Prezydent RAFAŁ PIECH do MORAWIECKIEGO : Skończcie kłamać obrzydliwie i wprowadzać Polaków w błąd

Mocne, oparte na faktach i logice, wystąpienie Prezydenta Siemianowic Śląskich RAFAŁA PIECHA na temat szczepień, locdownów i całej fałszywej plandemii.

Redakcja KIP

PILNE! GLOBALNE rozłożenie GOSPODARKI! Resetowanie! 700 000 ludzi rocznie UMIERAŁO na GRYPĘ! LAWINA ZGONÓW wśród MŁODYCH SPORTOWCÓW! Nowa jednostka chorobowa: NAGŁA ŚMIERĆ!

Rafał Piech – prezydent Siemianowic Śląskich, lider ruchu PJJ Polska jest Jedna ocenia obecną sytuację e*pidemiologoczną, gospodarczą w Polsce i na świecie. Kraje takie jak np. Portugalia czy Irlandia, gdzie pomimo wysokiego wskaźnika $zczepień wprowadzają stan klęski żywiołowej lub mocne lockdowny.

Gdzie sens polityki globalnej niemalże wszystkich rządów? Gdzie dobro ludzi, pacjentów a przede wszystkim poszanownie podstawowych praw i wolności? Na grypę rocznie umierało około 700 000 osób, gdyby wtedy nakręcić to medialnie mielibyśmy totalitaryzm sanitarny 15 lat temu, czyż nie?

Za: tvPolska

Wybrane komentarze
Ella Kai

Ma pan racje, ludzie po zaszczepieniu przechodzą Covid ale nie wszyscy siedzą w domach. Wychodzą do apteki po lekarstwa do sklepu po jedzenie bo nie każdy ma kogoś kto im kupi. Zarażają innych i mają pretensję do niezaszczepionych którzy się pilnują, chronią i są jeszcze zdrowi. Ludzie powinni się odizolować przeczekać a nie chodzić w miejsca gdzie przebywa dużo ludzi.

internet

Podawane są merytoryczne argumenty. Na co liczy polskojęzyczna władza skoro w krajach gdzie jest już prawie pełne zakeczupowanie jak Portugalia, Irlandia jest coraz gorzej. Czy telewizyjne konowały uważają, że skoro tam keczup nie zadziałał to u nas nastąpi jakiś cud i to coś zadziała? Czy telewizyjne konowały wogóle reprezentują naukę czy są jedynie funkcjonariuszami jakieś ideologii?

Asia Asia

Panie prezydencie to wszystko jest prawdą. Tyle, że to plan ludobójstwa, który realizują, ale co my biedni mamy robić. Mądry i odważny człowiek. Jezu pomóż nam. Dokładnie tak czyni rząd

ha ha

A nauczycieli, mundurówkę, słuzbę zdrowia chca szczepić obowiązkowo od 1 marca. Czy nie jest to po to by kamuflować powikłania poszczepienne z wiosennymi zachorowaniami sezonowymi?

tylkowolność

Nie zaszczepią się profesorowie z Politechniki Warszawskiej są w ponad połowie nie zaszczepieni i nie będą Kto będzie uczył, bo na pewno nie świadomi ludzie, którzy wiedzą, że na 2 dawkach się nie skończy

Cichy 007

 @Piotr Karpiel  No nie wiem czy tak wiele będzie chciało odejść. Ta presja może działać bardzo dobrze. W moim mieście rodzinnym małe miasteczko. W dwóch dużych zakładach większość się zaszczepiła na same wzmianki, że będą zwalniani bez keczupu. Ludzie są zastraszeni na masakre. Ze służby zdrowia, jeśli tak się stanie, że wielu by odeszło zabraknie personelu, to rząd będzie to wykorzystywał jako argument do obowiązkowych szczepień. Nagle przybędzie tylu chorych, że nie będzie personelu do zajmowania się nimi. Rząd nie będzie się cofał przed niczym. Dlatego moim zdaniem chyba tylko masowe protesty totalny bojkot rządu, jego zarządzeń, może ich zmusić żeby odstąpić od plandemii.

Nika

 @MichasiaP  Nie głąbie. Nie szczepiłam swoich dzieci wogóle, dlatego musiałam się udać do prawnika by ogarnąć to od strony prawnej. Doczytaj potem bredź. Obowiązek nie jest przymusem, w Polsce nie ma przymusowych szczepień !

Sławomir Gołda

Wielki szacunek Panie Prezydencie. Telewizory wyłączamy i włączamy myślenie jak mówi Dr Czerniak. Osobiście nie mam tego badziewia od lat może kupię, jak Pan Rafał zostanie Prezydentem Polski i uwolni media od rządzących. Póki co masoni bo to ich sprawka od bardzo dawna wiedzą, że tym urządzonkiem można prać mózgi na globalną skalę. Dziękuję Panu Prezydentowi i tvPolska

Janusz

Kiedy musisz być przekonywany, namawiany, naciskany, okłamywany, przekupywany, zmuszany, zastraszany, ośmieszany, oskarżany, szykanowany, karany i kryminalizowany… Jeśli wszystko to jest konieczne, aby uzyskać twoją zgodę, możesz być absolutnie pewien że to, co się reklamuje i zachwala, nie jest dla twojego dobra


Sebastian Andrzejewski

Ma Pan 100%racji! Niestety coś czuję że nasze szanse są nikłe, ludzie mają już tak głowy oszołomione tą papką medialną że robią to co im zaśpiewają. Przykład płynie nawet z rodziny, człowiek po dwóch dawkach z potwierdzonym NOPem po pierwszej dawce( zakrzepy w nogach, od kolan w dół nogi sine) wczoraj pobiegł po trzecią dawkę bo trzeba

Pawel W

Jeden z niewielu mądrych ludzi w tym kraju na stanowisku decyzyjnym, lokalnym, ale jednak. Więcej nam takich trzeba. Wtedy dr Niedziele nie miał by pola manewru. “Wierzyć nauce” to chyba najbardziej nienaukowe zdanie jakie słyszałem. Domeną nauki ZAWSZE było jest i będzie: KWESTIONOWANIE NAUKI i RZECZYWISTOŚCI. Inaczej jest to tylko wiara, a nie nauka.

mario pas

Przy 40 procentach ludzi nie zaszczepionych i zdeterminowanych można założyć partie i wygrać wybory. Wystarczy powiedzieć że się skończy ten cyrk i nawet ci co nigdy nie głosowali pomaszerują na wybory. Byle było tylko na kogo głosować. Wolność jest rzeczą nadrzędną i w przypadku cienia szanasy na jej odzyskanie wszyscy będą głosować.

Adam Cichanowski

Pozdrowienia dla was wolnych ludzi. Opór ma sens narodzie sila jest w stanie ich wykopać na smietnik polityczny. Prawo jest martwe i niezgodne z Konstytucja RP Zakaz testowania i nakladania kwarantanny i masek. Mamy, sile Polska, jest tylko jedna! I konfederacja.

Full Time Family

Słuchajcie , trzeba rozsyłać to wszędzie , trzeba subskrybować . Zwolnijcie na chwile i pojedźcie do dziadków , rodziców , pokażcie im tą psychozę i zakłamanie mediów. Rozmawiajcie i się nie kłóćcie. A jak się już nie da to poprzecinajcie im anteny z telewizorów , bo serio mam wrażenie ze z tych pudełek leci jakaś hipnoza.

Alina Kacynel

Brawo za prawdę. Gdzie są leki ja się pytam, dlaczego na wirusy brak leków. Dlaczego w razie W po szczypawce brak odszkodowań, brak antidotum. Każdy lek na ulotce zawiera tekst = w razie powikłań po zażyciu skonsultuj się z lekarzem lub farmaceuta, tu tego w ogóle nie ma. Lekarz nie chce udzielić info, co zawiera szczypawkach, nie chce się podpiąć pod tym w razie W. Nikt nie bierze odpowiedzialności za Nopy. Obudźcie się ludzie.!!!

Wiesława Borowska

Politycy, czy tak zwani eksperci nie są głupi. ONI doskonale wiedzą w co GRAJĄ. Życie innych ludzi nie stanowi dla nich wartości. Nie wierzę, że ONI przyjęli prawdziwy preparat.

Sylwia Dorn

Witam Was; Mieszkam na Bawarii, i nasz rzad niemiecki robi dokladnie to samo. Niejestem zaszczepiona i dlatego musze sie codziennie testowac na covid, By môc dalej pracowac. Niezaczczepieni niemaja zadnych praw wiecej, oprocz kupienia jedzenia! Jestem dokladnie tego samego zdania i podejrzewam jakis spisek i niewiem jaki cel maja rzady tego swiata. Jest to straszne…Pozdrowienia dla wszystkich

Tomasz Gardzilewicz

Prezydencie, z pewnością zna Pan stwierdzenie, że “łatwiej ludzi oszukiwać, niż przekonać ich, że byli oszukiwani”. Naokoło siebie obserwuję coraz więcej ludzi, którzy albo ze strachu, albo “dla świętego spokoju” poddają się propagandzie. Zazdroszczę jednak optymizmu.

Piotr Kudynowski

Dlaczego mundurowi, lekarze czy nauczyciele nie protestują? Żołnierze już dawno powyszczepiani pod groźbą braku awansu lub zakończenia kontraktu, lekarze podobnie są ,, zachęcani ‘‘ do tego…. A nauczyciele? Są podzieleni, jedni w to ślepo wierzą inni siedzą cicho i łudzą się że sprawa przyschnie.

Kaska Boruch

Po raz pierwszy w historii medycyny niepowodzeniem za skutki uboczne obarcza się osoby, które nie przyjęły preparatu


LeszekAnna

Jestem całym sercem z Panem.Zaznaczam,że nie jestem zadnym antyszczepionkowcem .Szczepiłem się do tej pory na wszystkie ważne choroby za wyjątkiem szczepienia na różnego rodzaju grypy.Po prostu dbam o siebie i swoją Rodzinę.Jestem jednak przeciwny szczepieniom niezbadanym do końca preparatem.Dodaję,że serce mam po lewej stronie i mimo to także uważam się za patriotę .

Jacek Wybrański

Nie wiedziałem że w Polsce jest jeszcze ktoś taki jak pan Rafał Piech ktoś kto myśli zdroworozsądkowo jest niesamowitym obserwatorem i odważnym komentatorem sytuacji którą można nazwać eutanazją w białych rękawiczkach mającą na celu radykalne zmniejszenie populacji ludzkiej na całym świecie .Panie Rafale dziękuję i serdecznie pozdrawiam. ps . Rafał Piech na prezydenta Polski .

Stefan Krysztofiak

Ludzie nie chce was pouczać ale siłą jest w was. Jak ktoś chce wyszczepiac preparatem medycznym o niezbadanych komplikacjach po wyszczepieniu, to na drugi dzień nie przychodzicie do pracy i po firmie. Znam takie przypadki, które dotyczyły nie wyszczepieniu ale małych zarobków. Potem proszono pracowników na wszystkie świętości żeby wrócili. Oczywiście pieniądze były większe niż dotychczas.

M a r c C r a m

Tak gadzinowe potrafią utrzymywać ludzkość w niskich negatywnych wibracjach i się tym karmić. Lęk, strach , ból z lękiem oraz bezustanne utrzymywanie sztucznie ludzkości w tym stanie utrzymuje ich w obecnym stanie rzeczywistości..

doberman29

Duża ODWAGA i duży szacunek za podjęcie się pokazania prawdy. Niestety obawiam się że jest to walka z wiatrakami jednak mimo wszystko trzeba to robić. Niestety uważam też, że jest to genialny plan. Zmienić definicje pandemii, Rozprzestrzenić panikę, wymyśleć szczepionkę, zaszczepić ludzi, którym się wmówi, że ona pomaga dać im przywileje do tak naprawdę rozprzestrzeniania choroby legalnie i nakręcania dalej zachorowań. Ludzie zaszczepieni są wykorzystywani tak naprawdę do wyciągania słupków i statystyk zachorowań. Bo oni tak samo mogą zachorować i rozprzestrzeniać tego wirusa a, że chodzą legalnie wszędzie to zarażają swoich bliskich i innych.

Jarosław Kujawka

To wszystko jest kryminał i ludobójstwo. Mam nadzieję, że ci kłamcy, Morawiecki i Niedzielski odpowiedzą za to co aktualnie robią i, że dojdzie w przyszłości do nowej Norymbergii

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Pan Morawiecki właśnie powiedział:
  “Czas wybrać wolność albo życie.”

  To zdanie oznacza, że Pan Morawiecki już dokonał wyboru i chce abyśmy wybrali tak samo jak on:-)))))))))

 2. krnabrny1 says:

  Polecam prelekcję finansisty Pana Ernesta Wolffa.
  Pierwszy raz spotykam się z materiałem który ujmuje obecne zdarzenia w logiczny i jasny spsób, mówi do czego to prowadzi i jakie są cele. Wklejam to z tym większą radością, że sam o tym od dawna już tutaj pisałem, a jest to w zasadzie dokładnie to samo. Człowiek używa nawet tych samych słów co ja, pisząc tutaj komentarze.

  https://www.youtube.com/watch?v=hNapcB0tSl0

 3. adamd says:

Wypowiedz się