Rosyjskie Ministerstwo Obrony: Hunter Biden, George Soros, Pentagon i CDC zaangażowane w ukraińskie biolaby

Opublikowano Marzec 25, 2022, autor: State of the Nation

Tama informacyjna o globalistach pęka

Autor: Kelen McBreen
InfoWars.com

Rosyjskie Ministerstwo Obrony (MOD) opublikowało w czwartek zbiór dokumentów, które twierdzą, że pokazują dowody na to, że Pentagon opracowuje i obsługuje nielegalne biolabacje na Ukrainie.

W publicznym oświadczeniu MINISTERSTWA Rosjanie twierdzili, że syn prezydenta USA Joe Bidena, Hunter, znany globalistyczny miliarder George Soros, CDC i inni byli bezpośrednio zaangażowani w program biolab.

Chociaż nie potrzebujemy, aby Rosja mówiła nam o tych powiązaniach, które zostały ostatnio szczegółowo opisane przez kilka mediów, jest to poważna aktualizacja, że Rosja wzywa likwidacji korupcji na arenie światowej.

https://platform.twitter.com/embed/Tweet.html?dnt=true&embedId=twitter-widget-1&features=eyJ0ZndfZXhwZXJpbWVudHNfY29va2llX2V4cGlyYXRpb24iOnsiYnVja2V0IjoxMjA5NjAwLCJ2ZXJzaW9uIjpudWxsfSwidGZ3X2hvcml6b25fdHdlZXRfZW1iZWRfOTU1NSI6eyJidWNrZXQiOiJodGUiLCJ2ZXJzaW9uIjpudWxsfSwidGZ3X3NrZWxldG9uX2xvYWRpbmdfMTMzOTgiOnsiYnVja2V0IjoiY3RhIiwidmVyc2lvbiI6bnVsbH0sInRmd19zcGFjZV9jYXJkIjp7ImJ1Y2tldCI6Im9mZiIsInZlcnNpb24iOm51bGx9fQ%3D%3D&frame=false&hideCard=false&hideThread=false&id=1507006924969037831&lang=en&origin=https%3A%2F%2Fwww.infowars.com%2Fposts%2Frussian-ministry-of-defense-hunter-biden-george-soros-pentagon-cdc-involved-in-ukrainian-biolabs%2F&sessionId=511acc255eae1c0455010f59d3c3e4c5b9479a70&theme=light&widgetsVersion=2582c61%3A1645036219416&width=500px


https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=314&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fmod.mil.rus%2Fvideos%2F927144707966776%2F&show_text=true&width=560&t=0

Według rosyjskiego Ministerstwa Obrony dokumenty uzyskane od ukraińskich naukowców pracujących w finansowanych przez USA laboratoriach pokazują, że “projekt biologiczny UP-2” został opracowany i zatwierdzony przez Pentagon.

“Głównym celem tego projektu było przeprowadzenie analizy molekularnej szczególnie niebezpiecznych zakażeń endemicznych dla Ukrainy” – stwierdza rosyjski MOD. “Prace te obejmowały pobieranie próbek patogenu ze starych cmentarzy zwierząt w celu uzyskania nowych szczepów wąglika”.

Briefing szefa ochrony nuklearnej, biologicznej i chemicznej rosyjskiego wojska pokazuje, że firma inwestycyjna Rosemont Seneca Huntera Bidena jest powiązana z amerykańskimi kontrahentami wojskowymi Metabiota oraz Black and Veach.

Infowars potwierdził niektóre z tych powiązań w poprzednich raportach.

Rosyjski briefing wojskowy wyjaśnia: “Amerykańska Agencja Rozwoju Międzynarodowego, Fundacja George’a Sorosa i Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom są bezpośrednio zaangażowane, oprócz departamentu wojskowego. Nadzór naukowy zapewniają wiodące organizacje badawcze, w tym Los Alamos National Laboratory, które opracowuje broń jądrową w ramach Projektu Manhattan.

Wszystkie te działania są prowadzone pod pełną kontrolą Pentagonu” – czytamy dalej, twierdząc, że mają dowód na to, że operacja obejmuje 30 laboratoriów w 13 ukraińskich osiedlach.

Karta rejestracyjna znaleziona w ukraińskim biolabie została rzekomo podpisana przez ukraińskiego zastępcę sekretarza stanu Gabinetu Ministrów Wiktora Polishczuka.

Karta rzekomo pokazuje, że patogeny w laboratoriach mogą być wykorzystane do opracowania broni biologicznej.

Rosjanie zauważają, że amerykańska Agencja Redukcji Zagrożeń Obronnych Pentagonu nadzoruje projekty biolab.

Mówi się, że personel rządowy USA i zaangażowani kontrahenci są zwolnieni z płacenia podatków i innych opłat pobieranych na Ukrainie.

W ramach projektu UP-8 Rosja twierdzi, że próbki krwi zostały pobrane od ukraińskich żołnierzy w celu zbadania przeciwciał wirusa i prawdopodobnie “wybrania czynników biologicznych najbardziej niebezpiecznych dla populacji określonego regionu”.

Rosja wielokrotnie oskarżała USA o próby stworzenia broni biologicznej wymierzonej w Rosjan na poziomie genetycznym.

Prowadzone przez USA biolabacje na Ukrainie rzekomo przenoszą również niebezpieczne materiały do innych laboratoriów w Gruzji, Wielkiej Brytanii i Niemczech.

“Wszystko to stwarza ryzyko dla transferu za granicę wrażliwych informacji genetycznych, a także zagrożenia dla bezpieczeństwa biologicznego nie tylko dla Ukrainy, ale także dla regionów, w których próbki zostały przekazane” – mówi rosyjskie wojsko.

Slajd dostarczony przez Rosjan rzekomo pokazuje, że projekt UP-2 obejmował amerykańskich biologów wojskowych badających wąglika i wektory owadów w miejscach pochówku zwierząt.

Dokument twierdzi również, że amerykańskie firmy farmaceutyczne wykorzystują laboratoria do testowania leków na ukraińskich żołnierzach w badaniach, które byłyby nielegalne w USA.

“Według danych opublikowanych w bułgarskich mediach, około 20 ukraińskich żołnierzy zginęło w eksperymentach w samym laboratorium w Charkowie, a kolejnych 200 zostało hospitalizowanych” – twierdzi gazeta.

Podsumowując, Rosjanie wzywają do międzynarodowego dochodzenia w sprawie amerykańskich biolab, zarówno krajowych, jak i zagranicznych, oraz do wyjaśnienia przez USA celów obiektów.

Pełny briefing Rosyjskich Sił Zbrojnych można przeczytać poniżej, a dokumenty dostarczone przez rosyjski rząd można znaleźć TUTAJ i TUTAJ.

Briefing Szefa Wojsk Ochrony Nuklearnej, Biologicznej i Chemicznej Sił Zbrojnych Rosji… na Scribd

https://www.scribd.com/embeds/566388424/content?start_page=1&view_mode=scroll&access_key=key-dSyyh2EkD4QD7fVi6Gb8

___
https://www.infowars.com/posts/russian-ministry-of-defense-hunter-biden-george-soros-pentagon-cdc-involved-in-ukrainian-biolabs/

Wypowiedz się