Czy prezydent Putin naprawdę kontroluje opozycję… albo gorzej?!

Opublikowano Kwiecień 2, 2022, autor: State of the Nation


Nie, na pewno nie!

A każdy, kto popycha tę kanardę, prawdopodobnie pracuje dla amerykańskiej Wspólnoty Wojskowej lub Wywiadowczej w imieniu zdradzieckich neokonserwatywnych syjonistów, którzy sprowokowali wojnę na Ukrainie, którzy ścigają ją dzisiaj i którzy będą próbowali utrwalić wojnę, dopóki Rosja nie zostanie wystarczająco zdestabilizowana, aby przeprowadzić zmianę reżimu. Tylko wtedy, gdy rosyjscy obywatele zostaną złagodzeni przez trwający i celowo zaprojektowany upadek gospodarczy, perfidne perpy pociągną za spust pełnowymiarowej kolorowej rewolucji koordynowanej przez CIA.


Uwaga redaktora SOTN: Ta platforma Alt Media od dłuższego czasu pracuje nad artykułem o prawdziwej roli Rosji (i Putina) w realizacji agendy Nowego Porządku Świata. Jednak konkurencyjne wymagania czasowe wielokrotnie interweniowały, zwłaszcza grad wstrząsających ziemią wydarzeń, które odbywają się co tydzień. Dlatego zdecydowaliśmy się zamieścić poniższy artykuł wraz z filmem panelowym jako pożywkę do przemyśleń w międzyczasie.

Zanim obejrzysz poniższą dyskusję wideo, oto zapowiedź SOTN, która odpowiada na największe pytanie w Internecie: Czy prezydent Putin naprawdę kontroluje opozycję… albo gorzej?!

Po pierwsze, prezydent Putin, poprzez swoje własne, wysoce konsekwentne działania i jednoznaczne słowa, wywrócił zglobalizowaną wersję Nowego Porządku Świata do góry nogami. Tyle razy rozbijał tłum w Davos, że boli… JE! Putin wziął kulę niszczącą do wszystkiego, co reprezentuje WEF, tak wiele razy, że teraz mają go pod dochodzeniem w sprawie zbrodni wojennych, aby na zawsze usunąć go ze światowej sceny.

Tylko dlatego, że Putin chodził na spotkania WEF przez lata, nic nie znaczy o tym, gdzie stoi dzisiaj. W rzeczywistości prezydent i premier Putin musieli od 1999 roku zrobić wiele rzeczy, które były dość niesmaczne, aby bardzo ukradkiem przenieść Federację Rosyjską z archipelagu gułagów zdalnie zbudowanego przez Oś Zio-Anglo-Amerykańską w ręce narodu rosyjskiego. Zobacz: ROSJA PUTINA: doskonała folia dla osi anglo-amerykańskiej i ich nowego porządku świata

Tylko dzięki wiedzy historycznej i poprawnemu zrozumieniu, które zostało przekazane przez poprzednie exposé, ktokolwiek może właściwie zrozumieć, z czym Putin walczył; i to, z czym mierzy się dzisiaj.

Ponieważ prezydent Putin jest geopolitycznym arcymistrzem szachowym, spójrzmy na jego poczynania oczami widza oglądającego tak zwaną Wielką Grę – zdecydowanie największą i najbardziej złożoną geopolityczną grę w szachy w historii ludzkości. Pamiętaj, że do zagrania w tę konkretną grę potrzebne są dwie zaciekle przeciwstawne strony. W związku z tym rywale Putina mogą wykonać ruch, który zmusi go do wykonania ruchu, który wydaje się wspierać agendę NWO, podczas gdy on nie jest.

To całkowita prawda: polityka tworzy dziwnych współlokatorów. Wystarczy spojrzeć na relacje między Putinem a tureckim szaleńcem Recepem Erdoğanem. Teraz uświadom sobie, że Putin ma do czynienia z wszelkiego rodzaju światowej klasy przestępcami i skorumpowanymi korporacjami, które są grubsze od złodziei. Teraz zrozumcie, że kiedy zmawiają się, aby podbić Rosję, jak to robią teraz, Putin musi zrobić wszystko, co możliwe, aby chronić zarówno swoją królową, jak i zwłaszcza swojego króla. Może to oznaczać wykonywanie pewnych ruchów i / lub nieprzeniknionych manewrów, które mogą wydawać się politycznie samolubne, a nawet tyrańskie.

Spójrzcie na to, że właśnie przez to, że podjął ogromne ryzyko przeprowadzenia “specjalnej operacji wojskowej”, aby zapobiec atakowi biologicznemu na pełną skalę z ukraińskiej ziemi, Putin dał swoim wrogom mnóstwo okazji do fałszywego oczerniania go każdego dnia za rosyjskie zbrodnie wojenne. Te zbrodnie wojenne pod fałszywą flagą popełnione przeciwko cywilom są w rzeczywistości popełniane przez grupę terrorystyczną USA-WIELKA BRYTANIA-UE-NATO przy użyciu starej gwardii ukraińskich nazistów i neonazistowskiego batalionu Azov; Izraelskie wojsko, najemnicy i Mossad; Amerykańskie operacje specjalne i jednostki cia do zabójstw; Brytyjski GCHQ & MI6; Francuski DGSE i niemiecki BND do wykonywania wyrafinowanych prac zaawansowanych, a także brudnej roboty. Następujący sposób:

Ewakuacja niemieckiego szefa szpiegów z Ukrainy pokazuje
, jak naprawdę podżegający do wojny jest Berlin

UWIĘZIONY!!! AMERYKAŃSCY I BRYTYJSCY WOJSKOWI “DORADCY”,
A TAKŻE FRANCUSCY AGENCI WYWIADU Z NAZISTAMI AZOWSKIMI W MARIUPOLU –
TERAZ UWIĘZIENI PRZEZ SIŁY ROSYJSKIE

Izraelska armia na Ukrainie, syjonistyczni banksterzy pobierający narządy
od zamordowanych Ukraińców i Rosjan

Jaki jest kluczowy punkt?!

Prezydent Putin i jego rodacy – W TEJ CHWILI – walczą o życie… dla swojego narodu. Jeśli Putin kiedykolwiek zostanie wzięty do niewoli przez globalistyczną kabałę NWO, upewnią się, że zostanie zakończony w taki sposób, że będzie na zawsze znany jako “Hitler” 21 wieku, tylko że sprawią, że będzie znacznie gorszy od Hitlera.

Oczywiście Putin dokładnie wie, o co tu chodzi. Stąd, jeśli nawet wydaje się być kontrolowaną opozycją w jakimkolwiek konkretnym kontekście, to tylko dlatego, że został ustawiony w ten sposób, gdzie nie ma innej odpowiedzi lub działania w celu ochrony Rosji i ochrony swojego narodu.

Tylko wtedy, gdy czytelnik zrozumie, jak groźnym wrogiem, z którym walczy Putin, doceni jego niezwykle trudną sytuację. Bo ta błędnie nazwana Wielka Gra wiąże się z krwawym sporem z najpodlejszym plemieniem na Ziemi. Głębię i rozległość kryminalnych spisków tych demonicznych istot można zrozumieć tylko czytając The MAD Warmongers & Their “Empire Of Lies”.

Stan narodu
2 kwietnia 2022 r

N.B. Poniżej znajduje się wspomniany artykuł, który zawiera pouczającą dyskusję panelową na ten sam temat.


Panel: “Rosja i wielki reset – opór czy współudział?”

Tom Luongo
GOLD GOATS ‘N GUNS

1 kwietnia miałem okazję przeprowadzić dyskusję panelową prowadzoną przez Whitney Webb z Unlimited Hangout na temat tego, czy Rosja i Władimir Putin są kontrolowaną opozycją dla Wielkiego Resetu Światowego Forum Ekonomicznego.

Ja i Matthew Ehret staliśmy po stronie zdrowego rozsądku, a Riley Waggaman i Iain Davis schodzili do króliczej nory filmu szpiegowskiego.

Aby uzyskać linki do tła i biografii wszystkich, możesz przejść do tego postu na stronie OffGuardian.com

Oprócz wielu punktów, które Matt i ja poruszyliśmy podczas tego panelu, jedną z rzeczy, które nie zostały w pełni wyjaśnione, jest to, że nie ma monolitu w żadnym z tych głównych graczy na boisku.

Rosja nie jest jednostką. Chiny nie są jednostką. Nawet Davos, jak je zdefiniowałem, nie są jednostką (zobacz mój podcast # 75 dla moich poglądów na ten temat). Wrzucanie wszystkich działań Rosji w stosunku do COVID-19 pod prostą (i fałszywą) dychotomię “za lub przeciw Światowemu Forum Ekonomicznemu” jest zarówno nieszczere, jak i amatorskie.

Ponieważ nic nie wskazuje na to, że Rosja i Chiny mają taką samą ekspansywną lub agresywną postawę wobec globalnej dominacji, jaką sugerują Riley i Iain. Mogą budować podobne systemy nadzoru, ponieważ są z natury autorytarnymi rządami.

Ale to nie oznacza tych samych ambicji podobnych do borgów Davos i reszty Zachodu, którzy wyraźnie chcą zarządzać swoim pojedynczym systemem na całym świecie.

Ale ten strach przed identycznością między ich obecnymi systemami jest wszystkim, co Riley i Iain wnoszą do stołu w kółko, ignorując lojalność poszczególnych aktorów, historie itp., Aby stworzyć analizę, która wydaje się wiarygodna, o ile nie spojrzysz na to zbyt głęboko.

Moim zdaniem są najgorszym rodzajem użytecznych w czasach takich jak ten, pozwalając, aby ich osobiste uprzedzenia i, szczerze mówiąc, nerwice zdominowały ich pracę publiczną, która w końcu nie robi nic więcej niż niesienie wody dla tych samych ludzi, których tak całkowicie się boją.

Ale, hej, każdy musi mieć hobby, jak sądzę.

Mam to jednak na myśli, gdy mówię w strumieniu, że mam dla nich sympatię. Wszyscy boimy się przyszłości, do której dążą ci ludzie. To przerażające.

Kiedyś tak bardzo bałem się Rezerwy Federalnej, że zacząłem myśleć, że wszyscy są ukrytymi Austriakami biegającymi dookoła, manipulując prawdziwymi dźwigniami ekonomicznymi, aby dostać się na swoją drogę.

Zgadnij co? Byłem wtedy naprawdę szalony. Nie potrzebowałem więcej złota, potrzebowałem terapii i beta-blokera.

A moje obawy nie przyczyniły się do stworzenia planów bitewnych opartych na rozsądku. Nie zrobili nic, aby pomóc mojemu życiu domowemu, małżeństwu lub zdolności do bycia kompetentnym ojcem. Było to nic innego jak samolubne i, co ważniejsze, samolubne zachowanie. Ale, niestety, wszyscy musimy przez to przejść, aby znaleźć siłę, aby opanować strach, a następnie znaleźć własne sposoby na KONSTRUKTYWNY wkład.

A jeśli nie zidentyfikujemy i nie wezwiemy tego zachowania takim, jakie jest, to podzieli ono rosnącą populistyczną rewoltę przeciwko tym bękartom z Davos dokładnie w momencie, gdy będziemy ich uciekać i kręcić.

Putin jako podwójny tajny agent WEF jest dosłownie najgłupszym pomysłem, z jakim miałem do czynienia od czasu Isztar.

To ostatnia rozmowa na ten temat. To dowód prima facia na wszystko, co Dexter White i ja mówiliśmy o jakości informacji od początku wojny rosyjsko-ukraińskiej. Nigdy nie widzieliśmy tego tak źle i dosłownie zamienia cały zachodni świat w dom wariatów…

…. DOM WARIATÓW!
Chcę podziękować wszystkim zaangażowanym. Poszło lepiej, niż myślałem, ale proszę, połóżmy te rzeczy do łóżka. Są tu prawdziwi złoczyńcy, którym można się przeciwstawić. Kliknij poniższe zdjęcie, aby obejrzeć wydarzenie.

https://www.rokfin.com/post/80978/Panel-Russia-Wielki-Reset-Opór-lub-Współudział

Mamy nadzieję, że Viktor Orban wygra na Węgrzech w ten weekend

___
https://tomluongo.me/2022/04/02/media-russia-the-great-reset-resistance-or-complicity/

Wypowiedz się