Manifest Federalnej Republiki Ukrainy rezultatem 10 dnia wojny !

„My, wolni ludzie Charkowa, Nikołajewa, Sumy, Czernigowa i innych regionów Ukrainy, deklarujemy i głosimy utworzenie nowego demokratycznego państwa, Federalnej Republiki Ukrainy.” – pisze Manifest i to jest zrozumiałe że ludzie chcą zupełnie nowego państwa w miejsce żałosnej kolonii, narkomanów, handlarzy dziećmi i złodziei organów i dodają że to jest konieczne, ponieważ reżim krwawego klauna spowodował że:
► System opieki zdrowotnej został zniszczony, co doprowadziło do katastrofalnego wyginięcia ludności.
► Przeprowadzono taką reformę edukacji, że nauczanie w języku rosyjskim, węgierskim i innych jest zabronione.
► W Donbasie wybuchła wojna domowa.
► Rządzący w Kijowie reżim zjednoczył się z innymi reżimami, aby podporządkować nas jurysdykcji obcej naszej konstytucji i nieuznawanej przez nasze prawo, zatwierdził akty, które rzekomo stały się prawodawstwem i służyły:
♦ zakwaterowaniu sił zbrojnych obcych państw;
♦ zwolnieniom, w drodze procesów, które są tylko pozorne, spod kary funkcjonariuszy wojska i policji, którzy dopuścili się zabójstwa mieszkańców;
♦ zakończenie naszej wymiany handlowej z innymi państwami;
♦ likwidacja miejsc pracy;
♦ zmuszanie obywateli do wyjazdu z kraju w poszukiwaniu pracy i opodatkowanie nas bez naszej zgody;
♦ pozbawienie nas w wielu sprawach sądowych możliwości korzystania z dobrodziejstw procesu przed ławą przysięgłych;
♦ zniesienie niektórych i przyjęcie innych ustaw, które są sprzeczne z wolą większości ludności Ukrainy;
♦ odebranie przyznanych nam praw i wolności, uchylenie naszych najbardziej przydatnych praw i fundamentalna zmiana form naszego rządu;
♦ Zawieszenie działalności władz lokalnych i regionalnych oraz przywłaszczenie uprawnień do stanowienia prawa zamiast nas w różnych przypadkach.
Dlatego my, przedstawiciele regionów Ukrainy, mając w sercu szczerość naszych intencji, w imieniu i z upoważnienia narodów tych regionów, uroczyście odnotowujemy i oświadczamy, że te regiony są i zgodnie z prawem powinny być wolne i niezależni, że są uwolnieni od wszelkiej zależności od władz kijowskich i że wszelkie więzi polityczne między nimi a państwem ukraińskim muszą być całkowicie zerwane, że jako wolne i niepodległe państwa są upoważnione do wypowiadania wojny, zawierania traktatów pokojowych, zawierać sojusze, prowadzić handel, wykonywać wszelkie inne działania i wszystko, do czego ma prawo niepodległe państwo.
Naszym celem jest zjednoczenie wszystkich narodów Ukrainy, które nie chcą znosić dominacji neonazizmu i krwawych zbrodni na naszej ziemi.
Naszym celem jest stworzenie demokratycznego państwa federalnego i przeprowadzenie całkowitej denazyfikacji i debanderyzacji, wprowadzenie odpowiedzialności karnej za rehabilitację nazizmu.
Naszym celem jest stworzenie demokratycznego państwa federalnego, w którym każdy naród może mówić własnym językiem. Liczba języków państwowych nie jest ograniczona.
Naszym celem jest stworzenie demokratycznego państwa federalnego, w którym głównymi celami będzie zapewnienie praw i wolności człowieka.
Naszym celem jest stworzenie demokratycznego państwa federalnego, w którym zapewniona zostanie wolność wyznania i niezależność Kościoła od państwa.
Naszym celem jest stworzenie demokratycznego państwa federalnego i ukaranie zbrodniarzy wojennych winnych rozpętania wojny domowej i masowego rozlewu krwi.
Naszym celem jest stworzenie demokratycznego państwa federalnego z gospodarką wolnorynkową.
Naszym celem jest neutralność i przyjazne stosunki ze wszystkimi państwami świata.
Prosimy wszystkie kraje świata o uznanie państwa Republiki Federalnej Ukrainy.
I niech Pan nam w tym pomoże.”
Wypisz wymaluj znane nam wszystkim Polakom problemy.
https://rusvesna.su/news/1646075757

Pozostałe informacje Bacy z 10 dnia wojny na Ukrainie są następujące (polecamy także z poprzednich dni, ponieważ są napisane “soczystym językiem” i z dużą domieszką trafnego humoru kabaretowego): 

10 dzień
5 marca 2022

1. Rosja podjęła elegancką decyzję w sprawie najemników klauna z Kijowa.
Zagraniczni najemnicy na Ukrainie nie będą mieli statusu jeńców wojennych oznajmił rzecznik rosyjskiego Ministerstwa Obrony Igor Konaszenkow oraz doprecyzował, że wszyscy zagraniczni najemnicy zatrzymani na Ukrainie zostaną postawieni przed sądem pod zarzutami kryminalnymi.
https://tass.com/politics/1416131

W sprawie „protestujących” przeciwko wojnie pacyfistom – czyli płatnej dziczy Sorosza, Rosja szykuje jeszcze bardziej elegancką zmianę prawa: „protestujący” będą automatycznie wcielani do wojska.
He he… no czapki z głów. Można? Można 🙂

2. Do dziś z arsenału pajaca z Kijowa bezpowrotnie zniknęły: siły powietrzne, marynarka wojenna, rakiety dalekiego zasięgu i obrona przeciwlotnicza. Ludzie klauna sami zatopili swój okręt flagowy a obecnie jadą na resztkach paliwa, resztkach sprzętu oraz amunicji dużego kalibru. Najemnicy nawet jeśli będą paliwa w plecaku klaunowi nie przyniosą…

3. Rosja zaatakowała i całkowicie zniszczyła amerykańską bazę marynarki NATO ale tak sprytnie, że NATO się nigdy do tego nie przyzna i nigdy oficjalnie nie odpowie, lecz podwinie ogon i będzie udawać tak samo jak w przypadku biolabów z bronią biologiczną, że nic się nie stało.
Był to kompleks w Oczakowie, zamaskowany jako baza marynarki ukraińskiej pomiędzy Odessą a Krymem. Cały kompleks został unicestwiony przez rosyjskie siły powietrzne.
Pedo Joe, znowu będzie musiał to murzynom jakoś wytłumaczyć.

4. Z ciekawostek przyrodniczych: „Ukraina zostanie podzielona na dwie części. Większa część wschodnia podpisze z Rosją porozumienie pod patronatem rosyjskiego protektoratu. Z mniejszej części zachodniej – nieco na zachód od Kijowa – utworzony zostanie odosobniony rejon administracyjny. Rezerwat przeznaczony dla niedobitków neonazistów i ich zwolenników, z których większość zostanie i tak podczas działań stabilizacyjnych Rosji unicestwiona.” – tak prognozuje Brat Nathanael – niezwykle interesujący bo egzotyczny żyd – obecnie prawosławny chrześcijanin, który posiada dobre informacje i jedzie z tematem żydomasonerii i bankowej mafii, nie pierdoląc się w ogóle w poprawność polityczną.
Jego artykuły to duża dawka wiedzy dla szukających prawdy o żydowskich spiskach. Warte poczytania.
https://www.realjewnews.com/

5. Po atakach Anonymous na ładowarki elektrycznych samochodów (wyświetlały napisy Sława Ukrainie) Putin wyłączył w chuja facefucka. Nie ma już tego gówna w Rosji. Marek Góraaspartamu ponownie stracił pierdyliony. Za karę Rosję odcięto od SFIFT. Rosja jednak już zawczasu miała swoją własną alternatywę SFIFT do transakcji z Chinami. Obecnie coraz więcej krajów rozlicza się nim z pominięciem dolara.
Pedo Joe znowu będzie musiał to murzynom jakoś wytłumaczyć.

6. Z ciekawostek prawniczych: okazuje się że Ukraina nigdy swoich granic nigdzie nie zarejestrowała. Mogła ale nie zrobiła tego. A więc w świetle prawa międzynarodowego Rosja działa na swoim własnym terytorium i jest to jej wewnętrzna akcja policyjna, o czym od początku pisałem, a nie jakaś wojna, inwazja na inny kraj i tak dalej. Dwie trzecie terytorium Ukrainy mówi przecież po rosyjsku…

7. Pedo Joe przesunął z Norymbergii na Węgry bombowce z bronią atomową. Znaczy opiekunowie Pedo Joe, je przesunęli.
Natomiast transwestyta Kamala w dniach 9-11 marca planuje wizytę w Polsce i na Węgrzech. Dużo mówi się o nuklearnej prowokacji w związku ze zbliżającym się żydowskim świętem purim i tą jakże oczywistą datą przypominającą WTC i Fukiszimę jednocześnie. Gdyby na ogniu atomowym upieczono transwestytę Kamalę na ofiarę całopalną plus jakiś milion Warszawiaków – byłby znakomity pretekst do fałszywego oskarżenia o to Rosji.
Trzeba uważać nie tylko na Cyganów ale na Kamalę także…

8. Nota bene Cyganie zdementowali właśnie oszczercze plotki rozpowszechniane przez „prezydenta” Andrzeja Dudę – który nienawidzi Cyganów – jakoby ukradli czołg.
Ja Cyganom wierzę, bo w odróżnieniu do Andrzeja Dudy, są szalenie przekonywujący.

9. Cyganie to przecież porządni ludzie – obecnie tak jak Elon Musk rozwijają prywatny program kosmiczny. Widziano ich jak znoszą do taboru już pierwsze rakiety, z którymi prawdopodobnie wybiorą się do Borata na kosmodrom w Kazachstanie.

10. Nuklearny scenariusz jest bardzo potrzebny santa Klausowi, bowiem odkryto, że szczepionki zabiją zaledwie 2 miliardy ludzi, podczas kiedy oni chcą wymordować grubo ponad 90 % ludzkości. Ponadto okazuje się, że białko kolczaste produkowane przez szczepionki u szczepanów uniemożliwia naprawę DNA a więc w przypadku niewielkiego nawet promieniowania – jakikolwiek incydent nuklearny wywoła nieuchronną epidemię raka. Spekuluje się że zabójcze szpryce to była połowa broni binarnej, która dopiero w połączeniu z promieniowaniem, w pełni ukaże swe oblicze.
https://www.naturalnews.com/2022-03-04-binary-weapon-extermination-plot-mrna-spike-protein-injections-ionizing-radiation.html#

11. Tymczasem najnowsza bajka o holokauscie pisze się na naszych oczach. Izraelskie Ministerstwo Zdrowia donosi, że biedni żydzi – ci w pełni zaszczepieni – w aż 66 % skarżą się na poważne skutki uboczne.
Jestem pewny, że jak doprecyzują dane wyjdzie im dokładnie 66,6 %, bo Jahwe Jahwynowicz Jehowa, bardzo lubi ten numer.
Zapytani o to żydzi mówią że czują się po trzeciej dawce… okropnie.
Tych odczuć oczywiście nie można nigdzie w internecie zobaczyć. Do bólu jest okaleczonych śmiertelną szprycą Azjatów, Czarnych i Białych. Żydów natomiast jeszcze nie widziałem, co jest dziwne bo przecież wg danych ich Ministerstwa Uboju aż dwie trzecie powinna teraz cierpieć i skowyczeć na internetach.
Cierpieć i skowyczeć a nie czuć się okropnie, bo czuć się okropnie to ma prawo Rotszyld odkąd Putin go spłacił i już nie wysyła odsetek.
https://www.naturalnews.com/2022-03-04-fully-vaccinated-israelis-suffering-adverse-reactions.html#
Najprawdopodobniej ich plan jest taki sam jak poprzedni w którym umarli milionami w Europie a zmartwychwstali milionami w Palestynie.
Teraz chyba pragną milionami (66,6%) umrzeć w Palestynie a zmartwychwstać w Europie.
Europa może zmartwychwstania 6 milionów żydów nie wytrzymać.
12. Amerykańska FEMA ma pomysł na wypadek ataku atomowego Putina. Otóż według nich po eksplozji jądrowej trzeba założyć maseczkę, bo z atomem można złapać covid. Serio. A oprócz maseczek zaleca się dystans społeczny – 6 stóp czyli nieco ponad 1,5 metra.
https://www.naturalnews.com/2022-03-04-fema-nuclear-attack-six-feet-mask-covid.html#
Tego to nawet sam Pedo Joe nie będzie w stanie murzynom wytłumaczyć.

13. Pojawiły się (w komentarzach) doniesienia z Rosji, że komik z Kijowa, który „postanowił zostać i za ojczyznę walczyć” odpostanowił już to sobie i zbiegł do Polski. Obecnie podobno przebywa na terenie ambasady USA w Warszawie.
Jest to doskonała wiadomość pod każdym względem – zakładając rzecz jasna że jest prawdziwa albowiem:

  • wyruchani i porzuceni Ukraińcy zaczną się masowo poddawać
  • przestaną w końcu ginąć zwykli ludzie mordowani rozkazami oszalałego ze strachu pajaca
  • jeśli w Polsce jest klaun – oczywiście przyjdzie po niego do Polski Władimir Putin…
  • a wybiegną z Polski przerażeni Ukraińcy
  • Niemcy w tej sytuacji się ucieszą, nawet bardzo przypuszczam, bo studentów afrykańskich ostatnio Baćka nie mógł im za dużo dostarczyć
  • Zachód też ma pomysł na kłopotliwego dla Zachodu komika – tradycyjnie więc postanowili go… sprzątnąć 🙂

https://rusvesna.su/news/1646423256

Spekuluje się że klaun będzie chciał utworzyć „rząd na uchodźstwie” ale bądźmy szczerzy ten rząd będzie miał tyle samo do gadania do rząd „prezydenta” hrabiego Potockiego.
Komik po prostu jest, był i będzie na smyczy Amerykanów, bo jak się zerwie to mu unieważnią konta bankowe i jego też unieważnią jak Saddama.

14. Słynne 2700 pocisków przeciwlotniczych, które niemiecki rząd obiecał przekazać Ukrainie, jest nie tylko całkowicie przestarzałych, ale także bezużytecznych – a cała partia MANPADS jest również za mała. Poinformowało o tym niemieckie wydanie Spiegla.
Są zardzewiałe i mają co najmniej 35 lat i nie są już uważane za bezpieczne. Klaun je zażądał pomimo ich wieku. A teraz się okazało że 700 rakiet jest tak uszkodzonych przez korozję że nie można ich używać. Nawet skrzynie do tych rakiet były tak spleśniałe, że wojsko musiało na siebie sprzęt ochronny założyć żeby się czymś nie zarazić.
https://rusvesna.su/news/1646417390

15. Od początku akcji policyjnej Rosja zapewnia schronienie ludności cywilnej. Dziennie na teren Rosji ucieka średnio tysiąc samochodów z uchodźcami. Łącznie na dziś do Rosji uciekło od klauna ponad 150 tysięcy ludzi.
Tymczasem reżim klauna męczy ludność przymusowym poborem, godzinami policyjnymi i zamordystycznym terrorem jeśli ktoś chce się wydostać. Cały czas trzyma cywilów jako zakładników w miastach a lincze tam odbywają się non stop, bo wypuścił bandytów z więzień i rozdał im broń. Dziś ludzie z jego junty zamordowali nawet swojego ukraińskiego polityka w Kijowie. Był z partii opozycyjnej a to oznacza że komik chyba zechce startować w następnych wyborach.

16. Na wyzwolonych od neonazistów terenach sytuacja błyskawicznie się normalizuje.
W radach regionalnych i miejskich Charkowa, Mikołajowa, Sumy i innych obwodów Ukrainy rozpoczęła się dyskusja o utworzeniu nowego państwa – Federalnej Republiki Ukrainy.

Opublikowano za: https://bacologia.wordpress.com/2022/03/02/szybkie-wiescitydzien-drugi/#more-1611

Aktualizacje wojny na Ukrainie – Jima Stone

5 marca – o ile wiem –

Rosja prawie całkowicie zniszczyła i zabrała ukraińskie wojsko, a jedynymi ludźmi, którzy pozostali strzelający do czegokolwiek przyzwoitego (więcej niż karabiny), są obcokrajowcy, którzy wjechali na Ukrainę i strzelają z zagranicznej broni. Odnoszą pewne uzasadnione sukcesy ze zestrzeleniem samolotów, ale nie na tyle, aby coś zmienić. Przykład 1 przykład 2 przykład 3 Cudzoziemcy z zagraniczną bronią faktycznie używaną do tego celu to tylko domysły, ale wydaje się to oczywiste, biorąc pod uwagę nikczemną niekompetencję wykazywaną przez siły ukraińskie, zanim zostały zniszczone.

Zachodni MSM zaczyna przyznawać, że wiele historii z Ukrainy to mistyfikacje, w tym Duch z Kijowa i zauważyłem, że w ciągu jednego dnia liczba rosyjskich ofiar spadła z ponad 5000 do 200. Teraz jest więcej potyczek, więc liczba ta wzrosła aż do 500.

Straszliwe nagranie wideo z mężem i żoną zabitymi przez siły ukraińskie na zaśnieżonej drodze jest legalne, a Rosja próbuje podjąć działania, aby powstrzymać ukraińskich nacjonalistów przed zabijaniem ludzi, którzy próbują uciec z Mariupola. Zachodni MSM poważnie pobił ten film, który stał się wirusowy pomimo ogromnych wysiłków, aby go powstrzymać. W odpowiedzi wystawili własne – Rosja strzela do reporterów ze Sky News” i jest to wyraźnie fałszywe, z precyzyjnymi strzelcami, którzy naprawiają i upewniają się, że pociski wylądowały blisko, ale nikt nie został trafiony. Zachowania reporterów były zupełnie inne niż uzasadniona reakcja męża i żony.

Wielka Brytania wydaje się przyspieszać, błagając o bezpośrednią konfrontację z Rosją. Oczywiście. Wszyscy wiemy, kto jest właścicielem tego miejsca.

Ceny benzyny idą w górę, a ceny żywności wkrótce pójdą w ich ślady. Oczywiście w USA nic nie powinno być niedostępne, ale Rosjanie mobbingują sklepy. Rosji udaje się utrzymać zapasy. W Rosji wprowadzono nieco hojne limity zakupów, które w zasadzie wynoszą “Nie więcej niż 22 funty ryżu na raz”. To w przybliżeniu miejsce, w którym ustalane są limity.

Rosja zakazała eksportu nawozów rolniczych i z tego, co widziałem, ale nie bezpośrednio, Rosja dostarcza ponad 80 procent amerykańskich nawozów. To może prowadzić do dużych problemów.

Za: http://82.221.129.208/1/.tn7.html

Wypowiedz się