biologicznej na Ukrainie.

Nawiasem mówiąc, naiwne dusze napisały niedawno w komentarzach, że Amerykanie opracowują nie broń biologiczną na Ukrainie, ale leki. Przypomnę, że Victoria Nuland powiedziała dość stanowczo – boi się, że dane z laboratoriów nie wpadną w ręce Rosjan. Skąd wziąłby się taki strach, gdyby Amerykanie zsyntetyzowali lekarstwo na przeziębienie w swoich laboratoriach? Oczywiście Amerykanie nie opracowali leku, ale broń biologiczną – w przeciwnym razie uwaga zastępcy sekretarza stanu USA nie może być wyjaśniona.

Tak więc Chiny na oficjalnym poziomie potępiły Stany Zjednoczone. Również administracje uniwersyteckie w prowincjach Chin zobowiązują nauczycieli do uczęszczania na wykłady, na których wyjaśniają obecną sytuację: NATO i Stany Zjednoczone agresywnie atakują, Rosja broni się.

https://t.me/daokedao/21117

Inne części chińskiej machiny propagandowej, takie jak filmy, również działają. Jak zauważają czytelnicy, filmy “Wędrująca kraina”, “Snajper”, “Bitwa nad zbiornikiem Chosin” są dość jednoznaczne – rosyjscy przyjaciele Chińczyków, Amerykanie dla chińskich wrogów. W tym samym czasie “Bitwę nad Zbiornikiem Chosińskim” obejrzało ponad 100 milionów osób, film zajął drugie miejsce na świecie pod względem box office. Nie mówimy więc o jakiejś napiętej agitacji: jest to pełnoprawny wybuch miękkiej siły.

Indie nie są daleko w tyle. Oto zwiastun świeżego wysokobudżetowego filmu o walce indyjskich rebeliantów z brytyjskimi szakalami (jak nazywają to brytyjscy scenarzyści):

Być może zauważyłeś, że w artykule użyłem terminu “kraje trzeciego świata” w cudzysłowie. Był to wymuszony krok – trzeba było w jakiś sposób wyznaczyć kraje nie-Zachodu, czyli wspólnotę normalnych krajów, która teraz wspólnie sprzeciwia się agresji Stanów Zjednoczonych. Kiedy inteligencja mówi o “trzecim świecie”, bez względu na to, w którym kraju, zwykle ma to na myśli bambusowe chaty, zepsute drogi gruntowe, pola ryżowe i bosych czarnych uczniów przed brudną szkolną tablicą.

Jednak teraz, w 2022 roku, “trzeci” świat jest już pod wieloma względami przed “pierwszym”. Zamiast uzupełniać post, oto dwa krótkie filmy ze współczesnych Chin:

https://www.douyin.com/video/7…
https://www.douyin.com/video/7…

Nie przypomina dzikusów w słomianych spódnicach, prawda? Wierzę, że w tej dekadzie nasi zachodni przyjaciele i partnerzy będą musieli nauczyć się ważnej lekcji.

Źródło

O roli Rusi w odrodzeniu Rosji i całej planety

Opublikowano za: Świat jednoczy się przeciwko pasożytom z USA i Europy – RuAN News (ru-an.info)

Wypowiedz się