Putin bombarduje willę należącą do Bidena na Ukrainie oraz niszczy laboratoria z bronią biologiczna i kręgi pedofilskie

Przez

Prezydent Rosji Władimir Putin powiedział we wtorek prezydentowi Trumpowi, że rosyjskie wojsko zniszczyło wiele zagranicznych zakładów broni biologicznej, które prowadziły carte blanche na Ukrainie, dopóki jego wojsko nie podjęło zdecydowanych i strategicznych działań, aby uwolnić skorumpowany naród od tego, co nazwał satanistycznym wpływem, źródło Mar-a-Lago powiedziało Real Raw News.

Podczas gdy większość narodu siedziała przyklejona do telewizorów i komputerów, oglądając orędzie o stanie państwa nielegalnego prezydenta – w pokoju na wpół wypełnionym oszustami – Putin i Trump, ze swojego centrum dowodzenia Mar-a-Lago, spędzili 20-minutową rozmowę telefoniczną po raz kolejny omawiając prawdziwe powody rosyjskiego przywódcy do rozpoczęcia ataku na ukraińską suwerenność.

Putin spędził pierwszą połowę rozmowy na informowaniu Trumpa o jego wysiłkach na rzecz zniszczenia sponsorowanych przez Zachód biolab na Ukrainie, które nazwał “zarazą” na niegdyś pięknym krajobrazie.

Według Putina, który w ciągu 7 dni stał się najpodlejszym złoczyńcą na świecie, zastępując Xi Jinpinga, rosyjskie wojsko zniszczyło: 11 finansowanych przez Departament Stanu USA / Departament Obrony obiektów broni biologicznej; 4 niemieckie ośrodki badań toksycznych substancji chemicznych; 3 szwajcarskie centra nanotechnologii; 1 francuskie konsorcjum biotechnologiczne; i 3 izraelskie laboratoria, które gorączkowo pracowały nad uzbrojeniem wścieklizny przenoszonej drogą powietrzną.

Ponadto Putin twierdził, że jego siły przeprowadziły precyzyjne ataki na mobilne (18-kołowce niebezpiecznie zmodernizowane w prowizoryczne laboratoria z bronią biologiczna) biolabacje próbujące przetransportować śmiertelne patogeny przez granicę ukraińską do Polski.

Powiedział Trumpowi, że rosyjskie samoloty SU-35 używały amunicji kierowanej laserowo, aby wyeliminować wędrowne laboratoria.

Co więcej, Putin powiedział, że jego myśliwce zniszczyły należącą do Bidena, 200-akrową willę 35 km na zachód od Kijowa.

Podkreślił, że Biden jest głęboko uwikłany w przestępcze przedsięwzięcia Ukrainy i obiecał Trumpowi, że wkrótce da światu “wszystkie dowody, których potrzebuje”. Co więcej, Putin twierdził, że “wielu ludzi w demonicznej jaskini Bidena” czerpało ogromne zyski z “pożogi zła”, która zakorzeniła się na ukraińskiej ziemi. Dwadzieścia zagranicznych kohort Bidena, powiedział Putin, zginęło w ataku.

Ponadto Putin nadal potępiał historie o swoim szaleństwie jako zachodnią propagandę i obalał opowieści o masowych dezercjach lub o jego konwojach, w których brakowało paliwa i żywności. Ponadto zganił zachodnie twierdzenia, że jego żołnierze popełniają zbrodnie wojenne, masowo bombardując i ostrzeliwując niewinnych cywilów.

“Prezydencie Trump, wiesz, czym są fałszywe wiadomości. To wszystko są fałszywe wiadomości. Wasze media pokazują te same trzy zdjęcia filmów w kółko, 24 godziny na dobę, aby fałszywie twierdzić, że popełniam ludobójstwo.

Źródła wywiadowcze waszego kraju przyznają, że wysłałem tylko 75 samolotów i żadnych bezzałogowych statków powietrznych. Gdybym chciał podbić Ukrainę, wysłałbym 1000 samolotów.

Wiesz, jak wygląda prawdziwa inwazja. Obejrzyj materiał wideo z Filmu Ameryka “Shock and Awe” w Iraku. To jest inwazja. Mógłbym, gdybym chciał, ale to nie jest mój cel” – powiedział Putin Trumpowi.

Druga część rozmowy koncentrowała się na próbach Putina znalezienia, odizolowania i wymazania kowenów handlu dziećmi, które bezkarnie działały na Ukrainie, operacji, która rozpoczęła się po tym, jak rosyjskie siły specjalne, szukając broni masowego rażenia, natknęły się na murowany budynek wypełniony uwięzionymi dziećmi.

“To, co Putin powiedział Trumpowi – jego ludzie znaleźli kolejne trzy lokalizacje, każda z 25-60 dziećmi w środku. Najwyraźniej żaden z nich nie był Amerykaninem, ale nadal pochodził z wielu różnych krajów. Dwóch z nich, przynajmniej powiedział Putin, było strzeżonych przez Ukraińców, a jego Spetznas zabił ich i uwolnił dzieci. Następnie podłożyli ładunek wybuchowy i zdetonowali obozy. Wiele mówi się o tym, że Rosja zabiła pięć osób w ataku na stację telewizyjną w Kijowie. Jeśli Putin mówi prawdę, a ja z pewnością nie mówię, że jest, ukraiński rząd i kartele handlu dziećmi wykorzystywały to miejsce jako środek komunikacji” – powiedziało nasze źródło.

Zapytany, jak bardzo Trump wierzy w ogólną uczciwość Putina, nasze źródło powiedziało: “Trump nie bierze niczego za pewnik, mierzy wszystko ostrożnie. Wiemy, że co najmniej dwoje amerykańskich dzieci przetrzymywanych jako zakładnicy na Ukrainie jest teraz w drodze do domu. Trump zawsze ocenia i kalkuluje to, co się dzieje”.

RRN jest niezależnym wydawcą, który opiera się na wsparciu czytelników. Walczymy o prawdę i wolność prasy w uciskanym społeczeństwie. Korzystamy z GiveSendGo, chrześcijańskiej firmy zajmującej się zbieraniem funduszy, za pośrednictwem której zbieramy darowizny. Prosimy nie przekazywać ciężko zarobionych pieniędzy witrynom lub kanałom, które kopiują/wklejają naszą własność intelektualną. Spędzamy niezliczone godziny na sprawdzaniu, badaniu i pisaniu. Dziękuję. Każdy dolar pomaga.
Link do zbierania funduszy GiveSendGo.

Uwaga autora: Dziś rano, sprawdzając analitykę witryny, byłem zachwycony, widząc, że ruch wzrósł o 35% w ciągu 36 godzin. Potem zdałem sobie sprawę, że dodatkowy ruch pochodził z Ukrainy i nie był legalnym ruchem, a wszystko to były ataki DDoS skierowane na serwer, ale na strony, które nie istnieją. W rezultacie musiałem GEOBLOCKować wszystkie adresy IP pochodzące z Ukrainy, nie dlatego, że mam wrogość do Ukraińców, ale dlatego, że muszę chronić stronę.

(Odwiedził 63 205 razy, 17 375 wizyt dzisiaj)

Wypowiedz się