Stany Zjednoczone przechodzą przez zjawisko znane obecnie jako zjawisko “formacji masowej”

Zdjęcie: Stany Zjednoczone przechodzą przez zjawisko znane obecnie jako zjawisko "formacji masowej"

(Naturalne wiadomości) Stany Zjednoczone cierpią obecnie z powodu zjawiska zwanego “formacją masową”, w którym niepokoje społeczne związane ze wspólnym zagrożeniem prowadzą do mniej niż trzeźwego myślenia grupowego z powodu silnego pragnienia społeczności do walki z tym zagrożeniem. Może to wystąpić u dowolnej liczby gatunków, takich jak zachowania mega-stada u ptaków do ideologicznej akceptacji narracyjnej u ludzi.

Około 62,3 procent Amerykanów zostało już zaszczepionych, czy to dobrowolnie, czy niechętnie, ale prezydent Joe Biden nadal ogłasza koronawirusa Wuhan (COVID-19) jako pandemię nieszczepionych. Ponieważ definicja “w pełni zaszczepionego” ma się wkrótce zmienić według dr Anthony’ego Fauci i sekretarza prasowego Jen Psaki, lista “nieszczepionych” wkrótce się rozszerzy.

Rząd nadal polega na szczepionkach, które nie działają zgodnie z reklamą, i nadal zamyka wczesne metody leczenia choroby, takie jak iwermektyna.

Zjawisko masowego formowania się, dla ludzi, może występować naturalnie, tak jak w przypadku plag i pandemii. Jednak mogą to być również konstrukcje syntetyczne, takie jak te, które były widziane w nazistowskich Niemczech, które mogą być często wykorzystywane dla korzyści politycznych.

Dr Robert Malone, który jest uznawany za członka zespołu, który stworzył technologię mRNA, powiedział to samo. W rozmowie z Joe Roganem w podcaście ” The Joe Rogan Experience ” na Spotify, Malone podzielił się:

“Kiedy masz społeczeństwo, które oddzieliło się od siebie i ma swobodnie unoszący się niepokój w tym sensie, że rzeczy nie mają sensu, nie możemy tego zrozumieć, a następnie ich uwaga zostaje skupiona przez lidera lub serię wydarzeń na jednym małym punkcie, takim jak hipnoza, dosłownie stają się zahipnotyzowane i można je prowadzić wszędzie”.

Formacja masowa utrzymuje się po naleganiu lewicy, aby istniały tylko dwie binarne kategorie statusu szczepień: zaszczepione lub nieszczepione. Jest to taktyka polegająca na ustawieniu różnych segmentów populacji przeciwko sobie w celu wymuszenia niekończącej się zgodności dla wszystkich, co jest politycznym celem końcowym większego planu.

Malone opisał, w jaki sposób “liderzy” mogą wykorzystać sytuację COVID, ponieważ identyfikują się ze swoimi przywódcami, którzy przychodzą z planami rozwiązania problemów za nich.

Co więcej, teoria masowej formacji mówi, że im bardziej absurdalna staje się narracja, tym silniej wierzący w narrację trzymają się jej absurdów. Zjawisko to występuje, ponieważ wierzący boją się przednarracyjnego zagrożenia, że pójście za jakimkolwiek absurdem jest lepsze, o ile przychodzi z obietnicą spełnienia tego zagrożenia.

Formacja masowa i reakcja na COVID

W przypadku COVID-19 rząd nalega na stosowanie terapii genowych mRNA lub szczepionek w celu jego zwalczania. Jednak dzięki 29 różnym białkom wirusa szczepionki mRNA rozpoznają tylko jedno z nich: jest to nic innego jak sparingpartner.

Ludzki układ odpornościowy musi zobaczyć jak najwięcej części rzeczywistego wirusa, aby w pełni przygotować się do ataku na prawdziwą rzecz, i dlatego tradycyjne szczepionki, które używają inaktywowanego lub żywego wirusa, działają lepiej w porównaniu z terapią mRNA, a błędna propozycja rządu jest tym, co jest złe w obecnym zjawisku formowania masy. (Powiązane: Martwienie się o COVID-19 upośledza zdolności poznawcze danej osoby.)

Dla tych, którzy wciąż myślą poza obecną formacją masową, racjonalna nauka jest konieczna. Racjonalna nauka mówi ludziom, aby stosowali wszelkiego rodzaju wczesne terapie w celu zwalczania COVID-19 tak wcześnie, jak to możliwe. W czasie pandemii pracownicy służby zdrowia powinni wypróbować istniejące leki, które nie okazały się jeszcze skuteczne w badaniach z podwójnie ślepą próbą, o ile pasują do znanej nauki, wykazują silne dowody działania i wykazują bezpieczeństwo.

Myśl masowa mówi, aby zaprzeczyć istnieniu wczesnych schematów leczenia i wstrzymać wszelkie leczenie, dopóki choroba nie przejdzie do końcowej fazy, i dać pacjentom tlen i leki rozrzedzające krew.

Nie musi tak pozostać: lekarze muszą ponownie zaangażować się w prawdę medyczną i działać zgodnie z nią, aby osiągnąć nową normę, która jest lepsza niż poprzednie. Należy jednak dokonać świadomego wyboru, aby wydostać się z masowego sposobu myślenia.

Obejrzyj poniższy film, aby dowiedzieć się więcej o zjawisku formowania się masy:

Ten film pochodzi z kanału “ZGoldenReport” na Brighteon.com.

Przeczytaj więcej o tym, co rząd robi, aby rozwiązać COVID-19 na Pandemic.news.

Źródła obejmują:

WND.com

Spotify.com

Opublikowano za: https://www.naturalnews.com/2022-01-13-us-going-through-mass-formation-phenomenon.html#

Comments

 1. czystesale says:

  Wyjaśnienie zjawiska nazizmu

  Były już różne próby wyjaśnienia zjawiska nazizmu, szczególnie niemieckiego, żydowska publicystka odkryła u Niemców »Banalität des Bösen« (banalność zła). Chodzi o masowe tolerowanie zbrodni.

  Twórcy systemów totalitarnych wiedzą, że zastraszenie, już zagrożenie, pozwala zmusić masy nie tylko do tolerowania zła, ale także do jego szerzenia. Dziś obserwujemy to zjawisko nie tylko wśród personelu medycznego, ale także większość polskiej populacji, która sama bezmyślnie poddała się TERAPII GENERYCZNEJ covid-19, jest zdecydowana użyć przemocy, aby zadać niedobitkom covidowym takie same skażenie genetyczne, jakiemu się sama w swej tępocie poddała.

  Dokładnie tak samo został stworzony nazistowski system totalitarny. Mechanizmy i zachowania są absolutnie te same. Myślę, że Polacy mogą z odrobiną szczerości i samokrytyki stwierdzić:

  My, Polacy, dopuścilibyśmy do nazizmuu w taki sam sposób jak to zrobili Niemcy!

  Byłaby to ważna lekcja i pierwszy stopień na drodze do zrozumienia wielu zjawisk społecznych i historycznych.

  Tępoty Polaków nie brakuje, gdyż przejrzeć kłamstwo aktualnie aktywnej administracji w Polsce o stanie zagrożenia covidem można było bez trudu od początku, dane były opublikowane:

  https://pppolsku.wordpress.com/2020/04/12/jak-dokonac-internowania-pol-miliarda-ludzi#GUS

  przez tąż administrację. W Polsce został analfebetyzm wytępiony jeszcze przez PRL, tzn. każdy był w stanie odczytać oszustwo. Uczyniło to tylko niewielu. Absolutna większość, masy, popędziła jak bydło za pastuchami władzy, nie zważając, że czynią zło sobie, swym podopiecznym i reszcie społeczeństwa, która zachowała jakiś zdrowy rozsądek.

  Masy jest łatwo skłonić do owczego pędu za byle jakim, także zbrodniczym, majakiem. To jest podstawa totalitaryzmu. Tzw. demokracja w postaci III RP jest jak widać systemem totalitarnym.

  A słowo demokracja oznacza jedynie :

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Demokracja

Wypowiedz się