13 LINII KRWI ILUMINATÓW. LINIA KRWI ROTHSCHILDÓW – część 3

Finansowi czarodzieje i bogate kulty

WPROWADZENIE

Autor: Fritz Springmeier

Lenin powiedział, że ustanowienie banku centralnego to 90% komunizacji narodu. Sam Lenin (i Trocki) byli zobowiązani do umieszczenia agentów MI6 na kluczowych stanowiskach podczas rewolucji rosyjskiej, a ci agenci byli z kolei kontrolowani przez satanistyczną elitę w Londynie w Anglii. Nie jest tajemnicą, że Rothschildowie odgrywają ważną rolę w Międzynarodowych Bankierach i że różni Rothschildowie, tacy jak Lord Victor Rothschild, odegrali główne role w MI6. Wspominam o tych dwóch elementach, aby doprowadzić do tego, co powinno być oczywistym wnioskiem, Rothschildowie są głównymi graczami w kontroli świata i Nowego Porządku Świata.

Jest tak wiele aktywności ze strony współczesnych Rotszyldów, że kontrolowana cenzura mediów informacyjnych, która chroni Rothschildów, nie była w stanie odfiltrować wszystkiego, wciąż są ciekawostki tu i tam, które filtrują przez cenzurę kontrolowanych mediów. Nadal trwają moje poszukiwania potomków Rothschildów, którzy są gotowi ujawnić, o co chodzi w Rothschildach. Znalazłem kilka. Jednym z tych, z którymi nie miałem jeszcze okazji przeprowadzić wywiadu, jest mąż Rebecci Brown. Doniesiono, że mąż Rebeki Brown był Iluminatem z linii krwi Rothschildów i że uciekł im i próbował zdemaskować ich satanistyczne praktyki. Zgodnie z tym, co mi powiedziano, chcieli go oskórować żywcem. Niestety nie udało mi się przeprowadzić wywiadu z mężem Rebeki Brown Yoder, który został powołany przez Pana, aby wzmocnić kościół czasów ostatecznych.

ICH MOC JEST ROZLEGŁA

Peter Rupert Lord Carrington, który jest przewodniczącym Bilderbergers. był dyrektorem Rothschildów w ich Rio Tinto Zinc Corp. Jest także dyrektorem Barclay’s Bank i częścią Komisji Trójstronnej. Francois Mitterand, który przewodził Francji, jest niezwykle bliskim przyjacielem Rothschildów. Wytykam tym dwóm mężczyznom tylko po to, by przedstawić czytelnikowi rozległą władzę, jaką Rothschildowie dzierżą za kulisami. TO, CO NAZYWAJĄ SWOJĄ KRWIĄ W ILUMINATACH

Podczas ceremonii Iluminatów, kiedy kandydaci są przedstawiani do zatwierdzenia na poziomach Sióstr Ught i Matek Ciemności, linia krwi Rotszyldów jest w rzeczywistości nazywana linią krwi Rothschildów. Chociaż pierwotnie nazywał się Bauer (a wielu potomków dzisiaj nadal jest Bauers i Bowers, nazwa “Rothschild” była okultystycznym imieniem, które Bauerowie osobiście wybrali dla swojej linii krwi, aby być BROKEREM MOCY W AMERYCE ŁACIŃSKIEJ.

Jeden z moich przyjaciół z Ameryki Południowej był osobiście świadkiem zniszczenia Ameryki Południowej przez interesy Rothschildów. Jedną z rzeczy, którą znam z historii i o której nie mogę przestać myśleć, jest to, jak naród Boliwii w 1908 roku miał to wspaniałe wyróżnienie, że nie miał absolutnie żadnego długu zagranicznego. Jednak w 1908 roku Morganowie Ameryki pożyczyli Boliwii pieniądze, a w 1917 roku Chandler & Co. pożyczył im 2,4 miliona dolarów. W ten sposób rozpoczął się pogrążenie się wolnego narodu w ekonomicznym niewolnictwie międzynarodowych bankierów Iluminatów. Chodzi o to, że narody takie jak Boliwia, gdyby zostały pozostawione same sobie, byłyby w znacznie lepszej sytuacji. Ludzie nie zdają sobie sprawy, że problemy, jakie mają te “republiki bananowe”, są w dużej mierze spowodowane przez potężnych outsiderów, takich jak Rothschildowie. którzy następnie kierują organizacjami takimi jak MFW, aby ratować “te biedne narody”. Kiedy Rothschildowie ustawili się w Brazylii, założyli się, aby być tam na stałe. Przyszli w 19 wieku.

Rotszyldowie i inne brytyjskie interesy odegrały ważną rolę w brazylijskim systemie kolejowym, który stał się prawem samym w sobie. Tak jak tajna historia potentatów kolejowych ujawnia wiele o tajnej elicie w Stanach Zjednoczonych, tak samo dzieje się w Brazylii. Później Henry Kaiser i Nelson Rockefeller przenieśli się do Ameryki Południowej (w tym Brazylii), aby promować swoje kapitalistyczne wizje. Promowali lekką industrializację Ameryki Łacińskiej i jej współzależność gospodarczą w latach 1950-tych i 1960-tych. Scroll & Key Society jest jednym z tajnych punktów wejścia iluminatów na Uniwersytecie Yale. The Scroll and Key Society sfinansowało książkę Elizabeth A. Cobbs zatytułowaną The Rich Neighbor Policy: Rockefeller and Kaiser in Brazil. Ta książka (Yale Univ., 1992, s. 248) stwierdza, że Brazylijczycy patrzyli na Rockefellera jako na ich związek ze Stanami Zjednoczonymi. Inne elitarne rodziny oprócz Rotszyldów mają również znaczną kontrolę ekonomiczną Ameryki Łacińskiej, takie jak DuPontowie.

KRWAWE SĄ TAJEMNICĄ

Jednym z głównych punktów, o których należy pamiętać, jest to, że rzeczywista okultystyczna moc linii krwi Rothschildów jest ukryta w tajnych liniach. Chociaż Rothschildowie stanowią część linii krwi Rothschildów, ludzie powinni również uważać na imiona takie jak Bauer, Bowers, Sassoons i wiele innych nazwisk. Ludzie w iluminatach, którzy mają krew Rothschildów, są świadomi swojego tajnego pochodzenia, ale obcy na świecie częściej niż nie będą mówić, że noszą taką, potężną “okultystyczną krew”.

PONAD PRAWEM

Historia tego, co stało się z BankCal, który był najstarszym bankiem w Kalifornii, ilustruje, jak potężni są Rothschildowie w Stanach Zjednoczonych. (Szczegóły tej historii pochodzą z San Jose Calif Mercury News, 12 stycznia. 1992. Byłem nieco zaskoczony, że artykuł pojawił się biorąc pod uwagę siłę Rothschildów. Czasami korupcja na górze śmierdzi tak źle, że nie da się jej całkowicie stłumić.) Stany Zjednoczone mają Komisję Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) w celu ochrony amerykańskiego społeczeństwa przed oszustwami giełdowymi. W latach 1980-tych były 3 bardzo nagłośnione przypadki oszustw, które SEC odkryła. Te trzy przypadki stworzyły powszechne zaufanie wśród amerykańskiej opinii publicznej, że handel akcjami był ogólnie uczciwie sprzedawany. Historia tego, co Edmond Rothschild (pełne imię i nazwisko to Edmond Adolphe Jules Jacques Maurice Baron de Rothschild) zrobił z BankCal, pokazuje światu, że ludzie tacy jak Rothschildowie nie muszą grać według tych samych zasad, co wszyscy inni.

Są dosłownie ponad prawem. Potężni Iluminaci kontrolują prawo. W 1973 roku dyrektor generalny BankCal, De Bretteville sprzedał Edmondowi Rothschildowi 300 000 akcji Bancal Tristate Corp., 22% spółki holdingowej Banku Kalifornii. De Bretteville pierwotnie zapytał dwóch angielskich kuzynów Rothschildów, czy chcą kupić akcje. Ci dwaj kuzyni zadzwonili następnie do dwóch francuskich kuzynów Rothschildów, którzy następnie zadzwonili do Edmonda w Genewie w Szwajcarii po pomoc. Edmond powiedział im, że pomoże im go kupić, i to po tym, jak go kupi. odwracał się i dzielił z krewnymi. Kłamał. W ciągu następnych kilku lat nadal okłamywał wiele osób na temat swoich zamiarów związanych z bankiem.

De Bretteville mówi: “Okłamał swoją rodzinę i okłamał mnie, to była brudna sprawa”. Bank of California miał jedyną franczyzę bankową w tym czasie, która znajdowała się we wszystkich trzech stanach Pacyfiku (OR, WA, CA). Okazało się, że Bank Kalifornii był dla Rothschilda jak dzieło sztuki. Nie miał zamiaru ulepszać banku, po prostu chciał go dla swojej kolekcji firm. Edmond był już właścicielem firm w Brazylii, firm zabawkarskich, 10% w górnictwie De Beers w Afryce, wspólnych przedsięwzięć biznesowych z Robertem Vesco i 30% Club Mediterranean, którego Edmond był współzałożycielem. Club Mediterranean powstał z myślą, że inni z elity będą cieszyć się nadmorskimi placami zabaw, takimi jak te, na których on i jego matka bawili się, gdy był młody. Edmond ożenił się z chórzystką o imieniu Nadine Actually, źródła wskazują, że baron Edmond chciał przekazać Bank Of California swojemu jedynemu synowi.

Bengie (Benjam in de Rothschild) jako prezent dyplomowy. Ale Bengie, która wybierała się na Uniwersytet Pepperdine, była bardziej zainteresowana imprezowaniem. Bengie mieszkała wysoko na wieprze w bajecznym kalifornijskim domu na plaży, jednocześnie rzucając szkołę i żyjąc dziko. Najwyraźniej jego ojciec zdecydował, że jego syn nie jest gotowy na prezent na ukończenie szkoły. W rzeczywistości opuścił Pepperdine Univ. po 4 latach z 31 punktami (97 krótkimi do ukończenia studiów) i wrócił do domu w Chateau Pregny nad brzegiem Jeziora Genewskiego w pobliżu Genewy. Switz. Dopiero w 1989 roku Benjamin wkroczył w świat finansów, uruchamiając swoją La Compagnie de Tresorerie-Benjamin de Rothschild.

The San Jose Mercury. 12 stycznia 1992 roku, długoletni dyrektor naczelny niebiesko-krwiskiego banku w San Francisco zaprosił Rothschilda do inwestowania. Regulatorzy bankowi zachęcili Rothschilda do przejęcia kontroli. Badacze papierów wartościowych zignorowali szaleństwo handlu za granicą, a później dokumentację insider tradingu. Dyrektorzy banku przymilali się, podczas gdy baron używał go jako osobistej zabawki. To nie jest to, co uczyniło ten kraj wielkim”, mówi Bill Miles, były wiceprezes BankCal. ► “To jest chciwość, przez całą drogę.” Edmond Rothschild kupił tylko mniejszość akcji BankCal, ale nadal był w stanie całkowicie kontrolować firmę. Był również w stanie manipulować cenami akcji i przeprowadzać insider trading bez nadzoru Komisji Papierów Wartościowych i Giełd. Edmond wyznaczył dwóch przedstawicieli do rady dyrektorów. Pierwszym był George Coulon Karlweis, patrycjusz szwajcarski bankier, który pracował dla Edmonda. Drugim był George Shapiro. nowojorski prawnik, który nic nie wiedział o bankowości. Edmond nazwał George’a Shapiro swoim “ojcem chrzestnym i “aniołem stróżem”. Następnie Edmond zastąpił De Bretteville’a na stanowisku dyrektora generalnego swoim człowiekiem Chaunceyem Schmidtem.

Edmond zgodził się pozostawić DeBretteville na swoim stanowisku jako warunek zakupu akcji BankCal, ale kiedy zdecydował się odstąpieć od umowy, zrobił to bez współczucia. Spotkania zarządu banku stały się grą ,,Co myśli Edmond?” Edmond ze swojej strony urządzał przyjęcia, które go rozczaśniały w wyższych sferach San Francisco. Edmond przeprowadził serię działań, które drastycznie obniżyły wartość akcji BankCal. Doradcy finansowi i analitycy papierów wartościowych przekonali drobnych akcjonariuszy do sprzedaży swoich akcji BankCAl, co następnie zrobili za najniższe ceny zaledwie 16 USD za akcję. Rothschild kupił trochę po tej cenie.

Niektórzy z tajnych pełnomocników Rothschilda płacili nieco wyższe ceny. Większość akcji trafiła do anonimowych inwestorów handlujących za pośrednictwem prywatnych banków chronionych przez przepisy o tajemnicy. Prawie 20% akcji banku zostało sprzedanych przez wprowadzających w błąd akcjonariuszy i zostało sprzedanych na tajne europejskie konta bankowe. Baron i jego przyjaciele potajemnie zaczęli kupować akcje Banku po tym, jak osiągnął on najniższe ceny. W latach 1979-1981 ponad 15% akcji Banku Kalifornii zostało sprzedanych w Europie. Taka nagła zmiana w strukturze obrotu akcjami ma uruchomić alarm w Komisji Papierów Wartościowych i Giełd. Zamiast tego Komisja Papierów Wartościowych i Giełd przymknął oko na cały handel poufnymi informacjami. Europejscy nabywcy kupowali swoje tanie akcje tak potajemnie, jak to możliwe. Nie robili otwartych zakupów za pośrednictwem amerykańskich domów maklerskich. Zamiast tego kupili małe (a zatem niepozorne) bloki akcji za pośrednictwem dziesiątek prywatnych banków w Szwajcarii, Holandii. Niemcy. Luksemburg. Baron powiedział swoim przyjaciołom, że sprzeda BankCal, podczas gdy on publicznie dał do ujrzenie, że firma nie jest na sprzedaż.

Na przykład publicznie ogłoszono, że David Rockefeller. jak również frontman elity dla BCCI Ghaith Pharaon obaj rozmawiał z Edmondem Rothschildem o zakupie BankCal. Zgodnie z tym, w co opinia publiczna została wmówiła. Rothschild powiedział, że nie sprzeda swoich udziałów w banku. Jean Marc Vemes, kumpel Edmonda. kupił 310.000 akcji za pośrednictwem nieistniejącej azjatyckiej firmy wydobywczej. Był anonimowy, dopóki Edmond Rothschild nie nominował go do rady dyrektorów banku. Po zebraniu akcji po najniższych cenach, Rothschild ogłosił oficjalną zmianę serca, aby sprzedać bank po 50 USD za akcję. Rothschild następnie sprzedał ten rzekomo amerykański bank Japończykom, Mitsubishi, aby być dokładnym, i ,,zabił” swoje manipulacje i insider trading.

W marcu 1982 roku Mitsubishi rozpoczęło tajne negocjacje w sprawie zakupu banku o kryptonimie Snoopy. Przez lata akcjonariusze obserwowali, jak różne firmy oferują 74 USD za akcję, 60 USD za akcję i inne dobre warunki, które zostały odrzucone. Kiedy Rothschild w końcu sprzedał za 50 dolarów akcję Japończykom, było jasne, że jego celem było oszukanie akcjonariuszy, aby zapewnić sobie dużą nagrodę pieniężną. Richard Freemon, duży akcjonariusz, który sprzedał. pozwał Rothschilda i dyrektorów za oszukiwanie go na jego akcjach. Pozew o 25 milionów dolarów został rozstrzygnięty poza sądem, a wszystkie strony przysięgły, że nie ujawnią, ile Freemon dostał za utratę pieniędzy z powodu manipulacji akcjami Rothschilda.

GRUPA OKRĄGŁEGO STOŁU

David Smith, który napisał następujący artykuł o Rothschildach do tego biuletynu, poprosił mnie o wyjaśnienie w tym wstępie o Rothschildach i Grupie Okrągłego Stołu. Ludzie, którzy utworzyli grupę Okrągłego Stołu Milnera z różnych wskazówek w ich życiu, byli w dużej mierze tajnymi satanistami. Rhodes i Stead stworzyli tajne stowarzyszenie, które miało krąg wtajemniczonych. Krąg ten obejmował takie nazwiska jak Albert (Lord) Grey, Arthur (Lord) Balfour, Sir Harry Johnston i Lord Rothschild. Milner był członkiem komitetu wykonawczego tej tajnej grupy. Carroll Quigley datuje początek grupy na marzec i 891. Najwyraźniej Rothschildowie pomogli sfinansować to tajne stowarzyszenie. W latach 1909-1913 to tajne stowarzyszenie z kolei utworzyło grupy Okrągłego Stołu w brytyjskich terytoriach zależnych, a Usa Osiem z tych grup okrągłego stołu nadal funkcjonowało w latach 1970. Sir Abe Bailey wspierał kwartalnik grup Okrągłego Stołu o nazwie The Round Table w 1919 r., Sir Abe Bailey i Astorowie finansowali utworzenie Królewskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych, który z kolei utworzył organizacje córki, takie jak Rada Stosunków Zagranicznych w Stany Zjednoczone.

RIIA jest również czasami nazywana Chatham House. Pierwsza grupa Okrągłego Stołu z grupy Rhode-Milner była czasami nazywana Cliveden Set, ponieważ często spotykali się w posiadłości Astor’s Cliveden. Biografia Terence’a O’Briena opisuje związek Milnera z Rothschildami, ponieważ bardzo bliski lord Alfred Milner (1854-1925) często odwiedzał Rothschildów, nocował z różnymi Rothschildami, a nawet miał z nimi kilka nieprzespanych nocy. bez wyjaśnienia dlaczego. Milner pracował również dla Rothschilda jako dyrektor Rio Tinto. Trzy rodziny Illuminati wyróżniają się w tworzeniu grup Okrągłego Stołu, które następnie stały się RIIA i CFR oraz grupami pokrewnymi. Są to Rothschildowie, Astorowie i Szarzy. Rodzina Baileyów pojawia się również w ważnej pokoleniowej satanistycznej rodzinie. RIIA i jej różne oddziały, takie jak CFR, są dziś bardzo potężne. W mojej książce Be Wise As Serpents czytelnicy mogą znaleźć wykres pokazujący rolę, jaką CFR odgrywa w procesie politycznym USA.

 

ROTHSCHILDOWIE

Przez David Smith

Rodzina Rothschildów osiągnęła szczyt swojej potęgi w epoce Metternicha (1814-1848), ale wraz ze słabnącą wiekiem, podobnie jak władza Rothschildów. Nadal posiadali znaczne wpływy, ale ich prawo weta nie było tak silne, jak przed rewolucyjnym obaleniem Europy Metternicha. Ta opóźniona moc nie była niczym, czego nie można było odwrócić, a ostatnia połowa 19 wieku została poświęcona na produkcję kolejnej niesamowitej wspinaczki w górę. Nowy wzrost potęgi nastąpił za panowania “Nowej Trójcy” – Alfonsa (Francja), Lionela (Anglia) i Anzelma (Wiedeń). Kolejne pokolenia tych trzech przywódców rodziny były katalizatorami nowego porządku rodzinnego. Doskonałym przykładem władzy Rotszylda pod koniec 19 wieku są rodziny zajmujące się Habsburgami Illuminati. Aby być dworem godnym Habsburgów, trzeba było mieć cztery rodowe linie szlachty i trzeba było zostać ochrzczonym. Jednak cesarz Franciszek Józef dał Rothschildom “specjalny akt łaski” w 1887 roku. Od tego czasu dom mógł być w bliskich stosunkach z Habsburgami. To był znaczący czyn.

Europejska szlachta bardzo poważnie podchodzi do swoich arystokratycznych zasad. (Franciszek Józef nie był zbyt blisko Domu, ale jego żona była dobrą przyjaciółką Rothschildów). Innym świetnym przykładem wpływu Rotszyldów jest ich bezpośrednie zaangażowanie po obu stronach wojen austro-pruskich i francusko-pruskich. Bismarck, dyktator Prus, był swego rodzaju synem pierzastego Amschela z Frankfortu. Po śmierci Amschela Bismarck pozostał blisko Rothschildów (chociaż od czasu do czasu kłócił się z rodziną). Bankier Bismarcka, Bleichroder, był agentem Rothschildów i najbogatszym człowiekiem w Berlinie. Był nieoceniony dla Bismarcka jako finansista wojen dyktatora z Austrią i Francją. W Austrii Habsburgowie byli przynajmniej publicznie błagani przez Alfonsa i Antoniego z Paryża oraz Anzelma z Wiednia, aby za wszelką cenę uniknąć wojny z ambitnym pruskim dyktatorem. Ze wszystkich międzynarodowych rodzin bankowych Rothschildowie wydawali się najbardziej popierać pokój, chociaż prawdopodobnie był to podstęp. “Chcemy pokoju za wszelką cenę” – powiedział Anthony de Rothschild. “Co nam zależy na Niemczech, Austrii czy Belgii? Tego rodzaju rzeczy są nieaktualne”. Ale Austriacy poddali się prowokacjom Bismarcka i rozpoczęli wojnę z Prusami w 1866 roku (Rothschildowie zebrali się w Londynie na ślubie rodzinnym rok wcześniej; możliwe, że ślub został wykorzystany jako pretekst do zebrania rodziny w celu omówienia planu działania dotyczącego nadchodzących wydarzeń).

Austria została ostrzeżona. Po siedmiu tygodniach wojny Bismarck zmiażdżył Austriaków. Wojna została sfinansowana przez agenta Rothschildów, Bleichrodera. Wtedy Bismarck zaczął prowokować Francję. Napoleon III był w kieszeni głowy wszystkich Rothschildów, Alfonsa de Rothschilda z Paryskiego Domu. W rzeczywistości oboje dzielili nawet tę samą kochankę. Alfons miał również “dostęp” do Bismarcka. Był po obu stronach toru, że tak powiem. Następnie (bardzo możliwe, że pod kierunkiem Rotszylda) Bismarck zaczął próbować umieścić niemieckiego księcia na hiszpańskim tronie. Napoleon III odpowiedział, mówiąc Alfonsowi, że Francja nie może pozwolić na coś takiego i jeśli Anglia nie zainterweniuje dyplomatycznie, nie będzie miał innego wyjścia, jak tylko iść na wojnę z Prusami.

Cesarz chciał użyć systemu kuriera/agenta Rotszylda, aby przekazać tę wiadomość do Anglii. Baron Alphonse zrobił to, wysyłając wiadomość do Nathaniela de Rothschilda w New Court, który przekazał ją bliskiej rodzinie Mendowi i byłemu premierowi Gladstone’owi (Anglia była w tym czasie bez premiera). Gladstone (zrzucanie. Wierzę, że światło na własne opinie rodziny) odpowiedział na wiadomość odmową interwencji. Scena była ustawiona. Chociaż Bismarck wycofał swojego hiszpańskiego kandydata, tarcia między Francją a Prusami stały się nie do pogodzenia. Napoleon III wypowiedział wojnę Prusom w 1870 roku. Wyjaśnił jeden z biografów: “Nikt nie przewidział upadku Francji. Rzeczywiście, koronowane koraliki i mężowie stanu wierzyli, że w końcu Bismarck. podjął się niemożliwego zadania”. Pomimo zaufania wszystkich do Francji, Alphonse wysłał swoją rodzinę do Anglii.

Najwyraźniej wiedział lepiej. Napoleon III poniósł straszliwą klęskę. Jego imperium dobiegło końca. Wojna ta była również finansowana przez agenta Rothschildów, Bleichrodera. Tu pojawia się wielka zagadka dotycząca całej sprawy. Biografowie, używając pamiętników i tym podobne, wydają się myśleć, że Rothschildowie byli bardzo zrozpaczeni z powodu utraty Napoleona III. Ale wydaje się również, że to oni byli za całym tym bałaganem. Być może strach przed nieprzewidywalnością nowej rewolucji spowodował tę niechęć. Być może jest to po prostu dezinformacja Rothschildów. Być może ich panem było utrzymywanie kontaktów po obu stronach konfliktu i przejechanie burzy, ale byli zdenerwowani, ponieważ ich filozoficzna lojalność była wobec Francji (choć trudno mi w to uwierzyć). Rodzina miała ręce po obu stronach konfliktu, wydaje się nawet, że to oni sfabrykowali konflikt, dlaczego wynik mógł ich zdenerwować, nie mam pojęcia. Osobiście wierzę, że Dom Rotszyldów chciał pozbyć się Napoleona Ill i jego imperium, co dokładnie się stało, trzecia republika została ustanowiona we Francji. Po wojnie francuska gospodarka została zdewastowana. Agent Rothschildów, Junius Morgan, został sprowadzony, aby pomóc przywrócić francuską sytuację finansową. Osiągnął duży zysk. Jak widać, zaangażowanie Rotszyldów w wojny austriacko-pruskie i francusko-pruskie było znaczące, mimo że wołali o pokój.

DOM FRANCUSKI, KONIEC 19 I POCZĄTEK 20 WIEKU

Alfons, z “Nowej Trójcy”, był 4 koralikami Domu Rotszyldów. Był arystokratycznym człowiekiem i przyjacielem wielu wybitnych przywódców swoich czasów. Był także cudzołożnikiem, a jego najbardziej znanym romansem był comtesse de Castiglione. On i jego żona byli nazywani “najbardziej wystawnymi artystami swoich czasów”. Wyrafinowany Alfons przyjaźnił się nawet z belgijskim królem Leopoldem i angielskim księciem wielorybów. Poprawił także swoją odziedziczoną sieć agentów Rothschildów, podziemny system, który będzie się rozwijał długo po jego śmierci. Był jednym z najlepiej poinformowanych ludzi swoich czasów. Jego starsza siostra Charlotte wyszła za mąż za Nathaniela z English House. Jego brat Gustaw również miał romans z Comtesse de Castiglione.

Jego najmłodszy brat, Edmond #1 był geniuszem i główną postacią w tworzeniu żydowskiej ojczyzny w Izraelu. Pomógł podzielić światową ropę między Shell i Standard Oil Rockefellera. Jego drugi brat Salomon James ożenił się z frankfurcką Rothschildką i jest przedmiotem dziwnych okoliczności opisanych przez biografkę Virginię Cowles. W 1864 roku trzeci syn barona Jamesa, genialnie sprytny Salomon [James], padł martwy. Chłopiec stał się kompulsywnym hazardzistą, co wywołało wielki niepokój jego ojca, ponieważ każdy, kto miał nazwisko Rothschild, otrzymał nieograniczony kredyt finansowy. Podobno Salomon zmarł na atak serca, który zafascynował braci Goncourtów. Cabarrus, lekarz Rothschilda” – napisał jeden z nich , powiedział Saint-Victorowi, że młody Rothschild, który zmarł drugiego dnia, naprawdę umarł z podniecenia hazardem na giełdzie.

Wyobraź to sobie; Rothschild martwy z powodu paroksyzmu nad pieniędzmi”. Gdyby jednak bracia Goncourt znali szczegóły poprzedniego zawału serca, którego doznał Salomon, byliby jeszcze bardziej oczarowani. Trzy lata wcześniej Salomon “padł martwy”. Został wprowadzony w śpiączkę i zgodnie z żydowskim zwyczajem zaniesiony do każdego pokoju w domu. Jeden z nosicieli blaszki potknął się, trumna rozbiła się o drzwi i Salomon się obudził! Przez kolejne trzy lata nie był dobrze i prawdziwie pochowany”. Ta historia może prowadzić do wszelkiego rodzaju spekulacji. De Rothschild Freres, francuski bank house, był bardzo potężny. Dostał się w swoje ręce Do przemysłu elektrycznego, rozwoju Kolei Śródziemnomorskiej i biznesu północnoafrykańskiego. Kontrolował również, wraz z Domem Brytyjskim, pola naftowe Baku w Rosji, co uczyniło Rothschildów głównymi konkurentami trustu Rockefellera. Biznes naftowy był głównie prowadzony przez Edmonda #1.

Kiedy Alphonse zmarł w 1905 roku, nowe pokolenie Domu Francuskiego znalazło się pod opieką barona Edouarda, cichego i bardzo bogatego człowieka. Edouard był dyrektorem Banku Francji. Baron Edouard prowadził również de Rothschild Freres ze swoim kuzynem, Robertem (który poślubił Piwo), synem Gustave’a (siostra Roberta, Alice Caroline poślubiła Sir Edwarda A. Sassoona). Ci dwaj przeprowadzili de Rothschilda Freresa przez zgiełk pierwszej wojny światowej. Ich polityka była bierna, ponieważ niezwykle chroniła bogactwo rodziny. Baron Edouard i Robert mieli bliskie kontakty biznesowe z J.P. Morganem. Jedna z operacji kombinatu Morgan-French Rothschild obejmowała manipulację ekonomiczną, która pozwoliła Domowi Wiedeńskiemu prawie całkowicie odzyskać straty, które austriaccy Rothschildowie ponieśli podczas I wojny światowej. Syn Edmonda #1, James Armand de Rothschild, kontynuował izraelską pracę swojego ojca po śmierci Edmonda #1 w 1934 roku. Brat Jamesa Armanda

Maurice był czarną owcą nowego francuskiego pokolenia Rothschildów. Maurice był bankierem i senatorem we francuskim parlamencie. Maurice był bardzo skandaliczną postacią na scenie arystokratycznej. Był znany jako Don Juan de Rothschild. Jeden z biografów powiedział: “Niektórzy ludzie posunęli się nawet do twierdzenia, że … trzeba było zostać uwiedzionym lub przynajmniej uszczypniętym przez barona Maurice’a, jeśli ktoś był kobietą, lub znieważonym przez barona Maurice’a, jeśli był mężczyzną. Żadna inna posmyłka nie przewyższyła go w wzbogacaniu pysznego skandalu jego czasów”. Tak więc nowe francuskie pokolenie rozpoczęło 20 wiek, niedynamiczny baron Edouard przewodził.

BRITISH HOUSE, KONIEC 19 I POCZĄTEK 20

Uonel de Rothschild, z “Nowej Trójcy”, wprowadził Dom Brytyjski pod koniec 19 wieku. Uonel był bardzo potężnym człowiekiem. Sprytnie prowadził New Court i finansował wiele znaczących przedsięwzięć, takich jak kopalnie złota i diamentów Cecila Rhodesa oraz zakup Kanału Sueskiego. Był także pierwszym żydowskim członkiem parlamentu. Jego siostra, Charlotta, wyszła za mąż za innego członka “Nowej Trójcy”, Anzelma Wiedeńskiego. Inna siostra wyszła za mąż za wkrótce wymarły Włoski Dom.

Brat Lionela, Anthony – który opisał Rothschildów jako “kompletnych niewolników biznesu – ożenił się z Montefiore i został pasowany na rycerza przez królową – a więc Sir Anthony de Rothschild. Następny brat Lionela, Nathaniel, był ojcem Mouten Rothschildów. Nathaniel, choć z Domu Brytyjskiego, kochał Francję i przeniósł się do Paryża w 1851 roku. W 1853 roku kupił winnice, które stały się znane jako Mouton Rothschild, i mieszkał w tych winnicach przez kilka miesięcy w roku. Jego potomkowie, Mouton Rothschildowie, są obywatelami Francji, ale są z Domu Brytyjskiego (z wyjątkiem tego, że ich matka była francuskim Rothschildem, ale męska linia jest najważniejsza w rodzinie Rothschildów). Inny z braci Lionela, baron Mayer, ożenił się z Cohenem. Mayer zbudował spektakularny dom, Mentmore Towers.

Pewna kobieta powiedziała: “Nie wierzę, że Medyceusze byli kiedykolwiek tak utkwili w szczytowym momencie swojej chwały”. Wieże Mentmore zostały przekazane córce Mayera, Hannah, kiedy zmarł. Hannah poślubiła hrabiego Roseberry w 1878 roku. Hrabia Roseberry został premierem Anglii w latach 1894-95. Wieże Mentmore są nadal własnością syna Hannah, obecnego hrabiego Roseberry. Baron Mayer de Rothschild był członkiem parlamentu (nigdy nie wygłosił przemówienia) i kochał hodowlę koni i wyścigi. Był “sportowym” członkiem rodziny. Kiedy Lionel zmarł w 1879 roku, na scenie pojawiło się nowe pokolenie brytyjskich Rothschildów, prowadzone przez arystokratycznego syna Lionela, Nathaniela “Natty” de Rothschilda. Natty przejął kontrolę nad New Court, brytyjskim bankiem Rothschildów Został wybrany do Izby Gmin w 1865 roku, a następnie, w 1885 roku, królowa Wiktoria uczyniła go Lordem i wszedł do Izby Lordów – pierwszy Lord Rothschild. Inteligentny i ekstrawertyczny Natty był ozdobnym twórcą przemówień, w przeciwieństwie do swojego ojca, Lionela i wuja Mayera. Lord Natty został opisany jako ekskluzywny, wzniosły, pozbawiony humoru, “jeden z trzech najbardziej niegrzecznych ludzi w Anglii”, wybiórczy, dosadny, powściągliwy, potężny i człowiek o wybuchowym temperamencie.

Doskonały przedstawiciel klasy rządzącej. Jeden z biografów powiedział: “Chociaż Natty’emu brakowało strzelistej inteligencji jego szorstkiego, nietowarego dziadka [Nathana, 2. głowy Rothschildów], miał silną osobowość i autorytatywną atmosferę człowieka, który nie jest przyzwyczajony do zaprzeczania”. Lord Natty był dobrym przyjacielem premierów Disraeli i Gladstone’a. Bardzo dobrze grał w filantropijną grę bogatych. Potężny szef Nowego Dworu był znany ze swoich dobroczynności, szczególnie dla Żydów – nazywano go Królem Żydów, podobnie jak wielu innych Rothschildów. Wyniosły lord Rothschild był nawet przewodniczącym Brytyjskiego Czerwonego Krzyża. Lord Natty podbił serca londyńskiej policji (skuteczny środek, gdy ktoś jest w Illuminati). W każde Boże Narodzenie wręczał im “przystojny czek”, a każdy oficer mógł otrzymać czterodniowy posiłek w swoim domu. W związku z tym wagony Rothschildów zawsze otrzymywały prawo drogi w ruchu. W biznesie Lord Natty był bardzo konserwatywny.

Nie podejmował zbyt dużego ryzyka i szukał jedynie bezpiecznych rodzinnych inwestycji. Jego pewność siebie kazała mu samodzielnie zarządzać swoim bogactwem i nie ufać swoim inwestycjom z ludźmi, którzy mogliby zadać bolesny cios jego bogactwu. Natty była szorstka i pozbawiona humoru i nie cierpiała z radością. Nie mógł też pozwolić, aby jego pieniądze trafiły w ręce, ostrożność była dla jego przypadku niezbędnym narzędziem. Według pisarza Franka Harrisa Lord Rothschild powiedział mu: “,Idę do banku [New Court] każdego ranka i kiedy mówię “nie”, wracam do domu w nocy bez obaw. Ale kiedy mówię “tak”, to jak wkładanie palca do maszyny – warczące koła mogą wciągnąć całe twoje ciało po palec. ” Nowy Sąd był w tym czasie bardzo potężny, na przykład kontrolował kopalnie rubinu w Birmie, a operacje banków obejmowały większość Ameryki Południowej. Brazylia była “rezerwatem” Rothschildów w Ameryce Południowej, tak jak Argentyna była “rezerwatem” innej ważnej londyńskiej rodziny bankowej – Baringów.

Podczas gdy dwaj bracia Lorda Natty’ego, Alfred i Leo, pomagali w prowadzeniu New Court, Natty prawie całkowicie strzelał. “Natty oznaczało finanse, Alfred sztukę, Leo sport”. Syn królowej, księcia wielorybów Albert College, Cambridge. Stali się dobrymi przyjaciółmi i wkrótce książę był bliskim przyjacielem większości Brytyjskiego Domu i innych członków klanu Rothschildów, w tym braci Natty, Alfreda i Leo. Grupa przyjaciół stała się znana jako ,,The Marlborough Boys”, nazwana na cześć Prince’s Marlborough House, w którym regularnie się gromadzili. ,,The Marlborough Boys” chcieli się dobrze bawić. Mały krąg imprezowiczów żył życiem, w którym “dowcip miał pierwszeństwo przed etykietą…” Książę prawdopodobnie miał smykał rękę w przekonaniu królowej do przyznania Natty peerage. Rotszyldowie byli podejrzewani, słusznie, o finansowanie inwestycji księcia i spłacanie jego długów. Książę został później królem Anglii Edwardem VII. Jak widać, wpływ Rotszylda rozciąga się daleko i szeroko. Alfred, brat lorda Natty’ego, był ekscentrycznym człowiekiem.

Miał w ręku czwórkę zebry, kozę domową, prywatną filharmonię, którą dyrygował i prywatny cyrk, którego był mistrzem. Nie trzeba dodawać, że baron Alfred był człowiekiem z talentem. “Kochał muzykę, ubrania, meble, obrazy, piękne kobiety, a przede wszystkim luksus”. Był również zaangażowany w biznes – pracował w New Court i był pierwszym żydowskim dyrektorem Banku Anglii. Baron był jednym z odpowiedzialnych za ostatnie obrzędy nad martwym ciałem Disraelisa (królowa Wiktoria mogła mieć romans z Disraelim, który Rothschildowie ukryli). Alfred był podobny do zachowania dyplomaty i był bardzo zainteresowany sprawami zagranicznymi. Odegrał kluczową rolę w złagodzeniu napięć angielsko-niemieckich na przełomie wieków. Wojna nie była korzystna dla Rotszyldów. Alfred rozszedł się z tradycją, kiedy w swoim wolę przekazał córce swoje wielkie bogactwo. Jego córka z kolei wykorzystała część tych pieniędzy Rothschildów, aby sfinansować ekspedycję do Egiptu, która odkryła grób Tutanchamona.

Drugi brat lorda Natty’ego, baron Leopold de Rothschild, nie był zbytnio biznesmenem. Znacznie bardziej preferował wyścigi konne i samochody. Miał reputację miłego człowieka. Jego żona, Maria Perugia, była siostrą pani Arthur Sassoon. Pierwsza wojna światowa rzekomo zaszkodziła brytyjskiemu Domowi finansowo (chociaż wydaje się, że ich brakujące bogactwa tylko zepchnęły się do podziemia), ale jak zawsze odbiły się od dna (w oczach opinii publicznej). Tak więc nowy brytyjski dom Rothschildów rozpoczął 20 wiek, wzniosły Lord Natty przewodził.

DOM AUSTRIACKI, KONIEC 19 I POCZĄTEK20 WIEKU

Baron Anselm von Rothschild, z “Nowej Trójcy”, doprowadził Dom Austriacki do końca 19 wieku. Anzelm żył pod reputacją swojego ojca, Salomona, i jego wuja, Amschela (z którym spędził dużo czasu). Ale niekoniecznie jeździł na ich ogonach, udowodnił swoją wartość, że tak powiem. Jego najbardziej znaczącym aktem było stworzenie Creditanstalt, które zniszczyło finansowego rywala Rothschildów, Credit Mobilier. Jako młody człowiek Anzelm był trochę dziki i frywolny, więc cześć. ojciec wysłał go na praktykanta. Anzelm skończył pracując u swojego wuja Amschela w banku Frankfort (który był skazany na przyszłą likwidację). Frankfort go złagodził i mieszkał tam przez 30 lat. Kiedy jego ojciec zmarł w 1855 roku, Anzelm wrócił do Wiednia, aby zająć miejsce ojca. Stał się bardzo aktywnym biznesmenem. Anzelm miał wpływy na dworze Habsburgów. Nazwisko barona Anzelma “zostało wpisane do Złotej Księgi stolicy, a w 1861 roku został członkiem Cesarskiej Izby Lordów”. Znał również, że łuk może ść na siebie swój gniew.

Jeden z klubów w Austrii odmówił mu członkostwa, ponieważ be był Żydem. Baron Anzelm po prostu kupił jednorazową jednostkę ściekową i zainstalował ją tuż obok klubu. Zapach był okropny. Następnie dub próbował dać mu kartę członkowską, aby naradzić problem, ale zwrócił kartę obładowaną perfumami i poinformował ich, że nie przeniesie swojej jednostki kanalizacyjnej. Rotszyldowie zawarli kryzys finansowy w 1873 roku w Wiedniu. S.M Rothschild und Sohne całkowicie kontrolował węgierskie finanse. A Creditanstalt był potęgą finansową królestwa Habsburgów. Dzieci Anzelma kontynuowały pobyt w Wiedniu po jego śmierci w 1874 roku. Najstarszy syn Illsa, Nataniel, był arystokratą, który nie interesował się bankowością, tylko sztuką piękną i historią. Drugi syn Anzelma, Ferdynand, przeniósł się do Anglii. Tylko baron Albert von Rothschild, najmłodszy syn Anzelma, miał skłonności biznesowe i został wybrany do przejęcia Creditanstalt. Baron Albert i Nathaniel byli dwoma najbogatszymi ludźmi w Austrii.

Baron Albert “posiadał pakiet kontrolny w niezliczonych gałęziach przemysłu, od węgla po koleje; a kiedy w 1881 roku przekształcił słynną sześcioprocentową pożyczkę w złocie na Węgry, bank został uznany za największą siłę finansową w imperium. Albert bał się zwykłych ludzi i zbudował rezydencję, która była bardziej kasztelem niż domem. Jego żałoki miały siedem stóp wysokości, a na wierzchu znajdowało się kolejne osiem stóp żelaznego ogrodzenia. Drugi syn Anzelma, baron Ferdynand, był członkiem “Marlborough Boys” księcia Edwarda. Pozostał w Anglii, stając się naturalizowanym obywatelem. “Ferdy”, jak go nazywano, był intelektualnym towarzyskim. Zbudował niesamowicie wspaniałą rezydencję o nazwie Waddeson

Dwór; jeden z najbardziej niesamowitych ze wszystkich domów Rothschildów. Dwór był tak cudowny, że sama królowa złożyła mu wizytę. Odwiedzający jego sale wahali się od cesarzowej Fryderyka do szacha Persji. Ferdynand miał też zoo. Jedna z córek Anzelma również przeniosła się do Anglii – Alicja. Niezamężna Alicja była bardzo “tyrańską” osobą. W rzeczywistości nawet krzyczała na królową, gdy zobaczyła, że nieumyślnie depcze klomb. Królowa i Alicja pozostały przyjaciółmi, a królowa nazywała alice ,,The Al Powerful” “Alice … króluje absolutnie” – napisał kuzyn. “W tej monarchii nie ma nic konstytucyjnego. Nic dziwnego, że królowa nazwała ją “Al-Potężną”… Po śmierci Ferdynanda Alicja otrzymała Waddeson Manor. Szef Domu Austriackiego Albert zmarł w 1911 roku.

Jego syn (żaden z jego braci nie miał dzieci), baron Louis został głową domu. Bracia Ludwika, Alfons i Eugeniusz, byli “dżentelmenami wypoczynku”. Baron Louis i jego dwaj bracia służyli w armii austriackiej podczas I wojny światowej (wojna rzekomo oddzieliła Dom Wiedeński od Domu Francuskiego i Angielskiego, nie wierzę w to). Bogactwo Domu Austriackiego musiało w czasie wojny zejść do podziemia. Po zakończeniu wojny Domy Francuski i Angielski postawiły Dom Austriacki z powrotem “na nogi”. Tak więc nowy dom austriacki rozpoczął 20 wiek, potężny Albert i suave Baron Louis prowadzić drogę.

POŁĄCZENIE MORGANA

George Peabody, handlowiec z Massachusetts, założył dom bankowy – George Peabody & Co. – w Londynie w 1837 roku. Stał się uważany za “ambasadora finansowego w Londynie. Carrol Quigley przypisuje Peabody’emu wykorzystanie zwolnionych z podatku fundacji do manipulowania społeczeństwem, co widać w jego fundacji Illuminati Peabody. Daniel Colt Gilman, członek Skull & Bones i pierwszy prezes Carnegie Institution, był zaangażowany w założenie fundacji Peabody. Był tak wysoko ceniony przez elity, że wznieśli jego pomnik naprzeciwko Banku Anglii. Peabody się starzeje i potrzebował młodszego partnera. Junius Morgan z Hartford w stanie Connecticut został polecony Peabody’emu. W 1854 roku Junius i jego rodzina przybyli do Londynu, aby dołączyć do George Peabody & Co. Kiedy wybuchła wymyślona przez elitę amerykańska wojna secesyjna, Peabody i Junius Morgan zaciągnęli pożyczki dla Północy. Wygląda na to, że Junius grał po obu stronach wojny. Ralph Epperson twierdzi, że Junius był jednym z agentów Rothschildów, którzy wysyłali zapasy na Południe. Kiedy Peabody przeszedł na emeryturę w 1864 roku, Junius przejął firmę.

Firma została ponownie nazwana JS. Morgan & Co W tym samym roku syn Juniusa, J.P. Morgan, został młodszym partnerem w firmie. Rok później J.P. wyjechał do Ameryki, aby reprezentować firmę w Nowym Jorku. Po zakończeniu wojny francusko-pruskiej Junius Morgan został wezwany do pomocy w odbudowie francuskiej gospodarki. Mniej więcej w tym czasie o jego banku mówiono jako o rywalu dla Nowego Dworu Rotszylda, ale Junius był agentem Rothschildów, kiedy prosperował tak dobrze, jak Rothschildowie i Iluminaci. J.S. Morgan & Co. był jednym z największych elektronarzędzi Rothschildów w Stanach Zjednoczonych. W 1869 roku syn JunIusa, J.P. Morgan, udał się do Londynu, aby spotkać się z Rothschildami. Przedstawili plany utworzenia Northern Securities, firmy, która działałaby jako agent New Court w USA. J.P. orzekający jako pełnomocnik rodziny. W 1871 roku syn Juniusa, J.P. Morgan, nawiązał sojusz z Tonym Drexelem, spadkobiercą potężnego banku w Filadelfii. Ich firma – Drexel, Morgan & Co. – mieściła się w ekstrawaganckim nowym budynku przy Wall St., który do dziś jest siedzibą Morgana. Po tym, jak Europejczycy przezwyciężyli swój brak zaufania pod koniec wojny secesyjnej, pieniądze zaczęły płynąć przez ocean do USA, zapewniając ogromny zysk firmie. Postanowił sfinansować rosnącą liczbę projektów przemysłowych w Ameryce. Dom Morganów stawał się niezwykle bogaty.

Junius przeszedł na emeryturę w 1879 roku, a J.P. przejął JS. Morgan & Co., reorganizując go pod tytułem J.P. Morgan & Co. “J.P. Morgan wkrótce stał się symbolem rosnącej centralizacji amerykańskiego pieniądza”. Był bardzo monopolistyczny. Jego agenci tworzyli kartele poprzez “morganizację”. W 1896 roku rodziny Illuminati Payne, Whitney i Vanderbilts wszystkie złe pieniądze w Morgan-Guarantee Company, która była prowadzona przez “stroje JP Morgana i Guggenheima”.

W pewnym momencie kontrolował prawie połowę amerykańskiego systemu kolejowego. Założył United States Steel Corp. (“w oparciu o Pittsburgh Steel Mills Andrew Carnegiego”) w 1901 roku, zbierając “bezprecedensową” kwotę 1,4 miliarda dolarów. J.P. był biegły w tworzeniu syndykatów finansowych dla Iluminatów, wspólnych wysiłków na rzecz realizacji “Wielkiego Planu”. Prezydent Welliam Mckinley rozpoczął ściganie northern securities prowadzonych przez Morgana Rothschildów na mocy przepisów antymonopolowych w 1900 roku. W 1901 roku Mckinley ubiegał się o drugą kadencję i mianował nowego wiceprezydenta, Theodore’a Roosevelta, zamkiem, kolbą i beczką Illuminatus. Niecały rok później został zamordowany. Kiedy “Teddy” został prezydentem, ściganie Northern Securities ustało. Z tego powodu niektórzy uważają, że śmierć Mckinleya została zlecona przez J.P. Morgana i Rothschildów. Był w stanie założyć syndykat, z pomocą agenta Rothschilda, Augusta Belmonta, Jr., który uratował USA z wyczerpania Skarbu Państwa. Syndykat zebrał 65 miliardów dolarów w złocie. Suma ta zostałaby spłacona poprzez emisję obligacji. J.P. spotkał się z krytyką za surowe warunki umowy. Przez 5 miesięcy na początku 1907 roku J.P. Morgan przebywał w Europie, podróżując tam iz powrotem między Londynem a Paryżem, prawdopodobnie odwiedzając tam Dom Rothschildów. A. Ralph Epperson pisze:

Najwyraźniej powodem, dla którego Morgan był w Europie, było to, że podjęto decyzję, aby Morgan przyspieszył panikę bankową w Ameryce. Kiedy wrócił, zaczął plotki, że Knickerbocker Bank w Nowym Jorku jest niewypłacalny.

Wybuchła panika. Ludzie zaczęli masowo wycychać swoje depozyty – ucieczkę. Bieg Knickerbocker miał efekt domina, inne banki miały runy, a panika z 1907 roku była zakończona. J.P. Morgan nadzorował reakcję społeczności bankowych na panikę z 1907 roku. Cały incydent pomógł elicie naciskać na bank centralny. Jednym z ludzi, który wiedział o spisku, był historyk Frederick Lewis Allen, który napisał w magazynie LIFE: … niektórzy kronikarze doszli do genialnego wniosku, że interesy Morgana wykorzystały niespokojne warunki jesienią 1907 roku, aby przyspieszyć panikę, prowadząc ją sprytnie w miarę jej postępu, tak aby zabić konkurencyjne banki i skonsolidować prym banków na orbicie Morgana. Panika z 1907 roku sprawiła, że ludzie chcieli potężnego banku centralnego, który mógłby “chronić” zwykłego człowieka przed “nadużyciami bankierów z Wall Street”.

Cała ta sprawa ostatecznie doprowadziła do utworzenia Rezerwy Federalnej. Jednym z mężczyzn z grup finansowych Morgana był Harold Stanley. Stanley był członkiem Skull & Bones. Po śmierci J.P. firma Morgan stała się Morgan, Stanley & Co. J.P. Morgan zmarł w 1913 roku. Jego syn, wykształcony na Harvardzie J.P. Morgan, Jr. przejął władzę (większość pisarzy spiskowych nie czyni rozróżnienia między tymi dwoma). J.P. Morgan, Jr. prowadził bank z zespołem menedżerów, którym kierował Thomas Lamont. Morgan Jr. był, podobnie jak jego ojciec, żądnym władzy międzynarodowym bankierem. Słynął z obsługi ogromnych pożyczek zagranicznych. Co najważniejsze, J.P. Morgan, Jr. wydaje się podążać śladami byłych szefów Domu Morgana, współpracując z Rothschildami.

POŁĄCZENIE SCHIFFA

Pamiętacie rodzinę Schiffów? W pierwszym artykule wyjaśniłem, że dzielili rezydencję we Frankfurcie, na zawsze wiążąc obie rodziny. Schiffowie stali się agentami Rothschildów i jak większość agentów Rothschildów w końcu stali się bardzo bogaci i potężni. Najwybitniejszym z Schiffów był Jacob Henry Schiff. Jacob urodził się we Frankfurcie w 1847 roku i został wysłany przez sieć Rothschildów / Schiffów do Ameryki, aby zbić fortunę (podobnie jak Astorowie wysłali Johna Jacoba Astora). Jacob Schiff przybył do Nowego Jorku w 1865 roku. Dziesięć lat później został partnerem w firmie Illuminati Kuhn, Loeb & Company. Dziesięć lat później został jej prezydentem. Kierowanie sprawami Rotszylda i Iluminatów z tej siedziby władzy. Jacob Schiff był również członkiem zarządu Central Trust Company, Western Union. oraz Wells Fargo Company. Uke najbardziej elitarny, dał ogromne sumy pieniędzy na cele charytatywne. Filantropia opłaca się w wielkim stopniu klasie rządzącej.

WYSPA JEKYLL

Interesy Iluminatów chciały stworzyć Bank Centralny w Ameryce. Chcieli zbudować Rezerwę Federalną. Po pierwsze, potrzebowali kilku kryzysów bankowych, które popchnęłyby opinię publiczną w kierunku systemu Rezerwy Federalnej. Zostały one dostarczone przez Iluminatów, w tym J.P. Morgana Knickerbocker Panic of 190?. Po drugie, potrzebowali przychylnego prezydenta USA na urzędzie. Agent Rothschildów, pułkownik House, zapewnił to, wybierając Woodrowa Wilsona. Amerykanie byli uwarunkowani. Aby zapewnić “reformę amerykańskiego systemu bankowego”, utworzono kongresową Narodową Komisję Monetarną i postawiono na czele człowieka związanego z Rockefellerami, Nelsona Aldricha. Przez dwa lata Komisja podróżowała po Europie, bawiąc się z Iluminatami i uzyskując wskazówki, w jaki sposób należy ustanowić bank centralny. Następnie Komisja powróciła w 1910 roku, a Nelson Aldrich udał się na tajne spotkanie w Jekyll Island Hunt Club w Georgii, aby napisać ustawę dla amerykańskiego banku centralnego, który miał być prowadzony przez Iluminatów.

Inni na spotkaniu na wyspie Jekyll to ci Iluminaci – A. Platt Andrew, Frank Vanderlip (z banku Kuhn-Loeb & Company), Henry Davidson (z JP Morgan), Charles Norton (z banku Morgan), Paul Warburg (z Kuhn-Loeb & Company i szwagier Schiffa), Benjamin Strong (z innej firmy Morgan). Większość z tych ludzi była powiązana z Jacobem Schiffem lub J.P. Morganem, którzy z kolei byli agentami Domu Rotszyldów. Jekyll Island Hunt Club był nawet własnością J.P. Morgana. Ustawa o Rezerwie Federalnej została podstępnie przyjęta przez Kongres zimą 1913 roku, a prezydent Woodrow Wilson podpisał ustawę. Iluminaci, szczególnie Rockefellerowie i Rothschildowie, źle uzurpowali sobie finansową potęgę Stanów Zjednoczonych.

Pierwszym gubernatorem nowojorskiego oddziału Rezerwy Federalnej był Benjamin Strong. Pierwszym gubernatorem rady dyrektorów FED był Paul Warburg. Obaj związani z Schiffem, J.P. Morganem Jr. i Domem Rotszyldów. FED był skutecznym narzędziem Iluminatów i Rothschildów, tworząc kryzysy, takie jak Wielki Kryzys (w którego tworzenie J.P. Morgan, Jr był bardzo zaangażowany). Najwyraźniej (według kongresmena Louisa McFaddena) Depresja pomogła skonsolidować władzę finansową nad USA, oddając ją w ręce sojuszu bankowego Rothschildów między grupą First National Bank JP Morgana a Kuhnem Schiffa, prowadzonym przez Loeba National City Bank. Wielki Kryzys doprowadził również do Nowego Ładu Roosevelta.

I WOJNA ŚWIATOWA

Powiązania Rotszylda z pierwszą wojną światową są doskonałym przykładem kontrolowanego konfliktu. Po stronie aliantów Domy Brytyjskie i Francuskie wspierały finansowo bitwy swoich krajów. Niektórzy Rothschildowie byli nawet żołnierzami, chociaż nie widzieli zbyt wielu działań. JP Morgan Bank był dużą pomocą finansową dla sprawy aliantów. Był to “agent zakupowy” aliów, dopóki USA nie przystąpią do wojny. Stworzył także syndykat, który sfinansował “modernizację” w Chinach, aby pomóc w obronie tego kraju przed japońskim zagrożeniem. Elita chciała Ameryki w wojnie. Historyk Charles Tansill zauważył: “… duże interesy bankowe były głęboko zainteresowane wojną światową ze względu na szerokie możliwości dużych zysków. 3 sierpnia 1914 roku, jeszcze przed faktycznym starciem zbrojnym, francuska firma Rothschild Freres wystosowała do Morgan and Company w Nowym Jorku, sugerując upłynnienie pożyczki w wysokości 100 000 000 dolarów, z czego znaczna część miała pozostać w Stanach Zjednoczonych, aby zapłacić za francuskie zakupy amerykańskich towarów.

Lusitania była sztuczką. Był wypełniony amunicją należącą do Morgana, został przekazany Anglii jako członek marynarki wojennej i pomimo ostrzeżeń Niemców został wysłany do strefy wojny morskiej, specjalnie po to, aby być celem – katalizatorem wejścia Ameryki do wojny. Kompetentny amerykański Departament Stanu nie ostrzegł USA. obywatele na pokładzie statku rejsów określone niebezpieczeństwo. Churchill nakazał eskortie morskiej Lusitaniny powrót do portu, a rozbity statek pozostał bez ochrony i został zatopiony. Agent Rothschildów, pułkownik House, prawdopodobnie wiedział o tym spisku, zapisy wskazują na dyskusję na ten temat między nim a Sir Edwardem Greyem z Anglii. Historyk Colin Simpson nazwał zatonięcie Lusitanii “najczystszym aktem umyślnego morderstwa, jaki kiedykolwiek popełniono na morzach”.

Po stronie Osi sieć Rothschildów również przekazywała pieniądze. Inną rodziną sprzymierzoną z Rothschildami był Warburgowie. Max Warburg, brat Paula Warburga z Kuhn-Loeb. prowadził rodzinną potęgę finansową we Frankfurcie w Niemczech (jednym z powodów, dla których Rothschildowie byli w stanie zlikwidować swój bank Frankfort, Warburgowie zarządzali rzeczami). Max był szefem niemieckiej tajnej policji podczas I wojny światowej. Mówi się, że połączenie z Warburgiem pomogło finansowo państwom Osi. Pod koniec wojny w 1919 roku w spotkaniach Traktatu Wersalskiego uczestniczyli ludzie związani z Rothschildami, tacy jak Paul i Max Warburg, John Foster Dulles (z Kuhn-Loeb), pułkownik House, Thomas Lamont (z Morgans) i Allen Dulles (z Kuhn-Loeb). Surowe warunki Traktatu Wersalskiego całkowicie przygotowali grunt pod II wojnę światową. Jeden z delegatów powiedział: “To nie jest pokój; to tylko rozejm na dwadzieścia lat”.

Rzeczywiście, w 1939 roku rozpoczęła się druga wojna światowa. Kolejnym produktem spotkań w Wersalu była Karta Elity Ligi Narodów – pierwsza próba Iluminatów stworzenia globalnej instytucji. Liga Narodów zawiodła. Wymagało to stworzenia think tanku / specjalnej organizacji interesu, która mogłaby promować nowy porządek świata. W ten sposób utworzenie Instytucji Stosunków Zagranicznych – CFR., RIIA itp. Zostanie to omówione za chwilę. I wojna światowa pomogła stworzyć państwo komunistyczne.

Max Warburg finansował Lenina i jego rewolucjonistów. Jacob Schiff dał Leninowi znane 20 milionów dolarów. J.P. Morgan & Co. pomógł sfinansować rewolucję bolszewicką.

Alfred de Rothschild pomagał również finansować bolszewików.

II WOJNA ŚWIATOWA

Druga wojna światowa była również kontrolowana przez interesy Iluminatów i Rothschildów. Wielki Kryzys nastąpił nie tylko w Ameryce. Ogarnęła także Europę. Kryzys gospodarczy w Europie w połączeniu z niezwykle surowym traktatem wersalskim pomógł podsycić płomienie nacjonalistycznych pożarów, które ogarnęły Niemcy.

Hitler był członkiem najpotężniejszego okulitycznego tajnego stowarzyszenia w Niemczech. Przeniknął do wewnętrznego kręgu tego społeczeństwa, w którym praktykowano satanizm. Hitler był oddany Imperium Szatana – złej kukiełce. Został wprowadzony do tej złej grupy przez Dietricha Eckarta, który podobno powiedział na łożu śmierci: “Podążaj za Hitlerem. On zatańczy, ale to ja wywołałem melodię! Wprowadziłem go w “Tajemną Doktrynę”; otworzył swoje centra w wizji i dał mu środki do komunikowania się z Mocami. Nie opłakujcie mnie: wpłynę na historię bardziej niż jakikolwiek Niemiec”. W ostatnim artykule omówiliśmy możliwość, że Hitler był potomkiem Rothschildów. Rozważmy to – prawdopodobnie miał szatańskie ramię krwi, miał poparcie potężnego satanistycznego społeczeństwa, sprzedał swoją duszę szatanowi i miał wsparcie finansowe Iluminatów. Czy można się dziwić, że powstał z ciemności, ubóstwa i uwięzienia, aby stać się jednym z najpotężniejszych ludzi, jacy kiedykolwiek żyli? Wierzę, że można nawet bezpiecznie spekulować, że Hitler był całkowicie kontrolowany przez demonicznego ducha (duchów); że po prostu oddał się pod kontrolę szatana. Były członek Szatańskiej Hierarchii Iluminatów wyraził mi przekonanie, że w całej historii byli pewni źli ludzie, którzy całkowicie oddać się w posiadanie szatana. Że ci ludzie (na przykład Hitler, Ghengis Khan) byli typami antychrysta, po prostu ludzkimi pojemnikami do zamieszkania bardzo potężnego demonicznego ducha, a nawet samego szatana.

Były członek illuminati wierzył, że kiedy szatan nie potrzebuje już ciała swojego antychrysta, odrzuci je śmiercią i znajdzie inną chętną duszę, aby poświęcić swoją cielesną kontrolę diabłu. Te złe postacie nie byłyby “Antychrystem”, wyjaśnił informator, ale pozwoliłyby się przejąć przez “ducha” Antychrysta. To tylko teoria, ale uważam, że ma ona pewną wartość. Jeśli to prawda, maluje interesujący obraz Hitlera i klasy rządzącej, która go stworzyła. Głównym źródłem siły ekonomicznej Hitlera był kartel chemiczny IG Farben, a IG Farben z kolei był kontrolowany przez Iluminatów. Kartel IG Farben został stworzony przez pożyczki z Wall Street w tak zwanym planie Dawesa. Carroll Quigley nazywa Plan Dawesa “w dużej mierze produkcją JP Morgana”.

Grupa JP Morgana założyła pożyczkę IG Farbenowi, który stworzył Hitlera. Bez kapitału dostarczanego przez Wall Street nie byłoby IG Farbena, a prawie na pewno Nie byłoby Adolfa Hitlera i II wojny Worid. Henry Ford połączył swoje niemieckie aktywa z IG Farben w 1928 roku. Kartel stworzył śmiercionośny gaz Cyklon B, który został użyty do eksterminacji Żydów. Był również zaangażowany w eksperymenty tortur, które doprowadziły do metod kontroli umysłu, takich jak Monarch Programming. Czy widzisz, co się stało? Agent Rotszylda założył kartel, który był bezpośrednio zaangażowany w straszliwe prześladowania Żydów. Mimo to rodzina utrzymuje iluzję całkowitego wspierania swojej rasy. Początkowo Niemcy miały znaczną niekorzyść, jeśli miały rozpocząć drugą wojnę światową. Naród miał niedobór paliwa, ale Iluminaci naprawili ten problem. Niemcy byli w stanie walczyć z II wojną światową poprzez wykorzystanie paliw syntetycznych, które powstały w procesie uwodornienia (zamiana węgla w benzynę).

Proces ten został odkryty przez IG Farbena. Technologia uwodornienia nie zostałaby w pełni rozwinięta przez II wojnę światową, ale IG Farben zawarł umowę ze Standard Oil Rockefellera, który był w stanie ukończyć badania, ułatwiając wojnę. Co ciekawe, zakłady IG Farben nie były celem nalotów bombowych na Niemcy. Do końca wojny rafinerie doznały jedynie 15% zniszczeń. William Dodd, amerykański ambasador w Niemczech przed II wojną światową, napisał do prezydenta Roosevelta: “W chwili obecnej ponad sto amerykańskich korporacji ma tutaj filie lub porozumienia kooperacyjne. Ich głównym sojusznikami jest IG Farben Company… “Standard Oil Company … wysłał tutaj 2 000 000 $ w grudniu 1933 r. i zarobił 500 000 $ rocznie, pomagając Niemcom w rozwoju technologii uwodornienia] … “Prezes International Harvester Company powiedział mi, że ich działalność tutaj wzrosła o 33% rocznie, ale nie mogą nic [zarobić] [z wyjątkiem towarów]. ‘ Nawet nasi ludzie z samolotów mają tajne ustalenia z Kruppsem. “General Motors Company [która była kontrolowana przez J.P. Morgan Group] i Ford robią tutaj ogromne interesy za pośrednictwem swoich spółek zależnych i nie czerpią żadnych zysków”.

Niemcy potrzebowały kapitału tych i wielu innych amerykańskich firm, aby prowadzić wojnę. I.G. Farben miał spółkę holdingową w Stanach Zjednoczonych o nazwie American I.G. Farben. Paul Warburg, jego brat Max (szef niemieckiej tajnej policji podczas I wojny światowej) i agent Warburga Herman Metz byli jednymi z członków zarządu amerykańskiego IG Farben. Inni dyrektorzy to Rockefeller / Międzynarodowi bankowcy (Edsel Ford, Charies Mitchell, Walter Teagle itp.). Trzech Niemców w Radzie Gubernatorów zostało skazanych jako zbrodniarze wojenni po wojnie, ale elita Amerykanów wspomniana wcześniej nie była, mimo że uczestniczyli w tych samych decyzjach karnych, co ci, którzy zostali ukarani. Według autora Eustice Mullins, Hitler spotkał się z Allenem i Johnem Fosterem Dullesami w 1933 roku. Bracia Dulles działali jako prawni przedstawiciele Kuhn, Loeb & Co Schiffa i Warburga, który był integralną częścią sieci Rothschildów.

Mullins twierdzi, że Kuhn & Loeb udzielił Niemcom dużych krótkoterminowych kredytów i musiał zapewnić spłatę tych pożyczek. Dulles rzekomo zapewnił Hitlera, że otrzyma fundusze niezbędne do zainstalowania się na stanowisku kanclerza Niemiec, jeśli obieca spłacić długi. Jednym z największych producentów czołgów dla Niemiec był Opel, który był kontrolowany przez J.p. Morgan Group. Inną spółką powiązaną z J.P. Morgan Group była Bendix Aviation, “która dostarczała [do Niemiec] dane dotyczące pilotów automatycznych, przyrządów lotniczych oraz rozruszników samolotów i silników Diesla”. Przykłady są niesłane. Na ten temat można by napisać znacznie więcej. Sfabrykowany atak na Pearl Harbor pozwolił Rooseveltowi wejść do Wojny w Ameryce. Druga wojna światowa została stworzona przez Iluminatów, z pomocą syndykatu Rothschildów/Morganów/Warburgów/Schiffów. Po zakończeniu wojny trybunały, które badały nazistowskich zbrodniarzy wojennych, cenzurowały “wszelkie materiały rejestrujące zachodnią pomoc hitlerowi”, powiedział historyk Antony C. Sutton.

GLOBALIZM

II wojna światowa ułatwiła Amerykanom przyjęcie globalnej instytucji “pokojowej” – Organizacji Narodów Zjednoczonych. Po tym, jak USA odrzuciły pierwszą próbę stworzenia takiej instytucji w Lidze Narodów, Iluminaci postanowili stworzyć ramię finansowanych przez Rotszylda grup Okrągłego Stołu, które mogłyby pomóc wpłynąć na zachodnie społeczeństwo w kierunku przyjęcia globalizmu. Pierwotnym pomysłem było stworzenie międzynarodowej grupy doradców specjalnego zainteresowania, która promowałaby Nowy Porządek Świata, zwanego Instytutem Spraw Międzynarodowych. Plan ostatecznie się zmienił, Instytut został podzielony tak, aby oddzielne grupy mogły wpływać na oddzielne rządy bez pozorów spisku. Grupy te powstały na tak zwanych spotkaniach hotelu Majestic.

Baron nr 1 Edmond de Rothschild z Francji był główną siłą stojącą za tymi spotkaniami, a wszyscy założyciele tych grup byli ludźmi, którzy spotkali się z jego aprobatą. Ich szefem był agent Rothschildów, pułkownik Edward Mandell House. Jedną z tych grup był CFR. Podręcznik CFR z 1936 roku wyjaśnia, w jaki sposób został ustanowiony. “W dniu 30 maja 1919 r. kilku czołowych członków delegacji na paryską konferencję pokojową spotkało się w hotelu Majestic w Paryżu, aby omówić utworzenie międzynarodowej grupy, która doradzałaby ich rządom w sprawach międzynarodowych. Na tym spotkaniu postanowiono nazwać proponowaną organizację Instytutem Spraw Międzynarodowych.

Na spotkaniu 5 czerwca 1919 roku planiści zdecydowali, że najlepiej będzie mieć oddzielne organizacje współpracujące ze sobą. W związku z tym zorganizowali Radę Stosunków Zagranicznych z siedzibą w Nowym Jorku. oraz siostrzana organizacja, Royal Institute of International Affairs [RIIA], w Londynie, znana również jako Chatham House Study Group, doradzającą rządowi brytyjskiemu. Organizacja pomocnicza, Institute of Pacific Relations, została założona, aby zajmować się wyłącznie sprawami Dalekiego Wschodu [i ułatwiała atak na Pearl Harbor]. Inne organizacje powstały w Paryżu i Hamburgu, a hamburski oddział nazywał się Institut fur Auswartige Politik. a oddział paryski znany jest jako Centre d’Etudes de Politicque Etrangere…” Nigdy nie widziałem żadnych badań nad Futrem Institut Auswartige Politik w Niemczech. Byłoby interesujące zobaczyć, jak ta grupa była zaangażowana w elitę i tworzenie II wojny światowej.

 • Grupa iluminatów wzięła plany przedstawione na spotkaniach hotelu Majestic i utworzyła CFR.
 • Założyciele obejmowali; Pułkownik Edward Mandell House (agent Rothschildów), John Foster Dulles (z Rothschilda powiązanego z Kuhn, Loeb & Co.) i Allen Dulles (również z Kuhn, Loeb & Co.).
 • CFR został oficjalnie założony 29 lipca 1921 roku.
 • Pieniądze na założenie pochodziły między innymi od J.P. Morgana, Bernarda Barucha, Otto Kahna, Jacoba Schiffa, Paula Warburga i Johna D. Rockefellera.
 • Fundusze na RIIA w Londynie pochodziły głównie od rodziny Astor.
 • Związany z Rothschildami Paul Warburg był członkiem pierwotnego zarządu CFR.

Jak wyraźnie widać, sieć Rothschildów miała znaczący wpływ na tworzenie grup relacji zagranicznych. Ten wpływ trwa do dziś. Władza Rotszylda w tajnym “Stowarzyszeniu Wybranych” i Grupach Okrągłego Stołu rozszerzyła się na półpubliczny CFR, RIIA itp. Dom Rotszyldów był w broni ze swoimi kolegami elitami; zarządzanie tworzeniem Nowego Porządku Świata. Jeśli będzie część 3 do tej serii, będzie badać poszczególnych Rothschildów od czasów wojny światowej do współczesnego świata i ich ciągłe zaangażowanie w Iluminatów.

Bibliografia:

 • Cowles, Wirginia. ROTHSCHILDOWIE: RODZINNA FORTUNA. Nowy Jork: Alfred A Knopf, Inc., 1973
 • Sampson, Anthony. POŻYCZKODAWCY. Nowy Jork: Penguin Books, 1983
 • Morton, Fryderyk. ROTHSCHILDOWIE: PORTRET RODZINNY. Nowy Jork: Collier Books, 1991
 • Wechsberg, Józef. BANKIERZY KUPIECKI. Nowy Jork: Pocket Books, 1968
 • Mimo to William. NOWY PORZĄDEK ŚWIATA. Lafayette, Luizjana: Huntington House Publishers, 1990
 • Sutton, Antony C. AMERICA’S SECRET ESTABLISHMENT: AN INTRODUCTION TO THE ORDER OF SKULL & BONES. Liberty House Prasa
 • Mullins, Eustachy. PORZĄDEK ŚWIATA. Boring, OR: CPA Book Publisher, 1985
 • Epperson, A. Ralph. NIEWIDZIALNA RĘKA. Tucson, Arizona: Publius Press, 1985

UWAGA O KRUPPACH W NIEMCZECH

Informator Illuminati powiedział, że rodzina Kruppów jest częścią Iluminatów. Oczywiste jest, że rodzina Kruppów musi przynajmniej zgadzać się z planami Iluminatów. Można to powiedzieć ze względu na rozległą moc Kruppów. Kruppowie byli głównymi producentami wielkich dział dla armii niemieckiej w W.W.I. Lenin chciał, aby Kruppowie pomogli mu uczynić rosyjskie stepy produktywnymi. Kruppowie produkowali sprzęt rolniczy, lokomotywy kolejowe i czołgi. Po W.W. Skończyłem, głowa rodziny Kruppów, Gustav Krupp von Bohlen und Halbach, zaczął potajemnie planować odbudowę potęgi militarnej Niemiec. Gustav Krupp kupił kopalnie węgla po W.W. Mam na umykę sposób wykorzystania ich do przyszłej produkcji broni. Po tym, jak aliancka Komisja Kontroli opuściła Niemcy w 1928 roku, fabryki Kruppa zaczęły potajemnie wypalać kilka czołgów, szczególnie w fabryce Garusonwerk Kruppa.

Christian Science Monitor, który jest związany z systemem okultystycznym, wysłał reporterów do fabryk Kruppsa w latach 1920., aby poinformować o tym, jak dobrze Niemcy przestrzegali ograniczeń Traktatu Wersalskiego. Reporterzy dali czysty rachunek zdrowia fabrykom Kruppa, mimo że reporterzy powinni byli zapytać, dlaczego cały ich film został zniszczony podczas wycieczek po fabrykach (promienie zawałowe były emitowane do ich filmu podczas zwiedzania fabryk Kruppsa). Pruski Gustaw Krupp ożenił się z córką Friedricha Kruppa, która nazywała się Bertha. Bertha była potężną kobietą i jedyną właścicielką w 1902 roku jednej z największych niemieckich firm stalowych. Kruppowie mieszkali nad Essen, w niemieckim pałacu zwanym Villa Huegel, którego małe skrzydło ma 60 pokoi.

Mają też inne zamki i wille. Kiedyś posiadali (o ile mi wiadomo nadal posiadają) zamek w austriackich Alpach o nazwie Bluehnbach. Gustav Krupp gościł i był jednym z przywódców tajnej grupy 12 potężnych niemieckich przemysłowców zwanych Ruhrlade, która potajemnie podejmowała decyzje przemysłowe Niemiec podczas Republiki Weimarskiej. Grupa ta podejmowała również decyzje polityczne. W 1932 roku Krupp zaczął pomagać Hitlerowi. Tajny organ zarządzający Zagłębia Ruhry relacjonował ich spotkania pod przykrywką wystawnych polowań. Iluminaci trzymali rękę na pulsie i udzielali tajnego wsparcia Hitlerowi w jego dojściu do władzy. Iluminator William Randolph Hearst miał swojego głównego europejskiego korespondenta Williama Bayarda Hale’a, który spotkał się z Hitlerem na początku 1920 roku w luksusowym apartamencie Hale’a w hotelu Bayrisher Hof.

Część III

 

ROTHSCHILDOWIE DZISIAJ

Autor: Fritz Springmeier

Wprowadzenie

Rotszyldowie są jedną z najwybitniejszych z trzynastu najlepszych rodzin Iluminatów. Ten biuletyn wyróżnia każdą z trzynastu najlepszych rodzin Illuminati dla artykułu fabularnego. Artykuły w tym biuletynie zostały już zrobione na temat rodzin Astor, Buady, Collins, DuPont, Freeman, U, Kennedy, Onassis i Van Duyn. Rockefellerowie zostali przedstawieni w artykule z grudnia 1992 roku tuż przed tą serią. Ponieważ jest więcej informacji o Rothschildach niż niektóre inne rodziny, postanowiłem napisać o nich więcej niż tylko jeden artykuł.

Przeglądanie ostatnich artykułów w biuletynie

Pierwszy zestaw moich ostatnich artykułów Rothschilda składał się z mojego Wprowadzenia, a następnie głównego artykułu. Wprowadzenie obejmowało ukryte rodowód Springs, Payseurs, rodziny Beatty i Abrahama Lincolna. Główny artykuł Davida Smitha obejmował 18 i 19 wiek władzy Rothschildów. Drugi zestaw artykułów ponownie składał się z mojego wprowadzenia wraz z głównym artykułem. W moim Wstępie omówiłem niektóre z nich na temat ich tajnej mocy, ich władzy w Ameryce Łacińskiej i ich tajnej mocy manipulowania sprawami finansowymi bez grania tymi samymi zasadami, co inni. Główny artykuł Davida Smitha obejmował wpływ Rotszylda na historię pod koniec 19 wieku i w 20 wieku.

Rotszyldowie codziennym zagrożeniem

Moim pragnieniem było mieć artykuł o tym, co Rothschildowie robią dzisiaj. Jednym z moich najniebezpieczniejszych przeciwników w tej dziedzinie pracy, którą wykonuję przeciwko programowi Monarch, jest tajny potomek Rothschildów. Znam niewolników Monarch, którzy zostali stworzeni, aby służyć rodzinie Rockefellerów, rodzinie Russellów, 13 Świętej Rodzinie Krwi, rodzinie Li i rodzinie Collins. Znam również niewolników Monarch, którzy zostali stworzeni, aby służyć Rothschildom. Z tego, co mi powiedziano, a także z osobistych obserwacji, wszystkie 13 najlepszych rodzin Iluminatów jest zaangażowanych w tworzenie niewolników Monarch. Jest rzeczą oczywistą, że nie można być satanistą wysokiego szczebla i nie mieć MPD. Każda osoba bez MPD oszaleje po udziale w rytuałach Iluminatów wysokiego poziomu. Nie można stwierdzić z całą pewnością, że wszyscy członkowie Illuminati (przez Illuminati mam na myśli członków pierwszej piramidalnej struktury diagramowanej w biuletynie z 1 stycznia ’93 i w lutowym wydaniu I) przeszli dziś przez programowanie Monarch, ale można z całą pewnością stwierdzić, że wszyscy cierpią na wielorakie zaburzenie osobowości. Oznacza to, że Rothschildowie w tym kraju oraz w Kanadzie i Zjednoczonej Brytanii. ściśle współpracowały z najwyższymi szczeblami społeczności wywiadowczej i wojskowej. Kto zainicjował podsłuchiwanie mojego telefonu? W każdym razie, Rothschildowie i ich szatańska moc jest tutaj w Ameryce i ludzie muszą to zrozumieć.

Pierwsza wielka świątynia

Iluminaci budują swoje świątynie potajemnie w całych Stanach Zjednoczonych. Ostatni numer tego biuletynu opisywał masywną piramidę, która została zbudowana w Los Vegas. Piramidy zostały również zbudowane w San Francisco (budynek Trans-America) i w Chicago oraz w innych wschodnich miejscach. Budynek San Francisco został zbudowany przez ludzi związanych z Rockefellerami. Na północ od San Francisco i na wschód od Bohemian Grove znajduje się Napa Valley w Kalifornii. Anton LaVey przeniósł się do Napa Valley po rozstaniu z Aquino. LaVey prowadził firmę budowlaną w 1910 roku. Na marginesie, głównym przedstawicielem Antona LaVeya w naszym rejonie Portland jest Rex “Diablos” Church, który dorastał jako Rex Nance w Seaside High School na wybrzeżu Oregonu. Rex pracował w aptece na Broadwayu i Holiday at Seaside w szkole średniej.

Dwa lata po szkole średniej wrócił do rodzinnego miasta z ogoloną głową i ubrany na czarno w stylu LaVey. Miał striptizerkę, która ubierała się na czarno, która była satanistką jako jego dziewczyna przez jakiś czas w okolicy Portland. Według słów Rexa, dorastał w tajnej satanistycznej rodzinie i został ochrzczony szatanowi jako dziecko. Rex i jego satanistyczni przyjaciele zaszukili, jak skrzywdzić chrześcijan. Ile z ich przebiegłych planów się powiodło, nie wiem. Interesujące jest również to, że Rex żył dużo ze swoimi dziadkami Świadków Jehowy). Ponieważ Kościół Szatana czuje się komfortowo w Napa, nie jest zaskakujące, że baron i baronowa Phillipi de Rothschild wybrali ten obszar, aby zbudować tajną świątynię szatana.

Jak czytelnicy tego biuletynu wiedzą, ci ludzie od wieków budowali zamki i inne duże budynki na duchowych liniach ley, więc jest rzeczą oczywistą, że kiedy ta tajna świątynia została zbudowana w Napa, że lodowe linie były przynajmniej brane pod uwagę przy wyborze miejsca. Baron Rothschild rozpoczął budowę piramidy w Dolinie Napa, którą jego żona ukończyła po jego śmierci. Piramida nazywa się Opus 1. Według jednego z wykonawców, który uczestniczył w budowie piramidy, projekt kosztował 35 milionów dolarów. Różne raporty o kosztach budowy podane przez społeczeństwo były znacznie mniejsze niż to, co ten wykonawca powiedział, że był to rzeczywisty koszt budynku. Temat numerów 3 i 6 przewija się przez duży budynek piramidy Opus 1. a także numer 666. Często pojawiają się również małe kółka.

Nazwa budynku to Opus 1, co oznacza Pierwsze Dzieło. Jego przykrywką lub frontem świątyni jest to, że jest to winnica. Winnica działa bardzo dziwnie do legalnej winnicy. Cały projekt zakupu ziemi, budowy Opus 1 i jej eksploatacji został owiany tajemnicą. Winiarnie w Kalifornii, kiedy otwierają się tradycyjnie i normalnie, są otwarte dla publiczności. Ceremonie otwarcia Opus 1 były owiane tajemnicą. Ogłoszenie otwierające było ciche i zaproszono tylko wybrane osoby i wybrane typy mediów międzynarodowych. To otwarcie jest niezwykle niezwykłe dla winnicy w rejonie Napa Valley. Prywatne wycieczki z przewodnikiem są bardzo trudne do uzyskania opus 1, w przeciwieństwie do innych winnic w Dolinie Napa. Co więcej, posiadłość, na której znajduje się winnica (świątynia), jest bardzo chroniona i zaciszna.

Bramy z kutego żelaza są zawsze zamknięte. Udało mi się jednak uzyskać raport z pierwszej ręki od trzyosobowej grupy, którym udało się obejrzeć Opus 1. Podczas wycieczki grupa ta widziała wiele okultystycznych i satanistycznych przedmiotów, a jednak duże obszary winnicy (świątyni) były zamknięte nawet dla tej prywatnej grupy wycieczkowej. Winnica nie jest zbudowana nawet w najmniejszym stopniu podobnie do jakiejkolwiek winnicy w USA. Projekt rozpoczął się jako wspólne przedsięwzięcie Roberta Mondaviego i barona Rothschilda w 1979 roku. Ziemia została potajemnie zakupiona, a pod koniec 1960 roku budowa po cichu zaczęła korzystać z wykonawców z daleka. O dziwo, Rejestr Doliny Napa, który informuje o całej działalności budowlanej, zachował bardzo cichą pracę na temat tego, co zostało zbudowane. Z powietrza konstrukcja tworzy masoński kwadrat i kompas.

Wewnątrz wbudowano ukryte klatki schodowe i inne ukryte elementy. Zwieńczenie piramidy ma rotundę, w której świetlik przenika przez kamień zwieńczenia i gdzie widzowie mogą zobaczyć całą dolinę Napa. Jest wielu Rotszyldów, którzy weszli w różne masońskie obrzędy. Na przykład Louis Rothschild był masonem 32 ° Scottish Rite w Chicago w 1890 roku. Powodem tego jest to, że masoneria jest używana jako rodzaj wczesnej klasy dla tych, którzy są w Iluminatach, aby zapoznać ich z symbolami religii Misteryjnych i dać im więcej praktyki z sygnałami ręcznymi, rytuałami i tajemnicą. Storczyki, które są używane przez Matki Ciemności, są uprawiane na całym obszarze. Storczyki są jedynym rodzajem kwiatów uprawianych na miejscu i są pod opieką najwyraźniej Matek Ciemności, które są ubrane na czarno, co jest standardowym kolorem stroju Matek Ciemności. Piramida została zbudowana z wapienia z Teksasu. Bez wątpienia istnieje pewne okultystyczne znaczenie miejsca, z którego pochodzi wapień. Sam wapień ma skamieniałości, które z jakiegoś powodu zostały ukryte przed łatwym widokiem. (Pamiętaj, że starożytne egipskie pigmejdy używały wapienia.)

Pierwotnie Opus I miał zostać otwarty w okolicach przesilenia letniego, ale data została przesunięta na Weds., 30 października 1991 roku, czyli dzień przed Halloween. Od dnia otwarcia Rothschildowie mieli zaplanowane wydarzenia wokół satanistycznych dni szczytów. Ci, którzy są zaznajomieni z okultyzmem, wiedzą, że wydarzenia te są przykrywką dla satanistycznych rytuałów, które odbywają się potajemnie. Ziemia ma kute żelazne bramy, które są zamknięte przez cały czas. Niektóre z okultystycznych przedmiotów, które prywatni goście widzieli w piramidzie, to: książka o winie przedstawiająca orgie Salvadore Daileya, który jest satanistą, niebiesko-czarny obraz z nagimi tancerzami rytualnymi i inne dziwne okultystyczne dzieła sztuki (takie jak obraz olejny przedstawiający coś, co wyglądało jak szatan). Masywne drakońskie dębowe drzwi są zbudowane z widokiem na grad, który prowadzi do pokoju, w którym degustuje się wino. Lustra obfitują w to miejsce.

Pozłacane dzieło sztuki na lustrach jest często rokokowe. Baronowa osobiście zaprojektowała i urządziła wnętrze. Odwrócony znak pokoju znajduje się w niektórych meblach zaprojektowanych jako jałowe drzewa. Dwa drzewa życia z Peru są przy kominku. Drzewo życia jest nawiasem mówiąc bardzo ważne dla tego poziomu Iluminatów. Odwiedzający zobaczyli również 3 moutonowe ceremonialne kubki do picia z baranami, a krzesła, które miały rzeźby na przednich rękach / nogach w pełni uformowanych demonów, znaleziono w jednym z pokoi. Foyer wygląda jak wnętrze ślimaka lub “korkociąg”. Znaczna część wyposażenia została zakupiona przez baronowe Rothschild od De Medicis. Do tego dochodzi różne marmurowe podłogi i stoły ze storczykami. Stal nierdzewna i podłogi w winnicy są nieskazitelne. Pracownicy, którzy tam pracują, byli dokładnie kontrolowani przed zatrudnieniem. Pierwotnie pracownicy winiarscy musieli być czarnymi spodniami i białymi koszulami, ale robotnicy, którzy musieli tupać winogronami, byli niezadowoleni z jednolitych wymagań.

Próbowałem podążać za rodziną Rothschildów z jej wieloma gałęziami. Chociaż Rothschildowie są postrzegani jako wielcy internacjonaliści, nie zdziw się Jeśli niektórzy ludzie z Rothschildów wydają się nieco klasą średnią, Na przykład w Millington, MI NE of Flint, MI jedna rodzina dominuje nad holami. Ta rodzina to rodzina Bauerów. Stan Bauer był człowiekiem, który w tajemniczy sposób po prostu przyciągał do siebie dobra materialne bez żadnego widocznego źródła pieniędzy. Jego syn Harold Bauer mason 32°, który zasiadał w radzie miejskiej Houghton Lake Jego następny syn Terry Bauer był również masonem, również miał stanowisko w samorządzie lokalnym i był na szkolnej brodzie. Jego córka Barbers Bauer wyszła za mąż za Jima Haggera, który również był masonem, który mieszkał w Grand Blanc na południe od Flint. Z pewnością można powiedzieć więcej o satanistycznej linii krwi Rothschildów, ale tutaj zakończę ten artykuł, stwierdzeniem, że Lord Welling napiszę o nich więcej później.

SPIS TREŚCI

Opublikowano za: 13 LINII KRWI ILUMINATÓW – LINIA KRWI ROTHSCHILDÓW (lovethetruth.com)

Wypowiedz się