Podobnie jak w Syrii, Putin zamierza jedynie wyzwolić naród ukraiński.

Opublikowano Marzec 24, 2022, autor: State of the Nation

LUDZIE KŁAMSTWA: UKRAINA

Fourwind10.com

Kłamliwe i fałszywe media, które obejmują wszystkie aspekty mediów społecznościowych na całym świecie, wykorzystują rozprzestrzenianie fałszywych wiadomości i nie-wiadomości, dezinformację, tworząc nienawiść, rasizm, podżeganie do wojny, gniew, strach, niepokój, udrękę, zamieszanie i nieukończone rozproszenie, do tego stopnia, że wielu ludzi nie dba już o to, co się dzieje, i przestaje martwić się o wszystko, ponieważ nie mogą tego zrozumieć i nie rozumieją tego, lub to ich denerwuje, więc decydują się zignorować wiadomości i stworzyć poczucie zaprzeczenia na ten temat.

Wiele innych osób traci zainteresowanie, ponieważ i tak nie ma to na nich wpływu. Po co się stresować, dopóki mogą żyć swoim codziennym życiem w bańce postrzeganej normalności, którą stworzyli? Na przykład chodzenie do pracy, chodzenie do sklepu spożywczego, planowanie wakacji, robienie zakupów lub wychodzenie z przyjaciółmi, rozmowa o najnowszym programie telewizyjnym lub najnowszym serialu telewizyjnym, który jest włączony, lub grze, lub najnowszym związku, w którym się znajdują…. itd.

Wtedy jest wielu innych ludzi, którzy słuchają fałszywych mediów i ciągłych kłamstw, które obwiniają. Ci ludzie mają obsesję i mają wielki strach i gniew, więc nieustannie próbują nadążyć za tym, co dzieje się z tym, co uważają za wiadomości, przez cały czas nie rozumiejąc, że są okłamywani w najbardziej kompletny sposób, że w rzeczywistości jest to kontrola umysłu.

Wiem, że wielu z was może się do tego odnieść. Był czas, kiedy ja również robiłem to samo. Jestem teraz oddany Prawdzie i rzucę światło na to, co naprawdę dzieje się na Ukrainie. Pamiętajcie, że fałszywe media mówiły wam coś zupełnie przeciwnego.

Aby zrozumieć sytuację, muszę najpierw zacząć od małego tła na temat pana Putina. Putin jest wielkim mężem stanu, w rzeczywistości jest największym mężem stanu swoich czasów na tej planecie. On kocha swój kraj i swój lud, a oni kochają Go. Rosja jest jedynym całkowicie chrześcijańskim krajem, który służy jednemu Bogu. Jest bardzo wykształcony, mądry i osiągnął wielką wiedzę. Jest bardzo silnym i dobrym przywódcą dla swojego ludu i kraju. 

Rosja i Putin mają najbardziej zaawansowaną technologię na tej planecie. Są one wielokrotnie, wiele razy bardziej zaawansowane niż USA i Chiny; jednak Putin nie chce wojny, chce pokoju. On kocha tę planetę i wszystko na jej powierzchni. On rozumie, że wszyscy jesteśmy cennymi stworzeniami i wszyscy jesteśmy Jednym.

Putin od wielu lat obserwuje Ukrainę, USA, Chiny i inne kraje. Obserwował i widział całkowity upadek wszystkich swobód i przejęcie Ukrainy przez obcą okupację nazistów. Tak, wciąż tu są i są tu teraz. Nigdy nie wyjechali, a teraz są szkoleni przez tajne obozy w USA i przez tajnych agentów pod rozkazami reżimu Bidena.

Ta informacja nie ma na celu cię przestraszyć. Jeśli jednak to jest to, czego potrzeba, abyśmy wszyscy się obudzili, to niech tak będzie! My, jako kraj (mam na myśli większość świata, ale przede wszystkim USA) staliśmy się politycznie zadowoleni. Jestem tutaj, aby przynieść wam Prawdę, abyśmy wszyscy mogli mieć Światło, które zostało na nas wylane.

Chazarscy syjoniści są jednym i tym samym, co naziści. Nie ma różnicy. WSZYSCY mają ten sam program – przejąć CAŁKOWITĄ kontrolę nad wszystkimi krajami i ludźmi na tej planecie. Chazarowie są również nazywani satanistami i Głębokim Państwem.

Aby dowiedzieć się więcej o chazarskich syjonistach, możesz sprawdzić Phoenix Journals na tej stronie. Protokoły Mędrców Syjonu znajdują się Phoenix Journal # 224 i Phoenix Journal # 68Od ekstazy do agonii – przez plan 2000.

Prawda jest bardzo szokująca, ale także wyzwalająca!! Putin wie wszystko o tych satanistach i niedoszłych kontrolerach. W naszym samozadowoleniu przeniknęli wszystko i kontrolują każdy kraj, naród, stolicę, miasto i wioskę na całej planecie. Za każdym razem, gdy włączasz telewizor, słuchasz rocka, hip hopu i prawie każdego innego rodzaju muzyki, której słuchamy dzisiaj, aby wypić kilka piw lub drinków, aby zmyć nasze stresy dnia, (żeby wymienić tylko kilka), robimy DOKŁADNIE to, czego chcą.

Kontrolują nas umysłem, abyśmy NIE troszczyli się, nie myśleli ani nie zajmowali się rzeczami, niczym ważnym, ale tylko rzeczami lub tym, co uważamy za “życie”. Nie jest to nowa koncepcja, ponieważ okłamywanie i kontrolowanie umysłu mas trwa od NIEZLICZONYCH lat.

Putin wie o tym wszystkim i rozumie, czym i kim są chazarscy syjoniści. Obserwował, jak Chiny i reżim nazistowski USA (reżim Bidena) współpracują z reżimem nazistowskim na Ukrainie. (Deep State), aby przejąć kraj Ukrainy. Trwa to już od dłuższego czasu

Putin zawarł umowę z Polską, aby naród Ukrainy mógł wyjechać i mieć gdzie mieszkać, dopóki ich kraj nie zostanie wyzwolony. Tak, powiedziałem wyzwolony! Putin wyzwala Ukrainę!! On likwiduje Władzę Realną, reżim Bidena, nazistowski ucisk, chazarskich syjonistów! Wszystko jedno w tym samym. Rosja wydaje własne pieniądze i wykorzystuje własne zasoby i ludzi, aby oddać Ukrainę narodowi ukraińskiemu!! Chce posprzątać bałagan.

On nie zabija niewinnych ludzi. Zabiera fabryki ludobójstwa (które miały być użyte na ludziach) i całą broń, zapisy, akta i legowiska Głębokiego Państwa. Niektórzy Ukraińcy zostali i pomagają mu odzyskać swój kraj. Robią to, wchodząc do miasta przed czasem i pozwalając wszystkim ludziom ewakuować się do bezpiecznej Polski. Następnie Władza Realna zostaje usunięta. Odbywa się to w każdym mieście! Putin naprawdę chce, aby Ukraina była wolnym krajem!

Tymczasem NATO (Organizacja Traktatu Północnoatlantyckiego), która jest kontrolowana przez chazarskich syjonistów, jest kompletnym podżegaczem wojennym. Chcą III wojny światowej. Są bardzo źli na Putina, ponieważ zakłóca on ich plany globalnego przejęcia. Nie mają kontroli nad Rosją. Próbują otoczyć części Rosji i próbują rozpocząć wojnę. Putin ostrzegł ich, aby “wycofali się”, ponieważ nie wygrają.

Pamiętajmy, że Rosja ma lepszą technologię, wiele, wiele razy bardziej zaawansowaną niż USA i Chiny. Putin nie dopuści do rozpoczęcia kolejnej wojny. Pamiętaj też, że fałszywe media mówią nam coś dokładnie przeciwnego. Powiedzieli masom, że Rosja jest agresywna, a Putin jest podżegaczem do wojny. Prawda jest taka, że NATO, reżim Bidena, nazistowscy i chazarscy syjoniści lub sataniści, którzy są Głębokim Państwem (wszyscy jednym w tym samym), robią wszystko, co w ich mocy, aby Putin wyglądał agresywnie.

Rosyjsko wyglądający najemnicy są zatrudniani przez Deep State i płacą EKSTREMALNIE DUŻE KWOTY PIENIĘDZY (dolary podatkowe USA – FYI). Ci najemnicy potajemnie chodzą i wysadzają w powietrze wszystko, co mogą na Ukrainie. Są one szczególnie ukierunkowane na wszelkie obszary mieszkalne i bombardowanie domów i małych firm itp. Następnie obwiniają o to wszystko Putina, aby wyglądał agresywnie wobec wszystkich niedoinformowanych mas, czyli większości z nas na tej planecie.

Te kłamstwa są następnie kierowane do fałszywych mediów (które, nawiasem mówiąc, są kontrolowane przez Chazarów). Fałszywe media również chwytają się słomek i wymyślają wszelkie kłamstwa i nieprawdy, jakie tylko mogą. Na przykład mówią opinii publicznej, że Putin został poddany kwarantannie przez 2 lata, ponieważ miał Covid. Z powodu kwarantanny oszalał, jest szalony i ma demencję. .

Prawdziwa prawda jest taka, że Biden ma demencję i stracił całe swoje racjonalne myślenie. Prawdziwy reżim Bidena to ci, którzy go używają i działają pod jego nazwiskiem. Był idealnym pionkiem do użycia. Nie twierdzę, że Biden jest dobrym człowiekiem. Oddał się kłamstwu i ciemności wiele lat temu i jest całkowicie zły. Jednak nie może już myśleć prosto ani racjonalizować niczego.

Władza Realna podjęła niezliczone próby ukrycia jego irracjonalnego zachowania, jednak większość ich prób zakończyła się niepowodzeniem. Nadal potrzebują Bidena, aby masy myślały, że jest naszym prezydentem, więc pozostajemy dość spokojni i zadowoleni, z wyjątkiem kalamburów i okazjonalnego wyśmiewania się z Bidena (szczególnie w mediach społecznościowych), co jest dozwolone, ponieważ całkowicie nas rozprasza. Proszę się nad tym zastanowić. Więcej w przyszłości……

Mam nadzieję, że wszyscy, którzy to przeczytają, obudzą się. To, czym się z wami podzieliłem, jest całkowitą Prawdą.

D-PHB

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=110061

Wypowiedz się