WYCIEKŁ DOKUMENT RZĄDOWY: “PONAD 40% TERYTORIUM UKRAINY ZAJĘTE PRZEZ ARMIĘ ROSYJSKĄ; 75% UKRAIŃSKICH WOJSK ZNISZCZONYCH”

ŚWIAT NEWSDESK  LICZBA WYŚWIETLEŃ: 17109

Druzgocąca wewnętrzna notatka rządowa wyciekła z Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony Ukrainy, mówiąca, że ponad 40% terytorium Ukrainy zostało zajęte, a ponad 75% potencjału wojskowego Ukrainy zostało zniszczone.

Oryginalny dokument w języku ukraińskim / rosyjskim jest przedstawiony poniżej w oryginalnym formacie językowym, a pod nim znajduje się przetłumaczona wersja:

 

PRZETŁUMACZONY:

 

Ta rewelacja pojawia się w tym samym dniu, w którym źródło w biurze prezydenta Ukrainy Zełenskiego opublikowało wybuchową informację wewnętrzną o treści:

“23 lutego o godzinie 21:00 Zełenski otrzymał ultimatum od Kremla, w którym prezydent Ukrainy otrzymał 5 godzin na podjęcie decyzji o uznaniu Krymu i LDNR w jego granicach. My [Ukraina] zgłosiliśmy to do Departamentu Stanu i Ambasady Brytyjskiej, na co otrzymaliśmy odpowiedź, aby zignorować ultimatum“.

Około dwóch godzin po wygaśnięciu ultimatum Rosja zaatakowała Ukrainę.

Tak więc CAŁA śmierć, zniszczenie i ból spowodowany trwającymi działaniami wojennymi są bezpośrednio składane u stóp Departamentu Stanu USA w Waszyngtonie i ambasady brytyjskiej w Kijowie, które powiedziały Ukrainie, aby “zignorowała” ultimatum!

Opublikowano za: https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/leaked-gov-t-document-more-than-40-ukraine-territory-captured-by-russian-army-75-of-ukraine-military-destroyed

Wypowiedz się