Amerykanin relacjonuje z Ukrainy: “Zełenski nie podda się, dopóki nie umrze ostatni Ukrainiec”

Kolejny raport Amerykanina na Ukrainie:

Moja podróż z Kijowa do Charkowa ostatniej nocy

Wysłane przez GA

[ Należy włączyć automatyczne tłumaczenie

Trener Red Pill z Ukrainy:
Wykonał aktualizację (długą). Słuchałem około połowy z nich. Oto podsumowanie:
– Poniższy film o tym, czego chce Rosja, jego fragmenty zostały wyemitowane w rosyjskiej telewizji z rosyjskim tłumaczem z angielskiego na rosyjski. Nagle ten Amerykanin na ulicy, który akurat utknął w Kijowie, kiedy wybuchła ta wojna, stał się teraz trochę sławny.
– W bezpośrednim rezultacie kierownik hotelu wyrzucił go z hotelu w Kijowie, z zaledwie 1-godzinnym wyprzedzeniem, podczas gdy został zarezerwowany na kolejne 7 dni. Menedżer nazwał go marionetką Putina. Ale ten Amerykanin tylko relacjonował to, co widział i słyszał od mieszkańców Ukrainy.
– Zrobił wiadomość tekstową S.O.S. blitz do ludzi, a ktoś znalazł dla niego umeblowane mieszkanie w Kijowie. Później tego samego dnia, 28 lutego (poniedziałek), ktoś inny wysłał mu SMS-a ze wszystkimi informacjami kolejowymi i załatwił mu bilet na pociąg, aby wydostać się z Kijowa i wrócić do swojego domu w Charkowie … 10 godzin jazdy pociągiem. Ponieważ Putin ostrzega cywilów, aby opuścili Kijów, zdecydował się na wyjazd nocnym pociągiem z Kijowa i dziś rano bezpiecznie wrócił do domu do Charkowa.
– Charków miał eksplozję/bombę/wybuch pocisku na placu w centrum miasta, który stał się dziś viralem w sieci… jest zdania, że Zełenski to zrobił, aby spróbować zdobyć sympatię ludzi Zachodu.
Rosjanie nie niszczą żadnej infrastruktury cywilnej i utrzymują zasilanie, wodę, kanalizację i internet dla Ukraińców … i jak widzimy pociągi jeżdżą ponownie, aby pomóc w cywilnej ewakuacji Kijowa. Różni się to od amerykańskich inwazji, które bombardują ważne instalacje kraju z powietrza, na tygodnie przed inwazją.
– Trener Red Pill tłumaczy, że Rosjanie wygrywają tę wojnę, i to bardzo zdumiewająco szybko. Rosyjscy żołnierze otaczają obszar swoimi czołgami, a następnie ukraińscy żołnierze poddają się…… więc nie dużo walki i nie dużo strat w ludziach.
– Jest około 60 000 ukraińskich żołnierzy, którzy zostali wzięci do niewoli. To dlatego Zełenski desperacko próbuje zwerbować cywilów do wojska i rozdaje broń AR15 niewyszkolonym cywilom…….ponieważ po zaledwie 5 dniach nie ma już zbyt wiele wojska.
– Wszyscy cywilni mężczyźni Ukrainy ukrywają się, ponieważ nie chcą być zmuszani do wojska z odpowiednim przeszkoleniem, a następnie umieszczani na linii frontu, aby zostali zabici lub schwytani.
Ale Zełenski chce zdjęcia cywilów zabitych lub rannych, kiedy konfrontują się z wysoko wyszkolonymi rosyjskimi żołnierzami, a cywile z zerowym przeszkoleniem celują z broni w rosyjskich żołnierzy. Cywile oczywiście poniosą wysokie straty. Tego właśnie chce Zełenski, żeby Putin wyglądał jak potwór. Ale w rzeczywistości to Zełenski jest bezdusznym draniem.
-Zełenski umieszcza również ciężki sprzęt wojskowy w samym środku kilku wysokich kompleksów mieszkalnych w Kijowie, w nadziei, że Rosjanie, wyciągając tę broń wojskową, zabiją / zranią również niewinnych cywilów …… za dobrą operację fotograficzną, aby spróbować nakłonić Amerykanów do walki z Rosjanami na Ukrainie. (Nie zamierzam tego robić, ale Zełenski próbuje.)
– Zełenski nie podda się, dopóki nie umrze ostatni Ukrainiec. Nie ma zamiaru poddać się ani odejść od władzy i nie obchodzi go, ilu ludzi zabije w tym procesie, ani ile ukraińskiej infrastruktury zostanie zniszczone, tak długo, jak długo będzie mógł pozostać u władzy. Zełenski nie dba o naród ukraiński, zależy mu tylko na utrzymaniu się u władzy, więc może być wśród przestępczej elity kierującej Żydowską Komunistyczną Dyktaturą Globalną Nowego Porządku Świata.
– Zełenski wypuścił przestępców z więzienia i dostarczył broń przestępcom na ulicach, co obecnie skutkuje wieloma strzelaninami wśród ludności cywilnej. Ci przestępcy używają tej broni do okradania niewinnych ludzi. Zełenski tworzy bezprawie.
– Zełenski ma nadzieję stworzyć “milicję” rebelii, która będzie nadal terroryzować naród ukraiński, nawet po przejęciu przez Rosję kontroli nad Ukrainą i zainstalowaniu przyjaznego Rosji byłego prezydenta Ukrainy. Ta rebelia spowoduje więcej zniszczeń, bezprawia i utraty życia, niż to konieczne.
 
 To jest film trwający ponad 2 godziny. Dostałem się dopiero w połowie drogi i musiałem nazwać to rezygnacją. Ale to jest jego najnowsza aktualizacja.

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=108333

Krótka i treściwa sentencja Jima Stone na linku:

http://82.221.129.208/1/.to0.html

FAKT: Ukraina jest drugim najbardziej skorumpowanym szambem na świecie i była zarządzana dokładnie w taki sam sposób, jak najbardziej skorumpowane szambo – Izrael.

Izrael rutynowo ostrzeliwuje Palestyńczyków (i nie tylko), a Palestyńczycy po prostu muszą to zjeść. Ukraina rutynowo ostrzeliwuje swoich mieszkańców w taki sam sposób, jak robi to Izrael, a oni po prostu muszą to zjeść.

Izrael został stworzony z powietrza dekretem I tak samo było z Ukrainą, która została stworzona z powietrza i ma przywódców, którzy zostali tam umieszczeni, a nie chcieli tam.

Izrael odcina wodę swoim “niechcianym mieszkańcom”. Ukraina odcięła wodę swoim “niechcianym mieszkańcom”, a Rosja wysadziła tamę, którą skorumpowane śmieci biegnące Ukrainą zbudowały, aby tak się stało.

Izrael jest rządzony przez Żydów. UKRAINA JEST RZĄDZONA PRZEZ ŻYDA BĘDĄCEGO OBYWATELEM IZRAELA.

Interesujące jest to, że oba miejsca mają stosunek do ludzi, o których mówią, że są w ich granicach, oba są tą samą umową. Ukraina jest dosłownie jak odcisk palca Izraela.

I więcej: podczas gdy Izrael jest główną siedzibą żydowskiej kabały, Ukraina jest resztą siedziby kabała, z których wielu to Żydzi. MAM NADZIEJĘ, ŻE ROSJA WYKONA DOBRĄ ROBOTĘ, CZYSZCZĄC TO SZAMBO.

Comments

 1. czystesale says:

  Jądro sprawy ?

  czyli sprawa jądrowa:

  https://pppolsku.wordpress.com/2022/01/03/antropocyd/#InnaBro

  jest rzeczą niepokojącą, że administracje krajów UE, w tym niestety Polski, świadomie czy nieświadomie wspierają dziś osobników tego przedsięwzięcia, które zagraża istnieniu ich krajów i grozi ixh totalnym zniszczeniem.

  Występ pajaca z Warszawy

  https://www.youtube.com/watch?v=uO0y8rhGavk

  nabiera tu szczególnie złowróżbnego znaczenia, echo jego okrzyku „Sława Ukraine” brzmi zawsze „śmierć Polakom Wołynia !” powtarzając wielokroć „Smert’ Lachom !”.

 2. adamd says:

  Zamiast komentarza
  “informacja”
  https://www.youtube.com/watch?v=bylSscggk64

Wypowiedz się