Międzynarodowe śledztwo kryminalne Grand Jury: „psychopatyczni” globaliści wykorzystali COVID do popełnienia „przestępstw przeciwko ludzkości”

Międzynarodowa koalicja prawników i sędziów zwołała przesłuchanie w celu ścigania „zbrodnień przeciwko ludzkości” popełnianych przez rządy, które wykorzystały pandemię COVID-19 jako pretekst.

Grupa, zwana Ludowym Trybunałem Opinii Publicznej, zebrała się w sobotę w Niemczech, aby szczegółowo opisać wiele naruszeń praw człowieka, jakich dopuścili się politycy na całym świecie podczas  pandemii COVID  na mocy dyrektywy Światowego Forum Ekonomicznego (WEF).

„Ta sprawa, obejmująca  najbardziej ohydne zbrodnie przeciwko ludzkości popełnione pod przykrywką pandemii koronowej , wydaje się skomplikowana tylko na pierwszy rzut oka” – powiedział niemiecki prawnik dr Reiner Fuellmich w swoim wystąpieniu otwierającym.

Fuellmich szczegółowo opisał, w jaki sposób pandemia COVID została zaprojektowana przez establishment, aby wprowadzić ludzkość do technokratycznego systemu pod ich kontrolą.

Po pierwsze, nie ma pandemii koronowej, a jedynie „plandemia” testu PCR napędzana skomplikowaną operacją psychologiczną mającą na celu wywołanie stałego stanu paniki wśród światowej populacji” – wyjaśnił Fuellmich. „Ten program był od dawna planowany”.

„Jego ostatecznie nieudanym prekursorem była świńska grypa jakieś 12 lat temu, a została przygotowana przez grupę super bogatych psychopatycznych i socjopatycznych ludzi, którzy jednocześnie nienawidzą i boją się ludzi, nie mają empatii i kierują się pragnieniem zyskać pełną kontrolę nad nami wszystkimi, ludźmi świata”, kontynuował, dodając,  że używają „rządów i mediów głównego nurtu” do szerzenia „propagandy paniki 24/7”.

Fuellmich zauważył, że  koronawirusa można leczyć witaminą C i D, cynkiem, iwermektyną i hydroksychlorochiną  – wszystkimi substancjami odrzucanymi i demonizowanymi przez media głównego nurtu i establishment medyczny od początku pandemii, aby przejrzeć ich „ostateczny cel” doprowadzenia wszystkich na planetę, aby wziąć „śmiertelne eksperymentalne zastrzyki”.

Fuellmich następnie wskazał, w jaki sposób WEF przechwycił światowe rządy poprzez swój program „Młodzi Globalni Liderzy”, aby zrealizować swój  program Wielkiego Resetu .

„Nasze rządy nie są już naszymi rządami, raczej zostały przejęte przez drugą stronę poprzez swoją główną platformę, Światowe Forum Ekonomiczne, które już w 1992 roku zaczęło tworzyć własnych globalnych liderów poprzez program „Młodzi Globalni Liderzy”, ”, powiedział Fuellmich , powołując się na Billa Gatesa i byłą kanclerz Niemiec Angelę Merkel jako pierwszych absolwentów.

Ostatnie elementy układanki COVID obejmują „kontrolę populacji” i rozwiązanie suwerenności narodowej poprzez zastąpienie jednego rządu światowego i jednej waluty, argumentował Fuellmich.

„Wiąże się to z kontrolą populacji, która ich zdaniem wymaga zarówno ogromnej redukcji populacji, jak i manipulacji DNA pozostałej populacji za pomocą – na przykład – eksperymentalnych zastrzyków mRNA” – powiedział Fuellmich.

„Ale wymaga to również celowego zniszczenia demokracji, rządów prawa i naszych konstytucji poprzez chaos, tak że ostatecznie zgodzimy się na utratę naszej tożsamości narodowej i kulturowej, a zamiast tego zaakceptujemy jeden rząd światowy w ramach ONZ – który jest teraz pod pełną kontrolą ich i ich Światowego Forum Ekonomicznego – cyfrowy paszport, dzięki któremu każdy ruch jest monitorowany i kontrolowany, oraz jedna cyfrowa waluta, którą będziemy mogli otrzymać tylko z jednego Banku Światowego – ich oczywiście, ” on dodał.

Obejrzyj wypowiedź otwierającą Reinera Fuellmicha na BitChute.com:

Następnie Fuellmich zalecił akty oskarżenia dla sześciu głównych postaci:

 • Niemiecki wirusolog Christian Drosten
 • Dyrektor NIAID w USA, dr Anthony Fauci
 • Dyrektor Generalny Światowej Organizacji Zdrowia Tedros Adhanom Ghebreyesus
 • miliarder Bill Gates
 • korporacja inwestycyjna BlackRock
 • gigant farmaceutyczny Pfizer

Ludowy Trybunał Opinii Publicznej stwierdza, że ​​ich dochodzenie „będzie służyć jako modelowe postępowanie prawne, aby przedstawić ławie przysięgłych (składającej się z obywateli świata) wszystkie dostępne dotychczas dowody zbrodni COVID-19 przeciwko ludzkości przeciwko „przywódcom, organizatorom , podżegaczy i wspólników, którzy pomogli, podżegali lub aktywnie uczestniczyli w formułowaniu i realizacji wspólnego planu pandemii.”

Ze strony PCPO  :

Dochodzenie Ludowego Trybunału Opinii Publicznej ma dwojaki cel: z jednej strony ma służyć jako modelowe postępowanie i uzyskać akty oskarżenia przeciwko niektórym odpowiedzialnym karnie i cywilnie przywódcom tych Zbrodni przeciwko ludzkości.

A z drugiej strony jest to – poprzez pokazanie pełnego obrazu tego, z czym mamy do czynienia, w tym kontekstu geopolitycznego i historycznego – uświadomienie faktycznego upadku obecnego, zawłaszczonego systemu i jego instytucji, a w konsekwencji konieczności dla samych ludzi odzyskania suwerenności i konieczność powstrzymania najpierw działań tej plandemii poprzez odmowę podporządkowania się oraz konieczność uruchomienia własnego nowego systemu opieki zdrowotnej, edukacji, ekonomii i sądownictwa, aby demokracja i rządy prawo na podstawie naszych konstytucji zostanie przywrócone.

**Jamie White

** Źródło

Comments

 1. czystesale says:

  Treść oskarżenia

  https://zbrodprzeciludzk.blogspot.com/2022/02/oskarazenie-otwierajace.html

  które stawia trzy zasadnicze zarzuty
  1. zbrodni przeciwko ludzkości
  2. plądrowania i splądrowania społeczeństw świata
  w celu
  3. narzuczenia im własnego reżymu.

  powyższy link był już w tym forum przytaczany

  Operacja środowisk wielkiego kapitału oznaczana jako “Covid-19” ma wszelkie cechy antropocytu

  https://pppolsku.wordpress.com/2022/01/03/antropocyd/#Antro

  Na to, że środowiska wielkiego kapitału od dziesięcioleci prowadzą wojnę przeciwko ludzkości zwracano już uwagę,

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/#Buffett

  TA WOJNA PRZECIWKO LUDZKOśCI

  jest bezlitosna i nie uznaje żadnych reguł, podobnie jak przed tysiącleciami ekscesy PURIM.

Wypowiedz się