Szybkie wieści z Ukrainy i świata 5. Tego nie dowiesz się w MENDIACH -27

baca 09:17 on 12 Marzec 2022

Szybkie Wieści… 5

rosja armia

12 marca 2022

1. Rosja przedstawiła wnioski i dowody o biolabach Pentagonu w Radzie Bezpieczeństwa ONZ u Rockefellera, ale nikt za bardzo Rosji nie chciał słuchać. Wili się jak robaki i jęczeli oj tam oj tam, dajcie spokój. Wygląda więc, że pokojowe rozwiązanie próby wymordowania Słowian raczej nie wchodzi w rachubę, bo rosyjscy Słowianie raczej nie wyginą posłusznie jęcząc: oj tam, oj tam, dajcie spokój. Spodziewam się więc wznowienia intensywnych rozgrywek i nieco mniej subtelnej taktyki ze strony Władimira. Zawieranie pokoju bowiem z Zachodem lub jakiś traktatów ma tyle samo sensu co pożyczanie Ukrainie kasy bo nie mają na rachunek za gaz albo światło. Dekadami wszyscy Ukraińcom te rachunki płacili – w tym oczywiście Polska – a oni tam jak mrówki domki w Miami budowali, ruchali się w dupala, stawiali biolaby z bronią biologiczną i przerabiali banderowskich nazistów na herojów. Ponad 30 tego biologicznego gówna już tam było. A traktat był, owszem – taki ładny, który mówił, że Gorbaczow, Clinton dają Ukrainie gwarancje nietykalności – niech ona tylko te dwa tysiące głowic po Sojuzie, odda gdzieś lub na lewo terrorystom sprzeda. Ukraina sprzedała ostatni atom no i wtedy bęc – zjechała się do niej śmietanka lichwiarskiego szamba – taka spieniona śmietanka i zaczął się błyskawiczny upadek – rozkradziono wszystko a ludzi przerobiono w magazyn organów, niewolników seksualnych i króliki doświadczalne dla żydowskich, amerykańskich i niemieckich Mengelowców prowadzących badania nad nielegalną i zabronioną wszędzie bronią biologiczną

2. A biolaby Zachodu, o których Zachód nie chce słuchać nawet sami żydzi potwierdzili. Na początku tego tygodnia podsekretarz stanu USA Victoria Nuland publicznie potwierdziła obecność na Ukrainie finansowanych przez USA laboratoriów broni biologicznej. Ostrzegła nawet tak życzliwie cały świat, że Rosja może przejąć te obiekty i przypuścić atak z broni biologicznej na świat pod fałszywą flagą, aby obwinić Amerykę.
W takim właśnie stylu bełkotała – niebezpiecznie było prawie tak samo jakby Putin z bandą zdegenerowanych ufoludków wziął wszystkich bogobojnych żydów z Palestyny na ich statek matkę, a potem tymi żydami zbombardował cały świat – po prostu masakra do czego on jest zdolny…
Tak właśnie bełkotała. A tymczasem to co wybełkotała to było bezpośrednie potwierdzenie, że laboratoria finansowane przez USA zawierają niebezpieczną broń biologiczną. W przeciwnym razie, dlaczego Nuland miałaby się martwić, gdyby Rosja przejęła laboratoria?

Wygadała się nawet o tym nie wiedząc…https://platform.twitter.com/embed/Tweet.html?dnt=true&embedId=twitter-widget-0&features=eyJ0ZndfZXhwZXJpbWVudHNfY29va2llX2V4cGlyYXRpb24iOnsiYnVja2V0IjoxMjA5NjAwLCJ2ZXJzaW9uIjpudWxsfSwidGZ3X2hvcml6b25fdHdlZXRfZW1iZWRfOTU1NSI6eyJidWNrZXQiOiJodGUiLCJ2ZXJzaW9uIjpudWxsfSwidGZ3X3NrZWxldG9uX2xvYWRpbmdfMTMzOTgiOnsiYnVja2V0IjoiY3RhIiwidmVyc2lvbiI6bnVsbH0sInRmd19zcGFjZV9jYXJkIjp7ImJ1Y2tldCI6Im9mZiIsInZlcnNpb24iOm51bGx9fQ%3D%3D&frame=false&hideCard=false&hideThread=false&id=1501310103529541636&lang=pl&origin=https%3A%2F%2Fbacologia.wordpress.com%2F2022%2F03%2F12%2Fszybkie-wiesci-5%2F&sessionId=7dea2874b61386f166c7d7b076e77dc69cbf161c&theme=light&widgetsVersion=2582c61%3A1645036219416&width=550px

Coraz bardziej więc świat się upewnia – obudzony świat oczywiście – że operacja specjalna Putina była tylko obroną – uderzeniem wyprzedzającym przed nieuchronnym atakiem ze strony Ukrainy na Rosję. Bronią biologiczną.

mapa kosmaty kris1


3. Tak więc wojna z dobrodziejami od biolabów wejdzie na pewno od nową intensywną fazę, bo wszyscy potwierdzają zgodnie: Władimir Putin nie odpuści.
Oto mapka od Kosmatego Krisa – dzięki – a ja dolepiłem do niej klina który myślę nieuchronnie pójdzie od Baćki na dół, żeby odciąć okrążone bydło komika, od dostaw broni od tych dobrodziejów biologicznych.

4. W komentarzach pojawiły się przepowiednie czarnowidzów – więc dorzucę jedną od jasnowidza – Edgara:
„Katastrofa w USA otworzy drzwi nowym hegemonom – Chinom oraz Rosji, wyniknie z tego wielkie dobrodziejstwo dla świata”.
„W Rosji zrodzi się nadzieja dla świata, ale nie chodzi o komunizm (…), tylko o wolność. Wolność! Taką, gdzie każdy człowiek żyje dla bliźniego. Narodzi się tam jej zasada. Jej wykrystalizowanie zajmie lata, ale to stamtąd wyjdzie nadzieja”.
https://facet.onet.pl/strefa-tajemnic/edgar-cayce-spiacy-prorok-przepowiednia-jasnowidza-dotyczaca-rosji/he37yxf

santaklaus

5. Stratedzy od zwalczania koronawirusa teraz strategicznie rozważają nad uwaga… upadkiem Rosji 🙂
Ścierwościek – jak główny kolektor po burzy, aż huczy od prognoz tych ekspertów od strategii.
Tymczasem po Ukrainie już kolejny kraj ubogacony został zamieszkami i ludźmi walczącymi o pożywienie. W Iraku trwa intensywna walka o koryto. W Libanie wydzielają jeszcze żywnościowe racje – przestaną jak nie będzie co wydzielać. Fabryki nawozów sztucznych po kolei są wyłączane. Świat pogrąża się w sztucznie wywołanym we wsi Davos głodzie – kolejnym prezencie od santa Klausa, który dla zmylenia psów tropiących mieszka na biegunie ale… południowym.

Jedzenia – zwłaszcza w Ameryce – w tym roku nie będzie ale santa Klaus ma pomysł – wykombinował że będą potrzebne paszporty żywnościowe (tylko 4 w skali Olsena za ordynarny plagiat), cyfrowe pieniądze żeby on ich dobrze mógł pilnować, oraz oczywiście uzbrojona po zęby dzielna gwardia pilnująca sklepów przed migrującymi i okradającymi sklepy w dużych stadach murzynami.
https://www.naturalnews.com/2022-03-11-the-food-riots-of-2022-have-already-begun.html#
Przyznam, że spodziewałem się że już będą rozwiązania zanim jeszcze pojawi się problem. Ale z paszportem żywnościowym santa Klaus mnie zaskoczył… ciekawe czy zaskoczy Putina, czy może Władimir jego jakąś rakietą ziemia – saneczki, czy coś takiego. Przydało by się strącić na święta z nieba jakieś dzwoneczki, czapeczki, saneczki…

haubice

6. Tymczasem Rosja zaprezentowała strategom, biologom i ornitologom z NATO swoją nową i bardzo fajną zabawkę – precyzyjną artylerię naprowadzaną na cel z drona wiązką laserową. Całkowicie nowa oferta na rynku motoryzacyjnym i lotniczym. No no… z takimi gadżetami można nawet wibrator o kalibrze kubła na śmieci w dupę santa Klausa precyzyjnie naprowadzić…

Haubice grzeją już silniki… i nie idą z tym na zające… idą na robaki. Na początek wyłączyli ostatnie lotnisko klauna i parę zarobaczywionych banderowcami samochodów z odległości parunastu kilometrów…
film w linku
https://rusvesna.su/news/1647076081

7. Chaos informacyjny nasila się z powodu obaw zakłamanych bandytów przed szubienicą. Tych, którzy chcą podstępnie objąć władzę nad światem i wykończyć coś tak według nich nieistotnego jak Homo Sapiens – wszystkich: Rosjan, białych, czarnych, żółtych jak leci.
Podają na przykład nagłówki: „Rosja znów strzela do ludzi” a pod linkiem „płonie lotnisko i magazyny paliw” ale nieważne…
Dla zdezorientowanych mała wskazówka. Kiedy Hitler postanowił ukraść naszą ziemię a nas zgładzić – i już zamordował co trzeciego Polaka (11 milionów łącznie) – Rosja nas ocaliła przed całkowitą zagładą. Jesteśmy jej winni DOZGONNĄ wdzięczność za uratowanie życia oraz kraju. Grubo ponad pół miliona Rosjan zginęło wyzwalając Polskę od nazizmu sfinansowanego przez banksterów.
Mordować Polaków pomagali Hitlerowi banderowcy z Ukrainy (zabili około miliona cywilnych bezbronnych Polaków). Jesteśmy im – podwykonawcom Hitlera – winni DOZGONNĄ nieufność w najlepszym wypadku.
To tyle w temacie klarowania obecnej sytuacji, bo jak ktoś zapomni o tym i przytuli jadowitego węża, niech nie będzie zaskoczony kiedy wąż go upierdoli.

8. Pani Karma zajrzała na chwilę do Australii. Ludzie odzyskują swobody, zniesiono lockowny, każdy jeździ gdzie tylko zechce, powszechnie rezygnuje się z paszportów i nakazów szczepień zboczeńca Jacindy Arden a na koniec – efektownie padła na zawał na ulicy wyszczepiona senatorka, żeby swoją mordą nie psuć ludziom aż tak udango dnia.
https://amp.abc.net.au/article/100900882

9. Nad Rotszyldami natomiast gromadzą się powoli ciemne chmury. Odbyły się pod ich norą protesty antypedofilskie.
Jeanette Archer – jedna z najwybitniejszych brytyjskich działaczek, nagłaśniająca istnienie żydowskiej siatki pedofilów z udziałem bankowej kliki Rotszyldów – została aresztowana na podstawie sfingowanych zarzutów w drodze do protestu w rezydencji Rothschildów.
https://christiansfortruth.com/woman-who-claims-existence-of-elite-jewish-pedophile-ring-arrested-on-way-to-protest-at-rothschild-mansion/embed/#?secret=naLTt4egf8
Ludzie budzą się 🙂

help

10. Pewien ciekawski Brytyjczyk wybrał się przez Polskę do Kijowa. Ze zdumieniem odkrył że wszędzie rozstawia się sprzęt filmowy i dekoracje sceniczne. Przypuszcza, że będą chyba kręcić na potrzeby telewizji film o jakichś wojnach na Ukrainie:

Więcej całych reportaży z iluzorycznej wojny oraz podróży do Kijowa u niego na tweterach:https://platform.twitter.com/embed/Tweet.html?dnt=true&embedId=twitter-widget-1&features=eyJ0ZndfZXhwZXJpbWVudHNfY29va2llX2V4cGlyYXRpb24iOnsiYnVja2V0IjoxMjA5NjAwLCJ2ZXJzaW9uIjpudWxsfSwidGZ3X2hvcml6b25fdHdlZXRfZW1iZWRfOTU1NSI6eyJidWNrZXQiOiJodGUiLCJ2ZXJzaW9uIjpudWxsfSwidGZ3X3NrZWxldG9uX2xvYWRpbmdfMTMzOTgiOnsiYnVja2V0IjoiY3RhIiwidmVyc2lvbiI6bnVsbH0sInRmd19zcGFjZV9jYXJkIjp7ImJ1Y2tldCI6Im9mZiIsInZlcnNpb24iOm51bGx9fQ%3D%3D&frame=false&hideCard=false&hideThread=false&id=1500175827161554946&lang=pl&origin=https%3A%2F%2Fbacologia.wordpress.com%2F2022%2F03%2F12%2Fszybkie-wiesci-5%2F&sessionId=7dea2874b61386f166c7d7b076e77dc69cbf161c&theme=light&widgetsVersion=2582c61%3A1645036219416&width=550px

Wygląda więc że, do kwiatów, chleba i choboków z farbą trzeba nam jeszcze plan D – na wypadek gdyby udało im się nas zmobilizować zanim ktoś przyjdzie kręcić film z Putinem w Polsce.

Myślę, że doskonale sprawdzi się tu test PCR na covida. Bo jak by chcieli mobilizować nas na statystów to można przepłukać usta sokiem z papai i pokazać im pozytywa: „Przykro mi, poszedłbym walczyć za tych ludzi z dworca którzy przyjechali ze sławnej Ukrainy, ale wicie, rozumicie, nie mogie, bo mam… kwarantannę”

Jasna strona nieodwołanej plandemi 🙂

11. Z ciekawostek psychiatrycznych:
Do dziś nikt nie wyizolował koronawirusa ale każda żydowska firma posiada na niego szczepionki.
Dokładnie ci sami żydzi, którzy dziś wrzeszczą: „Wolna Ukraina” wczoraj chcieli za brak szczepień każdego pozbawić wolności.
Kto widział żyda, w psychiatryku się nie uśmiechnie.

12. Rosyjskie wojska inwazyjne strzelające do dzieci i staruszek:

https://youtube.com/watch?v=pmi60IJZVR4%3Fversion%3D3%26rel%3D1%26showsearch%3D0%26showinfo%3D1%26iv_load_policy%3D1%26fs%3D1%26hl%3Dpl%26autohide%3D2%26start%3D20%26wmode%3Dtransparent

Zajeżdżają im drogę wojskowymi konwojami a potem walą do nich niehumanitarnie całymi kartonami, reklamówkami i koszykami jedzenia. Filmik od Kosmatego Krisa.

13. Zagranicznym najemnikom znowu się oberwało. Zgromadzili się wielkim stadem w hotelu Ukraina w Czernichowie i mieli pecha, bo akurat zrobił się nalot rakietowy na ten hotel. A to pech…
https://rusvesna.su/news/1647041884

murica warrior


Na szczęście wszyscy zrobili testamenty nim odparowali, bo błysnęło tak że z nocy zrobił się dzień. Pod powyższym linkiem filmy i fotki z gatunku „przed” i „po”. Spora część murikańskich wojowników słysząc to, zrobiła w tył zwrot tuż przed załadowaniem się na samoloty.

14. Zagraniczni studenci ponownie pokonali komika. Po wyjściu z uczelni ubrali się ciepło i przybyli z Afryki na Ukrainę, oni studenci, żeby Słowianom kategorycznie kazać… wracać do domu.
Jak dla mnie ok – 10 w skali Olsena – za całokształt twórczości, no bo czemu nie? Obserwuję ich od samego początku i widzę, że naprawdę starają się…

https://youtube.com/watch?v=8NOZ6LES-T4%3Fversion%3D3%26rel%3D1%26showsearch%3D0%26showinfo%3D1%26iv_load_policy%3D1%26fs%3D1%26hl%3Dpl%26autohide%3D2%26wmode%3Dtransparent

15. Prawosławny przełożony kleru powiedział podczas kazania: „Powinniśmy wspierać Rosjan, którzy niosą światu wyzwolenie”.
Szok, że to się w ogóle w głównym ścieku ukazało.
Dalej mówił: „Te wszystkie sankcje to jedynie beknięcie, które udowadnia bezsilność Zachodu w walce z Rosją, która odzyskuje swoją suwerenność i nie trzeba być prorokiem, żeby powiedzieć, że już za pół roku, może za rok Rosja będzie mieć zapewnione wszystkie możliwości dla ogromnego ekonomicznego, a przede wszystkim moralno-duchowego rozwoju, ponieważ w tej chwili sypią się wszystkie te więzy i kajdany, którymi nas skuwano z winy Michaiła Gorbaczowa, a także naszej własnej pasywności w latach 90., o czym każdy może się sam przekonać, jeśli wie, jakie materiały czytać, i jak analizować bieżące wydarzenia.”
Ano sypią się stare zboczone układy. Sypią na naszych oniemiałych oczach…
https://www.o2.pl/informacje/wojna-prawoslawny-przelozony-kleru-rosjanie-niosa-swiatu-wyzwolenie-6746564705045056a

16. W Niemczech szósta fala covida. Nawet nie likuję, bo po co?
W ramach tarczy antykowidowej chcą ukraść Rosji magazyny z gazem.
Ten bałagan organizacyjny jest pewnie dlatego, że już dawno Rosjan nie było w Berlinie…

17. W Polsce coraz więcej osób szuka Jarosława Kaczyńskiego. Dziś widziałem nawet mema od Urbana ale to już nie pierwsze poważne zaginięcie Jarka.
Kuźwa, jak trzeba opluwać Rosję to go nigdy nie ma… a jak nie trzeba to opluwa przez 30 lat.
Jarek! Jarek zgłoś się. Rusek chce nas najechać, znacjonalizować koty i jakiś wodzu przydałby się nam…https://platform.twitter.com/embed/Tweet.html?dnt=true&embedId=twitter-widget-2&features=eyJ0ZndfZXhwZXJpbWVudHNfY29va2llX2V4cGlyYXRpb24iOnsiYnVja2V0IjoxMjA5NjAwLCJ2ZXJzaW9uIjpudWxsfSwidGZ3X2hvcml6b25fdHdlZXRfZW1iZWRfOTU1NSI6eyJidWNrZXQiOiJodGUiLCJ2ZXJzaW9uIjpudWxsfSwidGZ3X3NrZWxldG9uX2xvYWRpbmdfMTMzOTgiOnsiYnVja2V0IjoiY3RhIiwidmVyc2lvbiI6bnVsbH0sInRmd19zcGFjZV9jYXJkIjp7ImJ1Y2tldCI6Im9mZiIsInZlcnNpb24iOm51bGx9fQ%3D%3D&frame=false&hideCard=false&hideThread=false&id=1240613628874809345&lang=pl&origin=https%3A%2F%2Fbacologia.wordpress.com%2F2022%2F03%2F12%2Fszybkie-wiesci-5%2F&sessionId=7dea2874b61386f166c7d7b076e77dc69cbf161c&theme=light&widgetsVersion=2582c61%3A1645036219416&width=550px

18. Rosja się najprawdopodobniej wypnie ze swoim modułem z międzynarodowej stacji kosmicznej i poleci do siebie. Hmm… jak sankcje to sankcje a silniki do rakiet póki co ona tylko ma…

13 marca 2022

1. Iran się nocą zemścił za zamordowanie dwóch irańskich oficerów przez mossad przed kilkoma dniami. 12 irańskich rakiet balistycznych unicestwiło amerykańską bazę w Iraku, w której mieściło się ściśle tajne centrum szkoleniowe mossadu. Liczba ofiar musiała być ogromna.
Wszystkie rakiety trafiły bowiem w cel.

https://www.bitchute.com/embed/EMquiXYTx099/?feature=oembed#?secret=A9aUaJyuHX
orzeł

Świat powoli zaczyna zdawać sobie sprawę z totalnej niemocy Unii, NATO a szczególnie Ameryki. W Pentagonie na razie milczą po tej zawstydzającej operacji ale kto wie może za dwa, trzy dni „zaatakują terrorystów” ale tylko za pomocą śmiesznej i żałosnej propagandy. Na razie grają na cmentarzach w trąbki, liczą straty i żegnają po cichu umarłych.

Na filmie słychać „jebat” więc był to sygnał dla Murikanów, żeby się już jednak zaczęli powoli pakować z tymi swoimi bazami z całego świata do swojego domu, bo Władimir ich i tak wszędzie odnajdzie i powygniata. . Ich sławna na cały świat jeszcze bardziej niż sławna Ukraina, „tarcza antyrakietowa”, to jak widać tylko kolejny pic, który nawet ich własnych baz nie jest w stanie przed niczym obronić!

2. Chodzą plotki, że Kill Bill Gates, z uratowanego częściowo z ukraińskich biolabów materiału, usiłuje gorączkowo wywołać nową plagę. Nie wszystko bowiem Rosjanie zdobyli i nie wszystko zniszczyli. Część broni biologicznej udało się wywieźć, zapewne do Polski, uciekającym ludziom toksycznego klauna.

3. Tymczasem santa Klaus pragnie wszystkich, którzy nie chcą przyjąć jego wielkiego resetu, umieścić w obozach koncentracyjnych, na wzór tych chińskich.
Świat zaczyna powoli zdawać sobie sprawę, czym tak naprawdę jest ten wielki reset psychopatów i zboczeńców santa Klausa z Davos: całkowitym rabunkiem wszystkiego wszystkim, totalna inwigilacja – nawet we własnym domu i absolutna likwidacja całej własności prywatnej, a opornych do obozu koncentracyjnego. No i wypracowany przez transwestytów transhumanizm – kolejny, po komunizmie, faszyzmie, kapitalizmie – izm, prosto z chorej głowy zboczonego schizofrenika.
https://www.naturalnews.com/2022-03-11-wef-nwo-resisters-forced-china-reeducation-camps.html#

4. Zachód ukradł już do tej pory 300 miliardów dolarów, Rosji oraz milionerom i firmom rosyjskim w ramach rabunku wszystkiego co rosyjskie na całym zachodnim świecie. Pretekst: „sankcje”.
https://rusvesna.su/news/1647173319
Jest to oczywiście strzał we własną stopę – według mnie. Dlaczego? Ponieważ ten kij ma dwa końce i ten drugi pokazuje właśnie teraz KAŻDEMU milionerowi na świecie co bandyci z Davos robią z „opornymi” do wielkiego resetu. Tak więc każdy w głębi serca świadomy człowiek, będzie teraz ich zaciekłym przeciwnikiem, bo nie oszukujmy się – kto przy zdrowych zmysłach zgodzi się na rabunek tego co ma żeby „być szczęśliwym i niczego nie mieć”? No kto?
Na razie santa Klaus i Jakob Rotszyld – stracili wszystko w Rosji i na Ukrainie – każdy biznes jaki tam posiadali poszedł się pierdolić, no i nie wyglądają wcale na szczęśliwych – dziwne to… obydwaj powinni przecież już dwa tygodnie być szczęśliwi…

5. Korytarzem humanitarnym spierdalają dzielni, sławni banderowscy transwestyci. Straż graniczna właśnie schwytała pedała w makijażu i damskiej peruce.
https://rusvesna.su/news/1647169704
Już dawno pisałem, że komik będzie chciał się wymknąć z Kijowa wmieszany w tłum w przebraniu mężczyzny.
Zaczynam się na poważnie bać mojej strasznej intuicji 🙂

6. Rosjanom ponownie udało się zniszczyć gniazdo murikańskich wojowników. Szkolili się z resztą najemników na poligonie niedaleko polskiej granicy. Wśród ofiar są też neonaziści z batalionów Ajdar i Azow.
https://rusvesna.su/news/1647163900

murica 5

7. Potwierdziło się nocne uderzenie Iranu na bazę amerykańską w Iraku szkolącą terrorystów z mossadu. To po to oczywiście, bo uprzejma Rosja była tak miła, że dla NATO otworzyła drugi front, żeby się nie nudzili nasyłając na Ukrainę najemników.
Stratedzy rosyjscy dość mądrze wygłówkowali, że jak wplatają USA w wojnę na kilku frontach to USA dość marnie na tym wyjdą, bo już jeden akwarelista z Wiednia kiedyś tego właśnie już próbował. Tak więc zamiast z partyzanta walczyć z Rosją, niech sobie powalczą z Rosją i Iranem… to był iście genialny pomysł, muszę szczerze przyznać.
Jastrzębie z Waszyngtonu jak tylko wyjdą z kurnika dla jastrzębiów to na bank nastroszą piórka.

https://rusvesna.su/news/1647154141

8. Gorące Salam Alejkum przekazali komikowi Zelenskiemu Czeczeńcy, którzy już po niego do Kijowa podjechali. Mają proste rozkazy: „Działać aż do całkowitego zniszczenia nazistów”, a że nie biorą jeńców… komik chyba wkrótce wykona do Houston zabawny telefon że z pokonaniem Rosji jest pewien problem…
Filmik w linku:
https://rusvesna.su/news/1647186173

murica warrior

9. Po porannej akcji Władimira na leżącym blisko Polski lwowskim poligonie, kolejnych 170 najemników z ogólnej liczby 200 wyraziło gotowość do opuszczenia w trybie pilnym Ukrainy, donoszą na Telegramie.

https://t.me/RVvoenkor/3550?single

10. W dalszym ciągu na Ukrainę nie poleciały polskie Migi, mimo iż zagraniczni studenci byli na tym polu bardzo ale to bardzo zdeterminowani.
Klaun zmienił więc strategię i nie będzie bombardował Moskwy. Będzie dalej jechał na grzybach…
Tymczasem pod Kijów gigantyczne siły Rosjan podjechały. Wygląda na to, że zamiast szturmować wszystkie miasta zadecydowano najpierw oczyścić stolicę.
Komik będzie musiał popracować nad zupełnie nową strategią.

słońce peru

11. Nadal nie odnaleziono Jarosława Kaczyńskiego mimo iż przeczesano starannie każdą mysią dziurę. No i mamy poważny problem, bo zbliża się kolejna miesięcznica a aktora do jednoosobowej sztuki dramatycznej nadal nie ma.
Ja myślę że to wina Ławrowa i Putina – dwóch takich co ukradli Słońce. Te umęczone, smoleńskie, niepokalane i prawdziwe, znaczy prawiczne…
Trzeba uważać, bo nam rąbną jeszcze Słońce Peru.
12. Muricańscy wojownicy są załamani. Brak wody, jedzenia, amunicji ich wykańcza.
https://rusvesna.su/news/1647187509

Analiza

Dziś analiza amerykańska dla przyrodniczej równowagi – Patrica Armstronga skopiowana od Gajowego Maruchy
https://marucha.wordpress.com/2022/03/12/taktyka-strategia-i-operacje/#more-99355

Naziści zostaną zgładzeni; zwykły ukraiński żołnierz będzie mógł wrócić do domu.
Do tej pory rosyjska operacja wojskowa na Ukrainie była obowiązkowym rekonesansem, poprzedzonym zniszczeniem zaopatrzenia i kwatery Sił Zbrojnych Ukrainy za pomocą broni dystansowej. Celem było odgadnięcie, gdzie znajdują się siły ukraińskie, otoczenie ich, sprawdzenie danych rosyjskiego wywiadu z rzeczywistością a jednocześnie zniszczenie znanej kwatery głównej, środków powietrznych i morskich, zaopatrzenia i składów amunicji. I, być może, była nadzieja, że ​​szybkość i sukces (siły rosyjskie/LDPR zdominowały w pierwszym tygodniu obszar Ukrainy o wielkości Wielkiej Brytanii) wymuszą wczesny koniec (uznanie rzeczywistości).
W tej chwili przygotowują się do następnej fazy. Długa kolumna, która tak opętała „ekspertów” w CNN, jest przygotowaniem do następnej fazy. A to jest to: „Nie dostałeś podpowiedzi, więc teraz musimy cię uderzyć”. To, że kolumna tam siedziała, świadczy o tym, że Rosjanie wiedzą, że mają całkowitą przewagę w powietrzu. Po drugie to wiadomość dla ukraińskich sił zbrojnych, że to koniec, poddaj się. (I nigdy nie należy zapominać, że Rosjanie/Sowieci zawsze byli najlepsi w strategicznym oszustwie, więc kto wie, co tak naprawdę tam jest, w porównaniu z tym, co pokazują zdjęcia?)
O ile widzę, stworzyli trzy kotły (okrążenia). Prawdopodobnie najważniejszy z nich jest ta wokół Mariupola, gdzie znajduje się główne skupisko Azowa, głównej siły nazistowskiej. Kolejny powstaje wokół głównej koncentracji Sił Zbrojnych Ukrainy w pobliżu LDPR. I wydaje się, że na wschód od Kijowa znajduje się kolejny. Widoczny jest super kocioł wszystkich trzech stron. Naziści zostaną zgładzeni; zwykły ukraiński żołnierz będzie mógł wrócić do domu. Koszmarne pytanie brzmi, ilu zwykłych Ukraińców będzie mogło swobodnie wybierać?
Dylematem dla Rosjan są walki o miasto. Nie chcą mieć Rakki, w której każdy budynek był zniszczony, każda osoba zabita i w samotności zostaje ogłoszony pokój . Wiedzą, że w ostatecznym rozrachunku Ukraińcy nadal będą i będą chcieli, żeby byli przyjaciółmi. Waszyngton może stworzyć samotność daleko, ale Moskwa nie może stworzyć blisko. To znacznie komplikuje ich problem, gdy próbują usunąć nazistów z Mariupola, wiedząc, że naziści wykorzystują mieszkańców miasta jako zakładników. Ten sam problem występuje w mniejszym stopniu w innych miastach Noworosji. Domyślam się, że otoczą większość miast i mam nadzieję, że Zełensky & Co opamiętają się. Ale obawiam się, że bitwa pod Mariupolem będzie straszna.
Są pewne drobne oznaki, w dniu 8, że ukraińscy negocjatorzy zdają sobie sprawę, że neutralność jest czymś, na co muszą się zgodzić.
Ostateczny rosyjski cel nie jest widoczny. Mam tu na myśli ostateczny cel strategiczny; wiemy, jaki jest wielki cel strategiczny. Czy Rosjanie planują utworzenie Noworosji, która będzie niezależna, czy też dążą do stworzenia Noworosji, która będzie kartą przetargową z zadową Ukrainą? Myślę, że odpowiedź zależy od tego, co zdecydują Zelensky i Kijów (i miejscowi). Za mniej więcej tydzień powstanie niepodległa Noworosja, a młot w ręku nadal będzie miała Rosja.
Spodziewałbym się, że kapitulacji Sił Zbrojnych Ukrainy na dużą skalę rozpoczną się w ciągu najbliższych 24/48 godzin (siły czeczeńskie już takowe posiadają i mają imponującą kolekcję „trofeów”, aby to udowodnić). Znaczna część Sił Zbrojnych Ukrainy jest teraz otoczona i jak zwykle (vide Sun Tsu) Rosjanie zostawili im wyjście.
Wielka strategia
Bezsilność UE i NATO jest oczywista dla wszystkich (no dobrze, dla nikogo w CNN, ani w Kongresie USA, ani w salach władzy na Zachodzie. Ale to nie jest cały świat).
Myśliwce, które zostały ogłoszone z podekscytowaniem, najwyraźniej nie przylecą. Strefy zakazu lotów nie można „zadeklarować”. Czeczeni przejęli wiele MANPAD-ów dostarczonych przez NATO. Jedyne wsparcie jakie NATO ci zapewni, to zniszczenie, gdy walczysz w wojnie, w którą cię wciągnęło, oraz dodatkowa specjalna kartka bożonarodzeniowa, gdy zostaniesz pokonany i zrujnowany.
Jesteśmy świadkami upadku triumfalizmu po zimnej wojnie, „końca historii”, „unilateralizmu” i całej reszty. Rzeczywistość gryzie i to gryzie mocno. Wystarczy obejrzeć paradę gadających głów w CNN i „ekspertów” spekulujących o tym, jak szalony jest Putin: oni nie rozumieją, więc on musi być wariatem. Dla Zachodu to już koniec. Zamieszanie, bzdury, przechwałki, histeria, zakazy: Zachód nie ma już nic w szafce. Wlej rosyjską wódkę do toalety, zwolnij piosenkarza i reżysera, zmień nazwę drinka lub sałatki, zbanuj koty lub drzewa, usankcjonuj rosyjskiego plutokratę i ukradnij jego jacht, załóż niebiesko-żółtą koszulkę. Żałosne. I pod żadnym pozorem nie pozwól rosyjskiemu gniazdu kusić owiec „dezinformacją”. Tak jak ZSRR, ale głupszy. A kto by pomyślał, że głupsze są w ogóle możliwe?
Judo polega na oszukiwaniu i wykorzystywaniu siły przeciwnika przeciwko niemu. Judoka Putin doprowadził Zachód do samobójstwa. Umieść swoje pieniądze w naszych bankach, możemy je skonfiskować; umieścić swoje aktywa na naszym terytorium, możemy je ukraść; wykorzystać nasze pieniądze i możemy je anulować; postaw swój jacht w naszym porcie, możemy go przejąć; włóż swoje złoto do naszego skarbca, możemy je zabrać. To lekcja, która będzie rozbrzmiewać na całym świecie. Naga ilustracja, że ​​„międzynarodowy porządek oparty na zasadach” polega po prostu na tym, że my ustalamy reguły i nakazujemy wam ich przestrzegać. Za 2 lub 3 tygodnie wszyscy na świecie, którzy znajdują się na liście potencjalnych celów Zachodu, przeniosą swoje aktywa poza zasięg Zachodu. Xi pozwoli sobie na mały uśmiech.
Jeśli chodzi o zachodnie sankcje wobec Rosji, myślę, że jest na to bardzo prosta odpowiedź: w zeszłym tygodniu 1000 metrów sześciennych gazu kosztowało 1000 dolarów; dziś to ponad dwa razy tyle. W przyszłym tygodniu na pewno nie będzie taniej. To samo dotyczy aluminium, nawozów, tytanu, pszenicy. Rosyjskie linie lotnicze leasingują swoje samoloty; co teraz? Rosyjskie silniki rakietowe. To, czego ludzie na Zachodzie nie rozumieją, że rubel to waluta, której Rosjanie używają w kraju, ale cena ropy i gazu to rosyjska waluta poza granicami kraju. Zdumiewa mnie głupota: podrzynają sobie gardła i niszczą własne gospodarki. Rosja siada i śmieje się: poleć w kosmos na własnej miotle.
Zmienił się porządek świata. Tydzień drugi.
Patrick Armstrong

14 marca 2022

1. Na dobry początek wczorajsze kazanie prawosławnego duchownego w wersji nieco rozszerzonej, ale nadal króciuteńkie i treściwe. Mam nadzieję że oni tam już posiadają przygotowane ikony z prorokiem bacą, bo plan Rosjan jest nie tylko dokładnie taki jak przypuszczałem ale nawet szerszy odrobinę. Myślałem że Wielkiej Niedźwiedzicy zagubiły się trzy misie, a tam się okazuje, że misiów było jak mrówków…

https://youtube.com/watch?v=uLlkmZJzQLg%3Fversion%3D3%26rel%3D1%26showsearch%3D0%26showinfo%3D1%26iv_load_policy%3D1%26fs%3D1%26hl%3Dpl%26autohide%3D2%26wmode%3Dtransparent

2. Dodano dwa do dwóch a potem całą resztę i wyszło że aż 180 zagranicznych najemników opuściło naszą planetę we wczorajszym uderzeniu rakietowym na ich poligon szkoleniowy w pobliżu granicy z Polską nieopodal Lwowa. Tym kilku, którzy nie odlecieli w kosmos musi być teraz smutno, bo jest zimno, głodno, nie ma kibla i ponuro a nigdzie nie widać tych pijanych tubylców z dzidami do powystrzelania. Ani jednego Rosjanina nie zdążyli zaobserwować. Tylko rakiety latają i parometrowe leje po rakietach są do oglądania. Spodziewali się zapewne republiki bananowej i jakichś pijanych chłopów do sterroryzowania a tu taki zgrzyt – sami wyszli na imprezie jak sponiewierana skórka od banana. I to przed pierwszą wypłatą…

3. Indie poparły Rosję.
https://rusvesna.su/news/1647040802

4. Grecy poparli Rosję.
https://rusvesna.su/news/1647204162

5. Coś szczególnie interesującego myślę, dla miłośników biednych banderowskich matek i biednych banderowskich dzieci przybyłych właśnie ze swoimi problemami ze sławnej Ukrainy.

syria
gaza
gaz
chiny

6. Trochę humoru:
Dziecko ze zbombardowanej Syrii, które stało się 4 lata później dzieckiem ze zbombardowanej Ukrainy

Żydowski nalot na Gazę, który stał się rosyjskim nalotem na Ukrainę

Stary wybuch gazu stał się nowym bombardowaniem Ukrainy

Wybuch sprzed 7 lat w Chinach również stał się Ukrainą

oferta

7. Jest już oferta pomocowa dla Ukraińców od bandy starego oszusta Morawieckiego. Chwilówka na niecałe 2000 procent.

I oni to łykną jak pelikany, bo ci kierowcy z którymi na parkingach gadałem – wszyscy jak jeden chwalili Polskę, bo u nas są „dobre banki i pieniądze pożyczają”. Serio. Nie mają bladego pojęcia czym jest lichwa, odsetki od odsetek i czyim parszywym parobkiem jest banda oszusta Morawieckiego.

swinia

8. Sytuacja na froncie nie wygląda za dobrze ze strony kijowskiego reżimu, bo Miś po skonsumowaniu szyneczki nabrał apetytu na całą banderowską świnkę utuczoną przez komika.

Mapka od Kosmatego Krisa – dzięki.
A ode mnie deja vu – brutalny materiał wideo z wyłapywania uciekających banderowców:

https://youtube.com/watch?v=u8pZY1FClWY%3Fversion%3D3%26rel%3D1%26showsearch%3D0%26showinfo%3D1%26iv_load_policy%3D1%26fs%3D1%26hl%3Dpl%26autohide%3D2%26wmode%3Dtransparent
studenci

9. Tymczasem moi ulubieńcy, studenci z zagranicznych uczelni, z dnia na dzień robią się coraz bardziej radykalni.

Kto wie jakie mają plany. Być może chcą iść z odsieczą na Mariupol a potem na Stalingrad z uwolnionym batalionem Azow.

10. Dość przerażające sprawy ujrzały światło dzienne – donosi Jim Stone prezentując link do filmu zawierającego ludzkie hybrydy odkryte przez rosyjskie wojsko 4 piętra pod elektrownią w Czarnobylu. Jeśli to się potwierdzi – a w 99 % materiały od Jima okazują się prawdziwe – będzie dowód na nielegalne eksperymenty genetyczne – kolejną zbrodnię reżimu z Kijowa. Potworniejszą niż rabunek organów.https://platform.twitter.com/embed/Tweet.html?dnt=true&embedId=twitter-widget-3&features=eyJ0ZndfZXhwZXJpbWVudHNfY29va2llX2V4cGlyYXRpb24iOnsiYnVja2V0IjoxMjA5NjAwLCJ2ZXJzaW9uIjpudWxsfSwidGZ3X2hvcml6b25fdHdlZXRfZW1iZWRfOTU1NSI6eyJidWNrZXQiOiJodGUiLCJ2ZXJzaW9uIjpudWxsfSwidGZ3X3NrZWxldG9uX2xvYWRpbmdfMTMzOTgiOnsiYnVja2V0IjoiY3RhIiwidmVyc2lvbiI6bnVsbH0sInRmd19zcGFjZV9jYXJkIjp7ImJ1Y2tldCI6Im9mZiIsInZlcnNpb24iOm51bGx9fQ%3D%3D&frame=false&hideCard=false&hideThread=false&id=1502035582322630656&lang=pl&origin=https%3A%2F%2Fbacologia.wordpress.com%2F2022%2F03%2F12%2Fszybkie-wiesci-5%2F&sessionId=7dea2874b61386f166c7d7b076e77dc69cbf161c&theme=light&widgetsVersion=2582c61%3A1645036219416&width=550px

11. Po likwidacji bazy mossadu w Iraku – w samym centrum amerykańskiej bazy militarnej – izrael milczy jak zaklęty zamiast wniebogłosy skowyczeć. To wyraźny znak że są osrani ze strachu, bo nie tylko „tarcza antyrakietowa” USA jest gówno wartym złomem, ale też jeszcze bardziej słynna „żelazna kopuła” nieproszonych gości z Palestyny. Jeśli bowiem Iran ma rakiety, które to kompleksowo omijają to co dopiero posiada Rosja.

12. Katastrofalna niemoc unii oraz NATO teraz będzie widoczna dla wszystkich niedowiarków – wielu więc spróbuje się wydostać z zachodniego jarzma i przyłączyć do antysatanistycznej koalicji jaka wkrótce się narodzi u boku Rosji. Natomiast osławione „sankcje” to czysty śmiech, bo uwierzy w to mądry człowiek dopiero jak pfizer i moderna wycofają swoje produkty z rosyjskiego rynku porzucając Rosjan na pastwę covida, a Niemiec przestanie kupować gaz. Na nic takiego jednak się nie zanosi, bo Niemiec ma niewytłumaczalny pociąg do gazu.
Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości co się dzieje obecnie na świecie polecam uważniej obejrzeć herb… Rosji. Tam na środku jest na białym koniu koleś w białym kapeluszu. Który depcze i dobija gada. Takim samym białym kapeluszu jak zapowiadane przez poczciwego Bena Fulforda, poczciwą Hanię Kazahari i poczciwą Ewelinę Frihauf, „białe kapelusze”, tylko w odrobinkę innym niż patyjotyczne białe kapelusze odcieniu.
Dla porównania: patryjotyczne białe kapelusze…

biale kapelusze

i rosyjskie białe kapelusze.

herb rosji


Analiza

Dziś, z powodu zagranicznych studentów operujemy w okolicach aż 10 z plusem w skali Olsena, toteż dzisiejsza analiza powinna poziom należycie trzymać. No i są aż trzy analizy. Wszystkie na 10 ++ w skali Olsena. Prosto od naszego narodowego stratega. Samego generała Skrzypczaka – więc proszę wygodnie usiąść.
Jedna sprzed interwencji na Ukrainie:
Możemy spać spokojnie. Putin nie zaatakuje bo by przegrał.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Gen-Skrzypczak-Putin-nie-chce-wojny-z-NATO-zapewne-by-ja-przegral-8278824.html
A druga sprzed tygodnia:
Gen. Skrzypczak: Rosjanie gonią resztkami sił. Wojna rozstrzygnie się w ciągu 2-3 dni.
https://wiadomosci.dziennik.pl/opinie/artykuly/8373452,general-waldemar-skrzypczak-rosja-ukraina-kiedy-koniec-wojny.html
Według generała SKrzypczaka wynik wojny jest przesądzony – Ukraina zwycięży. To finałowa analiza.
https://www.wykop.pl/link/6544335/gen-skrzypczak-wynik-wojny-jest-przesadzony-ukraina-zwyciezy/
Jak pomyśleć że na podstawie tego palanta nasz rząd na przychodźstwie snuje swoje porady dla komika, a ten na podstawie ich oraz podejrzanych grzybów buduje strategię no to strach iść do cyrku…
Nieśmiesznie jednak jest kiedy się pomyśli o tysiącach zupełnie niepotrzebnie zabitych cywilach, którzy umierają tam każdego dnia tylko dlatego bo Skrzypczak daje klaunowi fałszywe nadzieje. Skrzypczak i banda z Polin.

Podobne

Akcja – Depopulacja19 stycznia 2022W “Bez kategorii”

Szybkie Wieści…Tydzień Drugi2 marca 2022W “Bez kategorii”

Psy Zdychają – Karawan Jedzie Dalej19 grudnia 2021W “Bez kategorii”

 • Kosmaty Kris 22:02 on 14 Marzec 2022Bezpośredni odnośnik | OdpowiedzmapaPolubienie
 • Kosmaty Kris 22:10 on 14 Marzec 2022Bezpośredni odnośnik | OdpowiedzPolubienie
 • Kosmaty Kris 22:13 on 14 Marzec 2022Bezpośredni odnośnik | OdpowiedzRosja odnotowuje przypadki użycia broni fosforowej i amunicji kasetowej przez ukraińskie wojsko – powiedział Wasilij Nebenzya, stały przedstawiciel Federacji Rosyjskiej przy ONZ.Zwrócił też uwagę na okrucieństwa ukraińskich nacjonalistów, którzy wielokrotnie wykorzystywali infrastrukturę cywilną do osłaniania swoich pozycji.https://riafan.ru/22025809-Nebenzya_Rossiya_fiksiruet_sluchai_primeneniya_fosfornih_boepripasov_ukrainskimi_voennimiPolubienie
 • lesny dziadek 22:17 on 14 Marzec 2022Bezpośredni odnośnik | Odpowiedzw świecie symboli i kabały – już na Ukrainie odtrąbić chcieli zwycięstwohttps://wiernipolsce1.wordpress.com/2022/03/14/w-swiecie-symboli-i-kabaly-juz-na-ukrainie-odtrabic-chcieli-zwyciestwo/Polubienie
 • Kosmaty Kris 22:35 on 14 Marzec 2022Bezpośredni odnośnik | OdpowiedzBernard-Henri Levy na ulicach Odessy. Marzec 2022https://avatars.mds.yandex.net/get-turbo/3778352/rth837ea256dcd35074c311d98b7af05a84/max_g480_c12_r2x3_pd2073-letni francuski żyd filozof Bernard-Henri Levy. Znany również jako BHL (lub BAL w języku rosyjskim).Real Bernard-Henri jest dumny, że został już ojcem-inicjatorem kilku wojen – od inwazji NATO na Jugosławię w 1998 roku do wojny przeciwko Libii w 2011 roku. Na swoim koncie ma także wojnę z Syrią. A w 2014 roku przemawiał na Euromajdanie, zachęcając słuchaczy obietnicą „przekształcenia Ukrainy w nową Libię”. I tak przyjechał do Odessy, podobno, aby zobaczyć, jak spełnia się jego obietnica…
 • Kosmaty Kris 22:50 on 14 Marzec 2022Bezpośredni odnośnik | OdpowiedzJutro w Doniecku ogłaszana jest żałoba po ofiarach dzisiejszego ataku rakietowego . Rosyjskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych wezwało społeczność światową, aby nie pozostawiała tej zbrodni przeciwko ludzkości bezkarnej. W Kijowie są zupełnie inne akcenty. Zełenski przygotowuje się do przemówienia do obu izb Kongresu USA, ponownie błagając o pomoc i dziękując za podżeganie do nienawiści wobec Rosji.W Zaporożu nowo pojawili się bojownicy z oddziałów obrony terytorialnej, czy są dorośli, czy nie, nie można powiedzieć z widzenia, zapoznają się z wydaną im bronią. Karabin maszynowy i naboje są przez nich widziane po raz pierwszy. Pojawia się sprowokowana chęć natychmiastowego pójścia do jej użycia.Losowe strzelanie do dowolnego poruszającego się obiektu nie jest rzadkością. Towarzysz amerykańskiego dokumentalisty Brenta Reno, który zmarł wczoraj, leżąc na noszach w ukraińskim szpitalu, nie potrafił wyjaśnić, kto otworzył do nich ogień z broni ręcznej, skąd i dlaczego: samochód, ktoś zaproponował, że przewiezie nas przez most. Przejechaliśmy przez posterunek i zaczęli do nas strzelać. Kierowca zawrócił, strzelanina trwała dalej. Mój przyjaciel Brent Renault został ranny. Widziałem, że kula trafiła go w szyję, a potem rozdzieliliśmy się”.https://www.vesti.ru/article/2689410Polubienie
  • jolll 23:30 on 14 Marzec 2022Bezpośredni odnośnik | OdpowiedzMiała miejsce prowokacja w miejscu gdzie została zestrzelona ukraińska rakieta Toczka-U.Okazuje się że na 14 marca, o godzinie 12:00, zasoby informacyjne kontrolowane przez służby specjalne Ukrainy na portalach społecznościowych planowały masową akcję protestacyjną:
   liczne ukraińskie społeczeństwo (w szczególności kanał Batman DPR TG,) z rozdzierającym sercem zaprosił żony i matek zmobilizowanych rezerwistów, aby wyrazić swoje niezadowolenie z metod mobilizacji – i przyjść do Domu Rządu i wyrazić swój protest…https://rusvesna.su/news/1647280916Polubienie
 • Kosmaty Kris 23:11 on 14 Marzec 2022Bezpośredni odnośnik | OdpowiedzJeszcze raz dla Gen. Skrzypcza relacja z pierwszej ręki wytrenowanego w boju Irak Afganistan żołnierza NATO:Relacja Brytyjczyka Jasona Hay , który udał się do Kijowa, aby spróbować szczęścia militarnego. W ramach tzw. „Legionu Gruzińskiego” brał udział w odparciu desantu powietrznego w Gostomel. Według niego to, czego doświadczył tego dnia, prawie kosztowało go życie.„Kiedy dotarliśmy na miejsce, było bardzo cicho. Ale nagle bramy piekielne otworzyły się przed nami. Eskadra rosyjskich samolotów wystrzeliła pociski, zanim dołączyły śmigłowce szturmowe.
  Byliśmy bardzo bliscy zmiażdżenia. Nigdy nie doświadczyłem takiej siły ognia, nie sądzę, by doświadczył tego ktokolwiek w moim pokoleniu. W Iraku i Afganistanie było zupełnie inaczej. Rosjanie są pełnoprawną nowoczesną armią ”- powiedział dziennikarzom The Sun po powrocie do ojczyzny.
  Hay powiedział, że udało mu się ukryć w lesie z kilkoma członkami swojego oddziału, co ostatecznie uratowało im życie. Jednak jego przygody na tym się nie skończyły. Wkrótce Brytyjczycy i jego amerykański przyjaciel zostali odkryci przez Siły Zbrojne Ukrainy, które pomyliły ich z rosyjskimi dywersantami. Po kilkugodzinnych przesłuchaniach, którym towarzyszyło bicie, zatrzymani zostali jednak zwolnieni. Następnie Brytyjczyk jak zły sen skierował się pilnie w stronę polskiej granicy, aby zapomnieć o tym, co się wydarzyło.Polubione przez 1 osoba
 • Lonzok 23:42 on 14 Marzec 2022Bezpośredni odnośnik | OdpowiedzPoszło w Ruskiej TV – wygląda nieciekawie dla Litwy Łotwy i Estonii
  Polubione przez 1 osoba
 • Lonzok 23:45 on 14 Marzec 2022Bezpośredni odnośnik | OdpowiedzŹle wstawiłem:
  Polubienie
  • Martini 00:07 on 15 Marzec 2022Bezpośredni odnośnik | Odpowiedztylko ze to stare nagranie sprzed lat.Polubienie
   • Lonzok 00:20 on 15 Marzec 2022Bezpośredni odnośnik | OdpowiedzNiemożliwe – bo nie mieli przed laty dotykowych ekranów  Tylko palące się Rubiny 
    Nie no spoko, może jest tak jak piszesz – dla mnie ok, pozdrawiamPolubienie
 • Ron Oczywistek 23:47 on 14 Marzec 2022Bezpośredni odnośnik | OdpowiedzSą podobno nowe zdjęcia z Ostrowa Żmijowego. Chyba termobara tam jednak nie poszła. Linka nie wklejam.Polubienie
 • Lonzok 23:55 on 14 Marzec 2022Bezpośredni odnośnik | OdpowiedzJo – będąc senatorem znanym jako Joseph, uwalił coś takiego: „Jedyną rzeczą, która może sprowokować Rosję do wrogiej i energicznej odpowiedzi, jest rozszerzenie NATO na państwa bałtyckie”. Joe Biden 1997. #USA #Nato Zidentyfikować zagrożenie i jego gwałtowne konsekwencje, a następnie aktywnie starać się, aby to się stało”https://platform.twitter.com/embed/Tweet.html?dnt=true&embedId=twitter-widget-4&features=eyJ0ZndfZXhwZXJpbWVudHNfY29va2llX2V4cGlyYXRpb24iOnsiYnVja2V0IjoxMjA5NjAwLCJ2ZXJzaW9uIjpudWxsfSwidGZ3X2hvcml6b25fdHdlZXRfZW1iZWRfOTU1NSI6eyJidWNrZXQiOiJodGUiLCJ2ZXJzaW9uIjpudWxsfSwidGZ3X3NrZWxldG9uX2xvYWRpbmdfMTMzOTgiOnsiYnVja2V0IjoiY3RhIiwidmVyc2lvbiI6bnVsbH0sInRmd19zcGFjZV9jYXJkIjp7ImJ1Y2tldCI6Im9mZiIsInZlcnNpb24iOm51bGx9fQ%3D%3D&frame=false&hideCard=false&hideThread=false&id=1502764078678220800&lang=pl&origin=https%3A%2F%2Fbacologia.wordpress.com%2F2022%2F03%2F12%2Fszybkie-wiesci-5%2F&sessionId=7dea2874b61386f166c7d7b076e77dc69cbf161c&theme=light&widgetsVersion=2582c61%3A1645036219416&width=550pxPolubienie
 • jolll 00:54 on 15 Marzec 2022Bezpośredni odnośnik | OdpowiedzZajrzyjcie sporo ciekawych informacji
  John Helmer jest dziennikarzem i korespondentem zagranicznym mieszkającym w Moskwie w Rosji od 1989 roku
  http://johnhelmer.net/the-human-cannon-ukrainian-refugees-strike-europe/
  http://johnhelmer.net/the-human-cannon-ukrainian-refugees-strike-europe/Polubienie
 • Nikt 01:08 on 15 Marzec 2022Bezpośredni odnośnik | OdpowiedzDziwne to wszystko, znowu u nas w mediach piszą że to Rosja użyła tej broniPolubienie
 • lessimeo 01:42 on 15 Marzec 2022Bezpośredni odnośnik | OdpowiedzMam nadzieje, że ci „studenci” i ta „hybryda”, to dla beki… bo jeśli to na poważnie, to… Polubienie
  • Ron Oczywistek 08:11 on 15 Marzec 2022Bezpośredni odnośnik | OdpowiedzHybryda to stary film i chyba z Syrii lub Iraku, chociaż wygoda jak z Gwiezdnych Wojen.Polubienie
 • leśnik 04:31 on 15 Marzec 2022Bezpośredni odnośnik | OdpowiedzByły premier Ukrainy twierdzi, że Putin uratował setki tysięcy istnień ludzkich
  https://rairfoundation.com/former-ukrainian-prime-minister-claims-putin-saved-hundreds-of-thousands-of-lives/Polubienie
 • Jony V 06:29 on 15 Marzec 2022Bezpośredni odnośnik | Odpowiedzputin szczepan„Władimir Putin zaszczepił się Sputnikiem. Chce przekonać sceptyków do szczepieńPomyślałem, że muszę być chroniony tak długo, jak to możliwe. Wojsko szczepi się preparatem Sputnik V, a ja jestem przecież głównodowodzącym – powiedział Putin podczas dorocznej sesji telefonicznej, podczas której społeczeństwo zadaje prezydentowi pytania, pisze portal CNBC.Po pierwszym zastrzyku w ogóle nic nie czułem. Około czterech godzin później w miejscu wkłucia pojawiła się pewna tkliwość. Drugi [zastrzyk] otrzymałem w południe. O północy zmierzyłem temperaturę. Wynosiła 37,2 [Celsjusza]. Poszedłem spać, obudziłem się, a moja temperatura wynosiła 36,6. To było na tyle – powiedział Putin, którego wypowiedzi zostały przetłumaczone przez agencję Reutera.”https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/wladimir-putin-zaszczepil-sie-preparatem-sputnik-v/v13j8j7jeśli wierzycie w putina szczepana to czemu nie lecicie się szczepić sputnikiem V ??? Przecież to dla waszego dobra jak twierdzi putin szczepan.Polubienie
  • Ron Oczywistek 08:03 on 15 Marzec 2022Bezpośredni odnośnik | OdpowiedzChciałem, ale UE nie uznaje. Włoscy lekarze jak pisałem masowo latali po sputnika.Polubienie
   • Ron Oczywistek 08:09 on 15 Marzec 2022Bezpośredni odnośnik | OdpowiedzPoza tym a czy nie mogło być tak, skoro Rosjanie wiedzieli o genetycznym celowaniu patogenów, że opłaci im się grać do jednej bramki aby zyskać na czasie? Przez dwa lata plandemii byłem zdrów jak ryba. Nawet katarki, dopiero omikron mnie połechtał, chociaż mogła to być grypa, której nie miałem od 20 lat, a tez się na nią nie szczepilem.Polubienie
    • abc 10:15 on 15 Marzec 2022Bezpośredni odnośnik | OdpowiedzTo jedna wersja.
     Druga jest taka, że w rzeczywistości wszyscy grają do jednej bramki i wodzą nas za nos jak chcą.
     Trochę coś jak u nas PiS i PeO, tylko na znacznie większą skalę.Polubienie
    • PRI 11:05 on 15 Marzec 2022Bezpośredni odnośnik | OdpowiedzPiakin twierdzi, że cyrk kowidłowy w Rosji przepychali lidzie typu Popowa, itd. będący na usługach zachodu.Polubienie
  • grypa666 16:38 on 15 Marzec 2022Bezpośredni odnośnik | OdpowiedzNie ma SARS CoV-2, więc nie ma „covida” ani wariantów. Zatem po co się szczepić bio-bronią czy rzekomo dobrym sputnikiem. Putin gra pod globalny skrypt picdemii.Polubienie
 • takowygajowy 06:54 on 15 Marzec 2022Bezpośredni odnośnik | OdpowiedzWitam, a tu ciekawy link do wojny trzeciej, czwartej i kolejnej generacji.
  https://newswithviews.com/we-are-in-a-world-war-it-is-a-fifth-generation-war/Polubienie
 • Mr. ?? 08:39 on 15 Marzec 2022Bezpośredni odnośnik | OdpowiedzZwieżęco ludzkie hybrydy, biolabs, broń biologiczna, handel ludźmi …
  to se poszaleliPolubienie
 • Przekaż 1 procent OPP 20:57 on 15 Marzec 2022Bezpośredni odnośnik | OdpowiedzReblogged this on Program PITy 2021 – 2022 pit programy.wordpress.com.Polubienie
 • Kosmaty kris 20:16 on 17 Marzec 2022Bezpośredni odnośnik | Odpowiedzhttps://t.me/belshkvarka/40370Polubienie
 • Kosmaty kris 20:18 on 17 Marzec 2022Bezpośredni odnośnik | Odpowiedz
 • Opublikowano za: https://bacologia.wordpress.com/2022/03/12/szybkie-wiesci-5/

Wypowiedz się