Dr. Reiner Fuellmich: Oskarżenie otwierające postępowanie przed Wielką Ławą Przysięgłych

8 lutego 2022

5 lutego 2022 r. rozpoczęło się postępowanie przed Wielką Ławą Przysięgłych. Adwokaci z Komitetu Corony Viviane Fischer i dr. Reiner Fuellmich wraz z międzynarodową grupą prawników wszczęli  postępowanie przed wielką ławą przysięgłych na wzór amerykański – pod przewodnictwem portugalskiego sędziego Rui Fonseca E Castro. Postępowanie przed wielką ławą przysięgłych służy ustaleniu, czy istnieją wystarczające dowody przeciwko jednemu lub większej liczbie potencjalnych podejrzanych, aby wnieść przeciw nim oskarżenie.

To postępowanie przed wielką ławą przysięgłych służy jako postępowanie wzorcowe (ang. test case), aby przedstawić ławie przysięgłych (składającej się z obywateli świata) wszystkie dostępne dotychczas dowody zbrodni przeciwko ludzkości pod nazwą COVID-19. Dochodzenie jest prowadzone w imieniu ludu, przez lud i dla ludu i jest określane przez inicjatorów jako „sąd opinii publicznej ludu”.

2020News publikuje oskrżenie otwierające dr. Reiner Fuellmich po niemiecku – film z pisma procesowego można znaleźć na stronie www.grand-jury.net, (poniżej tłumaczenie):

„Dzień dobry,
nazywam się Reiner Fuellmich i mam przyjemność być członkiem grupy międzynarodowych prawników, którzy od wielu miesięcy pracują nad tą bardzo ważną sprawą. Ta sprawa, która dotyczy najbardziej odrażających zbrodni przeciwko ludzkości, popełnionych pod przykrywką globalnej pandemii koronawirusa, jedynie na pierwszy rzut oka wydaje się skomplikowana.

Ale jeśli Państwo połączą te wszystkie małe elementy układanki, co uczynimy dla Was z pomocą wielu renomowanych ekspertów i innych świadków podczas tego procesu, odkryjecie cztery fakty:

Nie ma pandemii wirusa korony, tylko jest pandemia testu PCR napędzana zmyślną operacją psychologiczną, mającą na celu wywołanie stałego stanu paniki wśród światowej populacji.

Program ten został zaplanowany z dużym wyprzedzeniem (jego ostatnim nieudanym poprzednikiem była świńska grypa około 12-tu lat temu) i został wymyślony przez grupę superbogatych, psychopatycznych i socjopatycznych ludzi, którzy jednocześnie nienawidzą i boją się ludzi, nie posiadają żadnej empatii i napędzani są żądzą, aby przejąć pełną kontrolę nad nami wszystkimi, całą ludzkością świata.

Wykorzystują oni nasze rządy i media głównego nurtu, które dosłownie są w ich posiadaniu, do szerzenia ich propagandy paniki 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Sam wirus może być bezpiecznie i skutecznie leczony witaminami C, D, cynkiem itp., a także stosowaniem nie zarejestrowanych leków: iwermektyny, hydroksychlorochiny itp. Ale wszystkie te — nie alternatywne metody leczenia, ale: — prawdziwe zabiegi lecznicze zostały przez osoby zabronione teraz tych, którzy wykorzystają przykrywkę tej plandemii, aby osiągnąć swój ostateczny cel, którym jest sprawienie, aby każdego nakłonić do przyjęcia czegoś, co pokażemy w tym postępowaniu, co jest nie tylko nieskutecznym, ale bardzo niebezpiecznym, a nawet śmiercionośnym eksperymentalnym zastrzykiem.

Ci sami ludzie, którzy 12 lat temu zmienili świńską grypę – która okazała się w końcu łagodną grypą – w pandemię, najpierw zmieniając definicję pandemii, a następnie rozniecając panikę, stworzyli tę pandemię koronową. Świńska grypa była ich pierwszą prawdziwą próbą wywołania pandemii.

I tak jak jednym z ich celów było wtedy odwrócenie naszej uwagi od oczywistych oszukańczych działań ich przemysłu finansowego – który należałoby nazwać lepiej mafią finansową – ujawnionych przez kryzys banku Lehmana, także teraz jest jednym z głównych celów tej pandemii korony .

Gdybyśmy wówczas przyjrzeli się bliżej temu, zamiast ślepo wierzyć w obietnice składane przez „nasze” rządy, że sprawcy tych przestępstw finansowych zostaną pociągnięci do odpowiedzialności, rozpoznalibyśmy, jak przez dziesięciolecia plądrują i splądrują nasze kasy publiczne’.

I zobaczylibyśmy, że nasze rządy nie są już naszymi rządami, ale zostały przejęte przez inną stronę, a mianowicie poprzez ich główną platformę, WEF, która już w 1992 roku  rozpoczęła, poprzez program Young-Global-Leaders, tworzyć własnych światowych wodzów (ang. leader), przy czym dwoma pierwszymi absolwentami byli Angela Merkel i Bill Gates.

I już wtedy zrozumielibyśmy to, co teraz pokażemy w tym postępowaniu: te finansowe zbrodnie nie spotkał sprzeciw naszych polityków, ponieważ pomagają sprawcom i czerpią z korzyść z tych zbrodni.

Ostatecznie jednak pokażemy Wam, Członkowie Ławy, że głównym celem drugiej strony jest uzyskanie pełnej i całkowitej kontroli nad nami wszystkimi. Obejmuje to uzupełnianie ich plądrowania i splądrowania poprzez celowe zniszczenie naszych małych i średnich firm, handlu detalicznego, hotelarstwa i restauracji, aby platformy takie jak Amazon mogły przejąć kontrolę.

I chodzi o kontrolę populacji ludzkiej, która ich zdaniem wymaga zarówno masowej redukcji ludności, jak i manipulacji DNA pozostałej ludności za pomocą, na przykład, eksperymentalnych iniekcji mRNA.

Ale wymaga to także – ich zdaniem – umyślnego zniszczenia demokracji, praworządności i naszych konstytucji poprzez chaos, abyśmy ostatecznie zgodzili się na utratę naszej tożsamości narodowej i kulturowej, a zamiast tego zostały zaakceptowane:

–  rząd światowy pod nadzorem ONZ (który jest teraz pod ich kontrolą i pod kontrolą ich WEF) i
–  paszport cyfrowy, dzięki któremu każdy nasz ruch jest monitorowany i kontrolowany, i
–  walutę cyfrową, którą możemy otrzymać tylko z jednego jedynego banku światowego, oczywiście ich banku.

Jesteśmy przekonani, że po zakończeniu procesu i wysłuchaniu wszystkich dowodów przeciwko wszystkim sześciu głównym oksarżonym, Christianowi Drostenowi, Anthony’emu Fauciemu, Tedrosowi z WHO, Billowi Gatesowi, firmom Blackrock i Pfizer, oskarżenie zostanie zalecone.

TEMAT:

Panie i panowie, ta sprawa dotyczy od dawna zaplanowanego programu grupy niezwykle zamożnych ludzi i ich mafii finansowej z siedzibą w londyńskiej City i na Wall Street, którzy używają pseudopandemii jako przykrywkę, za którą – podczas kiedy  nasza uwaga spoczywa na pandemii – chcą dokończyć swe starania trwające od dziesięcioleci, aby uzyskać pełną i całkowitą kontrolę nad nami wszystkimi.

Istnieje wiele platform, na których ta grupa spotyka się i dyskutuje ten program. Najważniejszym jest jednak Światowe Forum Ekonomiczne (WEF), które zostało założone w 1971 roku przez 33-letniego wówczas Klausa Schwaba. Jej członkami jest 1000 globalnych firm o rocznym obrocie co najmniej 5 miliardów dolarów, politycy, przedstawiciele mediów, naukowcy i inne tak zwane osobistości wysokiej klasy. Spotykają się raz w roku w Davos, ale są też inne tego typu spotkania, np. w Chinach. A od 1992 roku stworzyli i przedstawili nam własną grupę przywódców politycznych na cały świat. Pierwsi absolwenci to Angela Merkel i Bill Gates w 1992 roku, inni to Sebastian Kurz, do niedawna kanclerz Austrii, Justin Trudeau, premier Kanady, Jacinda Ardern, premier Nowej Zelandii, Emmanuel Macron, prezydent Francji i wielu innych.

Grupa ta, obecnie nazywana kliką z Davos, otwarcie propaguje – publikacja Klausa Schwaba „Wielki reset” jest jednym z najważniejszych tego źródeł – przesunięcia światowego bogactwa do tej grupy superbogatych, aby do 2030 r. normalni ludzie pod ich jedynym światowym rządem z cyfrową walutą podarowaną nam przez ich jeden światowy bank „nic nie będą posiadali i będą szczęśliwi”. i żądają przy tym otwarcie – w ścisłej  współpracy z takimi osobnikami, jak przewidywany oskarżony Bill Gates, Rockefellerowie i inni –  redukcję ludności świata i manipulację DNA pozostałej populacji aż do transhumanizmu.

Ich głównym celem jest kontrolowana (oczywiście przez nich) implozja kompletnie splądrowanego systemu finansowego i jednoczesne wprowadzenie waluty cyfrowej emitowanej przez kontrolowany przez nich Bank Światowy oraz, co równie ważne: ustanowienie rządu światowego w ramach ONZ, która przechodzi w 2019 zupełnie pod ich kontrolę.

W tym celu opracowali konkretne plany dotyczące pandemii koronawirusa co najmniej od wiosny 2001 r. (Operacja “Dunkler Winter“/Ciemna zima), po której nastąpiła kolejna taka próba, ćwiczenie “Lockstep Scenario” Fundacji Rockefellera w 2010 r., a na koniec “Event 201” we wrześniu 2019 r. (od tłumacza, w październiku 2019, dalej podano poprawną datę) w Nowym Jorku , sponsorowany przez Centrum Bezpieczeństwa Zdrowia Johnsa Hopkinsa, Fundację Rockefellera, Światowe Forum Ekonomiczne (WEF) oraz Fundację Billa i Melindy Gatesów.

Członkowie Ławy,  wezwiemy w tym postępowaniu wielu różnych, bardzo uznanych ekspertów ze wszystkich dziedzin nauki, ale także świadków, którzy zeznają o szkodach, jakich doznali w wyniku eksperymentalnych zastrzyków.

Po naszych wstępnych zarzutach wezwiemy najpierw następujących świadków: James Bush, były członek armii USA, który brał udział w operacji “Dark Winter“/Ciemna zima w 2001 roku, dalej członów brytyjskich tajnych służb Briana Gerrish i Alexa Thompson oraz dziennikarzy śledczych Whitneya Webb i Mathew Ehret, byłych pracowników/doradców WHO dr. Silvię Behrend i dr. Astrid Stuckelberger.

Wyjaśnią nam historyczne i geopolityczne tło tego, z czym mamy tu do czynienia. I pokażą nam, jak ten program był planowany od co najmniej 20 lat, poczynając od Operacji „Dark Winter“/Ciemna Zima w 2001 roku, ważnym kamieniem milowym był scenariusz “Lockstep Scenario” Fundacji Rockefellera około 10 lat temu, a kończąc na jednej próbie generalnej „Event 201”. w październiku 2019 r. z udziałem Johns Hopkins Health Security, WEF oraz Fundacji Billa i Melindy Gatesów.

I wyjaśnią, jak – kiedy nie było przypadków, które potrzebowali, aby ogłosić ‘międzynarodowy stan zagrożenia zdrowia – stworzyli je, pozwalając pozwanemu Drostenowi wymyślić historię bezobjawowych infekcji (które nie istnieją) i jak jego test PCR przez masowe badanie przesiewowe całkiem  zdrowych ludzi potrafi wykryć tych, którzy są zarażeni – kłamstwo, jak pokażemy.

Będziemy kontynuować z następną grupą świadków: dr. Wolfgang Wodarg, doświadczony specjalista od chorób płuc i były członek niemieckiego Bundestagu i Rady Europy, któremu udało się zdemaskować pierwszą próbę pandemii drugiej strony, tej świńskiej grypy 12 lat temu, jako łagodną grypę, prof. Ulrike Kämmerer, biolog z Uniwersytetu w Würzburgu, dr . Mike Yeadon, były wiceprezes firmy Pfizer, dr. Silvia Behrend, były doradca/pracownik WHO, dr. Astrid Stuckelberger, były doradca/pracownik WHO, prof. Doloris Cahill z Uniwersytetu w Dublinie, prof. Antionetta Gatti z Włoch i prof. Werner Bergholz z Niemiec.

Ci eksperci wyjaśnią nam, co kryje się za legendą o wybuchu epidemii na targu nazywanym “Mokry Rynek” Wuhan. Pokażą, że:

–     wirus nie jest groźniejszy niż zwykła grypa
–     test PCR nie może nic stwierdzić o infekcjach, ale jest jedyną podstawą dla wszystkich środków antykoronowych, w tym środka ostatecznego, tak zwanych „szczepionek” i  *)
–     tak zwane „szczepionki” są nie tylko nieskuteczne, ale i niezwykle niebezpieczne.

Niezależnie od tego, czy wirus jest pochodzenia naturalnego, czy sztucznego: nasz układ odpornościowy bardzo dobrze radzi sobie z wirusem, o czym świadczy śmiertelność między 0,14 a 0,15% i do rozpoczęcia „eksperymentalnych zastrzyków”. nigdzie nie było nadmiernej śmiertelności. Na początku 2020 roku nie było nawet żadnego przypadku.

Jednak WHO potrzebowała przypadków zachorowań, aby ogłosić międzynarodowy stan zagrożenia zdrowia, ponieważ była to jedyna podstawa, na której można było (zgodnie z własnymi, wymyślonymi zasadami, uzgodnionymi przez wszystkie rządy państw członkowskich WHO) uwolnienie nieprzetestowanych nowych leków (eksperymentalne zastrzyki ) zastosować na ludziach.

Po nieudanej pierwszej próbie ogłoszenia pandemii (nie było żadnych przypadków), spróbowali ponownie pod koniec stycznia po „stworzeniu” przypadków przy użyciu osławionego testu PCR Drostena i ogłosili pandemię po dwóch tygodniach. Usłyszymy od tych ekspertów, że w tych przypadkach rozchodzi się prawie wyłącznie o błędne pozytywne wyniki testu PCR, o nic innego.

Kolejna grupa ekspertów to dr. Thomas Binder ze Szwajcarii, dr. Bryan Ardis z Teksasu, dr. Shankara Chetty z RPA, dr. Wolfgang Wodarg z Niemiec i John O’Looney, grabarz z Anglii.

Ci eksperci ci powiedzą nam, jak od początku byliśmy świadkami umyślnego, całkowicie bezsensownego zakazu stosowania normalnych, skutecznych i bezpiecznych metod leczenia chorób układu oddechowego – a zamiast tego zalecenia leczniczego, które dziś należy uznać za poważny błąd lekarski (intubacja, remdesivir, medazolam). 

John O’Looney wyjaśni, w jaki sposób początkowo uwierzył w twierdzenia drugiej strony o pandemii, a nawet pomógł BBC szerzyć propagandę paniki, ale potem odkrył, że ludzie byli celowo zabijani pod przykrywką pandemii.

Następnie wezwiemy kolejną grupę ekspertów, w tym prof. Alexandrę Henrion Caude z Francji, dr. Mike Yeadon, prof. Sucharit Bhakdi z Niemiec, prof. Luc Montagnier z Francji **), dr. Vanessa Schmidt-Krüger z Niemiec, dr Robert Malone, wynalazca metody szczepienia mRNA z USA i prof. Arne Burkhard, patolog z Niemiec.

Pokażą nam, że chociaż wirus nie spowodował nadmiernej śmiertelności (ma 99,97% przeżywalności), szczepionki zabijają teraz ludzi, a od września powodowały śmiertelność nadmiarową o 40%, a mianowicie w wyniku zatrucia białkiem kolczastym i wyłączenia naszego układu odpornościowego. Dr Mike Yeadon powie nam, jak grupa naukowców znalazła nawet konkretne dowody na to, że producenci szczepionek eksperymentują ze śmiertelnymi dawkami, aby zobaczyć, jak można manipulować śmiertelnymi skutkami ubocznymi w taki sposób, że ludność nie od razu zrozumie, co się dzieje.

Następna grupa ekspertów opowie nam, jak do tego doszło. Do tej grupy należą prof. Matthias Desmet z Belgii, dr. Ariane Bilheran z Francji, dr. Meredith Miller z USA, prof. Harald Walach z Niemiec oraz Stephan Kohn, pracownik Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Niemiec.

Eksperci ci wyjaśnią nam, w jaki sposób, gdy druga strona to ustaliła, szybko wprowadziła po kolei  areszt(domowy), bezsensowne i niebezpieczne wymagania dotyczące masek oraz bardzo szkodliwe (zarówno fizyczne, jak i psychologiczne) społeczną izolację, aż osiągnęli swój ostateczny cel, nieskuteczne i niebezpieczne, nawet śmiertelne zastrzyki. I wyjaśnią nam szczegółowo, w jaki sposób nasza zgoda na to wszystko była możliwa dzięki gigantycznej operacji psychologicznej (ang. Psy-Opp), której paniczne doniesienia otrzymywaliśmy raz po raz za pośrednictwem mediów głównego nurtu i nieubłaganej propagandy „naszych” polityków (obie te grupy w posiadaniu M. Global). ***)

Nasza kolejna grupa ekspertów to Leslie Manookian, były amerykański bankier inwestycyjny, Naomi Wolf, amerykańska dziennikarka i autorka książek, Ernst Wolf, niemiecki ekonomista, prof. Christian Kreiss, niemiecki ekonomista, prof. Holger Rekow, niemiecki ekonomista, oraz Markus Krall, niemiecki ekonomista.

W tej części wydarzenia ci eksperci oświecą nas bardzo szczegółowo o celowym niszczeniu naszych gospodarek narodowych oraz o tym, jak druga strona pracuje nad „kontrolowanym” upadkiem systemu finansowego, zarówno w celu uniknięcia konsekwencji za przestępstwa, które popełnili w ostatnich kilku dekadach, gdzie dopuścili się plądrowania i splądrowania naszych kas publicznych, aż nic nie zostanie, jak też wprowadzenia jednego banku światowego i cyfrowej waluty z cyfrowym paszportem.

Ostatnia grupa ekspertów to Mathew Ehrlich, dziennikarz śledczy, Vera Sharav, ocalała z Holokaustu, Ilana Rachel Daniel z Izraela, rabin Smith z New Jersey, Patrick Wood, ekspert od technokracji z USA, Avital Livny z Izraela

W tej końcowej części dochodzenia eksperci opowiedzą nam, jak ważna część programu drugiej strony dotyczy kontroli populacji ludzkiej, a raczej eugeniki. Eugenika nabyła złą reputację po II wojnie światowej – powiedział Julian Huxley, założyciel UNESCO, ale on i bardzo liczne grono osób, które popierały ideę eugeniki, wkrótce będą mogli kontynuować swoje wysiłki w tym kierunku – wyjaśnił. szczerze. Vera Sharav przypomni nam, że paraleli między tym, co wydarzyło się wtedy, 80 lat temu, a tym, co dzieje się dzisiaj. nie sposób przeoczyć

WNIOSEK:
Po zapoznaniu się ze wszystkimi dowodami nie mamy wątpliwości, że Członkowie Ławy zarekomendują akty oskarżenia przeciwko wszystkim naszym domniemanym oskarżonym o zbrodnie przeciwko ludzkości.
 
Dziękujemy.


Uwagi tłumacza.

*) PCR-Test od 1 stycznia 2022 został zabroniony w USA, patrz. alert laboratoryjny CDC  z 1. sierpnia 2021.

**) zmarł w międzyczasie

***) M.  Global, (Pan Globalny) – używane na określenie globalnych sił zarządzających światem

11.02.2022

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Mamy taką informacje od Hala Turnera:

  https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/news-nation/canadian-government-blocks-all-social-media-postings-no-information-can-get-out-of-canada-via-social-media

  “Rząd kanadyjski BLOKUJE wszystkie posty w mediach społecznościowych — żadne informacje nie mogą wydostać się z Kanady za pośrednictwem mediów społecznościowych
  14 LUTEGO 2022

  W ramach swoich uprawnień „ustawy nadzwyczajnej” rząd kanadyjski ZABLOKOWAŁ wszystkie posty w mediach społecznościowych pochodzące z Kanady. Twitter, Facebook itp. zostały dotknięte blokadą.

  Użytkownicy mogą publikować, ale to, co opublikują, NIE BĘDZIE POJAWIAŁO SIĘ na żadnych kanałach, gdziekolwiek, jeśli ich pierwotny adres IP znajduje się w KANADZIE.

  Użytkownicy (na razie) obchodzą to ograniczenie, korzystając z wirtualnych sieci prywatnych (VPN).

  Tym właśnie są liberałowie, ludzie! Zwykli tyrani.

  Historia pokazała niezliczoną ilość razy, jest tylko jeden sposób na powstrzymanie tyranii. . . ”

  ________________

  Potwierdza to Jim Stone..

  http://82.221.129.208/1/.tp9.html

  NIE PLOTKA: Kanada naprawdę zawiesiła ubezpieczenie, rejestrację, konta bankowe i wiele innych dla każdego kierowcy ciężarówki związanego z protestami.
  Kierowcy ciężarówek chcą przenieść to na wyższy poziom, ponieważ nie mają nic do stracenia, ale nie wiedzą, kogo celować. Dam dużą wskazówkę: TRUDEAU JEST ŻYDEM i każda ostatnia osoba, która kazała ci trzymać się tego z oficjalnego poziomu, też jest. Poza tym strzał jest w 100 procentach żydowski. Słyszałeś kiedyś o Georgia Guidestones? Spójrz na to, byli poważni i nie, Izrael nie dał się zaszczepić, sfałszowali to, aby mogli krzyczeć „ofiara” wraz z resztą świata na pokaz. Nie mogą pozostać bez szwanku, to byłoby zbyt oczywiste.

  FAKT: Zmasakrowana koza może krzyczeć, ile chce, ale dopóki nikt nie zostanie kopnięty, nikogo to nie obchodzi i koza zostanie zjedzona. Właśnie dlatego chcą utrzymać status quo „bez przemocy” i nie obchodzi ich, czy zamarzniesz z głodu, czy zagłodzisz się na śmierć, odmawiając ich śmiertelnego strzału, dopóki nic się nie wydarzy poza krzykiem i narzekaniem. Tak czy inaczej, osiągają ten sam cel. Żydzi absolutnie BĘDĄ jeść i niszczyć ludzi w społeczeństwach, które wywracają – tak długo, jak nikt po ich stronie nie zostanie skrzywdzony, to ich gówno obchodzi. Kanada właśnie to udowodniła.

  Teraz można powiedzieć jedno – całkowicie kontrolowany przez Żydów rząd rozgniewał całą Kanadę na wyższy poziom swoją „deklaracją nadzwyczajną”, nazywając truckerów „terrorystami”, zwłaszcza gdy truckerzy całkowicie zachowali spokój i absolutnie nie są niczego winni, inne niż „krzyczeć”. Żydzi w rządzie najwyraźniej uważali ich za „wyrżnięte kozy”, w których nikt tak naprawdę nie został kopany. Więc są szczęśliwi. Ale wygląda na to, że luz będzie DUŻY. Sugestia: Jeśli skradziono ci konta lub cokolwiek innego, co uniemożliwia życie, spokojnysposobem na przesłanie wiadomości byłoby zrobienie cholernie dobrego i upewnienie się, że ich społeczności nie mają władzy. Jest wiele rzeczy, które można zrobić bez „przemocy”. Poczekam, aby zobaczyć, co ludzie myślą, zanim opublikuję więcej.

  ___________________________

  Jaką wiedzę daje nam to zdarzenie? Dowiadujemy się kochani, że wszyscy ładnie ze sobą współpracują. Na jedną ustawę rządu, natychmiast grzecznie reagują PRYWATNE, portale społecznościowe i blokują ludzi. Ale to jeszcze nic, na JEDNĄ USTAWĘ, rządu, natychmiast reagują wszystkie komercyjne i niekomercyjne banki w jakich kierowcy maja swe konta i również …. grzecznie blokują wybranych ludzi.

  Spiski nie istnieją, taka oto prawda płynie z tego zdarzenia!:-))))))))

 2. czystesale says:

  Zbrodnia przeciwko CAŁEJ ludzkości, czyli antropocyd

  Różne grupy intelektualne dochodzą do tego samego wyniku:

  https://pppolsku.wordpress.com/2022/01/03/antropocyd/#KwaliZbrod

  chodzi o zbrodnie przeciwko całej ludzkości, to nie jest już żaden genocyd.

  • krnabrny1 says:

   Słusznie kolega dedukuje. Pisałem już o tym tutaj, ponad rok temu. Byliby głupcami rozpętując taką aferę, tylko po to aby zaszczepić siłą jedno pokolenie. Mają świadomość, że kolejne pokolenie i tak nie kupi tej zabawy.

   Jak pisałem jest to PRÓBA zadziałania na plazmę dziedziczną, czyli ten kawałek kodu DNA, który jest przenoszony z rodziców na dzieci.

   Jednakże, nie widzę tutaj powodu do niepokoju. Znając zasady jak budowane jest ludzkie ciało wiadomo, że niewiele mogą zrobić, poza narobieniem ludziom kłopotów:-)

   Myśle że i kolega nie ma się o co niepokoić:-)))

Wypowiedz się