E-maile, które wyciekły, pokazują, że Trump poprzez operację Warp Speed doprowadził do globalnego ściągania haraczy i zmowy za “szczepionkami” covidowymi – dr Jane Ruby

Zdjęcie: Wyciekły e-maile pokazują, że Trump poprzez operację Warp Speed doprowadził do globalnego ściągania haraczy i zmowy za "szczepionkami" covidowymi - dr Jane Ruby

(Wiadomości naturalne) Niektórzy zagorzali zwolennicy Donalda Trumpa nadal zaprzeczają głównej roli byłego prezydenta w uwalnianiu “szczepionek” na koronawirusa Wuhan (Covid-19) na świecie w ramach operacji Warp Speed.

Mówią, że nie miał wyboru, a ludzie domagali się strzałów jako sposobu na ucieczkę przed blokadą – ale czy tak byłoWyciekły e-maile uzyskane przez Team Enigma pokazują, że Trump był w zmowie i spiskował z Pfizerem, amerykańską Agencją ds. Żywności i Leków (FDA) oraz wieloma innymi prominentnymi agencjami regulacyjnymi w Europie i Wielkiej Brytanii, aby przyspieszyć wprowadzanie swoich zastrzyków na rynek, zanim jeszcze przeprowadzono na nich jakąkolwiek “naukę”.

Dr Jane Ruby rozpakowała to wszystko w ostatnim odcinku swojego programu, który możecie obejrzeć z Brighteon poniżej:

Ten film pochodzi z kanału Puretrauma357 na Brighteon.com.

W szczególności trzy agencje, które odegrały kluczową rolę w oszustwie, to FDA, EMA (Europejska Agencja Leków) i MHRA, która jest Agencją Regulacyjną ds. Leków i Produktów Opieki Zdrowotnej w Wielkiej Brytanii.

“Przed przestępstwami covidowymi i mistyfikacją, proces zatwierdzania i regulowania przyjmowanych leków opierał się na tym, ile czasu zajęło panelowi ekspertów, którzy specjalizują się w określonej dziedzinie, do której odnosi się ten lek” – wyjaśnił Ruby. “I starają się potwierdzić bezpieczeństwo i skuteczność tego nowego podmiotu z właściwego projektu badania, właściwego czasu trwania badania i wykonania tych badań.”

Zespół Enigma wszedł w posiadanie e-maili, które wyciekły w tych agencjach, które wyglądają, jakby pracowały nad dotrzymaniem zewnętrznego terminu, który mógł zostać ustalony przez “szybkość wypaczenia” prezydenta Trumpa i jego administrację w zgodzie z Pfizerem. I to oczywiście sam Pfizer zapewnił sobie własne odszkodowanie prawne“.

Brighteon.TV

Co najmniej 140 wybitnych “ekspertów” było zaangażowanych w oszustwo Trumpa związane z wymuszeniem na covidowym ataku hakerskim

Ruby rozmawiała z Sashą Latypovą z Zespołu Enigmy, która ujawniła, że 140 różnych osób zostało zidentyfikowanych w wymianie e-maili między tymi agencjami a Pfizerem. Większość z nich pochodzi z EMA, a wszyscy są ekspertami medycznymi i profesjonalistami.

“Jest wiele czerwonych flag, które każdy z nich mógł zidentyfikować, mają szkolenie, nie są świeckimi ludźmi” – ujawniła Latypova. “I co zaskakujące, wszystko to zostało wepchnięte przez drzwi bardzo szybko, szybko, szybko.

Okazuje się, że Trump wyznaczył termin wydania strzałów, które nie miały nic wspólnego z odpowiednimi testami bezpieczeństwa. Agencje te zasadniczo wykonywały rozkazy jego i dyrektora generalnego Pfizera, Alberta Bourli, aby uzyskać zgody na szybkie osnowy, bez względu na koszty dla ludzkiego życia.

“Mówią sobie nawzajem, że:” och, FDA będzie rozmawiać z MHRA za trzy godziny, a może to oznacza, że zatwierdzą szybciej “- wyjaśniła Latypova.

“Wszystkie trzy oddzielne agencje koordynujące za pomocą e-maili – oddzielne rządy, oddzielne kontynenty, wszystkie opłacane przez różnych podatników koordynujących się wokół tego samego zewnętrznego terminu”.

W dawnych czasach ani FDA, ani żadna inna agencja regulacyjna nigdy nie zobowiązała się do ostatecznego zatwierdzenia. Jest to sprzeczne z zasadami działania organu regulacyjnego. Ale wydaje się, że sytuacja zmieniła się dramatycznie pod rządami Trumpa.

“To nie tylko FDA, ale także MHRA i EMA, i odnoszą się do Pres. Trump, który już w tym czasie przegrał wybory, i wydaje się, że wszyscy nadal pracują nad jego harmonogramem, więc to szokujące, to jest całkowicie szokujące” – powiedziała Latypova.

“E-maile wyraźnie odnoszą się do HHS Sec. Azar i Trump jako “kierowców osi czasu”. Istnieje wiele e-maili, które odnoszą się do tych konkretnych terminów i terminów, a nawet e-maili mówiących, że jeśli nie dotrzymamy tej osi czasu, będzie to niezwykle trudne dla nas wszystkich, rzeczy tego rodzaju, i oznaczają one oś czasu do zatwierdzenia. “

Innymi słowy, Trump i Bourla naciskali na FDA, EMA i MHRA, aby zatwierdziły zastrzyki z prędkością osnowy, zanim zobaczą jakiekolwiek dane, nie mówiąc już o jakichkolwiek rozstrzygających danych lub dowodach. To dlatego wszyscy byli, cytując Latypovą, “obsesyjnie związani z dotrzymaniem tej linii czasowej”.

Operacja Warp Speed to inna nazwa z góry medytowanego ściągania haraczy

W pewnym momencie dyrektor generalny Pfizera, Albert Bourla, okłamał FDA na temat tego, co robią europejskie agencje, próbując wywrzeć presję na agencję w celu jeszcze szybszego zatwierdzenia.

“Wygląda na to, że hierarchia poszła na stanowisko dyrektora generalnego Pfizera, następnie Na Trumpa, potem Azara, potem FDA, a następnie EMA i MHRA” – mówi Latypova. “Nie było żadnego procesu, po prostu poszli i stworzyli jeden. “Dostosowali” zasady, aby pasowały do harmonogramu Trumpa, aby pospieszyć z losowym produktem.

Pamiętaj, aby obejrzeć cały wywiad powyżej, aby uchwycić pełną istotę powagi tego, co się wydarzyło, a co ważniejsze, kto nam to zrobił: Trump. (Powiązane: Trump również ominął organy regulacyjne, przekazując gotówkę do Operacji Warp Speed za pośrednictwem firmy zarządzającej kontraktami obronnymi).

Więcej powiązanych wiadomości można znaleźć na stronie Trump.news.

Źródła tego artykułu obejmują:

RedVoiceMedia.com

Brighteon.com

NaturalNews.com

NaturalNews.com

Opublikowano za: https://www.naturalnews.com/2022-02-25-emails-trump-global-racketeering-collusion-covid-vaccines.html#

Wypowiedz się