“Stany Zjednoczone jako cierpiące na masową psychozę urojeniową” – dr Mark McDonald

Głębokie studium psychologiczno-psychiatryczne, dotyczące najbardziej społeczeństw bogatego Zachodu, a nie tylko USA, w czasie obecnej plandemii, przy długotrwałym uzależnieniu od strachu. Pisał o tym już Erich From w książce pt. “UCIECZKA OD WOLNOŚCI”  na początku lat czterdziestych XX wieku.

Redakcja KIP

Analiza dr Josepha Mercoli

Historia w skrócie

 • W swojej książce “Stany Zjednoczone Strachu” psychiatra Mark McDonald diagnozuje Stany Zjednoczone jako cierpiące na masową psychozę urojeniową, napędzaną irracjonalnym strachem przed tym, co jest teraz raczej nieszkodliwym wirusem.
 • Przerażająca nadmierna reakcja nie miała swojego źródła w tym, co wydarzyło się w 2020 roku. Rząd, korporacje i wpływowe osoby od dziesięcioleci angażują się w systematyczne “pielęgnowanie” wysiłków w kierunku irracjonalnego uzależnienia od strachu.
 • Bez strachu nie mogą okraść nas z naszych wolności.
 • Podstawową motywacją tej kampanii psychologicznej był atak na podstawowe struktury, fundamenty i instytucje społeczeństwa w celu pielęgnowania poczucia zależności od rządu.
 • Aby przezwyciężyć uzależnienie od strachu, osoby muszą nadal mieć poczucie ciekawości i być gotowe spojrzeć na nowe informacje. Jeśli nie są, nie można ich leczyć i nie można ich powstrzymać od zamiany swojej (i naszej) wolności na fałszywe poczucie bezpieczeństwa. Kluczem jest więc znalezienie tych, którzy wciąż są otwarci i otwarci na nowe informacje, abyśmy mogli osiągnąć punkt krytyczny, w którym jest więcej nieustraszonych ludzi niż uzależnionych od strachu.

Dr Mark McDonald jest psychiatrą w Los Angeles w Kalifornii. Napisał książkę zatytułowaną “Stany Zjednoczone strachu: jak Ameryka padła ofiarą masowej psychozy urojonej”, która jest tematem dzisiejszej dyskusji. Około kwietnia 2020 roku McDonald podjął odważną decyzję o “zwolnieniu” pacjentów, którzy odmówili zaakceptowania jego stanowiska w sprawie pewnych realiów i prawd.

“LA to bardzo politycznie naładowany klimat” – mówi. “Wielu moich pacjentów, szczególnie tych, którzy nie identyfikują się ani jako konserwatyści, ani nawet szczerze niezależni, reaguje w bardzo emocjonalnie naładowany sposób, gdy pracują z kimś, kto nie podziela ich systemu wartości, a potem trudno jest z nimi pracować. Nic na to nie poradzę…

Zauważyłem, że z całym wzrostem pandemii jest coś większego niż tylko polityka. Około 10 do 20% moich pacjentów, albo nagle odeszli, nic nie mówiąc … albo kłócili się ze mną. Niektórzy z nich zaatakowali mnie osobiście i potępili.

Kilku groziło, że zgłoszą mnie do komisji lekarskiej za mówienie tak “okropnych” rzeczy, jak dzieci powinny móc oddychać bez maski na twarzy. Po zobaczeniu skutków tego doszedłem do wniosku, że ci, którzy odeszli, ci, którzy mnie zaatakowali, naprawdę nie są już ludźmi, którym mogę pomóc, ponieważ naprawdę dobra praca terapeutyczna, przynajmniej praca, którą wykonuję, zaczyna się od pozycji prawdy i rzeczywistości.

Nie twierdzę, że mam monopol na prawdę lub rzeczywistość, ale z pewnością cenię ją tak wysoko, że nie jestem skłonny poświęcić jej dla czyjegoś komfortu emocjonalnego lub dobrego samopoczucia w tej chwili …

Ci, którzy zostali i ci, którzy zajęli swoje miejsca, wszyscy byli o wiele, wiele bardziej zaangażowani w pracę i stawanie się lepszymi, w uzdrawianie się emocjonalnie i psychicznie, niż ktokolwiek z ludzi, którzy odeszli.

Tak więc w żaden sposób nie żałuję tej decyzji. Myślę, że to uczyniło mnie lepszym klinicystą, lepszym praktykiem. A co najważniejsze, pozwoliło mi to nadal mówić jasno, publicznie i szczerze o tym, co uważam za znacznie ważniejszy problem niż tylko szczepionki i maski, czyli o stanie naszego kraju i o tym, jak jesteśmy kontrolowani i manipulowani przez skorumpowane osoby i korporacje.

Społeczeństwo zostało przygotowane do strachu

Strach jest jednym z najpotężniejszych motywatorów zachowania, i oczywiście, zachowanie ludzi zostało masowo zmanipulowane za pomocą strachu w ciągu ostatnich dwóch lat. Motywacją stojącą za książką było dostarczenie retrospektywnej analizy i wyjaśnienia, jak to wszystko się stało.

“Wełna nie została nałożona na nasze oczy 15 marca [2020]”  mówi McDonald . “To, co podejrzewałem, odkryłem i wyjaśniłem w pierwszej trzeciej części książki, to fakt, że proces ten rozpoczął się dawno temu.

To, co mieliśmy i na co cierpieliśmy, to powolny wysiłek uwodzenia przez rząd, korporacje, przez zamożne, potężne jednostki przez wiele dziesięcioleci … Wracam nawet do okresu po II wojnie światowej w mojej książce z bardzo konkretnym przykładem dla tych, którzy dorastali w tamtych czasach, ćwiczeń typu “kaczka i przykrywka” w celu ochrony przed nuklearnym holokaustem.

Oczywiście, ukrywanie się pod biurkiem nie ochroni cię przed bombą nuklearną. A jednak wszystkim nam powiedziano, abyśmy to zrobili … Ta praktyka, moim zdaniem, zaszczepiła w dzieciach poczucie strachu, poczucie bezbronności i poleganie na sile wyższej – nie na Bogu, ale na wyższej sile ludzkiej, zwykle autorytarnej, mocy szkół lub urzędników, aby chronić cię przed tym bardzo nieokreślonym, niejasnym … zagrożeniem”.

Sianie strachu przed zmianami klimatycznymi i załamaniem ekosystemu również należy do tego “uwodzenia”. “Nie powiem, że istnienie zanieczyszczenia nie jest prawdziwe” – mówi. “Jednak powiedzieć, że świat skończy się za 12 lat … nie jest zgodne z prawdą”. Celem jest zmiana zachowań ludzi, zaszczepienie poczucia zgodności, aby zasoby mogły zostać ponownie przydzielone.

Tak więc, na początku książki, moim celem jest wyjaśnienie: “Jak to się stało, że tak się baliśmy?” Jak to się stało, że tak szybko zostaliśmy uderzeni strachem przez coś, co bardzo wcześnie, wyraźnie nie było znaczącym zagrożeniem dla większości Amerykanów?

Nawet dla tych, dla których było to zagrożenie… były bardzo pomocne, skuteczne, tanie, skuteczne metody leczenia, które zasadniczo wyleczyły prawie 100% osób, które zostały dotknięte tym wirusem. Więc dlaczego [strach]?

Wyjaśniając, jak i dlaczego doszliśmy do tego punktu, mam nadzieję, że ludzie, którzy być może nie są całkowicie wyprani z mózgu, ale ci, którzy są po prostu nieco zdezorientowani, nieco zakłopotani, nie do końca trzeźwo myślący, ale z pewnością chcą nimi być, zobaczą swoje myśli zorganizowane tak, aby mogli następnie przejść do ważniejszego kroku, co z tym zrobimy?”

Uzależniony od strachu

Jednym z prawdopodobnych powodów, dla których przyjęto jawnie bezsensowne środki zaradcze, jest to, że strach paraliżuje racjonalne myślenie. Ludzie, którzy są przerażeni śmiercią z powodu COVID, nie mogą zrozumieć, jak śmieszne jest maskowanie, ponieważ nie potrafią logicznie zrozumieć problemu. Co więcej, nie chcą. Jak wyjaśnił McDonald, wcale nie są ciekawi.

“To jest moja mała technika diagnostyczna: czy osoba wyraża ciekawość, aby wiedzieć coś innego niż to, co wie teraz? Jeśli odpowiedź brzmi “nie”, nawet nie idę dalej z tą osobą w rozmowie. To absolutnie bez sensu …

Ambiwalencja to kolejne słowo, którego używamy w wywiadach motywacyjnych. Oceniamy pod kątem ambiwalencji. Czy osoba próbuje zajmować jednocześnie dwie różne, przeciwstawne pozycje? Ponieważ prowadzi to do rozwiązania. Jeśli w ogóle nie ma ambiwalencji i nie ma ciekawości, to tak naprawdę nie wiem, od czego zacząć. Zapytam więc: “Co teraz rozumiesz o tym, co się dzieje?”

Jeśli wyczuję jakąś ambiwalencję, jeśli wyczuję jakiś brak pewności siebie, zadam pytanie uzupełniające. Powiem: “Jesteś ciekawy? Czy jesteś zainteresowany poznaniem innych informacji lub innych punktów widzenia, których możesz nie być teraz świadomy?

I często, jeśli dojdę do tego punktu, osoba ta powie wstępnie: “Tak, może”. Z drugiej strony, jeśli dostanę “Absolutnie nie” lub bardziej potępienie: “Co masz na myśli? Czy jesteś jednym z tych antyszczepionkowców oszustów? Wtedy wiem, że prawdopodobnie nie będę postępował zbyt skutecznie, więc odpuściłem. Wycofuję się … Jeśli ktoś jest uzależniony od strachu, po prostu czekam i zobaczę, czy jest otwarty, chętny i gotowy do utraty uzależnienia. “

Krótko mówiąc, jeśli dana osoba nie jest otwarta na nowe informacje, nie ma znaczenia, ile recenzowanych badań rzucisz przed nią. Fakty i dane nie mają znaczenia, jeśli nie mają ciekawości lub tej ambiwalencji. Jak wyjaśnił McDonald, nie jest to wojna o dane. Wygraliśmy to dawno temu. To wojna psychologiczna i naprawdę trzeba o niej myśleć w ten sposób.

“Zawsze musisz pamiętać, że informacje i dane są tak przydatne, jak stan psychiczny odbiorcy” – mówi. W rzeczywistości możesz pogorszyć sytuację, jeśli nie będą otwarci i otwarci.

Wykastrowanie społeczeństwa

Innym czynnikiem kulturowym, który odegrał ważną rolę, jest wykastrowanie społeczeństwa. Jest to problematyczne, ponieważ wpływa również na naszą zdolność do obrony przed kolejnym atakiem na nasze wolności i integralność cielesną.

“Obawiam się, że podstawową motywacją tej kampanii psychologicznej był przez długi czas i nadal jest to atak na podstawowe struktury, fundamenty, instytucje naszego kraju … Z pewnością we wszystkich krajach anglojęzycznych od wielu, wielu lat dochodzi do ataku na podstawowe archetypy męskiego i żeńskiego, męskiego i żeńskiego.

Celem jest odebranie mężczyznom i kobietom zainteresowania, zdolności, komfortu, zarówno wewnętrznego, jak i społecznego, spotykających się mężczyzn i kobiet. Jeśli mężczyźni i kobiety przestaną się spotykać, jeśli przestaną pragnąć siebie nawzajem, jeśli przestaną ze sobą rozmawiać, jeśli przestaną się spotykać, żenić, mieć dzieci, to nie będziemy już mieć rodzin. Mamy samotnych rodziców.

Jeśli nie mamy rodzin, nie mamy organizacji obywatelskich. Nie mamy kościołów. Nie mamy społeczności. Wszystko, co mamy, to samotni rodzice biegający z własnymi dziećmi, polegający najprawdopodobniej na rządzie, aby pomóc im zapewnić im bezpieczeństwo finansowe i fizyczne. Tak więc rola ojca, rola matki jest po prostu wyeliminowana.

Wtedy wkracza państwo, a państwo wypiera rolę ojca i zaczyna przejmować władzę. Jest młoda dziewczyna, która przez wiele lat była wykorzystywana seksualnie przez swojego biologicznego ojca, a ostatecznie ją zapłodnił. Został aresztowany po przeprowadzeniu testu na ojcostwo.

Ostatnio przeglądałem jej notatki terapeutyczne w sprawie sądowej i uderzyło mnie to, że teraz, dwa lata później, nadal nalega, że jej ojciec został jej niesprawiedliwie odebrany. Nie zasłużył na aresztowanie, nie powinien być w więzieniu i że wszystko, czego naprawdę chce, to ponownie się z nim połączyć.

Można by pomyśleć, że to nie ma sensu. Chodzi mi o to, że żadna zdrowa osoba nie chciałaby ponownie połączyć się z ojcem, który wykorzystywał ją seksualnie i zapłodnił, ale ona to robi. Myślę, że jest ku temu psychologiczny powód. Mamy tylko jednego ojca. Mamy tylko jedną matkę. Jeśli nasz ojciec lub matka zostanie usunięci, nie możemy zastąpić tej osoby. Jesteśmy zasadniczo porzuceni. Jesteśmy zagubieni …

Co się stanie, jeśli odrzucimy rząd? Jeśli nie chcemy używać rządu jako sposobu na zapewnienie sobie bezpieczeństwa, poleganie na rządzie dla naszych pieniędzy, dla naszej świętości, [wtedy] musimy polegać na sobie nawzajem. Możemy to zrobić, jeśli mamy rodzinę, jeśli mamy społeczność, jeśli mamy kościół, organizacje i struktury obywatelskie.

Ale co, jeśli jesteśmy samotną matką z dwójką dzieci mieszkającą w mieszkaniu w Santa Monica, które jest dotowane przez władze miasta Santa Monica i otrzymujemy bony żywnościowe ze stanu Kalifornia? Cóż, teraz nie możemy pożegnać się z rządem. Musimy utrzymać rząd.

Tak więc naprawdę wierzę, że ataki na męskość, na kobiecość, są specjalnie zaprojektowane, aby położyć kres rodzinie i spowodować, że wszyscy mężczyźni i kobiety zwrócą się do rządu dla swojego bezpieczeństwa, a nie do siebie nawzajem, jak to tradycyjnie miało miejsce.

McDonald podkreśla, że nie jest to tak naprawdę kwestia polityczna sama w sobie, chociaż lewica “wydaje się mieć na to prawie monopol”, przede wszystkim dlatego, że “lewica jest z natury ruchem komunistycznym lub socjalistycznym. To jest antyreligijne, antyrodzinne, antyindywidualne”.

Problem polega oczywiście na tym, że społeczeństwa komunistyczne i socjalistyczne są zbudowane na fundamencie korupcji, gdzie mała grupa elit kończy się kradzieżą od wszystkich innych. Dlatego reżimy komunistyczny i socjalistyczny nie trwają. Zawsze kończą się upadkiem z powodu zgnilizny korupcji.

Jakie jest rozwiązanie?

Jeśli chodzi o to, jak mamy rozwiązać nasze obecne problemy, McDonald mówi:

“Mam wiarę i zaufanie do jednostek, ale w ludzkość jako całość straciłem pewien stopień wiary.

Chociaż zawsze istniały skorumpowane jednostki, fakt, że ludzie jako grupa pozwolili im w ciągu ostatnich kilku lat zdobyć taki przyczółek poprzez ich własne dobrowolne podporządkowanie się, mówi mi, że ludzkość nie ma, przynajmniej nie teraz, wrodzonej zdolności do opierania się prawdziwemu złu w stopniu, w jakim wierzyłem, że tak było. Więc się myliłem.

To właśnie doprowadziło mnie do tego, że mam pewne, w zależności od dnia, różne uczucia i poglądy na temat możliwości wyjścia. Nie wierzę w tej chwili, że wyjściem jest czekanie na mesjasza … Myślę, że wyjście będzie od podstaw … powstanie z popiołów, zasadniczo.

Weźmy na przykład system szkół publicznych w Stanach Zjednoczonych, który moim zdaniem jest nie do uratowania; Nie sądzę, że można to naprawić. Musimy zbudować nowy system szkolnictwa. Musimy zbudować nowy system bankowy, nowy system żywnościowy, nowy system dostarczania dostaw.

Musimy zbudować nowy system polityczny. Wszystkie te systemy muszą zostać w zasadzie przebudowane. I nie zostaną odbudowane przez przywódcę, będą odbudowane przez ludzi, a to będzie wymagało współpracy międzynarodowej…

To bardzo ważne, aby amerykanie rzeczywiście zebrali się razem i odrzucili tę skorumpowaną kabałę władzy i struktury, aby mogli się odbudować… Jeśli tak się nie stanie, myślę, że będziemy czekać na bardzo, bardzo mroczny okres czasu, który będzie trwał … przez lata lub dziesięciolecia. Nie wiem, czy kiedykolwiek naprawdę będziemy w stanie się z tego wydostać”.

Decentralizacja władzy ma kluczowe znaczenie

W miarę odbudowy jest całkiem jasne, że decentralizacja będzie absolutnie niezbędna. Jak wyjaśnił McDonald, jedną z przyczyn sukcesu Stanów Zjednoczonych jest dalekowzroczność Ojców Założycieli w stworzeniu systemu, w którym władza jest zdecentralizowana w 50 stanach. Powodem, dla którego Stany Zjednoczone są teraz na skraju utraty naszej wolności, jest to, że władza została ponownie skoncentrowana za pomocą technologii i mediów społecznościowych.

“Jedynym sposobem, aby ten stopień zła istniał i aby miał tak silny uścisk nad krajem, jest skoncentrowanie władzy. Gdyby władza była rozłożona, byłoby bardzo trudno o tego rodzaju pranie mózgu, ponieważ istniałaby wystarczająca przeciwwaga, byłoby wystarczająco dużo rozproszenia deprawującego wpływu, że prawda i uczciwość oraz siły dobra miałyby faktycznie przyczółek.

Chodzi mi o to, że Parler został zniszczony rok temu, ponieważ dwóch mężczyzn w Dolinie Krzemowej przekręciło przełącznik i 30 milionów głosów zostało uciszonych. Chodzi mi o to, że nigdy wcześniej nie było to możliwe. Nigdy… Wierzę w tej chwili, że … będzie to wymagało osobistej straty, czegoś głębokiego i znaczącego, aby ci, którzy wciąż mają wyprane mózgi, mogli rzeczywiście zacząć myśleć jasno ponownie.

Być może utrata dziecka z powodu urazu poszczepiennego, utrata rodzica, któremu odmówiono leczenia szpitalnego z powodu niewydolności serca, ponieważ zdecydował się nie szczepić, całkowite załamanie gospodarcze domu, społeczności, a może nawet kraju, ponieważ pozwalamy sobie na to, aby już nie pracować i wierzymy, że w jakiś sposób produktywność wydarzy się gdzie indziej przez jakąś inną osobę.

Możemy skończyć, jak to ma miejsce w Los Angeles, w stanie absolutnej anarchii, gdzie bogaci ludzie w Palisades, w Malibu, w Beverly Hills, są teraz rabowani, gwałceni i mordowani przez członków gangów w taki sam sposób, jak w Favelas w Brazylii.

Tego typu fala przestępczości, nie tylko wśród biednych ludzi w getcie, ale wśród klasy bogatej, tych, którzy głosują na tych wszystkich ludzi, którzy popychają tę korupcję i to technologiczne pranie mózgu … nigdy w życiu nie zdarzyło się to w Los Angeles. [Ale] może być konieczne, aby ci, którzy pomagają wspierać to pranie mózgu, faktycznie ponieśli znaczne straty osobiste, zanim się obudzą i wycofają  swoje wsparcie. “

Na podstawie tego, co widziałem i słyszałem, podejrzewam, że nawet osobiste straty nie obudzą niektórych z nich. Widziałem przypadki, w których ukochana osoba zmarła w ciągu kilku minut lub godzin od postrzału COVID, a jeśli przeżyła to, osoba ta odrzuca to jako zbieg okoliczności i planuje swój booster. Po prostu nie chcą widzieć korelacji.

Ta tendencja do ślepej autodestrukcyjności jest nieodłączną częścią stanu psychicznego znanego jako “psychoza masowego formowania”, który jest diagnozą kliniczną zaproponowaną przez Mattiasa Desmeta, profesora psychologii klinicznej na Uniwersytecie w Gandawie w Belgii.1

Czy to tylko korupcja, czy coś bardziej złowieszczego?

Najwyraźniej koncentracja władzy nie była przypadkowa. Została zaplanowana i wykonana przez dziesięciolecia. Ostatecznie technologia – która jest sercem technokratycznego światopoglądu – była potrzebna, aby odnieść sukces. Obecnie istnieje technologia manipulowania i kontrolowania globalnej populacji.

“Rodzi to kolejne pytanie, na które rok temu odpowiedziałbym zupełnie inaczej. Bardzo często jestem pytany: “Czy to po prostu korupcja?”. To znaczy: “Chcę więcej pieniędzy. Chcę więcej władzy”. A może jest coś bardziej złowieszczego? Czy kryje się za tym przynajmniej socjopatia, a może nawet istnienie zła?

Dwa lata temu powiedziałbym, że to absurd. Może jest kilka socjopatycznych osób. Oczywiście, nie ma nic złego. Nie wierzę w diabła. Ale teraz zaczynam się zastanawiać, czy to nie wykracza poza zwykłe ludzkie zepsucie. Chciwość jest tak banalna … Wydaje się to stosunkowo nieszkodliwym występkiem, biorąc pod uwagę to, co widzimy jako konsekwencje tych decyzji.

Jestem teraz otwarty, jak nigdy dotąd, na możliwość istnienia zła. O sile, która w rzeczywistości jest w grze, popychając te osoby do popełniania takich aktów straszliwego zła. I to jest złe. Wyniki są złe. Nie są to błędy i są zaaranżowane. To właśnie prowadzi mnie do tego, że tak bardzo kwestionuję teraz te wyjaśnienia, które wiążą się po prostu z błędami lub odosobnionym zepsuciem.

Jest coś tak pięknego, tak pięknie precyzyjnego, dobrze połączonego i trwałego w tym, jak wszystkie te działania połączyły się w ciągu ostatnich kilku lat, że prowadzi mnie to do myślenia, że musi istnieć jakaś siła lub moc, która wykracza poza zwykłą ludzką słabość. “

Idąc naprzód

McDonald pisze obecnie drugą książkę, w której zagłębi się w rozwiązania przezwyciężenia strachu na poziomie osobistym i krajowym. Niektóre z jego pomysłów i zaleceń dotyczących leczenia wyrosły z konsolidacji i ewolucji jego punktów widzenia w ciągu ostatnich kilku lat.

Ale zanim będziemy mogli cokolwiek zrobić, musimy zrozumieć, które grupy ludzi są podatne na leczenie, a które nie. Niektórzy mają tak głęboko wyprane mózgi, że wydają się nieosiągalni. Inni się boją, ale chcieliby nie bać się. Pierwsi są nieuleczalni, podczas gdy drudzy są uleczalni.

“Grupa z wypranymi mózgami, w taki sam sposób, w jaki traktowalibyśmy sektę, nie może być traktowana dobrowolnie” – mówi. “Nie mogę zapewnić im informacji, edukacji, poradnictwa ani nawet książki, ponieważ nie będą słuchać. Nie przeczytają tego. Nie chcą, bo jestem wrogiem. Każdy, kto dostarcza prawdy, nadziei i informacji, jest wrogiem.

Jedynym sprzymierzeńcem, jakiego mają, jest guru. Tak jak kult jest zamknięty, członkowie ich rodzin całkowicie się od nich oddzielają… ci ludzie będą tylko słuchać i przyjmować polecenia od Anthony’ego Fauciego, od Joe Bidena, od Dona Lemona, ludzi w mediach, ludzi w polityce, ludzi w biurokratycznym rządzie i nic nie zmieni ich zdania. Absolutnie nic.

Widzieli ludzi umierających wokół nich, własnych rodziców, własne dzieci, a oni wciąż szli zaszczepić się jeszcze raz. Są oni straceni, dopóki nie zostaną fizycznie usunięci, zasadniczo w sposób, w jaki zrobilibyśmy to z kultem, do odległego miejsca, w którym można je odprogramować. A ja nie zajmuję się tym biznesem. Więc to nie jest grupa, z którą rozmawiam.

Muszę być realistą. Musimy być praktyczni i skuteczni w tym, jak wykorzystujemy nasz czas. Nie chcemy mówić  do chóru, ale nie chcemy też próbować ścigać ludzi, którzy są zamknięci, pozbawieni ciekawości, całkowicie wyprani z mózgu. Nie będą słuchać. To jest bezużyteczne.

To pozostawia drugą grupę, która jest grupą otwartą, może przestraszoną, może niespokojną, ciekawą. Nazwałbym tych ludzi uzależnionymi od strachu, którzy chcą stracić swoje uzależnienie … To są ludzie, do których chcę dotrzeć z następną książką”.

Przełamywanie uzależnienia od strachu

Paradygmat proponowany przez McDonalda jest podstawowym 12-etapowym programem przezwyciężania uzależnienia, w tym przypadku uzależnienia od strachu. Jak w każdym 12-etapowym programie, pierwszym krokiem jest przyznanie się do uzależnienia. Muszą przyznać, że są uzależnieni od strachu, ponieważ nie tracąc strachu, nie mogą iść naprzód.

Strach jest przeszkodą w racjonalnym myśleniu i działaniu. Tak więc strach musi zostać przezwyciężony. Ale aby przezwyciężyć strach, musisz przyznać, że jesteś od niego uzależniony, że nie jest to coś, czego chcesz się trzymać “- wyjaśnia McDonald.

“Stamtąd biorą się inne rzeczy, które możesz zrobić. Jednym z nich, o którym chyba nikt tak naprawdę nie mówił zbyt wiele, jest to, że musisz przyjąć humor. Humor jest tym, co pozwala nam mieć perspektywę. Bez perspektywy jesteśmy jak marynarz patrzący przez monoskop. Wszystko skupia się tylko na jednym małym celu w oddali.

Tracimy wszystko wokół nas. Tracimy nasz kontekst. Nie jesteśmy w stanie przypisać wartości i priorytetu rzeczom. Wszystko staje się o przypadkach, śmierci, szczepionkach, maskach. Jednym z najlepszych sposobów na odejście od tego jest rozwijanie humoru i przyjmowanie go. Zacząć się znowu śmiać, opowiadać dowcipy, widzieć jaśniejszą stronę naszych czasów tutaj. Nie jesteśmy tu tylko po to, by istnieć. Jesteśmy tutaj, aby żyć. Jesteśmy tutaj, aby żyć w pełni …

Rozwijanie tego poczucia perspektywy pozwala im objąć więcej ciekawości. Muszą też odciąć się od mediów, przynajmniej tymczasowo, bo media są tym, co napędza uzależnienie… Musisz przestać chodzić do swojego dealera …

Przejdę przez wiele innych kroków, a także je wyjaśnię. Ale są to niektóre z tych, które moim zdaniem są bardzo ważne dla ludzi do rozważenia – przyznanie, że masz problem i pragnienie jego zakończenia; rozwijanie, a przynajmniej przyjmowanie humoru; i unikanie handlarza strachem, którym w dużej mierze są media.

Wróć także do tego, co jest wokół ciebie. Przestań odcinać się od ludzi. Być może obejmujesz ludzi, którzy również się boją. Spędzanie czasu z alkoholikami nie jest najlepszym sposobem na zaprzestanie picia. Idź do ludzi, którzy są trzeźwi.

Buduj przyjaźnie, relacje z ludźmi, którzy nie mają uzależnienia od strachu… Odkryjesz cały świat, który nie kręci się wokół wirusów, zastrzyków, masek i zamykania szkół i firm.

Czy masz podstawową wolę bycia wolnym?

Według dr Roberta Malone’a, w prywatnej rozmowie z Desmetem, Desmet zasugerował, że jedną z rzeczy, które mogą zadziałać, jest przesunięcie punktu ciężkości z irracjonalnego strachu przed śmiercią ze stosunkowo nieszkodliwego wirusa na racjonalny strach przed globalną tyranią, cała rasa ludzka jest podporządkowana niewolnictwu przez resztę czasu.

Desmet twierdził, że przetestował to i odkrył, że w niektórych przypadkach ludzie, którzy boją się COVID, mogą zostać skierowani do zdrowszego samopoczucia, zasadniczo dając im większy strach, aby zastąpić irracjonalny strach przed wirusem. McDonald nie wierzy, że to zadziała, przynajmniej nie w znaczącym stopniu.

“Napisałem o kulturowych przesłankach w mojej książce. [Desmet] opisuje [ich] w kategoriach czysto psychologicznych, chociaż istnieje również nakładka kulturowa, taka jak brak znaczenia i odłączenie od rodziny. Jak to się dzieje?

Kiedy tak naprawdę nie wiesz, jaki jest twój cel jako mężczyzny, kiedy nie masz rodziny nuklearnej, tracisz relacje rodzinne. Jesteś odcięty od swoich przyjaciół z powodu różnic politycznych. Tak więc osiągnęliśmy te same punkty końcowe z różnych punktów początkowych, ale całkowicie się z nim zgadzam.

Idea hipnozy jest również bardzo interesująca. Studiowałem hipnozę kliniczną. Jak wszyscy wiemy w przedstawieniach scenicznych, hipnotyzer wprowadzi na scenę kilkanaście osób, spróbuje zasugerować różne rzeczy 12 osobom.

A potem stopniowo wybierze 5, 6, 7, 8, 9 z nich, wyśle je z powrotem do publiczności, gdy zdiagnozuje je jako niepodlegające sugestii. Trzyma dwóch lub trzech, którzy są, a ci ludzie zwykle pięknie występują podczas hipnozy na scenie.

Myślę, że to też prawda. Myślę, że są ludzie, którzy z jakiegoś powodu łatwiej dają się zasugerować. I tak są bardziej podatni na trans hipnotyczny. Myślę, że na świecie dzieje się teraz rodzaj hipnotycznego transu. Ci ludzie mają po prostu wrodzoną sugestywność.

Pomysł, że moglibyśmy zastąpić strach przed śmiercią strachem przed totalitarną kontrolą, jest interesujący, ale nie jestem pewien, czy zgadzam się z tym z następującego powodu.

Myślę, że jednym z powodów, dla których ludzie stali się tak ulegli, szczególnie w krajach zachodnich, w bardziej zamożnych, bardziej technologicznie połączonych, międzyludzkich społeczeństwach, jest to, że w dużej mierze straciliśmy … wewnętrzną wolę buntu i odparcia bycia kontrolowanym przez wyższy autorytet podobny do Boga.

Myślę, że ludzie dzisiaj nie pragną wewnętrznie wolności. Myślę, że pragną być pod opieką. Jedną z największych zalet reżimów totalitarnych w 20 wieku jest to, że oferowały bezpieczeństwo kosztem wolności.

A ludzie w dużej mierze przyjęli to, przynajmniej na początku, zanim rozpoczęły się wszystkie obozy i egzekucje, ponieważ nie widzą punktu końcowego utraty wolności. Widzą natychmiastowe korzyści płynące z bezpieczeństwa, z opieki. Nie muszę codziennie chodzić do pracy… To takie łatwiejsze życie. To tak, jakby cofnąć się w czasie do dnia, w którym się urodziłem i każda potrzeba, którą miałem, została zaspokojona …

Teraz nie miałem wolności. Byłem na łasce matki. Ale wow, co za łatwe życie. Brak odpowiedzialności … Jest więc coś psychologicznie zaprogramowanego w nas, aby chcieć przyjąć coś prostego, coś łatwego, oddać naszą autonomię wyższemu autorytetowi, który jest państwem, które się nami zaopiekuje.

I, oczywiście, zawsze zamienia się to w system totalitarny, a potem ludzie umierają, są mordowani, mamy masowy głód, egzekucje. Widzieliśmy to wielokrotnie w ciągu 20 wieku.

Ale z mojego doświadczenia jako klinicysty wynika, że ludzie są o wiele bardziej przerażeni śmiercią, utratą bezpieczeństwa, utratą tak zwanej ochrony przed państwem, niż utratą wszystkich swobód, swobód i ostatecznie po prostu bycia karmionymi maszynką do mięsa przez despotów społeczeństwa.

W swej istocie system totalitarny oferuje oszustwo. Mówi: “Przestań wierzyć w siłę wyższą, która nie jest prawdziwa, Boga, i uwierz w siłę wyższą, którą jestem ja i partia. Mogę zaoferować ci ziemniaki. Mogę zaoferować ci strażników … Mogę wam to wszystko teraz zaoferować. Co Bóg może ci zaoferować? … Nie możesz na nim polegać. Cóż, możesz na mnie polegać”. To prawie jak diabelski rodzaj faustowskiej sztuki, w którą ci totalitarni despotowie zawsze się angażują, ale ludzie dają się na to nabrać.

I to jest jeden z powodów, dla których każdy system komunistyczny, każda dyktatura, zasadniczo atakuje wszystkie formy kultu religijnego i organizacji. Potrzebują świeckiego społeczeństwa, ponieważ kiedy istnieje siła wyższa, ponad państwem, w którą ludzie wierzą lub na której polegają, zmniejsza to absolutną władzę państwa. Wprowadza to w kontekst.

Kontekst jest taki, że jest to wadliwe, ponieważ reżimy totalitarne są nadal rządzone przez ludzi. Nie są prowadzone przez anioły. Nie są prowadzone przez Boga. A jeśli możemy usunąć Boga z obrazu, teraz nagle cała hierarchia się zmienia i najwyższa władza staje się państwem i nie ma nic ponad państwem.

Nie sądzę, żeby był jakiś wyjątek od tego. I to jest kolejny powód, dla którego atak na kościół i atak na Boże Narodzenie, na przykład, tak trwa w ciągu ostatnich kilku dekad.

Bądź odważny, mów głośno, znajdź swoje plemię

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, pierwszą rzeczą, którą będziesz chciał zrobić, to otoczyć się podobnie myślącymi ludźmi i spotykać się osobiście, gdy tylko jest to możliwe. Częścią znalezienia swojego “plemienia” jest zebranie się na odwagę i mówienie tego, co myślisz.

“Jedną z kluczowych rzeczy, które odkryłem osobiście, co zdecydowanie sugeruję, aby wszyscy to zrobili, jest wyjście z szafy” mówi McDonald .

“Zdaję sobie sprawę, że o wiele łatwiej jest wyjść z szafy jako transseksualny, niebinarny niż wyjść jako konserwatysta, ale nawet jeśli stracisz kilku przyjaciół i kolegów, zyskasz o wiele, wiele więcej z wysokiej jakości, wspierających, kochających, broniących wolności ludzi uczciwych niż cokolwiek, co kiedykolwiek straciłeś.

Jak powiedział mi Mikki Willis [twórca serialu dokumentalnego Plandemic] po nakręceniu swojego pierwszego filmu: “Nie straciłem ani jednego przyjaciela”. Zapytałem, jak to możliwe? Powiedział: “Ponieważ wszyscy ludzie, którzy odeszli, nie byli przyjaciółmi na początku”. I całkowicie się z nim zgadzam. Z mojego doświadczenia wynika, że tak jest. Będzie to prawdą w twoim.

Wszystko, co musisz zrobić, to tolerować i akceptować natychmiastowe tymczasowe znakowanie ognia, które nastąpi, gdy podniesiesz głowę i … zacznij mówić z serca i być szczerym, pokazując własną uczciwość …

Ludzie, którzy cię nie wspierają, odejdą. Stworzą przestrzeń dla tych, którzy to robią. Ci, którzy cię słyszą i zgadzają się z tobą, przyjdą do ciebie. Powiedzą: “Dzięki Bogu, kolejna osoba, która podziela moje poglądy. Jak się nazywasz? Możemy spotkać się na kawę? Słyszeliście o tej grupie, którą zorganizowałem? Spotykamy się w czwartki w kawiarni. Chcę, żebyś przedstawił cię moim przyjaciołom”.

To ci się przydarzy. I myślę, że jest to pierwszy, najważniejszy krok, jaki możesz podjąć, aby stać się silniejszą, zdrowszą i bardziej pro-wolnościową, pro-amerykańską jednostką.

Na zakończenie koniecznie weź do ręki egzemplarz “United States of Fear: How America Fell Victim to Mass Delusional Psychosis“, aby dowiedzieć się więcej.

___
https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2022/01/02/how-to-overcome-fear-addiction.aspx?ui=e34f4e07e9e4aaaf5360c9c5b394d5ee352f718bb4183b226ed25891b407ee18&sd=20110601&cid_source=prnl&cid_medium=email&cid_content=art1HL&cid=20220102&mid=DM1080687&rid=1367773088

Comments

 1. krnabrny1 says:

  I kolejny artykuł Hala Turnera. Ja osobiście muszę jak zwykle wspomnieć, że nie sądzę aby pojawiła się jakakolwiek wojna konwencjonalna, zaliczam w to i nuklearną w obecnym czasie, ale zobaczymy, USA nie chcą umrzeć, dążą do eutanazji czyimiś rękoma…tak to wygląda w każdym razie.

  https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/russia-says-talks-have-failed-massive-movement-of-military-hardware-now-taking-place

  Rosja mówi, że rozmowy zakończyły się fiaskiem, nie ma sensu kontynuować ich w tej chwili; Rozpoczyna się masowy ruch sprzętu wojskowego

  13 STYCZNIA 2022

  Rozmowy amerykańsko-rosyjskie w sprawie Ukrainy zakończyły się fiaskiem. Rosja twierdzi, że USA i ich sojusznicy z NATO nie są przygotowani do spełnienia kluczowych żądań Rosji dotyczących gwarancji bezpieczeństwa. Rosyjski wysłannik do OBWE Łukaszewicz publicznie oświadczył: „Jeśli nie usłyszymy konstruktywnej odpowiedzi na nasze propozycje w rozsądnym czasie, a agresywne zachowanie wobec Rosji będzie kontynuowane, będziemy musieli działać w celu wyeliminowania zagrożeń dla naszego bezpieczeństwa narodowego”.

  Rosyjskie Ministerstwo Obrony poinformowało, że w pobliżu granicy z Ukrainą rozpoczęło ćwiczenia wojskowe z udziałem ponad 10 tys. żołnierzy.

  W ćwiczeniu na kilku poligonach na południu kraju biorą udział bataliony strzelców zmotoryzowanych, a także jednostki wojskowe z floty czarnomorskiej i kaspijskiej – poinformował w pisemnym oświadczeniu Południowy Okręg Wojskowy Ministerstwa Obrony.

  Wiceminister spraw zagranicznych Rosji Rybakow mówi, że USA i ich sojusznicy z NATO nie są przygotowani do spełnienia kluczowych żądań Rosji dotyczących gwarancji bezpieczeństwa i że Moskwa podejmie „inne środki i techniki” w stosunku do zachodnich partnerów, jeśli USA i NATO nie zareagują na rosyjskie żądania.

  Riabkow powiedział następnie agencji informacyjnej INTERFAX, że „nie ma powodu do nowej rundy rozmów w najbliższej przyszłości. – Sytuacja jest w impasie”.

  Rosyjskie wojsko zaoferowało prezydentowi Władimirowi Putinowi opcje na wypadek pogorszenia się sytuacji wokół Ukrainy, ale dyplomacji trzeba było dać szansę, kontynuował Riabkow.

  Od 10:20 czasu wschodniego USA, rosyjskie giełdy spadły o około 5,70% – wiedzą, że coś nadchodzi.

  Wczesnym czwartkowym rankiem w Rosji wizualnie zweryfikowano nie mniej niż SIEDEM (7) nowych pociągów wojskowych, które przemieszczają opancerzenie i wojska ze wschodniej i środkowej Rosji na zachód; całkowicie masowy ruch bojowników i materiałów.

  Ponadto rosyjskie myśliwce uzbrojone w nowy hipersoniczny „pocisk zabójczy lotniskowca” zostały wysłane do bazy w Syrii w celu monitorowania sił uderzeniowych Królewskiej Marynarki Wojennej HMS Queen Elizabeth, które pływają we wschodniej części Morza Śródziemnego. Po raz pierwszy Rosja rozmieściła swój pocisk hipersoniczny Kinzhal za granicą.

  AKTUALIZACJA 10:46 CEST —

  Rosyjski minister spraw zagranicznych Ławrow powiedział właśnie, że Rosja oczekuje na pisemne odpowiedzi ze strony USA i NATO na rosyjskie projekty, artykuł po artykule, i nalega, aby odpowiedzi dotarły nie później niż w przyszłym tygodniu.

  AKTUALIZACJA 11:06 CEST —

  Ambasador USA w OBWE mówi, że „wojenny rytm wojny brzmi głośno, a retoryka stała się dość ostra”.

  – Przedstawiciel Rosji w OBWE mówi dziś, że rosyjskie propozycje są „zasadniczo chwilą prawdy, która powinna zadecydować, czy zgodzimy się na te granice, których nie można przekroczyć, czy sytuacja będzie przebiegać według scenariusza, który może prowadzić do katastrofalnych konsekwencji”.

  AKTUALIZACJA 12:21 CEST —

  Rosyjski wojskowy statek rozpoznawczy Karelia został zauważony u wybrzeży Hawajów.

  Uważa się, że Karelia przerwała próby najnowocześniejszej broni antyrakietowej w USA. Według dowództwa USA w regionie Indo-Pacyfiku rosyjski okręt wojenny znajduje się niebezpiecznie blisko Hawajów i jest obecnie monitorowany przez siły marynarki wojennej USA.

  Warto zauważyć, że w najbliższych dniach Stany Zjednoczone zamierzają przetestować nową broń rakietową. Rosyjski okręt rozpoznawczy mógłby zostać wysłany z misją, aby mieć oko na testy.

  Amerykańskie wojsko śledzi rosyjski statek wojskowy na Pacyfiku u wybrzeży Hawajów, poinformowała publikacja Honolulu Star Advertiser , odnosząc się do przedstawiciela Dowództwa Indyjsko-Pacyficznego Sił Zbrojnych USA, majora Roba Martinsa.

  Amerykańska atomowa łódź podwodna zmierzająca w kierunku wód Rosji

  W norweskim porcie Tromso zauważono szturmowy okręt podwodny klasy Virginia o napędzie atomowym. Okręt podwodny jest wyposażony w pociski manewrujące Tomahawk. Okręt płynie w kierunku wód terytorialnych Rosji.

  Nie wiadomo, w jakim celu w tej części świata pojawił się atomowy okręt podwodny USS New Mexico. Uważa się jednak, że okręt podwodny przybył do norweskiego portu w celu przeprowadzenia nowych prowokacji przeciwko Rosji.

  Rosyjskie okręty wojenne, okręty podwodne i samoloty do zwalczania okrętów podwodnych mogą wkrótce wyruszyć z misją przechwycenia amerykańskiego okrętu podwodnego, zauważa portal.

  Na razie USS New Mexico przebywa około 50 kilometrów od terytorium Rosji. Stany Zjednoczone mogą więc próbować wywierać większą presję na Rosję

  Rosja wyrządzi USA kolosalne szkody w przypadku wojny nuklearnej

  Rosja będzie w stanie łatwo pokonać Stany Zjednoczone w przypadku wojny nuklearnej – powiedział Sputnikowi znany ekspert wojskowy Aleksiej Leonkow na rosyjskim kanale YouTube.

  Według analityka Siły Zbrojne Federacji Rosyjskiej będą w stanie z łatwością odeprzeć ataki amerykańskich rakiet i dać namacalną odpowiedź na agresję wroga.

  Dodał, że Rosja wyrządziłaby Stany Zjednoczone kolosalne szkody w przypadku wymiany uderzeń nuklearnych.

  Zdaniem eksperta, jeśli Rosja i Stany Zjednoczone wymienią się uderzeniami nuklearnymi, strona rosyjska poradzi sobie z liczbą pocisków, które Amerykanie mogą wystrzelić.

  „Naszych pocisków balistycznych, które teraz wykorzystują sterowaną technologię hiperdźwiękową, nie można zatrzymać. Dlatego w wymianie uderzeń nuklearnych to druga strona odniesie kolosalne szkody” – powiedział Leonkow.

  Pod koniec 2021 r. generał David Thompson, wiceszef operacji kosmicznych w Siłach Kosmicznych Stanów Zjednoczonych, przyznał, że Stany Zjednoczone pozostają w tyle za Rosją i Chinami w rozwoju broni naddźwiękowej. Pierwszy hipersoniczny system dalekiego zasięgu LRHW wejdzie na uzbrojenie armii amerykańskiej dopiero do 2023 roku.

  NATO przeprowadzi zakrojone na szeroką skalę ćwiczenia u wybrzeży Rosji,

  2 grupy uderzeniowe lotniskowców i USA wysyłają Nuke Sub do granic Rosji.

  NATO przeprowadzi duże ćwiczenia wojskowe 400 km od granicy z Rosją.

  Wielka Brytania, Stany Zjednoczone i szereg krajów NATO zamierzają przeprowadzić zakrojone na szeroką skalę ćwiczenia wojskowe 400 km od granic Rosji, w których jednocześnie zaangażowane będą dwie grupy uderzeniowe lotniskowców – jedną z nich pokieruje HMS Prince Walii Brytyjskiej Marynarki Wojennej, a drugi przez lotniskowiec USS Harry S. Truman „US Navy.

 2. matben51 says:

  Panie Krnabny, nikt Pana nie prosil o wiadomosci z kraju i ze swiata.
  Artykul jest doskonaly. Wszystkie tlumaczenia ksiazki przepowiadaja do rozumu i do sytuacji w jakiej znalazl sie swiat. Cytaty do wspierania ludzkiej psychiki sa doskonale. Tego nam ludziom potrzeba teraz najbardziej. Dziekuje za ten artykul. Jest doskonaly.

 3. krnabrny1 says:

  Sytuacja się zagęszcza blisko Polski..znów Hal Turner:-)

  https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/russia-deploys-fighter-jets-bombers-to-kaliningrad-europe

  Rosja rozmieszcza myśliwce i bombowce w Kaliningradzie (Europa)
  14 STYCZNIA 2022

  Rosyjskie siły powietrzne wysyłają obecnie do Kaliningradu liczne myśliwce i bombowce.

  Poniższe zdjęcie przedstawia dwadzieścia myśliwców zaparkowanych na lotnisku w Kaliningradzie:

  https://halturnerradioshow.com/images/2022/01/14/Kaliningrad-Fighters.png

  To dodatkowe zdjęcie pokazuje liczne bombowce zaparkowane w innym miejscu na tym samym lotnisku:

  https://halturnerradioshow.com/images/2022/01/14/KaliningradBombers.png

  Jak widać na poniższej mapie, Kaliningrad to niewielka część Rosji, oddzielona od głównego narodu rosyjskiego, położonego w Europie, poniżej południowej Litwy i północnej Polski.

  https://halturnerradioshow.com/images/2022/01/14/KaliningradMap_large.png

  Umieszczenie tych samolotów wojskowych w tym miejscu sprawia, że ​​rosyjskie siły powietrzne znajdują się w zasięgu narodów europejskich wchodzących w skład NATO.

 4. krnabrny1 says:

  A tutaj jeszcze ciekawiej! Hal Turner wspomina o zhakowaniu serwera w Bydgoszczy.
  Wszystkie dane dotyczące uzbrojenia Polskiej Armii stały się publiczne!
  Podobnie na Ukrainie.

  https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/urgent-u

  PILNE: Ławrow – „Cierpliwość Rosji wobec Zachodu dobiegła końca…” MSZ: „Świat stoi w obliczu nieodwracalnych konsekwencji”

  14 STYCZNIA 2022

  Wczesny piątek rano, 14 stycznia 2022 r., rosyjski minister spraw zagranicznych Siergiej Ławrow odbył swoją doroczną, długą konferencję prasową. Powiedział w nim zgromadzonym mediom: „Skończyła się cierpliwość Rosji wobec działań Zachodu, którą ujarzmialiśmy od dawna – czas już iść”.

  Następnie powiedział: „Podczas gdy czekamy na odpowiedź [na piśmie] ze strony NATO w sprawie gwarancji bezpieczeństwa, [której później powiedział, że spodziewają się w środę] Rosja przygotowuje się teraz na _każdy_ rozwój wydarzeń”.

  Złowrogo, Ławrow jasno dał do zrozumienia: „Jeśli nasze propozycje gwarancji bezpieczeństwa zostaną odrzucone przez NATO, ocenimy sytuację i zaczniemy działać w interesie bezpieczeństwa naszego kraju. Rosja wie, jak zapewnić sobie bezpieczeństwo i nie będzie w nieskończoność czekać na pewne zmiany i obietnice z Zachodu”.

  Podczas gdy Ławrow przemawiał, 155. brygada piechoty morskiej Floty Pacyfiku Rosji przemierza całą Rosję, aby rozmieścić ją w pobliżu Ukrainy/Białoruś. Dzieje się to wraz z kilkoma pułkami z 4 armii rosyjskiego Dalekiego Wschodu.

  Jest to całkowicie bezprecedensowy ruch wojskowy Rosji; daleko poza wszelkie ćwiczenia, jakie kiedykolwiek ćwiczyli. Ogarniają cały kraj za każdą możliwą do rozmieszczenia jednostkę bojową.

  Rosyjski minister spraw zagranicznych został następnie zapytany konkretnie, czy oznacza to wojnę z Ukrainą. Jego odpowiedź była zaskakująca: „Nie, to oznacza tworzenie kontr-zagrożeń dla Zachodu i pojawienie się rosyjskich baz lub rakiet w pobliżu granic USA , bolesne kontr-sankcje dla Zachodu i tym podobne. Rosja nie potrzebuje wojny na Ukrainie. Jest zbyt wiele więzów pokrewieństwa między Ukraińcami a Rosjanami”.

  Następnie powiedział wprost: „Udział zachodnich instruktorów w konflikcie w Donbasie przekroczy wszelkie czerwone linie i oznacza bezpośrednie starcie między „narodem rosyjskim” a wojskiem NATO”.

  W innym miejscu na świecie szef NATO Jens Stoltenberg powiedział w wywiadzie dla Repubblica News „NATO podjęło decyzję o przyjęciu Ukrainy i Gruzji do sojuszu, ale nie wyznaczyło jeszcze terminu”.

  Dalej wyjaśnił, że decyzja została podjęta w 2008 roku, ale nie wyznaczono żadnego terminu.

  Również dziś rano rosyjskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych otwarcie stwierdziło, że „USA i NATO stoją przed wyborem: albo niepodzielność bezpieczeństwa, albo konfrontacja, która może mieć NIEODWRACALNE konsekwencje”.

  ZHAKOWANO INTELA NATO

  Hakerzy komputerowi z powodzeniem włamali się do komputerów wywiadu NATO i ukradli dane dotyczące uzbrojenia. Przeciek najprawdopodobniej pochodził z Komendy Planowania Logistycznego Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych w Bydgoszczy.

  Informacje znalezione w sieci to m.in. uzbrojenie polskiej armii, amunicja, części zamienne do maszyn bojowych oraz specjalistyczne oprogramowanie.

  Ujawniony sprzęt obejmuje również sprzęt zakupiony przez polską armię w USA, Niemczech i Izraelu.

  To są dane strategiczne, których poszukuje np. rosyjski wywiad – mówi gen. Piotr Pytel, były szef Służby Kontrwywiadu Wojskowego. Jego zdaniem takie informacje są warte dużo pieniędzy.

  Zhakowanie witryn wojskowych i rządowych na Ukrainie

  Również dziś rano kilka ukraińskich rządowych witryn nie działa z powodu poważnego cyberataku. Poniżej znajduje się strona internetowa Ministerstwa Spraw Zagranicznych Ukrainy .

  W części czytamy: „Ukraińcy!… Wszystkie informacje o was stały się publiczne, bójcie się i oczekujcie gorszego”. Witryny Ministerstwa Obrony Ukrainy i Ministerstwa Edukacji również nie działają.

  ANALIZA HAL TOKARKI

  To wszystko złe wieści. Rosyjskie media państwowe zaczynają z tym uciekać. Kiedy to dotrze do rosyjskiej opinii publicznej, to zła wiadomość; i wyszło już 20 minut temu.

  Kiedy naród rosyjski masowo dowiaduje się, że NATO faktycznie ma zestalone plany całkowitego otoczenia Rosji bazami i rakietami, naród rosyjski jest bardzo prawdopodobne, że szybko poprze niemal WSZELKIE działania rządu w celu ochrony ich narodu.

  Wysoki rangą rosyjski dyplomata mówi, że nie można wykluczyć rozmieszczenia rosyjskiego wojska na Kubie i Wenezueli, jeśli narastają napięcia ze Stanami Zjednoczonymi. A więc mamy to: kolejny „kryzys kubański”? Tym razem jednak pociski, które umieszczają na Kubie, nie zostaną usunięte, a dzięki naszemu własnemu rządowi wszyscy będziemy wtedy żyć w rzeczywistości, że rosyjskie pociski nuklearne mogą zostać wystrzelone z odległości 90 mil od naszego wybrzeża, uderzyć NASZE miasta, które mają tylko 5 minut lotu, co oznacza, że ​​nie otrzymujemy ostrzeżenia, po prostu wybuchamy.

  Wszystko to dlatego, że przygłupy rządzące rządem USA są zbyt głupie, aroganckie i nie znają rzeczywistej historii, by być odpowiedzialnymi lub szanować innych. Są niedojrzałe, mają umysły dzieci w dorosłych ciałach, których rodzice wykonali kiepską pracę wychowania ich. Rozpieszczone bachory, które myślą, że mogą robić, co chcą.

  Może Amerykanie powinni złożyć wizytę niektórym z tych rodziców , uderzyć ich w twarz i powiedzieć, że „to za gównianą robotę, wychowując swoje dziecko (tu wstaw imię), które teraz zagraża reszcie z nas”.

  Nie ma powodu, aby coś takiego miało miejsce. Nie ma powodu, by umieszczać amerykańskie rakiety na Ukrainie, by groziły Rosji. Nie ma powodu, aby do NATO przyjmować Ukrainę czy Gruzję. Do diabła, nie ma powodu, aby nadal MIEĆ NATO.

 5. krnabrny1 says:

  Proszę szczególnie zwróci uwagę na obrazek jaki dostali ukraińcy kiedy im się włamali na serwery:

  https://pbs.twimg.com/media/FJCk7erXIAAylVH?format=jpg&name=medium

  Tam napisano również po Polsku za:”Wołyń, Galicję , Polesie”. To sugeruje zemstę ze strony Polski!

Wypowiedz się