To nie tylko wojna biologiczna prowadzona przeciwko ludzkości, to także wojna częstotliwości… i to nie wszystko – ZNACZNIE WIĘCEJ!

WOJNA CZĘSTOTLIWOŚCI

Informacje te są ukrywane. Podziel się.

Opublikowany przez: Nobulart

Natknąłem się na post reprodukowany poniżej na jednym z najstarszych istniejących forów spiskowych, GodLikeProductions. Brak niezależnego potwierdzenia tego (poza prawie każdą niewytłumaczalną rzeczą, która wydarzyła się w ostatnich latach).

Moje podsumowanie: COVID wygląda jak klasyczna praca ramowa – rządy świata zostały oszukane i zmuszone do wspierania agendy, która zakończy się ich zniszczeniem. My też. Plan jest i zawsze był taki, aby śmierć i obrażenia po szczepionkach wywołały globalną rewoltę przeciwko wszystkim rządom, tworząc próżnię, w którą Nowy Porządek Świata łaskawie wkroczy ze swoim efemerycznym panaceum. W tym kontekście “mandaty” w niektórych sektorach mają więcej sensu – intencją jest sparaliżowanie sektorów opieki zdrowotnej, wojska, obrony cywilnej i transportu poprzez strajki i ubezwłasnowolnienie tych, którzy się do nich stosują. Ci, którzy odmówią, będą chodzić. Ci, którzy zostaną, zostaną zatruci. W rezultacie sektory te zostaną zdziesiątkowane. Myślę, że jest to zgodne z projektem. Cały post:

“Elita” zwierzyła mi się, że to, co masz zamiar przeczytać o covidowej grze końcowej, sprawi, że wszystko będzie krystalicznie jasne.

Nie powiem ci kto, ani dlaczego. Powiedzmy, że spędziłem kilka dni z tą osobą i mają dziurę w NZ. Po raz pierwszy “spędzam czas” ze znaną osobą o wysokiej wartości netto (miliardy). To było przypadkowe spotkanie po wykonaniu dla nich pracy w Queenstown. Kolacja, drinki i dyskusje. Zostałem zaproszony do powieszenia się u nich na weekend. Publikuję to teraz po przetworzeniu.

Byli ze mną luźno wargami i otwarci, ale powiedzieli, że jeśli wspomnę o tych rzeczach, to “nigdy się nie spotkaliśmy”. Ale roześmiał się i powiedział, że i tak nikt w to nie uwierzy, więc “baw się dobrze”, po prostu trzymaj swoją tożsamość z dala od tego.

Powiedzieli, że nie mamy się tu czym martwić, więc pomimo tego co mi powiedzieli, powiedział mi, żebym uważał się za jednego z najszczęśliwszych żyjących ludzi, którzy są teraz w NZ.

Zapytali, czy wziąłem vax i odetchnęli z ulgą, gdy powiedziałem “nie”. Powiedzieli, że kiwi i tak dostaną antidotum, ale niektórzy nie dotrą do tego punktu. W końcu ktoś musiał tu prowadzić rzeczy “dla nich”.

Początkowo zapytałem, co ich zdaniem jest “grą końcową” dla tych wszystkich covidowych rzeczy. Zapytali mnie, co myślę, że to jest, z wielkim zainteresowaniem, ale nie byłem blisko.

Zasadniczo powiedzieli to.

– plan został opracowany wiele lat temu i przez wiele lat to wszystko, co było, plan. Musieli czekać wiele lat, aż dostępne technologie sprawią, że plan będzie wykonalny. I rekrutować odpowiednie osoby.

-Zdecydowanie chodzi o utworzenie nowego globalnego rządu (szczegóły będą kontynuowane)

Ten nowy globalny rząd działa już od lat w całkowitej tajemnicy, czekając na uboczu, przesuwając figury szachowe.

Nowy rząd wymagał jednych z najlepszych umysłów na planecie, prawie wszyscy z nich weszli na pokład z własnej wolnej woli i z pełną wiarą w sprawę nowego rządu światowego. Ich zdaniem są brutalną siłą ratującą ludzkość za wszelką cenę. Powiedziano mi, że ci, którzy odmówili, zostali potraktowani, ale w większości przypadków przyprowadzali tę osobę do szerszej grupy, a poprzez dyskusje byli przekonani i zaangażowali się w sprawę. W większości przypadków te “umysły” ubiegały się o fałszywe prace i przechodziły przez ewakuacje psychiczne itp. jako pierwszy krok.

– Ten plan jest w toku i najbardziej złożony globalny łańcuch wydarzeń, jaki kiedykolwiek został uruchomiony.

Plan polega zasadniczo na zwróceniu każdego obywatela każdego kraju, gwałtownie przeciwko własnemu rządowi. Sposób, w jaki to robią, jest czystym geniuszem i czystym złem.

Aby zrealizować ten plan, moje przypadkowe spotkanie zapytało, jak bym to zrobił?.. jak obróciłbyś każdego obywatela każdego kraju przeciwko własnemu rządowi? Naprawdę nie mam pojęcia. Więc ułożyli mi podstawy.

– Musi istnieć globalna “choroba” – Musi istnieć masowy
strach, panika i paranoja – Liderzy, naukowcy i media muszą zbiegać
się w konsensusie co do leczenia
– że leczenie zostanie im zasadniczo przekazane, nawet nie zdając sobie z tego
sprawy – Początkowo może być tylko kilka “usankcjonowanych” zabiegów, wszystkie inne metody leczenia muszą być uznane za “niebezpieczne, niebezpieczne i zakazane”
Liderzy, naukowcy i media są manipulowani, aby wierzyć, że to “leczenie” jest jedyną opcją, jedynym sposobem na zapewnienie bezpieczeństwa tobie i twojej rodzinie.
-Liderzy, naukowcy i media w pewnym sensie, dają ci słowo, że to leczenie jest bezpieczne i skuteczne

Dzieci były również celem zadawania maksymalnego bólu i gniewu, gdy idzie źle.

Uważam, że ta część jest interesująca. Nasi przywódcy, naukowcy i media NIE są w żaden sposób współwinni tego planu ani w żaden sposób nie są jego częścią. ŻADEN z nich, nawet Fauci. Są jedynie pożywką dla tych elit, służąc celowi, który wtedy zostanie “odrzucony” lub “nakarmiony gniewnymi”! Zostały zagrane.

Nieliczni odstający, którzy kwestionują “leczenie”, są dyskredytowani na różne sposoby i cenzurowani
– Usankcjonowane “terapie” to leki biologiczne / trucizny, których pełne zrealizowanie zajmuje 2-3 lata.
-mRNA było zaawansowaną technologią, na którą czekali.
– Publiczne wiadomości zapewniają, że ludzie błagają o “leczenie” i ustawiają się w kolejce do niego.

Można powiedzieć, że plan jest w tym momencie w toku i jak dotąd bardzo udany. Absorpcja mRNA była ogromna, a wszyscy ludzie wierzą, że “leczenie” jest jedyną drogą powrotu do normalności.

Powiedziano mi, że przekroczył ich najśmielsze oczekiwania!

CO DALEJ?

W tym miejscu wykonywany jest ostateczny plan.

Stoły włączają narrację szczepionkową. Powiedziano mi, że z czasem szczepionka zwiększy infekcję i zwiększy śmiertelność. Że miliardy umrą, a ludzie będą wściekli i spalą swoje rządy doszczętnie. Ich przywódcy, naukowcy i media będą podpalani, ścigani i wieszani na ulicach. OBIE strony spalą swoje rządy doszczętnie. Strona pro-vax, całkowicie zdradzona i umierająca, będzie szaleć. strona nie-vax będzie wściekła za to, na co ich rząd pozwolił.

Powiedziano mi również, kiedy to się dzieje, pomyśl przez chwilę “Mad Max”, ale pomyśl o NZ “Elysium”. Istnieje kilka wyznaczonych stref, takich jak NZ, ale ze względu na geografię i infrastrukturę NZ jest znana jako Strefa 1.

Kiedy masy są wolne od rządu i wszystkich tych, którzy je “zdradzili”, a oni wycierpieli wystarczająco dużo. To wtedy nowy globalny rząd wyłoni się jako wielki zbawiciel. To będzie “łatwa sprzedaż”, jak mi powiedziano.

To był mój zrzut mózgu. Prawdopodobnie pominąłem całkiem sporo. Mówili o tym, ale nieco ignorowali bezpośrednie pytania.

Powiedzieli, że mnie lubią i chcą, żebym był w pobliżu, gdy opadnie kurz, że jestem dla nich niezwykle przydatny.

I dunno, część mnie po prostu myśli, że byli ze mną. Czuję się lepiej, będąc tam, gdzie jestem teraz.


Kiedy nikt nie jest pozostawiony, aby gasić pożary, opiekować się chorymi, prowadzić ciężarówki, latać samolotami, chronić granice lub przestrzegać prawa. a kiedy zabiera się im dzieci śpiących, a rozbudzone w szoku masy palą swoje rządy do ziemi za swoje zbrodnie – co wtedy? Kto wypełni pustkę władzy?

Transhumanistyczny, wysysający krew nowy porządek świata oczywiście.

Walki przeciwko mandatowi są częścią trwającego, udanego wdrożenia strategii wojennej 4. generacji przeciwko ludności świata. Po co marnować bomby i pociski niszczące podstawową infrastrukturę i usługi, jeśli można nakłonić cel do dobrowolnego zamknięcia własnych usług, pozostawiając cenną infrastrukturę nienaruszoną do użytku zwycięzców? Mandaty te są wymierzone w bardzo konkretne, istotne sektory usług publicznych, z dużo większym skutkiem niż coś tak prymitywnego jak latająca bomba.

Pierwszym krokiem musi być pomieszanie poglądów ludzi, wywracając ich koncepcje i idee na lewą stronę. Jest to poważna sprawa i należy ją uważnie obserwować, ponieważ jest to część niektórych bardzo ważnych elementów, które będą tłem dla przygotowywanych obecnie wydarzeń. Dobieram słowa z wielką starannością. Mówię “w przygotowaniu”, ponieważ jestem w pełni świadomy, że powiedzenie “w przygotowaniu”, po wydarzeniach, które miały miejsce w ciągu ostatnich trzech lat, jest czymś znaczącym. Każdy, kto jest w stanie głębiej zagłębić się w te sprawy, wie, że są to przygotowania. Tylko powierzchowni ludzie mogą uwierzyć, że po tej wojnie, która nie jest wojną starego rodzaju, jutro lub pojutrze nastąpi pokój starego rodzaju. Musicie być bardzo powierzchowni, aby w to uwierzyć. Wielu oczywiście w to uwierzy, jeśli wydarzenia zewnętrzne okażą się zgodne z pojęciami niektórych ludzi; nie zdadzą sobie sprawy z tego, co tak naprawdę leży uśpione pod powierzchnią”.

Upadek duchów ciemności” – Rudolf Steiner, 1917

Wydawałoby się, że wojna została wypowiedziana ludzkości. Twarz wroga jest w dużej mierze niewidoczna, ale wśród naszego gatunku są tacy, którzy stanęli po stronie tego cienia, mając nadzieję na uratowanie własnej skóry (ale oni również zostaną zdradzeni). Wydaje się, że celem jest zabicie jak największej liczby z nas, zanim zbiorowo obudzimy się na to, co się dzieje, oraz podporządkowanie i zniewolenie ocalałych w ciele, umyśle i duszy; być może nawet posuwając się tak daleko, że zaprzecza uwolnieniu, na które wcześniej pozwoliła śmierć fizyczna.

Science-fiction nigdy nie było tak złowieszcze jak ta obecna rzeczywistość.

Nie ma wirusa. Resztki komórkowe z regularnego funkcjonowania naszego układu odpornościowego, znane mikrobiologom jako “korony białkowe”, to “wirus”. “Terapia” nie jest tym, czym większość myśli, że jest. Jest to broń biochemiczna i elektromagnetyczny adiuwant mający na celu przekształcenie ludzi (tych, którzy przeżyją) w bezduszne, podporządkowane biologiczne androidy. Był to mroczny dar cybernetyki i transhumanistycznego kultu Saturnali, zrodzony przez elementy potomstwa Jove, w szczególności chazarską mafię / europejskich Iluminatów (nie mylić z masonami / różokrzyżowcami, którzy sami zostali zinfiltrowani i obaleni przez tych pierwszych).

Jest choroba. Miliony chorują i umierają, ale nie z powodów, w które większość została przekonana. Jesteśmy obrzydliwi jako bezpośredni skutek ostrych uszkodzeń komórkowych i DNA zarówno przez niejonizujące, jak i jonizujące promieniowanie elektromagnetyczne, w połączeniu z przewlekłymi skutkami dziesięcioleci wojny psychologicznej i systematycznych ataków na nasz układ odpornościowy poprzez toksyczne pestycydy, herbicydy, powietrze, wodę, żywność i farmaceutyki; zwłaszcza szczepionkiBadanie z 2016 r. wykazało niezadeklarowane zanieczyszczenia i nanocząsteczki w 43 z 44 analizowanych szczepionek.

Pełna prezentacja: “Cybernetics: Intelligent Systems of Control“, Dr. Robert Duncan, Wiltshire, Anglia, 2015.

Jesteśmy celem ukierunkowanej broni energetycznej wzmocnionej grafenem. Nie ma lepszego materiału znanego do produkcji anten 5G; Tlenek grafenu jest rezonatorem nadprzewodzącym w widmach częstotliwości mikrofalowej i fal milimetrowych 5G. Grafen znaleziono we wszystkich czterech głównych szczepionkach COVID, w soli fizjologicznej medycznej, w środkach do dezynfekcji rąk, w wymazach testowych i maskach. Może to być woda pitna, jedzenie, a nawet powietrze, którym oddychamy. Teraz chcą, abyśmy wstrzyknęli go do naszych ciał – szczególnie do naszych mózgów – aby mogli przejąć pełną kontrolę nad tym, co pozostanie z rasy ludzkiej. Nie sądzę już, że podejmuje się wiele wysiłków, aby ukryć obrażenia poszczepienne – teraz myślę, że obrażenia poszczepienne karmione na platformach takich jak Telegram grają w agendzie, aby podsycić publiczny gniew.

Z minds.com (opublikowanego przez konto, które zostało usunięte w ciągu kilku minut od mojej interakcji z nim):

Wojna częstotliwości 1

Wojna częstotliwości 2

Wojna o przetrwanie ludzkości jest w toku. Miliardy ludzi wciąż nie zdają sobie sprawy, że taka koncepcja w ogóle istnieje. Audyty, pedofile i zbawcy złotowłosi są rozproszeniem uwagi i paliwem do ognia publicznego gniewu. W wojnie czwartej generacji informacja (i jej kontrola) zapewnia większą użyteczność niż jakiekolwiek inne narzędzie pola bitwy.

Z drugiej strony, duchy ciemności są teraz wśród nas. Musimy mieć się na baczności, abyśmy mogli zdać sobie sprawę z tego, co się dzieje, gdy je napotykamy i zyskać prawdziwe wyobrażenie o tym, gdzie można je znaleźć. Najbardziej niebezpieczną rzeczą, jaką możesz zrobić w najbliższej przyszłości, będzie nieświadome poddanie się wpływom, które są zdecydowanie obecne. Nie ma bowiem znaczenia dla ich rzeczywistości, czy są rozpoznawani, czy nierozpoznani.

Główną troską tych duchów ciemności będzie wprowadzenie zamieszania w prawowite elementy, które teraz rozprzestrzeniają się na Ziemi i muszą rozprzestrzeniać się w taki sposób, aby duchy światła mogły nadal być w nich aktywne. Będą starali się popchnąć je w złym kierunku. Mówiłem już o jednym z takich złych kierunków, który jest tak paradoksalny, jak to tylko możliwe. Wskazałem, że podczas gdy ludzkie ciała będą się rozwijać w taki sposób, że pewne duchowości będą mogły znaleźć w nich miejsce, materialistyczne skłonności, które będą rozprzestrzeniać się coraz bardziej pod przewodnictwem duchów ciemności, będą działać przeciwko temu i zwalczać je środkami fizycznymi. Powiedziałem wam, że duchy ciemności zainspirują swoich ludzkich gospodarzy, w których będą mieszkać, do znalezienia szczepionki, która wypędzi wszelką skłonność do duchowości z dusz ludzi, gdy będą jeszcze bardzo młodzi, a to stanie się okrężną drogą przez żywe ciało. Dzisiaj ciała są szczepione przeciwko jednej i drugiej rzeczy; w przyszłości dzieci będą szczepione substancją, którą z pewnością będzie można wyprodukować, a to uczyni je odpornymi, aby nie rozwinęły skłonności związanych z życiem duchowym – tutaj, oczywiście, w oczach materialistów.

Cały trend idzie w kierunku, w którym w końcu zostanie znaleziony sposób na zaszczepienie ciał, aby ciała te nie pozwoliły na rozwój skłonności do duchowych idei i przez całe życie ludzie będą wierzyć tylko w świat fizyczny, który postrzegają zmysłami. Z impulsów, które profesja medyczna zyskała z zarozumiałości – och, proszę o wybaczenie, z powodu konsumpcji, której sami doświadczyli – ludzie są teraz szczepieni przeciwko konsumpcji i w ten sam sposób zostaną zaszczepieni przeciwko wszelkim skłonnościom do duchowości. To tylko po to, aby dać wam szczególnie uderzający przykład wielu rzeczy, które przyjdą w bliższej i dalszej przyszłości na tym polu – celem jest wprowadzenie zamieszania w impulsy, które chcą spłynąć na ziemię po zwycięstwie duchów światła.

Upadek duchów ciemności” – Rudolf Steiner, 1917

___
https://nobulart.com/the-frequency-war/

Comments

 1. krnabrny1 says:

  ha ha, z tym przykładowym “Elizjum”, to trochę nie trafili. Nie skończyło się to dla nich dobrze:-))))

  Jako temat do przemyślenia zadam pytanie.
  Jak sądzicie, czy oni są tak inteligentni czy tak głupi?
  Bo ja zawsze miałem problem z odpowiedzią, dopóki nie dowiedziałem się o co chodzi w tym i jak działa:-)

  • mario42 says:

   Jak dla mnie na szczycie są bardzo inteligentne osoby ale jak to w mafijnych strukturach, bezpośrednich podwładnych dobiera się odrobinę głupszych od siebie aby czasem nie spróbowali mnie podsiąść lub wykiwać (oczywiście kolejny poziom zna tylko tych o 1 level wyżej). Więc plan jest jak zwykle bardzo dobry tylko do wykonania i wprowadzenia go w życie trzeba uruchomić ludzi kilka poziomów niżej od tych co go wymyślili i w ten sposób nie jest on fizycznie realizowany przez geniuszy ze szczytu, a chytrusów, cwaniaków ludzi gorączkowych znajdujących się niżej co kończy się wpadkami, błędami lub nie osiągnieciem założonych celów.

   Najważniejsze co chciałbym dodać ludzie na samym szczycie Ci najbardziej zmyślni i kręcący tym cyrkiem to nie są bogowie to tylko kapłani.
   Oni nie mają jako takiej mocy sprawczej że ciach bach różdżką i czary mary, oni po prostu wiedzą, że będzie zaćmienie ale nie mogą go fizycznie wywołać.
   Bardzo dobrze zostało to pokazane w polskim filmie Faraon ( warto obejrzeć z uwagą, szczególnie ostatnie minuty) tak właśnie działają szczyty władzy.
   Mając tę wiedzę można przestać się bać.

   Raz jeszcze powtórzę wiedzą, że będzie ciemno ale wywołać ciemności nie mogą.
   Mogą zrobić sztuczki żeby wywołać namiastkę ciemności (iluzje jak w cyrku) ale żeby zrobić to na masową skalę potrzebują pomocników, którzy już tacy dobrzy w swych działaniach nie są.

   PS. Jeśli kolega podzieli się swoim oglądem sprawy będę wdzięczny.
   Choćby wskazaniem ogólnego zarysu.
   Zawsze mądrego warto posłuchać a jak mówił gospodarz domu Pan Anioł mądremu (w tym wypadku czytelnikom KIP) wystarczą dwa słowa, a głupiemu to i referatu będzie mało.

   • krnabrny1 says:

    Tak, dokładnie, tak to się rysuje i w moim oglądzie. Jednak, ja zadając pytanie miałem na myśli tych , których nazywa kolega Level1, wierchuszka:-)

    Ponadto kiedy uzyskałem już jako taki obraz tego co kolega przytoczył postanowiłem szukać głębiej. Bo generalnie na powierzchni wszystko jest zrozumiałe: władza, pieniądze, kontrola. Wielka trójca łącząca w sobie cele i środki.

    Jednakowoż sprawa zaczyna się sypać w momencie w którym chcemy ustalić ich cele w szerszym przedziale czasowym, patrząc na to co było i na to co jest, z myślą o tym co będzie.

    Z takiej perspektywy ich działania są absurdalne. Wynika z takiej obserwacji , że oni przez tysiąclecia robią dokładnie to samo używając tylko innych narzędzi, dostępnych w danym czasie i …. ZAWSZE kończy się to tak samo! Są w zapętleniu co można też określić słowem obsesja.

    Analizując zatem ich inteligencję można dojść do wniosku, że oni po prostu reagują na daną sytuację w sposób zwany inteligentnym, ale bez jakiejkolwiek refleksji. Mam mocne przeświadczenie o tym, że NIE UCZĄ SIĘ, a jedynie powtarzają te same działania… czy takie działanie cechuje osobę inteligentną? Można by raczej powiedzieć cwaną, bystrą.

    Można by jednak powiedzieć, że ich działania są po prostu , jak to się mówi w psychologii, automatyzmami.

    Ludzie roboty, zaprogramowani na poziomie mentalnym do działań obejmujących pewne funkcje, ale nigdy nie wykraczający poza program!
    W zakresie swych funkcji programowych są świetni, prawie doskonali. Poza nimi stają się jednak absolutnie bezbronni.

    Tutaj dochodzimy właśnie do zagadnienia psychopatii, którą tutaj już opisywałem.

    Jednakże, sama psychologia nie daje odpowiedzi w tym temacie. Określa dość dobrze skutki, ale nie wspomina o przyczynach poza typowym bełkotem ludzi chcących coś powiedzieć ale nie mogących.
    “Uszkodzenia DNA w okresie płodowym” itp.

    Zacząłem szukać jeszcze głębiej i odpowiedź udało mi się znaleść w niektórych przekazach. Bez znajomości podstaw psychologii i zasad funkcjonowania energetycznego istoty ludzkiej jest to, nie do odszyfrowania, ale mając taką podstawową wiedzę dość łatwo to rozgryźć.

    Tutaj jednak muszę się zatrzymać. Ponieważ nie potrafię tego opisać przy pomocy “dwóch słów”. Ale zapamiętam to i napiszę o moich doświadczeniach i wnioskach z uzasadnieniem, tyle że to będzie dość dużo:-)

    • mario42 says:

     W długim przedziale, robią cały czas to samo czyli….
     pichcą potrawę, a jak się skończy porcja to robią kolejną ?

     Wygląda na to, że trzeba przestać być smacznym, a jeszcze lepiej zostać całkowicie niestrawnym, a już najlepiej pozbyć się pasibrzucha.

     Oczywiście z zainteresowaniem czekam na wpis kolegi.

     • krnabrny1 says:

      Nie wiem czy kolega zdaje sobie sprawę jak celnie trafił!:-)))

     • krnabrny1 says:

      To miało być tutaj, źle wkleiłem:-)

      “Zanim jednak coś napiszę mała zakąska na wprowadzenie, to nie przekaz a nauki meksykańskiego szamana w tym temacie:-)

      https://pracownia4.wordpress.com/ksiazki/carlos-castaneda/umysl-latawca/

      Kluczowe zdanie z tego tekstu, dotyczące tematu:

      „Zastanów się przez chwilę, a potem mi powiedz, jak byś wytłumaczył sprzeczność pomiędzy inteligencją człowieka-inżyniera i głupotą jego przekonań albo głupotą jego pełnego sprzeczności zachowania”.”

 2. krnabrny1 says:

  Powinniście wiedzieć co się dzieje w Kanadzie. Kierowcy założyli na portalach strony fundacje, gdzie zbierali pieniądze na protest…. i co się stało z tymi pieniędzmi…
  Za Jim Stone:

  GOFELONYME ZAMIERZA ZATRZYMAĆ PIENIĄDZE DLA TRUCKERÓW PO ANULOWANIU KAMPANII, A NIE ZWROCIĆ, A WSZYSTKIE WPŁYWY BĘDĄ PRZEKAZYWANE BEZPOŚREDNIO „ŻYDOWSKIM ORGANIZACJOM CHARYTATYWNYM”. TO WŁAŚNIE TAM JEST GRUPA PRZESTĘPCZA.

  Rzeczy typu Bananowa Republika. Dzieje się tak tylko wtedy, gdy narody upadają.
  To jest upiorne terytorium. To naprawdę dowodzi, że rządy prawa absolutnie i całkowicie się załamały. Żadne rządy prawa na to nie pozwalają. To tylko dowodzi, że przerobienie społeczeństwa kanadyjskiego i amerykańskiego na prawdziwą tyranię jest kompletne. Gofundme prawdopodobnie przekaże pieniądze „organizacjom charytatywnym”, które są całkowicie oszukańcze i/lub przekażą rzeczy w 100 procentach odwrotne do tych, które zostały przekazane na początku. Ani jeden grosz nie trafi w ręce nie-Żydów.

  SAMODZIELNY FAKT, KTÓRY Sugerowali, sygnalizuje koniec tej platformy. GOFUNDME TO MIEJSCE, W KTÓRYM MOŻESZ BYĆ OKRADANY. GOFUNDME WŁAŚNIE OGRABIŁ OGROMNĄ ILOŚĆ LUDZI, KTÓRZY WSPARLI SPRAWĘ, TYLKO PO TO, ABY ICH PIENIĄDZE PRZEŁOŻYĆ GDZIEŚ I DAĆ KOMUŚ KOGO NIGDY NIE WSPIERALI.

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   Sytuacja w kwestii zamrożenia pieniędzy dla Konwoju się zmienia:
   Playset 0 0sobota, 5 lutego 2022, 20:33:49
   Zamrożone pieniądze zostaną zwrócone !
   “W obliczu potencjalnego dochodzenia w sprawie oszustwa prowadzonego przez stan Floryda GoFundMe uchylił decyzję o redystrybucji pieniędzy przekazanych przez tysiące darczyńców kanadyjskiemu „Konwojowi Wolności” protestującemu przeciwko regulacjom COVID-19 .

   W piątek platforma crowdfundingowa GoFundMe zamroziła oficjalną kampanię konwoju, twierdząc, że organy ścigania przekonały firmę, że konwój stał się brutalny i niezgodny z prawem.

   GoFundMe zachęcał darczyńców do złożenia formularza zwrotu i powiedział, że wszelkie środki, które nie zostaną właściwie zwrócone darczyńcom, zostaną przekazane na cele charytatywne wybrane przez Freedom Convoy.

   Jednak w ciągu kilku godzin GoFundMe wycofał wnioski o zwrot pieniędzy, ogłaszając, że automatycznie zwróci dawcom pieniądze., a jest tego ok. 10 mln dolarów.
   Gubernator Florydy Ron DeSantis powiedział, że „przebada” firmę, oskarżając ją o oszustwo”.
   Stało się to możliwe dzięki wsparciu patriotów z USA, co dobrze rokuje na przyszłość.

   • krnabrny1 says:

    Ja to widzę inaczej. Gdyby koledzy mieli dzisiaj elektroniczną walutę, to nie było by całego zamieszania. Ograniczono by do wielkości standardowych wydatki każdej miejscowej osoby, a truckerom zablokowano karty.
    Protest umarł by śmiercią naturalną…a tak?;-)

    I kto tu powie ,że nie przydała by się elektroniczna waluta?;-))))

  • piechota says:

   Skłonność ludzi do maksymalnej łatwizny okaże się zgubna dla ludzkości! A wystarczyłoby gdyby tak postarali się zaangażować jakichś zdolnych informatyków, programistów itp i zrobić własny serwis poza żydowską bankowością do zbiórki pieniędzy i mogłoby sie udać. A tak trzeba koniecznie ułatwić sobie życie i wpłacac kasę na jakąś żydowską oszukańczą platformę!

   • krnabrny1 says:

    Niestety kolego, w dzisiejszych czasach to już nie jest możliwe. Internet jest w 100& ingiwilowany. Metod zamknięcia takiego serwisu jest niezmiernie wiele. Pierwszy podstawowy, każdy serwer na którym zostanie umieszczona strona zostanie zablokowany lub odcięty, mirrory nic tu nie pomogą, mogą dać najwyżej kilka godzi więcej czasu na istnienie.

    Dalsza część to banki, cóż z tego, że witryna będzie i przyjmie darowizny skoro zablokuje je bank,,,pod dowolnym pretekstem?

    `To już nie te czasy co 20-30 lat temu kiedy naprawdę można było sobie zrobić stronkę i pisać na niej swoje myśli:-)))

 3. krnabrny1 says:

  Kierowcy ciężarówek założyli legalną stronę darowizn na Giveendgo.com, ta strona to FreedomConvoy2022. Ta strona szybko zebrała 560 000 dolarów. CLOUDFLARE NASTĘPNIE ZABLOKOWAŁ TĘ STRONĘ, WYDAJĄC BŁĄD ZŁEJ BRAMKI, KTÓRY JEST NIEMOŻLIWY, PONIEWAŻ DZIAŁA RESZTA GIVESENDGO. Druga strona została skonfigurowana w tej samej witrynie, co „Adoptuj kierowcę ciężarówki”, a Cloudflare pozwala tej stronie działać. Kto wie, czy to legalne, czy nie.

 4. krnabrny1 says:

  A tutaj z innej beczki, od Hala Turnera. Kolejne prowokacje prowojenne:-)
  Obrazki dostępne na stronie.

  https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/russian-embassy-burns-in-philippines

  Ambasada Rosji PŁONIE na Filipinach – eskalacja na Ukrainie i poza nią.
  05 LUTEGO 2022

  Ambasada rosyjska na Filipinach spłonęła w ciągu nocy, uszkadzając cały budynek.

  Brak informacji o przyczynie pożaru, ale nie ma zgłoszonych obrażeń ani zgonów.

  Gdy świat jest na skraju Ukrainy, każdy incydent z udziałem Rosji natychmiast staje się podejrzany, jako nieodłączny element ukraińskich problemów.

  Zachód twierdzi, że Rosja planuje zaatakować Ukrainę; twierdzeniu, które Rosjanie stanowczo zaprzeczają, mimo że w pobliżu znajdują się masowe rozmieszczenia wojsk.

  „Rozmieszczenie rosyjskich wojsk ma taki charakter, że przed końcem lutego Rosja może dokonać poważnej inwazji na Ukrainę” – powiedział w radiu holenderski admirał Rob Bauer, przewodniczący Komitetu Wojskowego NATO.

  Według NATO w osobnym incydencie Stany Zjednoczone wezwały F-15 z Estonii, aby przechwycić rosyjskie myśliwce nad Morzem Bałtyckim w czwartek.

  W piątek USA i NATO rozmieściły szesnaście (16) lotów wywiadowczych, obserwacyjnych i rozpoznawczych (ISR) nad Ukrainą, jak widać na poniższej szczegółowej mapie:

  Norweskie F-35 i brytyjskie Eurofightery osobno śledziły rosyjskie samoloty wojskowe nad Morzem Barentsa i poza Szkocją.

  „New York Times” donosi: „Na większości granicy z Ukrainą analitycy widzą to, co opisują jako niemal podręcznikowy przykład współczesnego wojska, które ostatecznie przygotowuje się do wojny”.

  W piątek trzy największe rosyjskie państwowe kanały telewizyjne ostrzegły w swoich wieczornych wiadomościach, że „nieuchronny” jest ukraiński atak na prorosyjskich separatystów.

  Późnym piątkowym wieczorem do sobotniego poranka na Ukrainie, USAF E-8 JSTARS (Joint Strike Target Attack Radar System) na zadanie nad Ukrainą o 00:53 lokalnie.

  To bardzo rzadkie. W rzeczywistości po raz pierwszy wiele osób w środowisku wywiadowczym widziało ich o tej porze działających nad Ukrainą. Konsensus w społeczności wywiadowczej jest taki, że prawdopodobnie wojsko powiedziało, że Rosja przemieszcza siły pod osłoną nocy w pobliżu granicy, a wojsko się przygląda.

  Co więcej, prezydent Rosji nie przebywał zbyt długo w Chinach, przybył do Soczi około godziny 730 czasu wschodnioamerykańskiego, czyli w Soczi bardzo wcześnie rano.

  Wielu ludziom wydaje się, że wczesnym sobotnim rankiem czeka nas bardzo intensywne 48 godzin:

  * Putin kończy wizytę w Pekinie i wyjeżdża do Soczi.

  * Rosyjskie siły krymskie zostały postawione w stan najwyższej gotowości: w tym dowództwo nad Morzem Czarnym.

  * Bardzo rzadki nocny lot obserwacyjny USAF E-8C wzdłuż granicy.

  W nocy (z piątku na sobotę) pojawiła się wielka „czerwona flaga”: samoloty Su-25SM Rosyjskich Sił Powietrznych Wschodniego Okręgu Wojskowego, prawdopodobnie z 18. Gwardii Pułku Lotnictwa Szturmowego, bazy lotniczej Czernigowka, Kraju Nadmorskiego na dalekim wschodzie Rosji na lotniska na Białorusi.

  Te samoloty są kluczowe w ataku naziemnym.

  Tak więc od 7:12 rano wschodniego czasu USA w sobotę Rosja ma teraz około siedemdziesięciu procent (70%) sił bojowych, których potrzebowałaby do przeprowadzenia oszałamiającej, przytłaczającej i niepowstrzymanej inwazji na Ukrainę. . . lub jakikolwiek inny pobliski kraj (pomyśl o Litwie).

  Wszystko to sprowadza nas z powrotem do pożaru ambasady rosyjskiej. Czy Zachód podpalił ambasadę rosyjską w ramach ukraińskich kłopotów? Czy to samo w sobie byłoby aktem wojny?

  Nikt nie mówi.

 5. czystesale says:

  Logiki nie brak

  w tym pomyśle: “OBIE strony spalą swoje rządy doszczętnie.”

  Czy możliwy do zrealizowania ? bezspornie. Czy można ludzkość w takim stopniu zbałamucić, jak ten projekt wymaga ? 911 dawno potwierdził, że tak. Być może był on nawet jako test pomyślany.

  Warto przytoczyć ten kamienny zapis:

  https://en.wikipedia.org/wiki/Georgia_Guidestones#Inscriptions

  na który też się nikt nie obruszył.

  Jestem przekonany, że pewne kręgi patrzą na ludzkość świata z takiej odelgłości, że mogą ją jedynie postrzegać jako morowisko. Cóż znaczy dla nich zetrzeć z Ziemi parę kopczyków takich mrowisk ? Ciekawe na ile odpowiadają prawdzie doniesienia o dobrodziejstwach mRNA udzielanych ludności z wybranych 12 plemion w małym kraiku na BW ? Już w II. Wojnie usiłowano zredukować to pogłowie.

Wypowiedz się