Ujawniono współspiskowców zabójstwa JFK, najlepsi decydenci oddali się

Strzelanie pod fałszywą flagą do prezydenta Kennedy’ego na rozkaz zwykłych międzynarodowych terrorystów

To archiwalne zdjęcie Jacka Ruby’ego na chwilę przed tym, jak śmiertelnie postrzelił Lee Harveya Oswalda, mówi wiele o prawdziwym spisku mającym na celu zamordowanie prezydenta Johna F. Kennedy’ego

Kto wyraźnie zlecił zabójstwo prezydenta Johna F. Kennedy’ego?

Odpowiedź jest oczywista dla każdego, kto bada terroryzm pod fałszywą flagą.


Prezydent John F. Kennedy został zamordowany w listopadzie 1963 roku przez rozległy spisek przestępczy, który był prowadzony przez rząd izraelski. Powód tego brutalnego zamachu stanu przeciwko Republice Amerykańskiej jest bardzo prosty: Kennedy nie pozwoliłby Izraelowi na rozwój broni nuklearnej.
Prezydent nie tylko zagroził wstrzymaniem pomocy finansowej, ale ostrzegł przed innymi rodzajami odwetu. Nikt nigdy nie grozi Izraelowi w ten sposób, chyba że jest gotów ponieść najpoważniejsze konsekwencje”.
JFK powiedział Izraelowi: “Jeśli chcesz pomocy USA, zamknij swoją fabrykę bomb jądrowych”

— Były oficer wojskowy i analityk wywiadu


Zgłoszenie artykułu przez autora gościnnego i badacza rozpoczyna się tutaj:
Drogi Dallas, zostałeś niewłaściwie oczerniony z powodu nienawiści Chicago

Autor: Jim

Phelps SOTN Exclusive

Drogi Dallas, zostałeś niewłaściwie oczerniony z powodu żelaznej kontroli Chicago Mob i Military-Industrial Network nad Ameryką.

Jack Rubenstein

Jack Ruby (urodzony jako Jacob Leon Rubenstein) pracował z Samem “Momo” Gianatanią z Chicago Mob, który dostarczył dwóch z kilku płatnych zabójców o nazwiskach Chuck Nicoletti i James Files. Chicagowski zabójca Nicoletti strzelał do JFK z niższego piętra Dal-Tex Building, podczas gdy James Files strzelał z niesławnego “trawiastego pagórka” zza ogrodzenia. Wiemy, co się stało.

W czasie uderzenia JFK Lee Harvey Oswald (LHO) stał na frontowych schodach Texas School Book Depository Building (TSBD) i naprawdę nie miał żadnego udziału w faktycznym strzelaniu do JFK. Jednak LHO był aktywnym agentem prokuratora generalnego Roberta F. Kennedy’ego (RFK), a spiskowcy czuli potrzebę zabicia LHO za to, że wiedzieli zbyt wiele; w związku z tym stał się “patsy”, za który można obwiniać wszystko, chociaż nie strzelał w ogóle. Sprawcy chcieli zabić LHO wewnątrz TSBD, ale to się nie udało. Tak więc Departament Policji w Dallas został przekonany przez wymyśloną audycję radiową, że LHO (działając jako samotny bandyta) zabił JFK, i przystąpili do pościgu za LHO do Texas Theater.

Ponieważ Jack Ruby z chicagowskiej mafii żydowskiej był zaangażowany jako “człowiek wskazujący” mafii w Dallas, otrzymał rozkaz zastrzelenia i zabicia LHO osobiście. Jack Ruby był zagorzałym syjonistą i bardzo zainteresowany pomaganiem rządowi izraelskiemu, szczególnie w ich żarliwym dążeniu do zdobycia broni jądrowej. JFK nie pozwoliłby Izraelowi na posiadanie jakiejkolwiek broni nuklearnej, ale spiskowcy wiedzieli, że wiceprezydent Lyndon Johnson (LBJ) to zrobi.

JFK i RFK były również na dobrze znanej misji zniszczenia mafii w całym kraju, w szczególności mafii kierowanej przez Giancanę w Chicago; dlatego bardzo łatwo było opiekunom Jacka Ruby’ego wykorzystać to napięcie, aby zabić JFK w Dallas. WAŻNA UWAGA: Kolejny zamach na prezydenta Kennedy’ego zaplanowano na 2 listopada 1963 roku, który został przerwany, gdy jego zaplanowana wizyta w Chicago została nagle odwołana. Zobacz: Lee Harvey Oswald: Unsung Hero Who Alarmed JFK To ‘Assassination Plot’ In Chicago

Hyman Larner, domniemany ściągacz haraczy, odmawia odpowiedzi na pytania zadane przez Senacką Komisję Senatu USA ds. Niewłaściwych Działań w Pracy i Zarządzaniu w 1959 roku.

Hyman Larner i Chicago Military-Industrial Network

Żydowska mafia z Chicago była kierowana przez innego syjonistę o imieniu Hyman Larner. Larner był bardzo dobrze związany z żydowskimi i kontrolowanymi przez Żydów producentami broni, szczególnie tymi z dużymi pieniędzmi w Chicago. Jednym z przykładów jest General Dynamics, gdzie żydowskie pieniądze z Chicago poszły na budowę okrętów podwodnych, rakiet nuklearnych, czołgów Abrams i wielu innych uzbrojenia dla armii amerykańskiej.

Żydowskie inwestycje (zwłaszcza syjonistyczne) w produkcję wojenną odegrały integralną rolę w szybkim rozwoju Kompleksu Wojskowo-Przemysłowego (MIC), o którym mówił prezydent Eisenhower. Ci syjonistyczni spekulatorzy wojenni w końcu dokonali wielkiego nacisku, wykorzystując swoje powiązania z chicagowską mafią / CIA / Mossadem do zamordowania JFK. Następnie ci sami sprawcy zkryli to wszystko, używając przejrzyście skorumpowanego i fałszywego raportu Komisji Warrena LBJ.

Wiemy więc dokładnie, kto zamordował JFK i dlaczego, ale rząd USA nadal kłamie na temat tego, ile żydowskich syjonistycznych pieniędzy kontrolowało MIC w tym okresie. To, jak bardzo rząd USA był zaangażowany w tuszowanie niektórych z najważszych izraelskich problemów tamtych czasów i jak JFK nie grał w swoją grę, jest szczególnie obciążające w tym przypadku.

Ważne jest, aby podkreślić, że LBJ nie może ubiegać się o drugą kadencję, ponieważ powiedzieli mu, że będą musieli zabić RFK. Gdyby nie wyeliminować, RFK bez wątpienia wyplątałby czynnik żydowski: że Jack Ruby był centralną postacią w zabójstwie jego brata i że powiązania Ruby’ego sięgały głęboko wstecz do żydowskiej mafii w Chicago. I RFK w końcu zidentyfikuje Hymana Larnera, szacha Iranu, różnych agentów CIA i powiązania Mossadu, a zwłaszcza to, jak bardzo syjonistyczni agenci, tacy jak Henry Crown z Chicago (urodzony jako Henry Krinsky w żydowskich imigrantach z Litwy) kontrolowali MIC.

Wielu w branży zbrojeniowej, a zwłaszcza w branży broni jądrowej, dokładnie wie, w jaki sposób JFK został wyeliminowany przez Ruby i in. i zastąpiony przez LBJ. Dokładnie w czasie zabójstwa JFK, LBJ był badany pod kątem udziału w programie TFX Fighter Aircraft Program. To dochodzenie kryminalne było tylko jednym z przypadków kupowania lbj przez Henry’ego Crowna w celu rozszerzenia jego własności i manipulacji korporacjami MIC.

General Dynamics znajdował się wówczas w rejonie Dallas-Fort Worth. LBJ był po szyję w uderzeniu JFK w ten i inne żydowskie powiązania “dużych pieniędzy” z MIC. LBJ był nawet przekazywany przez żydowskiego syjonistę Morrisa Jaffe’a z nowoorleańskiego szefa mafii Carlosa Marcello. W rzeczywistości LBJ był mega-przestępcą w Białym Domu i być może najgorszym prezydentem w historii USA z perspektywy jawnej korupcji i czystej przestępczości. Zobacz: Zabójstwo JFK: Klasyczny plan egzekucji CIA i tuszowanie

LHO i Oak Ridge Nuclear Facility

Tak więc, Dallas, nietrudno nawet zobaczyć, jak JFK i LHO byli celem śmierci w “Mieście Nienawiści”(ten cyniczny pseudonim dla Dallas został w rzeczywistości wybrany przez żydowskich syjonistycznych zabójców z prawdziwego miasta nienawiści – Chicago). Staje się to bardzo łatwe, gdy zwrócisz uwagę na historyczny fakt, że LHO przybył do Oak Ridge w Tennessee 26 lipca 1963 roku i dosłownie opuścił zawoalowaną prognozę dla hitu JFK w Dallas. LHO napisał słowa ZSRR i Dallas w Teksasie do Muzeum Atomowego USAEC w Oak Ridge.

ZSRR był zaangażowany tylko w tym zakresie: LHO został przeszkolony przez Biuro Wywiadu Marynarki Wojennej (ONI) do programu dezerterów do szpiegowania Rosji. LHO przybył do Oak Ridge, ponieważ pracował w jednym z kilku projektów CIA mających na celu zamordowanie Castro promieniowaniem jądrowym za pomocą wirusa raka, który był wyrzucany z biura CIA w Nowym Orleanie. LHO pracowało przy tym projekcie jako kurier. (Zobacz podpis LHO poniżej w “Rejestrze odwiedzających” AMERYKAŃSKIEGO MUZEUM ENERGII ATOMOWEJ – jego podpis jest 13 podpisem z góry z datą 7-26-63)

Dla prawdziwych kryminologów patrzących na LHO, data 26 lipca 1963 roku i lokalizacja Dallas w Teksasie stają się głównym dowodem na dokładne rozwiązanie morderstwa prezydenta Kennedy’ego. Nuklearne grube ryby w Oak Ridge nienawidziły JFK, ponieważ właśnie zaakceptował Traktat o Ograniczonym Zakazie Prób Jądrowych (który został ostatecznie podpisany 5 sierpnia 1963 roku przez Rosję i Wielką Brytanię); i zamierzał zrobić znacznie więcej, aby zakazać broni jądrowej na całym świecie.

Połączenie masońskie

W Oak Ridge znajdowały się fabryki broni jądrowej prowadzone przez wielu masonów obrządku południowego szkocji, którzy nienawidzili katolików i widzieli, że antykauklearne inicjatywy JFK doprowadzą do utraty miejsc pracy. Najbardziej rozczarowani z nich zwrócili się przeciwko pokojowemu katolickiemu Kennedy’emu.

Oak Ridge miał głębokie powiązania z Dallas poprzez masona o imieniu Raymond W. Tucker, Sr., który również dobrze znał Jacka Ruby’ego z CIA, i że Ruby był dobrze związany z mafią chicagowską i bardzo mocno syjonistą. LHO pracował dla RFK i był zajęty znajdowaniem brudnych interesów CIA i mafii, które zostały nielegalnie zrobione, aby zabić Castro. JFK żarliwie próbował zażyć pokoju z Rosjanami i wiedział, że jeden wyciek spisku i / lub próby zamachu będzie końcem jego możliwości zajścia pokoju z Rosją.

Masoni w Oak Ridge mieli również ugruntowane powiązania z CIA Mason Allen Dulles, FBI Mason J. Edgar Hoover, New Orleans FBI Mason Guy Banister (szef LHO) i wielu innych w Dallas, takich jak magnat naftowy Clint Murchison. Teraz bardzo łatwo jest dostrzec premedytację współspiskowców z Oak Ridge w zabijaniu zarówno JFK, jak i LHO. JFK przywołał wszystkie te typy tajnych stowarzyszeń w swoim epickim przemówieniu przed Amerykańskim Stowarzyszeniem Wydawców Gazet w dniu 27 kwietnia 1961 r. (Zobacz: Historyczne przemówienie JFK na temat tajnych stowarzyszeń – wideo)

Masoński związek z Jackiem Ruby był łatwym i oczywistym połączeniem z Dallas. Ruby była kluczowym członkiem żydowskiej mafii w Chicago, a tłum Giancana był bardziej niż chętny do dostarczenia kilku zabójców, aby wykonać ich rozkazy. Zabijając JFK i zastępując go LBJ, który był również powiązany z Jackiem Rubym za pośrednictwem antyamerykańskiego panelu Nixona, nakazane przez tłum w Chicago uderzenie osiągnęłoby dwa główne cele – pozbycie się prezydenta Kennedy’ego i wyniesienie wiceprezydenta Johnsona do POTUS.

KLUCZOWY PUNKT: Śledczy zajmujący się zabójstwami JFK, tacy jak były FBI Zack Shelton, połączyli to wszystko lata temu, a nawet otrzymali bardzo wiarygodne zeznania od najlepszego przyjaciela Jacka Ruby’ego, Lenny’ego Patricka.

Konkluzja

Dziś Dallas jest nieco oczyszczone z niesprawiedliwego przydomka “Miasto Nienawiści”, z wyjątkiem kilku masonów MIC nadal związanych z chicagowską mafią i siecią wojskowo-przemysłową. Ci, którzy nienawidzili katolików w tym czasie, których JFK specjalnie wzywał, byli również związani z prezydenturą masona Harry’ego S. Trumana.

Oczywiście była to gotowość Trumana (nie decyzja) zrzucenia nie jednej, ale dwóch bomb atomowych na niewinną ludność cywilną w Japonii. Bardzo niewielu naprawdę rozumie, że został zainstalowany jako POTUS, aby ostatecznie zatwierdzić tę ohydną zbrodnię wojenną. Bombardowanie atomowe Hiroszimy i Nagasaki było nie tylko spełnieniem Projektu Manhattan, ale także głównym impulsem do późniejszego nuklearnego wyścigu zbrojeń.

Zabójstwo JFK zostało rozwiązane na wielu poziomach od dłuższego czasu. I nie tylko rząd USA nadal próbuje utrzymać tę brzydką tajemnicę, którą wszyscy odkrywają w USA i na całym świecie. To także żydowska syjonistyczna kabała z Chicago, która wyraźnie zleciła zabójstwo prezydenta Johna F. Kennedy’ego. Całkiem celowo zamordowali JFK podczas publicznej egzekucji jako surowe ostrzeżenie dla wszystkich innych przywódców politycznych i urzędników państwowych.

W interesie rozwoju ultra-tajnego izraelskiego programu broni nuklearnej JFK musiał zostać usunięty, podobnie jak każda inna osoba, która stanęła na jego drodze. Nawiasem mówiąc, ten program nuklearny jest tym samym, którego rząd izraelski stanowczo odmawia przyznania, że w ogóle istnieje.

Stan narodu

Grudzień 28, 2017

Nota redakcyjna

SOTN napisał obszernie o tym, jak zabójstwo JFK zostało faktycznie przeprowadzone przez C.I.A. w zmowie z mafią. Podczas gdy C.I.A. nadzorowała i koordynowała faktyczne morderstwo, nie oznacza to, że Kompania zleciła uderzenie. W końcu C.I.A. jest jedynie ramieniem egzekucyjnym dla rządu cieni, który ma pełne dowództwo i kontrolę nad kompleksem wojskowo-przemysłowym. Zobacz: ALLEN WELCH DULLES: Dowody zabójstwa JFK i tuszowanie wskazuje na byłego dyrektora C.I.A. jako nadzorcę czarnej operacji

Odwołania:

US Dissident Registry – Strona 59

http://www.archives.gov/files/research/jfk/releases/docid-32241845.pdf

=====

EXCLUSIVE: “Zawiozłem Lee Harveya Oswalda do depozytu książek – ale nadal nie wierzę, że zastrzelił JFK”.
(52 lata po zamachu przyjaciel Oswalda mówi, że jest przekonany, że jest prawdziwym bandytą na trawiastym pagórku.)

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3326233/I-drove- Lee-Harvey-Oswald-book-depository-don-t-believe-shot-JFK-52-years-assassination-Oswald-s-friend-says-convinced-patsy-real-gunman-grassy-knoll.html

=====

Feds koncentruje się na mieszkańcach Chicago, Figury stroju w plikach JFK

http://abc7chicago.com/społeczeństwo/feds-focused-on-chicagoans-outfit-figures-in-jfk-files/2575853/

=====

CBS w Arizonie nie ignoruje “wielkiego oszustwa” Obamy!

http://atrueott.wordpress. dokument com/2013/03/19/

=====

Oswald był “z Billem Shelleyem z przodu”; Lovelady była “na schodach” przed Frazierem

http://richardcharnin. wordpress.com/2014/08/07/10851/

=====

Izrael zabił JFK i od tego czasu rządzi Ameryką

=====

Zabójca Oswalda Jack Ruby powiedział informatorowi FBI, aby “obserwował fajerwerki” w dniu, w którym JFK został zastrzelony – dokumenty

http://www.rt.com/usa/410303-fbi-documents-jack-ruby-jfk/

Syjonistyczny Kret Zapruder i związek Mossadu z zabójstwem JFK

http://nodisinfo.com/26630/

Fotoreportaż

Lee Harvey Oswald (stojący po lewej stronie) można zobaczyć przed Texas School Book Depository naprzeciwko swojego współpracownika Buella Wesleya Fraziera podczas faktycznego zabójstwa JFK.

Zalecana lektura

Dlaczego CIA zamordowała JFK i kto wydał rozkazy

___
http://stateofthenation2012.com/?p=91895

Dlaczego CIA zamordowała JFK i kto wydał rozkazy

Kabał i spisek odpowiedzialny za zabójstwo Johna F. Kennedy’ego

jfk-assassination-dealy-plaze-shooters-outlined-jfk-truth-kennedy-oswald-bush-cia-mafia-mob-gioncana

8 gniazd snajperów (patrz ikony snajperów powyżej) strategicznie zlokalizowanych wokół Dealey Plaza w Dallas 22 listopada 1963 roku

Kto, jeśli nie CIA, mógł rozmieścić 8 gniazd snajperów wokół Dealey Plaza w Dallas?

Stan narodu

Zrzut ekranu 2015-10-31 w 7.19.38 PM

Głęboki smutek i rozczarowanie związane z zabójstwem Johna F. Kennedy’ego pozostają w świadomości praktycznie każdego Amerykanina, który żył 22 listopada 1963 roku.

Ten dzień na zawsze będzie dniem niesławy w umysłach każdej osoby, której nadzieje na lepszy świat zostały zilustrowane przez Camelot Jacka i Jackie Kennedy. Baby Boomers i Beatniks wśród nas byli szczególnie dotknięci tragicznymi wydarzeniami tego pamiętnego piątku.

Kiedy JFK został zabity, wszyscy wiedzieli, że sen Camelotu umarł wraz z nim. Większość ludzi przeczuwała, że reszta dekady nie skończy się dobrze, ponieważ scena została ustawiona z jego śmiałym i bezczelnym zabójstwem. Jednak nikt nie wyobrażał sobie, że po nim nastąpią sponsorowane przez państwo morderstwa Malcolma X, Martina Luthera Kinga Jr. i Roberta F. Kennedy’ego. Było też bezpośrednio związane zabójstwo Marilyn Monroe.

John F. Kennedy został zamordowany 22 listopada 1963 roku w drodze klasycznej rytualnej ofiary w stylu egzekucji, znanej jako “zabicie króla”*. Ta forma niezwykle publicznego i makabrycznego morderstwa niezwykle popularnego światowego przywódcy ma na celu zaszokowanie i zadziwienie masowej świadomości. I tak też się stało.
(Źródło: Kto zabił JFK? I dlaczego to zrobili?)

Jeśli chodzi o niezwykle brutalne i publiczne zabójstwo JFK, istnieją wyraźne powody, dla których taki plan egzekucji został przeprowadzony w biały dzień, a zwłaszcza podczas bardzo oglądanej prezydenckiej podróży po Dallas.

Istnieje rytuał Tajnego Stowarzyszenia, który jest ‘zabiciem Króla’. Narodowy przywódca ludu jest tylko figurantem i nie ma realnej władzy. Moc leży za kulisami mrocznych tajemnic. Inni pociągają za sznurki marionetek polityków. Jeśli początkujący, marionetka polityka robi fale lub kołysze łodzią lub nie gra w piłkę … ta marionetka zostaje wyeliminowana. To dlatego Cezar został zabity. To dlatego Kennedy został zabity. Jeśli zakłócisz prawdziwą strukturę władzy, możesz zostać skierowany do usunięcia. Takie “zabójstwa” pokazują światu, kto ma prawdziwą władzę; jest to krwawe stwierdzenie o tym, kto naprawdę rządzi; a prawda jest taka, że nasi tajni władcy kontrolują z ciemnych cieni. (Jest powód, dla którego As jest wyższy od Króla w talii kart. As reprezentuje Tajne Stowarzyszenia, które naprawdę prowadzą serial).”
(Fragment z: CZY JFK ZOSTAŁ ZABITY Z POWODU ROSWELL?
przez Doug Yurchey)

Spisek

Zrzut ekranu 2015-10-31 w 3.52.05 PM

To całkowita prawda, że ogromny spisek mający na celu zamordowanie JFK był niepodobny do żadnego innego. To samo można powiedzieć o tuszowania. Ogromną ilość czasu i energii, personelu i zasobów włożonych w ten niezwykle dobrze zaplanowany i wysoce skoordynowany zamach stanu można wytłumaczyć tylko straszliwym zagrożeniem, jakim JFK reprezentował dla struktury władzy świata. Rzeczywiście, w Jacku Kennedym Światowy Rząd Cieni (WSG) widział coś takiego, jakiego nigdy wcześniej nie widział. Dlatego jego makabryczna publiczna egzekucja została przeprowadzona, aby wysłać wiadomość do każdego innego światowego przywódcy, aby NIGDY nie opuszczał rezerwatu, szczególnie w sposób, w jaki wybrał JFK.

John Kennedy nie tylko opuścił ich rezerwat, ale zamierzał go spalić, aby wszyscy mogli go zobaczyć. W ten sposób JFK zasadniczo nie pozostawił im wyboru. Oczywiście doskonale wiedział, że jest dosłownie chodzącym okiem byka, dlatego nawet pojawił się w Dallas w ten złowieszczy piątkowy poranek. Został wcześniej ostrzeżony przez jasnowidzów i astrologów, przyjaciół i rodzinę; wiedział jednak, że nie ma wyjścia. Już wcześniej naruszył – głęboko – zbyt wiele reguł gry, zwłaszcza jako przywódca największego supermocarstwa współczesności – Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Powyższy fotomontaż dobrze oddaje osoby, które były bezpośrednio odpowiedzialne za zabicie Kennedy’ego … na jednym poziomie, to znaczy. John F. Kennedy, na swój własny, bardzo unikalny sposób, uczynił wroga każdego z tych graczy władzy. Z racji działania zgodnie ze swoim sumieniem Kennedy miał zmienić tych ludzi w swoich arcywrogów. Tak właśnie miało być.

Victor Lazlo, postać podobna do JFK w filmie “Casablanca”, trafnie opisuje kłopoty, w których znalazł się Jack Kennedy podczas burzliwych wczesnych lat 1960., które doprowadziły do nieuniknionego losu, który poniósł.

“Każdy z nas ma swoje przeznaczenie. Na dobre lub na złe”.

Na nieszczęście dla Jacka Kennedy’ego, a także dla narodu, najwyższe szczeble rządu USA były zaludnione wieloma innymi, którzy byli skłonni do tego drugiego. Tym ludziom nie odmawia się wojen, a zwłaszcza spekulacji wojennych. Nie zostaną też udaremnieni w próbie stworzenia Nowego Porządku Świata przy użyciu USA jako militarnego ramienia Jednego Rządu Światowego. USA: Militarne ramię Nowego Porządku Świata

jfk-cytaty
Biorąc pod uwagę to “ustawienie”, o wiele łatwiej jest zrozumieć, dlaczego CIA była główną agencją koordynującą konfigurację, usunięcie i tuszowanie zamachu. Tylko oni mieli władzę, czarny budżet i światową sieć, aby wdrożyć tak złożony plan egzekucji, zawiły plan gry po zabójstwie i skomplikowane tuszowanie. CIA była również najbardziej zainteresowana sukcesem zamachu stanu, funkcjonując jako główna agencja egzekucyjna dla całego kompleksu wojskowo-przemysłowego.

The Back Story … … PRAWDZIWA historia

Zamiast omawiać role każdego z integralnych wspólników w tym spisku zamachu, celem tego eseju jest wprowadzenie pewnych kluczowych punktów informacji i faktów historycznych, które zostały całkowicie pominięte w książkach historycznych. Te wiele niewygodnych prawd, jeśli wolisz, jeśli weźmiesz pod uwagę w sumie, tka sieć oszustwa, która uwięzieniała każdego sprawcę zabójstwa JFK. Utkali także odkrywczy gobelin prawdy o Jacku Kennedym et el., który jest równie inspirujący, co wspaniały.

Na przykład wśród tych, którzy znają prawdziwą historię klanu Kennedych, dobrze wiadomo, że patriarcha Joseph P. Kennedy dobił rodzinnej fortuny poprzez przemyt. Aby odnieść tak dobry sukces w tym biznesie, nie można było uniknąć ścisłej – bardzo ścisłej współpracy – z mafią. W końcu główne rodziny mafijne (w szczególności z Nowego Jorku, Chicago i Nowego Orleanu) i ich surogaty całkowicie kontrolowały ten biznes w całym kraju, co było możliwe dzięki oficjalnemu zakazowi w Stanach Zjednoczonych. Czarny rynek ma sposób na szybkie stworzenie bardzo bogatej i potężnej klasy przestępczej, której przestępczość zorganizowana jest następnie wykorzystywana przez klasę polityczną dla jej dochodów i wpływów.

To właśnie w tym szczególnym okresie – prohibicji – przygotowano scenę dla tego, co wkrótce miało nastąpić w USA i na całym świecie. Okres prohibicji stworzył sprzyjające środowisko dla podstępnego zamachu stanu, który ma mieć miejsce w rządzie federalnym USA. Tylko dlatego, że ich ojciec był potężnym i bogatym magnatem alkoholowym, jakim był, John, Robert i Ted Kennedy ponuro uświadomili sobie prawdziwe moce i ukryte siły, które prowadziły show, zwłaszcza pokaz amerykańskiego rządu. Każdy z braci otrzymał unikalne okno obserwacji największego spisku współczesnej historii – jawnej dywersji i przejęcia Stanów Zjednoczonych Ameryki.

______________________________________________________________
Istnieje dobrze znana międzypokoleniowa dynamika rodzinna, w której syn (syn) – tylko wtedy, gdy są wysoko rozwiniętymi duszami – będzie pracował bardzo ciężko, aby “odkupić grzechy ojca”. W przypadku trzech braci Kennedy ten pierwotny impuls znalazł pełny rozkwit. Szczególnie w osobie Johna F. Kennedy’ego było postanowienie i poświęcenie, aby wykorzystać jego niezwykle wyjątkowe doświadczenie życiowe i przyziemną wiedzę dla dobra jego kraju nierozrygłego. Będąc świadkiem z pierwszej ręki obskurnego podbrzusza amerykańskiego zarządzania i handlu bardzo blisko od najmłodszych lat, wiedział, jaka ma być jego życiowa misja. Kiedy jego starszy brat, Joe Junior, zginął podczas II wojny światowej, być może wiedział, że jego los jest przesądzony. To Joseph Jr. był tym, którego ojciec starannie przygotowywał na pierwszego katolickiego prezydenta Stanów Zjednoczonych, a nie Johnem. To właśnie dzięki temu i innym niezwykłym zrządzeniom losu Jack Kennedy rozpoczął własną “Mission Impossible”.
______________________________________________________________

jfk-assassination-dealy-plaze-shooters-outlined-jfk-truth-kennedy-oswald-bush-cia-mafia-mob-gioncana

8 gniazd snajpera jest zidentyfikowanych na tym zrzucie ekranu z filmu zatytułowanego JFK do 911: Everything Is A Rich Man’s Trick

Dzięki temu krytycznemu zrozumieniu czytelnik jest gorąco zachęcany do obejrzenia poniższego filmu. Ta niezwykle dobrze zbadana prezentacja przedstawia najbardziej autorytatywną narrację o zabójstwie do tej pory. Nie tylko dostarcza faktycznego tła dnia publicznej egzekucji JFK – 22 listopada 1963 r., Ale także rozbija ewolucję całego spisku z wyjątkowymi szczegółami. Na przykład każde z 8 gniazd snajperów* wskazanych na poprzedniej grafice, która otaczała kawalkadę kennedy’ego, gdy przechodziła obok niesławnego Dealey Plaza w Dallas, jest w pełni wyjaśnione z uderzająco dokładnymi szczegółami w filmie. W świetle tego ważnego ujawnienia, jak również wielu innych, wszyscy są bardzo zachęcani do oglądania go i przekazywania dalej.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
*
Nie ma wątpliwości, że producent i reżyser poniższego filmu otrzymał specjalny dostęp do wysoce tajnych informacji i dostarczył niezwykle wrażliwych danych przez osobę, która była wyraźnie skonfigurowana w oryginalnym spisku zabójstwa.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

* Jeśli widz ma tylko czas na obejrzenie najważniejszej części tego filmu dotyczącej szczegółów spisku zabójstwa JFK, zaczyna się to o 1:07.

Lee Harvey Oswald: Niewinna Patsy

Po obejrzeniu filmu powinno być oczywiste, że taki plan egzekucji może zostać wdrożony tylko przy pełnej współpracy Secret Service, CIA, FBI, Departamentu Policji w Dallas, szeryfa hrabstwa Dallas, rządu stanu Teksas, a także różnych kluczowych elementów w siłach zbrojnych USA. Jedyną osobą, która nie miała nic wspólnego z tym morderstwem z zimną krwią, był Lee Harvey Oswald. W rzeczywistości pracował pod przykrywką dla prokuratora generalnego Bobby’ego Kennedy’ego i ostrzegł JFK za pośrednictwem FBI o poprzednim spisku zabójstwa, który wykluł się w Chicago na początku tego miesiąca (planowany na 2 listopada).

Lee Harvey Oswald: Nieśpiewany bohater, który zaalarmował JFK o “spisku zabójstwa” w Chicago

Poprzedni link oferuje bardzo ważną perspektywę, która jest zgodna z prawdziwą historią i wyjaśnia w szczególności, w jaki sposób i dlaczego LHO został “wrobiony przez CIA, ponieważ przeniknął do ich spisku zabójstwa”. Pokazuje również, że “dowody dowodzą, że LHO pracował zarówno dla CIA, jak i FBI”. Oto dość wymowny fragment, który zderza się bezpośrednio z fałszywą oficjalną narracją wysuniętą przez całkowicie skorumpowaną Komisję Warrena.

W końcu Lee Harvey Oswald będzie znany jako niedoceniany bohater, który został dość skrupulatnie wrobiony przez CIA, FBI i Departament Policji w Dallas. Wrobiony, ponieważ CIA wiedziała, że ściśle współpracuje z braćmi Kennedy. John Kennedy był dobrze znany ze swojego niezadowolenia z niepoprawnego nadużywania władzy przez CIA i licznych elementów zbójeckich. Zarówno on, jak i Robert zamierzali wyeliminować wszystkie czarne operacje prowadzone przez CIA we współpracy z mafią i kubańskimi wygnańcami, którzy chcieli śmierci Fidela Castro. Szczególnie po fiasku w Zatoce Świń JFK był zdeterminowany, aby powstrzymać CIA, jeśli nie całkowicie ją zamknąć. [1]

W świetle tych niepodważalnych obecnie informacji dotyczących Lee Harveya Oswalda, o wiele łatwiej jest zrozumieć, dlaczego Komisja Warrena była tak zdeterminowana, aby przedstawić go jako samotnego bandytę. Całe to skoordynowane przez CIA tuszowanie opierało się na tej oczywistej i absurdalnej fikcji i dlatego trzeba było jej bronić za wszelką cenę. I tak było… aż do dziś.

JFK Assassination: Klasyczny plan egzekucji CIA … i TUSZOWANIE

Jest też fragment o ustanowieniu Assassination Records Review Board.
__________________________________________________________________________

Tablica ta doprowadziła do ujawnienia ponad dwóch milionów stron odtajnionych dokumentów związanych bezpośrednio z zamachem. Według Jima DiEugenio, wieloletniego badacza zabójstw JFK, ARRB stworzył dosłowną skarbnicę nowych informacji:

” . . . Jedną z najbardziej zaskakujących rzeczy, które ujawniła ARRB, był wolumen akt dotyczących Oswalda przechowywanych zarówno przez CIA, jak i FBI – po tym, jak obie agencje długo zaprzeczały, że mają dużo dokumentów na temat Oswalda. Ale to nie była tylko objętość dokumentów, to był nieoczekiwany kierunek, który wskazali… “[4]

Jeremy Gunn, były adwokat ARRB, przemawiał na Uniwersytecie Stanforda 18 maja 1998 roku o dochodzeniu w sprawie zabójstwa JFK. Stwierdził, że biorąc pod uwagę to, co ARRB odkryła za pomocą twardych dowodów i wiarygodnych zeznań, wolałby raczej bronić Oswalda niż go ścigać. [1]
______________________________________________________________

Współspiskowcy: ich MO i intencje

Poniższa obsada postaci pokazuje tylko kilku głównych mózgów i współspiskowców wysokiego szczebla, którzy ściśle współpracowali przy zabójstwie prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki. Reprezentują jednak jednych z najpotężniejszych ludzi w Ameryce w latach 1960. Niemniej jednak tak naprawdę reprezentują one tylko sieć oszustwa, która jest tylko o jeden poziom od rzeczywistego miejsca zbrodni. W rzeczywistości istnieje wiele poziomów dowodzenia i kontroli dla czarnej operacji fałszywej flagi o tej złożoności i trudności. Cofając się dalej, poprzez każdy głębszy poziom rzeczywistej władzy i autorytetu, istnieją również warstwy większej kontroli i oszustwa, które prawdziwi sprawcy uważali za konieczne, aby wystarczająco odizolować ich od choć odrobiny oskarżenia.

Zrzut ekranu 2015-10-31 w 7.35.02 PM

O co chodzi? Jak David Ferrie wypowiada się z ekstremalnym zdumieniem, niepokojem, zdumieniem i niepokojem w JFK Olivera Stone’a:

“Cholera, to jest dla ciebie za duże, wiesz o tym? Kto zrobił prezydent, który zabił Kennedy’ego, eff człowieku! To tajemnica! To tajemnica owinięta w zagadkę wewnątrz enigmy! Strzelcy nawet nie wiedzą! Nie rozumiesz tego?” [2]

Właśnie dlatego te liczne nieuczciwe elementy w rządzie i organach ścigania były w stanie utrzymać tuszowanie zamachu przez ponad 50 lat. Prawdziwa natura i skala tuszowania były odpowiednio tak nieprawdopodobne i ogromne, że nikomu byłoby niezwykle trudno uwierzyć, że tak wieloraki spisek może być skutecznie, a nawet praktycznie, podtrzymywany. I tak właśnie chcieli.

Nawet biorąc pod uwagę tych kilku niezłomnych teoretyków spiskowych i profesjonalnych dziennikarzy śledczych, takich jak adwokat Mark Lane, The Company (aka Centralna Agencja Wywiadowcza) absolutnie nie obawiała się ujawnienia. Rozumowali słusznie, że jeśli i kiedy prawda kiedykolwiek przebije się dla tych, którzy posiadają wyrafinowane umiejętności krytycznego myślenia, można na nich polegać, że wiarygodnie stwierdzą, że CIA naprawdę to zrobiła, i z mnóstwem solidnych dowodów na jej potwierdzenie.

Sprawcy wiedzieli, że w końcu rosnąca ilość dowodów – naukowych, anegdotycznych i poszlakowych – w końcu stanie się tak przekonująca i niepodważalna, że tylko kiedykolwiek uwierzy w Raport Komisji Warrena. W ten sposób kraj rozwinąłby wsobny strach przed CIA, FBI, NSA, DIA, a także ewentualnym DHS. W końcu każdemu podmiotowi, który mógłby skutecznie zamordować popularnego prezydenta w biały dzień, może ujść na zawsze. Czy nie jest to po prostu to, w co chcieli, aby Amerykanie uwierzyli? I czy ten OGROMNY psyop nie dał początków dokładnie takiemu rodzajowi mentalności stadnej, która obecnie dominuje w całych Stanach Zjednoczonych?

Raport Komisji Warrena: Najbardziej absurdalne dochodzenie w historii USA

Marilyn Monroe i Szkarłatny Pimpernel

Kto nie został wystawiony na lawinę fałszywych doniesień prasowych, które opowiadają “historię” o stale rosnącej liczbie rzekomych związków, które JFK rzekomo miał z pięknymi kobietami w swoim życiu?

Dlaczego CIA i MSM (media głównego nurtu kontrolowane przez CIA) bezlitośnie wprowadzają fikcyjne wiadomości o tych nieistniejących sprawach w ciągu ostatnich 52 lat?

Jak niezwykle szlachetny i ofiarny Jack Kennedy mógł odejść od swojego katolickiego wychowania i tak lekkomyślnie zagrozić bezpieczeństwu narodowemu, narażając się na szantaż,angażując się w tak niewłaściwe i niebezpieczne zachowanie?

Najlepsza odpowiedź na te bardzo dobre pytania jest następująca:

JFK wiedział, że był najściślej monitorowanym prezydentem w historii USA do tego momentu. Nie był nieświadomy ogromnych i wyrafinowanych możliwości szpiegowskich CIA, NSA, FBI i DIA (które zostały zainaugurowane podczas jego prezydentury). Nie mając pojęcia o aparacie bezpieczeństwa narodowego, JFK nie był!

Jego ojciec, Joseph P. Kennedy, służył jako ambasador USA w Wielkiej Brytanii i był dobrze wyszkolony w zakresie anglo-amerykańskiego szpiegostwa, najnowocześniejszej inwigilacji i używania “miododajnych garnków”. Dlatego JFK dokładnie zrozumiał, że KAŻDY jego ruch był obserwowany – 24/7.

Będąc najczęściej obserwowaną osobą w Ameryce, czy ktokolwiek naprawdę myśli, że próbowałby nawet “zboczyć z rezerwatu” w celu posiadania kapryśnych kontaktów seksualnych? [3]

Dlaczego więc CIA & Company tak celowo wspiera tę całkowicie fałszywą narrację, fałszywymi wyczynami seksualnymi i wszystkim?

Ponieważ te domniemane sprawy seksualne były w rzeczywistości sprawami państwa. Jak to?

Prawdziwa historia Marilyn Monroe jest prawdopodobnie najbardziej pouczająca w odniesieniu do sposobów, w jakie JFK rutynowo zatrudniał młode kobiety, aby uciec z więzienia Białego Domu, aby mógł prowadzić sprawy państwowe w tajemnicy.

Tylko w ten sposób był w stanie rozładować kryzys kubański tymi samymi kanałami z Rosją, które zostały ustanowione przez Marilyn Monroe przed jej zamordowaniem przez CIA. (Była również znana pod swoim kryptonimem “Masza” w kręgach wywiadowczych.)

Teraz czytelnik wie, dlaczego ona również została zamordowana 5 sierpnia 1962 roku, krótko po spotkaniu z Bobbym Kennedym na dzień przed jej śmiercią po południu 4 sierpnia. Bracia Kennedy dość mocno polegali na Marilyn Monroe, która służyła jako niezbędny pośrednik z premierem Związku Radzieckiego Nikitą Chruszczowem w miesiącach poprzedzających najbardziej napiętą fazę kryzysu kubańskiego w dniach 16-28 października 1962 roku.

W roli “Maszy” Marilyn Monroe bardzo pomogła bratu Kennedy’ego w prowadzeniu ważnych dyskusji bezpośrednio z Chruszczowem, zanim jeszcze wybuchł kryzys. Gdyby nie te ultra-tajne negocjacje, najgorszy kryzys rakietowy miałby zupełnie inny koniec. Agenci Światowego Rządu Cieni doskonale zdawali sobie sprawę z tego, jak ich plany były celowo obchodzone; W związku z tym wyeliminowali Marilyn Monroe, zanim dwa miesiące później wywołali pełnowymiarowy kryzys. Zaczęli też mścić się na pozostałych dwóch z tego niezwykle patriotycznego trio.

Należy również zauważyć, że Chruszczow również został haniebnie obalony jako radziecki premier w 1964 roku przez te same elity rządzące, które nadzorowały zabójstwa braci Kennedych i Monroe za obalenie ich planów wykorzystania kryzysu w kierunku znacznie większego wyniku dla całkowitej dominacji nad światem.

[ Tu się Autor myli i spekuluje za daleko, ponieważ obalenia Nikity Chruszczowa dokonał przywódca Polskiej Republiki Ludowej Władysław Gomułka; dlaczego został obalony wyjaśniają fragmenty artykułu na naszej stronie na linku: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2019/07/czy-popis-po-wygranych-wyborach-wdrozy-podatek-katastralny-ktory-docelowo-pozbawi-kilka-milionow-polakow-mieszkan-wyrzucajac-ich-na-bruk/ – red. kip ]

Aby pełniej zrozumieć, jak entuzjastycznie JFK przyjął swoją rolę jako współczesnego Scarlet Pimpernel, poniższy artykuł dostarcza przenikliwego wglądu i uprzywilejowanych informacji. Kluczową kwestią jest to, że JFK miał bardzo poważne “relacje” z wieloma kobietami w swoim oficjalnym życiu jako środek do realizacji własnego ukrytego programu, który został praktycznie niemożliwy w korytarzach Zachodniego Skrzydła. Tylko pod przykrywką tych rzekomych prób był w stanie odbierać i przekazywać istotne informacje w ramach własnej “sieci szpiegowskiej”.

John F. Kennedy: Scarlet Pimpernel z 20 wieku

jfk-war
Konkluzja

Naprawdę, zabójstwo Johna F. Kennedy’ego było o wiele większe, niż ktokolwiek zdawał sobie sprawę w tym momencie historii. W rzeczywistości nadal wyłania się jako niezwykle ciemny cień nad Republiką Amerykańską. To Jim Garrison, prokurator okręgowy Orleans Parish, który przeprowadził jedyne oskarżenie związane z zabójstwem JFK, powiedział kiedyś, że naród amerykański był zobowiązany do ustalenia prawdy o sponsorowanym przez państwo morderstwie JFK. Twierdził również, że sprawiedliwość musi być wymierzona, jeśli naród ma przetrwać jako realna demokracja i republika konstytucyjna. Był w pełni świadomy, że zuchwały zamach stanu miał miejsce na ulicach Dallas w dniu 22.11.63.

Wywiad Jima Garrisona z Johnnym Carsonem w 1968 roku re: the JFK Assassination Conspiracy (Bardzo pouczający i dość wymowny, szczególnie w odniesieniu do lojalności Carsona)

Jim Garrison wiedział również, że serce i dusza kraju zostały głęboko zranione. Intuicyjnie zdawał sobie sprawę, że jeśli ta rana nie zostanie odpowiednio zagojona, będzie się jątrzyć i przekształcić w szalejącą infekcję, ostatecznie zabijając pierwotnego ducha amerykańskich Ojców Założycieli. Po śmierci w 1992 roku Garrison nigdy nie widział skoordynowanych przez CIA ataków terrorystycznych pod fałszywą flagą z 9/11; Niemniej jednak jego poważne ostrzeżenie dla obywateli USA w jego czasach posłużyło jako przepowiednia i obietnica, że takie apokaliptyczne wydarzenie nieuchronnie nastąpi.

JFK to 911: Everything Is A Rich Man’s Trick” dostarcza definitywnego opisa tego, co wydarzyło się wtedy 11/22, co naprawdę wydarzyło się w dniu 9/11, co dzieje się dzisiaj i co wydarzy się jutro i w przyszłości. Każdy obywatel USA powinien być zaznajomiony z faktyczną treścią tego filmu. Choćbym nie z innego powodu, jak tylko po to, by uhonorować ostatniego prawdziwego amerykańskiego prezydenta, który świadomie i dobrowolnie poświęcił swoje życie, aby zachować “doskonalszy związek”.

JFK do 911: Wszystko jest sztuczką bogatego człowieka

Istnieje niezliczona ilość innych dobrych dusz, które również oddały swoje życie za ten kraj podczas rozgrywania się tego epokowego i bardzo znaczącego amerykańskiego dramatu. Robert F. Kennedy, Lee Harvey Oswald i Marilyn Monroe to tylko trzech z tych, którzy powinni zostać uhonorowani za swoją bezinteresowną służbę. Podobnie, wydarzenia 9/11 wytworzyły setki osób i grup, które zostały zabite lub ranne, ścigane i prześladowane, uwięzione i zbankrutowane z powodu ich dążenia do prawdy i ujawnienia faktów.

Niech odważny duch Johna F. Kennedy’ego zstąpi na nas wszystkich. Niech każdy z nas zostanie napełniony jego niezłomną determinacją i nieustraszonością. I obyśmy uszanowali niezrównane poświęcenie JFK, odbierając ten naród tym, którzy go ukradli.

“Jeśli nie my, to kto.
Jeśli nie tutaj, to gdzie.
Jeśli nie teraz, to kiedy”. [4]

Stan narodu

20 listopada 2015

Źródło

[1] Lee Harvey Oswald: Unsung Hero Who Alarmed JFK To ‘Assassination Plot’ In Chicago

[2] Kto zabił JFK? I dlaczego to zrobili?

[3] John F. Kennedy: Scarlet Pimpernel XX wieku

[4] Kosmiczna konwergencja: rok 2012 i później

Odniesienie

Kompleks rządowo-korporacyjny przejmuje pełną kontrolę nad USA

Zmowa milczenia nadzorowana przez wszystkich zwykłych podejrzanych

Uzupełnienie

Fragment książki “Kto zabił JFK? I dlaczego to zrobili?”

(1) JFK wydał dekret nr 11110, który zasadniczo pozbawił władzy System Rezerwy Federalnej. Ten międzynarodowy syndykat przestępczy jest prywatnym kartelem bankowym bez rezerw i nie jest federalny, ponieważ jego właściciele są bardziej zagraniczni niż krajowi. Podobnie jak prezydent Andrew Jackson, wiedział, że FED musi odejść, jeśli ma być wolność od trwałego niewolnictwa zadłużenia usa. Nie trzeba dodawać, że bankierzy NWO nie tolerowaliby takiej zuchwałości, a JFK wiedział, że zapłaci największą cenę.

(2) JFK obiecał zamknąć CIA wkrótce po nieudanej operacji w Zatoce Świń. CIA jest dziadkiem wszystkich czarnych operacji i psyopów na całym świecie, w tym wszystkich głównych wydarzeń terrorystycznych przed i po 911 roku. Przy tak ogromnym i nieodpowiedzialnym czarnym budżecie finansującym tak wiele nielegalnych planów, JFK zrozumiał, że CIA jest przysłowiową luźną armatą. Zwolnienie dyrektora CIA, Allena Dullesa, okazało się ostatnią kroplą. Podobnie jak jego przysięga, że “rozbije CIA na tysiąc kawałków i rozrzuci ją na wiatr”.

(3) JFK realizował plany zakończenia wojny wietnamskiej. Jego niepowodzenie w ściganiu wojny bardzo zirytowało Kościół Rzymskokatolicki, głównego podżegacza wojny. Jako pierwszy rzymskokatolicki prezydent USA dał jasno do zrozumienia podczas swojej kampanii, że będzie działał z całkowitą niezależnością od wpływów Watykanu i zawsze będzie rządził zgodnie z własnym sumieniem. Zakończenie wojny wietnamskiej stało się numerem jeden programu polityki zagranicznej JFK, co postawiło go w poważnej sprzeczności z całym Światowym Rządem Cieni.

(4) JFK stanowczo sprzeciwił się izraelskiemu planowi rozwoju broni jądrowej. Jego bezkompromisowa postawa rozwścieczyła izraelskiego premiera Dawida Ben Guriona i sprowadziła na niego gniew MOSSADu. Uzbrojony w broń jądrową Izrael był podstawowym celem tych, którzy kontrolowaliby rezerwy ropy i gazu na całym Bliskim Wschodzie. JFK doskonale zdawał sobie sprawę z zamiarów Izraela terroryzowania całego Bliskiego Wschodu groźbami nuklearnego Armagedonu.

(5) JFK przystąpił do planów ujawnienia wysoce tajnych informacji dotyczących prawdy o UFO i obecności obcych na planecie Ziemia. Był jedynym członkiem Majestic 12, który chciał pełnego ujawnienia się Amerykanom. To, że istnieją pozaziemskie istoty biologiczne, zafascynowało JFK i czuł, że naród ma prawo wiedzieć. Takie rewelacje nigdy nie byłyby dozwolone przez tych, którzy kontrolują media głównego nurtu i dyktują światowe zarządzanie.

(6) JFK wydał bezpośrednie ostrzeżenie dla wszystkich tajnych stowarzyszeń działających na terytorium USA. Iluminaci nie były zadowolone! Podejmując konkretne środki w celu ujawnienia ich tajnych programów i tajnych operacji, naraził siebie na wielkie ryzyko, a całą swoją administrację na poważne niebezpieczeństwo. Niemniej jednak JFK wiedział, że jego bezprecedensowe rewelacje w tym zakresie przypieczętowały jego los. Twierdzono nawet, że udał się do Dallas po tym, jak został w pełni uprzedzony o spisku morderstwa. Co więcej, wiedział, że jest bezsilny, aby zapobiec tajnemu zamachowi stanu zaprojektowanemu i wykonanemu przez tajne stowarzyszenia.

(7) Brat JFK i prokurator generalny USA, Robert F. Kennedy, rozpoczął bezprecedensową wojnę z przestępczością zorganizowaną, a szczególnie przeciwko rodzinom mafii z Nowego Jorku, Nowego Orleanu i Chicago. Oczywiście amerykańska mafia nie była zadowolona, zwłaszcza po tym, jak rzekomo pomogła przechylić niezbędne głosy Chicago (a tym samym głosy elektorskie Illinois) na korzyść JFK, aby wygrać wybory. Sam Bobby przyznał, że jego agresywna pogoń za tłumem mogła spowodować śmierć jego brata.

(8) JFK odziedziczył najbardziej intensywny punkt zapalny polityki zagranicznej znany jako Kuba, jak również zamiar CIA zamordowania Fidela Castro. Kryzys kubański miał szerokie konsekwencje dla jego prezydentury, a także dla zimnej wojny. Jego niezależność decyzyjna w czasie kryzysu, zwłaszcza korzystanie z osobistych surogatów i niekonwencjonalnych procesów, nie byłyby tolerowane. Jednak to fiasko Zatoki Świń (BOP) i wycofanie wsparcia Sił Powietrznych z operacji obróciło CIA przeciwko niemu na dobre.

(9) JFK wziął pochodnię praw obywatelskich w sposób, w jaki żaden inny prezydent nie zrobił tego przez cały 20 wiek. Jego uścisk dla Ruchu Praw Obywatelskich zbliżył do niego wielu, którzy próbowali sabotować jego wysiłki “wszelkimi niezbędnymi środkami”. Jako Wielka Biała Nadzieja, JFK (i RFK) były uważane za zagrożenie dla tych, którzy dzielili i rządzili poprzez podsycanie nienawiści rasowej. Głębokie Południe było zatem środowiskiem sprzyjającym do przeprowadzenia zamachu, tak jak południowcy zamordowali Abrahama Lincolna po wojnie secesyjnej.

(10) JFK miał bardzo poważnych i potężnych wrogów w postaci Lyndona B. Johnsona, George’a H. W. Busha, Richarda N. Nixona, J. Edgara Hoovera, Allena Dullesa, Deana Achesona, jak również Korony Brytyjskiej, której intencje były dobrze znane jego ojcu ambasadorowi, Josephowi P. Kennedy’emu. Cała globalna struktura władzy, szczególnie amerykański kompleks wojskowo-przemysłowy i jego liczne tajne stowarzyszenia i tajne organizacje, były bardzo skierowane przeciwko niemu. Światowy Rząd Cieni był zdeterminowany, aby uczynić z niego [NIEZAPOMNIANY] przykład.

Pierwotnie opublikowane na: http://stateofthenation2012.com/?p=24753

OPERACJA ZIPPER: Ultra-tajny kod CIA dla planu zabójstwa JFK

~ David Atlee Phillip ~
CIA Point Man Who Coordinated Operation Zipper na ziemi w Dallas i Nowym Orleanie

David Atlee Phillips z dyrektorem CIA Allenem Dullesem, który został zwolniony przez prezydenta Kennedy’ego

christoph Messner:

OPERACJA ZIPPER była/jest kryptonimem CIA dla planowania zamachu i tuszowania zabójstwa prezydenta Johna F. Kennedy’ego. Archiwum Narodowe ma/miało opublikować te informacje w roku 2017, chyba że zostanie to jeszcze opóźnione.

Operacja “ZIPPER” polegała na przymusowym usunięciu JFK. Była to kryptonim znany w agencji – “operacja ta została zrealizowana z pomocą, aprobatą i/lub wiedzą”:

1. FBI

2. Kolegium Połączonych

Szefów Sztabów 3. Wiceprezydent, Lyndon B.

Johnson 4. The CIA.

Dokument “ZIPPER” ujawnia nazwiska i oficjalne stanowiska tych, którzy kierowali zabójcami.
LBJ i gubernator Connally zaplanowali podróż do Teksasu na 5 miesięcy przed 11/63…
Pod koniec lutego 1963 roku ogólny zarys fabuły był dobrze ustalony.
Skontaktowano się z szefem chicagowskiej mafii Samem Giancano w celu uzyskania ewentualnej pomocy.
Zasugerował, że rekrutacja strzelców może być lepiej przeprowadzona poza

USA. Łącznikiem CIA z mafią był James J. Angleton, agent odpowiedzialny za kontrwywiad i Johnny Roselli.
Poproszono ich o wyeliminowanie strzelców po wykonaniu ich pracy.
Inne powiązania

z CIA: George Mohrenschildt, który pracował dla CIA, poznał Oswalda przez przypadek dzięki jego związkom ze społecznością rosyjską w Dallas. Został mentorem Oswalda i, według późniejszego tajnego raportu CIA, jego kochanką. Cóż. Mary Pinchot Meyer, długoletnia kochanka JFK, została zastrzelona 12 października 1964 roku.

Została znaleziona w zalesionej okolicy w pobliżu jej studia w Georgetown.
Została postrzelona raz w głowę, a raz w górną część ciała, profesjonalna technika. Była także byłą żoną Corda Meyera Jr., wysokiego rangą urzędnika CIA.

1) CIA była głównym inicjatorem królobójstwa JFK; powodem CIA było to, że to JFK przeciekał tajny PDB (Presidential Daily Briefing) do Rosjan, co było zdradą, a CIA rozważała szereg sposobów usunięcia Kennedy’ego, w tym impeachment, ale ostatecznie zdecydowali się go całkowicie zneutralizować.
2) Dyrektor Centralnego Wywiadu, John McCone, prowadził operację Zipper.
3) Izraelski Mossad był zaangażowany w logistykę, a także w zabijanie korsykańskich strzelców wyborowych; CIA potrzebowała tajnych agentów, którzy nie mieszkali w USA i którym udowodniono, że są niezwykle dyskretni i skuteczni w realizacji logistyki niezwykle wrażliwego projektu; co więcej, Izrael był naprawdę wkurzony na JFK, ponieważ odmówił im pozwolenia na budowę reaktora jądrowego Dimona, który był absolutnie niezbędny dla Izraela, aby mogli stworzyć własną broń jądrową.
4) Głównymi strzelcami byli strzelcy wyborowi mafii; Mafia chciała, aby JFK odszedł z powodu pościgu RFK za mafią chicagowską, która nigdy nie spodziewała się, że Kennedy pójdą za nimi, z powodu jednego z nich, Joe Kennedy’ego, który w przeszłości bardzo się otarł z powodu zawstydzania Joe przez Capone’a, więc Joe chciał zemsty. To był wielki prestiż dla mafii mieć Kennedy’ego jako prezydenta. Pod naciskiem Joe, RFK poszedł za mafią chicagowską z zemstą, która zszokowała mafię chicagowską, więc byli chętni do zapłaty przeciwko Kennedym.
5) Kolegium Połączonych Szefów Sztabów zostało poinformowane o operacji Zipper i nie powstrzymało ich przed kontynuowaniem; Kolegium Połączonych Szefów Sztabów chciało, aby JFK odszedł, ponieważ JFK zabił ich

plany operacji Northwoods i to ich wkurzyło. 6) FBI było zaangażowane do tego stopnia, że uczestniczyło w tuszowanie.
7) LBJ został poinformowany i milczał na temat planów neutralizacji JFK, ponieważ miał osobiście zyskać na tej operacji.

Rozważmy również tę stronę The Nightwatch, autobiografii Davida Atlee Phillipsa, szefa zachodniej półkuli CIA i przewodnika Oswalda. Jego historia gigantycznego węża jest prawdopodobnie ukrytym nawiązaniem do zabójstwa JFK. Philips i Ed Lansdale zamkami na głowie i ogonie?
Nie możesz przeglądać linków.

1. Operacja Zipper była Wojskowym Kompleksem Przemysłowym, a Spekulantzy Wojenni planowali zabójstwo w stylu wojskowym / zamach stanu, który musiał odnieść sukces za wszelką cenę z zabiciem JFK jak najszybciej.
2. Wiemy na pewno, że istniały co najmniej trzy (3) główne miejsca, w których planowano zabójstwo JFK:

(i) Miami, Floryda.
(ii) Chicago, Illinois.
(iii) Dallas, Teksas.

3. Ponieważ istniał wojskowy plan zamordowania JFK i co najmniej trzech (3) lokalizacji, w sumie musiało istnieć WIĘCEJ niż jedna drużyna zabójców. To przynajmniej powierzchownie wyjaśnia, do pewnego stopnia, dlaczego tak wielu ludzi twierdzi, że są współudziałem i / lub naukowcami.
4. Tosh Plumlee, pilot CIA, który tego dnia przyleciał w Johnny Roselli do Dallas, twierdzi, że był tam, aby powstrzymać próbę zabójstwa JFK w Dallas w Teksasie, podobnie jak Johnny Roselli wyznał Charlesowi Nicolletiemu i Jamesowi Suttonowi.
5. Marita Lorenz rozmawiała również o jeździe z Frankiem Sturgisem (aka Fiorini) z Miami do Dallas. Wyszła jednak przed Dallas.
6. Próba Accardo/Giancanna/Roselli/Nicolleti/Suttona, aby ewentualnie pozwolić innym późniejszym próbom tego dnia odnieść sukces? Czy próba została już zatrzymana lub chybiona na lotnisku? Czy materiały wybuchowe w wagonie skrzyniowym były tylko do dywersji, czy też były związane z kolejną możliwą próbą zamachu na JFK? A co z przemówieniem na Trade Mart? Strzelanie do JFK z pozycji snajpera jak Jimmy Sutton, czy ewentualnie strzelanie do JFK w kuchni ala RFK, jak Sirhan Sirhan i Thane Cesar? A co z bezsmakową, bezbarwną, bezwonną trucizną ze względu na zatrucie, a nawet niewykrywalnym zawałem serca podobnym do tego, co zaplanowano dla Fidela Castro, podczas gdy JFK jadł na lunchu biznesowym z 2 500 obserwatorami i naocznymi świadkami?


Pod koniec lat 1950. i w latach 60. Ameryka znajdowała się na rozdrożu. Ogromne sumy wydano na najzimniejszą część zimnej wojny, stalin jednak zmarł. Nawet żyjący Stalin był przytłoczony strachem przed konfliktem zbrojnym z USA, podczas gdy CIA stała się największą instytucją prania brudnych pieniędzy, która przyćmiła mafię, a także zawyżała szacunki dotyczące zagrożeń, ponieważ nie mogli znaleźć wystarczającej ilości “aktywów”, aby zebrać wiarygodne dane wywiadowcze. Dużo pieniędzy i strachu szło po amerykańskiej polityce zagranicznej i wyborach dotyczących wydatków wojskowych.

Biorąc pod uwagę, że 1 miliard dolarów rocznie był wydawany przez amerykański aparat bezpieczeństwa narodowego w latach 1945-1960 na udoskonalanie manipulacji docelowymi populacjami poprzez propagandę i wojnę psychologiczną (patrz Simpson, “Science of Coercion”, 1995), wierzę, że istnieją solidne dowody na to, że “blowback” morderstwa JFK był celową praktyką lub przykładem praktyki wynikającej z tych badań. Co więcej, nie pochodził od całego establishmentu CIA; mógł powstać z frakcji, która zawierała elementy CIA; i mógł zostać wymyślony przez jedną osobę z dostępem do informacji o projektach i zasobach CIA.
I wreszcie, w tym przypadku praktyki, jest całkiem możliwe, że ktokolwiek zaangażowany w nią nigdy nie byłby pewien prawdziwej tożsamości “współspiskowców”, nawet jeśli te same osoby od czasu do czasu spotykały się razem na Południowej Florydzie, w Mexico City i Langley w Wirginii – w pełni znając te ostatnie spotkania o prawdziwej tożsamości każdego z nich.
Sprawca lub sprawcy mogli przeprowadzić zamach w taki sposób, aby zapewnić wiarygodne zaprzeczenie, które pozwoliłoby niektórym zdecydowanie argumentować, że taki spisek nie mógł mieć miejsca, ponieważ “ktoś by o tym mówił”. Wreszcie, te “dowody” nie potwierdzają poglądu, że “mafia podchłonęła tajną operację CIA”.

David Atlee Phillips był dyrektorem operacji kubańskich w Mexico City, dzieląc stanowisko “pełniącego obowiązki szefa stacji” z E. Howardem Huntem we wrześniu/październiku 1963 r., Kiedy Win Scott był nieobecny.
“FBI uczestniczyło w tuszowania” – jest to dość uzasadnione badaniami profesora kryminologii z Pittsburgha Donalda Gibsona. Buduje sprawę, że Alan Belmont był urzędnikiem FBI, który uczestniczył w tuszowania, ale oczywiście są też inne fakty.
Hoover otrzymał listy – listy “Senor Pedro”, które nazywano, rzekomo z Kuby, w których Oswald pracował na żądanie Castro. Ale te listy prawdopodobnie pochodziły od Phillipsa, który miał kontakty w Hawanie i którego specjalnością była czarna propaganda. A takie listy byłyby najczmniejszą propagandą w historii, ponieważ dosłownie niemożliwe było zweryfikowanie lub udowodnienie ich prawdziwości.

“Night Watch” Phillipsa została opublikowana w 1977 roku. Pierwsze rozpoznanie tych stron o “wężu Anakonda” zostało opublikowane przez Randy’ego Bednorza pod koniec 2000 roku, na forum internetowym MSN “Conspiracy”. Przejście Anakonda to płatek śniegu na czubku góry lodowej w książkach Phillipsa. Możesz podejrzewać, możesz wierzyć, możesz stawiać hipotezy. Jest to najprawdopodobniej alegoria w sensie literackim. Ale nie “udowadnia” niczego bez dalszych potwierdzeń fragmentów w tych książkach. To coś sugeruje.
Następnie ukazała się książka “Królobójstwo” z motywem “Operacja Zipper”, a książka opiera się na fabrykacjach dokumentów – fałszerstwach dokumentów. Wskazuje na Angletona i Hoovera. A autor (bez względu na to, jak naprawdę się nazywa) zawiera listę AFIO / ARIO [Stowarzyszenie Byłych / Emerytowanych Oficerów Wywiadu], których rzekomo wykorzystał do swoich badań. Ale ta lista została opublikowana wszędzie. Mimo to – lista zawiera bardzo interesujący wpis: Virginia Phillips – wdowa po Dave’ie Phillipsie. Pomiędzy udanym pozwem Phillipsa w latach 1983-1986 przeciwko Washington Post, Washingtonian Magazine i London Observer za insynuację, że był “zaangażowany” w zabójstwo JFK, a publikacją tej książki “Regicide”, kto, jak myślisz, ma interes w wskazywaniu ludziom z dala od Phillipsa?
Rodzina. Inny badacz przeprowadził wywiad z bratem Phillipsa – Jamesem Atlee Phillipsem, byłym hollywoodzkim scenarzystą i powieściopisarzem szpiegowskim (znanym również jako Philip Atlee), a chudy na ulicy był taki, że James powiedział, że David “przyznał się” na łożu śmierci. A co z siostrzeńcem Shawnem Phillipsem, gwiazdą rocka? Jak chciałbyś być “spokrewniony” z facetem, który zaplanował i wykonał morderstwo JFK?
NAWIASEM MÓWIĄC: JESZCZE JEDNA KWESTIA: Phillips nigdy nie używa słowa “Anakonda” do opisania węża w tym fragmencie, ale wszyscy wiedzą, że takie gigantyczne węże w Amazonii nazywane są wężami Anakonda. Pomyśl o tym. Co przychodzi ci na myśl, gdy traktujesz słowo “ANAKONDA” jako anagram?

Phillips przeniósł się do Chile ze swoją pierwszą żoną, Helen, po wojnie. Kupił tam anglojęzyczną gazetę “The South Pacific Mail”. Realizował swoje aspiracje aktorskie w teatrze społecznym i kontynuował pisanie – coś, do czego zachęcała jego matka. Oznacza to, że chciał też być dramaturgiem. Był zakładnikiem w nazistowskim obozie jenieckim. Napisał więc komedię “The Snow Job” – opartą na tym doświadczeniu. Wcielony do CIA w 1950 roku, próbował wyprodukować sztukę na Broadwayu w 1953 roku. Sztuka zadebiutowała dwa tygodnie po tym, jak inna sztuka jeniecka – “Stalag 17” – zburzyła dom jako ogromny sukces. Gra Phillipsa nie powiodła się.
Jego ostatnia książka ukazuje się w trzech wydaniach. Pierwszy – “My Secret Wars Scrapbook” – wydaje się znikać, wyparowywać, nigdy nie był widziany nawet przez biblioteki CIA i FBI, ani żadne biblioteki, które można znaleźć za pośrednictwem krajowej bazy danych bibliotek i książek. To jest tajemnica.
Drugie wydanie – oznaczone na okładce jako “First Edition” – nosiło tytuł “My Secret Wars Diary”. Wydaje się, że jest tylko siedem egzemplarzy tego wydania: jeden na Uniwersytecie Harvarda; inny w bibliotece CIA; inny w bibliotece FBI; jeden w Virginia Military Institute; reszta – kto wie. Phillips wyjaśnia w tekście swojej książki, jak “Śnieżna robota” zawiodła, ponieważ została przyćmiona przez “Stalag 17”. Mówi, że był w Nowym Jorku, kiedy sztuka się ukazała. Trzecie wydanie – również oznaczone jako “First Edition” – zostało opublikowane w roku, w którym Phillips zmarł na raka. Fragmenty o “Śnieżnej pracy” i “Stalagu 17” z jakąkolwiek wzmianką o Phillipsie zostały wyeliminowane. Thomas Powers, który napisał “Człowiek, który zachował tajemnice” o Helmsie, napisał Forward do książki i zanotował grę Phillipsa, która depcze po piętach “Stalagu 17”. Są nawet insynuacje – artykuły prasowe – pokazujące, że Phillips był w Fort Worth, kiedy sztuka zadebiutowała.

Autorzy CIA byli zobowiązani do przedłożenia swoich manuskryptów kolegom do przeglądu, aby upewnić się, że “tajemnice zostały zachowane”. Byłoby to szczególne wyzwanie dla Phillipsa. Karmiłoby to jego uzależnienie od gry, która pozwoliłaby mu pochwalić się swoimi największymi “osiągnięciami”. Tak jak seryjny morderca dzieci w starym niemieckim filmie (Peter Lorre) “Der Kinder Mord”, jak czarny charakter w Hannibal Lecter pre-quel “Red Dragon”, zostawiał wskazówki – albo na miejscu zbrodni, jak w przypadku fikcyjnych historii, albo w opublikowanych książkach. ► “Ukryj się na widoku.” Ta koncepcja staje się ważna, gdy zbadamy, w jaki sposób Phillips nie mógł się oprzeć publikowaniu wskazówek na temat swoich wskazówek i fetyszu Edgara Allena Poe.

Producent “Stalagu 17” był publicystą Walta Disneya. Porzucił szkołę średnią z powodu trudności w uczeniu się, ale czytał żarłocznie. Służył w Marynarce Handlowej. Na początku 1950 roku miał wrzód – problemy żołądkowe – i zrezygnował z pracy publicystycznej, decydując się zostać pisarzem powieści.

Jego pierwsza książka została opublikowana w 1958 roku, zatytułowana “Najstarsza spowiedź”. Jest to ważna książka jako tło dla tego, co następuje tutaj, ale musi być omówiona w kontekście. Autor napisał autobiografię, w której opisuje poranne spacery w Paryżu wzdłuż Pól Elizejskich z Robertem Mitchumem w połowie 1950 roku. Był także w Hawanie na Kubie w 1954 roku, odwiedzając Ernesta Hemingwaya. Jego drugą książką – opublikowaną w roku, wyjeździe Oswalda do Szwajcarii – był “Kandydat mandżurski”. Nazywał się Richard Condon. Phillips opisuje przebywanie w tym samym pokoju z Hemingwayem w Hawanie w 1954 roku.
Czy ktoś zna pojęcie “stopni skojarzenia”? Na przykład sześć stopni skojarzenia: “Znam kogoś, kto kogoś zna, kto zna kogoś, kto zna kogoś, kto zna kogoś, kto zna kogoś, kto mieszka w Chinach”. Chiny mają około miliarda ludzi.
Jak myślisz, jakie są szanse, że Lee Harvey Oswald jest o dwa stopnie od Richarda Condona, Jamesa Frankenheimera, Roberta Mitchuma – może trzy stopnie od Sinatry i “Szczurów” – przez co najmniej dwie różne ścieżki? I że jest to tylko przypadkowy zbieg okoliczności – że nie ma “przypisanej przyczyny”?

James Atlee Phillips, scenarzysta i ojciec Shauna Phillipsa, wraz z Davidem Atlee Phillipsem, pracował z Mitchumem osobiście nad filmem “Thunder Road” z 1958 roku. Zajmuje się również weteranem wojny koreańskiej, który wraca do domu, aby prowadzić bimbrową whisky. Znali się bardzo dobrze. Mitchum był ulubionym aktorem Johna Frankenheimera, zgodnie z bezpośrednim cytatem z tego ostatniego. Jak myślisz, w środowisku Hollywood, jakie są szanse, że producent / reżyser będzie miał okazję spotkać się ze swoim ulubionym aktorem kilka razy?

Ktokolwiek był w centrum zarówno spisku tuszowania, jak i faktycznej egzekucji zamachu, był w centrum tego wszystkiego. I ta laserowa plama spada na Davida Atlee Phillipsa.


Notatki

David Atlee Phillips (ur. 31 października 1922, zm. 7 lipca 1988) – oficer Centralnej Agencji Wywiadowczej w wieku 25 lat, odznaczony Medalem Wywiadu Zawodowego. Phillips został szefem operacji CIA na półkuli zachodniej. W 1975 roku założył Stowarzyszenie Byłych Oficerów Wywiadu (AFIO), stowarzyszenie absolwentów składające się z oficerów wywiadu ze wszystkich służb.

Phillips urodził się w Fort Worth w Teksasie.
(Źródło: David Atlee Phillips)

___
http://www.jfkassassinationforum.com/index.php?topic=3480.0;wap2

Wypowiedz się