Szaleni podżegacze wojenni i ich “Imperium Kłamstw”

Opublikowano Marzec 24, 2022, autor: State of the Nation


MARCOWE SZALEŃSTWO 2022!
Dostarczone przez
MAD MEN, którzy rządzą światem.“To szalony, szalony, szalony, szalony świat!!!”

* A ten tytuł filmu pochodzi z 1963 roku, prawie 60 lat temu.


Wysłane przez The Armchair Geopolitical Analyst
SOTN Exclusive

To, czego wszyscy jesteśmy świadkami – z pierwszej ręki – to ostateczny upadek całej cywilizacji planetarnej. Ale to niekoniecznie jest zła rzecz.

Cała rasa ludzka doświadcza zbieżności kosmicznych okoliczności, które gwarantują całkowite zburzenie każdego śmiertelnie wadliwego paradygmatu, każdego zwodniczo szkodliwego izmu i ideologii, każdego z natury wadliwego systemu, każdego beznadziejnie skorumpowanego rządu, każdej notorycznie przestępczej korporacji i każdej nieodwracalnie zepsutej instytucji na Ziemi.

W końcu jesteśmy u schyłku epoki, o której bardzo niewielu jest w ogóle świadomych, a zwłaszcza elity władzy, które zaludniają szczyt światowej piramidy władzy.


KLUCZOWE PUNKTY: Pod koniec każdej większej epoki wszystkie oszustwa i oszustwa, mistyfikacje i oszustwa, podróbki i wady, są ujawniane wszystkim. W ten sposób masy zobaczą na własne oczy, jak zostały oszukane – O WSZYSTKIM – aby mogły uczestniczyć, we właściwym czasie, w obaleniu całego zapomnianego przez Boga Systemu.


Zanim jednak to nastąpi, to System zacznie pękać w szwach przez własne działania. To właśnie dzieje się teraz … z zawrotną prędkością.

Odkąd prezydent Putin nakazał Rosji “specjalną operację wojskową” wyzwolenie narodu ukraińskiego ze szponów coraz bardziej terroryzującego reżimu nazistowskiego, światowy rozpad znacznie przyspieszył.

To wszystko jest częścią PLANU; ale nie tylko program Nowego Porządku Świata mający na celu wytworzenie jak największego chaosu, zamieszania i konfliktów. Bo tylko w ten sposób globaliści będą w stanie w pełni wdrożyć zaplanowaną strategię Ordo ab Chao, tak jak robili to z powodzeniem przez tysiąclecia. Jednak tak naprawdę działa tu znacznie większy Plan – taki, którego ciemna strona jest błogo nieświadoma.

Ponieważ jest to naprawdę ostatni hurra, tylko najpotężniejsi i ukryci decydenci w samym zenicie globalnej struktury władzy są świadomi tego, co schodzi ze szczupaka. I ci mistrzowie manipulacji nigdy nie ujawnią ponurych realiów, które mają się rozwinąć z prędkością osnowy.

Tak więc upadek Systemu zaczyna się na dobre poprzez to, że System sam się niszczy. To dosłownie źli faceci pokonują złych facetów. Tak to zawsze się dzieje. Stany ścigają rząd federalny. Powiat walczy z miastem. Lokalne przedsiębiorstwo użyteczności publicznej zmierzy się z gminą. Telekomy idą w z radami miejskimi. Sąd okręgowy uchyla stan. Departament szeryfa zdecydowanie nie zgadza się z departamentem policji. CIA zostaje zaatakowana przez Kongres. Senat ujawnia nadużycia Izby. POTUS i VPOTUS są atakowane przez wszystkich.

Oczywiście zdarzają się również przypadki, w których dobrzy faceci ścigają złych. Agenci FBI w białych kapeluszach odsłaniający czarne kapelusze. Stowarzyszenie Amerykańskich Lekarzy i Chirurgów idzie na wojnę z Amerykańskim Stowarzyszeniem Medycznym. Sojusz dobrych lekarzy Covid ujawnia mafię medyczną znaną jako CDC-NIH-HHS-FDA i syndykat przestępczy Big Pharma. Prawi wojskowi dokumenty ujawniają prawdę o szczepionkach bombowych.

Jaskrawy przykład

Teraz weź tę samą dynamikę i zastosuj ją do nadrzędnych izmów i ideologii, które kontrolują tak wiele z naszego życia, a także całego społeczeństwa.

Rozważmy tylko jeden graficznie katastrofalny “izm”, który rozrywa się na strzępy w tym momencie. Znany jako drapieżny kapitalizm, ma również kilka innych odgałęzień, takich jak kapitalizm katastroficzny, który jest w pełni widoczny na Ukrainie w tym miesiącu.

Widzicie, to, co dzieje się pod koniec cyklu życia drapieżnego kapitalizmu, polega na tym, że kiedy wszystkie łatwe ofiary zostały całkowicie pożarte, drapieżniki alfa zaczynają prześladować swoich niegdysiejszych współspiskowców i innych partnerów w zbrodni.

Następnie, kiedy wszyscy ci poprzedni towarzysze zostaną odpowiednio przeżuci, wąż drapieżnego kapitalizmu zacznie jeść swoje własne ciało, zanim zje własną głowę. Nigdy nie przeżył dnia bez kradzieży cudzego posiłku, drapieżny kapitalista nigdy nie przestanie jeść, dopóki się nie zje. W końcu są to te same zagubione dusze, które przyniosły nam Społeczeństwo Konsumpcyjne, w którym każdy człowiek jest konsumentem pierwszym, drugim i trzecim, a człowiekiem ostatnim.

W świetle faktu, że kiedy drzewo drapieżnego kapitalizmu zostało po raz pierwszy zasadzone podczas rewolucji przemysłowej, w rzeczywistości zawierało nasiona własnej destrukcji na ten właśnie dzień i czas. Właśnie dlatego Globalny System Gospodarczy i Finansowy stoi na krawędzi upadku… a nie tylko okresowa awaria całego systemu, z której można kiedykolwiek odzyskać. Innymi słowy, ten szybko ewoluujący “Drugi Wielki Kryzys” będzie ostatnim.

To samo dotyczy marki MIC Kapitalizmu Katastroficznego, która ma obecnie miejsce na całej Ukrainie. Czyż nie tak właśnie działa Kompleks Wojskowo-Przemysłowy na całej planecie – 24/7. “Raze it and then Raise it” to ich motto od co najmniej I wojny światowej, kiedy zaczęli produkować niezbędną broń masowego rażenia i niszczycielskie uzbrojenie wojenne, które mogło spowodować zniszczenia na poziomie przemysłowym w dowolnym miejscu i czasie. Wszyscy wiedzą, że szkody wojenne muszą zostać naprawione wczoraj!

Nawet ich kataklizmiczne wojny biologiczne prowadzone przeciwko całej ludzkości były równoległe do harmonogramu starannie zaprojektowanych wojen światowych. Podczas gdy pandemia grypy hiszpanki z 1918 r. została celowo zaplanowana w celu wyludnienia planety w ostatnim roku I wojny światowej, pandemia COVID-19 została zainscenizowana jako prekursor gorącej fazy planowanej III wojny światowej.

Moce, które będą wiedzą, że muszą rzucić wszystko na rasę ludzką, aby wystarczająco zmiękczyć wszystkich ludzi na 7 kontynentach. Bo tylko w ten sposób WIELKI RESET nastąpi bez tak wielkiego zaciekłego oporu i wszechobecnego odepchnięcia. Sprawcy WEF będą w stanie realizować swoje plany NWO aż do ustanowienia Globalnego Superpaństwa Bezpieczeństwa Biologicznego udającego Jeden Rząd Światowy, tak myślą.

Nazizm = syjonizm

Gdybyśmy mieli wyjaśnić inny przykład upadku Systemu, nie musielibyśmy szukać dalej niż nazizm, który teraz podnosi swoją brzydką głowę na Ukrainie. Tylko wielorakie sposoby, w jakie ukraińscy naziści obnażają się, wystarczą, aby doprowadzić do upadku w tym burzliwym i rozdartym wojną kraju.

To prawda, wszędzie tam, gdzie katastrofalny izm lub ideologia pochwyciła najwięcej obywateli, tam właśnie będą najtrudniejsze czasy (jak na Ukrainie). Na Ukrainie jest też wielu dobrych ludzi, którzy poświęcają się dla większego dobra, chociaż bardzo niewielu zdaje sobie z tego sprawę. Ich wyjątkowym poświęceniem jest ujawnienie prawdy o Czwartej Rzeszy, która obecnie istnieje praktycznie wszędzie na Zachodzie, choć pod radarem.


KLUCZOWY PUNKT: Skrajne formy zarówno naziim, jak i komunizmu wyglądają tak samo.


Na przykład tutaj, w USA, mamy bardzo wygodną, ale ukrytą współpracę między demokratycznymi komunistami a republikańskimi faszystami (aka RINO). Do tego stopnia, że naród amerykański kupuje te dwa niezwykle zdradzieckie syndykaty przestępcze, jest stopień, w jakim ten naród ostatecznie pogrąży się w anarchii, a następnie tyranii.

Dlatego intensywność tegorocznego March Madness jest tak ekstremalna i całkowicie poza listami przebojów we wszystkich 50 stanach. W większości nieświadomie obywatele USA zostali zepchnięci przez kilka dziesięcioleci w bardzo poważny, ale subtelny stan psychopatologiczny znany jako polityczny zespół afektywny dwubiegunowy. To zbiorowe zaburzenie psychiczne objawiło się ostatnio i dość dramatycznie zarówno jako Trump Derangement Syndrome (dla lewicy), jak i Trump Cult Complex (dla prawicy).

Stąd, gdy jest tak wielu Amerykanów, którzy albo identyfikują się, albo zostali nieświadomie schwytani przez te niezwykle wyniszczające warunki psychiczne, można się spodziewać tylko, że marcowe szaleństwo znacznie się zaostrzy … … … nawet po tym, jak ten marsz się skończy.

Tak więc, podsumowując obecny stan amerykańskiego ciała politycznego, komunistyczne przejęcie Partii Demokratycznej popchnęło ogromną większość liberałów, postępowców i lewicowców do komunizmu, socjalizmu, marksizmu kulturowego, bolszewizmu, anarchizmu i totalitaryzmu.

I odwrotnie, faszystowskie obalenie Partii Republikańskiej stworzyło ogromny ruch polityczny sprzymierzony z syjonizmem, który jest jeszcze bardziej niebezpieczny niż nazizm. Wielu dobrych chrześcijańskich konserwatystów nawet nie wie, że przekształcili się w zagorzałych syjonistów. Bo to syjonizm, przede wszystkim, jest odpowiedzialny za główne ruchy polityczne i monumentalne manewry wojskowe na globalnej geopolitycznej szachownicy dzisiaj.

MARCOWE SZALEŃSTWO 2022

Tak więc to, co naprawdę wydarzyło się w tym marcu, to to, że całkowite szaleństwo syjonizmu, jak demonstrują szaleni podżegający do wojny neokonserwatywni syjoniści na całym świecie, wyszło całkowicie z szafy. Narodowy azyl dla obłąkanych znany jako Izrael popycha swoje liczne wasalne państwa na całym Zachodzie do prowadzenia wojny światowej na pełną skalę przeciwko Rosji, ale dopiero po tym, jak najpierw całkowicie zniszczył rosyjską gospodarkę.

Ta sama strategia została użyta przeciwko Niemcom w 1933 roku przez to samo plemię Zio-nazistowskie, które było zdecydowane podporządkować sobie naród niemiecki po II wojnie światowej, co z powodzeniem robią do dziś. Jako fakt historyczny, wysoce zorganizowana sieć międzynarodowego żydostwa rozpoczęła “Bojkot ekonomiczny 1933 roku” po wydaniu tego, co było równoznaczne z Żydowskim Wypowiedzeniem Wojny nazistowskim Niemcom.


Teraz przejdźmy do 2022 roku i widzimy tę samą taktykę stosowaną do bankructwa Federacji Rosyjskiej. Oś Zio-Anglo-Amerykańska najpierw zmusiła Kreml do rozpoczęcia “specjalnej operacji wojskowej” na Ukrainie w celu niezbędnej obrony narodowej i samozachowawczości dla obywateli. Następnie kontrolowany przez syjonistów syndykat przestępczy USA-Wielka Brytania-UE natychmiast rozpoczął podżegający do wojny reżim sankcji przeciwko Rosji z wyraźnym zamiarem obalenia prezydenta Putina i jego zespołu rosyjskich patriotów.

Wszechobecne i głębokie szaleństwo rozlane na pierwszej stronie Internetu w marcu jest bezpośrednim wynikiem tego neokonserwatywno-syjonistycznego spisku obalenia rosyjskiego rządu i zastąpienia go kontrolowanym przez Izrael marionetkowym reżimem.

Eufemistycznie znane jako Wielka Gra, to wielowiekowe przestępcze przedsięwzięcie mające na celu kradzież całej rosyjskiej ziemi, zasobów naturalnych, bazy przemysłowej, a także zniewolenie siły roboczej, osiągnęło swój pierwszy punkt kulminacyjny w utworzeniu Związku Radzieckiego. Teraz zaczyna się ostatnia faza tego złożonego przestępczego spisku, aby na zawsze podbić Rosję.


KLUCZOWE PUNKTY: Tym, czego zio-naziści szczególnie obawiają się, jest naturalny sojusz między Rosją a Niemcami. Takie partnerstwo gospodarcze i polityczne oznaczałoby bowiem koniec globalnej dominacji osi Zio-Anglo-American; a także zobaczyć dominację państw sprzymierzonych z BRICS, w tym przemysłowej potęgi Niemiec. W rzeczywistości jednym z głównych powodów, dla których Zachód wywołał wojnę na Ukrainie, było wbicie klina między Rosję i Niemcy poprzez zatrzymanie gazociągu Nord Stream 2. Zobacz: Szef STRATFOR ujawnia Zio-anglo-amerykański spisek na rzecz dominacji nad światem


Ilekroć taka maniakalna grupa podżegających do wojny neokonserwatystów i obłąkanych syjonistów zmawia się, aby pokonać bardzo potężny suwerenny naród, co innego może wyniknąć, jak nie tegoroczne marcowe szaleństwo?!

Zwłaszcza, gdy atakowany naród ma największy arsenał broni nuklearnej na świecie, a także posiada najbardziej zaawansowaną technologię do ochrony przed atakami nuklearnymi, czy ta nieokiełznana kabała przestępczo szalonych psychopatów udowodniła, że poszli całkowicie w szaleństwo! Zobacz: Rosja chroniona przez kosmosfery przed atakami nuklearnymi USA-NATO

W rzeczywistości ci niezwykle niebezpieczni socjopaci są tak wściekli na prezydenta Putina, ponieważ nie będzie grał w ich grę globalizmu. Ich gniew wobec Putina jest tak instynktowny i tak namacalny, ponieważ nie stosuje się do ich niszczącego naród WIELKIEGO RESETU. Tak więc, kiedy połączysz prawdziwe szaleństwo z okropnie szalonymi syjonistami i neokonserwatystami, dostaniesz marcowe szaleństwo, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś. Te szatańskie istoty są obok siebie z demoniczną wściekłością – NAPRAWDĘ!

Spójrzcie, Putin zniszczył ich 26 (lub 30) laboratoriów broni biologicznej zlokalizowanych na całej Ukrainie (po zabezpieczeniu mnóstwa dowodów na nielegalny rozwój broni biologicznej); zdewastował wiele słynnych ukraińskich siatek przestępczych zajmujących się handlem ludźmi, narkotykami, handlem bronią itp.; i znacząco zakłócił ukraińskie Władze Realne w każdym obwodzie i mieście okupowanym obecnie przez rosyjskie wojsko. Putin ma również dostęp do dokumentacji finansowej i ścieżek audytu, które pokazują całą działalność przestępczą prowadzoną przez rodzinę przestępczą Bidena na Ukrainie.

Wyobraźcie sobie, jak zareagowałby jakikolwiek [dotychczas] nietykalny międzynarodowy syndykat przestępczy po tym, jak wszystkie jego laboratoria badawcze broni biologicznej i chemicznej zostały przeszukane w celu uzyskania wielu wysoce obciążających dowodów potwierdzających, że pandemia Covid została celowo przeprowadzona przez Zio-Anglo-Amerykańską Oś Mocarstw jako biowojna przeciwko ludzkości. Właśnie dlatego grupa terrorystyczna USA-Wielka Brytania-UE-NATO stała się całkowicie balistyczna!

Zapraszamy do:


NAJWAŻNIEJSZE: Podczas gdy ten niezwykle burzliwy globalny stan rzeczy jest prawdopodobnie nową normą dla całej dekady, nie ma innego sposobu na przejście przez to, jak tylko MAD MEN, aby ujawnić się, aby mogli zostać trwale zneutralizowani. Kiedy wszyscy sprawcy zostaną wygnani do jakiegoś zakładu karnego poza planetą, być może trwały pokój i uczciwa współpraca mogą powrócić do światowej wspólnoty narodów.


Fotel Geopolityczny Analityk
Stanu Narodu
24 marca 2022 r

Odwołania

ROSJA PUTINA: Doskonała przeciwwaga dla osi anglo-amerykańskiej i ich nowego porządku świata

Ostateczna “wojna zemsty” na Ukrainie wyjaśniona

KIEDY BOGACI I POTĘŻNI SZALEŃCY RZĄDZĄ ŚWIATEM…
… WYNIK MOŻE BYĆ TYLKO JEDEN

ZA: https://stateofthenation.co/?p=110034

Comments

 1. czystesale says:

  Opinia ChRL jest przykładem

  rozkładu systemu:

  https://wp.me/p7MweG-kz#USAOdpowiedzialnosc

  “USA ponoszą bezsporną odpowiedzialność za kryzys na Ukrainie – opinia z ChRL”

  Jeżeli nadzorca globalnego imperium aktywnie niszczy jego struktury i stabilność, to musi zostać pilnie wyminiony.

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/globa/

  Katastrofalnym czynnikiem dla Polski jest to, że USA udało się wprowadzić do administracji kraju tylu swoich agentów, którzy zdecydowani są zniszczyć nasz kraj, jeśli takie jest polecenie zza oceanu. Przypadek ustawy o IPN i inne świadczą wystarczająco, że nawet ustawy muszą zostać zatwierdzone przez State Department, bowiem Polska stała się kilonią, okupowaną zresztą przez legiony z USA.

Wypowiedz się