Nie tylko USA, ale cały Zachód jest bankrutem: zarówno finansowym, jak i moralnym.

Co zrobisz, gdy osoba publiczna, którą znasz jako miłą starszą panią, odcięła dziecku głowę, wypiła jego krew i zjadła jego serce?

– informacja od kuzyna królowej, że brytyjscy członkowie rodziny królewskiej (do niedawna) składali coroczne ofiary z ludzi w zamku Balmoral.

Teraz znamy szczegóły, ponieważ dowody na to w postaci wideo zostały przekazane do MI6.

Powodem, dla którego teraz to wychodzi na jaw, jest to, że rodzina Rothschildów i inni czołowi szefowie mafii chazarskiej, tacy jak Rockefellerowie, zbankrutowali.

Wszyscy dobrali swoje karty do szantażu, takie jak te, które mieli przeciwko królowej, w desperackiej próbie utrzymania się u władzy.

To mechanizm kompromisu i kontroli, który istnieje na całym świecie, mówi MI6.

Każdy obraz w każdym urzędzie jest wyposażony w kamerę, kontynuuje MI6, wyjaśniając, dlaczego osuszanie bagna jest tak trudne.

Wielu ludzi jest zmuszanych pistoletami przyłożonymi do głowy, kontynuuje źródło, jednocześnie zauważając, że znaczna część światowej armii również brała udział w składaniu ofiar z ludzi.

To wyjaśnia, dlaczego zobaczyłem przerażenie na twarzach George’a Sorosa i Paula Wolfowitza, kiedy zapytałem ich o rodziny, do których należy Zarząd Rezerwy Federalnej.

Musieli pamiętać o swoich krwawych inicjacjach na najwyższych szczeblach władzy.

To również prawdopodobnie wyjaśnia, dlaczego przewodniczący kanadyjskiej Izby Parlamentu był zbyt przestraszony, by odpowiedzieć na pytanie posła o to, kto w rządzie pracuje dla Światowego Forum Ekonomicznego Rotszyldów (odpowiedź znajduje się poniżej w raporcie).

Wszystko to wychodzi teraz na jaw, ponieważ rosnąca liczba ludzi, nie tylko tak zwanych teoretyków spiskowych, budzi się i uświadamia sobie, że nasze rządy zostały porwane przez starożytny kult satanistyczny.

Pytanie brzmi, co z tym zrobimy? Ponieważ królowa i wielu innych przywódców politycznych urodzili się w tym kulcie i musieli albo przyłączyć się, albo sami się poświęcić, może to być przypadek procesu prawdy i pojednania. Czas i opinia publiczna pokażą.

W każdym razie, teraz zadaniem jest powstrzymanie tych szatańskich przywódców przed rozpoczęciem III wojny światowej, aby wydostać się z więzienia.

Co prowadzi nas do tematu Ukrainy. Wysocy rangą urzędnicy Rothschilda i Rockefellera zebrali się w ostatni weekend w Berlinie, aby uderzyć w wojenne bębny w odpowiedzi na bankructwo.

Do tych służących należą wiceprezydent USA Kamala Harris, szef ONZ Antonio Guterres, szef Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen, szef NATO Jens Stoltenberg i prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski.

Minister spraw zagranicznych Rosji Siergiej Ławrow zauważa, że ​​Albania, Kosowo, Bośnia i Hercegowina wysyłają najemników na Ukrainę do walki.

https://balkaninsight.com/2022/02/18/albania-kosovo-bosnia-deny-sending-mercenaries-to-ukraine /

Jednak powodem, dla którego Rothschildowie i Rockefellerowie muszą zatrudnić albańskich najemników jest to, że regularne oddziały USA nie rozpoczną wojny z Rosją, aby uratować FRB przed bankructwem.

Źródło CIA komentuje: Podczas gdy Stany Zjednoczone i Brytyjczycy przekonują cały świat o rosyjskiej inwazji na Ukrainę…

Minister Obrony tej samej Rosji udał się do Syrii, aby skontrolować ćwiczenia floty Pacyfiku, Północy i Morza Czarnego w Morze Śródziemne .

Rosja wykorzysta swoje strategiczne obiekty w Syrii w przypadku konfrontacji wojskowej z NATO – potwierdza oficjalna agencja informacyjna TASS.  https://tass.com/world/1404543  

Jednak tajne siły kosmiczne USA zamierzają nałożyć holograficzną powłokę na niektóre obszary, co, miejmy nadzieję, całkowicie zmieni grę i umieść holograficzną „skorupę” na niektórych obszarach.

Oznacza to, że JEDNA część świata będzie żyła w JEDNEJ rzeczywistości – fałszywej sferze, według źródła NASA.

Poniższy film z Anglii wydaje się dokładnie to pokazywać.

https://www.ournewearthnews.com/2022/02/19/project-bluebeam-in-uk-giant-orange-circular-rainbow-thingy-formed-in-the-sky-podczas-eunice/

Źródło dodaje, że część świata będzie żyć z naturą, światem rzeczywistym. JAK SZALONE to będzie?

Ta próba przeniesienia ludzi do alternatywnej rzeczywistości jest prawdopodobnie związana z masowym wydobyciem kryptowalut i powiązanymi obiektami na Ukrainie.

Ukraiński rząd właśnie zalegalizował także kryptowaluty. To skłoniło Serhiya Trona, założyciela White Rock Management, do stwierdzenia: Tworząc zaawansowany technologicznie, innowacyjny rynek kryptowalut, który działa według jasnych zasad, kraj czeka na szybkie przybycie inwestorów kryptowalutowych z całego świata,

https://bitcoinmagazine.com/markets/ukraine-legalizes-bitcoin

Jeśli spojrzysz na zarząd White Rock Management, zobaczysz, że jest to fasada Rothschilda.

https://ru.linkedin.com/in/giovanni-salvetti-71809827

Innymi słowy, urojeni Rothschildowie mają nadzieję uciec od rzeczywistości, zapuszczając się w Metaverse i używając cyfrowych walut.

MI6 zauważa, że ​​kiedy Rosjanie przejmą centrum prania pieniędzy i handlu kryptowalutami na Ukrainie, będą mieli pełne informacje o wszystkich szpiegach na świecie.

Dlatego większość szpiegów zamyka się teraz w swoich domach, mówią.

Oczywiście KM stara się również zapobiec bankructwu w świecie rzeczywistym, podnosząc ceny surowców takich jak ropa i miedź, ale to nie wystarczy, mówi MI6.

To, co musi się teraz wydarzyć w prawdziwym świecie, to to, że musimy na stałe odsunąć tych ludzi od władzy. To prowadzi nas z powrotem do Kanady, gdzie ludzie w rzeczywistych biznesach, takich jak transport i rolnictwo, z powodzeniem obalili satanistyczny rząd Rothschilda Justina Castro.

Castro jest teraz w areszcie domowym.

Również tutaj jest odpowiedź Canadian Intelligence na pytanie kanadyjskiego posła o to, kto w rządzie pracuje dla Światowego Forum Ekonomicznego Rothschildów:

Justin Trudeau – premier –

Chrystia Freeland – wicepremier CA i sekretarz skarbu

– Katrina Gould – minister ds. rodzin, dzieci i spraw społecznych rozwoju, zatrudnienia i rozwoju społecznego

– Francois-Philippe Champagne – Minister ds. Innowacji, Nauki i Przemysłu, Innowacji, Nauki i Rozwoju Gospodarczego. CA

-Ailish Campbell – Ambasador Kanady przy UE

-Elisa Golberg – Wiceminister ds. Polityki Strategicznej, Spraw Globalnych Kanady – Renee Maria Tremblay – Starszy Radca Sądu Najwyższego Kanady

– Jagmeet Singh – Lider Nowej Partii Demokratycznej – był politycznie sprzymierzony z J. Trudeau podczas pandemii.

Źródło CSIS dodaje: Bracie, według ELECTIONS CANADA, liczba zagubionych/brakujących kart do głosowania była większa niż margines zwycięstwa Justina Trudeau w wyborach w 2021 r. Jego odsetek zarejestrowanych wyborców wyniósł 20,3%.

Według obliczeń Elections Canada: Trudeau nie jest ważnym premierem !!!

Z tego powodu został aresztowany, potwierdza MI6.

Umieściliśmy premiera Kanady w areszcie domowym i nałożyliśmy na niego zakaz podróżowania, prasy i życia publicznego. Australia i Nowa Zelandia również zostaną wyzwolone. Spójrz na tych maoryskich wojowników czytających akt zamieszek zbrodniczemu rządowi Nowej Zelandii. Teraz spójrz na tych Australijczyków, którzy domagają się usunięcia wszystkich zdrajców Demand Rothschild ze swojego rządu

Istnieje nawet serwis informacyjny Ruperta Murdocha, który potwierdza, że ​​cała pandemia była wielkim kłamstwem, odnotowując oficjalne potwierdzenie z australijskiego Urzędu Statystycznego, że nie tylko tak zwane zgony Covidów stanowiły tylko jeden procent zgonów podczas pandemii, ale że 92 procent tego 1 procent stanowiły osoby z istniejącymi wcześniej schorzeniami, od zapalenia płuc po choroby serca.

https://www.news.com.au/world/coronavirus/australia/end-of-restrictions-exposes-senseless-covid-scaremongering/news-story/e84643e7f745d3745f08065791419dd3

Jednak walka jest daleka od zakończenia.

Wszyscy musimy podjąć bezpośrednie działania osobiste, jeśli mamy wygrać. W moim przypadku będę składał pozwy karne i cywilne przeciwko Zarządowi Klubu Korespondentów Zagranicznych Japonii.

Byłeś aktywnie zaangażowany w tuszowanie masowego mordu w Fukushimie 11 marca 2011 roku.

Z tego powodu oskarżę ich o zbrodnie wojenne, karane śmiercią. Pozwę ich również za naruszenie moich praw człowieka, próbując zmusić mnie do noszenia maski, ale odmawiając dostarczenia jakichkolwiek dowodów naukowych, dlaczego jest to konieczne.

Naruszają wszystkie zasady dziennikarstwa, odmawiając prowadzenia debaty opartej na faktach i dowodach, jednocześnie doprowadzając klub do bankructwa z powodu fałszywej pandemii.

Pozwolę ich również cywilnie za straty finansowe spowodowane odmową udziału w wydarzeniach prasowych, do czego mam prawo jako członek stowarzyszenia i jako członek prasy pracowniczej.

Japońska policja już mnie poinformowała, że ​​jest gotowa zbadać te zarzuty. Swoje wsparcie zadeklarowały również Japońskie Siły Samoobrony.

Poinformowałem również klub, że jeśli zgodzą się zorganizować oficjalną konferencję prasową w celu omówienia masowego morderstwa w Fukushimie i fałszywej pandemii, zarzuty nie będą ścigane.

Inni dziennikarze muszą podjąć podobne środki, aby zapewnić, że mafia chazarska zostanie pozbawiona kontroli nad ich aparatem medialnym, w tym New York Times, Associated Press itp. Dopiero wtedy obudzi się ostatni śpiący krewny.

Policja i tajne służby też muszą zrobić więcej.

Na przykład, mamy wiarygodne sprawozdanie naocznego świadka od członka japońskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych, że Bill Gates niedawno sprzedawał szczepionki w Pakistanie.

Od lat otrzymuję informację, że Gates został stracony lub nie żyje. Najwyraźniej Gates nie chciał, abyśmy wysłali posłów, by aresztowali go za masowe morderstwo przez sfingowanie jego śmierci.

Obejrzyj ten film, aby zobaczyć, jakim jest potworem:

Słynny prawnik Dr. Reiner Fuellmich postawił w stan oskarżenia Anthony Fauci, Tedrosa Adhanom, dyrektora generalny Światowej Organizacji Zdrowia, Billa Gatesa, BlackRock, Pfizer i Christiana Drostena. Drosten jest niemieckim wirusologiem prowadzącym unijną kampanię Covid 19 i tym, który jako pierwszy zalecił stosowanie fałszywych testów PCR.

Operacje te są monitorowane i śledzone przez światowe agencje wywiadowcze, potwierdzają źródła CIA i MI6.

Według azjatyckich tajnych stowarzyszeń na celowniku stał się również przywódca marionetek chińskiej mafii, Xi Jinping, za swoją rolę w fałszywej pandemii. W Chinach kontynentalnych rozpowszechniono artykuł zawierający 40 000 słów, wymieniający błędy Xi w polityce, biznesie i dyplomacji.

https://www.theepochtimes.com/anti-xi-article-goes-viral-may-derail-xi-jinpings-plans-for-third-term_4274568.html

Sojusz Wschód-Zachód w celu wyzwolenia Ziemi będzie kontynuował walkę, aż ludzkość zostanie w końcu uwolniona od tej starożytnej satanistycznej klątwy.

Azjatyccy starsi, którzy pomagają zbankrutować KM, muszą teraz wkroczyć i wesprzeć białe kapelusze na zachodzie i wschodzie.

Obiecujemy wielobiegunowy świat z kompetentnymi rządami działającymi jako słudzy ludzi i innych żywych istot na tej planecie.

Przedstawiliśmy im szczegółowe plany, w jaki sposób można to osiągnąć.

Wszyscy oddychamy tym samym powietrzem, korzystamy z tych samych oceanów i zależymy od tej samej biosfery.

Czas dobrze się tym zająć.

21 lutego 2022

Autor: Benjamin Fulford, Stowarzyszenie Białego Smoka

Opublikowano za: https://www-trems-de.translate.goog/fulford.htm?_x_tr_sl=de&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=pl&_x_tr_pto=sc

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Pragnę zwrócić uwagę, że według słów Pana Fulforda, już 2 lata temu więzienia miały być pełne przestępców, a ilość aktów oskarżenia rosła z miesiąca na miesiąc osiągając astronomiczne ilości, dziesiątek tysięcy.

  Nie wiem gdzie oni składują tych przestępców, chyba w jakichś hangarach, bo więzienia j¨ż dawno były by pełne, a społeczeństwa zubożone już przez samo ich utrzymanie w tych więzieniach:-)

  Dodam jeszcze, że na stronie Pana F. istnieje taki wpis:
  “1978-1982: Zasiał mój dziki owies. Spędziłem czas podróżując i unikając cywilizacji. Spędził rok, ucząc się u szamana w górnym biegu rzeki Uquyali w peruwiańskiej Amazonii. ”

  To pierwszy wpis w jego portfolio. Należy założyć, że jak w 1978 roku już podróżował to miał  minimum 25 lat, zatem można go z grubsza przypisać do rocznika 1950.
  Oznacza to, że dziś ma człowiek 70 lat!

  Biorąc pod uwagę jego zdjęcie, zawsze to samo, które już dawno nie jest aktualne, można zauważyć, że ma solidną otyłość i problemy wątrobowe, o czym świadczą cienie pod oczami.

  Cóż wnioski niech każdy sam wyciągnie:-)

  Ale jak to wygląda na prawdę?

  Moim zdaniem sprawa, wygląda tak, że USA chcą zająć Kanadę, aby się wzmocnić i ukryć trupy. Aby tego dokonać Kanadę najpierw trzeba rozwalić.

  Nie jest bowiem prawdą że Trudeu został aresztowany. Kto bowiem rozwiązał by parlament i wprowadził stan wojenny w Kanadzie? Ponadto obecne informacje świadczą o czymś przeciwnym. Kontakt został obcięty, natomiast chodzą plotki o sprowadzeniu oddziałów UN do Kanady, aby załatwiły sprawę.

  Oznaczało by to, że wojsko i policja Kanady odmówiły współpracy.
  Obecnie ludzie z Tirów są odcięci od gotówki i siłowo usuwani.

  Co do Rosji natomiast warto się zastanowić nad jedną opcją. Być może Pan Putin, naprawdę chce tego o czym mówi. Czyli izolacji Rosji od NATO poprzez jakieś kraje, tak aby granice nie stykały się bezpośrednio.

  Obecnie wydaje się , że stara się dążyć właśnie do tego. Świadczy o tym nawet jego wczorajsze orędzie, w którym skupił się tylko na sprawach okolic Ukrainy, ale nie wiadomo zupełnie po co, rzucił dziwne zdanie. Oświadczył, że “Lwów należał kiedyś do Polski”.

  Po co to zrobił?

  Myślę że chce w miejsce Ukrainy utworzyć więcej małych Państw, aby utworzyły bufor. To zdanie natomiast to propozycja dla Polski, odzyskanie swych pradawnych ziem.

  Z samą Ukrainą natomiast jest ten kłopot, że choć nazwa kraju pochodzi z dawnej staropolskiej tradycji to ich herbem jest trójząb, a trójząb to herb… Chazarii.

 2. czystesale says:

  Klany przestępcze

  i zbrodnicze, czyli “rodzina Rothschildów i inni czołowi szefowie mafii chazarskiej, tacy jak Rockefellerowie”

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#RiR

  Nie potrafię się ustosunkować do całego tekstu, gdyż jest on dla mnie zbyt nieuchwytny.

 3. adamd says:

  “..ale nie wiadomo zupełnie po co, rzucił dziwne zdanie. Oświadczył, że „Lwów należał kiedyś do Polski”.
  Widać słyszał jak w latach 60-tych śpiewano w Polsce..
  “Jedna bomba atomowa i wrócimy znów do Lwowa…”

 4. adamd says:
 5. adamd says:
  • krnabrny1 says:

   Też dobra relacja. Kolega Jim Stone pomylił się jednak w kwestii wybuchu atomowego:-)
   Nie było takich eksplozji. Jak się robi to co widzieliśmy?
   Bierze się z 2 betonowe dreny, jak do studni, stawia jedną na drugiej a lepiej to zakopuje.

   Na spód idzie trotyl, dynamit lub tym podobne. Później woreczek magnezji, proszku jaki używano kiedyś do lamp błyskowych, aby dał jasność. Na koniec zaś popiół z pieca, dużo popiołu. Opada bardzo powoli bo jest lekki.

   Później loncik od spodu i bum. Wielki słup popiołu idzie prosto w górę i na końcu załamuje się w grzybek, dokładnie tak jak widzieliśmy to na filmie.

   Znam się na tym trochę, bo w dzieciństwie za moich czasów, każdy “porządny “chłopak “studiował” zaocznie pirotechnikę na podwórku. Nie każdy pocił się ćwicząc oktawy jak Pan Adam:-))

   Tak jak pisałem już wcześniej, nie da się podrobić wybuchu atomowego w 100% wiarygodnie. Na tym z kolei znam się bo od wielu lat zajmuję się montażami zawodowo:-)

   Piszę to dla uspokojenia, gdyby ktoś się niepokoił o promieniowanie albo ktoś inny zaczął znów grać tą kartą.

 6. adamd says:

Wypowiedz się