Czy satelity Starlink zostały zestrzelone przez Władzę Realną?

Poniższy i następny artykuł podaje informacje, które są częściowo sprzeczne z podanymi w poprzednim tekście, odnośnie zniszczenia wystrzelonych satelitów Starlink. W poprzednim tekście była mowa o zniszczeniu kilku satelitów Starlink, jak i kilku innych komercyjnych, przez Sojusz Ziemski, ze względu na plan ich wykorzystania do kontroli umysłu poprzez implanty w ludzkich ciałach.

W poniższym i następnym artykule jest mowa o zestrzeleniu przez Deep State ( Ukryta Władza; Władza Realna) 40 satelitów mających posłużyć do uruchomienia kwantowego internetu, jako technologii pozytywnej dla ludzkości, która zastąpi obecnie istniejącą negatywną.

Oba źródła tych informacji są dość wiarygodne, ale w tym, a zwłaszcza w następnym tekście, jest szersze wyjaśnienie i rozróżnienie w funkcjonowaniu obu technologii: negatywnej i pozytywnej dla ludzkości. Więc dopiero czas wyjaśni,  co jest prawdziwe lub, że … obie informacje były częściowo prawdziwe, co do liczby i celu zestrzelenia.

Redakcja KIP

8 lutego 40 z 49 satelitów Starlink wystrzelonych przez SpaceX Elona Muska dla jego kosmicznego systemu komunikacyjnego nie dotarło do swoich orbitalnych ścieżek i rozbiło się z powrotem na Ziemię w ognistym pokazie. SpaceX szybko wydał oświadczenie, że winowajcą była burza geomagnetyczna, mimo że burza uderzająca w Ziemię podczas rozmieszczenia satelitów była stosunkowo słaba. Jednak według przedstawiciela Galaktycznej Federacji Światów, satelity zostały zestrzelone przez frakcję Głębokiego Państwa wciąż aktywną w Europie.

Minęły dwa miesiące od ostatniego udostępnienia przeze mnie informacji od Thora Han Eredyona, przekazanych przez Elenę Danaan, więc warto powtórzyć, dlaczego uważam jego informacje za wiarygodne i warte rozważenia. Po pierwsze, Elena była zawodowym archeologiem, który pracował zarówno w Egipcie, jak i we Francji przez 20 lat. Elena zrezygnowała z szanowanej kariery zawodowej, aby pracować nad ezoterycznymi i pozaziemskimi tematami pokrewnymi, które nie mają większego prestiżu wśród jej byłych rówieśników. Czysta motywacja i uczciwość są niezbędnymi elementami wiarygodnych informacji, a Elena pokazuje je w obfitości w swojej komunikacji z Thorem Hanem.

Po drugie, pojawiło się wiele źródeł, które niezależnie potwierdziły kluczowe aspekty informacji Eleny, z których wiele przeprowadziłem wywiady na różne tematy, które po raz pierwszy omówiła. W szczególności Alex CollierJames Gilliland i moje źródło w armii amerykańskiej, JP, potwierdzają kluczowe aspekty zeznań Thora Hana i Eleny o dużej flocie statków kosmicznych składających się z wysoko rozwiniętych istot pozaziemskich, które niedawno weszły do naszego Układu Słonecznego. Ponadto informacje Eleny o obiekcie Ashtar Command na Jowiszu używanym do galaktycznej dyplomacji zostały niezależnie potwierdzone przez zespół zdalnego widzenia z Instytutu Dalekowzroczności.

Wreszcie, ściśle współpracowałem z Eleną przy sprawdzaniu i potwierdzaniu jej informacji za pomocą literatury naukowej o otwartym kodzie źródłowym. Elena nie  zadowala się publikowaniem nieuzasadnionych historii, ale sprawdza i potwierdza wszystkie informacje, które otrzymuje i przekazuje opinii publicznej.

Doskonałym przykładem jest to, że Elena właśnie poinformowała mnie o naukowym ogłoszeniu z 10 lutego potwierdzającym, że trzecia planeta została odkryta wokół Proximy Centauri, czerwonego karła. W swojej książce A Gift from the Stars (Dar od gwiazd) stwierdziła, że wokół Proximy Centauri krążą trzy zamieszkałe planety, cztery wokół Alfa Centauri i sześć wokół Beta Centauri, które zilustrowała na diagramie (s. 340).

Użyte za zgodą Eleny Danaan, Prezent od gwiazd (2020)

Ten rodzaj naukowego potwierdzenia jest ważnym powodem, dla którego lubię pracować z Eleną i wierzę, że jej informacje ze źródeł Galaktycznej Federacji są wiarygodne i warte rozważenia, aby uzyskać szerszy obraz tego, co dzieje się na Ziemi, w naszym Układzie Słonecznym i poza nią.

10 lutego zapytałem Elenę o nieudane satelity Starlink:

Czy zauważyłeś, że 40 satelitów Starlink Elona Muska zostało powalonych z powodu aktywności słonecznej, mimo że w tej chwili jest dość słaby. Być może Thor Han może nas oświecić na temat tego, co naprawdę się wydarzyło?

Później tego samego dnia Elena przysłała mi odpowiedź Thora Hana:

E: A co z tymi 40 satelitami znokautowanymi przez emisję słoneczną?

TH: Wolno mi powiedzieć, że atak został wystrzelony z ziemi, a nie z kosmosu. Niektóre z tajnych organizacji na tej planecie mają program wojskowy i broń hybrydową.

E: Czym jest broń hybrydowa?

TH: Technologia stworzona z powrotem od wroga, w tym części nie-Terran. To nie zostało nakręcone z USA, ale z kontynentu europejskiego. Istnieje potężny mroczny kult, który posiada tego typu sprzęt.

E: Więc wszystkie złe istoty pozaziemskie zniknęły z Ziemi, ale nadal istnieją pewne negatywne organizacje ludzkie?

TH: Tak, robimy wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc je zdjąć.

Warto podkreślić, że Ben Davidson z Space Weather News przeprowadził analizę burzy geomagnetycznej, która uderzyła w satelity SpaceX. Zwrócił uwagę, jak słabe są one w porównaniu z trudną pogodą kosmiczną, która może być nawet 1000 razy potężniejsza. Co najważniejsze, potwierdził, że satelity SpaceX przetrwały warunki geomagnetyczne dziesięć razy bardziej destrukcyjne niż ten, który rzekomo zabrał satelity.

Aby wyjaśnić zagadkową porażkę satelitów, Davidson dochodzi do wniosku, że prawdziwym winowajcą ich upadku jest słabnące pole geomagnetyczne Ziemi. Skutecznie zabierając ziemską tarczę ochronną przed zakłócającą pogodą kosmiczną.

Trudno sobie wyobrazić, że słabnące pole geomagnetyczne nagle sprawia, że satelity SpaceX są podatne na kosmiczną pogodę 10 razy słabsze w stosunku do tego, co wcześniej znoszono. Bardziej prawdopodobnym scenariuszem jest to, że słaba pogoda kosmiczna na drodze satelitów została tymczasowo wzmocniona w ukrytym ataku, jak twierdził Thor Han.

Jest prawdopodobne, że miejsce w Europie, które zostało użyte w ataku na satelity Muska, znajduje się w północnych Włoszech. Od dawna mówi się, że jest to twierdza dla “czarnej szlachty” i była miejscem narodzin włoskiego faszyzmu w 1920 roku. Badacze okultyzmu, tacy jak Fritz Springmeier, omawiali w książkach takich jak Bloodlines of the Illuminati, długą historię i moc czarnej szlachty, która sięga średniowiecznej Europy.

Dalej spekuluję, że hybrydowy system broni i program wojskowy użyty w ataku był najprawdopodobniej związany z tym samym wykonawcą obrony lotniczej, który rzekomo był zaangażowany w porwanie wyborów federalnych w USA w 2020 r. w tym, co zostało powszechnie nazwane “Italygate”, i doprowadził do wściekłych wysiłków obalania wysiłków przez główne źródła medialne, takie jak ReutersLeonardo SpA to włoska firma satelitarna, która otrzymuje kontrakty obronne od organizacji wojskowych na całym świecie w zakresie budowy zaawansowanych technologii lotniczych.

Informacje Thora Hana sugerują, że słaba burza geomagnetyczna, która uderzyła w satelity Starlink, była w rzeczywistości przykrywką dla Ukierunkowanej Broni Energetycznej, która została użyta do zwiększenia nasilenia burzy w pobliżu satelitów Starlink. Jest to ta sama metoda, w której naturalne huragany są zaostrzane i przekierowywane przez technologie modyfikacji pogody, które zostały uznane za istniejące w 1997 roku przez Williama Cohena, sekretarza obrony, podczas administracji Billa Clintona.

To wyjaśniałoby, dlaczego inżynierowie i naukowcy SpaceX wierzyli, że burza geomagnetyczna była odpowiedzialna za upadek satelitów Starlink, ponieważ technologie modyfikacji pogody Głębokiego Państwa nie są powszechnie znane.

Thor Han opisał rolę Elona Muska i dlaczego jego satelity są teraz celem frakcji Głębokiego Państwa:

[TH] Słuchajcie, niektórym będzie to trudne do zrozumienia: Elon Musk jest przez nas chroniony, o ile będzie szanował umowy o dobrym postępowaniu. Otrzymał pomoc w opracowaniu bardziej zaawansowanych technologii dla dobrej przyszłości tej planety. Terranie pracujący w służbie samemu sobie próbują wszystkiego, co w ich mocy, aby go powstrzymać.

Po raz pierwszy omówiłem zaangażowanie Muska w Galaktyczną Federację Światów w lipcu 2021 r., kiedy twierdzono, że uczestniczył w spotkaniach dyplomatycznych odbywających się wysoko w atmosferze Jowisza w ośrodku Ashtar Command. Przedsiębiorcze wysiłki Muska miały potężny wpływ na rozwój przemysłu samochodów elektrycznych, przemysłu rakietowego, a teraz przemysłu komunikacji satelitarnej.

Jest bardzo prawdopodobne, że Federacja Galaktyczna pomaga Muskowi uwolnić bardziej zaawansowane technologie, z których wiele zostało stłumionych przez dziesięciolecia.

Obecnie istnieje prawie 6000 zgłoszeń patentowych, które zostały stłumione przez nakazy zachowania tajemnicy nałożone przez społeczności wywiadowcze i obronne za pośrednictwem amerykańskiego Urzędu Patentów i Znaków Towarowych.

We wcześniejszych artykułach omawiałem, w jaki sposób “Sojusz Ziemski” jest wspomagany w budowaniu zaawansowanych technologii na Księżycu w celu ewentualnego publicznego wydania.

Rodzi to krytyczne pytanie, czy Starlink stanie się ważnym narzędziem pomagającym uwolnić ludzkość, czy też zostanie wykorzystany do kontrolowania nas za pomocą jeszcze bardziej wyrafinowanych technologii?

Kluczową kwestią, o której należy pamiętać przy znajdowaniu odpowiedzi, jest to, że obecny globalny system komunikacji jest kontrolowany przez aktywa Deep State, które są właścicielami mediów głównego nurtu i dużych firm mediów społecznościowych.

Firmy te zostały wykorzystane do cenzurowania wolności słowa na całym świecie, rozpalania publicznych namiętności poprzez wymyślone kryzysy społeczne i medyczne oraz tłumienia Wielkiego Przebudzenia, które ma miejsce na naszej planecie. Starlink Muska przełamałby monopolistyczną kontrolę Głębokiego Państwa nad globalną komunikacją, co wyjaśnia, dlaczego jego satelity Starlink są teraz celem ataków.

Podczas gdy wiarygodne niezależne źródła, takie jak Ben Davidson, uważają za prawdopodobne, że satelity Starlink Muska zostały powalone przez słabą burzę geomagnetyczną, nie kupuję tego. Biorąc pod uwagę dostęp Władzy Realnej do modyfikacji pogody i innych technologii hybrydowych, które mogą zaostrzyć burze atmosferyczne i słoneczne z wielką dokładnością, uważam wyjaśnienie Thora Hana za znacznie bardziej wiarygodne i warte dalszego zbadania.

Wersja podcastu tego artykułu jest dostępna na YouTube & Rumble

Dostępne również w Apple Podcasts, Google Podcasts i Spotify

Chciałbym podziękować Elenie Danaan za przekazanie informacji Thora Han Eredyona i pozwolenie na wykorzystanie jej diagramu planet w układach gwiezdnych Centauri.

Uwaga specjalna: 26 lutego zaprezentuję moje pierwsze webinarium w tym roku na temat “Co nadchodzi w 2022 roku i później“. Dołącz do mnie, gdy zanurzam się głęboko w zmianę paradygmatu egzopolityki, której będziemy świadkami na całej planecie, gdy ludzkość się obudzi.

© Michael E. Salla, Ph.D. Informacja o prawach autorskich

Powiązane podcasty i artykuły

Comments

 1. adamd says:

  A jeśli to tak wgląda_?
  2024?
  https://www.youtube.com/watch?v=kbO2tlu1ulI

 2. mario42 says:

  Informacja o burzy geomagnetyczniej pachnie kłamstwem
  W dniach 3, 4 lutego 2022 obserwatorium w Tomsku nie zanotowało jakiejś znacznej zmiany poziomu tła elektromagnetycznego

Wypowiedz się