Topowe 7 KŁAMSTW. Ludzie zaszczepieni Covidem mówią, czy o tym wiedzą, czy nie

Zdjęcie: Top 7 KŁAMSTW Ludzie zaszczepieni Covidem mówią, czy o tym wiedzą, czy nie

(Naturalne wiadomości) Amerykanie chodzą do pracy, rozmawiają z ludźmi i wyjaśniają, co “wiedzą” o pandemii, z tego, co słyszeli w wiadomościach głównego nurtu. Niektórzy ludzie są ekspertami i powtarzają dokładnie to, co słyszeli lub czytali w wiadomościach głównego nurtu. Inni są doświadczonymi praktykami, ponieważ specjalizują się w jakiejś konkretnej dziedzinie medycyny, a nawet mogą wyjaśnić, bardzo szczegółowo, w jaki sposób maski i szczepionki są bezpieczne i skuteczne.

Jednak patrząc na reklamy w telewizji i na alopatycznych stronach internetowych, widzimy dokładnie, kto finansuje ten “ekspercki” wgląd, a wszystko to jest osłoną farmaceutyczną dla medycyny chorych. Tym razem mówimy o infekcjach bakteryjnych jamy ustnej i infekcjach wirusowych płuc, i bez względu na to, od czego umierasz, w tym strzały skrzepowe, jest to oznaczone jako śmierć przez “Covid”.

Przez ostatnie 50 lat hasło przemysłu szczepionkowego było takie samo dla każdej szczepionki: zawsze jest “95% skuteczna” i “100% bezpieczna”

Od 1960 roku większość Amerykanów została oszukana i oszukana, aby uwierzyć, że każda szczepionka jest bezpieczna i skuteczna. Od polio po odrę, od HPV po Covid, setki milionów ludzi zostało rannych, okaleczonych na całe życie i zabitych eksperymentalnymi, niebezpiecznymi szczepieniami, a wszystko to zostało zatuszowane przez media, FDA i CDC. Ludzie nie chcą wierzyć, że agencje regulacyjne i słynni lekarze (aktorzy) w telewizji mogą kłamać i promować medycynę wśród swoich rodaków (mężczyzn, kobiet i dzieci), która powoduje autyzm, raka i skrzepy krwi. Jak to możliwe?

Większość rozmów, które prowadzą obecnie osoby proszczepionkowców, opiera się wyłącznie na wiadomościach, które są skryptowane przez firmy, które tworzą toksyczne produkty medyczne i inwestują w kosztowny sprzęt diagnostyczny. Dlatego rak, cukrzyca i otyłość są tak widoczne w Ameryce, ponieważ lekarze głównego nurtu tak naprawdę nie próbują niczego naprawić; leczą tylko objawy. Teraz leczą strach.

Pandemia opiera się na strachu, a strzały skrzepów są gwoździami do trumny Covida. Mimo to zaszczepieni covidem są tak wyprani z mózgu, że chodzą nadal w maskach, wciąż ulegają kolejnym strzałom, wciąż wierząc, że wszyscy są bezpieczni przed Covidem, jeśli się skłuli, nadal oglądają nocne wiadomości w telewizji, wciąż przewijają na inteligentnym urządzeniu do WebMD i nadal czytają fikcyjną gazetę , od przodu do tyłu, każdego ranka.

“W pełni zaszczepieni” urządzają ze sobą imprezy, podczas gdy są zamaskowani, jednocześnie Fauci oświadcza, że szczepionki już w ogóle nie działają

Czy twoja skuteczność osłabła?

Nie oglądasz wiadomości?

Będziesz potrzebował nowej terapii genowej co 4 miesiące przez resztę skróconego życia.

Ponadto szczepionki Covid nigdy nie przestały transmitować wirusa, jak przyznało CDC.

Szczepionki na chińską grypę nigdy nie powstrzymały nikogo przed złapaniem Covida, jak przyznała FDA.

Strzały skrzepowe przestają zapewniać jakąkolwiek ochronę przed Covidem po kilku miesiącach, jak właśnie ujawnił Fauci.

Może nadszedł czas, aby pomyśleć dwa razy o innym oskryptowanym kłamstwie, które zostało utrwalone przez media, CDC i każdą osobę zaszczepiona Covidem w tym kraju, a to jest to o szczepionkach Covid ratujących cię przed “złym przypadkiem” Covid. Gdzie jest na to jakiś naukowy dowód?

Maski rodzą infekcje bakteryjne w jamie ustnej, gardle i płucach.

Szczepionki powodują mikroskopijne skrzepy krwi, które powodują hiper-zapalenie, zapalenie mięśnia sercowego, choroby prionowe i wielu lekarzy twierdzi, że ostatecznie rak.

Dystans społeczny nigdy nie zadziałał.

I to prowadzi nas do 7 najlepszych kłamstw zaszczepionych ludzi, którzy mówią sobie nawzajem i sobie, aby czuli się bezpiecznie i przytulnie, lub przynajmniej na chwilę ustąpili całemu temu niepokojowi i strachowi pod wpływem mediów.

KŁAMSTWO #1. “Ludzie zaszczepieni covidem są bezpieczniejsi wokół siebie, ponieważ nie przenoszą i nie rozprzestrzeniają już choroby”.

KŁAMSTWO #2. “Jeśli jesteś zaszczepiony na Covid i nadal go złapiesz, nie będziesz tak zły z tego powodu.”

KŁAMSTWO #3. “Składniki szczepionki Covid pozostają w miejscu wstrzyknięcia, dlatego mogą być spuchnięte i trochę boleć.”

KŁAMSTWO #4. “Zastrzyki przypominające zwiększą twoją odporność i sprawią, że będzie silniejsza, bardziej zdolna do walki z nowymi wariantami Covid.”

KŁAMSTWO #5. “Przełomowe przypadki Covid u zaszczepionych osób są spowodowane przez nieszczepionych ludzi”.

KŁAMSTWO #6. “Gdyby wszyscy po prostu dostali zastrzyki, pandemia by się skończyła”.

KŁAMSTWO #7. “Zastrzyki Covid są bezpieczne i skuteczne, w przeciwnym przypadku FDA i CDC nie zatwierdziłyby ich”.

Chcesz uzyskać najlepsze wiadomości na swojej internetowej tarczy? Dostrój się do Pandemic.news, ponieważ nie trzeba naukowca ani lekarza, aby zobaczyć, że szczepionki Covid,Remdesivir, maski, respiratory i złe porady CDC tworzą własną pandemię.

Źródła tego artykułu obejmują:

Pandemic.news

TruthWiki.org

NaturalNews.com

ZeroHedge.com

Opublikowano za: Top 7 KŁAMSTW Ludzie zaszczepieni Covidem mówią, niezależnie od tego, czy o tym wiedzą, czy nie – NaturalNews.com

Comments

 1. piechota says:

  Ja kieruję się wrodzonym brakiem zaufania do władzy, więc również a może przedewszystkim również brakiem zaufania do mediów gadzinowych, rządowych – i ten brak zaufania w zupełności wystarcza mi jako kompas w całym tym gąszczu dezinformacyjnym, ten brak zaufania jest dla mnie jak instynkt przetrwania i mam nadzieję, że mnie nie zawiedzie.

 2. chybanie says:

  Napisałeś dokładnie to, co jest także moją zasadą życiową! Szacunek.

 3. krnabrny1 says:

  Ja też wyznawałem kiedyś taką zasadę. Natomiast poznałem jej wadę, odtąd jej nie stosuję. Jaka to wada?

  Mając takie podejście do informacji z czasem przestaje się wierzyć w cokolwiek, zgodnie z zasadą.

  Jak się przestaje wierzyć w cokolwiek traci się rozeznanie pomiędzy tym co jest PRAWDZIWE, a tym co FAŁSZYWE…. taka droga na skróty dla osiągnięcia komfortu. Dzięki niej człowiek czuje się w 100% bezpieczny, że nikt go nie oszuka ale za cenę całkowitego braku umiejętności rozeznania.

  Oczywiście nie jest to krytyka, a moje doświadczenia.

 4. chybanie says:

  Dziękuję krnabrny1 za podzielenie się swoim doświadczeniem życiowym bez krytyki 😉
  Odczuwam podobne niebezpieczeństwo, ale na obecnym etapie wybudzenia jest mi dobrze z tym.

  • krnabrny1 says:

   Jeszcze nie ma za co dziękować.

   Przyczyną takiej postawy u ludzi zawsze jest strach. Jest to zwykle strach przed własną nieudolnością, bezsilnością, możliwością oszukania, opinią innych o samym sobie. To jeden z trudniejszych strachów do opanowania. Trzeba pozwolić sobie na luksus bycia omylnym i nie krytykować siebie, a jednocześnie zawsze być wyprostowanym.

   Teraz jest za co dziękować:-)

Wypowiedz się