Czy satelity Starlink zostały zniszczone, aby zapobiec pojawieniu się komunikacji kwantowej?

Poniższy i poprzedni artykuł podają informacje, które są częściowo sprzeczne z podanymi we wcześniejszym 3 tekście, odnośnie zniszczenia wystrzelonych satelitów Starlink. W 3 tekście poprzedzającym te dwa, w relacji Corey’a Gode, była mowa o zniszczeniu kilku satelitów Starlink, jak i kilku innych komercyjnych, przez Sojusz Ziemski, ze względu na plan ich wykorzystania do kontroli umysłu poprzez implanty w ludzkich ciałach.

W poniższym i poprzedzającym artykule jest mowa o zestrzeleniu przez Deep State ( Ukryta Władza; Władza Realna) 40 satelitów mających posłużyć do uruchomienia kwantowego internetu, jako technologii pozytywnej dla ludzkości, która zastąpi obecnie istniejącą negatywną.

Oba źródła tych informacji są dość wiarygodne, ale w tym i mniej w poprzednim tekście, jest szersze wyjaśnienie i rozróżnienie w funkcjonowaniu obu technologii: negatywnej i pozytywnej dla ludzkości. Więc dopiero czas wyjaśni,  co jest prawdziwe lub, że … obie informacje były częściowo prawdziwe, co do liczby i celu zestrzelenia.

Redakcja KIP

——————-

Pojawiło się wiele spekulacji na temat zniszczenia 40 z 49 mikrosatelitów Starlink 8 lutego, które zostały zestrzelone przez Władzę Realną, zgodnie z informacjami otrzymanymi przez Elenę Danaan, od jej głównego kontaktu pozaziemskiego Thora Han Eredyona. Elena właśnie opublikowała artykuł, który rzuca więcej światła na Elona Muska i Starlink w oparciu o informacje otrzymane wcześniej od kobiety pozaziemskiej z Alpha Centauri, z którą miała spotkanie twarzą w twarz w małym miasteczku w Irlandii nieco ponad miesiąc wcześniej.

W swoim artykule Elena wyjaśnia, jak po raz pierwszy spotkała się z nordycko wyglądającą istotą pozaziemską i jej mężem w grudniu 2019 r. podczas premiery książki w Irlandii i powiedziano jej, że są “Amerykanami” pracującymi nad zaawansowanymi projektami technologii komunikacyjnych w Los Angeles w Kalifornii. W tym czasie Elena nie wiedziała o ich prawdziwym pochodzeniu, a jedynie obserwowała ich uderzająco dobry wygląd i dziwność. Elena mówi, że była bardzo zaskoczona, gdy ta sama kobieta zadzwoniła do niej dwa lata później, 4 stycznia 2022 r., i umówiła się na spotkanie.

Na spotkaniu Nordyczka zidentyfikowała się jako pochodząca z Alfa Centauri i że ona i inni żyli na Ziemi od jakiegoś czasu i zintegrowali się z ludzką populacją. W 2006 roku napisałem artykuł, a następnie przedstawiłem prezentację konferencyjną na temat istot pozaziemskich potajemnie żyjących wśród nas rok później.

Ta historia obcych infiltrujących ludzkie społeczeństwo sięga co najmniej 1950 roku, kiedy słynni kontaktowcy, tacy jak George Adamski i Howard Menger, opisali pomaganie istotom pozaziemskim pozostać niezauważonymi w społeczeństwie.

Mniej więcej w tym samym czasie grupa istot pozaziemskich zaczęła ujawniać się ponad 100 Włochom i innym Europejczykom w tak zwanym “przypadku przyjaźni”. Spotkanie, które opisała Elena, nie jest zatem wyjątkowe, biorąc pod uwagę tę tajną historię ludzi spoza świata żyjących wśród nas.

Na spotkaniu w styczniu 2022 r., Które Elena omawia w swoim artykule, istota pozaziemska wyjaśniła przyszłe znaczenie Starlink i Elona Muska:

Wtedy… wdała się w prawdziwy temat i na początku byłam zaskoczona jej pytaniem. Zapytała mnie, jakiego mam dostawcę Internetu i zdecydowanie poradziła mi, żebym wybrała Starlink. Powiedziała, że Starlink stanie się bardzo duży i przejmie głównie wszystkie systemy komunikacyjne w najbliższej przyszłości, a Elon Musk zainwestował więcej funduszy w rozwój technologii przekaźników na niższej orbicie. Mówiła o nim, mówiąc, że wkrótce stanie się bardzo ważny, dla większego dobra ludzkości, w bliższej i dalszej przyszłości. Powiedziała tak: “on i ja jesteśmy z tego samego miejsca”.

Komentarz kobiety Nordyckiej na temat przyszłości Starlink i Elona Muska oraz ich znaczenia dla dobra ludzkości jest bardzo odkrywczy. Jeśli jej komentarze na temat przejęcia systemów komunikacyjnych przez Starlink w najbliższej przyszłości są dokładne, daje nam to potężny wgląd w to, kto stałby za utratą 40 satelitów Starlink. Wysoko na liście podejrzanych byliby właściciele obecnego globalnego systemu łączności – Władzy Realnej.

Co więcej, komentarz Nordyków, że Musk pochodzi z Alfa Centauri, przywołuje podobny scenariusz do Nikoli Tesli, który wierzył, wraz z kilkoma najbliższymi współpracownikami, że pochodzi z Wenus. Arthur Matthews i Margaret Storm napisali książki, które opisywały pochodzenie Tesli jako Wenusjanina.

Dokument Majestic, który wyciekł, opisuje, w jaki sposób wyglądające na ludzi istoty pozaziemskie w przeszłości porzuciły niektóre ze swoich dzieci, aby wychować je jako normalni ludzie, ale miałyby zaawansowane umiejętności, które ułatwiłyby postęp technologiczny. Nie jest zatem bezprecedensowe, że utalentowany wynalazca, taki jak Musk, okazuje się mieć pochodzenie spoza świata.

rozmowie z Eleną, Nordyczka mówiła o życiu w Kalifornii i pracy nad zaawansowanymi technologiami przed zakupem domu w Irlandii:

Ona: Mieszkaliśmy w pobliżu Los Angeles, zanim kupiliśmy tu dom, ale wciąż dużo podróżuję.

Ja: Co tam robiłaś, jaką miałaś pracę? Pamiętam, że powiedziałaś, że instalujesz nowe technologie w domach ludzi? Dla jakiej firmy to było?

Ona: Mieliśmy własną prywatną firmę. Jesteśmy wysokiej klasy inżynierami. Była to nowa technologia, bardzo zaawansowana, mająca związek z łącznością. Rodzaj Wi-Fi, jeśli chcesz, ale oparty na technologii kwantowej przekazanej do niższej łączności orbitalnej. To wszystko, co mogę powiedzieć.

Jest to bardzo istotna informacja, ponieważ sugeruje, że prawdziwym celem Starlink jest stworzenie globalnego systemu komunikacji Wi-Fi opartego na technologii kwantowej, a nie poprzez transmisję częstotliwości elektromagnetycznych (EMF) z niższej orbity okołoziemskiej.

Kwantowy system komunikacji opiera się na ideach takich jak “teleportacja kwantowa” i “splątanie kwantowe”, które wykorzystują fotony, jak wyjaśnił reporter naukowy, Martin Giles:

Teleportacja kwantowa działa poprzez tworzenie par splątanych fotonów, a następnie wysyłanie jednej z każdej pary do nadawcy danych, a drugiej do odbiorcy. Kiedy Alice otrzymuje splątany foton, pozwala mu wchodzić w interakcje z “kubitem pamięci”, który przechowuje dane, które chce przekazać Bobowi. Ta interakcja zmienia stan jej fotonu, a ponieważ jest splątana z fotonem Boba, interakcja natychmiast zmienia stan jego fotonu.

Podczas gdy wielu obawia się, że Starlink Muska stworzy system 5G, który będzie emitował szkodliwe częstotliwości (60 i 95 GHz), aby stłumić i kontrolować ludzkość na całym świecie, Nordycy sugerują, że prawdziwym celem jest opracowanie kwantowego systemu komunikacji, który nie byłby oparty na EMF.

Mówiąc prościej, komunikacja kwantowa będzie wykorzystywać splątane fotony, umożliwiając w ten sposób natychmiastową komunikację na duże odległości, podczas gdy konwencjonalna komunikacja wykorzystuje elektrony do generowania fal EMF, które poruszają się z prędkością światła. To poważnie wpływa na przydatność komunikacji opartej na EMF do głębokich podróży kosmicznych i czyni ją praktycznie bezużyteczną dla podróżnych międzygwiezdnych.

Kolejną dużą zaletą komunikacji kwantowej jest to, że “klatki Faradaya”, które blokują fale EMF, tworząc metalową klatkę wokół miejsc, nie blokują tego rodzaju transmisji. System kwantowy mógłby być zatem wykorzystywany przez okręty podwodne – których kadłuby działają jak klatki Faradaya – oraz w głębokim kosmosie przez statki kosmiczne do natychmiastowej komunikacji. Dlatego nie jest niespodzianką, że istoty pozaziemskie używają komunikacji kwantowej na odległości międzygwiezdne bez żadnych opóźnień lub szkodliwych fal EMF i że zachęcają wynalazców, takich jak Musk, do wprowadzenia tego do ogólnej populacji.

To właśnie sprawia, że twierdzenia, że Musk używa Starlink do stworzenia kwantowego systemu WiFi, są tak zaskakujące. Jeśli twierdzenia Nordyków na temat Muska są dokładne, to Starlink może zostać użyty do uwolnienia, a nie dalszego tłumienia ludzkości za pomocą nowej generacji satelitów krążących wokół Ziemi, które stworzyłyby następną generację komunikacji.

Najwyraźniej ten rodzaj technologii komunikacji kwantowej był wcześniej rozwijany w Kalifornii przez nordyckie istoty pozaziemskie, zanim interweniowała Władza Realna, ponieważ poniższa wymiana wyraźnie nawiązuje do:

[Ona] Wyjechaliśmy, bo straciliśmy wszystko.

Ja: Przykro mi to słyszeć. To dlatego opuściłeś Kalifornię. Jak do tego doszło?

Ona: Nasz dom spłonął. Spalili całe miasto. Wielu z nas zginęło.

Uwagi Skandynawki jasno pokazują, że kalifornijskie miasto, o którym mówi, to Raj, który został zniszczony 8 listopada 2018 r. Pożar Raju zniszczył całe miasto i zmusił jego 27 000 mieszkańców do ucieczki z ponad 80 ofiarami śmiertelnymi. Źródła mediów głównego nurtu, takie jak NBC News, cytowały warunki suszy, silne wiatry i wadliwy sprzęt do transmisji elektrycznej dla niszczycielskiego pożaru, który pochłonął miasto. Alternatywne źródła medialne zidentyfikowały jednak charakterystyczne oznaki satelitarnej broni ukierunkowanej energii (DEW) używanej do zniszczenia miasta. Dlaczego Raj był na celowniku DEW?

Natychmiast nabrałem podejrzeń co do prawdziwej przyczyny pożaru Raju, kiedy usłyszałem od jednego z jego mieszkańców, Ralpha Ringa. Wysłał e-mail do zwolenników, mówiąc, że jego dom w Raju został zniszczony, ale on i jego żona uciekli bez szwanku.

Po raz pierwszy spotkałem Ralpha na Hawajach w 2007 roku, kiedy wygłosił prezentację na naszej konferencji Earth Transformation na temat swojej pracy nad cywilnym projektem latającego spodka o nazwie OTC-XI, który został opracowany przez wynalazcę Otisa Carra, który był protegowanym Nikoli Tesli. Ralph pozostawał w kontakcie przez kolejne lata i informował zwolenników, że pracuje nad zaawansowanymi projektami technologicznymi, które zrewolucjonizują planetę. Nad tym właśnie pracował w Raju, kiedy ogień zniszczył miasto.

W tym samym czasie David Wilcock udzielił wywiadu na temat pożaru Raju, w którym stwierdził, że jego źródła ujawniły mu w 2007 roku, że wielu mieszkańców Raju było istotami pozaziemskimi z Alpha Centauri pracującymi nad zaawansowanymi projektami technologicznymi w podziemnych obiektach. Oznaczało to, że Raj był prawdziwym odpowiednikiem miasta “Eureka” w popularnym serialu telewizyjnym Eureka.

Przyznanie się Nordyczki Elenie, że była jedną z osób dotkniętych pożarem i że wielu jej towarzyszy zginęło, oznaczało, że Głębokie Państwo wzięło na cel ukryte podziemne obiekty używane przez istoty pozaziemskie. Ogień szczotki powierzchniowej został stworzony jako osłona do usuwania tych zaawansowanych obiektów technologicznych za pomocą kosmicznych DEW.

Teraz wiemy, dlaczego Władza Realna zniszczyła Raj i najnowocześniejsze projekty technologiczne w fazie rozwoju. Projekty te zagroziły obecnym globalnym systemom komunikacyjnym wykorzystującym szkodliwe transmisje EMF, które naukowcy tacy jak dr Joseph Mercola dobrze udokumentowali jako niezwykle szkodliwe dla długoterminowego zdrowia ludzkiego.

Teraz, cztery lata później, Starlink Elona Muska został zaatakowany przez Władzę Realną przy użyciu powierzchniowych DEW, zgodnie z komunikatami Thora Hana. Jest mało prawdopodobne, że utrata 40 mikrosatelitów powstrzyma rozwój Starlink i jego przyszłego globalnego systemu WiFi, biorąc pod uwagę, że ponad 1700 satelitów znajduje się obecnie na orbicie.

Jeśli to, co powiedziała Elenie Danaan, jest dokładne, to Starlink ma na celu uwolnienie przyszłego kwantowego systemu komunikacji Wi-Fi, który eliminuje szkodliwe pola elektromagnetyczne. To wyjaśnia, dlaczego Musk i jego firmy są teraz atakowane przez Władzę Realną, wykorzystując swoje pozostałe zasoby w mediach głównego nurtu, zagrożone aktywa w alternatywnych mediach i egzotyczną broń opracowaną przez przemysł lotniczy.

Na szczęście istnieje rosnący Sojusz Ziemski narodów podróżujących w kosmos współpracujących z Dowództwem Kosmicznym USA i pozytywnymi grupami pozaziemskimi, które wspierają wysiłki Muska i będą działać w celu ochrony jego systemu Starlink, a także rewolucyjnego systemu komunikacji kwantowej, który ustanowią z korzyścią dla całej ludzkości.

Wersja podcastu tego artykułu jest dostępna na YouTube & Rumble

Uwaga specjalna: 26 lutego zaprezentuję moje pierwsze webinarium w tym roku na temat “Co nadchodzi w 2022 roku i później“. Dołącz do mnie, gdy zanurzam się głęboko w zmianę paradygmatu egzopolityki, której będziemy świadkami na całej planecie, gdy ludzkość się obudzi.

© Michael E. Salla, Ph.D. Informacja o prawach autorskich

Powiązane podcasty i artykuły

Wypowiedz się